Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2021 o 17:25, Wildwood napisał:

Wokalista  zwycieskiego zespolu Eurowizja 2021 Maneskin Damiano David

 

Slonce merkury - koziorozec

Wenus - wodnik

mars waga, ksiezyc prawdopodobnie tez

 

 

_118654821_mediaitem118654820.jpg

 

damiano-david-dei-maneskin-foto-di-bacco

 

 

Tu jak byl mlody

 

1513354165500.JPG

 

 

W sumie nadal jest

Widac ze lubi ekstrawagancje , na scenie lubi szokowac strojemni zachowaniem. Taki ksiaze ciemnosci.

 

damiano-david.jpg?lossy=1&strip=1&webp=1

 

 

oj chyba nie bede oryginalna..widze tu skorpiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

A jak myślicie tenisista, Hubert Hurkacz?

 

Słońce, Wenus, Uran- Wodnik

Merkury, Jowisz, Neptun Koziorożec

Księżyc i Saturn Baran

Mars Waga

Pluton Strzelec

 

 

212b3fc20433a415gen.jpg

 

116f9ace5b1720ecgen.png

 

 

1a305a7ee109120dgen.jpg

 

 

f87d98b554e7b2cdgen.jpg

 

 

8d9368d6aca2ea1egen.jpg

 

68c5ecb9a64bfbbcgen.png

 

 

465af4f5bb7be6c1gen.jpg

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Marek Niedźwiecki - dziennikarz muzyczny 

Słońce, Wenus- Baran

Merkury - Ryby

Księżyc - Skorpion

Mars - Strzelec 

Jowisz - Bliźnięta 

5d90029c0550df65764234f8aa32a436.jpg

z25996301V,Marek-Niedzwiecki-w-studiu-Programu-III-Polskiego-.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Gringe napisał:

@Lunaria - czy ja zepsuję zabawę jeśli podam w czym pan Marek ma ascendent? ;) 

Obie wiemy w takim razie ;) ale może ktoś się odezwie, kto nie wie, a chce sie pobawić ;)

@Gringe a jak myślisz, gdzie ma ascendent Hubert Hurkacz, zastanawialam sie nad Koziorożcem :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dawid Tomala złoty medalista w chodzie na 50 km na olimpiadzie w Tokio

Słońce, Mars - Panna

Księżyc, Jowisz - Rak

Merkury, Wenus - Waga

Pluton - Skorpion

Reszta pokoleniowek Koziorożec

 

@Gringe jak sądzisz? :) mi pasuje jakiś ognisty znak, ale tylko dlatego, żeby dodało mu to powera do działania, może Strzelec?? 

Dawid-Tomala-768x432.jpg

180px-Dawid_Tomala,_Nowa_Dęba_2017-06-18_1.jpg

4f4bacaf3ec1c_o_large.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria chyba za niski na strzelca, choć dość szczupły. Mnie się te jego zakola kojarzą z Rakiem :) 

O- teraz zerknęłam na rozpiskę planet i na Księżyc w Raku :) Padowakoby jedli miałby ten Księżyc w 1 domu - popularność wśród ludzi, bycie rozpoznawalnym czy vos( choć nie wiem aż tak go rozpoznają na ulicy, nawet po tych medalach). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Gringe napisał:

@Lunaria chyba za niski na strzelca, choć dość szczupły. Mnie się te jego zakola kojarzą z Rakiem :) 

O- teraz zerknęłam na rozpiskę planet i na Księżyc w Raku :) Padowakoby jedli miałby ten Księżyc w 1 domu - popularność wśród ludzi, bycie rozpoznawalnym czy vos( choć nie wiem aż tak go rozpoznają na ulicy, nawet po tych medalach). 

Słuszna uwaga :) poza tym, ma wygląd takiego chłopaka z sąsiedztwa, nie rzuca się w oczy 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Joanne Opozde, zone Antka Krolikowskiego?

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Wodnik

Wenus: Bliznieta

Merkury: Bliznieta

Mars: Ryby

 

Opozda usuwa komentarze na Instagramie! Zobaczcie, dlaczego to robi! -  Obcas.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Znamy szczegóły!

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda o koszmarze, który przeżyła we Francji:  "Zabarykadowałam drzwi łóżkiem" - Pudelek

 

Joanna Opozda postawiła na głęboki dekolt - Kobieta w INTERIA.PL

 

Joanna Opozda zdradza patent na PIĘKNĄ TWARZ. "Myśl o Antku wystarczy" -  Pudelek

 

Na jaw wyszły szczegóły dotyczące ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Gdzie odbędzie się ceremonia i kto się na niej pojawi. Zyciepl

 

Joanna Opozda pokazała się w sukience z Zary. Wybrała najgorętszy model  tego lata! - Glamour.pl

 

JOANNA OPOZDA - WIBO MAKEUP TUTORIAL #WIBOMOOD - YouTube

 

Joanna Opozda w bikini. Pokazała piękną opaleniznę! - Obcas.pl

 

Joanna Opozda odpowiada "życzliwej" fance. "Dwa miesiące później głośno  będzie o ROZWODZIE" - Pudelek

 

Pierwsza miłość". Jowita w ciąży, ale nie chce urodzić dziecka. Czy podda  się aborcji? - Telemagazyn.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Słowa aktora zaskakują  - Glamour.pl

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 18:27, runoutofbreath napisał:

A co powiecie o J. Wieniawie?

Dziewczyna zrobila oszalamiajaca kariere, ewidentnie urodzona pod szczesliwa gwiazda. 

 

Julia Wieniawa zarabia fortunę na reklamach?! Te stawki mogą zaimponować...  - ESKA.pl

 

Julia Wieniawa zmieniła wygląd. Zupełnie nowy wizerunek na 2019 rok |  naTemat.pl

 

Julia Wieniawa niedawno chwaliła się, że unika makijażu. Teraz reklamuje  podkłady. Fani: Malujesz się w końcu czy nie? Odpowiedziała

 

Julia Wieniawa w eleganckiej sukni z aksamitu zaliczyła... wpadkę? |  Wizaż.pl

 

Julia Wieniawa gubi się we własnym wizerunku. "Albo zmyj maskę, albo nie  udawaj, że nie nosisz" - Pudelek

 

Julia Wieniawa - najsławniejsza gwiazda? Wiek, wzrost, waga, Instagram,  kariera, partner

 

Tuż po śmierci Pawła Królikowskiego, Julia Wieniawa wysłała do Antka SMS-a!  Napisała w nim... - Dziecko i Figura

 

rodzinka.pl": Dramat Julii Wieniawy! Jest zmęczona... facetami! -  swiatseriali.pl

 

Julia Wieniawa: za kilka lat ludzie przestaną mnie postrzegać jako  dziewczynkę z telewizji - Muzyka

 

Julia Wieniawa-Narkiewicz (@kcjulia15) — Likes | ASKfm

 

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski - Pudelek

 

Pieknych wlosow odmowic jej nie mozna ;p

 

Slonce: Koziorozec

Ksiezyc: Wodnik:

Wenus: Koziorozec

Mars: Waga

Merkury: Strzelec

Saturn: Baran 

Moim zdaniem Julia ma Asc w Rybach. 
Popatrzcie na jej zęby mocno Rybkowe.

Figura, oczy takie zmęczone i głębokie. 
Wtedy miałaby Jupitera w 1 domu to by tłumaczyło to, że tak dużo zarabia, a Słońce w koniunkcji na Medium Coeli. 
Poza tym wtedy miałaby też MC w strzelcu, a jego władcę w pierwszym domu, a zarabia na swoim wizerunku.

Edytowane przez violka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2021 o 10:30, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na Joanne Opozde, zone Antka Krolikowskiego?

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Wodnik

Wenus: Bliznieta

Merkury: Bliznieta

Mars: Ryby

 

Opozda usuwa komentarze na Instagramie! Zobaczcie, dlaczego to robi! -  Obcas.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Znamy szczegóły!

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda o koszmarze, który przeżyła we Francji:  "Zabarykadowałam drzwi łóżkiem" - Pudelek

 

Joanna Opozda postawiła na głęboki dekolt - Kobieta w INTERIA.PL

 

Joanna Opozda zdradza patent na PIĘKNĄ TWARZ. "Myśl o Antku wystarczy" -  Pudelek

 

Na jaw wyszły szczegóły dotyczące ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Gdzie odbędzie się ceremonia i kto się na niej pojawi. Zyciepl

 

Joanna Opozda pokazała się w sukience z Zary. Wybrała najgorętszy model  tego lata! - Glamour.pl

 

JOANNA OPOZDA - WIBO MAKEUP TUTORIAL #WIBOMOOD - YouTube

 

Joanna Opozda w bikini. Pokazała piękną opaleniznę! - Obcas.pl

 

Joanna Opozda odpowiada "życzliwej" fance. "Dwa miesiące później głośno  będzie o ROZWODZIE" - Pudelek

 

Pierwsza miłość". Jowita w ciąży, ale nie chce urodzić dziecka. Czy podda  się aborcji? - Telemagazyn.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Słowa aktora zaskakują  - Glamour.pl

 

Baran? ale tez przypomina mi bardzo znajoma osobe która ma Asc w panie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, violka20 napisał:

Baran? ale tez przypomina mi bardzo znajoma osobe która ma Asc w panie 

 

ja obstawialam lwa, ale nie wiem czy dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.08.2021 o 10:30, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na Joanne Opozde, zone Antka Krolikowskiego?

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Wodnik

Wenus: Bliznieta

Merkury: Bliznieta

Mars: Ryby

 

Opozda usuwa komentarze na Instagramie! Zobaczcie, dlaczego to robi! -  Obcas.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Znamy szczegóły!

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda o koszmarze, który przeżyła we Francji:  "Zabarykadowałam drzwi łóżkiem" - Pudelek

 

Joanna Opozda postawiła na głęboki dekolt - Kobieta w INTERIA.PL

 

Joanna Opozda zdradza patent na PIĘKNĄ TWARZ. "Myśl o Antku wystarczy" -  Pudelek

 

Na jaw wyszły szczegóły dotyczące ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Gdzie odbędzie się ceremonia i kto się na niej pojawi. Zyciepl

 

Joanna Opozda pokazała się w sukience z Zary. Wybrała najgorętszy model  tego lata! - Glamour.pl

 

JOANNA OPOZDA - WIBO MAKEUP TUTORIAL #WIBOMOOD - YouTube

 

Joanna Opozda w bikini. Pokazała piękną opaleniznę! - Obcas.pl

 

Joanna Opozda odpowiada "życzliwej" fance. "Dwa miesiące później głośno  będzie o ROZWODZIE" - Pudelek

 

Pierwsza miłość". Jowita w ciąży, ale nie chce urodzić dziecka. Czy podda  się aborcji? - Telemagazyn.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Słowa aktora zaskakują  - Glamour.pl

 

Może Rak albo Byk?? :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 01:06, violka20 napisał:

A ten gość? Sobel 

piosenkarz, raper

bardzo teraz słucha go młodzież 

w jakimś krótkim czasie osiągnął bardzo dużo 

16433668-A05C-43D2-998E-F915D942C1B0.jpeg

44F99B23-EB7E-4F03-9DA5-172850D1D971.jpeg

3CFE0F1E-62EF-4D85-8FF9-A1E659B7FF27.png

D6602489-E1FE-44A8-9E66-A19D91818C85.jpeg

B399FB0F-B897-4FB3-8E65-BD068C452465.jpeg

 

moze jakis wodny? Rak? Skorpion? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Dla mnie facet przypomina trochę Eminema - może przez te opadnięte oczy? Miałby coś wtedy z Ryb choć Eminem ma Asc w Strzelcu i dużo powietrza( Księżyc w Wodniku). Jowisz, władca Asc jest s Koziorożcu. 
Czyli może raczej strzelcowaty typ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Joanna Liszowska?

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Byk

Wenus: Skorpion

Mars: Strzelec

Merkury: Strzelec

Pluton: Waga

 

 

BOZIU jak PIĘKNIE! Fani zakochani, bo Joanna Liszowska ma GRZYWKĘ i proste  włosy | Kozaczek

 

Joanna Liszowska rozstała się z mężem po 8 latach małżeństwa?! - Gala.pl

 

Joanna Liszowska w końcu skomentowała plotki o ROZWODZIE | Kozaczek

 

Joanna Liszowska pokazała córki. To jej małe kopie! [ZDJĘCIA] - Gala.pl

 

Joanna Liszowska w bikini wygląda bardzo... ponętnie ZDJĘCIA | Express  Ilustrowany

 

Joanna Liszowska: seksbomba bez kompleksów - Film

 

Wyszczuplające sukienki plus size na wesele w stylu Joanny Liszowskiej

 

Joanna Liszowska: Miłość wystawiona na próbę - Styl.interia.pl w INTERIA.PL

 

Joanna Liszowska poprowadzi nowy program Polsatu! Tęskniliście? |  przeAmbitni.pl

 

Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem! | Viva.pl

 

Joanna Liszowska (fot. Iza Grzybowska) | Mini dress, Fashion, Women

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, Gringe napisał:

Moja koleżanka a la Liszowska ma Słońce w Lwie - i takie same włosy :) Lew zdecydowanie sprzyja bujnej fryzurze :)  

Nie zawsze chlip chlip :_beczy: mówi to posiadaczka Wenus i Marsa w Lwie (w dodatku przy samym IC) i pięciu kłaków zamiast włosów :((

  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 minuty temu, Lunaria napisał:

Nie zawsze chlip chlip :_beczy: mówi to posiadaczka Wenus i Marsa w Lwie (w dodatku przy samym IC) i pięciu kłaków zamiast włosów :((

Kurczę :mysli: No to jestem zdziwiona. Podkreślony znak Lwa daje zwykle posiadaczom horoskopu fajne włosy. Niekoniecznie blond i kręcone ale…siostra ma Księżyc w Lwie - proste mocne, grube włosy. Wszystkie fryzjerki się zawsze zachwycają jakie zdrowe.  

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Gringe napisał:

Kurczę :mysli: No to jestem zdziwiona. Podkreślony znak Lwa daje zwykle posiadaczom horoskopu fajne włosy. Niekoniecznie blond i kręcone ale…siostra ma Księżyc w Lwie - proste mocne, grube włosy. Wszystkie fryzjerki się zawsze zachwycają jakie zdrowe.  

Wiem, jestem ewenementem xD jedyne co mam z Lwa to zielone ślepia :) 

Mąż ma tylko Asc w Lwie i ma piękną bujną szopę. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta liszowskato nie casem doczepow?  raczej nie sadze zeby to byly naturalne wlosy.

Tez niedawno liszowska speawdzalam bo chcialam zobaczyc jaki horo ma ten wulkan energii. Ciekawe kest to ze ma slonce na asc. To raczej rzadkie jest. A ja sama mam slonce we lwie i zawsze mialam sporo wlosow ale plaskie.a  od paru lat mi zwiek
szyly porowatosc i wydaje sie ze mam wiecej. niestety doszly zakola. Siostra ma asc we lwie i ma super bujna fryzure lekko jej sie faluja. A kolor ciemny blond. Kolezanka slonce strzelec asc we lwie miala burze ciemnych lokow no ale pozjiej jej zaczey wypadac. Lew moze daje bujna fryzure ale w pozniejszym zyciu stres i nerwy mocno ja przerzedzaja.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Blackraven napisał:

A czy ta liszowskato nie casem doczepow?  raczej nie sadze zeby to byly naturalne wlosy.

Wydaje mi się, że to jej... Ale teraz nawet podróbki wyglądają jak prawdziwe :p

3 minuty temu, Blackraven napisał:

sama mam slonce we lwie i zawsze mialam sporo wlosow ale plaskie.a  od paru lat mi zwiek
szyly porowatosc i wydaje sie ze mam wiecej. niestety doszly zakola.

A może też masz jakiś nieharmonijny aspekt lub jakaś progresja dała Ci w kość, może tak być @Gringe??

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lunaria napisał:

Wydaje mi się, że to jej... Ale teraz nawet podróbki wyglądają jak prawdziwe :p

A może też masz jakiś nieharmonijny aspekt lub jakaś progresja dała Ci w kość, może tak być @Gringe??

W kosc to dala mi tarczyca ;p stad nabawilam sie zakoli. Ale ogolnie oprocz siwienia ktore pryszlo wraz z wiekiem hery sa niezle. W sumie nie ma co narzekac.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Blackraven - u Ciebie Słońce jest w kwinkunksie z Jowiszem - może nie ma tragedii bo wszystkie aspekty Jowisza są miłe widziane w horoskopie ale…kwinkunks to kwinkunks. Gdzieś uwiera, da się żyć ale czuć dyskomfort. No i Słońce w trudnych aspektach zsyła choroby przewlekłe. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
51 minut temu, Lunaria napisał:

Rozumiem, że mam podziekowac Plutonowi? ;)

Nie wiem czy chcesz bym wspominała o Twoich aspektach w horoskopie - pamietam, że Willow nie życzyła sobie tego i kazała usuwać szczegóły. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gringe napisał:

No i Słońce w trudnych aspektach zsyła choroby przewlekłe. 

No ale @Runoutofbreath pochwalila moje wlosy. wiec chyba tragedii nie ma.  Porownuje do kolezanek swoje wlosy to musze powiedziec ze jets bardzo dobrze.

Ja do tej pory nie zwracalam na kwinkunksy uwagi. Nie wiedzialam.ze ten  maly skunks moze tyle namieszac i dawac przewlekle choroby ;( 

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Gringe napisał:

Nie wiem czy chcesz bym wspominała o Twoich aspektach w horoskopie - pamietam, że Willow nie życzyła sobie tego i kazała usuwać szczegóły. 

Jesstem wyluzowana, można ze  mnie czytać jak z otwartej księgi  :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Gringe napisał:

@Blackraven - u Ciebie Słońce jest w kwinkunksie z Jowiszem - może nie ma tragedii bo wszystkie aspekty Jowisza są miłe widziane w horoskopie ale…kwinkunks to kwinkunks. Gdzieś uwiera, da się żyć ale czuć dyskomfort. No i Słońce w trudnych aspektach zsyła choroby przewlekłe. 

Normalnie czytasz mi w myślach... dziś szukałam informacji o tych mniejszych aspektach, ale ciężko było mi coś znaleźć sensownego i zastanawiałam się jak to zebrać, żeby miało ręce i nogi :D

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria chodzi Ci o kwinkunksy i polsekstyle? Czy te insze jeszcze? Te dwa pierwsze - zwracam uwagę- zwłaszcza jak kwinkunksy tworzą Palec Boży. 
No i kwinkunks to taka totalnie upierdliwa rzecz- i ta metafora o kamieniu w bucie do mnie przemawia. 
Z resztą, urodzeniowo mam Słońce w kwinkunksie z Plutonem i Neptunem - czuję, ze nie mam wpływu ba pewne sprawy, gdzieś dzieją się poza moją kontrolą. Niby krzywda mi się nie dzieje ale czuję się zirytowana. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Gringe napisał:

@Lunaria chodzi Ci o kwinkunksy i polsekstyle? Czy te insze jeszcze? Te dwa pierwsze - zwracam uwagę- zwłaszcza jak kwinkunksy tworzą Palec Boży. 

Też, plus bikwintyle i poltorakwadratury (jeśli źle napisalam, to mnie popraw xD) 

15 minut temu, Gringe napisał:

No i kwinkunks to taka totalnie upierdliwa rzecz- i ta metafora o kamieniu w bucie do mnie przemawia. 
Z resztą, urodzeniowo mam Słońce w kwinkunksie z Plutonem i Neptunem - czuję, ze nie mam wpływu ba pewne sprawy, gdzieś dzieją się poza moją kontrolą. Niby krzywda mi się nie dzieje ale czuję się zirytowana. 

Ciekawe porównanie muszę poobserwować swój horoskop, ale coś czarno to widzę, żebym zrozumiała o co w tym chodzi :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 19:17, Blackraven napisał:

No ale @Runoutofbreath pochwalila moje wlosy. wiec chyba tragedii nie ma.  Porownuje do kolezanek swoje wlosy to musze powiedziec ze jets bardzo dobrze.

Ja do tej pory nie zwracalam na kwinkunksy uwagi. Nie wiedzialam.ze ten  maly skunks moze tyle namieszac i dawac przewlekle choroby ;( 

 

Twoje wlosy sa super! Jestes zbyt krytyczna....

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama jest lwem i ma asc we lwie, przez wiekszosc zycia miala ponoc dlugi i gruby warkocz z czarnych wlosow. Obecnie przez wiele stresu w swoim zyciu bardzo sie przerzedziły- problemy z tarczyca, zoladkiem..swoje robia :< 

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszula Grabowska, aktorka

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Rak

Wenus: Rak

Mars: Lew

Merkury: Bliznieta

 

Urszula Grabowska - IMDb

 

http://images31.fotosik.pl/114/66264a5e135cf9d8.jpg

 

 

Urszula Grabowska dba o swoich mężczyzn - Dziennik.pl

 

Urszula Grabowska - FDB

 

 

Urszula Grabowska kończy 45 lat - Świat Seriali w INTERIA.PL

 

Urszula Grabowska

 

Urszula Grabowska mogła stracić dziecko - Świat Seriali w INTERIA.PL

 

Gwiazdy na Gwiazdkę - Urszula Grabowska - Kobieta.pl

 

Urszula Grabowska: podróż w kosmos - Facet

 

Urszula Grabowska: Po dwóch stronach lustra - Styl.interia.pl w INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Urszula Grabowska, aktorka

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Rak

Wenus: Rak

Mars: Lew

Merkury: Bliznieta

 

Urszula Grabowska - IMDb

 

http://images31.fotosik.pl/114/66264a5e135cf9d8.jpg

 

 

Urszula Grabowska dba o swoich mężczyzn - Dziennik.pl

 

Urszula Grabowska - FDB

 

 

Urszula Grabowska kończy 45 lat - Świat Seriali w INTERIA.PL

 

Urszula Grabowska

 

Urszula Grabowska mogła stracić dziecko - Świat Seriali w INTERIA.PL

 

Gwiazdy na Gwiazdkę - Urszula Grabowska - Kobieta.pl

 

Urszula Grabowska: podróż w kosmos - Facet

 

Urszula Grabowska: Po dwóch stronach lustra - Styl.interia.pl w INTERIA.PL

O matko bardzo widać Raka, ale może ascendent w Bliźniętach, sadzę po chudym nosie xD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2021 o 10:30, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na Joanne Opozde, zone Antka Krolikowskiego?

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Wodnik

Wenus: Bliznieta

Merkury: Bliznieta

Mars: Ryby

 

Opozda usuwa komentarze na Instagramie! Zobaczcie, dlaczego to robi! -  Obcas.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Znamy szczegóły!

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda o koszmarze, który przeżyła we Francji:  &quot;Zabarykadowałam drzwi łóżkiem&quot; - Pudelek

 

Joanna Opozda postawiła na głęboki dekolt - Kobieta w INTERIA.PL

 

Joanna Opozda zdradza patent na PIĘKNĄ TWARZ. &quot;Myśl o Antku wystarczy&quot; -  Pudelek

 

Na jaw wyszły szczegóły dotyczące ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Gdzie odbędzie się ceremonia i kto się na niej pojawi. Zyciepl

 

Joanna Opozda pokazała się w sukience z Zary. Wybrała najgorętszy model  tego lata! - Glamour.pl

 

JOANNA OPOZDA - WIBO MAKEUP TUTORIAL #WIBOMOOD - YouTube

 

Joanna Opozda w bikini. Pokazała piękną opaleniznę! - Obcas.pl

 

Joanna Opozda odpowiada &quot;życzliwej&quot; fance. &quot;Dwa miesiące później głośno  będzie o ROZWODZIE&quot; - Pudelek

 

Pierwsza miłość&quot;. Jowita w ciąży, ale nie chce urodzić dziecka. Czy podda  się aborcji? - Telemagazyn.pl

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Słowa aktora zaskakują  - Glamour.pl

 

Jak pisałam wcześniej sprawdziłam Panna w Asc przypomina mi moja znajoma bardzo która tez ma właśnie Pannę w Ascendancie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 24.08.2021 o 22:13, runoutofbreath napisał:

Moja mama jest lwem i ma asc we lwie, przez wiekszosc zycia miala ponoc dlugi i gruby warkocz z czarnych wlosow. Obecnie przez wiele stresu w swoim zyciu bardzo sie przerzedziły- problemy z tarczyca, zoladkiem..swoje robia :< 

 

 

Mój małż ma Asc we Lwie i ma tyle włosów, co kot napłakał XD także może aspekty ważne do Asc ;). W każdym razie w tym znaku już nic nie ma ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 14:00, Lunaria napisał:

O matko bardzo widać Raka, ale może ascendent w Bliźniętach, sadzę po chudym nosie xD

 

Też czuję jakoś powietrze od niej uhmmm, Dobra - stawiam, że Wodnik. W sumie niczym się specjalnym nie wyróżnia, ale zostawiam ten znak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ce29f8f9a2ab8.png

 

Tego pana nie trzeba przedstawiac :)Miejsce urodzenia szacunkowe. Gdzie byscie ustawili ascenxent?

Widac silnego skorpa te oczy podkrazone.... moze asc tez skorp? Albo ryba?

 

 

 

1907912_216763191858400_1788788258_n.jpg

 

 

11666276_451152841752766_761159828734847

 

241625013_1755080394693331_7519728170734

 

 

217609969_1713075172227187_4850458711971

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blackraven napisał:

ce29f8f9a2ab8.png

 

Tego pana nie trzeba przedstawiac :)Miejsce urodzenia szacunkowe. Gdzie byscie ustawili ascenxent?

Widac silnego skorpa te oczy podkrazone.... moze asc tez skorp? Albo ryba?

 

 

 

1907912_216763191858400_1788788258_n.jpg

 

 

11666276_451152841752766_761159828734847

 

241625013_1755080394693331_7519728170734

 

 

217609969_1713075172227187_4850458711971

 

 

 

 

stawiam na asc w wadze albo skorpionie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta Kręglicka, modelka:

 

Slonce: Baran

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Ryby

Mars: Panna

Merkury: Baran 

 

 

Urodziny Anety Kręglickiej. Kończy 50 lat

 

W stylu gwiazd: czego o modzie nauczyła nas Aneta Kręglicka? | Polishly

 

Aneta Kręglicka tłumaczy się ze swojej szczupłej figury: „Jest miejsce dla  szczupłych i otyłych”

 

Aneta Kręglicka projektuje dla polskiej marki - Centra handlowe

 

Aneta Kręglicka 30 lat temu została Miss World. Dziś mówi o ofiarach  molestowania. &quot;To dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowanie&quot;

 

Pin on Street style

 

Co ze zdrowiem Anety Kręglickiej? - Kobieta w INTERIA.PL

 

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie sprzed 28 lat! Pamiętacie, jak Miss Świata  wyglądała w młodości?

 

56-letnia Aneta Kręglicka zachwyca w bikini na wakacjach! | Viva.pl

 

Aneta Kręglicka mimo 56 lat ma figurę 30-latki. Unika 1 produktu, a ten  spożywa codziennie

 

w mlodosci:

 

Aneta Kręglicka wspomina, jak 30 lat temu została Miss World - WP Gwiazdy

 

Aneta Kręglicka zdradziła, co je. Nie jest tego dużo

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blackraven napisał:

Nie mam pojecia. Ale dorzuce wiecej jej zdjec z mlodosci. Uroda nie powalala.

 

Jw4k9kpTURBXy80MDg4MjU2YmM3MTFmODc4YmZmM

 

MjAyMjAxYgsgGztZbgNvHmNDbwMoWmFINFt3SG5P

 

0009EIX2SO4I9PU7-C321-F4.jpg

 

tez niezbyt mi sie podobala..

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Dziewczyny - No wyglada jak typowa Wenus w Rybach :) zwłaszcza te senne oczy. 

 

 

prawda? Tez tak pomyslalam zanim jeszcze looknelam w kosmogram, chociaz ja obstawialam bardziej jakis ksiezyc w rybach..tak obstawialam ksiezyc, wenus w rybach..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

Stawiam U pani Anety na asc w Byku :) 

 

kurcze dla mnie to naprawde ciezki orzech do zgryzienia..figure ma kojarzaca sie bardzo mocno z blizniakiem...jest taka chudziutka...wrecz zbyt szczupla jak dla mnie...byk kojarzy mi sie z inna sylwetka..ale z zachowania byk bardzo pasuje...jest taka powolna, mozolna...wrecz nieprawdopodobne, ze to baran

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
35 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

kurcze dla mnie to naprawde ciezki orzech do zgryzienia..figure ma kojarzaca sie bardzo mocno z blizniakiem...jest taka chudziutka...wrecz zbyt szczupla jak dla mnie...byk kojarzy mi sie z inna sylwetka..ale z zachowania byk bardzo pasuje...jest taka powolna, mozolna...wrecz nieprawdopodobne, ze to baran

Nie analizowałam pod tym kątem zachowania pani Anety. Asc w Byku z Wenus w Rybach pasowałoby do osoby która była miss świata ;) 

Za powolność i takie typowe przyziemne zachowania odpowiada Księżyc a u tej pani jest w Strzelcu więc nie powiedziałabym, że ona jest mało energiczna. 
 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 26.09.2021 o 13:04, runoutofbreath napisał:

Radosław Krzyżowski, aktor

 

Radosław Krzyżowski: Małżeństwo jest jak firma - Kobieta w INTERIA.PL

 

Radosław Krzyżowski: będziemy próbowali robić wolny teatr, dopóki będzie to  możliwe [WYWIAD] - Wywiad i artykuły

 

Na dobre i na złe. Michał Sambor zniknął z Leśnej Góry? Co się dzieje z  byłym ordynatorem chirurgii? - Super Express

 

Pracoholik z &quot;Na dobre i na złe&quot; - Film w INTERIA.PL

 

Radosław Krzyżowski - Świat Seriali

 

 

Slonce: Wodnik

Ksiezyc: Lew

Wenus: Ryby

Mars: Baran

Merkury: Koziorozec

Może ascendent w Koziorożcu, ma dość "smutne oczy", ale pewnie słynna Wenus w Rybach to nadaje :)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 15.01.2022 o 23:20, Blackraven napisał:

ce29f8f9a2ab8.png

 

Tego pana nie trzeba przedstawiac :)Miejsce urodzenia szacunkowe. Gdzie byscie ustawili ascenxent?

Widac silnego skorpa te oczy podkrazone.... moze asc tez skorp? Albo ryba?

 

 

 

1907912_216763191858400_1788788258_n.jpg

 

 

11666276_451152841752766_761159828734847

 

241625013_1755080394693331_7519728170734

 

 

217609969_1713075172227187_4850458711971

 

 

 

U niego obstawiam asc w Strzelcu :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

Nie analizowałam pod tym kątem zachowania pani Anety. Asc w Byku z Wenus w Rybach pasowałoby do osoby która była miss świata ;) 

Za powolność i takie typowe przyziemne zachowania odpowiada Księżyc a u tej pani jest w Strzelcu więc nie powiedziałabym, że ona jest mało energiczna. 
 

 

taka stonowana sie wydaje przed kamera..raczej ulozona a nie postrzelona jak typowe znaki ogniste

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
30 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

taka stonowana sie wydaje przed kamera..raczej ulozona a nie postrzelona jak typowe znaki ogniste

Stoicki spokój zapewnia znak Byka :) . Na Asc może dawać ten spokój w kontakcie z otoczeniem. 

To zależy też, co ma się w ognistym znaku - najbardziej „wyrywny” będzie Księżyc bo on mówi o naszej naturze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
56 minut temu, Lunaria napisał:

Może ascendent w Koziorożcu, ma dość "smutne oczy", ale pewnie słynna Wenus w Rybach to nadaje :)

A tutaj bym stawiała na ascendent w Bliźniaku lub Pannie z racji, że pan Radek ma dużo z …Koziorożca.  Wiem, pokrętna logika rozumowania i już wyjaśniam - on ma Merkurego w Koziorożcu. Wiec jeśli Merkury jako władca Asc jest w Koziorożcu to i na ascendent trzeba patrzeć przez pryzmat Koziorożca :) 

Ojjjj… baaardxo ho lubiłam w serialu na Dobre i na złe :) 

 

No i muszę dodać, że ma coś z Nicolasa Cage’a :) 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Gringe napisał:

A tutaj bym stawiała na ascendent w Bliźniaku lub Pannie z racji, że pan Radek ma dużo z …Koziorożca.  Wiem, pokrętna logika rozumowania i już wyjaśniam - on ma Merkurego w Koziorożcu. Wiec jeśli Merkury jako władca Asc jest w Koziorożcu to i na ascendent trzeba patrzeć przez pryzmat Koziorożca :) 

Ojjjj… baaardxo ho lubiłam w serialu na Dobre i na złe :) 

 

No i muszę dodać, że ma coś z Nicolasa Cage’a :) 

Właśnie na Koziorożca wydaje się być zbyt "ciepły, Koziorożec jest dość szorstki . No, ale może to dzięki Księżycowi w Lwie. Przystojniejszy od Mikołaja Klatki :D

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
22 minuty temu, Lunaria napisał:

Właśnie na Koziorożca wydaje się być zbyt "ciepły, Koziorożec jest dość szorstki . No, ale może to dzięki Księżycowi w Lwie. Przystojniejszy od Mikołaja Klatki :D

Nie, no nikt nie myśli, że N.C. jest moim typem :obled: ale tak jego oczy i górna cześć twarzy skojarzyła mi się z naszym PRZYSTOJNYM aktorem :) 

To już bardziej w moim typie jest Adam Sandler - przynajmniej jest przy nim wesoło :D 

Edytowane przez Gringe
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cornelia Jakobs- szwedzka wokalistka, wybrana na reprezentantkę Szwecji w konkursie Eurowizji 2022 w Turynie

 

Slonce: Ryby

Ksiezyc: Byk

Wenus/Mars Wodnik

Merkury: Baran

 

Cornelia Jakobs on the favorite status | Hallandsposten -  www.diglogs.com/Sweden

 

Cornelia Jakobs: Anders Bagge har precis bett mig om ursäkt för det som  hände i Idol 11 mars 2022 - Melodifestivalen & Eurovision Song Contest i P4  | Sveriges Radio

 

Cornelia Jakobs vann Melodifestivalen 2022.
 

Cornelia Jakobs om adhd:n och utmattningsdepressionen

 

http://wiwibloggs.com/wp-content/uploads/2022/02/Cornelia-Jakobs-Hold-Me-Closer-Sweden-Eurovision-2022.jpg

 

Cornelia Jakobs on ADHD and depression with fatigue

 

Cornelia Jakobs vinner Melodifestivalen 2022 med låten Hold me closer

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrakta, wokalistka z Serbii

 

Slonce- waga

Ksiezyc- Wodnik

Wenus- Skorpion

Mars- Skorpion

Uran- Skorpion

 

 

Konstrakta otkrila tajnu uspjeha pjesme koja će Srbiju predstavljati na  Eurosongu: "Ja sam mislila, svakog čuda tri dana dosta, ali..."

 

KONSTRAKTA ZBOG SPECIJALNOG RAZLOGA IMA ŠANSU DA POBEDI! U Evropi vlada  pomama za njenom pesmom: A OVO se do sada nije desilo!

 

KONSTRAKTA PREVEDENA NA ENGLESKI: Zdravu umetnicu će SAD ceo svet razumeti,  zahvaljujući OVOJ mogućnosti koju koristi

 

Who is Konstrakta, the woman who will represent Serbia at "Eurovision"? -  Free press

 

Konstrakta i njen modni stil | wanted.rs

 

Letras con traducción de Konstrakta - ES  image.jpeg.9bc2f88f8198212e49efad7763f2c03a.jpeg

 

 

Ana Konstrakta Đurić- ZEMLJA GRUVA - Intro-ducing

 

Ana Konstrakta Đurić- ZEMLJA GRUVA - Intro-ducing

 

http://42magazin.rs/wp-content/uploads/2018/04/42c.jpg

 

Konstrakta i Zoe Kidah: Tako slične, a opet različite

 

Ana Konstrakta Đurić- ZEMLJA GRUVA - Intro-ducing

 

TEMA: Konstrakta - Aloonline.me

 

Konstrakta iz benda ZEMLJA GRUVA objavila samostalni singl - Neam šamana |  musicpocket

 

http://www.pravda.rs/fileadmin/slike/2020/03/14/Konstrakta_i_Maja_Uzelac_foto_Sonja_Spasic.jpg

 

Ana Konstrakta Đurić- ZEMLJA GRUVA - Intro-ducing

 

536928_59204067-1214022885445735-76752666934467275-n_iff.jpg?1646554024

 

 

 

 

KO JE KONSTRAKTA? Ima dvoje dece A EVO KAKO JE IZABRALA UMETNIČKO IME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aleksander Sikora, dziennikarz, prezenter TVP

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Lew

Wenus: Bliznieta

Mars: Baran

 

Kim jest Olek Aleksander Sikora? Życie prywatne, dziewczyna, Instagram |  Viva.pl

 

Dlaczego Aleksander Sikora zniknął z Pytania na śniadanie?

 

Kim jest Aleksander Sikora? Wiek, żona, dzieci, wykształcenie

 

Aleksander Sikora szczerze o pracy w telewizji. Jedno wydarzenie w  przeszłości mocno na niego wpłynęło. Zyciepl

 

Olek Sikora w dzieciństwie przeżył dramat - pomponik.pl

 

Plik:Aleksander Sikora koncert kolęd.jpg – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Aleksander Sikora żegna ukochaną babcię. Zmarła tuż przed świętami -  pomponik.pl

 

The Voice of Poland". Aleksander Sikora nowym prowadzącym

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, runoutofbreath napisał:

Aleksander Sikora, dziennikarz, prezenter TVP

 

Slonce: Rak

Ksiezyc: Lew

Wenus: Bliznieta

Mars: Baran

 

Kim jest Olek Aleksander Sikora? Życie prywatne, dziewczyna, Instagram |  Viva.pl

 

Dlaczego Aleksander Sikora zniknął z Pytania na śniadanie?

 

Kim jest Aleksander Sikora? Wiek, żona, dzieci, wykształcenie

 

Aleksander Sikora szczerze o pracy w telewizji. Jedno wydarzenie w  przeszłości mocno na niego wpłynęło. Zyciepl

 

Olek Sikora w dzieciństwie przeżył dramat - pomponik.pl

 

Plik:Aleksander Sikora koncert kolęd.jpg – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Aleksander Sikora żegna ukochaną babcię. Zmarła tuż przed świętami -  pomponik.pl

 

The Voice of Poland". Aleksander Sikora nowym prowadzącym

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Hmmm niewiadomo czy to jego naturalny kolor oczu czy też soczewki, ale strzelam, że jest ascendentalnymi Rybami lub Wodnikami

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lunaria napisał:

Hmmm niewiadomo czy to jego naturalny kolor oczu czy też soczewki, ale strzelam, że jest ascendentalnymi Rybami lub Wodnikami

 

wlasnie tez tak uwazam...przypomina mi nieco wodnika z urody (sama mam tam ksiezyc, wiec potrafie to wyczuc), choc z drugiej str ta intensywna barwa oczu to moga byc rybki..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...