Jump to content
babet

numerologia partnerska- prośba o interpretację

Recommended Posts

babet

ona 15.12.76 on 28.07.70- czy stworzą związek i jaki on będzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Charakterystyka numerologiczna dla daty urodzenia 15-12-1976

 

Twój kwadrat magiczny:

6 9

2 5

111 7

 

* Musisz pamiętać, aby zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

* Charakteryzuje Cię niespożyta energia, która uzewnętrznia się w Twojej aktywności umysłowej bądź fizycznej.

* Masz w sobie niesamowity potencjał do kierowania innymi ludźmi.

* żyjesz w sposób niestandardowy i niekonwencjonalny, co czasami może budzić zdziwienie innych.

* Kierujesz się rozumem raczej niż wiarą.

* Nie zapominaj, by w kontaktach z innymi ludźmi nie stać się nadopiekuńczym.

* Masz zdolność przekonywania.

* Dobrze czujesz się w centrum uwagi.

* Odnajdujesz się w sytuacjach wymagających cierpliwości i spokoju.

* Jesteś twórczy i nie boisz się nowych niekonwencjonalnych rozwiązań.

* Powinieneś nauczyć się myśleć przed a nie po działaniu.

 

Poniżej znajduje się opis działania tych elementów Twojego kwadratu magicznego, które mają największy wpływ na kształt Twojej osobowości.

 

Strzała determinacji

6 9

2 5

111 7

 

* Dzięki silnej strzale determinacji wykazujesz się przedsiębiorczością, pomysłowością i zdecydowaniem.

 

Droga życia 5 - zmienność, wolność, wszechstronność

 

Charakter i predyspozycje

 

W Twoim życiu zachodzi i zachodzić będzie wiele zmian. Przebiega ono pod znakiem ustawicznego poszukiwania wolności. Wiecznie poszukujesz, próbując różnych ścieżek życiowych. Twojemu życiu można by nadać tytuł: różnorodność. Lubisz smakować, próbować. Jesteś elastyczny i nie boisz się zmian. Masz wszechstronne zainteresowania. Nie chcesz tylko, aby cokolwiek kiedykolwiek Cię ograniczało.Nie lubisz rutyny i nudy - nie będzie Ci dobrze szła realizacja jakichkolwiek zadań, które wymagają systematyczności i które muszą być skończone w jakimś narzuconym terminie.Większość osób z liczbą przeznaczenia 5 jest zwykle dość beztroska, żyją dniem dzisiejszym i nie martwią się zbyt o jutro. Zamiłowanie do przygód może kierować w dużym stopniu Twoim życiem. Nie wahasz się również podejmować ryzyko.Musisz się jednak nauczyć dyscypliny. Jeśli tego nie zrobisz Twoje życie narażone jest na wieczne skręty: od pracy do pracy, od miejsca do miejsca, od związku do związku, od pasji do pasji bez osiągnięcia żadnego konkretnego, większego celu i sukcesu.Piątka oznacza prawdopodobnie jedną z najbardziej empatycznych osób wśród wszystkich Liczb Przeznaczenia. Nie jest Ci obojętny los innych. Jesteś również towarzyski i bardzo ciekawy innych ludzi.

 

Miłość

 

Dzięki empatii bardzo dobrze rozumiesz co w danych sytuacjach czuje ukochana osoba. W miłości jesteś nienawidzisz czuć się związanym, potrzebujesz dużo przestrzeni osobistej. Nie oznacza to oczywiście, że jesteś niewierny lub rozwiązły, ale to, że dobrym partnerem dla Ciebie będzie ktoś, kto rozumie Twoją naturę i da Ci dużo wolności w tym co robisz. Nie może to być osoba zazdrosna.

 

Praca zawodowa

 

Jako osoba myśląca postępowo, posiadasz duży potencjał w rządzie, prawie i na wszystkich stanowiskach, które dają dużą wolność decyzji. Wiele osób spośród piątek zostaje też podróżnikami i dziennikarzami. Jako że jesteś dobrym rozmówcą i wiesz jak motywować i przekonywać do czegoś ludzi wokół Ciebie, możesz też być świetnym handlowcem. Będzie Ci się dobrze pracować z ludźmi otwartymi na nieszablonowe rozwiązania i ciekawymi świata.

 

Słabości i wskazówki

 

Droga Życia numer 5 oznaczać może nieodpowiedzialność, niekonsekwencję i lekkomyślność. Czasem może wiązać się ze szczególnie rozwiniętą zmysłowością i seksualnością. W swoim poszukiwaniu wolności musisz uważać też aby nie wkraczać w sferę wolności innych ludzi i nie krzywdzić ich w ten sposób. Nie poddawaj się również impulsywności.

 

Zdrowie

 

Tendencje do zachorowań na choroby układu krążenia, mięśniowego.

 

Źródło - strona internetowa: Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Charakterystyka numerologiczna dla daty urodzenia 28-7-1970

 

Twój kwadrat magiczny:

9

2 8

1 77

 

* Kierujesz się rozumem raczej niż emocjami.

* Doskonale radzisz sobie z zadaniami wymagającymi wysokiej sprawności intelektualnej.

* Sprawiasz wrażenie osoby umiarkowanej, stroniącej od radykalizmu.

* Charakteryzuje Cię dobra pamięć i sprawny umysł.

* Potrafisz podejść do swojego życia z dystansem.

* Musisz pamiętać, aby zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

* Uważaj aby Twoja wrażliwość nie wpędziła Cię w chorobę.

* Pragniesz znaleźć adekwatny sposób wyrażenia siebie.

* Zaskarbiasz sobie uznanie otoczenia otwartością i szczerością, które w świecie, w którym każdy dąży do swojego osobistego zysku, są niezwykłym skarbem.

* Nie zapominaj, by w kontaktach z innymi ludźmi unikać okazywania wyższości.

* Niekiedy odczuwasz niepewność czy droga, którą wybrałeś, jest właściwa.

 

Poniżej znajduje się opis działania tych elementów Twojego kwadratu magicznego, które mają największy wpływ na kształt Twojej osobowości.

 

Strzała działania

9

2 8

1 77

 

* Silnej strzale działania zawdzięczasz spontaniczność i indywidualizm.

 

Podwójna cyfra 7

9

2 8

1 77

 

* Fakt, że Twój kwadrat magiczny zawiera dwie cyfry 7 jest źródłem precyzji myślenia.

 

Brakująca cyfra 4

9

2 8

1 77

 

* Brak liczby 4 w kwadracie owocuje niezdecydowaniem.

 

Brakująca cyfra 5

9

2 8

1 77

 

* Osobom, którym, podobnie jak Tobie, brakuje liczby 5 w ich kwadracie magicznym, trudno przychodzi ustalanie, do czego dążą w życiu.

 

Droga życia 7 - poszukiwanie, dociekliwość, samotnik

 

Charakter i predyspozycje

 

Na ścieżkę życia numer 7 wkracza się z darem spostrzegawczości i upodobaniem do wnikliwej obserwacji. Jesteś typem myśliciela, tzn. lubisz analizować dokładniej to, co się wokół Ciebie dzieje, bez powierzchowności. Lubisz badać i rozumieć rzeczy. Bardzo możliwe, że zostałeś obdarzony głębokim zainteresowaniem sprawami rozwoju duchowego. Ludzie spod wpływu liczby numerologicznej 7 zostają czasem wybitnymi myślicielami i nauczycielami duchowymi.Jesteś raczej spokojną duszą. Nie znosisz tłumu i hałasu. Chociaż nie masz nic przeciwko spotkać się czasami z wąskim gronem starych przyjaciół, o wiele bardziej wolisz przebywać sam na sam ze swoimi myślami i marzeniami. Umiesz powściągać swoje emocje i raczej jesteś umiarkowany w swoich ocenach i zapałach. Przez to, że wszystko musisz dokładnie przeanalizować czasem trudno Ci podjąć szybką i odważną decyzję, co Cię trochę irytuje.Posiadasz zdolność dobrej oceny sytuacji. Jest Ci relatywnie łatwo wykryć, gdy inni mówią nieprawdę i starasz się unikać ludzi nieszczerych. Zanim kogoś wliczysz w grono swoich przyjaciół i otworzysz się dla niego, chcesz go bardzo dobrze poznać. Masz też niewątpliwie urok osobisty i jesteś bystry. Twoja oryginalna natura przyciąga uwagę. Kierujesz się intuicją i jesteś introwertykiem - często budujesz wokół siebie nieprzekraczalną barierę. Czasem Twój dystans może być brany za zarozumiałość, niepotrzebnie.

 

Miłość

 

Niezbyt dobrze idzie Ci wyrażanie swoich uczuć. Dobrze Ci będzie z kimś niezależnym, kimś o błyskotliwej inteligencji i pewności siebie. Idealnie byłby to ktoś, kto tak jak Ty jest zainteresowany poznawaniem świata. Jednakże, z uwagi na naturę samotnika, musi to być osoba, która zrozumie i uszanuje Twoje dążenia do pozostania od czasu do czasu samemu, nawet na dłuższy czas (co bynajmniej nie oznacza, że jesteś niewierny). Jednakże, uważaj, aby się zanadto nie izolować, nie odcinaj się od osób bliskich i postaraj się trochę bardziej otworzyć.

 

Praca zawodowa

 

Nie chcesz akceptować czegoś za pewnik, póki sam tego nie sprawdzisz lub upewnisz się, ze to faktycznie prawda. Dlatego też nie lubisz być otaczany doradcami i ludźmi, którzy mówią Ci jakich rozwiązań szukać. Będziesz świetnym badaczem, naukowcem, nawet jeśli wielki sukces oznacza rezygnację z dużej części życia prywatnego.

 

Słabości i wskazówki

 

Negatywne tendencje, jakie może nieść ze sobą droga numer 7 to, między innymi, chłód i melancholia. Trzymasz się zanadto na uboczu, widząc siebie jako kogoś zupełnie nieprzystającego do innych ludzi. Widzisz rzeczy na swój własny sposób. Takie postępowanie jednak nie pomoże Ci zrozumieć ludzi i ich intencji. A poznając i dobrze rozumiejąc innych, zaczynamy lepiej rozumieć siebie.

 

Zdrowie

 

Tendencje do zachorowań na choroby układu kostnego. Możesz też mieć skłonności do depresji.

 

Źródło - strona internetowa: Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
numerolog

Troche niewyraznie wkleily się kwadraty magiczne. Jakby co to na dole jest link do źródeł gdzie wyglądają znacznie ładniej.

 

Pełna numerologiczna charakterystka porównawcza dla dat urodzenia 15-12-1976 i 28-7-1970

 

Droga Życia

 

Oboje poruszacie się po różnych drogach życia. Nie oznacza to jednak niedopasowania numerologicznego. Przeciwnie, odmienność Waszych Dróg Życia może być źródłem wzajemnego uzupełniania rodząc silną potrzebę pozostawania w bliskim związku.

 

Twoja Droga Życia to 5:

 

 

Droga Życia Twojego partnera/Twojej partnerki to 7:

 

 

Kwadrat magiczny

 

Oto Wasze kwadraty magiczne:

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

Podobieństwa

 

 

 • Zarówno Ty jak i Twój partner kierujecie się intuicją, która niejednokrotnie okazuje się bardzo trafna.
 • Brakuje Wam silnej motywacji, zapewne przez wielość i różnorodność zainteresowań dajecie się zdekoncentrować i próbujecie realizować zbyt wiele rzeczy naraz.
 • Natura obdarzyła Was racjonalnym umysłem.

 

Różnice

 

 

 • Jesteś osobą o wrażliwej i trafnej intuicji, natomiast Twój partner jest osobą racjonalną. Nie oznacza to jednak, że w życiu będziecie dochodzić do innych wniosków i mieć inne plany. Po prostu stosujecie różne narzędzia umysłu do zgłębiania otaczającej Was rzeczywistości.
 • Jesteś osobą o wrażliwej i trafnej intuicji, natomiast Twój partner jest osobą bardziej intelektualną. Nie oznacza to jednak, że w życiu będziecie dochodzić do innych wniosków i mieć inne plany. Po prostu stosujecie różne narzędzia umysłu do zgłębiania otaczającej Was rzeczywistości.
 • Jesteś osobą wrażliwą, podczas gdy Twój partner/partnerka jest osobą racjonalną. Jeśli włożycie należyty wysiłek w próby wzajemnego zrozumienia oboje możecie wynieść bardzo wiele z Waszych relacji.

 

Plan mentalny

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

Oboje macie w podobnym stopniu wypełnione plany mentalne Waszych kwadratów. Oznacza to, że Wasza konstrukcja psychiczna jest podobna. Będziecie odkrywać w sobie nawzajem podobieństwa w różnych dziedzinach związanych z sferą umysłową. Wzajemna pomoc w rozwijaniu talentów związanych z tą sferą wprowadzi Was w świat wielkich sukcesów. Zrozumienie i tolerancja również będą istotne dla trwałości Waszego związku.

Plan uczuciowy

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

Kwadraty Was obojga prezentują w podobnym stopniu zapełnione cyframi Plany Emocjonalne. Nie są one ani całkowicie wypełnione ani puste, co świadczy o umiarkowaniu, ale nie o chłodzie. Najprawdopodobniej macie podobne potrzeby emocjonalne i jeśli nauczycie się czytać i rozumieć nawzajem swoje potrzeby to z pewnością uda się Wam stworzyć udany związek.

Plan fizyczny

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

Plany Materialne Waszych kwadratów mówią o podobnych potrzebach sfery fizycznej. Dotyczy to zarówno potrzeb seksualnych, związanych z dobrami materialnymi, czy karierą. Objawia się również w cechach osobowości i dość idealistycznym podejściu do świata. Oboje macie w sobie potencjał osiągnięcia wielu sukcesów w sferze materialnej, a jeśli będziecie się świadomie rozwijać - wiele osiągniecie również w sferze duchowej. Pamiętajcie, aby korzystać z każdej lekcji, jaką dostarcza Wam życie do budowania silnego ducha.

Wspólne elementy kwadratów

 

Brakująca cyfra 3

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

 

 • W kwadratach magicznych dla Waszych dat urodzenia brakuje cyfry 3, zatem raczej nie ujawniacie innym swoich uczuć.

Brakująca cyfra 4

 

69 25 111 7 Twój

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 

 

 • Brak liczby 4 w Waszych kwadratach numerologicznych świadczy o tym, że chwilami może brakować Wam motywacji, szczególnie do systematycznego wysiłku.

Elementy, które Was różnią

 

Strzała determinacji

 

69 25 111 7 Twój

 

 • Dzięki silnej strzale determinacji wykazujesz się przedsiębiorczością, pomysłowością i zdecydowaniem.

Potrójna cyfra 1

 

69 25 111 7 Twój

 

 • Posiadanie przez Ciebie trzech cyfr 1 w kwadracie magicznym jest źródłem gadulstwa i sprawności w występowaniu przed publicznością.

Brakująca cyfra 8

 

69 25 111 7 Twój

 

 • Brak liczby 8 w kwadracie owocuje trudnościami w doprowadzeniu spraw do końca i częstym pozostawianiu ich bez wyników.

Strzała działania

 

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 • Silnej strzale działania zawdzięcza energię życiową, która nie pozwala Jej/Jemu zatrzymać się gdy napotyka na trudności.

Strzała frustracji

 

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 • Obecność strzały frustracji w kwadracie magicznym Twojej partnerki/partnera świadczy o tym, że może mieć trudności z pogodzeniem się z prawdziwym obrazem siebie.

Podwójna cyfra 7

 

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 • Prawdopodobnie interesuje się naukami ezoterycznymi i mistycyzmem co potwierdza występowanie podwójnej cyfry 7 w kwadracie numerologicznym .

Brakująca cyfra 5

 

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 • W kwadracie magicznym dla daty urodzenia Twojej partnerki/partnera brakuje cyfry 5, zatem doświadcza problemów z właściwym umotywowaniem się i może potrzebować pomocy innej osoby, aby wytrwać w realizacji wspólnych zamierzeń.

Brakująca cyfra 6

 

9 2 8 1 77 Partnera/Partnerki

 

 • Brak liczby 6 w kwadracie owocuje nieśmiałością i niepewnością.

 

Źródło: Numerologia partnerska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nawijka

proszę o interpretację: ona :12.02.1985 ( szczególnie na tej int. mi zależy) oraz on: 18.09.1978.czy stworzą związek? z góry wielkie dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Nawijka: Ona jest numerologiczną jedynką, a On siódemką.

 

1 - INICJATOR

 

Twoja wibracja określa zdolności przywódcze i twórcze. Siła charakteru, indywidualność, poczucie humoru, oryginalność, twórcza osobowość, niezależność, nieprzeciętność, dar przekonywania, odwaga i duma to główne pozytywne cechy Jedynki. Jednak tak jak wszystkie pozostałe liczby Jedynka posiada również negatywne strony: szorstkość, brak dyplomacji, dyktatorstwo, złośliwość, uszczypliwość, a w niektórych przypadkach cechują ją nawet agresja i okrucieństwo.Przy całym wachlarzu zalet i wad nie można Jedynce odmówić szczególnych umiejętności rządzenia. Świetnie czuje się będąc sobie "sterem, żeglarzem, okrętem", trochę gorzej, gdy przyjdzie jej podporządkować się nakazom i zakazom innych. Wtedy mogą ujawnić się takie cechy jak cynizm, egoizm, agresywność i chęć dominacji za wszelką cenę.Jedynki są bardzo ambitne a umiejętne wykorzystanie tej cechy powoduje, że są dobrymi i sumiennymi pracownikami. Mają błyskotliwy umysł, dużo pomysłów, co w połączeniu z dynamizmem i charyzmą tworzy mieszankę osobowości nadającej się do kierowania ludźmi.Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest znajomość natury ludzkiej, intuicja, entuzjazm i odpowiedzialność.

Jako szefowie Jedynki potrafią być zadziwiające, ale również szokować nagłymi zmianami nastrojów. Nie jest to łatwe do zniesienia dla podwładnych, toteż Jedynka nie należy do najłatwiejszych współpracowników.Skłonność do wychodzenia poza przeciętność, pragnienie nieograniczonej wolności często powoduje wręcz anarchistyczne zachowania Jedynek. Potrafią być wtedy nieprzejednane i bardzo zacietrzewione w swoich poglądach. Natomiast ryzykanctwo nadaje koloryt ich życiu i częściowo zaspokaja potrzebę niezależności. Jednak wychylanie się tak dalece w przyszłość jak to czyni Jedynka, może spowodować klęskę projektu z powodu nadmiernego entuzjazmu, pośpiechu i niecierpliwości.Silna wola, odporność fizyczna predysponują Jedynkę do aktywnego życia i spełniania się w niebezpiecznych profesjach.Przeszkody są dla tej Wibracji raczej bodźcem do działania niż powodem do rezygnacji i poddania się. Porażki, jeżeli już do nich dojdzie, są natomiast dla Jedynek źródłem depresji. Wątpi wówczas we wszystko i we wszystkich, a sceptyczne nastawienie doprowadza niekiedy do nadmiernego krytykanctwa, a nawet agresji i nerwowości wobec otoczenia. Nie jest wówczas przyjemnym kompanem.

W uczuciach Jedynka jest porywcza i namiętna. Łatwo zdobywa obiekt pożądania, gdyż ma wyjątkowy dar przekonywania. Jednak, podobnie jak w innych dziedzinach życia, również w miłości potrafi być zaborcza. Im bardziej kocha, tym bardziej pragnie dominować. Zmienny charakter powoduje, że potrafi przejść od wielkiej czułości do oschłości, a nawet brutalności w bardzo szybkim tempie.Szczęście znajdą Jedynki z osobami o wibracji 2 lub 3, 4, 6. Muszą jednak pamiętać, aby panować nad swoją zaborczością i nadmiernym krytycyzmem. Mniej szczęśliwe mogą być z 5 i 7. Unikać natomiast powinny osób o wibracji 8 i 9 oraz 1 z powodu ciągłej walki.

 

Źródło - Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Jedynki to osoby ambitne i niezależne, o bardzo silnym charakterze

i mocnej indywidualności. Mają wiele pomysłów, są odważne

i nie boją się początkowych trudności. Ich zadanie to inspirowanie

innych, bo dla Jedynek nie ma rzeczy niemożliwych. Jedynki zamierzają pozostawić po sobie trwały ślad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba doradzić, dodać odwagi, podtrzymać na duchu. Ich pomysły bywają zaskakujące, jednak Jedynki nie mają problemu ze znalezieniem chętnych do realizacji nawet najbardziej szalonych projektów.

To urodzeni przywódcy, dumni ze swoich sukcesów i znający swoją wartość. Cudze rozkazy wykonują niechętnie, a wszelka dyscyplina i zakazy prowokują je do buntu. Z tego powodu Jedynki miewają w młodości spore problemy z przystosowaniem się do norm życia społecznego. Zdecydowanie i brak kompleksów sprawia, że postrzegane są jako osoby dumne i agresywne. Bywają nierozważne, ale chętnie godzą się na ryzyko i mocno wierzą w swą szczęśliwą gwiazdę.Jedynki często podróżują, zmieniają miejsce zamieszkania i pracy. Nie cierpią nudy i zawsze są czymś zajęte. Lubią wesołe

towarzystwo, ale nie plotkują i stronią od intryg. Są bystre i mają cięty język, co chętnie wykorzystują w sytuacjach konfliktowych.Argumenty, jakimi można je przekonać muszą odwoływać się do logiki.Tak w przyjaźni, jak i w miłości chcą same o wszystkim decydować, często nie liczą się specjalnie z uczuciami innych. W sprawach materialnych często ryzykują i choć mają szczęśliwą rękę do pieniędzy. Wydają bardzo dużo, kupują luksusowe dobra i sportowe samochody.W miłości fascynuje je zdobywanie, są urokliwe i podobają się innym. Powinny jednak uważać, bo przemożna chęć dominacji nad partnerem może doprowadzić do rozpadu związku.Wedle tradycji związek z Jedynką dobrze znoszą osoby spod Dwójki i Szóstki. Problemy nieść mogą związki z Ósemkami

i Dziewiątkami, a także z Jedynkami.

 

Źródło - Charakter numerologicznej Jedynki

 

7 - FILOZOF

 

Introwertyczne, skierowane do wewnątrz siebie Siódemki nie należą do najbardziej towarzyskich i śmiałych osób.Nadprzyrodzona intuicja, tajemniczość, zdolności parapsychiczne, uduchowienie i bogate wnętrze to cechy najbardziej charakterystyczne dla Siódemek. Ze względu na swoje predyspozycje psychiczne i konieczność koncentracji Siódemki uchodzą za osoby zamknięte, wyniosłe, a nawet gburowate. Ich wizerunek zewnętrzny ma jednak niewiele wspólnego z ich osobowością.Nie są z pewnością ludźmi liczącymi na tani poklask, w związku z czym nie widzą potrzeby nadmiernego afiszowania się i reklamowania własnej osoby. Takie zachowanie lub też brak aktywności towarzyskiej postrzegana jest jako nieprzystępność, a tym samym nie przysparza wielbicieli. Za tą maską kryje się jednak nieśmiałość, niepewność siebie, a także nadwrażliwość.Posiadają analityczny umysł, co prowadzi niekiedy na ścieżkę rozmyślań, refleksji nad sobą i światem, skłania je do wnikliwych badań naukowych. Posiadane uzdolnienia wyróżniają Siódemki z grona przeciętności. Doskonała intuicja, przenikliwość i nieprzeciętny zmysł obserwacji pomaga odczytać intencje otoczenia na długo przed tym, gdy inni zorientują się w sytuacji. Dlatego też Wibracja ta jest najbardziej ze wszystkich predysponowana do zajmowania się psychologią, nauką, jasnowidzeniem, odczytywaniem przyszłości z kart, astrologią i wszelkimi dziedzinami związanymi z wnętrzem natury ludzkiej.Przedstawiciele tej Wibracji są niezwykle dumni, niezależni, obdarzeni nieuchwytnym magnetyzmem, logiczni, odpowiedzialni i inteligentni. Walory, jakimi obdarzyła ich natura, mogą jednak zostać niezauważone czy wręcz zbagatelizowane przez otoczenie z powodu niechęci do przebywania w większym gronie, popisywania się wiedzą i wrodzonymi zdolnościami. Także duma i godność, z jaką się noszą, odbierana jest raczej jako przejaw arogancji niż dystynkcji i elegancji.

W gronie zaufanych przyjaciół potrafią zabłysnąć intelektem, błyskotliwym poczuciem humoru oraz komunikatywnością. Jest to zazwyczaj małe grono ludzi wypróbowanych.

Występy publiczne to przedstawienia nie dla nich, chyba, że swą drogę życiową zwiążą z teatrem lub rozrywką. Zdarza się to nieczęsto, mimo licznych zdolności i talentów artystycznych, ze względu na stałą potrzebę spokoju, kontemplacji i wyciszenia.

Celem Siódemek nigdy nie powinno stać się dążenie do zdobywania dóbr materialnych. Brak umiejętności w tym kierunku może doprowadzić je do działań autodestrukcyjnych. Siódemki powinny wiedzieć, że pieniądze spłyną do nich same, jeżeli swe życie skierują na tory rozwoju wewnętrznego, pracy nad własnymi zdolnościami i dzielenie się owocami z innymi.Intelektualizm Siódemek jest dla nich często pułapką prowadzącą do hiperpesymizmu, sarkazmu, krytykanctwa, złośliwości i paradoksalnie popadania w kompleksy. Ich wymagania wobec siebie i innych są wygórowane i niewielu potrafi im sprostać. Dlatego też Siódemki zazwyczaj prowadzą samotniczy tryb życia, w izolacji od ludzi hodując w sobie nieufność, melancholię i mrukliwość.Z uwagi na nadwrażliwość Siódemki są chodzącymi barometrami pomiaru uczuć innych. Te subtelne zachowania, niezauważalne niekiedy przez mniej spostrzegawczych lub wręcz nie liczących się z uczuciami, potrafią wyprowadzić Siódemkę z równowagi emocjonalnej. Skłonna jest wówczas do silnej depresji, która może doprowadzić ją do zupełnej alienacji i wpędzić w nałogi.Pozorna oziębłość nie czyni z Siódemek osób często adorowanych przez płeć przeciwną. Ten fakt również nie pomaga przedstawicielom tej Wibracji wierzyć we własne możliwości na tym polu i często rodzi nieuzasadnione kompleksy. Dlatego związki Siódemki z innymi Wibracjami są dość skomplikowane, tym bardziej, że nie jest to Wibracja specjalnie "rodzinna" czy "małżeńska".Jeśli jednak uda się dotrzeć do prawdziwej osobowości Siódemki, można być pewnym, że trafiło się na osobę lojalną, wierną i wrażliwą. Subtelna, uprzejma, znająca granice jest z pewnością dobrym kompanem i towarzyszem życiowym. Szczęścia powinna szukać z Wibracjami 7, 4 i 9. Siódemki rozumieją się bez słów, odbierają swoje myśli wręcz telepatycznie, więc o harmonię w związku nie trudno. 4 jest podobnie jak Siódemka poważna, zdyscyplinowana i odpowiedzialna. Jednak brak w tym związku spontaniczności i okazywania uczuć. Na dłuższą metę może znudzić obie strony. Z 9, jak z żadnym innym numerem Siódemka może odkrywać tajemnice zakamarków duszy i dążyć do duchowej doskonałości.

Witalność i entuzjazm 3 i 5 porywa chwilowo Siódemkę, lecz już po pierwszym okrążeniu czuje się zmęczona.1 i 8 imponuje Siódemce aktywnością i umiejętnością radzenia sobie w życiu. Może nawet przymknąć oko na tupet, agresywność i zuchwałość 1 oraz 8 z uwagi na szacunek, jakim darzy ich inteligencję i przebojowość.Z wrażliwą i na ogół gadatliwą 6, Siódemka może związać życie pod warunkiem, że 6 reprezentować będzie wysoki poziom intelektualny i moralny.Nadwrażliwość 2 i jej ciągła potrzeba akceptacji i okazywania uczuć może działać na Siódemkę odpychająco.

 

Źródło - Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Siódemki to osoby uduchowione, obdarzone intuicją. Ich marzenia nie są z tego świata. Szukają prawdy, a ich ciekawość nie zna granic.Żywa inteligencja i nieufność wobec powszechnie przyjmowanych prawd jest jedną z głównych cech Siódemek. To prawdziwi filozofowie, oddani ideom i stale poszukujący lepszych rozwiązań. Jednak aby w coś uwierzyć Siódemki muszą najpierw dobrze to poznać.Nie zgadzają się z większością, nie ufają potocznym opiniom, są wielkimi indywidualistami. Kochają wolność. Sprawy materialne, sława czy awans nie mają dla nich większego znaczenia.Siódemki to osoby powściągliwe. O wiele lepiej radzą sobie z pojęciami naukowymi niż z własnymi emocjami. Zazwyczaj nie mają wielu przyjaciół, w głębi duszy bywają samotne. Miewają kompleksy dotyczące własnego wyglądu. W kłopotach starają się nie prosić o pomoc. Ludzie często nie rozumieją problemów Siódemek, które nie lubią zwierzać się i sprawiają wrażenie wyniosłych.Siódemki przez niektórych uważane są za dumne i nieprzystępne.

Łatwo je urazić, cechuje je też niezwykłe poczucie godności i honoru.Są perfekcjonistami i z tego powodu wyznaczają sobie cele niemożliwe do realizacji. Bywają też nadmiernie pesymistyczne i melancholijne, czasem trudno im powstrzymywać się przed krytyką innych. Aby nauczyć się czerpać więcej radości z życia Siódemki powinny dopuścić do głosu drzemiące w nich emocje.Siódemki pasjonuje wszystko to, co ukryte i tajemnicze.Wybierają przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, razi je wulgarność

i pospolitość.W pracy zawodowej są sumienne i odpowiedzialne, jednak z trudem akceptują niemądre polecenia i nie wahają się krytykować szefa.Lepiej radzą sobie w wolnych zawodach, chętnie poświęcają się karierze naukowej czy badawczej. Są dobrymi inżynierami, archiwariuszami, jubilerami, botanikami.

W miłości napotykają Siódemki na problemy. Dystans do otoczenia sprawia, że mogą mieć problemy w zainteresowaniu sobą innej osoby. Wierzą w przeznaczenie, a los w końcu stawia na ich drodze właściwą osobę. Uczucia przeżywają bardzo intensywnie, choć nie potrafią wyrazić ich słowami.Odpowiedni partnerzy to inne Siódemki oraz Czwórki i Dziewiątki.

 

Źródło - Charakter numerologicznej Siódemki

Share this post


Link to post
Share on other sites
a.s.

Witam!

Czy moglabym prosić Cię o podanie interpretacji kwadratu magicznego dla pary o datach urodzin: 21-02-1983 oraz 23-10-1982? Z góry serdecznie dziękuję za odp!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czarna 17

heh 1 z drogi 1 z dnia i 1 z klucza .............. heh o takich ludziach mówią wielkie ja :)

powinny być duze zdolnosci jezykowe muzyka wazna w ogóle artystyczne jakies ciągotki widać... dobrze znac prawo bo bedziesz sie czesto ocierac.... wychodzi mi odejscie z domu takie jakies gwałtowne .... w sumie to byś mi na polityka pasowała .. :> studja rób koniecznie choć może być cięzko uwazaj na krążenie i na serce .... i głowe .. wrażliwa jest bardzo nawet zbyt duzo słonca moize szkodzić... zagranica sie pokazuje. i wysoka inteligencja ......

to tak ogólnie pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
super7ewa

Witam ! Bardzo zaintrygowal mnie temat, czy i ja moge prosic o numerologie

ja : 22.06.1979 on : 02.03.1978 jaki stworzą związek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
malita

Czy moge prosic o nomerlogie partnerska ja- 02.09.1973 on- 10.05.1970, bede wdzieczna, dziekuje i pozdrawaim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Syndi

Witam serdecznie.

Jestem strasznie zaskoczona tym co tu przeczytałam, to niesamowite jak bardzo się zgadza . Jestem numerologiczna 7, chyba, tzn tak mi się wydaje . Mam prośbę, czy mógłby ktoś przeanalizować moją datę urodzenia? Bardzo proszę... Od roku studiuję biznes międzynarodowy, znam dobrze angielski i uczę się niemieckiego, języków uczę się szybko i w sumie nic nie sprawia mi większych trudności ale mimo wszystko mam wątpliwości czy biznes to dobre studia dla mnie, nie wiem czy to dobra dziedzina bo w końcu materializm, nie jest moją mocną stroną :) Bliżej mi do psychologii ale z drugiej strony jestem osobą zbyt wrażliwą by brać ciągle na barki ludzkie dramaty, z którymi psycholog często się jednak spotyka, za bardzo wszystko biorę do siebie... Gdyby ktoś, mógłby mi troszeczkę pomoc i pokazać drogę którą powinnam pójść, byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam . Syndi (tak mam na imię naprawdę, może to również ma jakieś znaczenie) Moja data urodzenia to 11.03.1991r

Edited by Syndi

Share this post


Link to post
Share on other sites
goshaa
Witam serdecznie.

Jestem strasznie zaskoczona tym co tu przeczytałam, to niesamowite jak bardzo się zgadza . Jestem numerologiczna 7, chyba, tzn tak mi się wydaje . Mam prośbę, czy mógłby ktoś przeanalizować moją datę urodzenia? Bardzo proszę... Od roku studiuję biznes międzynarodowy, znam dobrze angielski i uczę się niemieckiego, języków uczę się szybko i w sumie nic nie sprawia mi większych trudności ale mimo wszystko mam wątpliwości czy biznes to dobre studia dla mnie, nie wiem czy to dobra dziedzina bo w końcu materializm, nie jest moją mocną stroną :) Bliżej mi do psychologii ale z drugiej strony jestem osobą zbyt wrażliwą by brać ciągle na barki ludzkie dramaty, z którymi psycholog często się jednak spotyka, za bardzo wszystko biorę do siebie... Gdyby ktoś, mógłby mi troszeczkę pomoc i pokazać drogę którą powinnam pójść, byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam . Syndi (tak mam na imię naprawdę, może to również ma jakieś znaczenie) Moja data urodzenia to 11.03.1991r

Nie powielaj postów!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anna Lipiec

Prosze o interpretacje partnerska ona 22.01.1989 i on 10.09.1984

 

z gory dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
goshaa
Prosze o interpretacje partnerska ona 22.01.1989 i on 10.09.1984

 

z gory dziekuje

 

związek 5 z 5 związek mocny,ale burzliwy; partnerzy potrafią się doskonale porozumieć,ale też często będą popadać w gwałtowne konflikty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Didoemorock

Proszę o interpretacje partnerska ona 28.12.1992 on 20.12.1991 ;) dziękuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
goshaa
Proszę o interpretacje partnerska ona 28.12.1992 on 20.12.1991 ;) dziękuję ;)

 

Związek 7 z 7 to związek wartościowy,pod warunkiem, że obie strony hołdować będą tym samym ideałom, w przeciwnym razie ich wzajemne relacje mogą okazać się trudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Didoemorock
Związek 7 z 7 to związek wartościowy,pod warunkiem, że obie strony hołdować będą tym samym ideałom, w przeciwnym razie ich wzajemne relacje mogą okazać się trudne.

 

dziękuje bardzo;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
xoxo26

Ja też poproszę

JA-27.05.1983 ON 24.04.1970

Co on czuję do mnie, czy stworzymy związek???

 

dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9

Ty z drogi życia jesteś 8 oraz warunkow wcielenia 5.Jest to bardzo dobra wibracja jesli chodzi o realizacje na drodze tzw. biznesowej.5 daje zapał,energie ,a 8 realizacje ,on rowniez jest z drogi zycia 8 ,natomiast z warunkow wcielenia 1,jest to rowniez bardzo dobre połaczenie pomysłowosci z mozliwoscia zamkniecia tego pomysłu w formie.Jezeli obydwoje wiec bedziecie wibrowac pozytywnie to jest tu ogromna mozliwosc osiagniecia bardzo duzo na tej płaszczyznie materialnej.Jezeli chodzi o zwiazek to istnieje tutaj zagrozenie ,ze obydwa wasze dominujace charaktery w ktoryms momencie spowoduja tzw. konfrotacje.Wspolna wibracja tego zwiazku jest 16/7 ,a wiec ,karmiczosc.Spotkaliscie sie po cos i w jakis celu .Wibracja 16/7 nie jest łatwa jesli chodzi o zwiazek ,w ktoryms momencie i to zalezy juz od inych wibracji moze dojsc do rozpadu tego zwiazku. Tu też występuje takie przesłanie, że ta 7ka rozbije ten związek gdzieś, na którymś poziomie i wtedy w piramidzie życia szuka się u partnerów, gdzie występuje ten zakręt, czy można coś zrobić, i jak bardzo rozchodzą się cele życiowe tej dwójki ludzi i czy można jakiś wspólny mianownik złapać. Bo ten wspólny mianownik, mając pewną wiedzę możemy wyprodukować.Ale to juz mozna by szukac tego wspolnego mianownika w szczegolowej analizie tj . pelnej z wszystkich danych wibracyjnych.

Edited by czarodziejka9

Share this post


Link to post
Share on other sites
joanna_x

bardzo prosze o interpretacje dat urodzenia:

 

ja: 30.11.1983

on: 13.12.1978

 

jaki tworzymy zwiazek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mwengland

Numerologia partnerska prosba o interpretacje 21.12.1978 03.11.1966 czy stworzymy zwiazek ,jaki on bedzie

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolajna1024

Witam i uprzejmie proszę o interpretację numerologii partnerskiej :)

JA: 24. 10 .1986r

ON: 10. 07. 1984

Z góry bardzo dziękuję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika
bardzo prosze o interpretacje dat urodzenia:

 

ja: 30.11.1983

on: 13.12.1978

 

jaki tworzymy zwiazek?

 

Numerologicznie jest to związek powiązane karmicznie. Twój I punkt zwrotny - 5 i jego Droga Życia też 5

 

Suma waszych dróg życia wynosi 4

 

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

 

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.

Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.*

 

*źródło: Tarocistka Danuta

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolla29

Proszę o interpretację dat urodzenia:

ja 03.01.75 on 21.01.64 Czy stworzymy związek?

Dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
gime

witam serdecznie,

poproszę o interpretację 06.07.1977 i 11.02.1963.

dziękuję :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Betka13

Gorąca prosba...proszę serdecznie o interpretację on- 13.12.1946 ona- 17.06.1967 czy stworzymy związek? i co mamy do przepracowania? Dziękuję :-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
oliwka02

Czy ja mogłabym również prosić o numerologię partnerską ...Ja 02.07.1977 mój partner 15.08.1979

Bardzo chciałabym poznać drugą interpretację z chłopakiem z którym nasze drogi z pewnych powodów,niezależnych od nas musiały się rozejśc. Ciekawość jednak została jakby wyglądał nasz związek Ja 02.07.1977 On 28.05.1980

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika
witam serdecznie,

poproszę o interpretację 06.07.1977 i 11.02.1963.

dziękuję :-)

 

Nie jesteście powiązani karmicznie (wg numerologii).

Suma waszych dróg życia to liczba 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu. 15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

 

 

 

 

źródło: wg Tarociski Danuty

Share this post


Link to post
Share on other sites
agnjak123

witam

poproszę o interpretację 26.4.78 i 12.11.80 z góry dzięki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Black Cat

Chciałam prosić o interpretacje dat: ja - 7.03.1989, on - 18.07.1987

Share this post


Link to post
Share on other sites
lewitujaca

Witam,

Wiem, że zgłoszeń z prośbami jest już mnóstwo ale jednak proszę o sprawdzenie dwóch dat :)

30 12 1985 i on 24 05 1972

 

Z góry dziękuję! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tezeusz

jeżeli mógłbym się przyłączyć do kolejki to również proszę o interpretacje tych dat

on 02.07.1969

ona 25.06.1987

dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
witam

poproszę o interpretację 26.4.78 i 12.11.80 z góry dzięki ;)

 

 

Suma waszych dróg życia to liczba 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

 

 

 

Chciałam prosić o interpretacje dat: ja - 7.03.1989, on - 18.07.1987

 

 

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
Witam,

Wiem, że zgłoszeń z prośbami jest już mnóstwo ale jednak proszę o sprawdzenie dwóch dat :)

30 12 1985 i on 24 05 1972

 

Z góry dziękuję! :)

 

 

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków.

Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

To może być związek, gdzie kochamy i nienawidzimy jednocześnie, gdzie byśmy zabili i za sekundę ożywiali, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej energii, czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów, nie tylko sparingów słownych, ale jest to z kolei związek, gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne, gdzie noc ich godzi, dzień ich kłóci.

 

 

 

jeżeli mógłbym się przyłączyć do kolejki to również proszę o interpretacje tych dat

on 02.07.1969

ona 25.06.1987

dziękuję

 

 

Wasza suma dróg to 9.

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

Pysiaczku, podawaj źródło informacji, albo linki do moich postów z których kopiowałaś, tam napisałam źródło tych opracowań.

Edited by arabika

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
Pysiaczku, podawaj źródło informacji, albo linki do moich postów z których kopiowałaś, tam napisałam źródło tych opracowań.

 

Arabiko, nie kopiowałam z Twoich postów.

Treść jest z książki : Numerologia związków - M. Brzoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ancol

Witam serdecznie,

uprzejmie proszę o interpretację

Edited by Ancol

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9
Witam serdecznie,

uprzejmie proszę o interpretację

On - 26.12.1975r

Ja - 23.09.1984r

Nie jesteśmy partnerami, ale połączyło nas coś niezwykłego :)

Z góry dziękuję:)

 

To zwiazek dosyc szczegolny bo w ogromnej mierze oparty na czyms głebszym niz fizyczne przyciaganie.To zwiazek w ktorym odczuwanie duchowe ,wewnetrze jest bardzo duze.On w swojej drodze zycia ma 9 Ty masz ta wibracje w pierwszym cyklu ,a to juz jest wskazowka karmicznosci tego zwiazku.Sama wibracja 9jest szczegolna wibracja,to wibracja takiej wewnetrzej madrosci ,takie widzenie nie tylko siebie ale i innych,spojrzenie ,ze jest cos wiecej niz tylko ,,ja,,.Ty masz z drogi zycia 33/6.Ta 33 to liczba mistrzowska i choc sama 6 daje taka potrzebe troski o rodzine to ta 33 mowi ,ze w Twoim przypadku ta potrzeba opieki i miłosci rozlewa sie rowniez na innych .W tym zwiazku istnieje takie porozumienie dusz ,a to daje temu zwiazkowi jak TY to nazwałas ta ,,niezwykłosc,,

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolajna1024

Ja również poproszę o interpretację :)

JA: 24. 10. 86

ON: 10. 07. 84

Z gory wielkie dzięki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ancol

Droga czarodziejka9,

chciałabym Ci powiedzieć, że to co napisałaś jest w 100% tym co zaistniało. "Porozumienie dusz" jest tu chyba najlepszym określeniem. Generalnie tego wszystkiego nie rozumiem, przez pewien czas zachowywaliśmy się tak jak byśmy "zachorowali na siebie". Mam jeszcze jedno pytanie, nie wiem czy będziesz mi w stanie na nie odpowiedzieć, ale... ponieważ nie jesteśmy razem (nie mogliśmy, ponieważ każdy z nas jest w innych związkach, on to zakończył i chyba nie przyszło mu to z łatwością) to czy coś jeszcze z tego będzie? Pytam ponieważ, mam dziwne odczucie, że to po pierwsze jeszcze nie koniec, a po drugie niemalże do samego końca twierdził, że "mnie znajdzie, że nie wie kiedy, ale po mnie wróci"... Może mi pomożesz odpowiedzieć na te pytania?

Pozdrawiam i dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9
Droga czarodziejka9,

chciałabym Ci powiedzieć, że to co napisałaś jest w 100% tym co zaistniało. "Porozumienie dusz" jest tu chyba najlepszym określeniem. Generalnie tego wszystkiego nie rozumiem, przez pewien czas zachowywaliśmy się tak jak byśmy "zachorowali na siebie". Mam jeszcze jedno pytanie, nie wiem czy będziesz mi w stanie na nie odpowiedzieć, ale... ponieważ nie jesteśmy razem (nie mogliśmy, ponieważ każdy z nas jest w innych związkach, on to zakończył i chyba nie przyszło mu to z łatwością) to czy coś jeszcze z tego będzie? Pytam ponieważ, mam dziwne odczucie, że to po pierwsze jeszcze nie koniec, a po drugie niemalże do samego końca twierdził, że "mnie znajdzie, że nie wie kiedy, ale po mnie wróci"... Może mi pomożesz odpowiedzieć na te pytania?

Pozdrawiam i dziękuję

 

Anacol ja tu nie stawiam tarota ,bo to nie to forum.Patrzac jednak na wibracje ,powiem ci tak. On majac w swojej wibracji wcielenia 11 ...to taka informacja ,ze jesli chodzi o zwiazki to dopiero drugie malzenstwo(zwiazek )zazwyczaj bywa udany .On ma na minusie 5 w tej pierwszej połowie zycia ,a wiec kosztowanie wolnosci na roznych poziomach . Ten pierwszy zwiazek mogł sie rozpasc,ze nie do konca dobrze sie w nim czujac hmm jakby to nazwac ,,popuszczał ,, sobie cugli .Tym bardziej ,ze majac 3w I cyklu i 3 w II PZ powoduje ,ze ma on duzo uroku .U niego ta 5 na minusie ,a u Ciebie z dnia urodzenia to taka chec do zmian ,co tez WAs przyciaga. On ma z dnia urodzin 26 czyli karme miłosci ,a to tez dodatkowa informacja o jego zwiazkach.Aby naprawde dowiedziec sie jak silne sa połaczenia wibracyjne miedzy Wami tzn. zgodnosc nalezałoby zrobic pełna analize partnerska ze wszystkich danych + dodatkowo biorytmy.Wazne sa rowniez daty takie jak : spotkania (czynnik czasowy gra tu gromna role)Czasem bowiem jest tak ,ze w pewnym okresie nasze wibracje sa zgodne ,a w innym nie.Jezeli spotkamy sie wtedy gdy sa godne to jest wielka miłosc ,pozniej te wibracje sie zmieniaja ,no i wielka tragedia.Patrzymy i widzimy ,ze to pomylka ,klapa.pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9
Ja również poproszę o interpretację :)

JA: 24. 10. 86

ON: 10. 07. 84

Z gory wielkie dzięki ;)

 

Zwiazek trudny ,karmiczny.Jest tu karma samego zwiazku ,ale dodatkowa głowne wibracje z drog zycia TY 4 ,on 3,jak i wynikajace z cykli ,wibracji wcielenia nie sa wzajemnie sprzyjajace.Napewno spotkaliscie sie ,,po cos,,w jakims celu ,zwiazki karmiczne cos maja nas nauczyc .Nie wiem czy jestescie malzenstwem czy para. Czesto jest tak ,ze przy takiej karmie w zwiazku rodzi sie dziecko.A wiec spotkanie tych dwoch osob było po to by ono moglo sie narodzic.Czlowiek przychodzac na swiat sam sobie wybiera rodzicow.I celem wlasnie spotkania tych ludzi było przyjscie na swiat dziecka. Takie zwiazki czesto po pewnym czasie sie rozpadaja,choc nie zawsze. Sa jednak zazwyczaj zwiazkami trudnymi. pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ancol

Droga czarodziejka9,

rozumiem, że to tutaj nie stawia się tarota, dlatego tak nieśmiało zapytałam:) He chciałabym to zgłębić, lecz nie będę Cię niepokoić. Coś czuję, że ciężko by było, gdy się udało, a szkoda, lecz mimo wszystko żałuję, że nie wyszło...Coś czuję, że to on tego nie chciał i tyle... Echh

Bardzo Ci dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolajna1024
Zwiazek trudny ,karmiczny.Jest tu karma samego zwiazku ,ale dodatkowa głowne wibracje z drog zycia TY 4 ,on 3,jak i wynikajace z cykli ,wibracji wcielenia nie sa wzajemnie sprzyjajace.Napewno spotkaliscie sie ,,po cos,,w jakims celu ,zwiazki karmiczne cos maja nas nauczyc .Nie wiem czy jestescie malzenstwem czy para. Czesto jest tak ,ze przy takiej karmie w zwiazku rodzi sie dziecko.A wiec spotkanie tych dwoch osob było po to by ono moglo sie narodzic.Czlowiek przychodzac na swiat sam sobie wybiera rodzicow.I celem wlasnie spotkania tych ludzi było przyjscie na swiat dziecka. Takie zwiazki czesto po pewnym czasie sie rozpadaja,choc nie zawsze. Sa jednak zazwyczaj zwiazkami trudnymi. pozdrawiam.

 

Jesteśmy parą i narazie układa nam się dobrze. Wiem, że nasze wibracje są skrajnie różne, jednak ja nie czuję sie zbytnio "zwiazana" z wibracja 4 nie wiem czemu heh. Nie mniej jednak dziękuję za interpretację i poświęcony czas :) Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9
Jesteśmy parą i narazie układa nam się dobrze. Wiem, że nasze wibracje są skrajnie różne, jednak ja nie czuję sie zbytnio "zwiazana" z wibracja 4 nie wiem czemu heh. Nie mniej jednak dziękuję za interpretację i poświęcony czas :) Pozdrawiam

 

Pisalam o tym wczesniej.Jak wazny jest czynnik czasowy w analizie zwiazku.Lata osobiste ,data spotkania itd.Wy macie z wibracji podstawowych na obecna chwile calkiem harmonijne relacje. On ma I cykl pod 7 ,TY pierwszy Punkt zwrotny pod ta sama wibracja,Same cykle on 7 ,Ty jeden tez do toksycznych nie naleza.Teraz tej 4 nie czujesz bo oprocz tego ,ze masz w cyklu 1 to na minusie 5 ,a to jest taka potrzeba powiedzmy smakowania wolnosci. ta 4 poczujesz po 28 roku zycia gdy dodatkowo wejdziesz pod II cykl o wibracji 6.Wtedy zapragniesz stabilizacji ,rodziny, stałych mocnych fundamentow,a Twoj partner nie za bardzo bedzie pragnał takich ram.On ma na minusie 6,a to moze byc informacja o rozwodzie ,a przynamniej o rozpadzie dlugoletniego zwiazku. Zycze Wam naprawde pieknego zwiazku,ja mowie to co widze w wibracjach ,a zycie jest w rekach kazdego z nas:)pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
oliwka02

Droga Czarodziejko czy ja również mogłabym prosić o interpretację partnerską ;).

Już nie aktualne ;)

Edited by oliwka02

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Beatka1106

Nieaktualne

Edited by Beatka1106

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aliki

Jesli mozna, prosilabym o interpretacje powiazania dat: ONA 11.11.1983 ON 23.02.1976

 

Dziekuje serdecznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
verita

Ja również bardzo poproszę o interpretację :) , ja 9.04.82 on 1.02.82 .

Dziękuję z góry!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rene83

Czy mogę prosić o numerologie partnerska ja- 21.03.1983 ona- 09.07.1989, będę wdzięczy, dziękuje i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
addiction

proszę bardzo o interpretację partnerską ja : 10.12.1991r On : 21.05.1988 r .

z góry bardzo dziękuję :*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
Jesli mozna, prosilabym o interpretacje powiazania dat: ONA 11.11.1983 ON 23.02.1976

 

Dziekuje serdecznie :)

 

 

Wibracja związku 5

 

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków.

Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

 

Związek sygnowany 5 jest to związek 2 strażaków albo strażaka i podpalacza, czyli jedno gasi drugie podpala, ale to jest wymiennie. Nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym. Natomiast na pewno jest to związek wysokoenergetyczny.

To może być związek, gdzie kochamy i nienawidzimy jednocześnie, gdzie byśmy zabili i za sekundę ożywiali, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej energii, czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów, nie tylko sparingów słownych, ale jest to z kolei związek, gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne, gdzie noc ich godzi, dzień ich kłóci i to jest takie never ending story.

 

Jak uspokoić taki związek?

Jak takiemu związkowi pomóc, żeby się partnerzy nie pozabijali?

Albo się rozejść i dać sobie z tym święty spokój, albo przepracować ten związek w podróżach, czyli ludzie, których związek sygnowany jest 5 zamknięci w małym pomieszczeniu będą rozsadzać to pomieszczenie od środka. Jeśli stworzy się dla związku takie podstawy przemieszczania, podstawy dziania się, brania udziału, tworzenia jakiś nagłych dynamicznych pomysłów pt. w piątek wpadamy na pomysł, w sobotę rano jesteśmy na stoku i pół nocy szukamy po domu butów, nart, kombinezonów i faktycznie jest to związek, w którym musi istnieć rodzaj szaleństwa i właśnie w tym szaleństwie jest metoda.

 

Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie związkiem jak wulkan, w nim się będzie wciąż gotowało.

Jeśli my znajdziemy możliwość, żeby ta lawa wylewała się w sposób poniekąd kontrolowany to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie.

 

Natomiast to co jest ogromną siłą tego związku to jest erotyka.

Jeśli ktoś ma taki związek sygnowany 5 i wpada na pomysł – no to ja karnie założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne dla partnera to jest to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Najsilniejszym cementem takiego związku jest właśnie erotyka.

Partnerzy mogą się zwymyślać, pobić, powyrzucać swoje rzeczy przez okno – jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej, wszystko co działo się przed chwila nie ma znaczenia, wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego. Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy to tu jest to niemożliwe.

Chyba że jest to związek traperów, podróżników, związek ludzi, którzy są życiowymi podróżnikami, jeśli znajdą w tym obydwoje radość i zadowolenie

 

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, w którym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.

Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tej adrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie taki związek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżeli domator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzo trudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości.

 

Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi się żadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśli wychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał.

 

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans.

To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, na związki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera prze pola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale nie poprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach, które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoich reakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
Ja również bardzo poproszę o interpretację :) , ja 9.04.82 on 1.02.82 .

Dziękuję z góry!:)

 

Wibracja związku 2

 

Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę.

Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie.

W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być najważniejsza. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

 

 

 

 

Czy mogę prosić o numerologie partnerska ja- 21.03.1983 ona- 09.07.1989, będę wdzięczy, dziękuje i pozdrawiam

 

 

Wibracja związku 7

 

7 to wibracja duchowa, jest to związek karmiczny w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Jeśli nie wystąpi głęboka więź uczuciowa, porozumienie dusz, a nie tylko porozumienie intelektów i ciał, to taki związek nie jest w stanie przetrwać.

Jeśli właśnie wchodzi na taki wyższy filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem, jeśli związek zaczyna być związkiem głęboko duchowym, wtedy jak najbardziej ma rację bytu, ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
proszę bardzo o interpretację partnerską ja : 10.12.1991r On : 21.05.1988 r .

z góry bardzo dziękuję :*

 

 

Wibracja związku 4

 

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

 

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

 

To są raczej związki, które właśnie dopełniają regułkę „świadoma praw i obowiązków”.

I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy tą wręcz nienaruszoną podstawę do budowania wspólnej rodziny. można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibrację 4 to jest ta rodzina przez duże R, aczkolwiek są również i minusy takiego związku.

Jest dość trudno się do takiego związku jak gdyby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą, dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa to w takim związku w pewnym momencie będzie się czuł, jak w betonowych butach, w których albo się idzie na dno, albo tkwi w miejscu i właściwie niby się żyje, bo ta podstawa jest zapewniona, ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.

 

Taki związek może być związkiem, w którym nie ma lekkości materialnej, gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.

 

Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.

Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oliwka02

Czy ja również mogłabym prosić o interpretację partnerską ;).

Już nie aktualne ;)

Edited by oliwka02

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaklinacz Dusz

A ja bym prosił o interpretację dat.On 28.09.1971 ona 16.01.1981.Jak będzie wyglądał związek?

Edited by Zaklinacz Dusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
amarylis

Witam:) Bardzo mnie zainteresowal ten temat, czy moglabym prosic o interpretacje dat: ona 31.10.1975, on 05.06.1979.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Witam:) Bardzo mnie zainteresowal ten temat, czy moglabym prosic o interpretacje dat: ona 31.10.1975, on 05.06.1979.

 

Jest to związek prawdopodobnie karmiczny, obciążony karmą władzy 1/19. Sposób przepracowania:Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.

 

 

Wibracja związku 1 - Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki i nawet wzbudzać jej zazdrość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
A ja bym prosił o interpretację dat.On 28.09.1971 ona 16.01.1981.Jak będzie wyglądał związek?

 

Jest to związek prawdopodobnie karmiczny, obciążony karmą władzy 1/19. Sposób przepracowania:Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.

 

 

Wibracja związku 1 - Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki i nawet wzbudzać jej zazdrość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Proszę o interpretację: ona 15 IV 1987 rok, on 30 VII 1984 r.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Proszę o interpretację: ona 15 IV 1987 rok, on 30 VII 1984 r.

 

Jest to związek karmiczny 4/13, obciążony karmą pracy. Niestety ta karma przynosi zazwyczaj rozpad związku. Tym bardziej, że Ty masz w wyzwaniu na pierwszy etap życia (do 30 roku życia) 2, która jest odpowiedzialna za problemy w związkach, najlepiej nie zawierać związku małżeńskiego do 30 roku życia, bo może zakończyć się rozwodem/rozstaniem.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nusiaxox

Ja również proszę o takową interpretację :)

On 21.12.1991 Ona 13.04.1992

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Ja również proszę o takową interpretację :)

On 21.12.1991 Ona 13.04.1992

 

W innym wątku właśnie odpisałam ale widzę że jest inny rok ur 21.12.1991 czy 1992 - który jest właściwy??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m

Jest to wibracja związku 1 - Ósemka (on) pomaga Dwójce (Ty) uwierzyć we własną intuicję, nabrać pewności siebie i zacząć myśleć bardziej konkretnie. Dwójka jest doskonałym wspólnikiem i przyjacielem. Oboje skuteczni i umiejący docenić walory partnera. Ogólnie jest to dobry układ, lecz jest karmiczny. Ponadto oboje macie w wyzwaniach 1, która mówi o aktywności własnej , o wierze w siebie i swoje działania , o podjęcie działań, które są nie skutkiem żądań płynących ze świata zewnętrznego tylko założeń ustanowionych przez nas, a także mówi o problemie z energiami męskimi - czyli ogólnie problemy z facetami. Może być to ciekawa relacja, ale myślę że po przepracowaniu karmy rozstaniecie się. A tak jeszcze na marginesie to w koronie masz 7 co oznacza że będziesz sama - rozwiedziesz się, owdowiejesz bądź po prostu się rozstaniesz z kimś i będziesz sama. Przykro mi.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nadira

Bardzo proszę o interpretację

x- 4.04.1989

y- 20.06.1977

 

x 4.04.1989

y 7.10.1986

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nusiaxox

omega3m

Bardzo dziękuję za wszystkie interpretacje, ale powiedz mi, czy aby napewno jestem Dwójką, a nie Jedenastką :)

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
omega3m

Bardzo dziękuję za wszystkie interpretacje, ale powiedz mi, czy aby napewno jestem Dwójką, a nie Jedenastką :)

Pozdrawiam :)

 

Zgadza się jesteś 11 mistrzowską (tak jak ja) ale niekiedy trzeba rozpatrywać jako 2 :) Jeśli chciałabyś więcej informacji o tym co mówią twoje numery o Tobie to chętnię pomogę:)

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nusiaxox

No chciałabym, chciała :) A czy fakt że jestem 11, a nie 2, zmienia interpretację numerologii partnerskiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Bardzo proszę o interpretację

x- 4.04.1989

y- 20.06.1977

 

x 4.04.1989

y 7.10.1986

 

W poprzednim wątku już pisałam. Może napiszę więcej szczegółów. Jeśli chodzi o pierwszą relację to jest to karma pracy 4/13.13 to transformacja - to często proces np. coś sie wypala definitywie,ale to trwa i nie jest to takie a odejdę sobie do nowego co mi tam ..tu zachodzą głębsze zmiany w człowieku. Zresztą jak w każdej karmie należy to przepracować w swoim wnętrzu, uduchowić się. Karma jest pewnego rodzaju lekcją, która musi zaboleć by się wypełniła całkowicie. Ponadto osoba x jest 8, oraz w I PZ 8 a osoba y ma także w I PZ 8. Głównym wyzwaniem x jest 5 a osoba y jest numerologiczną 5, więc tak jakby macie się uczyć od siebie wzajemnie.

Jeśli chodzi o drugą relację to jest to także karma pracy 4/13. Często zdarza się tak, że związek po przepracowaniu tej karmy się rozpada, jest trochę skazany na niepowodzenie, ale tak to jest z tą karmą, po prostu się wypala i nie zostaje już nic, następuje rozejście - każdy idzie w swoją drogę. W tej relacji oboje macie w wyzwaniach 5,a także w I PZ 8. Stąd zapewne to przyciąganie Przy czym osoba y jest także numerologiczną 5 więc będzie jej dość trudno pogodzić to z tą 5 w wyzwaniu. Zaowocuje to prawdopodobnie tym, że zostanie sama na co wskazuje 7 w koronie. Ponadto ta osoba ma w wyzwaniu na 1 etap życia 6, może się to przejawiać w stratach uczuciowych, problemach emocjonalnych/uczuciowych, a także problemach na tle rodzinnym.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ancol

Droga omega3m,

ja również poproszę o interpretację:

 

Ślicznie dziękuję

Edited by Ancol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Droga omega3m,

ja również poproszę o interpretację:

Ona - 23/09/1984 rok

On - 11/01/1984 rok

Jeśli jest to możliwe to chętnie przyjęła bym jak najwięcej szczegółów.

Ślicznie dziękuję

 

Jest to relacja o wibracji 7/16 czyli karma związku wobec miłości i odpowiedzialności. Sposób przepracowania: Uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Ta karma to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.

Jest to bardzo trudna relacja karmiczna, która ma nas nauczyć i zrozumieć czym jest miłość, odpowiedzialność, dzięki temu duchowo dojrzewamy i otwieramy się na uczucia, miłość.Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, by odległość jej nie zniszczyła.Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.Ta wibracja uczy nas pokory. Jest to bardzo bolesna karma, czasami nazywana jest też toksyczną, destrukcyjną...Jak każdą karmę należy przepracować i odejść w swoją stronę, ale już ze wzbogaconym "wnętrzem".

 

Ona - 23/09/1984 rok

On - 26/12/1975 rok

 

Jest to relacja o wibracji 6.Dobry układ dwójki altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza. Aczkolwiek on jest mistrzowską 6/33, która jest dość trudnym partnerem, zdaje się że będzie sam na co wskazuje 7 w koronie (albo owdowieje, rozstanie się bądź rozwiedzie się i będzie sam).

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
No chciałabym, chciała :) A czy fakt że jestem 11, a nie 2, zmienia interpretację numerologii partnerskiej?

 

Jakkolwiek by nie patrzeć razem dajecie 1. Poza tym jesteś 2 tylko szczególnym przypadkiem, a w numerologii partnerskiej sprowadza się do liczb jednocyfrowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oleczka1982

Omega3m bardzo proszę o interpretację:

On-17.12.1980 r.

Ona-25.01.1982 r.

 

oraz

On-7.5.1978 r.

Ona-25.01.1982 r.

 

Z góry dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Omega3m bardzo proszę o interpretację:

On-17.12.1980 r.

Ona-25.01.1982 r.

 

Jest to związek o wibracji 3. Wydaje mi się, że jest to dobry układ. Napewno lepszy niż

On-7.5.1978 r. ona-25.01.1982 r.
.Tutaj też jest związek o wibracji 3. Ale on (7.5.1978) obecnie jest pod wpływem karmy wolności 5/14 odpowiedzialnej za nieudane związki, nieszczęśliwą miłość oraz straty uczuciowe. Poza tym ma 2 w wyzwaniu życiowym czyli m.in. problemy w związkach/partnerstwie, problemy z kobietami.

 

Pozdrawiam seredcznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
oleczka1982

i jeszcze poproszę o jedną :)

on-04.05.1978 r.

ja-25.01.1982 r.

Edited by oleczka1982

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
i jeszcze poproszę o jedną :)

on-04.05.1978 r.

ja-25.01.1982 r.

Jest to związek o wibracji 8, co oznacza, że bardzo dobrze a może nawet idealnie współgracie ze sobą jeśli chodzi o sferę materialną. Siódemka (on) delikatnie wyciszy rozpędzona Jedynkę (Ty) i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo, że należą do różnych światów, mogą się doskonale porozumieć.

 

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
amarylis

witam, pytanie o klucz wcielenia- wiem, ze jest to 1 pz, wiec w moim przypadku ( jestem 9 ) byl w 27 roku zycia, tyle tylko, ze klucz wcielenia kojarzy mi sie z czyms na cale zycie, szczegolnie, ze wibracje 5, czyli 1 pz odczuwam bardzo silnie, mimo, ze wlasciwie powinnam byc pod dzialaniem 8 ( 2 pz). pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
miracle*

omega3m,

 

bardzo proszę o interpretację:

on - 14.07.1968

ja - 27.02.1984

 

Z góry dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Denosis

Ja także bym prosił :

 

Ja - 12.08.1994

Ona - 29.03.1995

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek
Ja także bym prosił :

 

Ja - 12.08.1994

Ona - 29.03.1995

 

Wibracja związku 9

 

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
omega3m,

 

bardzo proszę o interpretację:

on - 14.07.1968

ja - 27.02.1984

 

Z góry dziękuję

 

Jest to związek o wibracji 6, czyli bardzo uczuciowy/emocjonalny, lecz może nastąpić rozpad tej relacji.Jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

Może być to trudna relacja zwłaszcza że Ty jesteś 6/33 czyli ogólnie możesz mieć problemy w stworzeniu rodziny, możesz być bardzo trudnym partnerem dla innych, natomiast on jest obecnie pod wpływem karmy wolności 5/14, która jest odpowiedzialna za nieudane związki, nieszczęśliwą miłość, ogólnie straty uczuciowe.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
miracle*

Bardzo dziękuję.

 

Nie jesteśmy parą, natomiast czuję przyciąganie jakiego do tej pory nie zaznałam... Pożyjemy, zobaczymy.. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
xpowergirl

Witam

Bardzo proszę o interpretację dat urodzin :

Iwona : 02.09.1981

Dawid : 12.03.1980

 

z gór ydziękuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Witam

Bardzo proszę o interpretację dat urodzin :

Iwona : 02.09.1981

Dawid : 12.03.1980

 

z gór ydziękuje

 

Jest to związek o wibracji 9. Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bruxel

numerologia partnerska- prośba o interpretację

Ona 15.04.1984, on 13.01.1979- czy mają szansę stworzyć udany związek i jaki on będzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
yantra

Do omega3m :)

numerologia - prosba o interpretacje

Ja 18.03.1984

 

Z góry dziekuje :)

Edited by yantra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukrusia

Witam

 

Poproszę o interpretację daty Ja 14.09.1990 i On 11.03.1978.

 

pozdrawiam cieplutko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
numerologia partnerska- prośba o interpretację

Ona 15.04.1984, on 13.01.1979- czy mają szansę stworzyć udany związek i jaki on będzie?

 

Jest to relacja o wibracji 9.Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Myślę, że szansa na związek zawsze jest tylko trzeba to odpowiednio wykorzystać;)

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest omega3m
Witam

 

Poproszę o interpretację daty Ja 14.09.1990 i On 11.03.1978.

 

pozdrawiam cieplutko:)

 

Jest to relacja o wibracji 9.Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Dodatkowo jesteście obciążeni karmą wolności 5/14, (pod której wpływem właśnie się teraz znajdujesz); w skrócie jest ona odpowiedzialna za nieszczęśliwą miłość, nieudane związki, straty uczuiowe. Poszperaj na forum jest sporo informacji na ten temat.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now