Jump to content
Guest truskawka

33 DROGA ŻYCIA - charakterystyka

Recommended Posts

Szizi

Ogółem powiem Wam, że Jar-Dom mi mówił swego czasu o pewnych cechach trójek. Powiedział, że mają one skłonność do odkładania wszystkiego właśnie na ostatnią chwile. Ma rację :)

Agor-ia

A ja snie codziennie i pamietam sny(bez zadnej pracy nad tym), chyba ze jest to zupelny belkot, taki sen jest mniej wyrazny i zamazuje sie w pamieci, ale i tak potrafilabym powiedziec o co w nim chodzi.

Pozostale moje sny sa tak w 99% symboliczne, jakis proroczy tez sie zdarzyl. Zapisuje i analizuje swoje sny, ciekawe rzeczy mozna wylapac ;) I sa bardzo wyrazne, zupelnie jak rzeczywistosc. Nawet osobowosci ludzi, ktorych znam sa zachowane co do joty.

Hmm zazwyczaj zostawiam na ostatnia chwile ;) Z punktualnoscia roznie, dosc czesto sie spozniam na jakies spotkania, ale mam taki sposob,ze jak sie szykuje rano do szkoly(albo zalezy mi na tym, zeby byc punktualnie) to latajac jak dzika po domu powtarzam sobie "zdaze, zdaze, musze zdazyc" i tak w kolko :D i wtedy czas jakby spowalnial, a autobusy przyjezdzaja tak, ze jestem idealnie ;D

Namanira

Szizi, ha! Czyli to nie moja wina :faja_na:

Agori-ia, jak ja sobie tak powtarzam to wszystko mi z rąk leci, potykam sie a autobus mi zamyka drzwi przed nosem :P

Agor-ia

Jak to mozliwe ? :D ja wtedy tak sie swietnie wyrabiam jakbym nagiela czasoprzestrzen :D

Jak widac, nie ma uniwersalnego sposobu :P

Namanira

No nie ma, ale ja już chyba się z tym pogodziłam. Otoczenie również i chyba nikt ode mnie nie wyamaga punktualności, co bezczelniejsi gdy się ze mną umawiają podają mi godzinę o ileś tam wcześniejszą tak że duma sumarum przyjdę tak jakby chcieli :mrgreen:

koliber*

Oj sny :) U mnie jest fazowo. Jak nie pamietam, to nie pamietam nic, a jak już to wszystko chyba.. i tak sa to sny bardzo kolorowe, wyraziste i niestety pełne symboli RÓŻNORAKICH :lol:

Prorocze również się zdarzają :ok2:

Agor-ia

koliber, coz to za symbole roznorakie? ;>

mnie za to ostatnio przesladuja sny erotyczne :P

koliber*

Ja ostatnio mam cichą fazę :] Nic niepamietam. Za to ostatni sen jaki pamietam był również erotyczny :icon_biggrin:

A symbole, no nnormalne, ale chodzi o to że jest ich niejednokrotnie całkiem sporo jednym śnie.

Agor-ia

juz myslalam, ze moze jakies pokrecone ;)

mnie te erotyczne to juz kilka dni z rzedu sie snia. no kurde, ile mozna ? :P jeszcze to jest tak realne, az zal sie budzic ;P

koliber*

No czasem bardzo POKRĘCONE są te moje sny ;) a i niejednokrotnie strasznie realne. No mój ostatni też taki był, zakręcony i sprawiał wrażenie bardzo realnego snu ;)

I choć różne są te moje sny, to.. tęskno mi jak nie pamiętam nic :( Właśnie mam taką fazę już od tygodnia, albo i ponad, że nic, a nic :(..

Edited by koliber*

Agor-ia

ja tez bym sie zle czula gdybym sie obudzila i nagle taka pustka o_O

dlatego ciesze sie, ze nie zdarzaja mi sie takie "czarne plamy".

Lenka33

Ledwie się zarejestrowałam, a skończył mi się abonament w bluetoothie i muszę korzystać z kompa koleżanki chwilowo :)

Ja mam od zawsze niesamowite sny. Do tego stopnia, ze od 1997 roku prowadziłam senniki. Mam 3 zapisane zeszyty linijka pod linijką. Od roku, odkąd mieszkam w Warszawie już nie zapisuję snów, bo jakoś czasu na to mi brak. Ale sny są.

Bardzo często mają znaczenie symboliczne i często są prekognicyjne.

A jak u Was z intuicją? Macie intuicję? Przeczuwacie wydarzenia? Ja bardzo często mam tak, że coś czuję, coś mi się wydaje, potem robię inaczej, a okazuje się, że przeczucie było słuszne i było trzeba właśnie tak postąpić. Trudno jest mi się nauczyć reagować na to, bo to nie takie proste :)

Namanira

Przeczuwacie? Przeczuwamy! :usmiech_na:

A poważniej, myślę że akurat z intuicją jest tak, że wszyscy ją posiadają ale nie wszyscy chcą się w nią wsłuchać.

Agor-ia

Ja mam intuicje niezla, tylko ze wlasnie, nie zawsze zwroce na nia uwage :)

Szizi

zaczelam jakis czas temu pracowac ze swoja intuicja. Slucham jej i pomaga mi ona ;)

-PIOTR-

Podobno 33 otrzymuja "znaki" ktore pomagaja im wybrac wlasciwa droge w zyciu

Agor-ia

Hmm.. nie wiem czy otrzymalam cos, co mozna nazwac "znakiem"

A chodzi Ci o znaki w kontekscie tej intuicji, czy cos na innej zasadzie ?

-PIOTR-

Ciezko mi to jakos szczegolowo opisac wiem ze u czesci 33 wystepuje to w postaci "charakterystycznych snów"

Agor-ia

Wiekszosc moich snow jest dosc charakterystyczna, ale jeszcze nie zaznajomilam sie dobrze z jezykiem mojej podswiadomosci :) Ale po prostu wiem, kiedy sen cos znaczy, a kiedy nie.

EDIT: Jak sie zastanowic, to chyba otrzymalam cos w rodzaju "znakow"... Ale nie pokazywaly mi drogi jaka mam wybrac w zyciu... Tylko kazaly mi ZYC. Cos nie dalo mi umrzec.

Edited by Agor-ia

Szizi

Dobra, pytanie z innej strony :D dobry znajomy mówił mi pewna nasza ceche :) Yhm...

"trójeczki to som seks" Co Wy na to? :)

przyciągamy, oj przyciągamy :P

Agor-ia

juz pisalam gdzies o tym, jak moj byly ledwo co wytrzymuje moja obecnosc, bo juz nie moze tego i owego sobie ze mna zrobic a nadal mam na niego piorunskie dzialanie ;P

I ja osobiscie bardzo lubie seks, mam ognisty temperament ;P

Namanira

Się podpisuję pod Agor-ią, ale w ostatnim czasie przyznaję że równie dobrze mogłabym siedzieć w klasztorze i nie czułabym różnicy :szok:

Nie wiem czy się cieszyć czy martwić :P

Agor-ia

Namaniro, ja tez nie wiem ;) Jesli czujesz sie z tym ok to nie ma co nad tym myslec.

Za to ja jakis czas bez chlopa i juz sie czuje zle ;P

Namanira

Czuję się sobą, ale taka niepełnowartościową hehe Chociaż w sumie to lepiej, bo kandydata na horyzoncie brak więc bym się męczyła :)

Agor-ia

Ja bym sie czula w takiej sytuacji troche tak, jakbym miala w sobie plomien a on nagle by zgasl ;) Chociaz meczenie sie nie jest zbyt fajne, zwlaszcza jak sie mialo 2 lata chlopa a teraz od dwoch miesiecy post ;P i kandydata nie ma ;P

Namanira

No właśnie, tak źle i tak niedobrze. Eh ;) A porównanie do płomienia idealne!

koliber*

no źle bez faceta, bardzo źle - oczywiście mówię za siebie ;)

ale to taki mój odwieczny problem.. Ci faceci

Agor-ia, no no pozazdrościć, ja niestety nie wzbudzam.. chyba niczego w facetach :] ;P

heh.. niestety, przykre. Może powinnam wpaść do ciebie na nauki uwodzenia.. :]

Edited by koliber*

Szizi

Lubie mącić, uwodzić, kąsać, czarować:) to jedyna chyba rzecz co mi wychodzi :lol:

Szizi

Ja delikatnie, kobieco, miło :chytry:

Tylko czemu niektorzy ślepi byli:lol:

Agor-ia

ja raz zrezygnowalam ze swej wladczosci i bylam tylko mila, subtelna,czula, a kiedy ubralam swoje gesty w slowa to gosc wygladal jakby go piorun trzepnal :P

koliber*

ja to jestem jakimś wypatrzeńcem. Jak już wspominałam, mnie faceci nie zauważają :/ czy subtelna czy też nie :]

shimmy

ja za moim byłym latalam prawie rok, olewal mnie z gory na dół, znalazl sobie inną,ja ryczałam strasznie,w końcu rany się zagoiły, znalazłam innego i nagle ten padalec się zreflektował, że to jednak ja jestem kobieta jego zycia :D także kochane... nasz urok dziala tylko niektorzy są idiotami i po jakims czasie orientuja sie co im przeszło koło nosa :D

koliber*

he he.. mi się takie historie nie trafiają :/

na prawdę Shimmy :(

shimmy

jeszcze sie trafia spokojnie ;] mi takie historie zaczęły sie trafiac po 20 ;)

koliber*

ja mam 30 moja droga ;( i jak sie mna nie interesowali, tak sie nie interesuja, heh..

Mówię że jestem odmiencem totalnym jak czytam ten watek :/

-PIOTR-

Bez przesady jak nie jestes garbata ani kulawa to dasz rade

koliber*

:hahaha: dobre

no, właśnie się poddałam - nie ma co i próbuję zaakceptować ten fakt gorzki fakt, ale nie jest łatwo. Jest jak jest..

-PIOTR-

Jak bedziesz miala 70 lat to bedziesz mogla akceptowac rozne gorzkie fakty natomiast teraz to powinnas korzystac z zycia

Agor-ia

Moja prababcia ma wiecej niz 70 lat i chyba bedzie zyc ze sto lat jak nie wiecej taka z niej kobita, kazdego dnia radosna ;) tak wiec nawet w tym wieku nie trzeba miec wcale goryczy w zyciu ;)

Koliber, nie poddawaj sie, wiesz, ze jak koliber przestanie machac skrzydelkami to umrze? Nie zabijaj w sobie wiary i nie rezygnuj, bo kazdy moze kochac i byc kochanym :)

I przegon te 33kowe nastroje, wiem, ze ciagnie w dol, ale trzeba sie temu przeciwstawic :)

koliber*

Łatwo się wam mówi. Za wami faceci się ogladają ;) Za mną nie.

Agor-ia a więc masz wspaniałą babcie :))

a umarłam, heh.. chyba dawno, dawno temu.

a może nigdy nie żyłam :]

prepraszam uaktywnił mi sie okropny humor :(

Zazdroszczę wam tego zapału

Szizi

Kur******* Koliber, za mna nie gwizdza na ulicy do cholery! chyba, ze robotnicy, ale Oni to na kazda... Ty masz pokazac co w srodku masz! Tu nie chodzi o wyglad do cholery! Tylko o te cieplo, dobro. Na pewno masz je w sobie. Tak faceci są wzrokowcami, ale ciepło moze z Ciebie wychodzic i otulać faceta. Wtedy bedzie Twoj :) Ah zdenerwowalam sie takim glupim gadaniem. Kochana ja mam kompleksy okropne ale nie siedze na dupie i nie czekam az mi 60 stuknie i pomysle "o to juz tyle czasu minelo? tyle okazji mi przeszlo przed nosem?" ufff

Ps. Ksztalce się na Kosmetologa, wiem jak wyglad i uroda potrafi byc złudna...

Ps.2. Ja ostatnio myslałam, że ja to nie zasluguje na nikogo. Takie mialam ciezkie mysli o sobie. Pokazywalo mi to co sie dzialo w moim zyciu. Czy to powod by siasc na tylek i plakac? Wmawiac sobie jeszcze cos? Oh, Koliberku wyjdz na slonce! Niech Twoje cialo dostanie witaminy troche a Ty sama sie usmiechnij!!!!!!

Edited by Szizi

koliber*
Kur******* Koliber, za mna nie gwizdza na ulicy do cholery! chyba, ze robotnicy, ale Oni to na kazda... Ty masz pokazac co w srodku masz! Tu nie chodzi o wyglad do cholery! Tylko o te cieplo, dobro. Na pewno masz je w sobie. Tak faceci są wzrokowcami, ale ciepło moze z Ciebie wychodzic i otulać faceta. Wtedy bedzie Twoj :) Ah zdenerwowalam sie takim glupim gadaniem. Kochana ja mam kompleksy okropne ale nie siedze na dupie i nie czekam az mi 60 stuknie i pomysle "o to juz tyle czasu minelo? tyle okazji mi przeszlo przed nosem?" ufff

Ps. Ksztalce się na Kosmetologa, wiem jak wyglad i uroda potrafi byc złudna...

Ps.2. Ja ostatnio myslałam, że ja to nie zasluguje na nikogo. Takie mialam ciezkie mysli o sobie. Pokazywalo mi to co sie dzialo w moim zyciu. Czy to powod by siasc na tylek i plakac? Wmawiac sobie jeszcze cos? Oh, Koliberku wyjdz na slonce! Niech Twoje cialo dostanie witaminy troche a Ty sama sie usmiechnij!!!!!!

Czasem dobro i ciepło nie wystarcza ;P

No nic, to ide na słonko, o dziwo przebija sie przez chmurzyska :)), pa

-PIOTR-

Widze koliber ze starasz sie nas za wszelka cene przekonac ze nic sie juz nie da zrobic ale powiadam tobie ze tak latwo ci to nie pojdzie

shimmy

oj koliberku... ja znam parę przeciętnych dziewczyn, niektore mówiąc szczerze są hmmm niezbyt urodziwe,a mimo to przyciagaja facetow, bo mają taka pewnośc siebie, maja tak piekne wnetrze, że wlasnie tym przyciagaja facetow :)

Namanira

koliber*, a pomyśl tak...wszystko co nam w duszy gra strasznie emanuje na zewnątrz. Przez takie poddanie się czy czarne myśli o sobie samej w pewien sposób zniekształcasz odbiór Ciebie przez innych, także mężczyzn. Oczywiście nie chcę powiedzieć, że z takim podejściem to Cię nikt nie zechce, co to to nie :cfaniak_na: Tylko to trochę tak jak rzucanie sobie kłód pod nogi...

A może też i warto szczęściu dopomóc. Te chłopaki to takie sieroty są...może Twoja druga połówka gdzieś tam błądzi i dojść nie potrafi? :P Wiem, że względem portali randkowych różne są opinie, ale...moja przyjaciółka męża tam znalazła :)) No i zanim się znaleźli, bardzo podbudowała swoje poczucie wartości (była po zakończeniu kilkuletniego związku). Może to trochę powierzchowne, ale adoracja zawsze wpływa na plus. A co tu ukrywać, w takim miejscu ludzie nie bawią się w kotka i myszkę ;)

koliber*

próbowałam też ;) i nic z tego nie wyszło :)

Wiem, że chcecie dobrze. Macie też rację w tym co piszecie. Nie będę tworzyć wielkich wywodów. Jakoś się z tym uporm może :)

Dzięki