Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

I. KIN 244 - Żółte Planetarne Ziarno - 25.08.2011

Dziś urzeczywistnią się moje unikalne wizje.

Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę.

Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi pokazanie tego, co potrafię.

Dziś ujrzę obie stony mego konta "winien" i "ma".

 

II. Tone: 1 - Unity, Sun Sign: WISDOM (CIB); dobry dzień: aby usiąść na skale. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tone: 1 - Unity, Sun Sign: WISDOM (CIB); dobry dzień: aby usiąść na skale. :mysli:

- Dzięki Anien ... :)

- hmm... nad czym tak dumasz? ... czyżbyś zastanawiała sie dlaczego na Skale... :)^

 

---serdeczności... infedro :)*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 245 - Czerwony Spektralny Wąż 26.08.2011 r.

 

Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć, utrudniającymi mi spełnienie marzeń.

To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu.

Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną i bez żalu uwolnię się od tego ciężaru.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki Anien ... :)

- hmm... nad czym tak dumasz? ... czyżbyś zastanawiała sie dlaczego na Skale... :)^

 

---serdeczności... infedro :)*

 

Ach... nad tym... iż stwierdzenie 'aby usiąść na skale' kojarzy mi się właśnie z takim rozmyślaniem... trochę tak jakby na chwilę się zatrzymać i przypatrzyć się różnym rzeczom, na które kiedy indziej może ktoś nie miał czasu, albo z jakiegoś innego powodu nie zauważał...

To jakby zawołanie... spokojnie, zatrzymaj się, przyjrzyj się sobie i światu i czy na prawdę jest tak jak Ci się wydaje... a może tak naprawdę jest inaczej...

 

:lol: jedno stwierdzenie a w sumie różnie można na nie patrzeć...

i w sumie dlaczego akurat skała to też dobre pytanie :szok: i tu mi się kojarzy jakiś przydrożny kamień na roztaju dróg :lol: no ale kamień to nie całkiem skała :mysli:

 

kończe mój wywód bo i tak wychodzą mi tylko jakieś własne rozważania...

 

Pozdrawiam infe :buziak:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Tone: 2 - Duality, Sun Sign: EARTH (CABAN); dobry dzień: aby podziękować Matce Ziemi za jej wszystkie dary.

 

Udanego dnia Wam życzę :slonko:

 

Dziękuję za Kin Erza :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ach... nad tym... iż stwierdzenie 'aby usiąść na skale' kojarzy mi się właśnie z takim rozmyślaniem... trochę tak jakby na chwilę się zatrzymać i przypatrzyć się różnym rzeczom, na które kiedy indziej może ktoś nie miał czasu, albo z jakiegoś innego powodu nie zauważał...

- o.K. - "ktoś" czyli ja Sam, a wiec osoba rozmyślająca... :)

To jakby zawołanie... spokojnie, zatrzymaj się, przyjrzyj się sobie i światu i czy na prawdę jest tak jak Ci się wydaje... a może tak naprawdę jest inaczej...

- hmm... tak własnie :)

- ale pozwól ze podpowiem, >>>a może tak naprawdę jest inaczej<<< miła, jeśli świat stworzył "BÓG" a On jest sprawiedliwy... To musi być inaczej, to "że może" to także może być "podszept cienia"(zależy w jakim kontekście to słowo ożyłaś)... jeśli chcesz iść "drogą światła" To nie możesz Wątpić(to wędka cienia), musisz Uwierzyć że Prawda Jest Światłem, co oznacza że jeśli widzisz "cień" to własnie "on Sam" w Tobie... ::

 

- jedno stwierdzenie a w sumie różnie można na nie patrzeć...

- i w sumie dlaczego akurat skała to też dobre pytanie :szok: i tu mi się kojarzy jakiś przydrożny kamień na roztaju dróg :lol: no ale kamień to nie całkiem skała :mysli:

- Skała... dlatego gdyż jest 'obrazem'/synonimem odosobnienia... aby "wyłaczyc sie" spod panowania "Ogłuszajacego Jazgotu" tEgo Świata... przypomnij sobie Jezusa, On tez udał się na "Pustynie" , własnie w Tym samym znaczeniu/Celu, aby w zgiełku Ciszy i Spokoju poczuć Ducha w "Sobie Samym"... poczuć Swą Prawdziwą Istotę... :))

 

kończe mój wywód bo i tak wychodzą mi tylko jakieś własne rozważania...

- Twoje własne rozważania... są Też rozważaniami Boga, gdyż rozważasz tylko między "tym co odbierasz" a Tym co "jest w Tobie"... a jest nią cząstka "Boga" własnie... :)

- rozważania są bardzo Potrzebne... właśnie by nasuwały wątpliwosci, a Te z kolei Weryfikowały "cień"...w Nas Samych...:)

 

Pozdrawiam... infedro :buziak:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- o.K. - "ktoś" czyli ja Sam, a wiec osoba rozmyślająca... :)

tak ktoś czyli osoba rozyślająca

 

- rozważania są bardzo Potrzebne.

:) no oczywiście, że są. Nie zaprzeczam :_oczko:

 

- Skała... dlatego gdyż jest 'obrazem'/synonimem odosobnienia... aby "wyłaczyc sie" spod panowania "Ogłuszajacego Jazgotu" tEgo Świata... przypomnij sobie Jezusa, On tez udał się na "Pustynie" , własnie w Tym samym znaczeniu/Celu, aby w zgiełku Ciszy i Spokoju poczuć Ducha w "Sobie Samym"... poczuć Swą Prawdziwą Istotę... :))

hm... rozumiem.

 

 

a co do tego:

- ale pozwól ze podpowiem, >>>a może tak naprawdę jest inaczej<<< miła, jeśli świat stworzył "BÓG" a On jest sprawiedliwy... To musi być inaczej, to "że może" to także może być "podszept cienia"(zależy w jakim kontekście to słowo ożyłaś)... jeśli chcesz iść "drogą światła" To nie możesz Wątpić(to wędka cienia), musisz Uwierzyć że Prawda Jest Światłem, co oznacza że jeśli widzisz "cień" to własnie "on Sam" w Tobie...

łojej... nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałeś o co mi wczoeśniej chodziło...

Możesz trochę rozszerzyć to co napisałeś... to może uda mi się to odnieść do mojej wcześniejszej wypowiedzi...

 

Przypuśćmy, że Ty nie jesteś tą osobą, która 'usiadła na skale'... jesteś jak ten narrator z książek bądź pewien widz, który ma tylko wgląd tylko do pewnych informacji o 'naszym bohaterze'... ten człowiek/bohater ma jakieś swoje poglądy, wierzenia, spostrzerzenia na temat świata... pewnego dnia właśnie z jakieś przyczyny, nam nieznanej właśnie udaje się na 'Pustynię' aby przyjrzeć się dotychczasowemu życiu, swoim postawom, poglądom itd itp i dzięki temu, że się zatrzymał, spojrzał z perspektywy... dopiera teraz może spostrzec, którą z tych dróg idzie... może podjąć decyzję, czy chce nadal żyć tak jak dotychczas czy chce coś zmienić...

 

Nie wiem jak to inaczej napisać... i czy się rozumiemy... tak więc czekam na odpowiedź zwrotną. :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojej... nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałeś o co mi wczoeśniej chodziło...

Możesz trochę rozszerzyć to co napisałeś... to może uda mi się to odnieść do mojej wcześniejszej wypowiedzi...

 

Przypuśćmy, że Ty nie jesteś tą osobą, która 'usiadła na skale'... jesteś jak ten narrator z książek bądź pewien widz, który ma tylko wgląd tylko do pewnych informacji o 'naszym bohaterze'... ten człowiek/bohater ma jakieś swoje poglądy, wierzenia, spostrzerzenia na temat świata... pewnego dnia właśnie z jakieś przyczyny, nam nieznanej właśnie udaje się na 'Pustynię' aby przyjrzeć się dotychczasowemu życiu, swoim postawom, poglądom itd itp i dzięki temu, że się zatrzymał, spojrzał z perspektywy... dopiera teraz może spostrzec, którą z tych dróg idzie... może podjąć decyzję, czy chce nadal żyć tak jak dotychczas czy chce coś zmienić...

 

Nie wiem jak to inaczej napisać... i czy się rozumiemy... tak więc czekam na odpowiedź zwrotną. :bezradny:

 

- jest jak najbardziej O.K.... :)

- Tylko nie wiem dlaczego "odnosisz" to do kogoś, ;)... bo To przecież Ty Sama masz być tym który "usiadł na Skale"... :)

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 246 - Biały Krystaliczny Łącznik - 27.8.2011

Dziś dowiem się ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty.

Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek.

Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce.

Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych.

Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem.

Walka i opór rodzi przygnębienie.

Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

II. Tone: 3 - Action, Sun Sign: FLINT (ETZNAB); dobry dzień: by spędzić czas na refleksji i introspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 246 - Biały Krystaliczny Łącznik - 27.8.2011

 

- Dziś dowiem się ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty.

- Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek.

- Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce.

- Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych.

- Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem.

- Walka i opór rodzi przygnębienie.

- Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

II. Tone: 3 - Action, Sun Sign: FLINT (ETZNAB);

- dobry dzień: by spędzić czas na refleksji i introspekcji.

 

Witam... :)

- i Tu mamy pełną odpowiedź... dlaczego mieliśmy sie "zatrzymać" i usiąść "na Skale"... :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

KIN 247 - Niebieska Kosmiczna Ręka - 28.08.2011.

- Fala ORŁA...

- Ton XIII

 

- Dziś staję się cudownym uzdrowicielem - uzdrawiam świat moich marzeń i wizji.

- Dziś wnoszę nowy powiew do życia.

- Mój sposób myślenia, wizje i światopogląd będą dziś przetrawione przez rozum, a potem zatwierdzone przez intuicyjną samoświadomość.

- Dziś przestanę oszukiwać samego siebie.

 

---powodzenia, wszystkim Szukającym... :)

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 248 - Żółta Magnetyczna Gwiazda 29.08.2011 r.

 

Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy.

Dziś zadbam o estetykę, piękno iharmonię w domu, pracy, otoczeniu.

Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę się nauczyć w najbliższym czasie.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 249 - Czerwony Biegunowy Księżyc 30.08.2011 r.

Dziś zrzucam woal zapomnienia i bezgranicznie ufam naturalnemu biegowi życia.

Napięcia, jakie dzisiaj odczuję, pokażą mi, od czego jestem chorobliwie uzależniony.

Dziś pójdę za tym, za czym tęsknię.

Bolesne doświadczenia będą dla mnie wskazówką, że muszę się opamiętać w tym, co robię.

Dziś nikogo i niczego nie skrzywdzę i nie skrytykuję.

Dziś jestem gotów do wielu wyrzeczeń, aby jutro poznać smak szczęścia.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 250 Biały Elektryczny Pies 31.08.2011 r.

 

Motorem dzisiejszych działań jest MIŁOŚĆ.

Dziś poskromię negatywne emocje, egocentryzm, niecierpliwość i nadpobudliwość.

Dziś wyrażę swoją faktyczną osobowość, niczego nie zatuszuję przed bliskimi i nic nie zrobię na pokaz.

W tyglu bezwarunkowej miłości stopię dziś to, co chciane i niechciane.

Dziś przełamię niechęć do ludzi i podejmę dialog z bliskimi mi, a "niewygodnymi" osobami.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 251 - Niebieska Samoistna Małpa - 1.9.2011

 

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszeczpiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość.

Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę.

Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom.

Dziś przestaję się umartwiać - będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

 

II. Tone: 8 - Justice, Sun Sign: NIGHT (AKBAL); dobry dzień: na poświęcenie trochę czasu na kontemlację gwiazd. :slonko:

 

 

Udanego dnia życzę :usmiech:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 251: Niebieska Samoistna Małpa 01.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość.

Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę.

Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom.

Dziś przestaję się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

 

Pieczęć: Niebieska MAŁPA

Symbol: Małpa, delfin, czakra gardła

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczna WENUS (energia zewnętrzna) Siła Lekkości – Siła Humoru – Siła Magii

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA!

 

Mądrość Światła:

Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę!

Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 252 - Żółty Wiodący Człowiek - 2.9.2011

 

Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń.

Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością.

Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każde bezwarunkowo przebaczać.

Dziś będę uważać, aby moje Niższe JA nie staneło mi na drodze pojednania z innymi.

Dziś wykaże silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.

 

II. Tone: 9 - Patience, Sun Sign: SEED (KAN); dobry dzień: do sadzenia, nawiązywania dowych kontaktów i odnawiania ich z innymi.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 252: Żółty Wiodący Człowiek 02.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń.

Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością.

Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każe bezwarunkowo przebaczać.

Dziś będę uważać, aby moje Niższe JA nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi.

Dziś wykażę silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.

 

Pieczęć: Żółty CZŁOWIEK

Symbol: Człowiek

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

WIODĄCY TON KIERUNKU

 

Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do WNĘTRZA. Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce. Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do ŚRODKA, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca. Co tam znajdujesz? Czy widzisz NOWY POCZĄTEK? Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA? Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty. Wyższa PRAWDA jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość NOWEGO Wyższego Bytu.

Zwróć się do WNĘTRZA, wnieś więcej ŚWIATŁA do swojego ciała fizycznego. Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego ŚRODKA. Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym "TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

TY JESTEŚ ŚRODKIEM WŁASNEGO WSZECHŚWIATA!

TY JESTEŚ MISTRZEM ZJEDNOCZENIA W ŚRODKU!

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Niedosyt; nieprzystępność, Przecenianie rozumu, Wyrokowanie, Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność, Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia.

Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz.

Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru.

Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę.

Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 253 - Czerwony Rytmiczny Wędrowiec

Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi.

Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą.

Dziś nie mieszam się do cudzych spraw, by znów nie uwikłać się w zniewolenie karmiczne.

Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys.

Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 253: Czerwony Rytmiczny Wędrowiec 03.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi.

Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą.

Dziś nie mieszam się do cudzych spraw, by znów nie uwikłać się w zniewolenie karmiczne.

Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys.

Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ

DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI!

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując nowe wyzwania.

Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych.

Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie.

Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 254 Biały Rezonansowy Mag 04.09.2011 r.

 

Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia.

Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach.

Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi.

Są tylko dwie siły - siła STRACHU i siła MIŁOŚCI.

Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 255 -- Niebieski Galaktyczny Orzeł 05.09.2011 r.

 

Dziś idę prosto do celu.

Brak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy.

Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec.

Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom.

To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe.

Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 256: Żółty Solarny Wojownik - 06.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

 

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia.

Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu.

Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem.

Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

WŁĄCZ S/Ę W URZECZYWISTNIANIE WIELKIEGO MISTERIUM! POKAŻ, ŻE ŻYJESZ NA ZIEM!!

 

Mądrość Światła:

Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE. Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji. Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię.

Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 257: Czerwona Planetarna Ziemia - 07.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś widzę, czego dokonałem w tej fali i co wymaga ulepszenia.

Dziś mogą się zaognić niezagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę.

Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera.

Dziś nauczę się zgodnie współżyć z ludźmi.

Pieczęć:
Czerwona ZIEMIA

Symbol:
Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata:
Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów:
Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta:
Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

 

JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM, TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW, LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY!

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany.

Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 258: Białe Spektralne Zwierciadło - 08.09.2011

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

 

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś uwolnię się od tego, co jest kością niezgody w moim domu.

Dziś spojrzę bezstronnie na życie i wykorzystam zdolność sprawiedliwego rozstrzygania

Dziś rozpoznam swoją naiwność i skłonność do popadania w przesadę.

Moi towarzysze życia pokazują mi moje słabości i wady, do których nie chcę się przyznać, a nad którymi powinienem popracować.

Dziś przełamuję opór i niechęć do własnych odbić.

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

 

TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY, TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU!

 

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie.

Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu.

Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania.

Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 259 - Niebieski Krystaliczny Wicher

 

Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości.

Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich.

Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności.

Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tone: 3 - Action, Sun Sign: MONKEY (CHUEN); dobry dzień: aby zacząć cokolwiek nowego w twoim życiu.

 

u mnie coś się skończyło, alby mogło się coś zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 260: Żółte Kosmiczne Słońce 10.09.2011

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś widzę, czego można dokonać, ćwicząc silną wolę.

Dziś sam rozstrzygam jak Alfa i Omega.

Ustawiczna negacja, wyroki i kochanie za coś należą już dziś do przeszłości.

Nauczyłem się kochać i przebaczać i przekonałem się, że jestem kochany.

MIŁOŚĆ jest kluczem do każdego serca.

W ciągu 260 dni przezwyciężyłem samego siebie.

Dziś świętuję moje zwycięstwo, a jutro zabieram się do dalszej pracy.

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

TON TRZYNASTY

Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa

KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ

TRZYNASTKA dotyka Cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. TRZYNAŚCIE może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. TRZYNAŚCIE woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego "JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

TRZYNASTKA ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ, JAKĄ PROPONUJE Cl UNIWERSALNY RUCH POD TWOIM PRZEWODNICTWEM!

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU I TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY.

Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości.

Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie trzynastym tętnią Energie, których istotą jest SIŁA TRANSFORMACJI, czyli SIŁA PRZEOBRAŻEŃ i PRZEMIAN. Bez nich nic NOWEGO nie mogłoby powstać. Jeżeli w przeszłości mierzyliśmy czas w rytmie "12", oznaczało to, że mogliśmy kręcić się jedynie w kółko i choć robiliśmy to coraz sprawniej i szybciej – nic esencjonalnego nie mogło z tego wyniknąć. Liczba "13" bardzo często nazywana jest BOSKIM FAKTOREM. Inne szkoły mówią z kolei o 13 jako o LICZBIE PRZEZNACZENIA. Dni z tonem trzynastym są na tyle przeładowane treścią, że Energie umożliwiające przekształcenia mogą okazać się dla człowieka przytłaczające. Może więc pojawić się uczucie rozleniwienia lub rozkojarzenia albo też przeczucie czegoś NOWEGO, co wisi dopiero w powietrzu. Pamiętajmy, że w tonie trzynastym zbudowane zostaje połączenie z tonem pierwszym, które zawsze zwiastuje nadejście czegoś nowego. Ton trzynasty wiąże się z fazą przejściową – z opuszczeniem starego i wstępowaniem w NOWE, czyli z SIŁĄ TRANSFORMACJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 1: Czerwony Magnetyczny Smok 11.09.2011

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Dziś wszystko kręci się wokół materii i tego, co materialne.

 

Celem moich działań jest nabranie zaufania do naturalnych procesów, wyzbycie się wartościowania ludzi i zjawisk, uwolnienie spod panowania EGO, nauczenie brania i dawania.

Dziś dostaję do dyspozycji niewidzialną skrzynię skarbów.

Tylko moje duchowe oko wie, jak uchylić jej wieko, aby wydobyć na światło dnia skrywające się tam bogactwo.

Dziś przechodzę do działań i zaczynam od kontrolowania niskich pobudek.

 

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna) Siła Stworzenia : Siła Początku – Siła Zaufania

 

TON PIERWSZY

Siła Przyciągania – sfera duchowa

MAGNETYCZNY TON PRZEZNACZENIA

 

Otwórz swoje serce na BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego "JA". Poczuj puls kojącej wibracji JEDYNKI. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI. Przed tobą początek NOWEGO. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu "oddzielonego JA" w JEDNOŚCI Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś JEDYNYM, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie JEDNEGO WSPÓLNEGO SERCA!

TO TY JESTEŚ MĄDROŚCIĄ, KTÓREJ SZUKASZ!

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz.

Otwórz się na przyjmowanie. Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

Rezonans z kalendarzem:

Ton pierwszy reprezentuje PRASIŁĘ, co oznacza, że jest on przypisany do ŹRÓDŁA lub też formacji, która w danej chwili jest ŹRÓDŁEM. Siła jego działania koncentruje się na stworzeniu OGNISKA albo inaczej – na przygotowaniu promiennego CENTRUM dla inwokacji DUCHA w materii. Tu znajduje się siła startu – swój bieg rozpoczyna ewolucja. Odnosi się to zarówno do pierwszego tonu fali, jak i pierwszego miesiąca w kalendarzu planetarnym (26 lipca – 22 sierpnia) i osobistym (od dnia urodzin).

Treść związku ze Źródłem ujawni się dopiero po połączeniu tonu z pieczęcią. Ton Magnetyczny reprezentuje tutaj Praźródło, z którego wyjdą wszystkie dalsze impulsy w polu zdefiniowanym przez pieczęć.

W Energii dnia ton 1 obwieszcza nam rozpoczęcie nowego etapu. Temat pieczęci dnia stanie się programem realizowanym w ciągu kolejnych 12 dni fali. W odniesieniu do roku słonecznego pieczęć Miesiąca Magnetycznego będzie programem kontynuowanym przez kolejne 12 miesięcy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabieramy się do dalszej pracy :usmiech:

 

 

Dziękuję arabika za kin - y :buziak:

 

 

II. Tone: 5 - Empowerment, Sun Sign: REED (BEN); dobry dzień: aby pobłogosławić lub zreperować twój dom.

 

Miłej reszty dnia Wam życzę :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 001: Czerwony Magnetyczny Smok - 11.09.2011.

Fala SMOKA – Siła Początku... / Czas, żeby zaufać losowi...

 

- Dziś wszystko kręci się wokół materii i tego, co materialne.

- Celem moich działań jest nabranie zaufania do naturalnych procesów, wyzbycie się wartościowania ludzi i zjawisk, uwolnienie spod panowania EGO, nauczenie brania i dawania.

- Dziś dostaję do dyspozycji niewidzialną skrzynię skarbów.

- Tylko moje duchowe oko wie, jak uchylić jej wieko, aby wydobyć na światło dnia skrywające się tam bogactwo.

- Dziś przechodzę do działań i zaczynam od kontrolowania niskich pobudek.

 

 

[video=youtube;fFGQ-UCbF5I]

 

Witamy... panią "Profesor" tego Tematu... ;)^

 

- w Novym Majowym Roku Szkolnym... :D

- uczeń infedro... Obecny ! :P:))

- pozdrawiam gorąco wszystkich, którzy poczuli Zew Natury/Nauki... :>

 

 

---serdeczności... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 2 - Biały Biegunowy Wiatr - 12.9.2011

 

Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu.

Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki.

Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność.

Dziś poznam biebuny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem.

Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.

 

II. Tone: 6 - Flow, Sun Sign: JAGUAR (IX); dobry dzień: do łączenia się i podziękowania Matce Naturze.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

- Tooo... co dzis przerabiamy? :)

 

- Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu.

- Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki.

- Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność.

- Dziś poznam biebuny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem.

- Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.

- O.K. :))... Warto zapamietać To, i to nie tylko na Dziś... ale na Całe Życie... :))

- poczekajmy na Arbi... to izapewne, będzie trochę "jaśniej"... ;)

 

 

--- dziekować Anien'ko... infedro :)

 

Ps.

- Świetny i Piękny Avek... podobać mnie sie :) ;P

- tym razem Strzał w "10"... i tak już Spoko'jnie możesz zostawić :)

- JEST... w nim Wszystko co Potrzeba, a wiec i Cała TY... ;)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Świetny i Piękny Avek... podobać mnie sie :) ;P

miło, że Ci się podoba.. mnie też :_oczko:

 

tym razem Strzał w "10"... i tak już Spoko'jnie możesz zostawić :)

zobaczymy. hihi. Może i taki pozostanie :usmiech:

 

Pozdrawiam :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło, że Ci się podoba.. mnie też :_oczko:

 

zobaczymy. hihi. Może i taki pozostanie :usmiech:

 

Pozdrawiam :buziak:

 

- najważniejsze aby współgrał z Tobą, czyli "odzwierciedlał" Twoją Prawdę... :)... własnie po to by mógł być tą Prawdą :))

- powodzenia... :)

 

- hmm... widzę że i miłe Vampi i Befi do nas troszkę jeszcze nieśmiało zaglądają... :)

- prosimy bardzo, rozgość/cie sie u Nas, a jak'by co... To śmiało pytajcie, każdy z nas postara sie pomóc na tyle na ile będzie mógł ... :)

- dziękuję że Jesteś/cie... :^*

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 3: Niebieska Elektryczna Noc13.09.2011

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie.

Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki, brak nadziei, pieniędzy, miłości.

Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk

Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.

 

Pieczęć: Niebieska NOC

Symbol: Noc, dom, kamień, jaskinia, przepaść

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarny SATURN (energia wewnętrzna) Siła Intuicji – Siła Snów – Siła Idei – Siła Dostatku

 

TON TRZECI

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

> POZWÓL SWEJ KREATYWNOŚCI WYRAZIĆ TWOJĄ SPIRYTUALNĄ NATURĘ! <

 

Mądrość Światła:

Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Bądź gotów poddać się sprawdzianowi.

Jak oceniasz siebie samego?

Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- najważniejsze aby współgrał z Tobą, czyli "odzwierciedlał" Twoją Prawdę... :)... własnie po to by mógł być tą Prawdą :))

jak na tą chwilę pasuje i to pod różnymi względami :_oczko:

 

 

Tone: 7 - Reflection, Sun Sign: EAGLE (MEN); dobry dzień: do wzniesienia się na wyższą perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym przyłaczyć się do Waszej "paczki"- Będzie mi bardzo milo dzielić z Wami madrosci dnia codziennego:)

 

 

KIN 4: Żółte Samoistne Ziarno

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia.

Moje EGO nie może nade mną dominować.

Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi.

Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru

Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

Pieczęć Żółte ziarno

Symbol Ziarno legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

 

TON czwarty

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałabym przyłaczyć się do Waszej "paczki"...

- Będzie mi bardzo milo dzielić z Wami madrosci dnia codziennego:)

 

Witaj... Ana'stel... :)*^

 

KIN 4: Żółte Samoistne Ziarno[/color]

Fala SMOKA – Siła Początku... Czas, żeby zaufać losowi.

 

- Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia.

- Moje EGO nie może nade mną dominować.

- Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi.

- Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru

- Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

-dziex że z Nami jesteś... :)

 

hmm... widzisz to małe słówko "Ego"... to coś z czym mamy się zmierzyć..

- ale nie na zasadzie żeby mu Przywalić, tylko na zasadzie zrozumienia, czyli tylko rozpracowania... :)^

- jakby co To śmiało pytaj, jesteśmy Tu po to by sobie Pomagać... :))

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anastel miło i Ciebie tutaj widzieć :buziak:

 

KIN 4 - Żółte Samoistne Ziarno

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia.

Moje EGO nie może nade mną dominować.

Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi.

Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru.

Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

Dziękuję za KIN :usmiech:

 

 

Tone: 8 - Justice, Sun Sign: WISDOM (CIB); dobry dzień: aby usiąść na skale. :muza:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- hmm... widzę że i miłe Vampi i Befi do nas troszkę jeszcze nieśmiało zaglądają... :)

- prosimy bardzo, rozgość/cie sie u Nas, a jak'by co... To śmiało pytajcie, każdy z nas postara sie pomóc na tyle na ile będzie mógł ... :)

- dziękuję że Jesteś/cie... :^*

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

 

 

Ja to nawet bardzo śmiało tutaj zaglądam ;-) Tak bym chciała niektóre przekazy rozwinąć lecz piernika czasu mi brakuje .Koniecznie się poprawię od przyszłego tygodnia bo te wskazówki są tak cenne że aż bezcenne

 

Czytam je każdego dnia ;-) Dzięki tym wskazówką każdy dzień jest inny i zmienia mnie wewnętrznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 4 - Żółte Samoistne Ziarno

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru. Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;w_DKWlrA24k]

 

hmm... zamknij oczy, odrzuć zmysły !... i poczuj To co w Tobie, bo TEGO własnie szukasz... :)

 

[video=youtube;h1P-mj4PAM0]

 

aaa... jak znajdziesz, to tylko wtedy... możesz otworzyć oczy/ bo i tak będziesz już wiedział KIM naprawdę Jesteś :)

 

iii... tylko dzięki Temu, nie poddasz się "iluzjom" Tego Świata... :)*

- pozór to "iluzja" Rozpadająca się na "Wietrze Życia"... Prawda to Wnętrze i Jest w Tobie ... :)

Edytowane przez infedro
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somewhere Over the Rainbow, to mój najulubieńszy utwór...

 

 

Gdzieś nad tęczą wysoko

I marzenia o których marzyłeś kiedyś w kołysankach

Gdzieś nad tęczą, latają niebieskie ptaki

I marzenia o których marzyłeś, marzenia naprawdę się spełniają

 

Któregoś dnia zapragnę obudzić się, ponad gwiazdami, Gdzie chmury będą daleko za mną

Gdzie problemy rozpływają się jak cytrynowe krople

Wysoko ponad kominami

Tam mnie znajdziesz

 

Gdzieś nad tęczą latają niebieskie ptaki

I gdzie marzenia na które się odważyłeś, dlaczego, oh dlaczego nie mogę?

 

Dobrze widzę zielone drzewa i czerwone róże też

Oglądam je jak rozkwitają dla mnie i dla Ciebie

I tak sobie myślę Jaki piękny jest świat

 

Widzę błękit nieba i biel chmur

I jasność dnia

Lubię ciemność

i myślę sobie

Jaki piękny jest świat

 

Kolory tęczy tak piękne na niebie

I twarze przechodzących ludzi też

Widzę przyjaciół ściskających sobie dłonie

śpiewających :Jak się masz?

Oni naprawdę mówią, Kocham Cię

Słyszę jak dzieci płaczą i patrzę jak dorastają

One uczą się znacznie więcej niż myślimy

I tak sobie myślę, jaki piękny jest świat

 

Któregoś dnia zapragnę obudzić się, ponad gwiazdami, gdzie chmury będą daleko za mną

Gdzie problemy rozpływają się jak cytrynowe krople

Wysoko ponad kominami, tam mnie znajdziesz

Gdzieś nad tęczą wysoko

I gdzie marzenia na które się odważyłeś, dlaczego, dlaczego nie mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 5 - Czerwony Wiodący Wąż - 15.9.2011

 

Dziś poznam to, co ma faktycznie wartość w życiu.

Informacji dostarczy mi moje ciało - albo wyrazi aprobatę, albo całkowitą negację dla moich wzorców zachowań i sposobów patrzenia na życie.

Dziś mogę zderzyć się ze skutkami niewłaściwego stylu życia, jak również problemami zdrowotnymi.

Reakcje obronne organizmu będą wskazówką, na co zwracać uwagę i jak pokierować dalszym życiem.

 

 

Tone: 9 - Patience, Sun Sign: EARTH (CABAN); dobry dzień:aby podziękować Matce Ziemi za wszystkie jej dary.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;OXXZ3_lKrA4]

 

- ISTNIENIE... jest Perfekcją :)... to tylko Ty, zaburzasz jego Harmonię... :)

- bądź Sobą... i połącz się z NIM... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dzis odczuwam jakiś taki bunt wewntrzny z niewiadomego powodu---------->Informacji dostarczy mi moje ciało - albo wyrazi aprobatę, albo całkowitą negację dla moich wzorców zachowań i sposobów patrzenia na życie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 6 - Biały Rytmiczny Łącznik 16.09.2011 r.

 

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi.

Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem.

Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło.

W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 6 - Biały Rytmiczny Łącznik 16.09.2011 r.

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi.

Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem.

Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło.

W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

 

Dzisiejsze przesłanie jest napisane chyba dla mnie . Niby tak banalnie proste zachować umiar i trzymać równowagę a tak cięzkie do wykonania przy pełnym emocji sytuacji .

 

Dziś idę do zakładu oddać zdolność do pracy a w poniedziałek odebrać zwolnienie .Wszystko potoczyło się tak jak chciałam lecz uraz jaki nadal we mnie tkwi burzy spokój .Emocje jakie mam związane z tym zakładem są trudne dla mnie .Pracowałam tam prawie 10 lat i to było mi potrzebne na tamte stare czasy lecz gdy człowiek się zmienia przestaje godzić się na pewne traktowania i mam żal nie do nich lecz do samej siebie o to jak mogłam do tego dopuścić .Wierze że opanuję swój plugawy język i z uśmiechem na twarzy odbiorę świadectwo pracy .

Dałam im kiedyś część siebie - oni mi zatrudnienie tak jak napisane życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 6 - Biały Rytmiczny Łącznik 16.09.2011 r.

 

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi.

Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem.

Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło.

W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

 

Dziękuję za wklejenie tych kilku słów tak potrzebnych mi ;-)

 

Niesamowite historie się dzieją ;-) Miałam te dwa zdania w głowie idąc do zakładu.Poprosiłam Anioła stróża o wsparcie i spokojnie poszłam załatwić to co niezbędne i zadziwiające bo pierwszy raz z taką przyjemnością siedziałam w kadrach ;-) Z radością i z nie przymuszonej woli dyskutowałyśmy o JA o EGO o Kalendarzu Majów ;-) Wychodząc uśmiechałam się i stare rany we mnie nabrały innego znaczenia ;-) coś co było ma trwać w harmonii przyszłość i przeszłość bo liczy się tu i teraz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 7: Niebieska Rezonansowa Ręka 17.09.2011

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań.

Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość.

Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

 

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI!

 

 

Mądrość Światła:

Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

Rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

Siódmy dzień fali jest dniem "tankowania paliwa". Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń. W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zawsze, kiedy w mistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infe wszystkiego najlepszego :usmiech:

 

 

Tone: 11 - Resolution, Sun Sign: STORM (CAUAC); dobry dzień: aby spojrzeć na swoje lekcje jako błogosławieństwo i na swoich wrogów jako aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ piękne te sloneczniki Arabiko wyszukalaś dla naszego Infedro- Tego co w serce wchodzi i serca rozpala...Dołączam sie do zyczeń, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Infedro :roza:

 

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań !.

Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość !.

 

 

P.s. Anien skąd sie pojawia ten ton 11? Nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anien skąd sie pojawia ten ton 11? Nie rozumiem?

 

to jest według innej strony, nie pulsaru tylko mayanmajix.com a tam jest trochę inaczej niż w Kalendarzu Majów wg Pulsaru, choć i to i to to ich kalendarz... w tym wątku już o tym była mowa... jakieś kilka stron wcześniej (wow... nawet się nie spodziewałam, że aż tyle stron wcześniej...)

 

- po mojemu... to obiło mi się o uszy, że te rozbieżności wynikają z przeliczeń na rożne systemy Kalendarzy... bo przecież na całym świecie wcale nie są jednakowe... a wiec Ten akurat, nie jest na nasz system Kalendarzowy albo jest liczony wg. Callemana, a nie Arguellesa... :)? z reszta pisałem juz o Tym , (post15/2 ,oj trzeba nadrabiać) w Tym dawnym już Temacie *** http://www.ezoforum.pl/kalendarz-majow/23018-tzolkin-podstawy-2.html

 

 

Pozdrawiam :slonko:

 

EDIT

** chyba zacznę sobie czytać tematy o Kalendarzu Majów jeszcze raz... coś widzę, że muszę sobie parę rzeczy poprzypominać/odkryć od nowa...

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Dziękuję... kochaniutkie :)***^

 

[video=youtube;Mphm-JU6rQs]

 

SERCE... czy zastanawiałeś/as się kiedykolwiek, czym Jest dla Ciebie... ??? czy tylko zwykła pompka... ?

- Sam uważasz ze jesteś Życiem, a czym jest Ono/serce dla Ciebie samego... ?

- wszak bez niego... Ty nie miałbyś Życia, czy dociera To do ciebie ?;)... wiec?

- praktycznie rzecz biorąc Ono ma Wartość Wyższa od Ciebie Samego... gdyż To Ono własnie "daje" Ci szansę być Tym KIM jesteś :)

- SERCE... to Światłość w Tobie, i dlatego jest JEDNO... bo jest JEDNOŚCIĄ... z samym STWÓRCĄ... :)***^

- Kocham moje Serce... i wszystkim życzę tego samego Piękna "w Sobie" za jego Udziałem, będącym Prawdziwą Magią bo od samego Stwórcy...:)

 

[video=youtube;IgWyNWivUuw]

 

- jego Bicie, jest niezależne ode mnie... a wiec, tak naprawdę jest moim ISTNIENIEM... aż na Wieki... :))*

- wystarczy... że uznamy Je za Siebie Samego... i niech TAK sie stanie... :)*

 

---pozdrawiam serecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;uiSSSGQ1dOI]

 

... wsłuchaj się w Twego Serca Bicie...

..............................bo TO jest własnie...

...........................................................Twoje ŻYCIE... :))*^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
Infedro, wszystkiego słodkiego z okazji Twoich KINowych urodzin :)

Ale śliczne słoneczniki :)

Również się dołączam do życzeń, wszystkiego najlepszego Infedro z okazji KINowych urodzin (cokolwiek to jest) :D

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczne słoneczniki :)

Również się dołączam do życzeń, wszystkiego najlepszego Infedro z okazji KINowych urodzin (cokolwiek to jest) :D

 

Jeszcze raz Bardzo ślicznie Dziekuje Wam wszystkim... za pamiec i szczere Serduszka właśnie... :))*

 

- miła Vampi... zapraszamy częściej ... ;)^

- każdy ma Swoje urodziny nawet i Tu w świętym kalendarzu TZOLKIN... :)

- a jest nim Dzień którego wartość KIN'u Dnia, jest równa wartości KIN'u wynikającego z mojej(Twojej dla Ciebie) daty urodzenia... :)

- z mojej daty urodzenia, wynika KIN7... a dzisiaj Jest właśnie 7KIN i dzień, z 260 dni Roku TZOLKIN... :)

- aaa... moją "Pieczęcią narodzin" jest właśnie To co mam w Aveczku... czyli Niebieska Rezonansowa Ręka... :)^

- aaa... jeśli zechcesz zapoznać się z tym bliżej, to spróbuj zajrzeć i tutaj... *** http://www.ezoforum.pl/kalendarz-majow/23018-tzolkin-podstawy.html

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji tego dzisiejszego świętowania i ....

Tak sobie czytając ten wątek od początku...... chciałabym podziękować

 

Tobie infe za piękne i pouczające różnego rodzaju teksty, cytaty..itd itp :serducho::kwiatek:

 

a także arabice za utworzenie tego wątku :_kwiatek:

 

oraz wszystkim tym co tworzą/tworzyli ten wątek i atmosferę w nim :bukiet:

 

Dziękuję :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji tego dzisiejszego świętowania i ....

Tak sobie czytając ten wątek od początku...... chciałabym podziękować

 

Tobie infe za piękne i pouczające różnego rodzaju teksty, cytaty..itd itp :serducho::kwiatek:

 

a także arabice za utworzenie tego wątku :_kwiatek:

 

oraz wszystkim tym co tworzą/tworzyli ten wątek i atmosferę w nim :bukiet:

 

Dziękuję :slonko:

 

Witam... :)

 

- oczywiście Arbi to już daaawno należą się zasłużone Podziękowania... za jej niezwykłą wytrwałość i konsekwencje w Tym Temacie... aaa nawet w za rozszerzenie Go tylko dzięki Niej własnie na inne wątki... :)

- ... także... nie ma co, "Egusia" trzeba schować i czapki z głów moi mili... :))*^

 

- hmm... noo właśnie miła Anien'ko tak już myślałem kiedyś żeby może spis taki zrobić tych postów które według Was są wartościowe... to by innym było dużo łatwiej je odnaleźć... :) co o tym myślicie ? /aaa może Anien'ka już coś spisała/ :)?

- tylko nie wiem jak i gdzie... by To zamieścić ? tak żeby było łatwo dostępne dla każdego... :)

- hmm... a może w 1 poście Arabiki tego Tematu... ??? / no niewiem musimy Razem to jakoś przedyskutować chyba... ;)

 

- i trzecia sprawa... własnie obchodzenia Naszych imienin, bo oczywiscie bedziemy obchodzic je po kolei dla wszystkich... tylko że ?

- albo każdy Sam będzie tego pilnował, ale to Każdy by musiał znać KINy Nas Wszystkich w Tym Temacie... :/?

- albo zdać się na Arabike /jeśli się zgodzi?/... i Ona majac je dla wszystkich, będzie niejako trzymać rączkę na pulsie... :)?

 

Tak wiec... czeka nas troszkę "pracy" takiej niejako "organizacyjnej"... ale i chyba niezbędnej raczej ??? :)

- proszę o Wasze zdania na ten temat... :)

 

 

--- pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już myślałem kiedyś żeby może spis taki zrobić tych postów które według Was są wartościowe... to by innym było dużo łatwiej je odnaleźć... :)

 

bardzo dobry pomysł...

tylko nie wiem jak i gdzie... by To zamieścić ?

hmmm... tylko właśnie gdzie by to umieścić... :mysli: dobre pytanie...

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 8: Żółta Galaktyczna Gwiazda 18.09.2011

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Zaprowadzenie ładu i harmonii w życiu jest celem mojego przeznaczenia.

 

Dziś inspiruje mnie piękno.

Estetyka, dyscyplina wewnętrzna, higiena osobista, umiar – to sprawy, na które zwrócę dziś szczególną uwagę.

Zadbam też o swój wygląd, pójdę do fryzjera lub sprawię sobie nowe stroje.

Piękno, porządek, kwiaty i muzyka dodają mi chęci do życia.

Dziś wniosę do domu nowy akcent.

 

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię.

Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna.

Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e

albo przy okazji danych KINów, przypominać o sobie

 

ja np. jestem KIN 100 Żółte Solarne Słońce... ;)

 

hmm... noo tak (?)... tylko że wtedy, nie ma tego Piękna Niespodzianki... :)^

- poza tym chyba trochę głupio sie niejako "przypominać"... >>> Ludzie mam Imieniny<<<

- bo to tak jakby powiedzieć... dawać mnie Tu życzenia... hihihi/ raczej... :)^

- Ja np. zapomniałem zupełnie o "tym"... i życzenia Arbi i Was były dlamnie naprawdą miłym zaskoczeniem i Cudowną niespodzianką... i TAK ma być, raczej... :)*

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa może Anien'ka już coś spisała/ :)?

kilka namiarów na ciekawe posty sobie zapisałam... jak coś mogę Ci je przesłać na priv... i może faktycznie zamieścić te namiary w pierwszym poście :mysli:

 

a co do 'imienin' to raczej nie ma sensu wpisywać tego w pierwszego posta... zbyt dużo zmian w zakresie bywalców jest w tym zakresie... a głupio byłoby kogoś pominąć :usmiech:

poza tym chyba trochę głupio sie niejako "przypominać"... >>> Ludzie mam Imieniny<<<

:usmiech: też tak myślę

choć trudno w tym punkcie znaleźć właściwe rozwiązanie... chyba, że kilka osób by spisało.. kto jaki kin ma i wówczas kto by miał czas to by złożył jako pierwszy życzenia

 

Pozdrawiam,

Niebieski Biegunowy Wicher :muza:

(KIN 119 )

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka namiarów na ciekawe posty sobie zapisałam... jak coś mogę Ci je przesłać na priv... i może faktycznie zamieścić te namiary w pierwszym poście :mysli:

- też mi sie tak zdaje ze tam byłoby najłatwiej, i najszybsze do "znalezienia" w razie potrzeby... :)

 

a co do 'imienin' to raczej nie ma sensu wpisywać tego w pierwszego posta... zbyt dużo zmian w zakresie bywalców jest w tym zakresie... a głupio byłoby kogoś pominąć :usmiech:

hmm... noo(?) ale chyba az tak duzo zmian nie ma, bo chodzi Tylko o te osoby które biora niejako czynny udział poprzez Własne posty w Tym temacie, więc jest nas zaledwie kilka osob (chyba/raczej)... :!:

 

:usmiech: też tak myślę

choć trudno w tym punkcie znaleźć właściwe rozwiązanie...

- chyba, że kilka osób by spisało.. kto jaki kin ma i wówczas kto by miał czas to by złożył jako pierwszy życzenia

- noo(?) może być :)... wiec musimy pospisywać sobie Nr KINów... i po prostu, kto ma "czas" To składa życzenia jako pierwszy w imieniu Nas Wszystkich... a reszta tylko potem się niejako dołącza... :)

- dokładnie Tak... jak było przy moim KINie nr.7 :))^

 

...i piszę to ja Niebieski Biegunowy Wicher :muza:

- złociutka, chodzi o Nr KINu... choć ja wiem że po nazwie mozna go znależć... ale inni mogą nie wiedzieć raczej... :)*

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zedytowałam posta :]

 

O.K. czyli narazie jest "Nas Troje" naa Liście... :) [heekm... było 3] ;)^

 

KIN 007 - Niebieska Rezonansowa.. RĘKA - infedro(ooo Q'rka, jak James Bond,i nawet imie) :]?^

KIN 022 - Biały Solarny............... WIATR - Ambere :)*

KIN 092 - Żółty Magnetyczny.. CZŁOWIEK - Befadka :)*

KIN 100 - Żółte Solarne............. SŁOŃCE - Arabika :)*

KIN 118 - Białe Magnetyczne.. ZWIERCIADŁO - Anastel :)*

KIN 119 - Niebieski Biegunowy...... WICHER - Anien :)*

KIN 231 - Niebieska Planetarna...... MAŁPA - Erza :)*

KIN 257 - Czerwona Planetarna..... ZIEMIA - Vampirella :)*

 

Noo... too czas na ... "ICH TROJE"... :)

 

[video=youtube;U9d9fSeQQQ4]http://www.youtube.com/watch?v=U9d9fSeQQQ4&feature=fvsr

 

... samo Życie... :)^

 

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 9 - Czerwony Solarny Księżyc 19.09.2011

 

Dziś inspiruje mnie moje duchowe "JA".

Uważnie wsłu****ę się we wnętrze i przywołuję pamięć raju.

Dziś nie zrobię nicna siłę i niczego na nikim nie wymuszę.

Nie powiem też "tak - ale", "po co to wszystko", "ja wiem najlepiej".

Moje ciało jest bankiem informacji. Dziś zbadam tętno i ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dołączę jako czwarta

Kin 231 Niebieska Planetarna Małpa

oo również Niebieska witaj :przytul: to jesteśmy w jednej rodzinie :_oczko: hihi

 

Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: Crocodile (IMIX); dobry dzień: do otwarcia się na nowe początki.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 9 - Czerwony Solarny Księżyc 19.09.2011.

 

- Dziś inspiruje mnie moje duchowe "JA".

- Uważnie wsłuc*uję się we wnętrze i przywołuję pamięć raju.

- Dziś nie zrobię nic na siłę i niczego na nikim nie wymuszę.

- Nie powiem też "tak - ale", "po co to wszystko", "ja wiem najlepiej".

- Moje ciało jest bankiem informacji. Dziś zbadam tętno i ciśnienie.

 

[video=youtube;XDajZIIj8Vs]

 

Jesteś cząstką ISTNIENIA, jako Całości... jak ABSOLUT , ale czy tak się czujesz ?

- wiec zamknij oczy, i szukaj To w Sobie... :)

 

 

--- pozdrawiam gorąco... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 10 - Biały Planetarny Pies - 20.9.2011

 

Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć.

Osiągnąć dojrzałość życiową - to znaczy stać się zdolnym do kochania.

Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy.

Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości.

Wiem, że czeka mnie długa i trudna droga.

:slonko:

 

Tone: 1 - Unity, Sun Sign: WIND (IK); dobry dzień, aby: wysłać wiadomości wszelkiego rodzaju.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 10 - Biały Planetarny Pies - 20.9.2011

 

- Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć.

- Osiągnąć dojrzałość życiową - to znaczy stać się zdolnym do kochania.

- Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy.

- Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości.

- Wiem, że czeka mnie długa i trudna droga.

 

[video=youtube;w-_5_RBhouE]

 

Życie... NIC Tobie nie narzuca... bo Narzucasz TYLKO Ty Sam/a Sobie... aaa Nawet innym... :/

 

[video=youtube;9CRBUmh0SH8]http://www.youtube.com/watch?v=9CRBUmh0SH8&feature=related

 

 

pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;wJlgflsI3D8]

 

Życie To Wartość... a Ono/ona , jest w Tobie... i jest TAKĄ jaką się Sam/a...czujesz... :)

- wiec jeśli czujesz się "źle"... To wina Tylko Ciebie samej/ego , bo tylko TY Sam stałaś/eś się sTWÓRCĄ , tEgo co w TOBIE... :?

 

- zrozum To, że TO niczyja Wina... Tylko Twoja własna... :)^*

 

Ciernista Róża - YouTube

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 11 - Niebieska Spektralna Małpa

 

Dziś zrzucam sztywny pancerz i pozbywam się tego, co mąci mi zmysły. Wiem, że moje EGO zrobi wszystko, aby mi w tym przeszkodzić. Strach, przygnębienie czy przeciwności losu nie odwiodą mnie dziś od działań. Nie ulegnę też żadnym pokusom, nie przecenię swego rozumu, nie będę igrać z ogniem i nie pozwolę się zniewolić. Dziś uwalniam się od pesymizmu i doceniam poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 11 - Niebieska Spektralna Małpa

 

- Dziś zrzucam sztywny pancerz i pozbywam się tego, co mąci mi zmysły.

- Wiem, że moje EGO zrobi wszystko, aby mi w tym przeszkodzić.

- Strach, przygnębienie czy przeciwności losu nie odwiodą mnie dziś od działań.

- Nie ulegnę też żadnym pokusom, nie przecenię swego rozumu, nie będę igrać z ogniem i nie pozwolę się zniewolić. Dziś uwalniam się od pesymizmu i doceniam poczucie humoru.

 

hmm... widzicie To co ja ?

KIN 231 - Niebieska Planetarna Małpa...... - Erza :)*

 

- Ten dzień... ma taką samą Pieczęć co i Erza, a więc są to "tak-jakby" imieniny Erzy !... :)

- 100 lat... moja miła... :)

 

[video=youtube;N9z1xRM04DE]http://www.youtube.com/watch?v=N9z1xRM04DE

 

- wracamy wiec do Smaku ŻYCIA... miłego słuchania... :)

- kto się naprawdę wsłucha... ten poczuje "smak życia"... :)

-------------------------------------------------------------------------------

 

- wprawdzie Ton... jest inny, ale To przecież tylko jeden z kolejnych Tonów który Erza(i my) ma właśnie zharmonizować w Sobie... :)

- wiec... idąc Tym śladem, to ile każdy ma imienin w Roku Kalendarzowym... TZOLKIN...:)?

 

- wprawdzie dzisiejszy XI Ton Energii... jest dla Nas wszystkich, ale Erza powinna odczuwać go niejako mocniej/silniej bo jest właśnie Wzmocniony Jej Pieczęcią narodzin... :)

- hmm... ciekawe jak/czy Nam udało się... poznać nasze Ego... i czy "zrobiło wszystko" by Nam przeszkodzić, czyli zmącić Nasza istotę, czyli spokój naszej Duszy... :)?

 

pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.09.2011 - KIN 12 - Żółty Krystaliczny Człowiek

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa,

myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie.

Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi?

Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi?

 

O tym myślę ostatnimi czasy . Staram się jak mogę być pozytywna lecz podszept czyha cały czas i podpowiada że ten to a ten tamto a prawda taka że mam pozwolić być każdemu sobą .To kolejna dla mnie ciężka sprawa bo wyrywa mi się by krzyczeć : halo gdzie wy żyjecie ? Popatrz na swoje życie - przeanalizuj i zastanów się na chwilkę . Powstrzymuję się ale odbija się to na tym, że narzekam na nich .Mam tu na myśli rodzinkę .Bo czemu nie chcą zobaczyć w jakim bagnie tkwią ? Bo temu że i ja nie chciałam tak mi było łatwiej .

 

Ja to wiem a jednak daję się wciągnąć w grę z moim EGOsiem ;-(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...