Jump to content

odwołany ślub z byłym chłopakiem


oliwkaaa1

Recommended Posts

2 miesiące temu zerwałam z chłopakiem,byliśmy 3 latarazem, odeszłam od niego, mieszkaliśmy razem niecałe 3 miesiące. Kocham go nadal,byłam u niego,by wrócił do mnie,ale nie chce, wydaje mi się,że ze względów finnansowych.Odeszłam,bo zostałam bez pracy i głupio mi było,a wsydziłam sie mu to powiedzieć.Mam teraz myśli samobójcze, w dodatku przeszłam anoreksje i bulimię. Śniło mi się, że miałam wziąść z nim ślub. Wieczorem w przeddzień ślubu poszliśmy na spacer na polne drogi (często tak chodziliśmy razem) rozmawialiśmy jacy będziemy szczęśliwi, leciało nad nami stado bocianów, ja powiedziałam,ze jeszcze nie chcę mieć dzieci- on również był tego zdania. Potem szykowałam się do ślubu, miałam już ubraną białą suknię, przeglądnęłam się w lustrze strarej szafy, którą kiedyś miałam w pokoju,malowałam się, cieszyłam się bardzo. Nagle przyszedł on i powiedziała,że odwołuje ślub nie wie czego. Powiedziałam,ze niech sam pojdzie do księdza.I poszedł,ja się obudziłam. Tydzień wcześniej też mi się śnił z nim własny ślub. Marzę o tym byśmy zostali małżeństwem. Proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że tutaj nie ma co interpretować. To zwyczajnie twoje marzenie, które ma szanse na spełnienie we śnie, a w rzeczywistości, na chwilę obecną, nie bardzo. Może gdybyś mu wyjaśniła dlaczego od niego odeszłaś przemyślałby całą sprawę. Kto wie, może to marzenie w końcu miało by szansę się spełnić? Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim jeśli wstydziłaś się mu powiedzieć o utracie pracy, to poważny problem widzę w Waszych relacjach. Proponuję najpierw zając się uzdrowieniem stosunków pomiędzy Wami, a dopiero później pomyśleć realnie o ślubie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...