Skocz do zawartości

Bociany


leta

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknego dnia wszystkim życzę ! Ostatnio coraz częściej śnią mi się sny , które zapamiętuje , zawsze mi sie śniło ale nie byłam w stanie ich tak dobrze zapamiętać. Przywiązuje wage do snów ,gdyż parę razy w życiu nie powiem że się sprawdziły ale były charakterystyczne dla jakiejś powtarzającej się sytuacji.Niepotrafię jednak ich do końca zinerpretować . W tej chwili bardzo dużo rzeczy dzieje się w moim życiu i chciałabym żeby ktoś mi pomógł w interpretacji moich snów!

Np.Śniło mi się że patrzę z bliska z kimś(niewiem z kim)na gniazdo bocianie , w którym były dwa bociany i jeszcze jeden czarny bocian albo inny ptak podobny tego typu. Patrzyłam na nie z bardzo bliska jakbym stała w powietrzu albo na balkonie zaglądając do wielkiego gniazda.Pamiętam jeszcze ,że dobrze widziałam, ale niebo było ciemne albo mocno zachmurzone, nie jestem jeszcze pewna czy w tle nie przelatywały inne bociany, pamiętam jeszcze że powiedziałam do tego kogoś patrz ile bocianów lub coś w tym stylu. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leta, jak sama wspomniałaś, dużo dzieję się teraz w Twoim zyciu, i tego wyrazem jest ten sen właśnie. Mam wrażenie, że dążysz teraz do osiągnięcia życiowej stabilizacji i spokoju, ale ktoś lub coś Ci w tym przeszkadza. Są jednak bliskie Ci osoby, przyjaciele, którzy Cię wesprą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...