Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałam o tym i dzisiaj mnie olśniło:-) sama wyciskasz czy kupujesz? Sadzac po tej karcie to zapewne sama:-)

Moja zagadka: z kim nie dane było mi się dzisiaj spotkać? Minełam się z ta osoba. Dzisiaj wyjechala za granicę do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję :-)

Król Buław - osoba pow. 30 r. życia, energiczna, zaradna, mocno stąpająca po ziemi. Może to być przełożony, przyjaciel, dobry znajomy. Ktoś życzliwy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

7 Buław jest odpowiednią kartą? Bo może to ktoś, kto pisze, albo wzbudza potrzeby do zakupu czegoś, albo tworzy wirtualny świat, albo inny alternatywny...A może jest nauczycielem? Taki ktoś,kto uczy poostrzegania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dziękuję Zib.

Moje pytanie:

Układana jest kostka brukowa na drodze dojazdowej do mojej posesji. Coś straciłam przy okazji tej inwestycji. Co to takiego?

 

 

4 mieczy

 

 

straciłaś zdrowie, może się wywaliłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Zib.

Moje pytanie:

Układana jest kostka brukowa na drodze dojazdowej do mojej posesji. Coś straciłam przy okazji tej inwestycji. Co to takiego?

Odwrócona III denarów - coś materialnego, cennego, wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Coś tu cicho więc pozwolę sobie zadać zagadkę ;)

 

Wczoraj kupiłam coś w sklepie internetowym, dziś spodziewam się to odebrać w paczkomacie - co to za rzecz ? :)

Jakieś kamienie szlachetne, kryształy? Z kart wychodzi, że to coś ładnego, co ma związek z duchowością. Może bardzo ładna talia tarota? Pierścień atlantów?

Wisiorek z jakimś magicznym symbolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie podajesz karty?

No niestety nic z tych rzeczy ale rzecz faktycznie ładna :)

 

Bo miała być jedna, a ja wyciągnęłam 3 :P Ale ładna i służąca do czegoś duchowego - dobrze z tym trafiłam? Czy tylko z ładnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nic duchowego, to rzecz raczej przyziemna

 

Jak to wygląda - wyszedł świat, czyli piękne.

Do czego służy - papież i dociągnęłam cesarzową. To może ze wzgląd na tą cesarzową to chodzi o jakieś buty, sukienkę, kapelusz? Tylko ten papież...? Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nic związanego z podróżami

tak se myślę, że Świat w tym przypadku pokazuje rozproszenie, otaczający obłok ;)

Cesarzowa to jest dobry trop, bo to rzecz, która głównie służy do sprawiania przyjemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz nawet jaką radość mi sprawiłaś. Dziękuję!

 

Zagadka:

Wczoraj po południu ktoś mnie odwiedził. Kto to był?

Kochankowie - bardzo dobra przyjaciółka, to osoba młoda 20-30 lat, serdeczne spotkanie. Ktoś bardzo bliski, z kim się dobrze czujesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas tasowania wypadł mi Rycerz kielichów - jakiś młodzieniec lub mężczyzna do 40 lat, blondyn związany z tobą uczuciowo, amant, adorator ... :)

ewentualnie mężczyzna jakiś coś Ci przyniósł, podarował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie trafił. Więc jaki temat doktoratu? tak z ciekawości

 

Nie trafił co do spotkania Twojego?

Haha to pytanie..zapomniałam o nim, nikt nie zgadł, temat to "Wątki buddyjskie w Jogasutrach", czyli filozofia wschodu, pasowałyby dziedziny jak religia, filozofia, nauki humanistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niezły, robi wrażenie.

 

Za łatwe pytanie dla Was :brum:

Była u mnie moja siostra, z którą rzeczywiście mam dobry kontakt i było miło i sympatycznie.

Ten Rycerz Kielichów, który wypadł u Villandry to być może pan z pizzą, bądź mój mąż, który też był obecny.

Podeszłyście "całościowo" do mojego wczorajszego dnia

 

Lee_Loo zadaj proste, a nie o wątkach buddyjskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Kielichów - bardziej mi to o Twoim wnętrzu, niż zewnętrzu mówi, ale spróbuję.

Włosy rude, brązowe, długie. Oczy piwne.

Zajmujesz się nauczaniem, terapią, psychologią, może jesteś wykładowcą. Przyjazna, życzliwa, ciepła. Mój Król Kielichów jest taki uduchowiony, spokój od niego bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niezły, robi wrażenie.

 

Za łatwe pytanie dla Was :brum:

Była u mnie moja siostra, z którą rzeczywiście mam dobry kontakt i było miło i sympatycznie.

Ten Rycerz Kielichów, który wypadł u Villandry to być może pan z pizzą, bądź mój mąż, który też był obecny.

Podeszłyście "całościowo" do mojego wczorajszego dnia

 

Lee_Loo zadaj proste, a nie o wątkach buddyjskich ;)

Ha, to na pewno Pan z pizzą :)

Rycerz puch. może też oznaczać siostrę ale tak z jednej karty to ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś o moim wyglądzie - jakie mam włosy, krótkie czy długie, kolor, wzrost, co wyjdzie :)

Mag - włosy czarne lub ciemny brąz, długość do brody, jesteś wysoki, sylwetka normalna, hipnotyzujące spojrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, na pierwszy ogień.

 

Jak wygląda Lee_Loo?

Jesteś wysoka, ma długie i szczupłe nogi. Mogłaś kiedys ćwiczyć gimnastykę artystyczną albo obecnie joge. Szybko chodzisz, sprężynujesz. Stopy stawiasz na zewnątrz.

Owłosienie męskie, czyli dużo i gęsto, raczej ciemne. Włosy długie.

Ubierasz się wygodnie, lubisz czuć się swobodnie. Częściej spodnie. Nie lubisz nowości w modzie, klasyk.

Możesz byc wegetarianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam blond włosy do szyi, niebieskie oczy, średni wzrost, ćwiczę jogę, ale daleko mi do sportowca ;) wegetarianką jestem, lubię wygodne ubrania, ale najbardziej pasuje do mnie opis d@neczki chociaż zawodowo jeszcze się nie zajmuje tymi rzeczami, ale się przymierzam - także teraz Twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAŹ PUCHARÓW - masz dusze artystki i wyksztalcenie muzyczne. Jednakże nie pracujesz w tym zawodzie. Mogłaś byc opiekunką, opiekowac sie dziecmi, ale uważam, ze obecnie zajmujesz sie handlem, pracujesz w sklepie z artykułami dla dzieci np zabawkami, ubraniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nauczycielkę często biorą mnie ludzie, którzy mnie nie znają.

Dzieci lubię i mam z nimi dobry kontakt. Mam duszę artystki.

A pracuję w urzędzie z papierami głównie, ale i ludźmi. Sprawiedliwość jest w tym przypadku idealna - policja. :okok:

 

Lee_Loo Twoja kolej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się szkoła, kuratorium i sąd wiążę z ochroną. Niech będzie więc kuratorium.

 

Uczy w szkole :) Nie wiem teraz kto został zwycięzcą.. Jako że GalaTea napisała pierwsza o tej szkole to jej przyznaję laury, choć D@neczka potem o tej dyrektorce szkoły.. To drugie miejsce będzie, może tak być? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Chociaż nie jestem taką znowu nową energią na tym forum :)

Pytanie: Jakie prace zostały wykonane przy moim domu?

 

Moc - ciężkie, fizyczne, intensywne, coś w ogrodzie - altankę budowałaś? alejkę wybrukowałaś, może zrobiłaś sobie oczko wodne, posadziłaś drzewa... Albo czyszczenie rynien z liści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...