Skocz do zawartości

agresywny ojciec, ramka od malego obrazu a w nim stłuczone szkło


puczi

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciagu ostatnich dwoch tygodni dwukrotnie snil mi sie moj ojciec, ktory w obu snach zastosowal przemoc wobec mnie - w jednym werbalna (krzyczal okropnie), a w jednym uderzyl mnie prosto w twarz, o ironio, gdy siedzielismy oboje medytujac (tata nie medytuje, ale ja tak). Zrobil to gdy otwierajace sie drzwi szafy ja zamknelam, a jemu - w tym snie - najwidoczniej sie to nie spodobalo, uchylil je a mnie uderzyl mocno w sam srodek twarzt. W swiecie fizycznym bicie zdarzalo sie bardzo sporadycznie pod wplywem wybuchow gniewu lata temu, zwlaszcza w moim okresie dojrzewania gdy bardzo buntowalam sie na apodyktyczny system panujacy w domu i ograniczanie jakiejkolwiek wolnosci. Teraz jestem dorosla kobieta a moj ojciec jest bardzo lagodny i o wiele bardziej spokojny niz wtedy... w tym drugim snie zaraz po tym uderzeniu widze go na korytarzu mieszkania, w ktorym teraz mieszkam ja z chlopakiem (rodzice sie wyprowadzili sporo lat temu), trzyma ramke od obrazu wypelniona potluczonymi kawalkami szkla i wyciaga to szklo obcegami. Nie ma krwi, nie rani sie przy tym, widze ze jest zly. Nikt nic nie mowi, ale budze sie (jakby na sile) z tego snu bo jest bardzo nieprzyjemna atmosfera.

 

Nie wiem, czy ma znaczenie, ze jestem w 5 miesiacu ciazy? Relacje z moimi rodzicami sa naprawde swietne. Dodam tylko ze mam siostre chora psychicznie, wobec ktorej tato zachowuje sie pasywnie-agresywnie (glownie werbalnie), krytykuje ja, krzyczy na nia, pomimo jej ograniczen zwiazanych z przyjmowaniem lekow i ogolnym stanem zdrowia, od wielu lat na tym samym poziomie (przytepienie, zadawanie tych samych pytan, upierdliwe zachowanie jak 'rozwydrzonego dziecka' mimo doroslego wieku)..

 

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodaje to do opisu. Prosze o interpretacje jesli ktos wie, o co chodzi i z gory bardzo bardzo dziekuje. Przepraszam jesli jakies fakty utrudniaja interpretacje, wedlug mnie moga pomoc...

Edytowane przez puczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...