Jump to content

Złamana obietnica, chęć zamiany w Orła


Nejti
 Share

Recommended Posts

Pewnej dziewczynie(której nie znam) mój ojciec obiecał jakąś wycieczkę do jakiegoś fajnego miejsca(nie pamiętam jakiego). Mnie i mojemu bracholowi także się to spodobało więc wybraliśmy się razem z nim do czegoś w stylu domku na drzewie na dwa dni w ciągu których ciągle miał tam z nami przebywać(w tym miejscu do którego z tego domku miał nas zabrać). Jednak gdy już dojechaliśmy stwierdził że nie ma dziś czasu i uciekł gdzieś z swoimi kumplami zostawiając nas na tym drzewie. Brahol i ta dziewczyna od razu zrezygnowali, poszli gdzieś do lasu. Ja jednak zostałam ciągle mając nadzieje że jutro nas tam zabierze. Poszłam po nich by namówić ich do tego by wrócili. Gdy wróciliśmy nastał dzień drugi. Wracając w stronę domku usłyszeliśmy jak mój ojciec rozmawiał z swoimi kumplami umawiając się na kolejny wypad. Wtrąciłam się w rozmowę przypominając że obiecał nam coś, on na to odparł że niema czasu. Brahol i dziewczyna odeszli bez większego zdziwienia, przewidywali że tak się właśnie stanie. Ja natomiast zaczęłam krzyczeć do ojca by zmienił mnie w ptaka, mówiąc ptaka miałam na myśli orła. Wiedziałam że jest w stanie to zrobić ale on ciągle powtarzał że nie spełni mego życzenia. Ciągle krzyczałam, w końcu sen mi się urwał.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nejti swoją prośbę o interpretację snu zamieściłaś w dziale ogólnym http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/51841-zlamana-obietnica-chec-zamiany-w-orla.html a potem u mnie.To jest niezgodne z regulaminem. jeden sen-jeden temat.

Twój post który zamieściłaś w dziale ogólnym zniknął zapewne z tego powodu,że był przenoszony serwer forum i było wczoraj duże zamieszanie.Poginęły posty zamieszczone po godz. 18:30 dn. 22 lipca do wczoraj od uruchomienia strony do którejś tam godziny.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie wiedziałam. Co do niewyjaśnionego zniknięcia mojego snu to też tak sądzę. Zamieściłam go dzisiaj także u ciebie dla bezpieczeństwa gdyby znowu zechcieli usunąć mi go z działu głównego. Przypuszczam że za złamanie regulaminu nie mogę liczyć na twoja interpretację...?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

W tym przypadku wina w mojej ocenie leży po stronie forum,ponieważ nikt nie zareagował na zaistniałą sytuację wcześniej, nie ma żadnego komunikatu w dziale snów dla użytkowników -którzy wczoraj wieczorem nie byli na forum-co wczoraj wieczorem działo się na forum w związku ze zmianą serwera tzn że zginęły posty.

Nie wiem czy Asta raz jeszcze udzieli Ci interpretacji.Jeśli nie otrzymasz jej dzisiaj, ja to uczynię. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...