Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 59 - Niebieski Rezonansowy Wicher - 8.11.2011

 

Dziś zregeneruję moje zwiotczałe ciało, wzmocnię nerwy, zreformuję chwiejne myśli.

Dziś może pojawić się strach, że kogoś lub coś stracę.

Rozterki, męki duchowe, depresje chcą pobudzić mnie do zmiany poglądów.

Dziś nie zaskoczą mnie żadne sytuacje, nawet te, które postawią świat na głowie.

Dziś nie pozwolę mnożyć się wątpliwościom, lecz świadomie uporządkuję świat zmysłów.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANASTEL spoznone zyczenia przesylam ale za to bardzo szczere .wszystkiego co najwspanialsze i najlepszze kochana

 

ANIEN dla Ciebie tez wszystkiego najwspanialszego

 

:k020::k020::tort::tort::k020::k020:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 60 - Żółte Galaktyczne Słońce - 9.11.2011

 

Dziś OGIEŃ Miłości przenika moją świadomość i wypala w niej to wszystko, co wzbudza obawy.

Dziś roztrzygnie się wiele spraw.

Dziś znajdę wyjście z każdej opresji.

Zdając się na miłość, doznam wiele ciepła od ludzi.

Dziś podzielę się wiedzą z innymi i nie będę doszukiwać się różnic pomiędzy mną a ludźmi.

Jesteśmy równi i wolni.

Wszyscy mamy jednakowe prawo do szczęścia.

Dziś cieszę się z sukcesów partnera i nikomu niczego nie zazdroszczę.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy, które wyłaniają się w tej fali, podpowiadają, że ty sam blokujesz swój potencjał. Twoja świadomość czepia się ograniczeń, obojętnie czy manifestują się one duchowo, ideologicznie czy materialnie. Nie zapominaj, że nawet powszechne wzorce religijne są czysto osobistą ideologią! Także moralne i społeczne zobowiązania wobec rodziców, dzieci, przyjaciół, które rzekomo cię nie ograniczają pokazują tutaj swoje kolce. Dotychczasowe inkarnacje uczyniły wielu z nas mistrzami samo ograniczeń. Miej odwagę przyjrzeć się sobie. Strach jest fundamentem starych programów. Dojrzała świadomość nie uznaje murów więziennych, a przede wszystkim tych, które zostały wzniesione przez obce Ego.

 

AHAU jest magicznym kluczem do Chrystusowego wnętrza. W tych dniach magia staje się chlebem powszednim. Zaklęciem są dwa proste słowa: KOCHAM i PRZEBACZAM! Nie zapomnij, że znajdujesz się w wielkiej podróży, że twoim celem jest samemu stać się centrum bezinteresownej miłości, jak AHAU, Słońcem, które jednakowo świeci dla wszystkich – dobrych i złych, biednych i bogatych. Rozpal Solarne "JA" w swoim sercu!

 

TRANSFORMACJA CIENIA

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym "JA" i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

 

TON 8

 

Ton Galaktyczny ma moc umożliwiającą spełnienie zamiarów. Na tym posterunku koncentruje się najwyższa siła urzeczywistnienia.

 

Dni z tonem ósmym ce****e wyjątkowa aktywność. Zatem nie należy być zaskoczonym, jeżeli siła ich oddziaływania stanie się wyraźnie wyczuwalna w otoczeniu. Pamiętajmy, że we wzorzec CZASU wplecione są także procesy karmiczne. Jeżeli w biegnącej fali toczy się tego typu proces, ton ósmy może okazać się bardzo nieprzyjemny. Ból i cierpienie mogą objawić się w sferze mentalnej, emocjonalnej lub fizycznej, ale też w formie niepowodzeń, np. w niekorzystnym obrocie spraw, w przykrych wydarzeniach w domu, w towarzystwie, w pracy. Prawa spirytualne są niezwykle konsekwentne. Egzekwują od nas tylko to, do czego zobowiązaliśmy się przed narodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 61 - Czerwony Solarny Smok - 10.11.2011

 

Dziś czerpię siłę i natchnienie ze Źródła, któremu bezgranicznie ufam.

Mam wielki zapał do pracy.

Dziś urzeczywistnię swoje ciche zamiary.

Dziś otoczę matczynym ciepłem każdą cierpiącą osobę, ale nie dam się uwikłać z żadem konflikt.

Spokojnie przetrwam wszystkie trudne chwile i nie pozwolę, aby zrodził się chaos.

Dziś zachowam umiar, nie przyjmę postawy macho ani nie stanę się żałosnym Ego.

 

Pozdrawiam :buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 62 - Biały Planetarny Wiatr 11.11.2011 r.

 

Dziś wszystko może się wydarzyć.

Dziś robię właściwy użytek z tego, co zdobyłem w życiu.

Nie dzielę niczego na lepsze i gorsze, lecz zachowuję neutralną postawę.

Dziś dowiem się, czy jestem wolnym człowiekiem, czy też niewolnikiem tego, co typowo ziemskie (pieniądz, wykształcenie, stanowisko).

Dziś poznam swoje kompleksy i nie zrzucę winy na innych (dzieci, rodziców, partnera, szefa).

 

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

 

Komunikacja...

 

Dni opatrzone symbolem IK mają wyjątkowo burzliwy przebieg, kiedy dotrą do wzorców cienia naszego ciała przyczynowego. Biały Wiatr wnosi bowiem pierwotny porządek, w którym ujęte są wszystkie programy uzdrawiające. Doświadczenia zebrane w tym dniu mogą okazać się bardzo przykre. Przede wszystkim zostanie skontrolowane, jak dalece nasze EGO utrudnia realizację programu wybranego kiedyś przez duszę. W szczególnie bolesny sposób zostanie zaakcentowane nasze niezdyscyplinowanie, nieuczciwość, nisko wartościowańie własnego Ja.

 

Ponieważ Biały Wiatr tętni bezpośrednią Energią ŹRÓDŁA, u osób rozwiniętych spirytualnie może rozbłysnąć w tym dniu siła duchowej dojrzałości, która nie tylko uduchowi ich świat fizyczny, ale wyprowadzi go także z ogólnego chaosu.

 

Energia Białego Wiatru może w bardzo specyficzny sposób objawić aspekt komunikacji z naszym Wyższym “JA”, jak również “z życzliwym uśmiechem na twarzy” okazać nam wyjątkową surowość.

 

TRANSFORMACJA CIENIA

 

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

 

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

 

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

 

Dni z tonem dziesiątym ce****e wyjątkowa siła wyrazu. Tyczy się to zarówno procesów karmicznych, biegnących w danej fali, jak i rozwoju spirytualnego. Dni te są niezmiernie ważne, ponieważ ukazują wzajemne powiązania karmiczne w rodzinie i środowisku.

 

Dobrego Dnia !!! :)

 

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 62 - Biały Planetarny Wiatr 11.11.2011 r.

 

- Dziś wszystko może się wydarzyć.

- Dziś robię właściwy użytek z tego, co zdobyłem w życiu.

- Nie dzielę niczego na lepsze i gorsze, lecz zachowuję neutralną postawę.

- Dziś dowiem się, czy jestem wolnym człowiekiem, czy też niewolnikiem tego, co typowo ziemskie (pieniądz, wykształcenie, stanowisko).

- Dziś poznam swoje kompleksy i nie zrzucę winy na innych (dzieci, rodziców, partnera, szefa).

 

Wiatr --> Ambere... Duch Wiatru... :)*

 

[video=youtube;yLETs9YBbYA]

 

- wszystkiego dobrego Ambii... :)*^

- uosobieniem Ducha Wiatru... jest Koń, wolny i swobodny jak Wiatr, właśnie... :))

- pamiętajmy tylko że Wolność... to wolność od Kompleksów, i stereotypów, którymi karmi Naszą Istotę właśnie Ego... ;)^

- "Against the Wind"... naprzeciw Wiatru "wiejącemu w oczy"... ---> ku Wolności, właśnie :))^

 

 

 

---serdeczności... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 63 – NIEBIESKA SPEKTRALNA NOC 12.11.2011 r.

 

 

 

Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów. Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność.

To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem.

Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pech.

Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 64 - Żółte Krystaliczne Ziarno - 13.11.2011

 

Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania.

Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę.

Wolność jest aktem dojrzałości życiowej.

Tylko dojrzałych ceni środowisko.

Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 65 – CZERWONY KOSMICZNY WĄŻ 14.11.2011 r.

 

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością.

Tam, gdzie brakuje swobody, zanika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie.

Dziś przyjrzę się dolegliwościom i rozpoznam, czy nie blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy), czy nie mogę czegoś przetrawić (żołądek, jelita), czy nie dźwigam zbędnych ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 65 – CZERWONY KOSMICZNY WĄŻ 14.11.2011 r.

 

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością.

Tam, gdzie brakuje swobody, zanika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie.

Dziś przyjrzę się dolegliwościom i rozpoznam, czy nie blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy), czy nie mogę czegoś przetrawić (żołądek, jelita), czy nie dźwigam zbędnych ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

 

no wlasnie ale to slowo wolnosc ma rozne znaczenia :

-wolnosc slowa

-wolnosc w czystym umysle

-wolnosc - wyzbycie sie podszeptow cienia

-wolnosc od tEGO co w tym swiecie zle i negatywne np,od przeszlosci

-wolnosc dla mnie rowna sie ufnosc

-wolnosc to tez brak jakichkolwiek ograniczen

 

Bajecznie proste slowo a jak trudno sie do niej dostac .

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 66 - Biały Magnetyczny Łącznik... 15.11.2011.

 

- Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian...

- Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu...

- Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość...

- Wiem, że czeka mnie ciężka praca...

- Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia...

 

 

 

---powodzonka... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 66 – Biały Magnetyczny Łącznik - 15.11.2011 r.

 

FALA ŁĄCZNIKA – Siła przemian: bez żalu pożegnajmy przeszłość i to, co musi odejść, oraz zróbmy miejsce na nowe, piękniejsze doświadczenia.

 

Teraz jest najlepszy CZAS, aby oderwać się od przeszłości .....

 

Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian.

Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się starego i zrobić krok do przodu.

Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość.

Wiem, że czeka mnie ciężka praca.

Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

 

"W jednym ludzkim życiu umiera się tysiące razy, ponieważ każdy pierwszy krok w kierunku określonego celu jest kolejną z wewnętrznych śmierci." :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 67 - Niebieska Biegunowa Ręka - 16.11.2011

 

Dzięki zdobytej wiedzy stworzę stabilną bazę dla zaprowadzenia ładu w życiu.

Dziś liczą się konkretne czyny, a nie dobre zamiary.

Dziś robię wielki przegląd i segreguję sprawy według tego, co wiem, co rozumiem, z czym się nie zgadzam.

W ten sposób rozpoznam, gdzie skrywają się największa pola napięć i co spędza mi sen z powiek.

Najpierw uzdrowię swoje chore myśli i zakończę polemikę duchową.

 

Wszystkiego najlepszego infe z okazji Twych kin - owych imeninek :buziak::_kwiatek:

 

 

Pozdrawiam :slonko:

 

EDIT:

Mały prezencik ;)

[video=youtube;Njtvh7bs2YU]http://www.youtube.com/watch?v=Njtvh7bs2YU&feature=player_detailpage

tekst można znaleźć chociażby tu: http://honya-ch.com/2009/11/02/lyrics-to-aru-kagaku-no-railgun-op-only-my-railgun-fripside/

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MANIK – NIEBIESKA RĘKA W REZONANSIE Z KALENDARZEM

Wiedza, uzdrowienie, aktywność...

Większość osób, pracujących od lat z kalendarzem Majów, odnosi się do pieczęci MANIK z wyjątkowym respektem. Za tym symbolem skrywają się bowiem Energie, których zadaniem jest UZDRAWIANIE. MANIK ma więc pełne ręce roboty, bo to właśnie ona jest najczęściej przez nas wzywana, ponieważ musimy uzdrawiać nie tylko ciało fizyczne, ale przede wszystkim nasze ciała subtelne. Niebieska Ręka oddziaływuje głównie na naszą stronę emocjonalną i układ nerwowy. Każde uzdrowienie na płaszczyźnie ciała emocjonalnego jest z reguły bardzo bolesne, przynajmniej pierwsza faza tego procesu.

Każdego, kto osiągnął wysoki poziom dojrzałości i ma niewiele do uzdrowienia w swoim wnętrzu, Niebieska Ręka obdaruje cudowną MOCĄ DOKONANIA. Powiedzenie Być prawą ręką Boga dopiero teraz nabierze prawdziwego znaczenia. Wzorzec ten – podsycany silnymi impulsami w kierunku zaspokajania ciekawości – nakieruje taką osobę na płaszczyznę wiedzy spirytualnej i rozpoznania duchowego. Odtąd wszystkie dni MANIK będą mnożyć bodźce do kontynuowania nauki i jednoczesnego pogłębiania wiedzy o sztuce uzdrawiania.

Tym, którzy chcą rozbudzić swojego wewnętrznego lekarza, proponuje się zwracać szczególną uwagę na dni Niebieskiej Ręki. Z kolei osobom mającym problemy ze zdrowiem, cierpiącym na bezsenność, pogrążonym w stresie, bez ochoty do działania lub nie potrafiącym doprowadzać spraw do końca – zaleca się kontakt z olbrzymem MANIK. Niebieską Rękę poleca się także tym wszystkim, którzy pragną zdobyć głębszy dostęp do wiedzy na temat potęgi dokonań i tajemnic uzdrawiania."

HANNA KOTWICKA, "JA JESTEM INNYM TY. "PRZEWODNIK..." I "KLUCZ DO KALENDARZA MAJÓW""

 

[video=youtube;LkcpsLQawHo]

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :) dziękuję bardzo za życzonka i pamieć... :))D^

 

[video=youtube;j81r2rIP-Mc]http://www.youtube.com/watch?v=j81r2rIP-Mc&feature=player_embedded

 

... dziękuję ze Jesteście... :))*

- tym oto przepięknym utworem... płynącym wprost z głębi Serca... "Wait for me" Czekaj na mnie... :>^

 

 

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki zdobytej wiedzy stworzę stabilną bazę dla zaprowadzenia ładu w życiu.

- Dziś liczą się konkretne czyny, a nie dobre zamiary.

- Dziś robię wielki przegląd i segreguję sprawy według tego, co wiem, co rozumiem, z czym się nie zgadzam.

- W ten sposób rozpoznam, gdzie skrywają się największa pola napięć i co spędza mi sen z powiek.

- Najpierw uzdrowię swoje chore myśli i zakończę polemikę duchową.

 

 

... a To, Specjalnie dla Was... :)* :buziak:

... i specjalnie dla tego Tematu... :)^

 

[video=youtube;ADvuL-dmwYM]http://www.youtube.com/watch?v=ADvuL-dmwYM&feature=related

 

... :) ... :muza:

 

[video=youtube;rzuPnKkXqQU]http://www.youtube.com/watch?v=rzuPnKkXqQU&feature=player_embedded#!

 

... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infedro no piekne te słowa :* nasze piękne serca pomieszczą tyle ile trzeba, zapewniam :)) Pozdrówki ciepłe jak te krople łez spływające z tych niebieskich hiszpańskich oczu :_muza::_buzki::tancze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 68 - Żółta Elektryczna Gwiazda - 17.11.2011

 

Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia.

Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim.

Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydażeń nie wróżą lepszego jutra.

Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

 

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam bratniej duszy

^^ mam wrażenie... że my tutaj w tym wątku już w pewien sposób takie bratnie dusze spotykamy... :zawstydzony:

 

oo.. coś do posłuchania...

[video=youtube;jper6N52xTk]

[video=youtube;UCPJghHTSxY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UCPJghHTSxY

albo można i potańczyć :lol:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 69CZERWONY SAMOISTNY KSIĘŻYC 18.11.2011 r.

 

Dziś zmieniam podejście do ludzi i dotychczasowy styl życia.

Zrzucam wszystkie maski, odchodzę od utartych poglądów i szablonowego myślenia.

Dziś idę na całość.

Wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamać zatory mentalne.

 

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 070 / 19.11.2011.

Biały Wiodący Pies ...

- fala Łącznika ... Ton 5

- Pieczęć... Biały PIES

 

- Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia... pod warunkiem że potrafię kochać.

- Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny.

- Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba.

- Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny.

- Dopiero dziś pojąłem sens bólu...

 

Mądrość Światła - owoce :

- Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego...

 

Transformacja Cienia

- Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia.

- Przestań rozczulać się nad sobą... Nie szukaj winnych na zewnątrz...

- Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru.

- Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę.

- Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu... Przyjmij jego pomoc.

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 071 / 20.11.2011.

Niebieska Rytmiczna Małpa

fala Łącznika - Siła Przemian... TERAZ jest najlepszy CZAS, aby oderwać sie od przeszłosci...

Ton 6... Rytmiczny Ton Równowagi /siła Wyrównania, sfera Fizyczna/

 

Pieczęć... 11 CHU'EN/ Niebieska MAŁPA ... powodzenia dla Erzy... :)

 

- Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy.

- Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy.

- Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani w podstępne knowania.

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać.

- Zakładam strój klauna i tak idę przez życie... Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu.

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje...

 

Transformacja Cienia

- Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

- Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

- Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia....

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

 

- pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 72 - Żółty Rezonansowy Człowiek - 21.11.2011

 

Dziś mnożą się zbiegi okoliczności.

Napięte sytuacje zmuszą mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji.

Dziś nie da się lawirować.

Pozbycie się bagaży przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek.

Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie.

Czuję jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

Pozdrawiam :slonko:

 

EDIT

Bef wszystkiego dobrego z okazji kin - owych imieninek :buziak:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niesamowite ze w kinowe imieniny tak silnie dzialaja na mnie.

rano sie obudzilam i kolejny raz te same odczucia : radosc zmieszana z chaosem i cos jeszcze czego nie umiem okreslic . Mysle sobie o co chodzi ?? znowu ksiezyc tak silnie dziala??powiem wam ze ostatnia pelnie przeszlam bardzo trudno . Przez cala dobe plakalam z niewiadomych powodow . czulam w sobie radosc ale lzy same plynely po policzku ,to bylo tak trudne i niezrozumiale dla mnie bo pierwszy raz tak sie czulam .Szukalam powodow dlaczego te lzy ale nie znalazlam .

 

zrozumialam dopiero ze to nie wewnetrzny smutek jak mijalam znane mi psy ,normalnie mnie nie zauwazaja i sa skupione na treserach a tym razem kazdy jeden lepek byl skierowany na mnie ,wrocilam do domu na i reszte dnia spedzilam na medytacji i skorzystalam z pomocy kolegi ktory mnie oczyscil i naenergetyzowal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 73 – CZERWONY GALAKTYCZNY WĘDROWIEC 22.11.2011 r.

 

...bez żalu pożegnajmy przeszłość i to, co musi odejść, oraz zróbmy miejsce na nowe, piękniejsze doświadczenia.

 

Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia.

Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu.

Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ! Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie.

Nie będę powielać błędów przeszłości.

Dziś chcę wnieść do życia radość.

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując nowe wyzwania. Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Pieczęć Czerwonego Wędrowca otwiera przed nami bramy do Wyższego Świata. Energia BEN zachęca do wydostania się z karmicznej niewoli. Każda forma niewoli, przymusu czy uzależnienia zostanie ukazana w dniach Wędrowca niezwykle drastycznie. Pole napięć pomiędzy niewolą, stworzoną w Czasie Karmicznym, a niczym nieograniczoną wolnością, przyniesioną na Ziemię przez nowego Ducha CZASU, może stać się wyjątkowo dokuczliwe.

 

Kto wydostał się z karmicznej niewoli, ten przeżyje dni BEN wyjątkowo przyjemnie. Przed osobą tą otworzy się wielki świat – świat nowych możliwości, sukcesów, ciekawych propozycji. Objawi się tutaj piękno dnia codziennego, wielobarwność i wielostronność Bytu ludzkiego. Osoba ta rozpocznie nowy etap życia, z dala od karmicznych wybojów.

 

Jeżeli cierpisz z powodu uwięzienia w dramacie życia, jest to nieomylny znak, że twój olbrzym BEN nadal śpi za miedzą, tuż u progu twojego życia. Otwórz się na działanie impulsów dnia i obudź swojego wewnętrznego olbrzyma. Cały czas miej na oku "wieżę kontrolną" i karmicznych stróżów! Możesz ich bezpiecznie obejść tylko z pomocą bezwarunkowej miłości. Pamiętaj, aby niczego nie oceniać na tej drodze! Nie osądzaj ludzi, którzy cię skrzywdzili. Nie wracaj do przeszłości i przykrych wspomnień. Akceptuj wszystko takim, jakie jest! Jest to najkrótsza droga ku WOLNOŚCI!

 

 

 

Dobrego Dnia :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 74 – Biały Solarny Mag – 23.11.2011

 

Dziś moim drogowskazem jest serce.

Siła serca pomaga mi znaleźć wyjście z impasu.

Jeżeli wyłączę serce, zostanę sam na placu boju, wpadnę w pułapki Ego i poniosę straty.

Dziś nie będę wyszukiwać tysięcy argumentów, by zagłuszyć głos sumienia.

Dziś liczy się lojalność, a wspiera mnie mądrość serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 75 – NIEBIESKI PLANETARNY ORZEŁ 24.11.2011 r.

 

 

 

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny.

To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość.

Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat.

Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń.

Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

 

 

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo "dziękuję"?

 

Świadomość, wizje, iluzje...

 

Pola Energii zdefiniowane w symbolu MEN nacechowane są najwyższymi treściami duchowymi. Żadna istota ludzka nie może żyć bez marzeń. Każdy człowiek potrzebuje wizji celu, by być zdolnym do uporządkowania chaosu i wydostania się z zawirowań dnia codziennego.

 

Kiedy brakuje nam WIZJI, wtedy gonimy za ILUZJĄ. W najbardziej skrajnym przypadku brak wizji uwidocznia się w popadaniu w zależność od innych. Stając się pożywką "silniejszych", tracimy swoją suwerenność.

 

Dopiero, kiedy twój rozwój duchowy dotrze do bram serca, do twego pola zaczną napływać wizjonerskie perspektywy. Siła Niebieskiego Orła wynosi świadomość celu na plan pierwszy. Dni MEN są kopalnią wiedzy spirytualnej, wybiegającej daleko w przyszłość. Orzeł otwiera kanały wizji, przez które świadomość w pełni dojrzałego człowieka kontaktuje się z wyższymi wymiarami. Osoba ta przestaje zaprzątać sobie głowę drobiazgami, martwić się o przyszłość, tracić czas na bezproduktywne spekulacje. Mądrość Orła zawczasu prześle jej wskazówki, jak przetrwać niekorzystne sytuacje.

 

Jeżeli twoje życie świeci pustką, jeżeli ustawicznie brakuje ci celu, jeżeli wciąż rejestrujesz "puste przebiegi", zbliż się do Orła i poproś tego olbrzyma, aby pomógł ci zbudować magiczny most do wizjonerskich światów. Bez motywacji zaniknie każda chęć tworzenia. Pozwól Niebieskiemu Orłu zalać cię swą genialnością, pozwól, by jego Energia przebudziła twoją duszę!

 

 

Ps. Jutro dobry dzien na stworzenie mapy marzeń, wiec do dzieła kochani :) Pieknego dnia i spelnienia marzeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny.

 

[video=youtube;w2XL2rz04pU]

 

... Życie Choć Piękne... tak kruche jest... ;<3

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 76 - Żółty Spektralny Wojownik... 25.11.2011.

 

- Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy.

- Dziś wyleczę się ze strachu przed ......., który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ......., która obciąża moje myśli.

- Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy, uchybienia, kłótnie z ......, gniew na ......, pomówienia ......., intrygi ...... (wymień konkretne osoby lub sprawy).

 

 

Mądrość Światła - owoce :

- Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne...

 

Transformacja Cienia

- Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

- Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

- Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

- Nastaw się na sygnały wewnętrzne... puść materię.

- Otwórz się na prowadzenie duchowe.

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 77 - Czerwona Krystaliczna Ziemia... 26.11.2011.

 

- Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic.

- Dzisiejsze sytuacje pokażą mi, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać.

- Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo śmiało idę przed siebie, albo cierpliwie czekam.

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania;Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada...

 

Transformacja Cienia

- Skoncentruj się na chwili obecnej.

- Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

- Przemyśl swoje osobiste plany.

- Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

- Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

 

[video=youtube;pywa6BjhaDM]

 

 

- wszystkiego dobrego Vampi... :) /i Bojlerkowi :))/

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo. Vampi trochę spóźnione, ale wszystkiego najpelszego :buziak:

 

 

 

 

 

KIN 78 - Białe Kosmiczne Zwierciadło - 27.11.2011

 

Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe, a co niepotrzebnie bolesne.

Teraz wiem, czego nie chcę psuć, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam.

W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby.

Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości.

Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi.

 

Pozdrawiam :buzki:

 

P.S. mamy dzisiaj Białe Zwierciadło -> wszystkiego dobrego z okazji kin - owych imienin Anastel :przytul::buziak:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 79 – NIEBIESKI MAGNETYCZNY WICHER – 28.11.2011 r.

 

Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie.

Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić.

Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać burzliwie.

Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.

 

 

Fala Wichru stawia wszystko pod znakiem zapytania i zachęca do dokonania wielu korzystnych zmian w życiu.Najkorzystniejszą perspektywą komunikacji z tą Energią CZASU jest świadome dopuszczenie sił transformacji aż do podstaw egzystencji.

Każde wyczerpanie fizyczne czy umysłowe, zmęczenie życiem, ospałość ducha, uczucie wewnętrznego wypalenia się – są polami poddawanymi w Fali Wichru procesowi regeneracji. Można tu doświadczyć niemal cudu. SIiła CAUAC reaktywuje impulsy do przywrócenia pełnej witalności; jest katalizatorem w procesie przemian, odnowy, wzmocnienia stanu nerwów. W obecnych czasach dojdzie jeszcze jeden specyficznie transformujący element, który – przenikając naszą "ociężałość" – bardzo subtelnie przesunie nas w kierunku lżejszej materii. Będzie nim Siła ETERU.

 

TO DOBRY DZIEŃ BY SPOJRZEĆ NA SWOJE LEKCJE ŻYCIOWE JAK NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO A NA SWOICH WROGÓW JAK NA ANIOŁÓW

 

Dni Niebieskiego Wichru mogą okazać się niespokojne i ruchliwe. Siła jego oddziaływania może uruchomić dramatyczne zmiany w życiu. Jak zawsze, tak i w tych przypadkach jedynym celem CAUAC będzie wielka przebudowa! Aby wprowadzić NOWOŚĆ, trzeba najpierw usunąć to, co PRZESTARZAŁE. Im więcej STAREGO trzeba usunąć z drogi, tym silniejszy musi być impuls CAUAC. Sposoby rozwiązań mogą być bardzo przykre, często bolesne, mimo to nie dajmy się ponieść emocjom i nie negujmy zmian, nawet tych burzliwych.

 

Jeżeli twoja świadomość weszła na wyższy poziom, jeżeli nie trzymasz się już kurczowo trzymać się "staroci", siła Niebieskiego Wichru wyjdzie ci naprzeciw z genialnymi rozwiązaniami. Bezboleśnie usunie z twojego życia rzeczy zbędne i na miejsce STARYCH natychmiast wniesie NOWE, zwłaszcza tam, gdzie będzie to niezbędne z punktu widzenia twojego rozwoju osobistego.

 

Jeśli brakuje ci sił, aby zmienić w życiu coś, co według ciebie powinno zostać zmienione, zwróć szczególną uwagę na dni Niebieskiego Wichru. Ześle ci on siłę zapłonu, doda odwagi do zrobienia pierwszego kroku. Wiedz, że każda stagnacja wynika z braku energii życiowej. Daj szansę olbrzymowi CAUAC, aby rozbił wszystkie zatory i wyprowadził cię na szerokie, spokojne wody.

 

P.s. Dziekuję pięknie kochani :**

 

Dla Was :)

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 79 – NIEBIESKI MAGNETYCZNY WICHER – 28.11.2011 r.

 

 

- Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie.

- Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić.

- Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać burzliwie.

- Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.

 

Pieczęć... 19 CAUAC/ Niebieski WICHER

 

Mądrość Światła - owoce :

- Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samo-zwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść...

 

Transformacja Cienia

- Zachowaj dystans do każdej wątpliwości...

- Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych.

- Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania.

- Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'.

- Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 80 - Żółte Biegunowe Słońce... 29.11.2011.

 

- Dziś boski promień oświeca moją świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego, co nie służy mojemu rozwojowi.

- ŚWIATŁO i CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu.

- Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się, po której stoję stronie.

- Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program.

- Nic nie jest mi narzucone z góry... w życiu zawsze dostaję to, co sam wybiorę.

 

 

- Pieczęć... 20 AHAU -- > Żółte SŁOŃCE /Arbi/

 

Mądrość Światła - owoce :

- Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji...

 

Transformacja Cienia

- Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY...

- Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości...

- Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie...

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 081 / 30.11.2011.

Czerwony Elektryczny Smok ...

fala Wichru - Siła Odnowy... TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zmienić nastawienie do Życia...

 

- Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę, na co mnie stać.

- Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie.

- Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami.

 

 

 

Pieczęć... 01 IMIX / Czerwony SMOK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja...

 

Transformacja Cienia

- Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to... co potrzebujesz.

- Otwórz się na przyjmowanie...

- Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 081 / 30.11.2011.

Czerwony Elektryczny Smok ...

fala Wichru - Siła Odnowy... TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zmienić nastawienie do Życia...

 

- Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę, na co mnie stać.

- Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie.

- Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami.

 

[video=youtube;p9qUlBdtcdc]http://www.youtube.com/watch?v=p9qUlBdtcdc&NR=1

 

[video=youtube;URX2y2XZ2ys]

 

najgorzej się mijać... będąc Razem...

 

 

 

---pozdrawiam...infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMIX

Pokarm, ufność, wiara...

Czerwony Smok bez względu na towarzyszący mu ton dnia zawsze wnosi kwestię zaufania. Dni opatrzone pieczęcią zahaczając o biegun cienia, mogą objawiać się strachem, bezsilnością, zagubieniem, chaotycznym działaniem, postawą macho czy “napuszonym" EGO. Ponieważ Czerwony Smok symbolizuje świat materii, pod wpływem Energii cienia może pojawić się silny impuls w kierunku niskich pobudek (żądza władzy, skąpstwo, chciwość).

 

Pozytywny wpływ IMIX przejawia się jako chęć działania, aktywność, zapał, zaufanie, wiara w siebie. Energia dnia może zaakcentować opiekuńczość, “matczyne” ciepło, pogodę ducha. Sprawami, do których Czerwony Smok przywiązuje szczególną wagę, są sprawy materialne, kwestie odżywiania, jak również radość życia.

 

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

 

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

 

POZWÓL SWEJ KREATYWNOŚCI WYRAZIĆ TWOJĄ SPIRYTUALNĄ NATURĘ!

 

TON TRZECI – REZONANS Z KALENDARZEM

 

Impuls Źródła (•), trafiając na Ziemię (••) uruchamia perpetuum mobile Bytu. W TROJCE rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia.

 

W nawiązaniu do kalendarza ton (•••) wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziaływuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pozytywny wpływ IMIX przejawia się jako chęć działania, aktywność, zapał, zaufanie, wiara w siebie.

- Energia dnia może zaakcentować opiekuńczość, “matczyne” ciepło, pogodę ducha.

- Sprawami, do których Czerwony Smok przywiązuje szczególną wagę, są sprawy materialne, kwestie odżywiania, jak również radość życia.

 

[video=youtube;Hk5wEgvIRj8]

 

 

Wszyscy To potrafimy... :) to "dogmaty" Ego robią z Nas Niewolnika Siebie Samego...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 82 - Biały Samoistny Wiatr - 1.12.2011

 

Dziś wynurza się duch uczciwości, który przenika najdrobniejsze sprawy.

Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to, abym wiedział, co muszę naprawić i jak pokierowć swoim życiem.

Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie.

Dziś duch zmierzy się z materią.

Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować.

Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu i ciche wskazówki serca.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 082 - Biały Samoistny Wiatr - 1.12.2011

 

- Dziś wynurza się duch uczciwości, który przenika najdrobniejsze sprawy.

- Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to, abym wiedział, co muszę naprawić i jak pokierowć swoim życiem.

- Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie.

- Dziś duch zmierzy się z materią.

- Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować.

- Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu i ciche wskazówki serca.

 

 

Pieczęć... 02 IK / BiałY WIATR ---> gratki dla Ambi... :):kwiatek:

 

Mądrość Światła - owoce :

- Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty...

 

Transformacja Cienia

- Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie... podążając za swoją intuicją... !

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha... !

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

 

[video=youtube;oLseLrToSHw]http://www.youtube.com/watch?v=oLseLrToSHw&feature=related

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to, abym wiedział, co muszę naprawić i jak pokierowć swoim życiem.

Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie.

[video=youtube;kHieEhINI7g]

[video=youtube;2JitgpNs5dc]

ciche wskazówki serca

 

 

 

***

Wszystkiego dobrego Ambere :)

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc - 2.12.2011

 

Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej świadomości.

Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

Przestaję bać się tego, co NIEZNANE.

Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz lecz w środku.

Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek - także materialny.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc - 2.12.2011

 

Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej świadomości.

Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

Przestaję bać się tego, co NIEZNANE.

Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz lecz w środku.

Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek - także materialny.

 

hahaha ja to moglabym codziennie pisac o tym ze dzisiejszy Kin jest wart przemyslenia ,cudowny i dajacy do myslenia :serducho_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;i9DiMyhVU8Q]

English Lyrics:

The Millenium Earl is searching

Searching for a precious heart

Are you it? Lets check it out!

 

The Millenium Earl is searching

Searching for a precious heart

I wasnt it who will be next?

 

The Millenium Earl is searching

Searching for a precious heart

Are you it? Lets check it out!

Come on, sing with me.

 

:) Serce jest bardzo ważne...

Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz lecz w środku.

la la la la lala la...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc - 2.12.2011.

 

Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej świadomości.

Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

Przestaję bać się tego, co NIEZNANE.

Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz lecz w środku.

Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek - także materialny.[/color]

 

 

Pieczęć... 03 AKBAL / Niebieska NOC

 

Mądrość Światła - owoce :

- Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek...

 

Transformacja Cienia

- Bądź gotów poddać się sprawdzianowi...

- Jak oceniasz siebie samego?

- Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą...

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformacja Cienia

- Bądź gotów poddać się sprawdzianowi...

- Jak oceniasz siebie samego?

- Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą...

 

[video=youtube;pBG4RsGtguM]

 

- Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej świadomości.

- Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

- Przestaję bać się tego, co NIEZNANE.

- Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz lecz w środku.

Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek - także materialny.

 

[video=youtube;-oRE0RU_uaI]

 

... dla wszystkich :))*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformacja Cienia

- Bądź gotów poddać się sprawdzianowi...

- Jak oceniasz siebie samego?

- Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą...

[video=youtube;2ClRDG1acYs]

Come to me children and follow my way

Into a world of darkness and magic

With all my power I'll show you the way

To all you DREAMS, HOPES and

~ ILLUSIONS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 84 - Żółte Rytmiczne Ziarno... 03.12.2011.

 

- Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem.

- Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów.

- Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować.

- Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię?

- Dziś ani razu nie powiem: Nie dam rady!, Nie mogę!, Nie potrafię! To ja jestem kowalem własnego losu.

 

 

- Pieczęć... 04 KAN / Żółte ZIARNO

 

Mądrość Światła - owoce :

- Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

 

Transformacja Cienia

- Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa...

- Odważ się skorzystać z nowych możliwości...

- Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją...

- Rozbudź w sobie pole snów i marzeń...

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

 

- Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem.

- Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów.

- Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować.

- Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię?

- Dziś ani razu nie powiem: Nie dam rady!, Nie mogę!, Nie potrafię! To ja jestem kowalem własnego losu.

 

 

[video=youtube;5eFdt6Y_34E]http://www.youtube.com/watch?v=5eFdt6Y_34E&feature=fvwrel

... powodzenia :)

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 85 - Czerwony Rezonansowy Wąż - 4.12.2011

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady.

Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli.

Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły.

Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 85 - Czerwony Rezonansowy Wąż - 4.12.2011

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady.

Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli.

Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły.

Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

 

 

 

 

Pieczęć... 05 CHICCHAN / Czerwony WĄŻ

 

Mądrość Światła - owoce :

- Witalność; Namiętność; Wyczucie; Mądrość ciała; Odczucia cielesne; Motywacja; Kreatywność; Instynkt; Zwinność; Kundalini; Integracja; Oczyszczanie; Intymność; Seksualność; Udoskonalanie; Samodzielność; Mocne nerwy; Opanowanie; Zmiana trybu życia; Dobre samopoczucie; Tempo życia; Szybkie reagowanie; Nieoczekiwana pomoc; Radość życia; System nerwowy...

 

Mądrość Cienia - owoce :

-Z góry przesądzone rozstrzygnięcia, bazujące bardziej na tradycjach rodzinnych i zapewnieniu sobie bezpieczeństwa niż na mądrości podszeptu intuicji; Zagłuszanie bodźców cielesnych i odczuć zmysłowych; Tłumienie uczuć; Wygórowane życzenia; Przesadne zachcianki; Zaślepienie; Emocje; Choroby; Pokusy; Brak higieny; Niskie morale...

 

Transformacja Cienia

- Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych.

- Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości.

- Kieruj się instynktem... podążaj za podszeptem wewnętrznym.

- Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania w okamgnieniu.

 

Rodzina Kolorów - Czerwona

- inicjatorzy / prekursorzy

- przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...

 

 

- Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady.

- Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli.

- Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

- Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły.

- Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

 

[video=youtube;7g8uHOh0v0E]

 

... Tyle chciałem/am... a na Co pozwoliłem/pozwoliłam... ???

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformacja Cienia

- Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych.

- Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości.

- Kieruj się instynktem... podążaj za podszeptem wewnętrznym.

- Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania w okamgnieniu.

 

[video=youtube;JiRyJbOZQP8]http://www.youtube.com/watch?v=JiRyJbOZQP8&feature=related

 

... wyciągnij dłonie i chwyć Marzenie... :)

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły.

Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

[video=youtube;wznMfQHXWCI]http://www.youtube.com/watch?v=wznMfQHXWCI&feature=player_detailpage

[video=youtube;8Hcm6QCny_U]

[video=youtube;ZVAWQHPp0-U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZVAWQHPp0-U

 

Widzisz diabła tuż za progiem

Mój, oh mój

Mówiącego wszystkim jak mają przechodzić przez życie

Poniżający się przez autostradę informacji

Zakupującego się niczym grupa głupców

Czas mija, a my nie możemy zawrócić

Mój, oh mój

 

Co ze światem, w którym żyjemy

Co z miejscem, które nazywamy domem

Nigdyśmy się tak nie przejmowali

I nigdyśmy nie byli...

Tak samotni

 

Spoglądaj zza pikietowanego płotu

Wciąż coś mówisz, ale to nie ma sensu

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Umywasz ręce

Wychodzisz czysty

Ale nie potrafisz rozpoznać wewnętrznego wroga

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Jesteśmy

 

Jeden krok naprzód powoduje dwa do tyłu

Mój, oh mój

Jeżdżąc na świniach złe chłopaki wracają

Po życie

Ustawiają się po wspaniałą iluzję

Brak odpowiedzi na niezadane pytania

Ustawiających się do stracenia

Bez wiedzy dlaczego

 

Spoglądaj zza pikietowanego płotu

Wciąż coś mówisz, ale to nie ma sensu

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Umywasz ręce

Wychodzisz czysty

Ale nie potrafisz rozpoznać wewnętrznego wroga

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Jesteśmy

 

To wszystko jest o mocy, o przejmowaniu kontroli

Przełamywaniu przeznaczenia i gwałcieniu duszy

Wyssą nas do sucha, dopóki nikt nie pozostanie

Mój, oh mój

 

Co ze światem, w którym żyjemy

Co z miejscem, które nazywamy domem

Nigdyśmy się tak nie przejmowali

I nigdyśmy nie byli...

Tak samotni

 

Spoglądaj zza pikietowanego płotu

Wciąż coś mówisz, ale to nie ma sensu

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Umywasz ręce

Wychodzisz czysty

Ale nie potrafisz rozpoznać wewnętrznego wroga

Mówisz, iż nie jesteśmy odpowiedzialni

Ale jesteśmy, jesteśmy

Jesteśmy

źródło: Ana Johnsson - We are - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki, teledysk na Tekstowo.pl

 

przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową...
Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 86 – BIAŁY GALAKTYCZNY ŁĄCZNIK 05.12.2011 r.

 

Wszystko, o co walczę, żywi się moja energią.

Dziś zaprzestaje walki i godzę się z każdą zmianą.

Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru…….(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę.

Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę. Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne?

Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

Dziś robię porządek w myślach.

 

 

W jednym ludzkim życiu umiera się tysiące razy, ponieważ każdy pierwszy krok w kierunku określonego celu jest kolejną z wewnętrznych śmierci.

 

 

P.s. jedna z moich najulubieńszych pieczęci :)

 

 

Energie grudnia to siła UFNOŚCI, która prowadzi prosto do ZROZUMIENIA, dzięki czemu nabieramy POKORY. O co tu chodzi?

Wielu z nas przywykło do słowa - WIEM - i na nim się zatrzymuję. Wystarcza nam pojmowanie intelektualne danej sprawy. Jednak kiedy przytrafia się nam trudne doświadczenie czy sytuacja w życiu, należy z ufnością wejść w to zdarzenie. Nie szukać usprawiedliwień i wyjaśnień, lecz przeżyć prawdziwie dana sytuację. Tylko tą drogą możemy -WIEM- zamienić na ROZUMIEM. Pokora, która jest skutkiem prawdziwego doświadczania, powoduje w nas uwolnienie się od wydumanych pragnień, potrzeb i nie zdrowej gonitwy za cudownym rozwiązaniem a co najważniejsze uwalnia nas od nadmiernej POLEMIKI itp. Dzięki czemu nie powtarzamy wciąż tych samych sytuacji, dzięki czemu prawdziwie rozumiemy czym jest wiedza i jak umiejętnie wykorzystać ją w życiu dla dobra swojego i innych.

 

życze Wam zatem,

UFNOŚCI w zdarzenia, których doświadczacie. One mają swoją celowość.

życze Wam,

abyście odważnie wchodzili i przeżywali swoje doświadczenia życiowe, dzięki czemu zamienicie - wiem - na ZROZUMIENIE,

życzę Wam,

przyjęcia lekcji POKORY, z godnością, bo ta energia pozwala żyć pełnią życia.

 

 

Szanujcie ludzi, którzy niosą informacje, nie chcijcie wiedzieć więcej niż jest wam to potrzebne, przeżywajcie życie prawdziwie.

 

I tego życzę również sobie ...

 

Tekst pochodzi ze strony :Słowa - Klucze

 

Dobrego dnia :list:

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 86 – BIAŁY GALAKTYCZNY ŁĄCZNIK 05.12.2011 r.

 

- Wszystko, o co walczę, żywi się moja energią.

- Dziś zaprzestaje walki i godzę się z każdą zmianą.

- Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru…….(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę.

- Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę... Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne?

- Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

- Dziś robię porządek w myślach.

 

 

Pieczęć... 06 CIMI / Biały ŁĄCZNIK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe morale...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie...

 

Transformacja Cienia

- Poddaj się siłom doskonałości...

- Posłuchaj tej części w tobie, która woła o "śmierć" i transformację... (także śmierć błędnych przekonań i poglądów...)

- Bądź przystępny dla ich mądrości...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha...

 

 

KIN 86 – BIAŁY GALAKTYCZNY ŁĄCZNIK 05.12.2011 r.

 

- Wszystko, o co walczę, żywi się moja energią.

- Dziś zaprzestaje walki i godzę się z każdą zmianą.

- Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru…….(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę.

- Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę... Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne?

- Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

- Dziś robię porządek w myślach.

 

[video=youtube;TwwDVSpEpCU]http://www.youtube.com/watch?v=TwwDVSpEpCU&NR=1

 

Jak mogłam/em Tak... ???

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę... Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne?

- Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

- Dziś robię porządek w myślach.

 

 

 

Wichry i Burze... to wszystko by znów wiedzieć że... :)*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka... 06.12.2011.

 

- Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły.

- Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę"?

- Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie.

- Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić.

- Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich... Dziś jestem doskonałym lekarzem.

 

[video=youtube;HCSb1ViRzzA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCSb1ViRzzA#!

 

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego infe z okazji kin - owych imieninek :buziak:

 

- Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić.

:_smutny: no coś w tym rodzaju już u mnie się objawiło... eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś na lepszy nastrój :P

 

[video=youtube;JK_msEJVFn8]

doskonałym lekarzem

"Music: Witch Doctor

Anime: Soul Eater

 

I Told The Witch Doctor I Was In Love With You!

I Told The Witch Doctor You Didn't Love Me true!

And Then The Witch Doctor He Told Me What To Do!

He Said That:

Ooh to the eeh the ooh the ahah to the ting to the tang the wallawalla bingbang

Ooh to the eeh the ooh the ahah ting tang wallawalla bingbang

Ooh to the eeh the ooh the ahah to the ting to the tang the wallawalla bingbang

Ooh to the eeh the ooh the ahah ting tang wallawalla bingbang"

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 88 – ŻÓŁTA PLANETARNA GWIAZDA 07.12.2011 r.

 

Dziś widzę, co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory.

Jeśli cos pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub odczuję na własnej skórze.

Dziś odrzucam samokrytykę i niskowartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym.

Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokażą mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii.

 

Piękno, perfekcja, zdyscyplinowanie...

 

Spektrum Żółtej Gwiazdy bada wszystko pod kątem piękna i harmonii. W polu tym skupia się siła kontrolująca jakość. LAMAT jest niejako instancją dokonującą końcowego podsumowania wyników naszych działań. Wszystko, co nie jest dostatecznie piękne, co nie znajduje się w harmonii z wzorcem duchowym, zostanie odesłane do poprawki. Siła Żółtej Gwiazdy jest absolutnie nieprzekupna i dosyć uciążliwa dla tych, którzy nie rozpoczęli, zlekceważyli lub przerwali proces harmonizacji życia wokół siebie.

 

Dla tych, którzy w znacznej mierze mają już ten proces za sobą, dni LAMAT będą wyjątkowo budujące – wzrośnie dobre samopoczucie, zadowolenie z życia, jak również chęć udoskonalania swojego otoczenia.

 

W symbolu tym skupiają się siły zaprowadzające ład i porządek. Dni LAMAT pomagają usuwać zakłócenia również w sferach socjalnych, co sprawia, że człowiek zaczyna odczuwać wielką ulgę, radość i zadowolenie z życia.

 

Osobom mającym problemy z zaprowadzeniem ładu i harmonii w życiu zaleca się, by zwracały szczególną uwagę na Energię Żółtej Gwiazdy i zezwoliły jej równoważyć powstałe dysharmonie. Także ci, którzy dotąd nie wiedzieli, że aspekty estetyczne, dyscyplina, ład i porządek wewnętrzny są podstawowym wymogiem do stworzenia stabilnego fundamentu życia, powinni przyłączyć się do Energii LAMAT.

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc - 8.12.2011

 

Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory.

Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu.

Moja krew jest bankiem informacji.

Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie: anemia - na poczucie bycia złym, postawę tak - ale; niedociśnienie - na defetyzm - to nic nie da; nadciśnienie - na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

 

Pozdrawiam :slonko:

 

EDIT

"Symbol -> Krople deszczu; woda; lotos, światło latarni morskiej

 

Kierunek świata -> Wschód – Miejsce Światła i Początku

 

Mądrość światła -> Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; DHARMA; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia

 

Mądrość cienia -> Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie

 

Transformacja cienia -> Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy. Skoncentruj się na swoim wnętrzu. Spójrz na nowe trendy. Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia. Stań się świecącą latarnią. Szukaj po-trzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania. Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.

 

Rodzina kolorów -> Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy; (przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

 

Planeta -> Solarny MERKURY (energia wewnętrzna); Siła Przebudzenia – Siła Oczyszczania – Siła Przypomnienia"

 

MULUC – CZERWONY KSIĘŻYC W REZONANSIE Z KALENDARZEM

Oczyszczanie, przebudzenie...

 

Wraz z pieczęcią MULUC do życia wkracza Energia przełamująca blokady. Czerwony Księżyc odpowiada za płynność ruchu i drożność wszystkich kanałów. Chcąc rozpuścić strefy blokad, z reguły trzeba spotęgować siłę naporu, aby doprowadzić do maksymalnego spiętrzenia energii i osiągnąć punkt przełomowy. Dni MULUC wiążą się z ogromną dynamiką i wieloma zmianami, ponieważ RUCH zapewnia drożność, porusza osady.

Siła Księżyca, wypłukując w bolesny sposób naleciałości skrywające się w polu tożsamości, zmusza nas do przeglądu własnych cieni. Czerwony Księżyc, urządzając paradę cieni, może wyzwolić w nas bunt lub przywołać przykre wspomnienia. Będzie to jak najbardziej korzystne dla procesu naszego wzrastania. MULUC chce nam tylko pomóc uwolnić się spod panowania Ego, które – bazując na niezrozumieniu przeszłości – każe nam czuć się ofiarą lub osobą szczególnie pokrzywdzoną przez los i ludzi.

Kto jest w zgodzie ze swoim środkiem, temu MULUC sprawi wiele radości. Życie takiej osoby przebiega bez przeszkód, wszystko układa się pomyślnie, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Czyszczące działanie MULUC łagodnie, ale stanowczo usuwa resztki kurzu, bezboleśnie wypłukuje ostatnie stare warstwy z pola podświadomości.

Kto ma problemy z samo identyfikacją, kto nie wie, czego chce i czego w życiu szuka, powinien poddać Energii MULUC. Napięcia i pozorne fazy spokoju, przeplatane chwilowym niezadowoleniem, można usunąć ze swego życia dzięki sile oczyszczania Księżyca. Należy zwrócić uwagę na specyfikę oddziaływania tej siły – jej bezkompromisowość i wysokie kompetencje. Spróbuj pozbyć się negatywnych afirmacji, pesymizmu, widzenia świata w czarnym kolorze, zanim Czerwony Księżyc wkroczy do twojego pola z korektą."

 

źródło: HANNA KOTWICKA "JA JESTEM INNYM TY. "PRZEWODNIK..." I "KLUCZ DO KALENDARZA MAJÓW""

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzieki Infedro, że kiedyś dodaleś tą piosenkę :* Anienko tego mi jeszcze dziś brakowało :**

 

 

 

 

Kiedy pracujesz, jesteś jak flet, w ktorego wnętrzu szept godzin przeistacza się w muzykę.[...]

A czymże jest praca wypelniona miłością? Splataniem tkaniny nitkami wysnutymi z waszych serc, jakby wasi ukochani mieli nosić tę tkaninę...

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo właśnie tego wczoraj mi jeszcze brakowało... szukałam czegoś jeszcze... no i Ty to znalazłaś :buziak: Anastel

 

 

 

KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies - 9.12.2011

Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i przemieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych.

Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość.

Ocieram łzy i zaczynam kochać.

Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

 

 

EDIT

"OC – BIAŁY PIES

W REZONANSIE Z KALENDARZEM

 

Uczucia, lojalność, przyjaźń...

Dni z polem Energii Białego Psa przenikają ciało emocjonalne i diagnozują w nim temat MIŁOŚĆ. Biały Pies porusza kwestię miłości w związkach partnerskich oraz prześwietla pole uczuć w kręgach rodzinnych i w stosunkach międzyludzkich. Jak długo świadomie postępujący człowiek nie zgłębi w miłości wyższej prawdy, tak długo będą go spotykać same zawody miłosne i ciągłe rozczarowania.

Jeżeli świadomość człowieka opiera się na mądrości serca, potrafi on dać i przyjąć miłość – kocha i czuje się kochany. Spotyka się z aprobatą zewnętrzną, ma ochotę ująć świat w ramiona, wykazuje dużą tolerancję, każdy problem rozpatruje z pozytywnego punktu widzenia. Jego życie układa się szczęśliwie, afirmując wszystkie – nie tylko te korzystne – sytuacje.

Natomiast każde rozdrażnienie czy ustawiczna negacja jest objawem zbyt słabo rozbudzonej miłości. Komu bliskie są te właśnie pola, ten powinien uważnie przyjrzeć się doznaniom rejestrowanym w dniach z pieczęcią OC.

Pozwól zalać się świetlanym światom Białego Psa. Otwórz się na radość! ŻYCIE JEST PIĘKNE!"

 

"Symbol -> Pies, stopa, wilk

 

Kierunek świata -> Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

 

Mądrość światła -> Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

 

Mądrość cienia -> Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

 

Transformacja cienia -> Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

 

Rodzina kolorów -> Biała – siły porządkowe / uszlachetniający; (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

 

Planeta -> Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna); Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji "

 

źródło: HANNA KOTWICKA "JA JESTEM INNYM TY. "PRZEWODNIK..." I "KLUCZ DO KALENDARZA MAJÓW""

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

 

[video=youtube;foxURyaDipw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=foxURyaDipw (dziękuję MyStErIoUs_WoMaN, która wstawiła ją w innym wątku :buzki: )

[video=youtube;bHEC7Mbec0E]http://www.youtube.com/watch?v=bHEC7Mbec0E&feature=player_detailpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokół mnie tylu ludzi,

śpieszą się, gnają, pędzą.

Mają szare twarze,

młode, stare, ładne, brzydkie.

Gonią wiatr, ułudę,

mają puste oczy, bez życia.

 

Stoję, uśmiecham się do nich,

chcę im przekazać Twój uśmiech Boże.

Dziwią się, że można tak stać.

Na chwilę gdzieś budzi się w nich nadzieja, ale...

Wracają do gonitwy za wiatrem - bo bezpiecznie,

bo to już znają.

 

A ja stoję i uśmiecham się do Ciebie Boże.

Ja nie gonię już życia,

ja życie dostałam w prezencie

od Ciebie Jezu na zawsze.

Nie muszę się śpieszyć,

wieczność jest długa.

 

Człowieku!

Zatrzymaj się!

Zobacz uśmiech Boga!

Przyjmij prezent od Niego!

Jezus to życie,

nie musisz już nic robić,

Zatrzymaj się

...proszę.

 

- L.Puza

 

Źródło:Modlitwa - O oczyszczenie serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa... 10.12.2011.

 

- Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność.

- Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam.

- Dziś nie obrażam się i nie jestem przewrażliwiony na punkcie własnej osoby.

- Sam żartuję i pozwalam żartować innym.

- Cieszę się z dokonanych postępów.

 

 

Pieczęć... 11 CHUEN/ Niebieska MAŁPA --> gratki dla Erzy... :))*

 

Mądrość Światła - owoce :

- Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje...

 

Transformacja Cienia

- Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

- Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

- Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia....

 

Rodzina Kolorów - Niebieska

- reformatorzy / uzdrowiciele

- dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem...

 

[video=youtube;y_OAP8cFMK8]

 

... nie zgubie Swego Dnia... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...