Jump to content

kkosma

Recommended Posts

Guest truskawka

Ciężko jest znaleźć znaczenie Twojego imienia w necie, znalazłam coś takiego:

 

Kosma

imieniny obchodzi: 14 Lipiec 27 Wrzesień 14 Listopad

 

Kosma, jeżeli to tylko możliwe, rozmyśla o sprawach nieistotnych. Z niewyjaśnionych powodów odgrywa nieudolnie fragmenty sztuk Szekspira na festynach ludowych. Lubi kolekcjonować zabrudzone lutownice. Bez powodu kończy jako wieśniara. Ma żółte zęby, poobgryzane paznokcie i mongolskie brwi. Jej słabość to spanie pod stołem. Nieszczęśnica o tym imieniu to zawsze analfabetka. Notorycznie przebywa w budce telefonicznej pośród innych dziwaków. Pod koniec życia zwyczajowo dziwaczeje. Jej chłopakiem staje się zawsze idiota.

 

Źródło opisu - Znaczenie Imion - K - CoCi

 

Opis ten jest bardzo humorystyczny i jeśli odczytałaś go zbyt obraźliwie to Cię bardzo za to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Znalazłam też taki opis tego imienia:

 

Opis imienia: KOSMA

 

Imieniny obchodzi: 09.26,

 

Osobowość: Mężczyzna mocno stojący na ziemi

Charakter: 83 %

Promieniowanie: 88 %

Rezonans: 104 000 drgań/sek.

Kolor: Fioletowy

Główne cechy: Uczuciowość - Dynamizm - Intelekt

Totem roślinny: Osika

Totem zwierzęcy: Mewa

Znak: Bliźnięta

TYP: Są typem zarazem nerwowym i sentymentalnym. Niczym mewa pozwalają unosić się wiatrowi. Ich totemem roślinnym jest osika, drzewo czułe na najlżej*szy ruch powietrza.

PSYCHIKA: Wiedzą, skąd wiatr wieje, i wykorzystują to. Rodzice powinni czuwać, aby dziecko nie podda*wało się biernie wydarzeniom, zamiast walczyć. Łatwo ulegają wpływom, są niezbyt obiektywni. Nie są bardzo pewni siebie, choć nieraz przyjmują agresywną pozę.

WOLA: Raczej chwiejna, objawia się od czasu do czasu. Mogą na przykład beztrosko zmieniać zawód, nawet na całkiem odmienny.

POBUDLIWOŚĆ: Prześladuje ich przez całe życie, powodując dużą nerwowość i nadając ich osobowości nieco kobiecy charakter.

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Próbują zrównoważyć nad*miar pobudliwości, zmniejszając intensywność reago*wania. Często bez powodu mówią "nie", gdy z jest to forma potwierdzenia swej osobowości.

AKTYWNOŚĆ: Robią dobrze tylko to, co lubią. Ponieważ ich zainteresowania przesuwają się ko*lejno na rozmaite dziedziny, zmieniają często kierunek studiów. Pociągają ich zwłaszcza zawody wymagające podróży: muzyk, przedstawiciel handlo*wy, członek międzynarodowych organizacji, misjo*narz.

INTUICJA: Bardzo żywa intuicja wzmaga jeszcze ich niepokój.

INTELIGENCJA: Giętka, dostosowująca się do sytu*acji, syntetyczna. Ogarniają jednym spojrzeniem ca*łość sytuacji, nie powinni jednak lekceważyć szczegó*łów, gdyż może to im przysporzyć kłopotów.

UCZUCIOWOŚĆ: Są zaborczy, pragną zwrócić na siebie uwagę rodziców i wychowawców. Zdarzają się im wielkie porywy uczuciowe, potem zamykają się w sobie jak ślimak w skorupie.

MORALNOŚĆ: Mają kłopoty z ustaleniem jasnego i precyzyjnego kodeksu moralnego. Często wahają się, jak należy postąpić, nieraz idą na kompromis ze swym sumieniem.

ZDROWIE: Dopóki są pochłonięci pracą, wszystko w porządku. Gdy się nudzą, przychodzi znuże*nie, przygnębienie. Powinien prowadzić spokojny tryb życia, unikać alkoholu, dbać o system nerwowy i o oczy.

ZMYSŁOWOŚĆ: Gubi się we mgle ich chwiejnej psychiki. Ta niestałość dotyczy również popędu seksualnego, toteż od najmłodszych lat trzeba rozwijać w ruch cechy męskie, unikając rozpieszczania ich i wpajając im stałość i wierność.

DYNAMIZM: Mówią więcej, niż robią. Chętniej opowiadają o swych planach, zamiast je realizo*wać.

TOWARZYSKOŚĆ: Kapryśna - dziś są otwarci na światowe życie, jutro zamykają się w sobie.

PODSUMOWANIE: Ludzie o ogromnych możliwościach, mogą osiągnąć wielkie sukcesy pod warunkiem własnego nakreślenia linii postępowania: co robić, jak i po co.

 

Źródło opisu: IMIENNIK - imieniny, urodziny, horoskop chiński, aforyzmy, sny, sennik, mistyka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...