Jump to content
Guest truskawka

33 DROGA ŻYCIA - charakterystyka

Recommended Posts

Guest truskawka

Wszystko o wibracji, Drodze Życia, numerologicznej Trzydziestce Trójce

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Trzydziestki Trójki to osoby o wyjątkowej osobowości. Mają w sobie wiele ciepła i miłości, którymi obdarzają innych ludzi. Są pełne współczucia i gotowe do pomocy potrzebującym. Trzydziestki Trójki poszukują w życiu ładu i harmonii. Są spokojne i łagodne, co przyciąga do nich innych ludzi. Pomagają osobom zagubionym i nieszczęśliwym. W obecności Trzydziestek Trójek wszyscy czują się dobrze z powodu atmosfery, jaką one wprowadzają. Każdy w ich towarzystwie jest w stanie się wyciszyć i zrelaksować. Trzydziestki Trójki obdarzone są wieloma talentami i niezwykłą intuicją. Dzięki temu mają duże uzdolnienia lecznicze i parapsychiczne. Trzydziestki Trójki mają ogromny wpływ na ludzi. Sprawdzają się w zawodach związanych z socjologią, psychologią i religią. Cieszą się ogromnym szacunkiem ludzi i wielu liczy się z ich zdaniem. Muszą bardzo ostrożnie dawać rady i pomagać, ponieważ wszystko co Trzydziestki Trójki powiedzą, uważane jest za wyrocznię. Trzydziestki Trójki zdobywają w życiu sławę i powodzenie materialne, przeważnie bez specjalnych starań. Ich autorytet sprawia, że każde polecenie jest wykonywane błyskawicznie. Ich decyzje co do cudzych

i własnych spraw są tak przemyślane, że kończą się sukcesem. Stawiając sobie coraz wyższe wymagania Trzydziestki Trójki są w stanie stać się mistrzami duchowymi dla swojego otoczenia, a nawet kraju czy świata. Na drodze do celu może Trzydziestkom Trójkom przeszkadzać zbytni optymizm, a nawet idealizm w ocenie sytuacji i ludzi. Czasami trudno jest im przystosować się do realiów życia codziennego. Jeśli użyją swoich zdolności i autorytetu w złych intencjach, ich życie może nie potoczyć się pozytywną ścieżką. W miłości Trzydziestki Trójki są bardzo otwarte, ale nieraz zapominają o codziennych obowiązkach. Ich partnerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że nieraz są nieobecni duchem. Najlepsi partnerzy to inne Jedenastki, Dwójki, Szóstki i Siódemki.

 

Powołanie 33 zrealizujesz rozwijając pozytywne cechy charakteru Szóstki => Charakter numerologicznej Szóstki

 

Źródło opisu - Charakter numerologicznej Trzydziestki Trójki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Jest to wibracja, która uosabia wiedzę, mądrość, harmonię, tolerancję, wyrozumiałość, spełnienie. Ponadto, osobom z tą liczbą mistrzowską, przypisuje się wspaniałomyślność, szlachetność, kierowanie się w życiu dobrymi intencjami, współczucie, wrażliwość i wielkie uduchowienie. Oznacza łagodne usposobienie, oddanie, ciepło i opiekuńczość w szerokim zakresie. Jeśli wibracja jest wyrażana pozytywnie, to mamy do czynienia z człowiekiem spełnionym, zrównoważonym, roztaczającym opiekę nad innymi, służącym radą i pocieszeniem. Ponadto osoby takie są zawsze chętne do pomocy, wyzbyte egoizmu, kierują się dobrem innych, mają wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, są cierpliwe, wyrozumiałe i uczciwe. Przestrzeganie zasad moralnych, kierowanie się w życiu dobrem jest dla nich niezwykle istotne. Wibracja 33 oznacza również prawdomówność, przewodnictwo duchowe, umiejętność panowania nad emocjami, dążenie do rozwoju osobistego i do osiągnięcia harmonii wewnętrznej. Łagodność, spokój emanujący z osób z wibracją mistrzowską 33, sprawia, że ludzie do nich lgną, szczególnie tacy, którzy potrzebują wsparcia, pocieszania, podniesienia na duchu i dobrej rady. 33 mają zdolność do wyciszania u innych nadmiernych, niedobrych emocji. Często posiadają wspaniałe zdolności terapeutyczne. Doskonale sprawdzają się jako doradcy duchowi, nauczyciele, psychologowie. Mają nadzwyczaj dobrze rozwiniętą intuicję. Osobom z wibracją 33 nie można również odmówić cieszenia się dużym uznaniem i szacunkiem. Wobec siebie są bardzo wymagające i najlepiej czują się, jeśli mogą służyć pomocą innym. Wibracja negatywna 33, może niestety przejawiać się w zbytnim idealizmie, buntowaniu się, robieniu wielkich rzeczy dla publiki, na pokaz. Możliwa jest również nerwowość, skłonność do popadania w uzależnienia, zaniedbywanie obowiązków, niepowodzenia w osiągnięciu sukcesów zawodowych, problemy z utrzymaniem się, wręcz poważne kłopoty finansowe.

 

Źródło - Numerologia - Numerologiczna 33

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Liczba 33 – to przedstawiciele miłości uniwersalnej, ogarniającej cały świat. Pełna harmonia między cechami umysłu i osobowości, emanujący z nich spokój, szczególnie przyciąga do nich ludzi szukających pociechy i wsparcia. Uczciwość, prawdomówność, szacunek dla tradycji, nieprzeciętna intuicja. Niezwykłe umiłowanie życia rodzinnego często przeradza się w poświęcenie własnego życia na rzecz bliskich. Najwięcej wymagają od siebie samych. Ogromna łatwość na zgłębianie wiedzy tajemnej, filozofii, mistyki i zjawisk paranormalnych.

 

Źródło - Portrety numerologiczne - Onet.pl Magia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Liczba ta odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość ta równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki. Owa harmonia i spokój i subtelność jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia. Typowe cechy liczby 33 to : uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości oraz poszanowanie tradycji. Są to zawsze osoby godne szacunku i zaufania. Przyciągają do siebie osoby która są tak samo jak one urodzone pod wpływem Wibracji Doskonałych, pragnące pełnić rolę mistrzów i przywódców duchowych ludzkości. Dla Osób urodzonych pod wpływem wibracji liczby 33 najsilniejszą i najważniejszą motywacją kierującą ich życiem jest potrzeba przekazywania innym swej mądrości i duchowego światła. Oznaczają się nieprzeciętną intuicją a także zdolnościami artystycznymi. Ich dzieła są wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwają piękno. Potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę. Umiłowanie życia rodzinnego jest u tych osób wprost niezwykłe i nierzadko przeradza się w poświęcenie i rezygnację z własnych celów, jeśli dobro najbliższych tego wymaga. Zawsze będzie ona marzycielem i idealistą, a jej nadzwyczajna intuicja i wrażliwość pozwalają na zgłębianie wiedzy tajemnej, mistyki i zjawisk paranormalnych. Wszystkie myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem tej wibracji podporządkowane są nakazom etyczno-moralnym, będąc dla wielu swego rodzaju mistrzami duchowymi, zawsze najwięcej wymagają od siebie samych. Ich liczne zalety sprawiają, że cieszą się te osoby ogólnym szacunkiem i podziwem i często wbrew własnej woli, osiągają największe zaszczyty i sławę. Każda osoba posiadająca Wibrację Mistrzowską, powinna pamiętać, iż jej wpływ na otoczenie jest ogromny. Jeśli więc nie sprosta temu wyzwaniu lub też użyje swego wpływu w niewłaściwy sposób, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, co z kolei spowoduje poczucie moralnej klęski i frustracji.

 

Źródło opisu - Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Princess19891

Numerologiczna 33 Układ ponad podziałami

Wibracja rozjemcy

 

Wibracja mistrzowska, subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna, Wenus .Osoba , która posiada ta wibracje jest przedstawicielem anioła pokoju i miłości, który kroczy po tej ziemi. Mówi się ,że to wibracja Chrystusowa , ona niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego bo jednak to są dwie trójeczki , bardzo często jest tak że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego, taki Doktor Judym. Jako cien niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to "ojcowanie" całemu światu a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka, zamykanie się w powierzchowności. Jeśli ktoś z drogi życia własnie posiada tą wibracje powinien kształtować umiejętność relacji z drugim człowiekiem, aby nie dokonywać „samo ukrzyżowań „ , samospalenia. Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi, ta wibracja niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dama Trefl

Dzisiaj zorientowałam się,że moja mama również jest liczbą mistrzowską numer 33, szok ;). Obliczyłam wszystkich domownikom ich liczby i liczby mistrzowskie posiadamy tylko my :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dama Trefl

A jesteśmy strasznie różne,jeżeli chodzi ocharakter, o całą resztę wygląd zewnętrzny - kropla w kroplę po mamie.

 

Jakieś jeszcze informacje na temat Genetycznie transmitowana liczby mistrzowskiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bacchante

To tylko dżołk :dostal_na:

Sama wybrałaś matkę, więc sama ten dżołk wymyśliłaś! :oklasky:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dama Trefl

Raczej nie wybrałam sobie xD, nakazano mi z góry :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
bacchante

Ach, uwierzcie w siebie. Naprawdę decydujecie o wszystkim, kochani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jarek_999

ehhhhh te trzydziestki trójki .......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Clara Aldan

Jestem 33, podobnie matka i jesteśmy zupełnie różne, nawet za bardzo siebie nie lubimy :( Nie raz już czytałam opinie na temat 33 i wszystko wydaje się takie bajeczne, chodzące ideały, a ja się nie czuję taka, wciąż nad sobą pracuje i efekty są jakie są, bez fajerwerków, tylko faktycznie nie potrafię zawiązać, utrzymać żadnego związku - nie cierpię z tego powodu, bo lubię być sama, mam syna, psa, własny kąt. Zawsze odchodzę, szukam ideału hehehehe

Z tej 33 może tylko ten upór w pracy nad własnymi ograniczeniami??? No nie wiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quietlystorm

Ja również jestem 33! Opis po troszeczku zgadzam mi się, jestem lojalna rodzinie, staram się widzieć w każdym człowieku dobro. Oh i ta zbytnia nerwowość zgadza się w 100%!

Zawsze mogę się pocieszyć że jestem w czymś wyjątkowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marta87

A co jeśli ktoś z pozytywnej 33 zmienił się w negatywną? Jak wrócić na dobrą drogę?

Wystarczy chcieć? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hekla

ja też jestem 33, część sie zgadza, ale ta miłość to tylko bajka. w miłości mi sie w ogóle nie układa. wszyscy traktują mnie jak wyrocznię, co powiem to święte, ludzie z mojego otoczenia bardziej wierzą w to co powiem i wierzą że sie nie mylę, nawet jeśli sama tego nie jestem pewna. to trochę frustrujące, bo nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, nic nie mówię jeśli nie jestem tego pewna na 100%. ta liczba to nie bajka- życie nie jest takie proste, że wystarczy sie w dobrym dniu urodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
_Domi_

Liczba trzydzieści trzy odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.

Wszystkie Liczby Doskonałe symbolizują wewnętrzne Światło i odpowiadają najwspanialszym cechom Liczb Podstawowych. Liczba 33 oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki. Owa harmonia i spokój, i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.

Inne typowe cechy dla Liczby 33 to: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości oraz poszanowanie tradycji są to zawsze osoby godne szacunku i zaufania.

Przyciągają do siebie osoby, które są tak samo jak one urodzone pod wpływem Wibracji Doskonałych, pragnące pełnić rolę mistrzów i przywódców duchowych ludzkości Jednostki te mają również szanse stać się wielkimi mówcami, pisarzami czy poetami Jednak najsilniejszą i najważniejszą motywacją kierującą ich życiem jest potrzeba przekazywania innym swej mądrości i duchowego światła.

Osoby posiadające w swym Portrecie Numerologicznym Liczbę 33 odznaczają się, podobnie jak pozostałe liczby Doskonałe, nieprzeciętną intuicją, a w tym konkretnym przypadku także artystycznymi zdolnościami twórczymi. Ich dzieła są wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwają piękno. Potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

Umiłowanie życia rodzinnego jest u tych osób wprost niezwykłe i nierzadko przeradza się w poświęcenie i rezygnację z własnych celów, jeśli dobro najbliższych tego wymaga.

Zawsze będzie ona marzycielem i idealistą, a jej nadzwyczajna intuicja i wrażliwość pozwalają na zgłębianie wiedzy tajemnej, mistyki i zjawisk paranormalnych.

Wszystkie myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem tej wibracji podporządkowane są nakazom etyczno-moralnym; będąc dla wielu swego rodzaju mistrzami duchowymi, zawsze najwięcej wymagają od siebie samych.

Tak liczne zalety, Świadczące o niewątpliwej przewadze duchowej tych osób nad innymi, sprawiają, że cieszą się one ogólnym szacunkiem i podziwem i, często wbrew własnej woli, osiągają największe zaszczyty i sławę.

Każda osoba posiadająca Wibrację Mistrzowską powinna pamiętać, iż jej wpływ na otoczenie jest ogromny. Jeśli więc nie sprosta temu wyzwaniu lub też użyje swego wpływu w niewłaściwy sposób, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, co z kolei spowoduje poczucie moralnej klęski i frustracji.

Źródło : "Magia Numerologii"

Share this post


Link to post
Share on other sites
shimmy

Ta najwyższa ponoć z dostępnych ludziom Liczba Mistrzowska jest udziałem wielkich duchów, wcielonych w postacie Nauczycieli ludzkości, mędrców, boddhisattwów, świętych i proroków - prawdziwych drogowskazów na drodze do Oświecenia. Takimi ludźmi - bogami - byli: Chrystus, Budda, Zaratustra, Kriszna. Osoby o tej wibracji promieniują wszechogarniającą miłością, niewzruszonym wewnętrznym spokojem, który sprawia, że, one po prostu w i e d z ą, co jest dobre, prawdziwe, słuszne i zasługujące na zaufanie. Nosiciele tej wibracji bywają także wielkimi poetami, malarzami, a ich twórczość przenika potężne, mistyczne światło. Możemy wśród nich spotkać także wielkich filozofów, uzdrowicieli i jasnowidzów, oddanych bez reszty pragnieniu służenia innym. Wibracja ta rozwinęła się oczywiście ze spełnionej Szóstki, toteż w życiu tych osób ogromną rolę odgrywa przeżywana lub poddana sublimacji miłość do jednej osoby lub kręgu najbliższych, który ciągle się poszerza, stając się dla 33 jedną wielką rodziną - wspólnotą ludzi, ożywionych tymi samymi ideałami.

 

Konfrontacja dwóch Trójek (3 + 3) obdarza je spontanicznością i wielkim wpływem na otoczenie, którego nie powinny używać w niewłaściwy sposób, do celów manipulacji lub zaspokojenia próżności. Negatywne 33 wciela się najczęściej w postać fałszywego guru, wykorzystującego łatwowierność swoich "owieczek" dla własnych celów.

 

źródło: Numerologia

Share this post


Link to post
Share on other sites
shimmy

Mistrzowska Liczba 33

 

Liczba trzydzieści trzy jest zbyt potężna i wysoko postawiona, by w obecnej chwili wielu ludzi potrafiło wykorzystać ją należycie. Gdy trzydzieści trzy pojawia się jako suma nazwiska lub drogi życiowej, daje wielki postęp duchowy. Taki człowiek staje się równy Mahatmie lub Mistrzowi.

 

żródło: Psychotronika - Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kikikaka

Jestem 33 i niestety opis pasuje prawie jak ulał. Niestety, bo chyba mistrzowsko rozwinęłam w sobie wady 33 i 6...

 

Fakt, ludzie często pytają mnie o radę choć nie lubię ich udzielać od czasu, gdy się zorientowałam, że ludzie zbyt "ślepo" mnie słuchają. Źle się z tym czułam, tzn z odpowiedzialnością (mimo, że nikt nigdy nie miał mi niczego za złe).

 

Co ciekawe uchodzę za pechowca (jeśli na ulicy leży skórka od banana to wiadomo kto się na niej poślizgnie :P), natomiast usłyszałam już wiele razy, że jestem jak talizman przynoszący szczęście. Np. towarzyska znajoma popada w "społeczne zapomnienie", wpadam na kawę i tego dnia telefon się urywa od propozycji, zacieśniam z kims kontakt i nagle ta tą osobe spływają dobre nowiny (np. nagły awans, wygrana).

 

Jeśli mam być szczera to czasami czuję zazdrość. Oczywiście, że potrafię się cieszyć cudzym szczęściem, ale czasami to irytujące po prostu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
vision_33

Żeby przekonac się jak dobre jest dobro,trzeba najpierw poznac blisko zło.

Czy moglibyście opisac np.muzykę wcale jej nie słysząc?

Dlatego nie przyjmujcie negatywnych emocji czy zdarzeń jako coś negatywnego.

Musicie to poznac,aby przed tym ostrzec.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Drogie Trzydziestkitrójki! A jeśli chodzi o sympatię innych ludzi wobec Was, jak z tym jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
shimmy

ja nie mam z tym problemu :) łatwo zjednuję sobie ludzi i nie mam większych problemów z sympatią do mnie. Ale trzeba pamiętać,że numerologia sobie a wychowanie i otoczenie sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Jednak ja bym obstawała za numerolgią, bo albo ma się pozytywne cechy albo negatywne wibracji. Więc może jeśli obierze się negatywne to może znaczyć, że ktoś jest źle wychowany dla niewtajmniczonych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
shimmy

ale numerologia pokazuje nam jakie możliwości,predyspozycje otrzymujemy. A co z nimi zrobimy to nasza sprawa. Powiedzmy,że 1 są rozrzutne,ale mogą być wychowywane tak,żeby szanowały pieniądze. O to mi chodziło z tym wychowaniem :) ludzie,którzy nas otaczają mogą nas zmieniać i dlatego numerologia nie zawsze sie sprawdza w życiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
meta_dw

Już tyle się nasłuchałem naczytałem i poznawałem ( ja również mam 33 z daty urodzin ) o ludziach z 33. Już nie wiem czy to przywilej czy ciężar. Bo albo wzniesiesz się do góry i będziesz ludziom drogowskazem albo upadniesz tak bardzo że potem trzeba będzie modlić się za twoją zbłąkaną duszę na Jasnej Górze przez 25 lat codziennie. To jest właśnie energia 33 niewielu z nas zazna spokoju wewnętrznego bo chcemy dobrze tylko zbłąkany świat wypacza nas albo mimo że szanuje to nie słucha. Bo dodrze mówimy tylko dobro nie jest w cenie.

 

Trochę goryczy na niedziele. Chwalmy Pana w nim cała nadzieja bo jak on nam pomoże to nam się uda tylko prośmy a będzie nam dane.

 

Szerokości Poszukujący

Share this post


Link to post
Share on other sites
mayaki
TAJEMNICZY JĘZYK BOGÓW (33)

 

Odmiennie niż poznane dotąd liczby mistrzowskie, Trzydziestka trójka nie ma w naszym systemie swojej liczby zredukowanej we własnym królestwie Ducha. Jej naturalną podstawą jest pochodząca z królestwa społecznego Szóstka. Nic dziwnego -wszak nie znamy duchowości innej niż nasza własna, ubrana w ludzkie ciało, a przeto i wśród liczb innej duchowości nie szukajmy. Na temat świata duchowego nader niejednoznaczne i wielce różnorodne spotyka się teorie. Niby wiadomo, że wszystkie one warte siebie nawzajem, że do Prawdy nijak się mają, lecz co i rusz ktoś występuje z obrazem niewidocznej zmysłami strony naszego życia. A Trzydziestka Trójka... stoi sobie z boku, patrzy na to wszystko i czeka, aż przestaniemy sobie Niebiosa wyobrażać, a zaczniemy je odczuwać. Bo do świata bogów nie prowadzą żadne spekulacje ani najbardziej nawet wymyślne systemy mistyczne i religijne. TAM sięga się ciszą, pokorą, skupieniem, poddaniem, wyciszeniem, medytacją, modlitwą. Nie podejmujmy takich praktyk, póki nie jesteśmy syci zwykłych, "ziemskich" rozkoszy i zaspokojeń; nic po wiedzy duchowej chciwcom i ciekawskim. Kto szuka w tej wiedzy cudownych uzdrowień swego chorego ciała i chorej duszy, nie znajdzie ich. Przeciwnie: osunie się w jeszcze cięższą chorobę. Kto dla próżnej ciekawości chciałby podejrzeć bogów, rychło stanie się klientem psychiatrów. Kto dzięki siłom Ducha chciałby pomnożyć swój majątek, straci wszystko. Wiedza duchowa jest albowiem dla zdrowych i zrealizowanych. Tylko oni potrafią podziwiać nie pragnąc; tylko oni umieją patrzeć nie sądząc -i tylko tacy zdolni są sprostać wyzwaniu liczby Trzydzieści Trzy. Nie zmienia tego fakt, że ludzkość wciągu ostatnich trzech stuleci dokonała wielu fascynujących i użytecznych odkryć, także w dziedzinie wykorzystania sił psychiki do polepszenia swego bytu. Modna

obecnie psychotronika niemal co dzień zaskakuje nas nowymi i doskonale działającymi metodami zmiany swojego losu dzięki wykorzystaniu potęgi myśli. Chwała za to twórcom takich metod. Ale z rzeczywistą wiedzą duchową, z rozumieniem losu, przeznaczenia i ewolucji istoty ludzkiej takie para psychiczne sztuczki niewiele mają wspólnego. Bogowie odsłoniwszy nam część swych tajemnic, ukryli się głębiej, więc i poszukująca ich przesłania Trzydziestka trójka poważniejsze ma dzisiaj zadanie. Dla umiejących słuchać swej intuicji i nie mylących jej z podszeptami pożądania, jest Trzydziestka trójka cichym i delikatnym, lecz potężnym głosem wewnętrznym, nieomylnie podpowiadającym prawidłowe, zgodne z indywidualną i niepowtarzalną drogą każdego z nas postępowanie. Dzieje się pod działaniem tej liczby coś przeciwnego logice i doświadczeniu potocznemu: oto wiemy właściwie wszystko, widzimy ludzi i zdarzenia na wylot, choć nigdy się tego nie uczyliśmy, ani nawet nie wiemy, kiedy ta wiedza do nas przyszła. Jest w tym coś więcej niż intuicja wróżki czy natchnienia jasnowidzących; Trzydziestka trójka wie, że choć mamy wolną wolę, że teoretycznie moglibyśmy być wszystkim -nie wymyślimy niczego, co nie byłoby nam przeznaczone. Więcej nawet: najbardziej "nasze", najbardziej wolne zda się pomysły, to właśnie te, za którymi idąc, najdokładniej realizujemy nasz los i przeznaczenie. Mawia się o Trzydziestce trójce, że jest ona Najwyższym Nauczycielem, kimś, kto przyszedł na świat, by dać świadectwo Prawdzie. I daje liczba ta świadectwo prawdzie o człowieku, w gruncie rzeczy zawsze i wszędzie takiej samej. Całym sobą, swoimi myślami, mową i uczynkami musi być Trzydziestka trójka wyrazicielem najbardziej uniwersalnych i najwyższych idei człowieczeństwa. Takich jak Budda, Kriszna, Chrystus, Zaratustra i inni, którzy dla nas, mniej doskonałych, stali się niedościgłymi wzorcami. Nie jest to łatwa misja. Wymaga stuprocentowego poddania się intuicji i takiegoż zaufania do sił kierujących naszym życiem. Trzydziestka trójka musi być wolna od potrzeb własnych i w pełni dyspozycyjna wobec władców losu. Jej wiedza jest dla umysłu ludzkiego zaiste porażająca, więc nawet własnej wiedzy nie powinna być nad- miernie świadoma. Musi wystarczyć jej, że ta wiedza uchroni swego nosiciela od znalezienia się w sytuacjach, z których nie ma wyjścia. Ale o tym, co tu jest sytuacją rzeczywiście bez wyjścia, nie człowiek z Trzydziestką trójką decyduje... Nie dziwmy się więc, jeśli zobaczymy tę liczbę w sytuacjach skrajnych, w które wcale nie musiała wchodzić. Gdy mogąc się leczyć - z sobie tylko wiadomych przyczyn nie robi tego, jakby czując, że jej cierpienie jeszcze nie wypaliło się do końca. Gdy doskonale wykształcona i wypieszczona -wybiera funkcjonowanie w Środowisku degeneratów. Gdy, zelżona i sponiewierana -odstępuje od karania swych prześladowców. Tak działa los -a przed jego spełnieniem żadne siły Trzydziestki trójki nie uchronią. W ramach tego losu ma ona pełne bezpieczeństwo, bo kto chciałby Trzydziestkę trójkę Świadomie skrzywdzić, tym bogowie zaopiekują się tak, że więcej o nim nie usłyszymy. Liczba ta ma dar oczyszczania świata z cierpienia. Nie jest to jej własne cierpienie, bo zgoda na los od własnego cierpienia uwalnia; to raczej wszelkie nieczystości psychiczne świata, który Trzydziestkę trójkę otacza. Nie umie ona i najczęściej nie chce bronić się przed tym. Jeśli ma nie stać się bezsensowną ofiarą, niechże uczy się medytacji spalającej cierpienie bez śladu. Niech stanie się potężnym joginem, zdolnym bez szkody dla siebie oczyścić i odnowić swą społeczność, a jeszcze nauczyć ją Wiedzy uwalniającej od cierpień. Bo właśnie z tą, a nie inną liczbą wiążemy postać bodhisattwy -istoty, która, powodowana współczuciem dla cierpienia nieuchronnie towarzyszącego każdemu nieświadomemu istnieniu, ślubuje pojawiać się wszędzie tam, gdzie istoty żywe jeszcze nie osiągnęły świadomości uwalniającej od cierpienia -aby taką świadomością je obdarzyć. Trzydzieści Trzy nie jest bezpośrednio obecne ani widoczne w osobowości; jak wszystkie liczby mistrzowskie, zawiaduje całością człowieka i dla swej realizacji korzysta z innych jednocyfrowych potencjałów portretu numerologicznego. Przebywając z człowiekiem, w którego portrecie aktywna jest liczba Trzydzieści Trzy, mamy wrażenie, że jest to ktoś z innego świata, podległy mocom z trudem dla nas wyobrażalnym. Jednocześnie wyczuwamy, że te siły są i dla nas, że i my moglibyśmy się od nich, ustami ich ziemskiego przedstawiciela, czegoś dowiedzieć. Będzie to prawda z gatunku najprostszych i przez to najtrudniejszych do zrozumienia. Przekazując ją, Trzydziestka trójka bez wahania zapewne podpisze się pod zdaniem Buddy: cierpienie bierze się z niewiedzy. I będzie nakłaniać nas, byśmy się, jak i ona sama, przebudzili i zrozumieli. Ale Trzydziestka trójka nie będzie nauczać na zamówienie. To my musimy czekać na jej natchnienia. Jeśli z tej wiedzy skorzystamy- poczujemy się silni, a nasza wiara będzie w stanie góry przenosić. Nawet jeśli sama Trzydziestka trójka nie podaje Wiedzy tak, jak należymy możemy z niej skorzystać bez przeszkód. To zapewne o tej liczbie mawiają mistrzowie zen, że "nawet przy fałszywym mistrzu wystarczająco pilny uczeń może osiągnąć oświecenie". Bo jeśli mistrz- nauczyciel jest niegodny potencjałów Trzydziestki trójki, przenosi się . ona na uczniów. To często spotykana sytuacja, gdy ucząc się unie najlepszych nauczycieli, sami duchowo wzrastamy. Jak wszystkim liczbom, tak i tej trafia się negatywne wydanie. To ktoś, kto potencjały Ducha rozprasza i tłumi w sobie. Bełkotliwy, a potężnie pożądający "mistyk", najczęściej do tego chorobliwie zaiste opętany seksem; głupi i ograniczony, a za to żądny sławy i rozgłosu "mistrz duchowy", otoczony gronem jeszcze głupszych uczniów; ktoś rozpaczliwie klejący się do każdego w poszukiwaniu choćby ochłapu uczucia; degenerat i wyrzutek społeczny, wyobrażający sobie, że on jeden zna prawdę, a reszta nie chce docenić jego boskości - oto niektóre z bogatej galerii typów negatywnej Trzydziestki trójki. Równie często wypłatą, jaką liczba ta darzy głupców niedorosłych do jej wymogów, jest najgorsze wydanie negatywnej Szóstki, z jej nędzą emocjonalną i uczuciową. Tajemniczy język bogów, jaki za pośrednictwem Trzydziestki trójki uchyla nam, śmiertelnym, rąbka swych tajemnic, nie jest ani najpilniejszą, ani najważniejszą w codziennej egzystencji potrzebą. Tak też jest i z większością posiadaczy tej liczby. Można Trzydziestkę - trójkę niemal rutynowo traktować jak zwykłą Szóstkę. Ale jeśli dane będzie komuś z nas doświadczyć Trzydziestki trójki i zdoła rozpoznać tę energię, jego życie ulegnie subtelnej, lecz nieodwracalnej przemianie. Stanie się w pełni świadomie poddanym sił duchowych, a wtedy, rozumiejąc los i zaprzestając walki, dozna słodyczy poddania, o której powiadają wielcy mistrzowie ducha, że jest największą z ziemskich i niebiańskich rozkoszy.

 

 

Autor: Włodzimierz H. Zybertal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell

Przede wszystkim witam wszystkich piszących tu oraz czytających, a szczególnie 33-ki! Z mojego doświadczenia wynika, że ludzie albo kochają 33-ki, wręcz uwielbiają, albo nienawidzą, nawet bez powodu... to mi sprawia okropne przykrości, bo tego ciągle doświadczam, pytam Was 33-ki, czy macie takie doświadczenia z ludźmi? Ludzie jakby się bronią za pomocą swojej agresji w stosunku do mnie, tak jakby chcieli przede mną ukryć swoje prawdziwe Ja , a bali się , ze ich prześwietlę jakbym miała rentgen w sobie, są to moje osobiste odczucia.... natomiast inni mnie kochają, czują ogromną bliskość duchową ze mną... Na pewno nie ma tak by ktoś po bliższym spotkaniu ze mną pozostał zupełnie obojętny na moją osobę, już na drugim spotkaniu da się wyczuć, że mnie uwielbia lub nie znosi, zauważam też, że zazwyczaj nienawiść czują do mnie ludzie wobec których jestem miła,szczera, otwarta, próbuję obudzić w nich dobro wewnętrzne, bo czuję zło od nich bijące. Dziwne też jest , kiedy człowiek po pierwszym spotkaniu ze mną zaczyna unikać mojej obecności jakby mnie nie znał w ogóle. Już od lat dziecięcych zauważyłam, że jest pewna grupa ludzi, która mnie jakby się bała . Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś zna to o czym piszę...

Dobrze by było wymienić się swoimi doświadczeniami. Mi też niełatwo o tym jest pisać, dość intymne to są zwierzenia, dlatego proszę osoby których ono dziwi podejść do mojego pytania z wyrozumiałością, a osoby którym to jest bliskie, o szczerość.

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell

Chcę spytać 33-ki - z kim Wam dobrze się kontaktuje, z kim najlepiej ułożyć sobie życie osobiste? Bo właśnie skończył się mój kilkuletni związek z numerologiczną 1-ką, totalna porażka, była namiętność, zauroczenie,,,,,, z mojej strony - na pewno uczucie, ale z jego - tylko gra, i to w bardzo złym stylu...

fałsz, mnóstwo fałszu, i ja to czułam , ale byłam tak zaślepiona, że nie chciałam tego przyjąć do wiadomości, a on ciągle kłamał.

Nie wiem kto mi pasuje, ale wiem , że nie jest to 1-ka.

Prosiłabym szczególnie o pomoc osoby które z własnego doświadczenia mogą coś na ten temat powiedzieć.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nereida

Takie wnioskowanie na podstawie jednego przykładu jest często niemiarodajne ...

Dogadujemy się z takimi osobami, z którymi czujemy się dobrze.

A to, że ktoś tam kiedyś sobie wymyślił, że np. 1 niebardzo pasuje do 2, nie znaczy, że tak jest w istocie. To są jakieś wymysły, hipotezy ludzkie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
anna185

Witaj de-speratka,czytałam twój post i bardzo mnie ujął bo to tak..jakbym czytała o sobie.Też mam ten problem z ludżmi,mam parę bardzo dobrych koleżanek ale natrafiam na takie osoby które ledwo poznam a bardzo mi żle życzą,jestem dla nich miła a one za moimi plecami bardzo mi szkodzą-po prostu żle mi życzą!! i też nie wiem skąd u nich takie zachowanie.Jedynie co rozszyfrowałam to to iż te osoby są bardzo płytkie,więc się nie przejmuj takimi ludzmi!.Do 33trójki jeszcze dużo mi brakuje na razie czuję się 6tką a nie 33trójką-myślę że na to przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz-pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell
Witaj de-speratka,czytałam twój post i bardzo mnie ujął bo to tak..jakbym czytała o sobie.Też mam ten problem z ludżmi,mam parę bardzo dobrych koleżanek ale natrafiam na takie osoby które ledwo poznam a bardzo mi żle życzą,jestem dla nich miła a one za moimi plecami bardzo mi szkodzą-po prostu żle mi życzą!! i też nie wiem skąd u nich takie zachowanie.Jedynie co rozszyfrowałam to to iż te osoby są bardzo płytkie,więc się nie przejmuj takimi ludzmi!.Do 33trójki jeszcze dużo mi brakuje na razie czuję się 6tką a nie 33trójką-myślę że na to przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz-pozdrawiam!

 

Dziękuję za odpowiedź:serduszka:

Share this post


Link to post
Share on other sites
anna185
Dziękuję za odpowiedź:serduszka:

 

ee już zgłupiałam jesteś de-speratka czy Blubell czy pomyliłam ci twoją nazwę? pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell
ee już zgłupiałam jesteś de-speratka czy Blubell czy pomyliłam ci twoją nazwę? pozdrawiam

 

nie nie, jest ok , ja to ja! zmieniłam nick!!! już nie jestem desperatką, zaczynam nowe życie, życzcie mi szczęścia!!! pozdrawiam :icon_smile2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamylka0490

Witam wszystkich na forum, w sumie to mój pierwszy post. :)

Też jestem numerologiczną 33 - opisy tej wibracji przedstawione tutaj przez innych użytkowników 'pasują' do mnie niemal w całości, jednakze talentów artystycznych (typowo plastycznych) w sobie nie odnalazłam do tej pory i raczej już nie odnajde :D

 

Wystąpił tu wątek dotyczący kontaktów 33 z innymi ludźmi - musze przyznać, że ja także mam problemy jeśli chodzi o kontakty - jedni ludzie mnie nienawidzą, inni trzymają sie blisko i wręcz nie chcą ani na chwilę się oddalać :) poza tym wiele osób zwierza mi sie i traktuje moje słowa jak wyrocznię, co jest trochę męczące, bo muszę wciąż uważać na to co mówię. Jeden kolega kiedyś nawet stwierdził, że jeśli ja coś powiem to tak musi być. Niestety inni często łykają głupoty, nie zastanawiając się nad nimi i rodzą sie z tego różne dziwne i zabawne zdarzenia.

 

Ogólnie to, ze są osoby podobne do mnie i przeżywajace to samo co ja podniosło mnie znacznie na duchu. Dziękuję za ten temat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell
Witam wszystkich na forum, w sumie to mój pierwszy post. :)

Też jestem numerologiczną 33 - opisy tej wibracji przedstawione tutaj przez innych użytkowników 'pasują' do mnie niemal w całości, jednakze talentów artystycznych (typowo plastycznych) w sobie nie odnalazłam do tej pory i raczej już nie odnajde :D

 

Wystąpił tu wątek dotyczący kontaktów 33 z innymi ludźmi - musze przyznać, że ja także mam problemy jeśli chodzi o kontakty - jedni ludzie mnie nienawidzą, inni trzymają sie blisko i wręcz nie chcą ani na chwilę się oddalać :) poza tym wiele osób zwierza mi sie i traktuje moje słowa jak wyrocznię, co jest trochę męczące, bo muszę wciąż uważać na to co mówię. Jeden kolega kiedyś nawet stwierdził, że jeśli ja coś powiem to tak musi być. Niestety inni często łykają głupoty, nie zastanawiając się nad nimi i rodzą sie z tego różne dziwne i zabawne zdarzenia.

 

Ogólnie to, ze są osoby podobne do mnie i przeżywajace to samo co ja podniosło mnie znacznie na duchu. Dziękuję za ten temat :)

 

No to witamy w Klubie!!!:icon_smile2::icon_smile2:

No to witajmy w Klubie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell

powiedz z kim najlepiej się dogadujesz, może coś na temat relacji 33-ki i partnera z drogą życia 9 ktoś powie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamylka0490

Dogaduję się z 4, 7, 11 (z tą wibracją szczególnie, znam dwie osoby o takiej liczbie:)) - jeśli chodzi o kontakty typu przyjaźń, natomiast w kontaktach damsko-męskich z 1 nie dałam rady się dogadać (nasza znajomość była bardzo burzliwa), z 5-kami i 33 kłócę się. Ogólnie ciężko jest mi dobrać osobę, z którą bliskie kontakty emocjonalne nie sprawiałyby mi problemów.

 

Co do relacji 33-ki i 9, to niestety nie mam żadnych doświadczeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell
Dogaduję się z 4, 7, 11 (z tą wibracją szczególnie, znam dwie osoby o takiej liczbie:)) - jeśli chodzi o kontakty typu przyjaźń, natomiast w kontaktach damsko-męskich z 1 nie dałam rady się dogadać (nasza znajomość była bardzo burzliwa), z 5-kami i 33 kłócę się. Ogólnie ciężko jest mi dobrać osobę, z którą bliskie kontakty emocjonalne nie sprawiałyby mi problemów.

 

Co do relacji 33-ki i 9, to niestety nie mam żadnych doświadczeń.

 

Dzięki za odpowiedź, mi się zarysowuję związek z 9-ką, więc ciekawa jestem jak będzie, ale ----co do jedynki- partnera masz absolutną rację, nie da rady... przeszłam to, bolało...:icon_smile2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluebell
Życzę powodzenia w związku :)

 

:icon_smile2: podziękował:wstydnis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...