Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

(8) GALAKTYCZNY TON – Ton harmonizacji

funkcja -> skontrolować jakość usunąć ogniska zapalne – połączyć etapy

sfera działania -> mentalna

 

źródło: HANNA KOTWICKA, "JA JESTEM INNYM TY. "PRZEWODNIK..." I "KLUCZ DO KALENDARZA MAJÓW""

 

Dobry dzień: aby związać wszsytkie luźne końce. (Mayan Majix - Daily Tzolkin in Polish)

 

"Osiem/Sprawiedliwość -> harmonia i równowaga są celem Ósemki. Ósemka dokładnie bada wszstkie dowody, aby osiągnąć równowagę i sprawiedliwość. Osiem jest siłą organizacji zademonstrowanej w zdaniu "Jak na górze tak na dole". Od prostoty do nieskończoności, energia Ósemki organizuje wszystkie poziomy stworzenia. Niektóre Ósemki są "wielkimi dziwakami". (Mayan Majix - Daily Tzolkin in Polish)

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 35 - Niebieski Solarny Orzeł - 15.10.2011

 

Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię.

Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu.

Jeżeli będę zaprzeczać prawdziwie, zaczną mnożyć się problemy.

Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

Pozdrawiam i udanego dnia życzę :slonko:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Niebieski Solarny Orzeł

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dziś budzę wiarę w siebie przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię.

Dziś nie skryję się za plecami innych nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu.

Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy.

Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

Pieczęć: Niebieski ORZEŁ

Symbol: Orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny JOWISZ (energia zewnętrzna) Siła Wizji – Siła Świadomości

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

WŁĄCZ SIĘ W URZECZYWISTNIANIE WIELKIEGO MISTERIUM! POKAŻ, ŻE ŻYJESZ NA ZIEM!!

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna gotowość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem.

Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami.

Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi.

Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju?

Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 36 -Zolty Planetarny Wojownik -16.10.2011

 

Dzis wlaczam do dzialan intuicje,rozum i obserwuje co nie funkcjonuje w moim zyciu i odrzucam kazda obawe i watpliwosc.

Dzis szukam nowych drog wspolpracy.

Przestaje sie bac,nie slucham zadnych doradcow,lecz tylko siebie.

Powaga sytuacji nie zrobi dzis na mnie wrazenia,lecz pokaze,co powinienem dopracowac.

Strach nie jest moim problemem,lecz tych,ktorzy chca mnie zastraszyc.

 

Słonecznego dnia kochani:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 37: Czerwona Spektralna Ziemia 17.10.2011

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział

Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko

Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myslokształty, które sam stworzyłem

Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY, TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU!

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej.

Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany.

Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 37 - Czerwona Spektralna Ziemia

 

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział. Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko. Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myślokształty, które sam stworzyłem. Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 38: Białe Krystaliczne Zwierciadło 18.10.2011

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru.

Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu.

Dziś prześwietlona zostanie każda moja mysi i ogólne tło pola myśli.

Dziś robię remanent w samoświadomości.

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

 

ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE! TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU!

 

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie.

Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie.

Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu.

Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania.

Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Dzisiaj Ana przegląda się w Swoim Lustrze... :)^

- wszystkiego Dobrego... kochana :)^*

 

[video=youtube;ZaK-sjgi6wE]http://www.youtube.com/watch?v=ZaK-sjgi6wE&feature=related

 

- głowa do góry kochanieńka, bo jesli tracimy to Nieświadomie, ale... właśnie po To, by móc Odzyskać już zupełnie ŚWIADOMIE...:bezradny::)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo bardzo, jest mi niesamowicie błogo:) I wiosna i maki i ta nieprzytomna miłość, no i spogladam co dzień w odbicie swych oczu, bo są zwierciadłem duszy i juz widzę różnicę kiedy mnie uwiera a kiedy czuje się tak poprostu wolna, hehe niesamowite ale dziś zobaczylam odbicie samej siebie w oczach innych i jestem bardzo podbudowana i jest mi bardzo miło, że pózno - phi.... najwazniejsze, ze dostrzegam i teraz już wiem:)

 

P.S. Dopiero wrocilam, bo tyle mialam spotkań dziś z najblizszymi mojemu sercu:)

 

:serducho: dla każdego z Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 39 - Niebieski Kosmiczny Wicher - 19.10.2011

 

Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie.

Mogę wdrożyć je dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE.

Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia.

Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany mojego losu.

 

Pozdrawiam :)

 

 

P.S. ode mnie dla Was:

[video=youtube;epYLBO7DTiE]http://www.youtube.com/watch?v=epYLBO7DTiE&feature=player_detailpage

 

:muza:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 39: Niebieski Kosmiczny Wicher 19.10.2011

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie.

Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE.

Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia.

Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany mojego losu.

 

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

TON TRZYNASTY

Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa

KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ

TRZYNASTKA dotyka Cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. TRZYNAŚCIE może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. TRZYNAŚCIE woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego "JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

TRZYNASTKA ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

 

OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ, JAKĄ PROPONUJE Cl UNIWERSALNY RUCH POD TWOIM PRZEWODNICTWEM!

 

Mądrość Światła:

Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samozwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości.

Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych.

Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś,

aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania.

Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'.

Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 40 – Żółte Magnetyczne Słońce - 20.10.2011

 

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły.

Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś.

Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda.

Moim solarnym logo jest dziś miłość.

 

 

P.S. Słonko ma bardzo dobre zwyczaje:

Dzień dobry mówi, gdy rano wstaje

Dzień dobry,dzień dobry, dzień dobry wam

Sto jasnych promyków każdemu dam..."

Tych promieni slońca jak najwiecej dla Was kochani :)

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 40: Żółte Magnetyczne Słońce 20.10.2011

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły.

Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś.

Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda.

Moim solarnym logo jest dziś miłość.

 

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

TON PIERWSZY

Siła Przyciągania – sfera duchowa

MAGNETYCZNY TON PRZEZNACZENIA

 

Otwórz swoje serce na BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego "JA". Poczuj puls kojącej wibracji JEDYNKI. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI. Przed tobą początek NOWEGO. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu "oddzielonego JA" w JEDNOŚCI Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś JEDYNYM, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie JEDNEGO WSPÓLNEGO SERCA!

 

TO TY JESTEŚ MĄDROŚCIĄ, KTÓREJ SZUKASZ!

 

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY.

Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości.

Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 41: Czerwony Biegunowy Smok 21.10.2011

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Dziś zaczynam wszystko od nowa.

Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia.

Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych.

Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy.

W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów wżyciu codziennym.

 

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna) Siła Stworzenia : Siła Początku – Siła Zaufania

 

TON DRUGI

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

BIEGUNOWY TON WYZWAŃ

 

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

 

POLARYZACJA JEST PULSEM UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA!

 

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz.

Otwórz się na przyjmowanie. Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 42 - Biały Elektryczny Wiatr ... 22.10.2011

 

- Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi.

- Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw.

- Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

 

 

 

 

---powodzenia... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 43 – NIEBIESKA SAMOISTNA NOC 23.10.2011

 

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata.

Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi.

Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z nowej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania.

Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

 

NOC ukazuje nieskończoną obfitość: przestrzega przed niezdecydowaniem, zagłuszaniem głosu intuicji - czakra Splotu Słonecznego: ODBIERA - odsłania tajemnice w Twoim życiu

NIEBIESKI – to Uzdrowiciel; wykonuje próby i eksperyment wprowadzając częściowy chaos przed dokonaniem zmian i modyfikacji dotychczasowego stanu rzeczy; pośredniczy w przekazach między wymiarami.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 44 - Żółte Wiodące Ziarno - 24.10.2011

 

Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce.

Dziś dostaję od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno.

Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i jak wyrazić na zewnątrz moje zdolności i piękno wewnętrzne.

Dziś nie oczekuję niczego od innych, lecz sam zabieram się do pracy.

Tylko tak poznam swoją prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

 

Bardzo piękny KIN....

 

 

Pozdrawiam :slonko:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pięknie jest pozwolić płynąć życiu…

dać wolność wszystkiemu,

Nie trzymając się, puścić…

Iść z jego naturalnym nurtem,

bez oporów…

Poczuć jego łagodność,

bez oczekiwań,

w zaufaniu…

Wszystko piękne zawsze jest

nie opuści…

Kwiat nie zastanawia się,

jest i ufa z swym pięknem

co świat mu przyniesie…

 

Sobie, Tobie, Nam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 45 - Czerwony Rytmiczny Wąż - 25.10.2011

 

Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu.

Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby nie przeciążyć ciała i nie nadwerężać siły życiowej.

Dziś wygładzam drogę do celu.

Kiedy zaakceptuję siebie takim, jakim jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 46 - Biały Rezonansowy Łącznik - 26.10.2011

 

W polu dzisiejszych sił puszczam wolno........... (wymień kogo lub co).

Dziś odcinam się od niskich, "zwierzęcych" popędów i przybliżam się do moich boskich zalet.

Dziś uwalniam się od ciężaru przeszłości, bo tylko tak przełamię bariery w stosunkach międzyludzkich.

Dziś dostaję potężne wsparcie z góry.

Jestem wdzięczny losowi i ludziom za ich pomoc.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilt - Niczego nie chcę więcej - YouTube

 

BIAŁY ŁĄCZNIK- Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania (Równowaga, przeszłość, zmiany...)

 

W jednym ludzkim życiu umiera się tysiące razy, ponieważ każdy pierwszy krok w kierunku określonego celu jest kolejną z wewnętrznych śmierci. Energia Białego Łącznika działa tak jak białe krwinki, zwalczające w organizmie to, co zagraża życiu.

 

TRANSFORMACJA CIENIA

 

Poddaj się siłom doskonałości. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o “śmierć" i transformację. Bądź przystępny dla ich mądrości.

Ton 7

 

STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ:

Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA

I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY,

KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI!

 

Dobrego dnia ! :_buzki::_buzki::_buzki:

 

P.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Moja miłość

Tylko czeka,

Aby zmienić Twoje łzy w róże.

 

Będę tym, który Cię przytrzyma

Będę tym, do którego będziesz biec

Moja miłość jest płonącym, trawiącym ogniem....

 

 

Ładne te słowa Anienko, ładne ...:aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁY ŁĄCZNIK- Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania (Równowaga, przeszłość, zmiany...)

 

- W jednym ludzkim życiu umiera się tysiące razy, ponieważ każdy pierwszy krok w kierunku określonego celu jest kolejną z wewnętrznych śmierci.

- Energia Białego Łącznika działa tak jak białe krwinki, zwalczające w organizmie to, co zagraża życiu.

 

TRANSFORMACJA CIENIA

- Poddaj się siłom doskonałości.

- Posłuchaj tej części w tobie, która woła o “śmierć" i transformację.

- Bądź przystępny dla ich mądrości.

Ton 7

 

STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ:

Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA

I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY,

KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI!

 

Dobrego dnia ! :_buzki::_buzki::_buzki:

 

P.S. [ATTACH=CONFIG]3445[/ATTACH]

 

hmm... bo hmm, każdego Dnia!!!... zabijając innych Myślą, Słowem, Uczynkiem i Zaniedbaniem zabijamy AUTOmatycznie i Siebie, bo To co Piękne w Nas Samych właśnie... :)

- ale... Tak Samo!:), działa i na odwrót... bo zamiast ZABIJAĆ... możemy przecież i Stwarzać(Radość, Miłość, Szacunek...)

bo tylko od Nas Samych zależy Czego Sami będziemy Stwórcą... właśnie ;)

- bo trzeba tylko Chcieć... "zabić w Sobie" a nie w innych... To co Nas od tEgo odwodzi, a wiec zniewala nasza Wolną Wolę by Ta Transformacja mogła nie tylko zaistnieć, ale i się zrealizować... :)

- jeśli Tylko dobrniemy do końca, swych przeobrażeń... swych Świadomych Transformacji, to i Niebo przed Nami Otworzy swe "Wrota Czasu"...

 

[video=youtube;a5O9jKIsG5k]

 

... lepiej Sobie to Już TERAZ Uświadomić, --> Każdego Dnia "zabijając innych"/myślą, słowem/ ... Zabijasz i SIEBIE, właśnie :] a właściwie To co w Tobie "dobre"... a co Jest Sednem Naszego Istnienia... ;/

- czyli działasz wbrew Sobie/cieńEGO/... bo Masz "zabić w Sobie", To "co złe"... właśnie ;)

- bo tylko Tak może nastąpić Zmiana... a wiec i Transformacja... ;))

 

[video=youtube;fuFF_6bg4T4]

 

- NIKT Tobie nie zabrał Twej Miłości... to Ty Sam/a, to uczyniłaś/eś w Sobie, dopuszczając do Siebie "zwątpienie" dając Tym samym Przyzwolenie "Krainie CieniaEgo", właśnie... Amen.

 

[video=youtube;EKf4RrRWQPE]

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 47 – Niebieska Galaktyczna Ręka – 27.10.2011

 

Dziś rozpiera mnie wola działania.

Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę.

Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli.

Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

 

Udanego dnia Wam życzę. :buzki:

No to dzisiaj mamy Pieczęć Niebieskiej Ręki -> wszystkiego dobrego infe :buziak:

 

 

EDIT:

 

Szukałam czegoś pasującego do dzisiejszego KIN - a... nic spcjalnego nie znalazłam... ale trafiłam na to: (to wklejam)

 

[video=youtube;v3clVXwOF1Q]

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

- dzieki Anien... Bardzo Dobrze dobrałas Ten kawałek :))^

- Prawdziwa już z Ciebie Poszukiwaczka :)... bo to tak wygląda jakbyś Już z niejednEgo pieca chleb jadła, raczej... :P))*

 

KIN 47 – Niebieska Galaktyczna Ręka – 27.10.2011

 

- Dziś rozpiera mnie wola działania.

- Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę.

- Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli.

- Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

- Dziex Bardzo Anien, za Pamieć... :))))*

hmm.. Jednym słowem,"Otwieramy Oczy ze 'snu' naszEgo Życia "/którym kierował cieńEgo/ ;"

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 48 – ŻÓŁTA SOLARNA GWIAZDA 28.10.2011 r.

 

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi.

Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich.

Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość.

Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów.

Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

Pięknego dnia Wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wystarczająco dzielny żeby wyruszyć na poszukiwanie prawdy zewnętrznej lub wewnętrznej, jeśli wszystko co napotkasz na swej drodze potraktujesz jako podpowiedzi i wszystkich napotkanych ludzi jako nauczycieli, jeśli jesteś sobie w stanie wybaczyć kilka gorzkich błędów, wtedy prawda nie będzie przed Tobą zatajona.

 

brawo :oklasky: ciekawe czy sama to wymyśliłaś :)

 

a jeśli chodzi o Ego - pora je poznać i z nim porozmawiać

 

Ego nie jest złe - ono nam podpowiada czego chcemy - problem w tym, że nasz wybór sposobu osiągnięcia celu jest błędny;

może czasem warto zapytać ego jaka droga będzie najlepsza;

Ego wie wszystko - to człowiek nie potrafi korzystać z 95% funkcji jakie posiada jego mózg, ani tez nie potrafi wykorzystywać zmysłów jakimi został obdarzony;

Edytowane przez greg0163970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo :oklasky: ciekawe czy sama to wymyśliłaś :)

 

a jeśli chodzi o Ego - pora je poznać i z nim porozmawiać

 

Ego nie jest złe - ono nam podpowiada czego chcemy - problem w tym, że nasz wybór sposobu osiągnięcia celu jest błędny;

może czasem warto zapytać ego jaka droga będzie najlepsza;

Ego wie wszystko - to człowiek nie potrafi korzystać z 95% funkcji jakie posiada jego mózg, ani tez nie potrafi wykorzystywać zmysłów jakimi został obdarzony;

 

- hmm... to zależy co rozumiesz przez "Ego", raczej... ;)^

- bo ja rozumiem Ego jako "podszept cienia" naszej osobowości... i w tym ujęciu jeśli się jemu poddamy, to tylko wpadniemy w jeszcze większe tarapaty... które staną się wynikiem/bo i konsekwencją naszych Egomyśli właśnie...

- przypuszczam... że Ty rozumiesz Ego jako nasze JA, a dla mnie to nie jest "ego" tylko właśnie nasze JA...

- aaa... w przypadku gdy sie całkowicie poddamy "podszeptowi cienia"... to Ego niejako nakłada się na nasze JA i wtedy my jako Istota identyfikujemy sie z Ego/podszept cienia/ dlatego odczuwamy go jako nasze "JA", właśnie... ;)^

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszept cienia - a skąd to wytrzasnęliście!!!!

 

jeśli uważacie, że coś wam szepcze to coś jest nie tak :lol:

a tak na poważnie to "podszept cienia" jeśli już istnieje - to jest wytworem naszego "JA" - dlatego, że najwyraźniej nasze "JA" lub inaczej nasze EGO - tego potrzebuje -

ale nie po to, żeby nam szkodzić tylko, żeby nam pomóc!!!

Edytowane przez greg0163970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę inaczej - prawdą jest, że autorem tematu jest arabika

ale temat powstał na podstawie pewnych moich poszukiwań, dzięki którym analizowałem temat kalendarza Majów na podstawie Wydawnictwa Pulsar i owocem tych poszukiwań jest między innymi ten temat

 

faktem jest, że informacje zawarte we wskazówkach tego kalendarza okazują się przydatne

ale jak każda wskazówka - tak i te nie są celem!!!

należało się z nimi zapoznać - przeanalizować, wyciągnąć przydatne informacje i iść dalej

 

ktoś kiedyś zadał pytanie - "jaki jest sens kręcenia się w kółko?" - los odpowiada - "a po co sens?"

 

ludzie zachwycają się nad wspaniałością liczby PI określającą obwód koła - ale nie zauważają, że natura ma ją gdzieś

prawo Stwarzania nie buduje na kole - jest mu bardzo bliskie - ale kluczem do stwarzania jest wyjście z koła i przekroczenie liczby PI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszept cienia - a skąd to wytrzasnęliście!!!

- z doświadczania właśnie... :lol: hahaha

 

jeśli uważacie, że coś wam szepcze to coś jest nie tak :lol:

hmm... nie uważasz ze to rzecz raczej względna ;P ... równie dobrze mogę ja uważać że z Tobą jest coś nie tak... :]

 

a tak na poważnie to "podszept cienia" jeśli już istnieje - to jest wytworem naszego "JA" - dlatego, że najwyraźniej nasze "JA" lub inaczej nasze EGO - tego potrzebuje -

hmm... może potrzebuje, ale u Ciebie, wiec i Sobie go hoduj... jeśli taka Twoja Wola... :lol:

 

ale nie po to, żeby nam szkodzić tylko, żeby nam pomóc!!!

 

- tiaaa... hyhy, to niby skąd jest tyle zakompleksionych i sfrustrowanych ludzi na Tym Świecie...;/?

- bo według Ciebie... to wychodzi na To że chyba niby z tej "pomocy", właśnie... ;]]

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zachwycają się nad wspaniałością liczby PI określającą obwód koła - ale nie zauważają, że natura ma ją gdzieś

prawo Stwarzania nie buduje na kole - jest mu bardzo bliskie - ale kluczem do stwarzania jest wyjście z koła i przekroczenie liczby PI!!!

 

Prawo Stwarzania... nie polega na przekraczaniu liczby PI, ale na przekraczaniu własnych "dogmatów" bazujących na stereotypach Ego właśnie... ;)

- zresztą To zależy o jakim/czego Stwarzaniu mówimy, raczej... :P

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro - zacznijmy od tego, ze ja nie użyłem ani jednego słowa, żeby Cię obrazić czy atakować

Ty to zrobiłeś w każdej odpowiedzi na moje zdanie

zastanów się!!! - w jaki sposób "EGO" według Twojej definicji reaguje na pewne słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo Stwarzania... nie polega na przekraczaniu liczby PI, ale na przekraczaniu własnych "dogmatów" bazujących na stereotypach Ego właśnie... ;)

- zresztą To zależy o jakim/czego Stwarzaniu mówimy, raczej... :P

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

 

błąd - nie istnieje coś takiego jak stereotypy EGO - zarówno pojecie EGO - jak i stereotypy są ludzkim wytworem/potworem - i nie mają nic wspólnego ze stwarzaniem czegokolwiek

 

skoro jesteśmy przy liczbie PI - czy wiesz co ona określa i w jaki sposób?

a czy wiesz w jaki sposób przebieg proces tworzenia/stwarzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc...

to masz prawo do takiego kreowania i postrzegania otaczającej Cię rzeczywistości, masz prawo wierzyć w istnienie EGO i masz prawo określać jego cechy i charakter

 

ja natomiast chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że wasz świat jest takim - jakim go postrzegacie

i jeśli wierzycie, że cos istnieje - to faktycznie to istnieje i jest dokładnie takie - jak go określacie

- i na każdym kroku i w każdej chwili Wszechświat będzie Wam podsuwał dowody na to, że faktycznie macie rację - po to, żebyście czuli się szczęśliwi :)

 

:pocieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro - zacznijmy od tego, ze ja nie użyłem ani jednego słowa, żeby Cię obrazić czy atakować

Ty to zrobiłeś w każdej odpowiedzi na moje zdanie

hmm... to Ty zastanów się może :)... bo niby skąd Ty możesz wiedzieć co mnie obraża a co nie, :P

- każdy człowiek jest inny... wiec to co nie obraża jednego, drugiego może dotknąć, bo wynika To tylko z tEgo na jakich "matrycach" bazuje właśnie Ego...

zastanów się!!! - w jaki sposób "EGO" według Twojej definicji reaguje na pewne słowa

hmm... no widzisz, teraz to mnie się każesz zastanawiać ;P

- aaa... kiedy Ty się zastanowisz... ?

hmm... według mojej definicji, Ego jako "cień" reaguje pierwsze i podsyła nam myśli bazujące na swych "dogmatach" które człowiek przyswaja jako własne Stereotypy... wiec?

- skoro je przyswoił to i uznaje niejako z automatu ze tak ma być... i to właśnie wykorzystuje Ego... :^

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd - nie istnieje coś takiego jak stereotypy EGO - zarówno pojecie EGO - jak i stereotypy są ludzkim wytworem/potworem - i nie mają nic wspólnego ze stwarzaniem czegokolwiek

hmm... no pewnie najłatwiej powiedzieć że nie istnieje :P

- tylko powiedz to Tym którzy odczuli to na własnej skórze, raczej... :^

 

skoro jesteśmy przy liczbie PI - czy wiesz co ona określa i w jaki sposób?

a czy wiesz w jaki sposób przebieg proces tworzenia/stwarzania?

hmm... aaa? czy wiesz w jaki sposób Stwarza się babke... :?

- w analogiczny sposób... przebiega i proces Stwarzania :)

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu nie rozumiesz co ja do Ciebie piszę

 

trzymasz się ego i walczysz z nim i każdą relację interpretujesz w oparciu o jakieś ego - teoretycznie masz do tego prawo - ale staram się wykazać , że pora wyjść z tego koła i iść dalej

 

jeśli o czymś rozmawiasz, myślisz, analizujesz, walczysz z tym - przyciągasz to w pole swoich doświadczeń - więcej - wzmacniasz to , przez co przedmiot Twojej uwagi staje się silniejszy, doskonalszy, bardziej wyrazisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc...

to masz prawo do takiego kreowania i postrzegania otaczającej Cię rzeczywistości, masz prawo wierzyć w istnienie EGO i masz prawo określać jego cechy i charakter

hmm... oczywiście ze mam Prawo, tak jak i kazdy Człowiek ma Prawo Własnej Wolnej Woli, własnie... :)

 

ja natomiast chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że wasz świat jest takim - jakim go postrzegacie

i jeśli wierzycie, że cos istnieje - to faktycznie to istnieje i jest dokładnie takie - jak go określacie

- i na każdym kroku i w każdej chwili Wszechświat będzie Wam podsuwał dowody na to, że faktycznie macie rację - po to, żebyście czuli się szczęśliwi :):pocieszacz:

 

hmm... no i przeciez o To chyba chodzi, zeby byc szczęśliwym, raczej ;)

- a nie dołowac sie z byle czego... nieprawdaż... :)^

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu nie rozumiesz co ja do Ciebie piszę

 

trzymasz się ego i walczysz z nim i każdą relację interpretujesz w oparciu o jakieś ego - teoretycznie masz do tego prawo - ale staram się wykazać , że pora wyjść z tego koła i iść dalej

 

jeśli o czymś rozmawiasz, myślisz, analizujesz, walczysz z tym - przyciągasz to w pole swoich doświadczeń - więcej - wzmacniasz to , przez co przedmiot Twojej uwagi staje się silniejszy, doskonalszy, bardziej wyrazisty

 

- no jasne... to najlepiej nie myśleć i nie rozmawiać ! wg. Ciebie ;/?

- to po co wobec tEgo wchodziłeś do tego tematu... skoro nie chciałeś rozmawiać ;?

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz o tym, że Prawa Własnej Wolnej Woli naucza biblia szatana?

 

- aaa... wiesz ze wiem... :P

- aaa... wiesz ze Szatan... to pojęcie względne ! bo wcale nie okresla "zła" a tylko "przeciwnika/oponenta" czyli niejako druga stronę medalu... wiec Którego "szatana' masz na mysli... :P

 

 

---ppozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... widzę ze jednak nie wiesz takiej najprostszej rzeczy, raczej :)^

 

wyjaśniłem wcześniej -czytaj ze zrozumieniem

 

- no jasne... to najlepiej nie myśleć i nie rozmawiać ! wg. Ciebie ;/?

- to po co wobec tEgo wchodziłeś do tego tematu... skoro nie chciałeś rozmawiać ;?

 

- jak wyżej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- aaa... wiesz ze wiem... :P

- aaa... wiesz ze Szatan... to pojęcie względne ! bo wcale nie okresla "zła" a tylko "przeciwnika/oponenta" czyli niejako druga stronę medalu... wiec Którego "szatana' masz na mysli... :P

 

Podobno pewien Anioł stracił skrzydła, i znalazl sie na dnie. Kim on był?

Człowiek pokazał, że niepotrzebne skrzydła by osiągnąć szczyty...

i nie trzeba być Aniołem by osiągnąć niebo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że wasz świat jest takim - jakim go postrzegacie

i jeśli wierzycie, że cos istnieje - to faktycznie to istnieje i jest dokładnie takie - jak go określacie

- i na każdym kroku i w każdej chwili Wszechświat będzie Wam podsuwał dowody na to, że faktycznie macie rację - po to, żebyście czuli się szczęśliwi :)

 

:pocieszacz:

 

 

hymmm czyz nie mozna tego cytatu powiedziec o kazdym czlowieku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 49 - Czerwony Planetarny Księżyc - 29.10.2011

 

Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swoją energią.

Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokażą mi, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę.

Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części.

Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięci dni fali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 50 - Biały Spektralny Pies - 30.10.2011

 

Dziś pozwalam zmartwychwstać sile serca.

Robię generalne porządki w polu uczuć i uwalniam się od przekonań narzucanych mi od urodzenia.

W tym sektorze zdeponowane są pola zakłóceń.

Dziś mam wyjątkową okazję, aby niczym saper rozminować niebezpieczne pola.

Dziś dostaję od losu sznase wyeliminowania cieni zaburzających moje zmysły.

Dziś ogłaszam upadłość wszystkich przesądów, zabobonów, starych norm i skostniałych zasad.

Dziś ujawni się stan mojej odporności psychicznej.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś pozwalam zmartwychwstać sile serca.

- Robię generalne porządki w polu uczuć i uwalniam się od przekonań narzucanych mi od urodzenia.

- W tym sektorze zdeponowane są pola zakłóceń.

- Dziś mam wyjątkową okazję, aby niczym saper rozminować niebezpieczne pola.

- Dziś dostaję od losu szanse wyeliminowania cieni zaburzających moje zmysły.

- Dziś ogłaszam upadłość wszystkich przesądów, zabobonów, starych norm i skostniałych zasad.

- Dziś ujawni się stan mojej odporności psychicznej.

 

hmm... bardzo Piękny i bardzo Ważny KIN... :)

- im szybciej To wszystko "zrozumiemy" i wdrożymy w czyn, tym szybciej nastąpi "Fala Odnowy"... :)

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pewien Anioł stracił skrzydła, i znalazl sie na dnie. Kim on był?

Człowiek pokazał, że niepotrzebne skrzydła by osiągnąć szczyty...

i nie trzeba być Aniołem by osiągnąć niebo...

 

hmm... i To Samo chcą nam Ludkom, przekazać KINy , właśnie... :)

- i mam nadzieje ze jesteś tego świadom, raczej... :)

- chociaż dużo zależy tez od tEgo, kto jak "zrozumie/zinterpretuje" dany przekaz, raczej ;)

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro - rozszyfruj to:

 

1d-rozpoczynanie

1n-działać czy nie działać

2d-akcja

2n-stabilizacja

3d-uprawomocnienie

3n-przepływ, prąd

4d-odblask, rozwaga

4n-sprawiedliwość

5d-cierpliwość, wytrzymałość, utworzenie, pomysł

5n-manifestacja, ujawnienie,dowód, demonstracja,aplikacja zastosowanie zmian, usunięcie skostniałości, zima

6d-pewność, decyzja,uchwalenie

6n-zrozumienie

7-podniesienie

 

 

 

Edytowane przez greg0163970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 51 - Niebieska Krystaliczna Małpa - 31.10.2011

 

Oczyszczone pola uczuć i myśli stwarzają optymalne warunki do wypróbowania nowych trendów.

Dziś stawiam na komunikatywność.

Nie boję się, że kogoś urażę i sam nie będę skłonny do urazy.

Choć mówienie prawdy w oczy boli, zawsze jednak zmierza ku pojednaniu.

MIŁOŚĆ jest najsilniejszą magią w życiu.

Dziś staję się szamanem, który zdejmuje wszystkie uroki i klątwy.

Dziś znajduję receptę na szczęście.

Z radością odrzucam to, co się przeżyło i niczego nie żałuję.

 

Pozdrawiam :slonko:

 

P.S. no to dzisiaj mamy Pieczęć Niebieskiej Małpy... wszystkiego najlepszego Erza :przytul::_kwiatek:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEBIESKA MAŁPA- piękny ten dzisiejszy KIN :)

 

 

Humor, lekkość...

 

W dniach CHUEN rozpoczyna się proces odpalania idei twórczych. Materia fizyczna przesuwa się teraz w kierunku sfery niematerialnej. Dni Niebieskiej Małpy zalewają nas impulsami pomagającymi przekształcić ociężałość powikłań w lekkość prostoty.

 

Jeżeli jesteśmy zbyt mocno przywiązani do świata materii (majątek, pozycja, autorytety), dni Niebieskiej Małpy mogą okazać się wyjątkowo męczące. Jeśli zapomniałeś o głębszym sensie zabawy w życie, CHUEN przypomni ci o tym dość boleśnie.

 

W przypadku zaś, gdy odnalazłeś swoją lekkość – swojego wewnętrznego klauna, otworzy się przed tobą świat BIAŁEJ MAGII. Zostaniesz wprowadzony w rzeczywistość, z której wypływa twoja kreatywność. Trudne sytuacje życiowe zaczną rozwiązywać się niemal samoistnie – nawet te, w których twoja stara świadomość widziała węzły gordyjskie. Dni Niebieskiej Małpy rozbudzą twoje magiczne zdolności i wyniosą na powierzchnię twój potencjał twórczy, drzemiący w podświadomości. Tu poznasz prawa rezonansu oraz potęgę swoich myśli, moc słowa i siłę woli.

 

Jeżeli brakuje ci swobody i lekkości, jeżeli wciąż uporczywie zmagasz się z życiem, skieruj uwagę na pieczęć Niebieskiej Małpy. Jej mądrość pomoże ci bezboleśnie uwolnić się od ciężarów, jakie wciąż napotykasz. Ciężarem jest bowiem to wszystko, co przesłania ci radość życia!

 

Jeżeli twój klaun – twój wewnętrzny olbrzym – nadal jest uśpiony, spróbuj obudzić go w dniu CHUEN. Powoli. Nie denerwuj się! – tak brzmi dewiza Niebieskiej Małpy.

 

TRANSFORMACJA CIENIA

 

Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia. Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

 

P.S. zainspirowane dzisiejszym kin'em : Niezależność:)

http://www.ezoforum.pl/pot%EAga-podswiadomosci-i-pozytywne-myslenie/23053-slowa-madrosci-9.html#post437608

Erzo droga pieknego dnia! Samych promyków słonka dla Ciebie :_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były dopiero Erzy kin - owe imieninki do urodzin jeszcze troszeczkę ;)

 

KIN 52 - Żółty Kosmiczny Człowiek - 1.11.11 :)

Moje człowieczeństwo wyraża się w tym co myślę, mówię i czynię.

Dziś robię użytek z prawa wolnej woli.

Otwarte wyrażenie woli jest wyzwaniem numer jeden.

Dziś przygarniam do siebie moje Ego i przedstawiam je swojej świadomości.

Wola nasycona Światłem Chrystusowym wie, jak zresocjalizować krnąbrne Ego.

Dziś nie kieruję się złością, lecz mądrością.

Dopiero kiedy przebaczę sobie, zdołam przebaczyć innym.

Wszyscy jesteśmy dziećmi SŁOŃCA!

Nikt nie jest ani lepszy ani gorszy!

 

 

No to dzisiaj mamy pieczęć Żółty Człowiek -> wszystkiego najlepszego z okazji kin - owych imienin bef :buziak::kwiatek::_kwiatek:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 53 - Czerwony Magnetyczny Wędrowiec - 2.11.2011

Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości.

Celem mojego życia jest wolność. :)

Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich.

Dziś nie relizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły.

Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości.

Dziś nie liczę na żadne autorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 54 - Biały Biegunowy Mag - 3.11.2011

 

Dziś zaczynam kierować się prawami, które umożliwią mi oderwanie się od ograniczeń materialnych.

Dziś zbuduję nową rzeczywistość, opartą na sile serca i sile ducha.

Odsuwam na bok rozum i oczami duszy przenikam subtelną głębię Bytu.

Dziś uczę się inaczej poruszać w świecie niesprawiedliwości, zaprzeczeń i napięć.

Dziś stawiam w centrum serce.

Nikt i nic nie ma władzy nad ludzkim sercem.

 

Pozdrawiam :buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 55 - Niebieski Elektryczny Orzeł - 4.11.2011

 

Dziś zmieniam kierynek biegu i przejmuję pełną odpowiedzialność za siebie.

Dziś zaufam swoim snom i wizjom.

Dzięki nim odnajdę spokoj wewnętrzny i poczuję się nizależny.

Dziś nie ulegnę prasji partnera, rodziców, męża, żony, dzieci, lecz samodzielnie podejmę decyzję mającą wpływ na moje dalsze życie.

Dziś będę bronić swoich racji i odważę się powiedzieć NIE, STOP, KONIEC!

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 56 - Żółty Samoistny Wojownik - 5.11.2011

 

Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania.

Droga ku wolności jest czasami wyboista, a nawet - przy zbytniej brawurze - niebezpieczna.

Dziś bez strachu mówię o swoich planach.

Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji.

Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupiony.

Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

 

Udanego dnia Wam życzę.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 56: Żółty Samoistny Wojownik 05.11.2011

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania.

Droga ku wolności jest czasami wyboista, a nawet – przy zbytniej brawurze – niebezpieczna.

Dziś bez strachu mówię o swoich planach.

Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji.

Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupny.

Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIE WYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA!

 

Mądrość Światła:

Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE. Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię.

Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 57 - Czerwona Wiodąca Ziemia

 

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia. - polecam wszystkim spacer :usmiech:

Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych.

Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać.

Cóż, ja też mogę się mylić.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 57: Czerwona Wiodąca Ziemia 06.11.2011

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia

Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych.

Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać.

Cóż, ja też mogę się mylić....

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

WIODĄCY TON KIERUNKU

 

Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do WNĘTRZA. Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce. Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do ŚRODKA, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca. Co tam znajdujesz? Czy widzisz NOWY POCZĄTEK? Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA? Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty. Wyższa PRAWDA jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość NOWEGO Wyższego Bytu.

Zwróć się do WNĘTRZA, wnieś więcej ŚWIATŁA do swojego ciała fizycznego. Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego ŚRODKA. Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym "TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

> TY JESTEŚ ŚRODKIEM WŁASNEGO WSZECHŚWIATA!

TY JESTEŚ MISTRZEM ZJEDNOCZENIA W ŚRODKU! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem....

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

I tym KINem kończę na jakiś czas pracę z kalendarzem.

Życzę Wam owocnych poszukiwań.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 58 – BIAŁE RYTMICZNE ZWIERCIADŁO 07.11.2011

FALA Wędrowca – Siła wolności

 

BIAŁY – to Siły Porządkowe

wygładzanie drogi, oczyszczanie terenu, zaprowadzanie ładu i dyscypliny, porządkowanie spraw, podejmowanie wyzwań

 

 

Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą.

Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas.

Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

Teraz jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem .

 

 

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania. Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

 

Nikt zatem nie powinien poczuć się urażony, jeżeli w dniach Białego Zwierciadła zostanie kolejny raz poddany kontroli osobistej. Oprócz oceny aspektów najbardziej istotnych, zostaną tutaj prześwietlone również te pozornie uboczne – i w razie potrzeby odesłane do naprawy. Dni ETZNAB dobitnie akcentują wszystkie rozbieżności, wszystkie błędy myślowe. Białe Zwierciadło jest absolutnie wiarygodne, ponieważ swojego odbicia w lustrze nikt nie może się wyprzeć. Na przykładzie innych ludzi ETZNAB pokazuje nam nasze zalety, wady i słabości, do których nie chcemy się przyznać. Jeżeli ktoś działa nam na nerwy, oznacza to, że problem tkwi w nas, a nie w tej osobie. Jeżeli uważamy, że ktoś jest zły – jesteśmy źli my sami, tylko nie chcemy lub nie umiemy tego dostrzec. Osoba ta stanęła nam na drodze tylko po to, aby odzwierciedlić nam nasze własne cechy. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Przez całe życie jesteśmy konfrontowani z konsekwencjami swoich własnych myśli i czynów. Zrozumienie i zaakceptowanie tak pojmowanych odbić rzeczywistości jest pierwszym krokiem w budzeniu nowych umiejętności, na przykład telepatii. Dni ETZNAB niosą tu nieocenioną pomoc.

 

Kto gotów jest przyjrzeć się swoim odbiciom, dla tego informacje Białego Zwierciadła okażą się cudowną pigułką na uwalnianie się od stresu. Im lepiej zrozumiemy sens odbić i im szybciej zareagujemy, tym prędzej osiągniemy spokój, harmonię wewnętrzną, poczucie bezpieczeństwa, tym łatwiej będzie nam zwalczyć ogniska zapalne, usunąć zakłócenia, a tym samym przygotować się do przekroczenia kolejnego progu ewolucji.

 

Siła Białego Zwierciadła jest największym sprzymierzeńcem na drodze do oświecenia, zgłębiania wyższej prawdy, odkrywania tajemnic przeznaczenia. Duchowe motto ETZNAB brzmi: "Tylko to, co idzie jak po maśle, jest prawdziwe. To, co natrafia na przeszkody, powinno być wzięte pod lupę".

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem....

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

I tym KINem kończę na jakiś czas pracę z kalendarzem.

Życzę Wam owocnych poszukiwań.

 

[ATTACH=CONFIG]3477[/ATTACH]

 

Dziekuję Ci Arabiko miła za zapoczatkowanie pięknego tematu. Wszyskiego co najpiekniejsze dla Ciebie:)

 

Gdzieś nad tęczą wysoko

I marzenia o których marzyłeś kiedyś w kołysankach

Gdzieś nad tęczą, latają niebieskie ptaki

I marzenia o których marzyłeś, marzenia naprawdę się spełniają

Któregoś dnia zapragnę obudzić się, ponad gwiazdami, Gdzie chmury będą daleko za mną

Gdzie problemy rozpływają się jak cytrynowe krople

Wysoko ponad kominami

Tam mnie znajdziesz.....

I jak odnajdziemy siebie - tam będziemy Cię szukać :)

Edytowane przez anastel
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały prezencik :_oczko:

[video=youtube;GAoYki4Refc]

 

nie mam pojęcia ani co śpiewają ani po jakiemu to jest... choć trafiłam na tekst:

"Singer/Cantor: Gabriela Robin

Compositor: Yoko Kanno

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

 

Faquana belinga (belinga) aah.. (2x)

Berque ti us

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

(iki tu, iki tu)

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

(iki tu, iki tu)

 

Faquana belinga (belinga) aah.. (2x)

Berque ti us

 

Equirbidu vers du falnamu

Equirbidu vers du faln soldie

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

(iki tu, iki tu)

 

Fendia queti melia

Dufabius quenti formi

Lemidius lundwe

(iki tu, iki tu)

 

Faquana belinga (belinga) aah.. (4x)

Berque ti us"

źródło: Yoko Kanno - Cloe Lyrics

 

EDIT

:lol: ^^ apropo tego tekstu i znaczenia:

"It's not any language. Yoko Kanno, the composer, just puts sounds together to make musical lyrics and creates her own language. She does it, not for the meaning, but for the sound. She also makes up a translation for the song but since it is not a real language but a combination of sounds, there is no actual translation" Angel_Bob źródło: http://www.fencing.net/forums/thread9593-2.html :lol:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...