Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

czyli z wiekiem też mi poszło:))

Moja zagadka: Czym pasjonuje się mój narzeczony???

 

9 denarów - czyżby coś z finansami i ekonomią, biznesem? Ewentualnie filozofia, psychologia, zdrowy tryb życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Monet - ekonomia, 5 Mieczy - sporty walki, 4 Puchary - literatura. Wypadło mi za dużo kart. Myślę, że ma liczne zainteresowania, a niektóre dopiero w sobie rozwinie. Taki człowiek - orkiestra :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Monet - ekonomia, 5 Mieczy - sporty walki, 4 Puchary - literatura. Wypadło mi za dużo kart. Myślę, że ma liczne zainteresowania, a niektóre dopiero w sobie rozwinie. Taki człowiek - orkiestra :-)

 

Galu trafiłaś. Interesuje się sportami walki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Teraz moja kolej :-)

Niedawno czegoś dowiedziałam się od przyjaciół o naszej wspólnej znajomej. Co takiego się dowiedziałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

as monet, 8 buław, diabeł, kapłanka - uuu... ciężko. może dowiedziałaś się o tym, że zdradziła partnera albo jakiś wyjazd związany z nowym miejscem zamieszkania.

nie wiem. daj znać czy dobrze jak nie to będę dlalej kombinować;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja mnie też zaskoczyła. Kobieta po 40. Dwoje odchowanych dzieci. Nie zdradziła. Wręcz przeciwnie ;-) Może teraz zgadniesz... Z Twoich kart chyba też bym miała kłopot odgadnąć nowinę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też mi diabeł wyszedł przy nowinach o ciąży, muszę nad tym pomyśleć:-)

Zagadka: jutro idę się z kimś spotkać, spotknie jest umowione. Czego dotyczy to spotkanie?

 

P.s.: kapnelam sie teraz że w tym wątku wyciagamy po jedej karcie, a ja wyciągnelam 4, poprawie sie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s.: kapnelam sie teraz że w tym wątku wyciagamy po jedej karcie, a ja wyciągnelam 4, poprawie sie:-)

Z jedną byłoby makabrycznie trudno :-)

 

2 Miecze. Idziesz zawrzeć rozejm, cokolwiek to znaczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że u swoich rodziców byłaś. Tylko to bardziej zgadywanie, bo karta wyszła jedna -mężczyzna, starszy, żonaty :)

No właśnie trudno z jednej karty dlatego wolę normalne warsztaty:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf... Napociłam się przy Twoim borowaniu...

Przeczytałam w niedzielę pewną książkę. Lekka, łatwą i przyjemną. Pytanie dotyczy bohatera. Kim był?

Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paź mieczy - jakaś młoda osoba, może nie koniecznie pozytywna w odbiorze,(może dentysta:)))) u anhany w poprzedniej zagadce wyszedł mi ten paź, a tu się okazuje, że była u dentysty - w sumie pasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie aktywność fizyczna. Owszem poradnik. As Buław? Żadna karta nie jest adekwatna. Może 9 Monet, a może 9 Pucharów, ale nie ma to związku z dostatkiem i posiadaniem. As Buław jeśli chodzi o sprawność tak, ale nie fizyczną.

Edytowane przez gala.tea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...