Skocz do zawartości

cmentarz, przeniesienie grobu ?


kanylka

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od początku 24.12.2007 zmarł mi tata. pomnik jest postawiony juz od dawna. tylko teraz śniło mi sie ze został przeniesiony w zupełnie inne miejsce na cmentarzu ( zupełnie inne niż teraz stoi). jak powiedzialam mamie o tym, okazało sie ze jej to samo sie sniło tylko 2 dni wcześniej, nic mi o tym nie mówiła. wiec skąd nagle dwóm osobom śni sie to samo. szukałam pod kazdym znaczeniem, jednak nadal nie mam pojęcia co to może oznaczać.

 

z góry dziękuje za interpretacje snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku dziękuje za odpowiedz :)

grób leży na tyłach cmentarza, w sumie to prawie przy tylnym wyjściu. przeniesiony został na środek, bliżej wejścia głównego, niedaleko grobu dziadków taty, pod drzewem jakimś dużym, tak ze był zacieniony. Grób był ten sam, tylko między ziemią, a grobem była szczelina dość duża, ze mogłam zobaczyć trumnę. Raczej wywołało to zdziwienie niż przestrach.

 

Blisko jestem z mamą, mieszkam z nią , dojeżdżam do szkoły. a teraz raczej będę mieszkać w miejscu gdzie studiuje. Wiec tak myślę może ten sen oznaczał moją zmianę miejsca zamieszkania.

 

natomiast u mamy sen wywołał zdziwienie, tak samo śniło jej się ze bliżej środka cmentarza leży grób. Na początku się cieszyła, ze w lepszym miejscu stoi, niż dotychczas, ale potem płakała i wolała zeby wrócił na stare miejsce. Wiecej niestety nie pamięta, czy wkońcu wrócił na stare miejsce czy został juz tam.

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...