Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

... Moj laptop udekorowalam naklejkami na zewnetrznej stronie. Pytani brzmi, z czym sa zwiazane te naklejki

Moja karta to 10 kielichów - to aforyzmy obrazkowe na temat szczęścia, miłości i spełnienia, mogą być na nich pinezki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz mieczy 4 monet i Paz monet

 

hmmmm ciezko po tym wywnioskowac...

Sam sobie utrudniasz ciągnąc trzy karty w wątku pt. "Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te naklejki nie przedstawiaja obrazkow, jednak sa dla mnie wazne, lubie je bardzo. Te naklejki to napisy, jednak nie moge nic wiecej powiedziec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te naklejki nie przedstawiaja obrazkow, jednak sa dla mnie wazne, lubie je bardzo. Te naklejki to napisy, jednak nie moge nic wiecej powiedziec :P

No to skoro wyszło umiarkowanie to może chodzi o jakieś sentencje związane z rodziną, przyjaźnią, miłością, szczęściem, podróżami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, król mieczy jak najbardziej pasuje do zespołu metalowego. Można by rzec, że to król metalu;)

 

 

Czyli teraz moja kolej.

W ostatnią niedzielę - 30 marca, byłam gdzieś około godziny 18tej.

Gdzie byłam i po co?

Edytowane przez piesekpreriowy
coś dopisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, król mieczy jak najbardziej pasuje do zespołu metalowego. Można by rzec, że to król metalu;)

 

 

Czyli teraz moja kolej.

W ostatnią niedzielę - 30 marca, byłam gdzieś około godziny 18tej.

Gdzie byłam i po co?

Ale powinilismy odpowiadac 1 karta na jedno pytanie :P Sadze ze latwiej bedzie jesli zadasz tylko jedno pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, król mieczy jak najbardziej pasuje do zespołu metalowego. Można by rzec, że to król metalu;)

 

 

Czyli teraz moja kolej.

W ostatnią niedzielę - 30 marca, byłam gdzieś około godziny 18tej.

Gdzie byłam i po co?

 

Gdzie - królowa kielichów, po co - kapłanka

To jakieś spokojne miejsce, gdzie można odetchnąć, odczuć magię świata, może poszłaś pomedytować do lasu? Albo z grupą przyjaciół, albo na jakimś medytacyjnym spotkaniu? Może po prostu relaks na łonie natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, król mieczy jak najbardziej pasuje do zespołu metalowego. Można by rzec, że to król metalu;)

 

 

Czyli teraz moja kolej.

W ostatnią niedzielę - 30 marca, byłam gdzieś około godziny 18tej.

Gdzie byłam i po co?

 

Gdzie - królowa kielichów, po co - kapłanka

To jakieś spokojne miejsce, gdzie można odetchnąć, odczuć magię świata, może poszłaś pomedytować do lasu? Albo z grupą przyjaciół, albo na jakimś medytacyjnym spotkaniu? Może po prostu relaks na łonie natury. Ale wydaje mi się, że cel był duchowy bardziej. Inna opcja jaka mi przychodzi do głowy to, że te karty mówią, że byłaś odwiedzić mamę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 buławy, 4 miecze. Wybacz, jeśli mocno zbłądzę, ale to moja pierwsza interpretacja. Myślę, że mogłaś wyjechać gdzieś w odosobnione miejsce, aby się zrelaksować, albo odwiedzić kogoś w szpitalu, np. jakąś młodą mamę i jej maleństwo:-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie rację:

1. Powinnam skonkretyzować pytanie do jednego.

2. Tak, byłam w spokojnym ustronnym miejscu, na łonie natury gdzie jest dużo drzew. Ale od drzew jest tam więcej czegoś innego....

3. Było to doznanie duchowe i w pewnym sensie medytacyjne, bo było to przeżycie wewnętrzne, które ciężko opisać słowami.

4. Odwiedziłam kogoś, ale.... byłam tam sama.....

5. Trop z mamą jest bardzo bliski, ale - punkt wyżej, odwiedziłam, a byłam sama....

 

Ciągnijcie kolejną kartę, pewnie teraz traficie w punkt.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaśna cmentarzu ? u kogoś bliskiego ? Ja wyciągnęłam asa kier odwroconego i króla serce, co sugerowaloby że chodzi o mężczyznę

 

Brawo.

Byłam na grobie ojca.

Zmarł 1,5 roku temu, ale mnie nadal mocno boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
Królowa buław - coś energicznego, intensywnego, może aerobik, wspinaczka, karate?

 

Zdecydowanie jest to coś intesywnego i nie tyle energicznego co energetyzującego :) Nie- aerobik, wspinaczka ani karate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

To nie zumba ani jogging. Jednak tak jak zumbę ćwiczymy w grupie powtarzając za prowadzącym. To też nie szermierka ani sztuki walki. Chociaż niektóre z pozycji mają nazwy nawiązujące do walki ;) Przy tej podpowiedzi może uda się zgadnąć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że napisałaś, że to intensywne i energetyzujące mnie zmyliło ;) raczej joga kojarzy mi się z relaksem i uspokojeniem :) no ale wiadomo, na każdego może inaczej działać no i zależy jaka joga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
To, że napisałaś, że to intensywne i energetyzujące mnie zmyliło ;) raczej joga kojarzy mi się z relaksem i uspokojeniem :) no ale wiadomo, na każdego może inaczej działać no i zależy jaka joga :)

 

Właśnie dla mnie jest intesywna i ładnie to wyszło w buławowej, bo jest to faktycznie taka odmiana która łączy relaks i intensywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As kielichow byl na przelozeniu ;) a mam tam kwiat lotosu hahahah ;)

 

Przekazuje swoja zagadke Lee Loo ;)

Jak to? :) Czyli że ja teraz? Oki, to w takim razie co takiego dzisiaj wieczorem robiłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paź denarów z talii Boski tarot.

 

Pisałaś jakąś pracę (np. na studia) lub liczyłaś jakieś swoje wydatki, może z kimś rozmawiałaś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As karo - Pisałaś list do kogoś, rozmawiałaś telefonicznie z kimś kogo baaardzo baaardzo lubisz :)

 

To się zgadza :D Ale nie to miałam na myśli układając zagadkę :) Coś jeszcze robiłam oprócz telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
To się zgadza :D Ale nie to miałam na myśli układając zagadkę :) Coś jeszcze robiłam oprócz telefonu :)

 

hmmm teraz wypadły mi as trefl i 10 pik - uczyłaś się, planowałaś podróż, wyjazd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paź denarów z talii Boski tarot.

 

Pisałaś jakąś pracę (np. na studia) lub liczyłaś jakieś swoje wydatki, może z kimś rozmawiałaś na ten temat.

 

Mała podpowiedź - to się wiązało z wydaniem pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm teraz wypadły mi as trefl i 10 pik - uczyłaś się, planowałaś podróż, wyjazd ?

jeszcze jedna podpowiedź - Musiałam się ruszyć z domu, ale duża podróż to nie była, malutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
jeszcze jedna podpowiedź - Musiałam się ruszyć z domu, ale duża podróż to nie była, malutka :)

 

Pojechałaś kupić bilet na jakiś koncert może ? Jeżeli to nie to to już nie mam pojęcia o co chodzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trudna zagadka. Albo kupiłaś bilet na podróż, wykupiłaś wycieczkę, wysłałaś list w "Świat", a może zwyczajnie udzielałaś korepetycji. To bliziutko całkiem dalekie mi się wydaje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi :) właśnie się zastanawiam jaka karta by pokazała dentystę..hm.. :D

edit - nie mogę wysłać nowego posta to może uda się edycja ;) Tak, udało ci się trafić, byłam u dentysty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz :-) Chyba lepiej czytam w myślach niż w kartach... Poddaję się. Nie wiem na co cierpiałaś.

Trafiłaś dobrze we wcześniejszym poście :) Byłam u dentysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz :-) Chyba lepiej czytam w myślach niż w kartach... Poddaję się. Nie wiem na co cierpiałaś.

 

Może tym razem uda się wysłać posta :) Trafiłaś z tym dentystą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

hahhaha Milion postów sklep mięsny i dentysta ;) rozbawiłyście mnie dziewczyny :) Noo ale na szczescie chyba już wszystko działa :) Lee_loo - a czy dentysta był kobietą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadły mi karty As trefl 9 karo - hmmm Czyli niespodziewane cięcia budżetowe

 

Dobra jesteś :-) Możesz być bardzo blisko prawdy. Taka może być przyszłość. Ale w tej chwili coś się dzieje ... i moje pytanie brzmi co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Znowu As trefl wyciągnęłam po raz druugi ;p więc na pewno jakieś zmiany, taka atmosfera troche nerwowa powiedziałabym nawet, a może zmiany kadrowe ? W sensie, że szef odchodzi czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anhana. Twoje karty są świetne. Mamy właśnie pewną rewolucję. Kontrola, raczej nastawiona na zmianę w zarządzie. Punk dla Ciebie! Teraz Twoja zagadka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anhana. Twoje karty są świetne. Mamy właśnie pewną rewolucję. Kontrola, raczej nastawiona na zmianę w zarządzie. Punk dla Ciebie! Teraz Twoja zagadka :-)

 

A mi wyszła wieża, ale nie zdążyłam napisać :) Też myślałam, że to o zmiany chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To teraz moja kolej. Jak spędziłam czas dzisiaj pomiędzy 19 a 20stą ?

Czwórka kielichów - czyżbyś była na masażu? Bo ta karta może oznaczać relaks, odpoczynek, ale też może jakaś twórcza praca, lub spotkanie ze znajomym z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
Czwórka kielichów - czyżbyś była na masażu? Bo ta karta może oznaczać relaks, odpoczynek, ale też może jakaś twórcza praca, lub spotkanie ze znajomym z pracy.

 

Tak byłam na spotkaniu ze znajomą :) co prawda nie z pracy. 4 kielichów doskonale oddaje jak się czułam. Brawo teraz twoja kolej.

.

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ale, że wyszedł Eremita to ja nie rozumiem. na spotkanie ze znajomą wyszła karta mówiąca o samotności? Chyba, że jest jakieś znaczenie którego ja nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłam na spotkaniu ze znajomą :) co prawda nie z pracy. Brawo teraz twoja kolej.

O, ale fajnie trafić :)

ta zagadka dotyczy tego, co będę robić dziś o 17.00. Tzn gdzie/po co się wybieram za godzinkę? (nie jest to dentysta :P )

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As pik :) Jak dla mnie będziesz się uczyć poszerzać horyzonty, zdobywać wiedzę , czyli jakieś korki może :)

Wow!Poszerzałam wiedzę i uczyłam się, bo poszłam posłuchać debaty o problemie zła na wydziale filozofii :) Dobrze to rozpoznałaś :) Czyli teraz Twoja kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że wyszedł Eremita to ja nie rozumiem. na spotkanie ze znajomą wyszła karta mówiąca o samotności? Chyba, że jest jakieś znaczenie którego ja nie znam ;)

 

Zauważyłam że mi eremita czasami wychodzi w kontekście wyjścia z domu. A może chodzić też o jakiś Twój stan ducha wtedy. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galatea skoro też trafiłaś to może ty wymyślisz jakieś pytanie ? :) Bo ja nie mam pomysłu .

O dziękuję Anhana.

Skorzystam chętnie. Może zgadniecie, co robię częściej niż przeciętny człowiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo - Może dzielisz się z innymi, pomagasz, wykorzystujesz swoją wrażliwość . Nie wiem dlaczego- wolontariat mi przyszedł na myśl

 

Nie... To coś robię tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy umiarkowanie to dobry trop? Ale jeśli tak - to może oddajesz krew? może to coś z relaksem - joga, medytacja, spacery, może grasz na gongach lub relaksacyjnych cymbałkach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 9 karo mnie polubiła:-). Odkładam raczej z przeciętnym zapałem. Podpowiem, że robię coś codziennie, lub prawie codziennie, w wolnych chwilach. Zwłaszcza wieczorową porą, kiedy obowiązki mam już za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...