Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mana

KIN 192 - Żółty Planetarny Człowiek - 4.7.2011

 

Dziś biorę odpowiedzialność za siebie i nie obwiniam nikogo za moje porażki życiowe.

Dziś nie będę walczyć z tym, co sam stworzyłem.

Zamiast igrać z losem, zaczynam zmieniać go w świadomy, przemyślany sposób.

Dziś spróbuję uklepszyć to, co jako pierwsze wyprowadzi mnie z równowagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 193 - Czerwony Spektralny Wędrowiec - 5.7.2011

 

Dziś uwalniam się od wszystkich lęków i obaw: lęku przed chorobą, lęku przed utratą miejsca pracy, lęku przed przełożonymi, lęku o dobra materialne.

Dziś przestaję być niewolnikiem strachu.

Dziś robię przegląd możliwości, patrząc oczami duszy.

Dziś czuję się wolnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 194 - Biały Krystaliczny Mag - 6.7.2011

 

Dziś patrzę na świat inaczej i wiem, co chcę w życiu osiągnąć.

Moje zwątpienie, nieufność, brak nadziei wciąż zatruwały mi radość, a ja obwiniałem za to innych.

Życie daje mi zawsze to, czego pragnę, ale najsilniej przyciągam to, czego najbardziej się boję.

Strach jest główną przeszkodą na drodze do sukcesów życiowych.

Dziś spróbuję ustrzec innych przed podobnymi błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 195 - Niebieski Kosmiczny Orzeł - 7.7.2011

 

Dziś dostrzegam co zagradza mi drogę do spełnienia marzeń.

Dziś uwalniam się od kompleksów, obaw, zewnętrznych zależności, przymusów, nakazów i zakazów.

Kierując się sercem, staję się anteną sięgającą do wyższych wymiarów.

Dziś niczego nikomu nie zazdroszczę.

Materia nie ma już nade mną władzy.

Niezależność jest kluczem do bogactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 196 - Żółty Magnetyczny Wojownik - 8.7.2011

 

Siła inteligencji pomaga mi zdemaskować światy iluzji, zaprzeczeń i mrzonek.

Dziś odkryję, dlaczego zamiast normalnie żyć, wciąż walczę o przeżycie.

Dziś połączę intuicję z rozumem i znajdę dostęp do obiektywnej mądrości.

Dziś wyrażam się bez skrępowania i nie narzucam swojego zdania innym.

Koniec z autorytetami w życiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 197 - Czerwona Biegunowa Ziemia - 9.7.2011

 

Dziś zwracam uwagę na stosunki społeczne i towarzystkie, (?? na stronie pisze: "uwagę na społeczne i stosunki towarzyskie" tak więc trochę zmieniłam kolejność :jezyk: )

Dziś skoryguję to, co utrudnia mi zgodne współżycie z ludźmi.

Dziś nie będę nikomu fałszywie sprzyjać ani też wywierać presji na innych.

Dziś spróbuję zrobić coś dla mojego środowiska i z respektem będę odnosić się do wszystkich.

 

 

Udanego dnia życzę... "cieszmy się z małych rzeczy...." :muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 198 - Białe Elektryczne Zwierciadło - 10.7.2011

 

Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania.

Dziś staję oko w oko z tym, co sam nabroiłem.

Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami.

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Białe Elektryczne Zwierciadło

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

 

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania.

Dziś staję oko w oko z tym, co sam nabroiłem.

Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami.

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

TON TRZECI

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

> POZWÓL SWEJ KREATYWNOŚCI WYRAZIĆ TWOJĄ SPIRYTUALNĄ NATURĘ! <

 

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie.

Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu.

Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania.

Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 199 - Niebieski Samoistny Wicher - 11.7.2011

 

Wrodzona inteligencja pokaże mi dzisiaj wszystkie moje cienie, do których nie chciałem się wcześniej przyznać.

Dziś odkryję, gdzie tkwią słabe punkty i co przede wszystkim powinienem wzmocnić.

Dziś spojrzę na świat inaczej i spróbuję uporządkować pole myśli.

Dziś odnawiam się w swoim wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kalendarz zostal zrobiony przez kogos, kto nie jest Majem w ogole. Niby ma ciekawe przeslanie, uzywa ladnych slow ale jest zbudowany wg widzimisi pewnego pana. Prawdziwy mozna znalezc na stronie Mayanmajix.com w zakladce daily tzolkin. Kalendarz zostal przetlumaczony u korzeni. Jest o niebo ciekawszy i powiem szczerze przemawia do kazdego glebiej, uzywajac mniej slow. Procz Tzolkinu jest tez Haab, gdzie wystepuje dodatkowy miesiac majacy 5 dni, ktory uwazany jest za okres pechowy. jako ze nie wierze w pecha nie zaglebiam sie w nim. Odwiedzcie te strone co podalem wyzej i zobaczcie sami.

 

tutaj zamieszczam jeszcze ciekawa wypowiedz spadkobiercy kultury Majow,Don Alejandro odnosnie tego kalendarza z kinem, zwanym potocznie dream spell calendar

http://www.mayanmajix.com/art3950.html

 

pozdrawiam

 

Dzis jest dzien Malpy

Dobry dzien aby zaczac cos nowego w swoim zyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kalendarz zostal zrobiony przez kogos, kto nie jest Majem w ogole. Niby ma ciekawe przeslanie, uzywa ladnych slow ale jest zbudowany wg widzimisi pewnego pana.

 

Cieszę się jednak, że uznajesz, że te przesłania są ciekawe :usmiech:

 

Nie jestem ekspertem od Majów, aby uznawać co jest bardziej majańskie :jezyk:

 

Prawdziwy mozna znalezc na stronie Mayanmajix.com w zakladce daily tzolkin.

zdaje się, że ktoś na jakieś wcześniejszej stronie tego wątku już podawał ten link :oczko:

 

tutaj zamieszczam jeszcze ciekawa wypowiedz spadkobiercy kultury Majow,Don Alejandro odnosnie tego kalendarza z kinem, zwanym potocznie dream spell calendar

Mayan Majix - Don Alejandro Speaks About the Dreamspell Calendar

dziękuję za link w wolnej chwili przeczytam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to dzisiejszy kin wg Pulsaru :jezyk:

 

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce - 12.7.2011

 

Dziś oświeca mnie Świadomość Chrystusowa, bez lęku patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję.

Intuicja pokieruje mnie dzisiaj tam, gdzie powinienem się znaleźć.

Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

 

 

Wg zaś MAYAN MAJIX - MAYAN TZOLKIN CALENDAR mamy dzisiaj: Tone: 9 - Patience, Sun Sign: ROAD (EB) :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 201 - Czerwony Rytmiczny Smok - 13.7.2011

 

Dziś dopuszczam nowe możliwości, aby zrównoważyć problemy życiowe.

Dziś nie będę się wstydzić swojej wrażliwości - obojętnie czy jestem kobietą czy mężczyzną.

Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do płci przeciwnej.

Dziś omówię z partnerem, domownikami, kolegami w pracy nurtujące nas sprawy i nie pozwolę mojemu Ego wyprowadzić się z równowagi.

 

II. Tone: 10 - Manifestation, Sun Sign: REED (BEN); dobry dzień aby: pobłogosławić lub zreperować Twój dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 202 - Biały Rezonansowy Wiatr - 14.7.2011

 

Dziś umacniam siłę ducha i nie boję się zreformować swoich przekonań.

Dziś zaufam wyższemu prowadzeniu i uwolnię się od poczucia wyobcowania, rozłąki, osamotnienia.

Dziś podejmuję dialog z moim Ego - przestaję patrzeć pod nogi, a zaczynam patrzeć przed siebie.

 

II. Tone: 11 - Resolution, Sun Sign: JAGUAR (IX); dobry dzień: do łączenia się i podziękowania Matce Naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc - 15.7.2011

 

Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moją inteligencję.

Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli wyłaniają się wzorce iluzji.

Dziś odsuwał rozum na drugi plan, by świat iluzji nie nadwyrężał mojej siły.

Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

II. Tone: 12 - Understanding, Sun Sign: EAGLE (MEN) ; dobry dzień: do wzniesienia się na wyższą perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 204 - Żółte Solarne Ziarno - 16.7.2011

 

Dziś wdrażam nowe pomysły do życia i dokonuję wielu poprawek w swoich planach.

Siła ducha pomoże mi wytrwać do końca i nie pozwoli wycofać się tuż przed metą.

Dziś zakończę polemiki duchowe, śmiało wyznaczę sobie cel i wiem, że odniosę sukces.

 

II. Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: WISDOM (CIB); dobry dzień: aby usiąść na skale. :mysli:

 

W każdym razie pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 205 - Czerwony Planetarny Wąż - 17.7.2011

 

Moja dojrzałość życiowa odzwierciedla się w tym, jak żyję.

Moja strona racjonalna oferuje mi wiedzę teoretyczną, natomiast intuicja daje mi praktyczne wskazówki poprzez zmysły i ciało.

To jest niezbędne do zachowania umiaru, podsuwają mi moje przeczucia.

Równowagę osiągnę tylko wtedy, kiedy pokocham swoje ciało, dom, pracę, ludzi, środowisko.

 

II. Tone: 1 - Unity, Sun Sign: EARTH (CABAN); dobry dzień: aby podziękować Matce Ziemi za jej wszystkie dary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 206 - Biały Spektralny Łącznik - 18.7.2011

 

Dziś wyrzucam z pola uczuć to, co je najbardziej zaśmieca.

Ciekawość i chęć wypróbowania różnorodnych pomysłów naprodukowały wiele odpadów także w sferze moich myśli.

Dziś uwalniam się od poczucia winy i innych ciężarów duchowych.

Moje Ego musi odstąpić od nierealnych pomysłów.

Dziś przeciwstawiam się swojemu zakłamaniu i uwalniam ciało emocjonalne spod okupacji Ego.

 

II. Tone: 2 - Duality, Sun Sign: FLINT (ETZNAB); Dobry dzień: by spędzić czas na refleksji i introspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 207 - Niebieska Krystaliczna Ręka - 19.7.2011

 

Dziś sam jestem swoim lekarzem.

Dziś przypatrzę się moim przekonaniom i usunę ze świadomości to, co skostniałe.

Wiedza i doświadczenie połączone z intuicją stanowią o poziomie inteligencji.

Dziś nie będę przeceniać rozumu, lekceważyć doświadczeń życiowych, zagłuszać podszeptów intuicji.

Dziś rozpoznam, gdzie zrodziły się największe dysproporcje.

Dziś uwalniam się od wewnętrznych oporów.

 

II. Tone: 3 - Action, Sun Sign: STORM (CAUAC); Dobry dzień: aby spojrzeć na swoje lekcje jako błogosławieństwa i na swoich wrogów jako aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 208 - Żółta Kosmiczna Gwiazda - 20.7.2011

 

Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi.

Dziś nie ma w moim życiu miejsca na PANÓW i NIEWOLNIKÓW.

Wszyscy jesteśmy sobie równi.

Dziś nikogo nie poniżę.

Dziś zadbam o piękno i hermonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowego ducha.

Dziś będę przykładem dla bliskich.

Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

 

II. Tone: 4 - Stability, Sun Sign: SUN (AHAU) ; dobry dzień: aby prosić o mądrość i nieustającą zaszczytną pamięć naszych przodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 209 - Czerwony Magnetyczny Księżyc - 21.7.2011

 

Moja krew symnolizuje PRAWDĘ, czyli PAMIĘĆ RAJU.

Dziś uporządkuję chaos w sprawach bieżących, a potem przejdę do spraw dawnych.

To, co rozproszone, poukładam razem, by poznać stan obecny.

Wiem, że czeka mnie mozolna praca.

Czyszcząc osady, mogę poruszyć stare blizny, jednak bez względu na konsekwencje chcę poznać prawdę.

Dziś odstąpię od złorzeczenia i negatywnych afirmacji.

 

II. Tone: 5 - Empowerment, Sun Sign: Crocodile (IMIX), dobry dzień do: otwarcia się na nowe początki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 210 - Biały Biegunowy Pies - 22.07.2011

 

Dziś przyjrzę się swoim wrogom.

Sziła dzisiejszego dnia przemawia nie tylko do mojego rozsądku, ale i przede wszystkim do serca.

Dziś odkryję zalety wrogów i osób pozornie mi nieżyczliwych.

Dziś zostanie mi pokazane, gdzie zachwiała się moja wiara i miłość do Boga.

 

II. Tone: 6 - Flow, Sun Sign: WIND (IK); dobry dzień, aby: wysłać wiadomości wszelkiego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 212 - Żółty Samoistny Człowiek - 24.7.2011

 

Wyzwania życiowe zmuszają mnie do reakcji.

Dzięki nim mogę wyrazić własną wolę.

Moje Ego ma tutaj największe pole popisu.

Dziś ujawni się to, co zagubiło się na biegunie sprzeczności.

Świat jest karmicznym boiskiem, ale z boku zawsze biegnie neutralna ścieżka.

Jeśli chcę coś ulepszyć, muszę poznać najpierw słabe miejsca.

Mądrość życiową zdobywam drogą doświadczeń w świecie pozornych braków.

 

II. Tone: 8 - Justice, Sun Sign: SEED (KAN); dobry dzień: do sadzenia, nawiązywania kontaktów i odnawiania ich z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj infredo.

- A czy mnie mozesz polecic jakas ksiazke?

- hmm... książki polecałem już nieraz... a dwie choćby i Tu...(post181,188/19) http://www.ezoforum.pl/horoskop-majow/8714-kin-dnia-19.html

- ale właściwie... to zależy w jakim miejscu/etapie rozwoju jesteś... bo to są książki niejako wprowadzające ale ważne!... bo po nich, to już tylko praca z Samym Sobą... a tu przydaja sie też i te bardziej duchowe... :)

 

- Czy może lepiej samej poszukać .. Az znajdę to co do mnie przemówi?Buzka

- hmm... :) i owszem do każdego może przemawiać coś innego, wiec to co proponuje to jest To co do mnie przemówiło, wiec Ty możesz się zapoznać, ale szukać musisz aż do skutku... :)

- bo każdy jest niejako na innym etapie... wiec to co przemawia do mnie, do Ciebie wcale nie musi... :/

- i jest jeszcze inna opcja... że pytałaś o książki odnośnie Kalendarza Majów... ;)

 

--- pozdrawiam... infedro :)

 

Ps.

- sorrki... że tak późno ale mam zajęcie w domu, i teraz rzadziej Tu zaglądam... :/

- dzięki Anien... że jesteś na Posterunku... :))

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony de Mello, (...) „Przebudzenie”

 

swoją drogą to bardzo ciekawa książka... nawet nie wiedziałam/pamiętałam, że ją tu polecałeś :usmiech:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- swoją drogą to bardzo ciekawa książka... nawet nie wiedziałam/pamiętałam, że ją tu polecałeś :usmiech:

 

... Pozdrawiam

 

- ale jest i druga... post 188, a nawet nr. 16 .... szukaj wytrwale... :))

- zalecałbym nawet zacząć najpierw od Tej jako pierwszej... a de Mello "Przebudzenie" potem, bo jednak jest troszkę trudniejsza od tej ... :]

- w zasadzie to kto ma zaległości... to powinien przejrzeć cały Temat... a jest w Nim paręnaście Rodzynków... :)

- jeśli pominąć fakt że cały Temat jest... jednym Wielkim Rodzynkiem... a własciwie Tortem dla naszego Wnętrza czyli Samopoznania...:)

 

--- pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 213 - Czerwony Wiodący Wędrowiec 25.07.

 

Karmiczna amnezja uniemożliwia mi odkrycie nowych, neutralnych przestrzeni. Dziś budzę dawną pamięć, otwieram szeroko oczy i dostrzegam inną perspektywę życia niż ustawiczna walka o przetrwanie. Nie chcę, aby całe moje życie było monotonne. Dziś zdobywam się na odwagę i wychodzę naprzeciw nowym możliwościom. Kierując się ufnością w boskie prowadzenie, zbadam, co umożliwi mi postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 214 - Biały Rytmiczny Mag

 

Dziś robię skok kwantowy w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość. Choć miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu. Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się białym magiem. Nie będę czekać na cud, lecz każę mu się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 214 - Biały Rytmiczny Mag

 

- Dziś robię skok kwantowy w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość.

- Choć miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu.

- Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się białym magiem.

- Nie będę czekać na cud, lecz każę mu się wydarzyć.

 

... i to jest właśnie TO... bo większość tylko czeka... niestety :/ ... chyba na "mannę z Nieba" i odwali ta robotę za Nich... ;)

- trafiłaś w samo sedno, dzięki Scarlett

 

--- pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pełna zgoda... bo ja namawiam do Tego już niemal od Początku Tego Tematu /jakby ktoś nie zauważył/... :)))

- dzięki scarlett... że do nas wstąpiłaś... :))

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ale to dla niektórych łatwe nie jest :)

- hmm... widzę pewną nie-konsekwentność ;):) ... bo gdyby Istnienie było czymś łatwym, to po co byłoby ISTNIEĆ... :)?

- jest trudne i owszem... tak jak każda Droga Rozwoju, ale dzieki temu jest Bezcenne !

- co przychodzi łatwo... niestety ale niema wartości... :/

- przecież znamy to bardzo dobrze i z naszego dzieciństwa... jak i nasze dzieci... :)

 

- proszę bardzo ;) , ja się cieszę, że mogłam to odkryć :))

- ja także :))... dlatego cieszy mnie każdy, kto to odkryje... :)

 

- pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie-konsekwentność leży w naturze ludzkiej ;) poniekąd ;)

- Droga Rozwoju nie powinna być usłana różami, bo cóż to wtedy byłby za rozwój!

 

ja także :))... dlatego cieszy mnie każdy, kto to odkryje...

 

dobrze dzielić tę radość z innymi :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie-konsekwentność leży w naturze ludzkiej ;) poniekąd ;)

- owszem... ale czy przez to, staje się lepszym /czyli dąży do rozwoju/ ;)

 

- Droga Rozwoju nie powinna być usłana różami, bo cóż to wtedy byłby za rozwój!

- otóz To... i znowu strzał w 10... jesteś zdolna Istotka, gratuluje Świadomej weryfikacji... :)))

 

-dobrze dzielić tę radość z innymi :)

- mnie również... :)

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 215 - Niebieski Rezonansowy Orzeł

 

Moją osobowość odzwierciedlają sny i wizje.

Dziś zjednoczę Wyższego DUCHA z ciałem i przestanę bujać w obłokach.

Dziś otwierają się przede mną nowe, nieograniczone horyzonty.

Dziś uświadamiam sobie moje zadania na Ziemi.

Dziś świecę pełną dojrzałością i wyrównuję drogę dla tego, czego powinienem być przykładem i wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

ciągle jeszcze się uczę ;)

 

- i prawidłowo :) ale nie tylko Ty bo przecież wszyscy tak mamy... :P

- najważniejsze że chcesz być "uczniem" /czyli czujesz się nim/... bo dużo gorzej gdy Uczeń czuje się już mistrzem... :/

- tacy pseudo'miszczowie... zapominają niestety że i tak są uczniami przy Prawach Uniwersum... bo i tym Najwyższym :)

- co bardzo trafnie jest ujęte w tych słowach... "człowieku pyłku marny... z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" a co tyczy się przecież zupełnie Wszystkich... bo i uczniów i mistrzów... i tych co wierzą jak i tych co nie wierzą... ;)

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 216 - Żółty Galaktyczny Wojownik

 

Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek.

Dziś aktywnie włączam się do działań, by pokazać, na co mnie stać i co potrafię.

Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia.

Dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady.

Dziś nikt nie będzie przeze mnie płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i prawidłowo :) ale nie tylko Ty bo przecież wszyscy tak mamy... :P

- najważniejsze że chcesz być "uczniem" /czyli czujesz się nim/... bo dużo gorzej gdy Uczeń czuje się już mistrzem... :/

- tacy pseudo'miszczowie... zapominają niestety że i tak są uczniami przy Prawach Uniwersum... bo i tym Najwyższym :)

- co bardzo trafnie jest ujęte w tych słowach... "człowieku pyłku marny... z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" a co tyczy się przecież zupełnie Wszystkich... bo i uczniów i mistrzów... i tych co wierzą jak i tych co nie wierzą... ;)

 

---pozdrawiam... infedro :)

 

- to mistrzostwa jeszcze mi daleko :) dla mnie nawet nie jest to ważne, jak daleko zajdę, ważne, że idę :)

- nawet mistrz ciągle się uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do mistrzostwa jeszcze mi daleko :) dla mnie nawet nie jest to ważne, jak daleko zajdę, ważne, że idę :)

- otóz To... najgorsza jest Stagnacja... przeradzająca sie w marazm... :)

- wiesz (?).... że masz poglądy zadziwiająco zgodne z Majami :)... oni tez traktuja Życie jako Grę, o czym szerzej pisałem w Tym Temacie... *** http://www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/17346-moje-niby-przypadki-cos-na-luzie.html

- nawet mistrz ciągle się uczy

- własnie :)... o to samo mi chodziło :))

 

KIN 216 - Żółty Galaktyczny Wojownik

 

- Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek.

- Dziś aktywnie włączam się do działań, by pokazać, na co mnie stać i co potrafię.

- Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia.

- Dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady.

- Dziś nikt nie będzie przeze mnie płakać.

- wiec i ja taki ślad z przyjemnością pozostawię... zadając Sobie pytanie ;

- gdzieś Ty się uchowała... przepiękna ISTOTO, która patrzysz Sercem a nie tylko Rozumem... :)

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóz To... najgorsza jest Stagnacja... przeradzająca sie w marazm... :)

- wiesz (?).... że masz poglądy zadziwiająco zgodne z Majami :)... oni tez traktuja Życie jako Grę, o czym szerzej pisałem w Tym Temacie... http://www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/17346-moje-niby-przypadki-cos-na-luzie.html

 

- nawet nie wiedziałam :))) ;) dopiero niedawno zaczęłam interesować się tym tematem, zagłębiać, wnikać, szukać :), może w poprzednim wcieleniu żyłam pośród nich - kto wie ;)

- chętnie przeczytam :)))

 

- własnie :)... o to samo mi chodziło :))

cieszę się, że się rozumiemy :)

 

- wiec i ja taki ślad z przyjemnością pozostawię... zadając Sobie pytanie ;

- gdzieś Ty się uchowała... przepiękna ISTOTO, która patrzysz Sercem a nie tylko Rozumem... :)

 

 

- tutaj :) w innych działach po prostu było mnie więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nawet nie wiedziałam :))) ;)

- dopiero niedawno zaczęłam interesować się tym tematem, zagłębiać, wnikać, szukać :)

- hmm... na Tym właśnie polega Gra zwana Życiem, by zgłębiać, wnikać, szukać... i NIGDY nie ustawać... :)

 

- może w poprzednim wcieleniu żyłam pośród nich - kto wie ;)

- ja bym opcjował za Tym ze raczej Napewno... :)))

 

- chętnie przeczytam :)))

- to proponuję zagłębić się również w lekturę o imieniu "Majowie tkacze Czasu Gracze Uniwersum"... odnajdziesz Tam Klimaty jakich poszukuje Twoja Piękna Duszyczka... :)))

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- hmm... na Tym właśnie polega Gra zwana Życiem, by zgłębiać, wnikać, szukać... i NIGDY nie ustawać... :)

 

- nie mam zamiaru przestać :)

 

- ja bym opcjował za Tym ze raczej Napewno... :)))

 

- ja takiej pewności jeszcze nie mam, ale wszystko przede mną :)

 

- to proponuję zagłębić się również w lekturę o imieniu "Majowie tkacze Czasu Gracze Uniwersum"... odnajdziesz Tam Klimaty jakich poszukujesz... :)))

 

- a czy ta pozycja jest dostępna w pdf. ? :)

 

pozdrawiam i dziękuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erzo dziękuję za kin - y :usmiech:

 

"człowieku pyłku marny... z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" a co tyczy się przecież zupełnie Wszystkich... bo i uczniów i mistrzów... i tych co wierzą jak i tych co nie wierzą... ;)

 

i to jest to... są rzeczy, które łączą nas wszystkich (wszystkich ludzi)

od razu przypomina mi się motyw -> danse macabre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie mam zamiaru przestać :)

- i Tak Trzymaj... :))

 

- ja takiej pewności jeszcze nie mam, ale wszystko przede mną :)

- pewność... to Mądrość, a ona przychodzi z Czasem... :)

 

- a czy ta pozycja jest dostępna w pdf. ? :)

- ja mam tylko w wersji... oryginalnej... :)

- kupiłem ją będąc w Warszawie, pojechałem do "Pulsar'u" by nabyć Swój Gwiezdny Portret czyli Pieczęć w wersji A4, i przypadkiem za "ladą" siedziała Hania Kotwicka, która z Czystym Sercem mi ją poleciła... :)

- i w zupełności... nie żałuję :P

- polecam także wersje książkową... gdyż jest o wiele Praktyczniejsza... :)

- można ja zabrać dosłownie wszędzie... i działa bez prądu, a na stronach można na bieżąco zaznaczać wersy i robić notatki... a i nawet czytać bez szkodliwego promieniowania... :)

- To wszystko sprawia że Ksiażka ma Duszę... której w e'boku raczej nie zobaczysz bo i nie "poczujesz"... :)

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 217 - Czerwona Solarna Ziemia

 

Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to ono testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków.

Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem.

Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa.

Dziś nie poczuję się zagubiony.

Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz, od życzliwych mi osób.

Dziś wspiera mnie życie i życie powstrzymuje mnie od błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i Tak Trzymaj... :))

 

 

- pewność... to Mądrość, a ona przychodzi z Czasem... :)

 

Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem. - moje motto na dziś - adekwatne do tego o czym mówimy :)

 

 

- ja mam tylko w wersji... oryginalnej... :)

- kupiłem ją będąc w Warszawie, pojechałem do "Pulsar'u" by nabyć Swój Gwiezdny Portret czyli Pieczęć w wersji A4, i przypadkiem za "ladą" siedziała Hania Kotwicka, która z Czystym Sercem mi ją poleciła... :)

- i w zupełności... nie żałuję :P

- polecam także wersje książkową... gdyż jest o wiele Praktyczniejsza... :)

- można ja zabrać dosłownie wszędzie... i działa bez prądu, a na stronach można na bieżąco zaznaczać wersy i robić notatki... a i nawet czytać bez szkodliwego promieniowania... :)

- To wszystko sprawia że Ksiażka ma Duszę... której w e'boku raczej nie zobaczysz bo i nie "poczujesz"... :)

 

- masz rację, nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z książką :)

- kiedy możesz ją zabrać ze sobą w swoje ulubione miejsce :)

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: OFFERING (MULUC); dobry dzień: na zaoferowanie wdzięczności za całe stworzenie.

 

 

a to dla tych co uznają nie pulsarowski kalendarz majów :jezyk::oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: OFFERING (MULUC); dobry dzień: na zaoferowanie wdzięczności za całe stworzenie.

 

 

- a to dla tych co uznają nie pulsarowski kalendarz majów :jezyk::oczko:

 

- hi,hi... O.K. Anien, niech ci Bóg szczodrze wynagrodzi... :);)

- tylko tłumacz coś... bo ja Nicht fersztein... po nie Pulsar'owemu...:] :P

 

--- pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :lol:

to co podałam to jest wg. strony, którą Włóczykij podał kilka stron wcześniej w tym wątku... i ktoś wcześniej też ją podawał...

 

na razie zbyt dużo nie wiem oprócz tego co można zauważyć, że coś się nie pokrywa z tym z Pulsaru...

uznałam więc, że zamiast od razu decydować co jest "prawdziwe" 'cacy' a co 'be' "nieprawdziwe" lepiej po prostu na razie monitorować sprawę i niech każdy sam uzna co do niego lepiej przemawia itd itp...

 

jak coś znajdę na tej stonce co będzie jakimś uzasadnieniem, wskazaniem 'jak to się je i z czym' to podam :usmiech:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest trochę o tym jak powstało mayanmajix -> A Brief History of Mayan Majix

 

najlepiej jakbyś sam wszedł na tą stronką ogólną... to może uda Ci się coś ciekawego znaleźć... ja jak na razie żadnych większych konkretów nie znalazłam

:buziak:

 

EDIT

 

ale podstawa jest podobna:

 

There are 260 days in the Mayan Tzolkin Calendar.

There are 20 Mayan Sun Signs and 13 Galactic Tones.

13 x 20 = 260 Days on the Tzolkin Calendar and then it repeats.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :lol:

to co podałam to jest wg. strony, którą Włóczykij podał kilka stron wcześniej w tym wątku... i ktoś wcześniej też ją podawał...

na razie zbyt dużo nie wiem oprócz tego co można zauważyć, że coś się nie pokrywa z tym z Pulsaru...

uznałam więc, że zamiast od razu decydować co jest "prawdziwe" 'cacy' a co 'be' "nieprawdziwe" lepiej po prostu na razie monitorować sprawę i niech każdy sam uzna co do niego lepiej przemawia itd itp...

 

jak coś znajdę na tej stonce co będzie jakimś uzasadnieniem, wskazaniem 'jak to się je i z czym' to podam :usmiech:

 

Pozdrawiam

 

- hi,hi... i słusznie uznałaś :) wzorowo Rozważna z Ciebie Poszukiwaczka... :))

- po mojemu... to obiło mi się o uszy, że te rozbieżności wynikają z przeliczeń na rożne systemy Kalendarzy... bo przecież na całym świecie wcale nie są jednakowe... a wiec Ten akurat, nie jest na nasz system Kalendarzowy albo jest liczony wg. Callemana, a nie Arguellesa... :)? z reszta pisałem juz o Tym , (post15/2 ,oj trzeba nadrabiać) w Tym dawnym już Temacie ***http://www.ezoforum.pl/kalendarz-majow/23018-tzolkin-podstawy-2.html

 

- ale "daj sobie siana"/czyli nie przejmuj się zbytnio ;)... radziłbym tak po dobroci... :)

- To jest nie istotne... bo ISTOTĄ kalendarza Majów jest "przejść" wszystkie pieczęcie, a nie tylko znaleźć Swoją... ;)

- a przejść... to oznacza wdrożyć we Własne Życie każdy przekaz Wszystkich Pieczęci... wiec obojętnie od której zaczniesz to i tak musisz/powinnaś zrealizować je wszystkie... :P

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 218 - Białe Planetarne Zwierciadło 30.07.2011 r.

 

Dziś rozpoznaję swoje odbicia w postawach moich wrogów.

To, co stanie się nie po mojej myśli, pokaże mi moją nieudolność.

Dziś nie ma winnych na zewnątrz.

Jestem tylko ja i moje własne twarze.

Nie dam się ponieść fantazji i nie będę oszukiwać siebie samego.

Dziś moim pomocnikiem jest światło i ciemność.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 219 - Niebieski Spektralny Wicher

 

Dziś wyeliminuję to, co się dawno temu przeżyło.

Dziś robię generalne porządki, wietrzę świadomość, usuwam stare wzorce zachowań, przykre doznania i przeterminowane emocje.

Dziś wyciągnę rękę do wrogów.

Dziś uwolnię się od egocentryzmu, przekory, chorobliwego przekręcania faktów, wymyślania tysięcy argumentów i ciągłego głaskania Ego.

Wszystko to zagradza mi drogę do szczęścia.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 219 - Niebieski Spektralny Wicher

 

- Dziś wyeliminuję to, co się dawno temu przeżyło.

- Dziś robię generalne porządki, wietrzę świadomość, usuwam stare wzorce zachowań, przykre doznania i "przeterminowane" emocje...

- Dziś wyciągnę rękę do wrogów.

- Dziś uwolnię się od egocentryzmu, przekory, chorobliwego przekręcania faktów, wymyślania tysięcy argumentów i ciągłego głaskania Ego.

- Wszystko to zagradza mi drogę do szczęścia.

miłego dnia :slonko:

 

- dzięki Scarlett... :) , z takim KINem miły dzień jest ZAGWARANTOWANY... :)

- rzecz tylko w Tym, aby nie tylko Chcieć ale i Zastosować... :))

 

---miłego Dnia... Wszystkim Poszukującym... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 220 - Żółte Krystaliczne Słońce 01.08.2011 r.

 

Dziś wejdę na drogę pojednania i przekonam się, jakie zaszły we mnie zmiany.

Czy rzeczywiście do mojego pola myśli zstąpiło Chrystusowe Słońce?

To, co uleczyłem, zobaczę na własne oczy.

Dziś do nikogo nie odwrócę się plecami tylko dlatego, że myśli inaczej niż ja.

Dziś nikogo fałszywie nie oczernię.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 221 - Czerwony Kosmiczny Smok 02.08.2011 r.

 

Dziś przemywam twarz zimną wodą, otwieram oczy i widzę, że wokół mnie są sami życzliwi ludzie.

Dziś akceptuję siebie i innych ze wszystkimi zaletami i wadami, i zaczynam od nowa ufać ludziom.

Dziś doświadczę tylko tego, czego chcę doświadczyć. Uchwycę miłe akcenty, przyjazne gesty i nowy sens życia.

Dziś dokonuję rewolucji w polu myśli i widzę, że nigdynie miałem wrogów, lecz wielu nauczycieli.

Dziś zapisuję moje Ego do szkoły, w której ja jestem dyrektorem.

Dziś nie będę czuć się lepszy od innych i nie pozazdroszczę innym tego, czego sam nie posiadam.

Ciekaw jestem, jak długo będę o tym pamiętać?

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 222 - Biały Magnetyczny Wiatr 03.08.2011 r.

 

Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeżeli będę się wzbraniać, pojawią się "guzy nowotworowe" w moim życiu.

Dziś nie będę zakałą rodziny. Pola napięć, problemy, poczucie rozłąki lub utraty kogoś bliskiego należą do mojej drogi.

Nie ma kary za grzechy. Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób.

Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli.

Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoją indywidualność. Opatrzność cały czas czuwa nade mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 223 - Niebieska Biegunowa Noc 04.08.2011 r.

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości. Stąd czerpię energię życiową, stąd płyną fluidy duchowe.

Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu.

Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz.

Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć.

Wiem, że nie wolno działać impulsywnie, pole napięć jest zbyt rozległe.

Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 223 - Niebieska Biegunowa Noc 04.08.2011 r.

 

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości. Stąd czerpię energię życiową, stąd płyną fluidy duchowe.

Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu.

Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz.

Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć.

Wiem, że nie wolno działać impulsywnie, pole napięć jest zbyt rozległe.

Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

 

bardzo ciekawy kin dzisiaj mamy :usmiech: Dziękuję Erza

 

II. Tone: 6 - Flow, Sun Sign: EAGLE (MEN) ; dobry dzień: do wzniesienia się na wyższą perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy kin dzisiaj mamy :usmiech: Dziękuję Erza

 

II. Tone: 6 - Flow, Sun Sign: EAGLE (MEN) ; .

 

proszę bardzo :usmiech:

 

dobry dzień: do wzniesienia się na wyższą perspektywę

 

no to się wznosimy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 224 - Żółte Elektryczne Ziarno 05.08.2011 r.

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie.

Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty.

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Tone: 7 - Reflection, Sun Sign: WISDOM (CIB); dobry dzień: aby usiąść na skale.

 

Udanego dnia życzę :usmiech:

 

KIN 224 - Żółte Elektryczne Ziarno 05.08.2011 r.

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie.

Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty.

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

No to czas aby się i nad tym pozastanawiać :usmiech:

Erza pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 225 - Czerwony Samoistny Wąż 06.08.2011 r

 

Siła mojego ducha odzwierciedla się w życiu codziennym. Bez ciała nie ma życia.

W zdrowym ciele zdrowy duch - dziś zadbam o zdrowie i ciało biologiczne.

Nie będę się nadwerężać i nie zrobię niczego ponad siły.

Dziś zachowam umiar w tym, co robię, co jem i co myślę.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 227: Niebieska Rytmiczna Ręka 08.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki

Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz – nie wiem jeszcze, skąd i od kogo

Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli

Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym

Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

> RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ

DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI! <

 

Mądrość Światła:

Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 227: Niebieska Rytmiczna Ręka 08.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki

Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz – nie wiem jeszcze, skąd i od kogo

Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli

Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym

Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

- Wielkie Dzięki Arbi... wszak To moja Pieczęć... :))

- specjalne podziekowania za To'n 6... :)

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

- Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś.

- Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami.

- Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

 

- Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie.

- Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu.

- Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

 

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. - Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę.

- Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

 

> RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI! <

 

 

- dał mi sporo wskazówek... :))

- dzisiaj rano poczułem tą "inna Energię" w Sobie... i na szczęście nie zlekceważyłem Jej, i poczułem jak przenika ma Świadomość.... :)

- a dopiero Teraz dowiedziałem sie, że To przecież dzień Mojej Pieczęci... :))

- i wszystko "stało sie Jasne"... :^*

 

 

---pozdrawiam Serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 228 - Żółta Rezonansowa Gwiazda 09.08.2011 r.

 

Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu. To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie, zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny.

Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

Źle zorganizowany dom jest problemem numer jeden.

Dziś zaprowadzę porządek w domu.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Tone: 11 - Resolution, Sun Sign: SUN (AHAU); dobry dzień: aby prosić o mądrość i nieustającą zaszczytną pamięć naszych przodków.

 

Udanego dnia życzę :usmiech:

 

KIN 228 - Żółta Rezonansowa Gwiazda 09.08.2011 r.

 

Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu. To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie, zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny.

Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

Źle zorganizowany dom jest problemem numer jeden.

Dziś zaprowadzę porządek w domu.

 

No to nic innego jak przyjrzeć się swojemu życiu i zaprowadzić porządek w domu :usmiech:

Erza :buziak:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 229: Czerwony Galaktyczny Księżyc 10.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Dziś wydobywam na powierzchnię moje ciche zamiary i zastanawiam się, jak wdrożyć je do życia.

Dziś jestem gotów przyjąć każdą pomoc, jak również podzielić się z innymi swoją wiedzą

Dziś biorę w karby moje Ego, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam

Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci.

Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych.

 

Pieczęć: Czerwony KSIĘŻYC

Symbol: Krople deszczu; woda; lotos, światło latarni morskiej

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny MERKURY (energia wewnętrzna) Siła Przebudzenia – Siła Oczyszczania – Siła Przypomnienia

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy.

Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ.

Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje.

Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE.

Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA!

 

Mądrość Światła:

Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy. Skoncentruj się na swoim wnętrzu. Spójrz na nowe trendy. Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia. Stań się świecącą latarnią. Szukaj potrzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania. Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton Galaktyczny ma moc umożliwiającą spełnienie zamiarów. Na tym posterunku koncentruje się najwyższa siła urzeczywistnienia.

Dni z tonem ósmym ce****e wyjątkowa aktywność. Zatem nie należy być zaskoczonym, jeżeli siła ich oddziaływania stanie się wyraźnie wyczuwalna w otoczeniu. Pamiętajmy, że we wzorzec CZASU wplecione są także procesy karmiczne. Jeżeli w biegnącej fali toczy się tego typu proces, ton ósmy może okazać się bardzo nieprzyjemny. Ból i cierpienie mogą objawić się w sferze mentalnej, emocjonalnej lub fizycznej, ale też w formie niepowodzeń, np. w niekorzystnym obrocie spraw, w przykrych wydarzeniach w domu, w towarzystwie, w pracy. Prawa spirytualne są niezwykle konsekwentne. Egzekwują od nas tylko to, do czego zobowiązaliśmy się przed narodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 230 - Biały Solarny Pies - 11.08.2011

 

Dziś skupiam się na życiu towarzyskim i zdolności współpracy z innymi.

Dziś spojrzę na swoich przeciwników inaczej i spróbuję zespolić to, co nas rozdzieliło.

Dzięki „wrogom” uczę się odnajdywać w życiu.

Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staje się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staje się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

ach ta cierpliwość :oczko: no nic z nią to ja muszę jeszcze troszeczkę popracować :lol:

 

 

II. Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: WIND (IK) ; dobry dzień, aby: wysyłać wiadomości wszelkiego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 231 - Niebieska Planetarna Małpa 12.08.2011 r.

 

Pesymizm i ociężała głowa blokują moją zmysłowość.

Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia.

Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem, są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam.

Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie.

Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 231: Niebieska Planetarna Małpa 12.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Pesymizm i ociężała głowa blokują moją zmysłowość.

Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia.

Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem, są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam.

Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie.

Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

Pieczęć: Niebieska MAŁPA

Symbol: Małpa, delfin, czakra gardła

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczna WENUS (energia zewnętrzna) Siła Lekkości – Siła Humoru – Siła Magii

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy.

Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia.

Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 232 - Żółty Spektralny Człowiek 13.08.2011 r.

 

Każdy proces ma swoje produkty uboczne.

Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło.

Mądrość nie przychodzi sama i z nikąd, lecz trzeba o nią zabiegać.

Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzeniem.

Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie.

Uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 232: Żółty Spektralny Człowiek 13.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Każdy proces ma swoje produkty uboczne

Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło

Mądrość nie przychodzi sama i z nikąd, lecz trzeba o nią zabiegać

Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzeniem.

Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie

Uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

Pieczęć: Żółty CZŁOWIEK

Symbol: Człowiek

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.

Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty.

Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY,

TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU!

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Niedosyt; nieprzystępność, Przecenianie rozumu, Wyrokowanie, Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność, Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 233: Czerwony Krystaliczny Wędrowiec 14.08.2011

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

Dziś rozpoznaję nowe możliwości, przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd

Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich

Mój duch wspiera moje dążenia

Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy

To ja buduję pomost do zgody i sukcesów osobistych

Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole.

Dziś kieruję się mądrością, jaką objawia mi moje ciało.

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania.

Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń.

Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad.

Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE!

TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU!

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania.

Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych.

Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie.

Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 234 - Biały Kosmiczny Mag - 15.8.2011

 

Dziś zdaję się na boskie prowadzenie.

Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności.

Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku.

Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę.

Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów.

Dziś każdemu dodam otuchy.

 

II. Tone: 4 - Stability, Sun Sign: TRANSFORMER (CIMI); dobry dzień: aby związać wszystkie luźne końce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł - 16.08.2011

 

Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów.

Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

Uzndrowienie świata należy zacząć od siebie.

Dziś uporządkuję swoje podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów.

Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

II. Tone: 5 - Empowerment, Sun Sign: DEER (MANIK); dobry dzień: aby służyć innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 236 - Żółty Biegunowy Wojownik - 17.8.2011

 

Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjną mądrością.

Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoją siłę wewnętrzną.

Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnie przesyła je do mózgu, a rozum wnosi je do świata fizycznego.

Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw ani naginać losu do własnych zamiarów.

 

II. Tone: 6 - Flow, Sun Sign: STAR (LAMAT); dobry dzień: do poproszenia o obfitość we wszystkich relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 237: Czerwona Elektryczna Ziemia 18.08.2011

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię.

 

Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie.

Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób.

To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem.

Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON TRZECI

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

POZWÓL SWEJ KREATYWNOŚCI WYRAZIĆ TWOJĄ SPIRYTUALNĄ NATURĘ!

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany.

Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 238 - Białe Samoistne Zwierciadło - 19.8.2011

 

Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady.

Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady ale także zalety.

Dziś odkryję prawdę o sobie.

Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

II. Tone: 8 - Justice, Sun Sign: DOG (OC); dobry dzień: do cieszenia się rodziną i przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 238: Białe Samoistne Zwierciadło 19.08.2011

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady.

Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety.

Dziś odkryję prawdę o sobie, i Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIE WYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA!

 

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania. Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Rezonans z kalendarzem:

Ton czwarty odpowiada za świat formy, kształtu i materii, a więc za świat fizyczny.

Każda treść duchowa potrzebuje Energii CZWÓRKI, aby wyrazić się w świecie fizycznym.

W wartości tej zawierają się także symbole koła karmicznego.

Ton czwarty stwarza bazę, określa warunki wykonalności programu fali. Tutaj domyka się tak zwana strefa wgrywania programów, tu zatwierdza się ostateczny wzorzec.

W odniesieniu do kalendarza każda fala potrzebuje czterech dni, aby sprecyzować temat i nadać mu określoną formę. CZWÓRKA ujawnia plany fali. Dzięki połączeniu tonu 4 z pieczęcią solarną pierwowzór otrzymuje swój zarys końcowy.

Dni z tonem czwartym dostarczają ważnych informacji o sprawach osobistych, które będziemy musieli załatwić na przełomie aktualnie biegnącej fali.

Następne dni – w zależności od kwestii spornych i stopnia trudności – mogą przynieść nieoczekiwane zmiany w polu indywidualnym (stosownie do zaleceń CZWÓRKI). Obserwacja tych dni może okazać się niezwykle interesująca. Dowiemy się tutaj, na jakim obszarze i w jakiej dziedzinie ujawni się problematyka fali, zdefiniowana w pieczęci solarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 239 - Niebieski Wiodący Wicher 20.08.2011 r.

 

Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji.

Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania. Nie wytykam nikomu błędów i nie daję cudownych rad na przyszłość.

Dziś zbieram siły, by zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 239: Niebieski Wiodący Wicher 20.08.2011

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji.

Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania.

Nie wytykam nikomu błędów i nie daję cudownych rad na przyszłość.

Dziś zbieram siły, by ( zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

WIODĄCY TON KIERUNKU

 

Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do WNĘTRZA. Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce. Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do ŚRODKA, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca. Co tam znajdujesz? Czy widzisz NOWY POCZĄTEK? Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA? Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty. Wyższa PRAWDA jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość NOWEGO Wyższego Bytu.

Zwróć się do WNĘTRZA, wnieś więcej ŚWIATŁA do swojego ciała fizycznego. Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego ŚRODKA. Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym "TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

> TY JESTEŚ ŚRODKIEM WŁASNEGO WSZECHŚWIATA!

TY JESTEŚ MISTRZEM ZJEDNOCZENIA W ŚRODKU! <

 

Mądrość Światła:

Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samozwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości.

Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych.

Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania.

Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'.

Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 240: Żółte Rytmiczne Słońce 21.08.2011

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś Alfa i Omega stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę.

Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich. Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej ( po mocą za prowadzę porządek w moim życiu .

Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie, znajdę złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

 

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej. Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI!

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU I TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY.

Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości.

Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 241 - Czerwony Rezonansowy Smok 22.08.2011 r.

Jak mogłem wdrożyć swoje wizje do życia, skoro nie dysponowałem wystarczającą siłą woli?

Boska manna wciąż spada z nieba. Nie ma ciężkich czasów.

Dziś nie będę narzekać na los i nie popadnę w zniechęcenie.

Dziś otoczę "matczynym" ciepłem ludzi słabszych i niczego nie pozazdroszczę silniejszym.

Dziś odkrywam w sobie "kobiecą" wrażliwość i staję się czuły dla innych.

 

miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 242 - Biały Galaktyczny Wiatr 23.08.2011 r.

 

Dziś testowana jest siła mojego ducha.

Ja sam jestem kreatorem mojego losu.

Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów.

Dziś przypatrzę się zdolności komunikowania z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny.

Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tone: 12 - Understanding, Sun Sign: JAGUAR (IX); dobry dzień: do łączenia się i podziękowania Matce Naturze.

 

Dziękuję za Kin Erza :usmiech:

 

 

Udanego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 243 - Niebieska Solarna Noc 24.08.2011 r.

Pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji.

Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni.

Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty.

Dziś kieruję wzrok ku górze i stamtąd czerpię pomysły na lepsze życie.

Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaję uczciwy przede wszystkim wobec siebie.

 

Miłego dnia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. KIN 243 - Niebieska Solarna Noc - 24.8.2011

Pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji.

Dziś inspiruje mnie intuicja.

Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni.

Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty.

Dziś kieruję swój wzrok ku górze i stamtąd czerpię pomysły na lepsze życie.

Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaję uczciwy przede wszystkim wobec siebie.

 

II. Tone: 13 - Ascension, Sun Sign: EAGLE (MEN); dobry dzień: do wzniesienia się na wyższą perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...