Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2020 o 15:18, Yunugar napisał:

Lianna po kovidzie jest w formie to teraz odgaduje wszystkie ascendenty i ty chyba też :oklaski::D

 

No nie wiem, nie wiem, oficjalnej godziny Sary w necie raczej nie znajdziesz, takze mozemy sie jedynie domyslac :) a @Lianna zawsze byla w formie, nie tylko teraz ;p podobnie jak @Willow to nasze dwie ekspertki ;p :1s_c:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 13:24, runoutofbreath napisał:

 

wow, @Lianna miala racje, gratuluję :) Charyzmy, uroku osobistego na pewno nie sposób mu odmówić. 

Bardzo specyficzny głos ma, wam powiem :D

W dniu 21.10.2020 o 13:58, runoutofbreath napisał:

A co powiecie o Sarze Boruc? 

Moim zdaniem śliczna kobieta, bardzo seksowna, ma w sobie pewien magnetyzm i tajemnicę...

 

Sara Boruc Mannei obcięta na boba z grzywką. Co na to Artur Boruc | Viva.pl

 

Sara Boruc

 

Sara Boruc Mannei zdradziła płeć dziecka! Już niedługo po raz kolejny  zostanie mamą - Glamour.pl

 

Kim jest Sara Mannei. Zakupy Sary Mannei. Instagram Sary Mannei. Stylizacje Sary Mannei

 

Wybory parlamentarne 2019: Sara Boruc pójdzie na wybory razem z mężem |  naTemat.pl

 

Sara Boruc /Andras Szilagyi /MWMedia

 

Sara Mannei: "Podtrzymuję: 900 ZŁOTYCH TO MAŁO na zakupy!"

 

 

i trochę zdjęć z młodości:

 

Artur Boruc i Sara Mannei

 

Artur Boruc i Sara Mannei - Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei

 

Sara Mannei (@saramannei) | Twitter

 

 

Słońce: Waga

Księżyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Koziorożec

Merkury: Waga

Pluton: Skorpion

Saturn: Skorpion

Nie biorę pod uwagę zdjęcia po operacji plastycznej :P 

Na młodych - ewidentny Skorpion, moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lianna napisał:

Iga Świątek? Nasza mistrzyni :oklaski:

 

b0bd20fddadbbc37gen.jpg

 

Słońce, Merkury, Jowisz i Saturn Bliźnięta

Księżyc Panna

Mars Strzelec Wenus Baran

Ma taki ładny, owalowy kształt twarzy! :love: Chciałam powiedzieć, że widzę Bliźniąt, ale tam jest taki Stellum - napewno sporo daje :) Panne i Strzelca planetarnie też widać.

Po namyśle jestem za asc Strzelcem.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

Iga Świątek? Nasza mistrzyni :oklaski:

 

b0bd20fddadbbc37gen.jpg

 

a4d91c63d960c942med.jpg

 

Słońce, Merkury, Jowisz i Saturn Bliźnięta

Księżyc Panna

Mars Strzelec Wenus Baran

Bliźnięta ale ma coś z Urana więc może Wodnik? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lianna napisał:

Iga Świątek? Nasza mistrzyni :oklaski:

 

b0bd20fddadbbc37gen.jpg

 

a4d91c63d960c942med.jpg

 

Słońce, Merkury, Jowisz i Saturn Bliźnięta

Księżyc Panna

Mars Strzelec Wenus Baran

 

Jak dla mnie bardzo ciezki przypadek. Nie mam nikogo podobnego w moim najblizszym otoczeniu. Po zdjeciach widac Barana bardzo, ale ma w sobie cos dziwnego, tak jak @Yunugar napisal, wiec dla mnie asc w Wodniku albo Baranie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o J. Wieniawie?

Dziewczyna zrobila oszalamiajaca kariere, ewidentnie urodzona pod szczesliwa gwiazda. 

 

Julia Wieniawa zarabia fortunę na reklamach?! Te stawki mogą zaimponować...  - ESKA.pl

 

Julia Wieniawa zmieniła wygląd. Zupełnie nowy wizerunek na 2019 rok |  naTemat.pl

 

Julia Wieniawa niedawno chwaliła się, że unika makijażu. Teraz reklamuje  podkłady. Fani: Malujesz się w końcu czy nie? Odpowiedziała

 

Julia Wieniawa w eleganckiej sukni z aksamitu zaliczyła... wpadkę? |  Wizaż.pl

 

Julia Wieniawa gubi się we własnym wizerunku. "Albo zmyj maskę, albo nie  udawaj, że nie nosisz" - Pudelek

 

Julia Wieniawa - najsławniejsza gwiazda? Wiek, wzrost, waga, Instagram,  kariera, partner

 

Tuż po śmierci Pawła Królikowskiego, Julia Wieniawa wysłała do Antka SMS-a!  Napisała w nim... - Dziecko i Figura

 

rodzinka.pl": Dramat Julii Wieniawy! Jest zmęczona... facetami! -  swiatseriali.pl

 

Julia Wieniawa: za kilka lat ludzie przestaną mnie postrzegać jako  dziewczynkę z telewizji - Muzyka

 

Julia Wieniawa-Narkiewicz (@kcjulia15) — Likes | ASKfm

 

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski - Pudelek

 

Pieknych wlosow odmowic jej nie mozna ;p

 

Slonce: Koziorozec

Ksiezyc: Wodnik:

Wenus: Koziorozec

Mars: Waga

Merkury: Strzelec

Saturn: Baran 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

A co powiecie o J. Wieniawie?

Dziewczyna zrobila oszalamiajaca kariere, ewidentnie urodzona pod szczesliwa gwiazda. 

 

Julia Wieniawa zarabia fortunę na reklamach?! Te stawki mogą zaimponować...  - ESKA.pl

 

Julia Wieniawa zmieniła wygląd. Zupełnie nowy wizerunek na 2019 rok |  naTemat.pl

 

Julia Wieniawa niedawno chwaliła się, że unika makijażu. Teraz reklamuje  podkłady. Fani: Malujesz się w końcu czy nie? Odpowiedziała

 

Julia Wieniawa w eleganckiej sukni z aksamitu zaliczyła... wpadkę? |  Wizaż.pl

 

Julia Wieniawa gubi się we własnym wizerunku. "Albo zmyj maskę, albo nie  udawaj, że nie nosisz" - Pudelek

 

Julia Wieniawa - najsławniejsza gwiazda? Wiek, wzrost, waga, Instagram,  kariera, partner

 

Tuż po śmierci Pawła Królikowskiego, Julia Wieniawa wysłała do Antka SMS-a!  Napisała w nim... - Dziecko i Figura

 

rodzinka.pl": Dramat Julii Wieniawy! Jest zmęczona... facetami! -  swiatseriali.pl

 

Julia Wieniawa: za kilka lat ludzie przestaną mnie postrzegać jako  dziewczynkę z telewizji - Muzyka

 

Julia Wieniawa-Narkiewicz (@kcjulia15) — Likes | ASKfm

 

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski - Pudelek

 

Pieknych wlosow odmowic jej nie mozna ;p

 

Slonce: Koziorozec

Ksiezyc: Wodnik:

Wenus: Koziorozec

Mars: Waga

Merkury: Strzelec

Saturn: Baran 

Nie znam Pani, również jak i Pań, co były tu wcześniej ;) W sensie, nie wiem, kto to jest :D

Z twarzy i nawet z budowy od razu przypomniała mi znajomą z czasów Rosji ze Słońcem w Koziorożcu - także ten znak widać :D

Na asc zakładam znak powietrzny, chyba za Wodnikiem jestem :D Saturn też włada Wodnikiem, i Saturn zamraża w czasie :DKształt nosa i czoło przemawiają też za Barana, ale nie wiem, to przez władców może być (Saturn, władca Koziorożca, w Baranie).

Ogólnie, bardzo i od dawna jestem ciekawa, jaki asc daje taki wygląd "15-latki" :D Nie wiem ile ona ma łat, ale podejrzewam, że pełnoletnia :D Zazdroszczę pozytywnie ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Nie znam Pani, również jak i Pań, co były tu wcześniej ;) W sensie, nie wiem, kto to jest :D

Z twarzy i nawet z budowy od razu przypomniała mi znajomą z czasów Rosji ze Słońcem w Koziorożcu - także ten znak widać :D

Na asc zakładam znak powietrzny, chyba za Wodnikiem jestem :D Saturn też włada Wodnikiem, i Saturn zamraża w czasie :DKształt nosa i czoło przemawiają też za Barana, ale nie wiem, to przez władców może być (Saturn, władca Koziorożca, w Baranie).

Ogólnie, bardzo i od dawna jestem ciekawa, jaki asc daje taki wygląd "15-latki" :D Nie wiem ile ona ma łat, ale podejrzewam, że pełnoletnia :D Zazdroszczę pozytywnie ;)

 

Julka ma 22 lata, staralam sie wybrac jej obecne zdjecia, jak i te z poczatkow kariery, gdy byla jeszcze nastolatka. Tu wkleje moze jeszcze kilka aktualnych:

 

Wieniawa skrytykowana przez internautów za taniec - zdjęcia, galeria, wideo

 

Julia Wieniawa - Pudelek

 

 

Julia Wieniawa o "Tańcu z Gwiazdami": "Weronika Rosati odradzała mi udział  w programie" - Gala.pl

 

Julia Wieniawa w ogniu krytyki po debiucie w roli prowadzącej. "Nie dała  rady" - Pudelek

 

Naburmuszona Julia Wieniawa odbiera psa od fryzjera (FOTO) - Pudelek

 

Julia Wieniawa w kusej sukience bez stanika na pokazie | Kozaczek

 

Julia Wieniawa padła ofiarą body shamingu na Instagramie. To zjawisko  dotyczy 90% kobiet! - Glamour.pl

 

 

 

Ja poczatkowo obstawiałam lwa, bo jest taka nieco zmanierowana, mam wrażenie, że patrzy na wszystkich z góry, ale w sumie ten wodnik też pasuje. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl, że Wieniawa to Asc Lew. Przyciąga uwagę- to na pewno. Włosy ma piękne, też fakt. Drugi mój typ to znak powietrzny. Wodnika jednak odrzucam. Może Waga? Ciężki przypadek dla mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

Moja pierwsza myśl, że Wieniawa to Asc Lew. Przyciąga uwagę- to na pewno. Włosy ma piękne, też fakt. Drugi mój typ to znak powietrzny. Wodnika jednak odrzucam. Może Waga? Ciężki przypadek dla mnie :P

 

No wlasnie, ja tez obstawiam lwa, ale to powietrze tez gdzies tutaj krazy, moze to po prostu ten ksiezyc w wodniku. Asc w Wadze, przyznam szczerze, ze nie pomyslalam o tym, ale racja, pasuje zdecydowanie bardziej niz wodnik. Julia ma w sobie jakis urok, jednym sie podoba drugim nie, ale ma taka charyzme, cos co przyciaga. Pomimo tego ciezkiego Koziorozca i moim zdaniem momentami ciezkiej urody, ma jednoczesnie cos co nadaje jej lekkosci i mlodzienczego uroku. Raz wydaje sie bardzo anty, ale jak sie usmiecha to takie "niewiniatko" z niej wychodzi ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłam na jej figurę - raczej znaki wodne i Byk z Wagą na nie. Bardzo męski typ - prostokątny, piersi widać, że raczej nie swoje, w sensie po kształcie :D

Mięśnie są takie, że wow ;)

Wodnik to raczej astenik :) Mogłam się z tym pomylić :)

Chyba po przejrzeniu stawie na Barana - nos, kształt czoła, figura. Ogień, jaki kolwiek, daje chęć błyszczeć :) Koziorozec i Baran też dają gęste włosy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu - Pana nie kojarzę :P Nic pod względem charakteru nie napiszę.

Co do asc może Byk? Też myślałam o Koziorożcu, ale tej specyficznej energii kamienia nie czuć az tak mocno, a to co czuć, to pewnie jest od Panny. Byk normalnie daje lekko kwadratową szczękę, ale przy nadmiarze ziemi w kółku ten wpływ może się wzmocnić. Temu też mogą pomóc planety w Skorpionie, który też ma tendencję do lekko-kwadratowej (w normalnym przypadku) szczęki :mysli:

A tak szczerze, to ciężki dla mnie przypadek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No właśnie waham się pomiędzy ascendentalnym Skorpionem a Bykiem.. oczy ma Skorpioniczne (tak mi sie przynajmniej wydaje  :z_jezorem:) a ta szczeka kojarzy mi się z Bykiem... chociaż te 2 zawody jakie wykonuje to może mogłoby wskazywać, że ma ascendent w Bliźniętach...? :_mysli:Może macie na to jakieś pomysły :wink:

Z tego co wyczytałam pochodzi ze szlacheckiej rodziny, więc Jowisz w Raku pięknie pasuje

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lunaria napisał:

No właśnie waham się pomiędzy ascendentalnym Skorpionem a Bykiem.. oczy ma Skorpioniczne (tak mi sie przynajmniej wydaje  :z_jezorem:) a ta szczeka kojarzy mi się z Bykiem... chociaż te 2 zawody jakie wykonuje to może mogłoby wskazywać, że ma ascendent w Bliźniętach...? :_mysli:Może macie na to jakieś pomysły :wink:

Z tego co wyczytałam pochodzi ze szlacheckiej rodziny, więc Jowisz w Raku pięknie pasuje

Na drugim zdjęciu taki Byk-Byk-Byk :D

Księżyc też mocno wpływa na wygląd, jak zresztą i Słońce :) Niby mówi się, że asc to wygląd i energetyka, ale dodatkowe wpływy i tak zawsze będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Max Czornyj - pisarz, adwokat 

Słońce, Mars - Panna

Księżyc, Pluton - Skorpion

Merkury, Wenus - Waga

Jowisz - Rak 

Screenshot_20201026-122628_Instagram.jpg

603108-352x500.jpg

czornyj-obrazek.jpg

czornyj.png

 

 

Huhu, też bydzie ciężko. A mnie ten kształt twarzy skojarzył się z Uranem, więc Wodnik, strzelam totalnie w tym momencie XD Skorpiona widać, te oczy ma takie hipnotyzujące i widać jakąś tajemnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

No właśnie waham się pomiędzy ascendentalnym Skorpionem a Bykiem.. oczy ma Skorpioniczne (tak mi sie przynajmniej wydaje  :z_jezorem:) a ta szczeka kojarzy mi się z Bykiem... chociaż te 2 zawody jakie wykonuje to może mogłoby wskazywać, że ma ascendent w Bliźniętach...? :_mysli:Może macie na to jakieś pomysły :wink:

Z tego co wyczytałam pochodzi ze szlacheckiej rodziny, więc Jowisz w Raku pięknie pasuje

 

Jowisz w raku pokazuje szlacheckie korzenie? 

Na asc bliznieta to on nie wyglada, z pewnoscia po twarzy widac skorpiona i taka ciezkosc, wiec znaki ziemskie. 

Ogolnie dziwna uroda, osobiscie jestem fanka zarysowanych szczek, ale tutaj to az za bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

Jowisz w raku pokazuje szlacheckie korzenie? 

Na asc bliznieta to on nie wyglada, z pewnoscia po twarzy widac skorpiona i taka ciezkosc, wiec znaki ziemskie. 

Ogolnie dziwna uroda, osobiscie jestem fanka zarysowanych szczek, ale tutaj to az za bardzo..

Można przyjąć, że Rak to rodzina, a Jowisz wtedy daje lepsze warunki, powodzenie - w tym finansowe, albo dzięki postawie społecznej, etc. Większą liczbę krewnych, no i tak - postawa: pochodzenie szlachetne :)

Co do energii się zgadzam z Tobą na 100%, czuć i ziemię i Skorpiona :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Willow napisał:

Można przyjąć, że Rak to rodzina, a Jowisz wtedy daje lepsze warunki, powodzenie - w tym finansowe, albo dzięki postawie społecznej, etc. Większą liczbę krewnych, no i tak - postawa: pochodzenie szlachetne :)

Co do energii się zgadzam z Tobą na 100%, czuć i ziemię i Skorpiona :)

 

To nawet nie wiedzialam, a jesli moge dopytac jowisz we lwie? Bo wlasnie jowisza w raku bym o to nie podejrzewala...chociaz nie wiem czy slyszalas, ale w numerologii mowi sie ze osoby z kluczem wcielenia 7 maja pochodzenie arystokratyczne (w poprzednich wcieleniach bywaly w naprawdze dobrze sytuowanych, znaczacych i zamoznych rodziach), 7- rak, 7 miesiac..moze cos w tym byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki i jak chodzi o Jowisza w Raku, to kiedyś robiłam analizy i osoby właśnie z Jowiszem Raku często mają duże rodziny, dużą ilość dzieci ( jak na współczesne czasy).

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lianna napisał:

Tak trochę z innej beczki i jak chodzi o Jowisza w Raku, to kiedyś robiłam analizy i osoby właśnie z Jowiszem Raku często mają duże rodziny, dużą ilość dzieci ( jak na współczesne czasy).

 

Super @Lianna, dobrze wiedziec! :) Ja akurat nie analizowalam tak polozenia Jowisza, zazwyczaj jak komus sprawdzam czy patrze na nowo poznanego mezczyzne (o ile mam date ;d) to slonce, ksiezyc, wenus, mars, saturn ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

 

Super @Lianna, dobrze wiedziec! :) Ja akurat nie analizowalam tak polozenia Jowisza, zazwyczaj jak komus sprawdzam czy patrze na nowo poznanego mezczyzne (o ile mam date ;d) to slonce, ksiezyc, wenus, mars, saturn ;p 

 

Oczywiście patrzę na całokształt, bo Jowisza w Raku, to ma cały dany rocznik :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Larę Gessler?

 

Lara Gessler urodziła? Podano płeć dziecka

 

Lara Gessler wygląda kwitnąco. Prezentuje ciążowe krągłości w stroju  kąpielowym! :: Magazyn :: RMF FM

 

Lara Gessler - Lara Gessler: pokazała oryginalny tatuaż - WP Gwiazdy

 

Lara Gessler zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych - ELLE Wedding

 

Lara Gessler sprzedaje swoje ubrania - Pudelek

 

Lara Gessler - Kim jest gwiazda „Ameryka Express” i córka Magdy Gessler? -  Gala.pl

 

Co może też dać jakąś podpowiedź, Lara bardzo chętnie odsłania swoje ciało, nie wstydzi się go absolutnie. Silą rzeczy wzbudza przez to niekiedy kontrowersje w naszym kraju, tutaj umieszczam takie bardzo lajtowe zdjecia. Na swoim koncie ma ciazowa sesje, gdzie przechadza sie ulicami miasta i przykrywa swoja nagosc jedynie plaszczem. 

 

Lara Gessler pozuje w bieliźnie. Zmysłowa sesja Lary Gessler

 

Lara Gessler postanowiła walczyć z lękiem. Pokazała znamię na piersi | WTV

 

 

GORĄCY PIĄTEK: Lara Gessler coraz chętniej odsłania ciało w sieci i na  ściankach. Ostatnio pokazała się nago!

 

Lara Gessler - Pudelek

 

Lara Gessler przed cukiernią mamy - Pudelek

 

Lara Gessler schudła. Jaka Dieta i które ćwiczenia?

 

 

Slonce: Panna

Ksiezyc: Byk

Wenus: Skorpion

Mars: Panna

Merkury: Waga

 

 

Moze nie jest klasyczna pieknoscia, ale na pewno jest bardzo zgrabna i sadzac po wywiadach fajna babka, bardzo inteligentna. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej dala jakis powietrzny asc ewentualnie panne. No toprawda uroda nieoczywista i niewspolczesna

Jej uroda ma cos z uroda Światek

Edytowane przez Wildwood
Nowa sugestia
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lianna napisał:

Tak trochę z innej beczki i jak chodzi o Jowisza w Raku, to kiedyś robiłam analizy i osoby właśnie z Jowiszem Raku często mają duże rodziny, dużą ilość dzieci ( jak na współczesne czasy).

 

21 godzin temu, Lianna napisał:

 

Oczywiście patrzę na całokształt, bo Jowisza w Raku, to ma cały dany rocznik :laugh:

Chyba bardziej warto brać pod uwagę dom Jowisza :) A rocznikowo - Ci śmiali, ci rodzinni, ci kontaktowi, ci sprawiedliwi, ten rocznik wolnościowy, a ten lubi drobiazgi...

To tak w skrócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na Larę Gessler?

 

Lara Gessler urodziła? Podano płeć dziecka

 

Lara Gessler wygląda kwitnąco. Prezentuje ciążowe krągłości w stroju  kąpielowym! :: Magazyn :: RMF FM

 

Lara Gessler - Lara Gessler: pokazała oryginalny tatuaż - WP Gwiazdy

 

Lara Gessler zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych - ELLE Wedding

 

Lara Gessler sprzedaje swoje ubrania - Pudelek

 

Lara Gessler - Kim jest gwiazda „Ameryka Express” i córka Magdy Gessler? -  Gala.pl

 

Co może też dać jakąś podpowiedź, Lara bardzo chętnie odsłania swoje ciało, nie wstydzi się go absolutnie. Silą rzeczy wzbudza przez to niekiedy kontrowersje w naszym kraju, tutaj umieszczam takie bardzo lajtowe zdjecia. Na swoim koncie ma ciazowa sesje, gdzie przechadza sie ulicami miasta i przykrywa swoja nagosc jedynie plaszczem. 

 

Lara Gessler pozuje w bieliźnie. Zmysłowa sesja Lary Gessler

 

Lara Gessler postanowiła walczyć z lękiem. Pokazała znamię na piersi | WTV

 

 

GORĄCY PIĄTEK: Lara Gessler coraz chętniej odsłania ciało w sieci i na  ściankach. Ostatnio pokazała się nago!

 

Lara Gessler - Pudelek

 

Lara Gessler przed cukiernią mamy - Pudelek

 

Lara Gessler schudła. Jaka Dieta i które ćwiczenia?

 

 

Slonce: Panna

Ksiezyc: Byk

Wenus: Skorpion

Mars: Panna

Merkury: Waga

 

 

Moze nie jest klasyczna pieknoscia, ale na pewno jest bardzo zgrabna i sadzac po wywiadach fajna babka, bardzo inteligentna. 

Tu Wodnik bez watpien z mojej strony chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 21:59, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na Larę Gessler?

 

Lara Gessler urodziła? Podano płeć dziecka

 

Lara Gessler wygląda kwitnąco. Prezentuje ciążowe krągłości w stroju  kąpielowym! :: Magazyn :: RMF FM

 

Lara Gessler - Lara Gessler: pokazała oryginalny tatuaż - WP Gwiazdy

 

Lara Gessler zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych - ELLE Wedding

 

Lara Gessler sprzedaje swoje ubrania - Pudelek

 

Lara Gessler - Kim jest gwiazda „Ameryka Express” i córka Magdy Gessler? -  Gala.pl

 

Co może też dać jakąś podpowiedź, Lara bardzo chętnie odsłania swoje ciało, nie wstydzi się go absolutnie. Silą rzeczy wzbudza przez to niekiedy kontrowersje w naszym kraju, tutaj umieszczam takie bardzo lajtowe zdjecia. Na swoim koncie ma ciazowa sesje, gdzie przechadza sie ulicami miasta i przykrywa swoja nagosc jedynie plaszczem. 

 

Lara Gessler pozuje w bieliźnie. Zmysłowa sesja Lary Gessler

 

Lara Gessler postanowiła walczyć z lękiem. Pokazała znamię na piersi | WTV

 

 

GORĄCY PIĄTEK: Lara Gessler coraz chętniej odsłania ciało w sieci i na  ściankach. Ostatnio pokazała się nago!

 

Lara Gessler - Pudelek

 

Lara Gessler przed cukiernią mamy - Pudelek

 

Lara Gessler schudła. Jaka Dieta i które ćwiczenia?

 

 

Slonce: Panna

Ksiezyc: Byk

Wenus: Skorpion

Mars: Panna

Merkury: Waga

 

 

Moze nie jest klasyczna pieknoscia, ale na pewno jest bardzo zgrabna i sadzac po wywiadach fajna babka, bardzo inteligentna. 

 

Pierwsza myśl jak zobaczyłam foty- jakaś taka marsowa, czyli stawiam na Barana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia Wieniawa: 

Dawno nie było tu AC we Lwie to stawiam na Lwa :)

(sugestia od runoutofbreath, o tym że "patrzy na wszystkich z góry" :) )

I widać, że ona jest żywiołowa :)

 

 

 

Czornyj

AC: Rak.

Lianna pisze o skorpionie, natomiast ja stawialbym na połączenie Raka ze Skorpionem czyli AC w Raku, władca Księżyc w Skorpionie :)

Kwadrat straszny, killer :smieszne:

 

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ tego co zauwazylam to osoby z lwem na asc maja bardziej zaokraglonetwarze. Chociaz mam kolezanke co ma pociagla z podbrodkiem ale ona ma slonce w strzelcu. Mam dwie siostry - jedna ma asc we lwie a druga jest koza z asc w baranie i julia bardziej ma cechy tej drugiej. no ale wiadomo to tylko gdybanie. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna Jabłczyńska aktorka, piosenkarka, radca prawny

 

72da1ebfa583c384gen.jpg

 

 

2066be50c87eee3fgen.jpg

 

20d4381e45b01e28gen.jpg

 

1c680113780f5712gen.jpg

 

 

Słońce, Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Księżyc i Pluton Skorpion

Mars Waga

Jowisz Wodnik

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia,  ale ciekawe co u niej daje takie babyface.

Moze jest ascendentalnym blizniakiem bo ona jeat bardzo wszechstronna albo jakis ognisty bo ona mowi z emocjami w glosie i jest energiczna ale do zadnego ognistego mi jej twarz nie pasuje.

Edytowane przez Wildwood
Blad
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dała tutaj asc w bliźniaku jeśli chodzi o zachowanie- nadmierna emocjonalność podczas mówienia, gestykulacja, mimika, natomiast jeśli chodzi o wyglad to może jakiś baran, skorpion? Sama nie wiem..chyba ze waga? Bo jednak wybrała prawo, aktorstwo w sumie tez pasuje

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

Joanna Jabłczyńska aktorka, piosenkarka, radca prawny

 

72da1ebfa583c384gen.jpg

 

 

2066be50c87eee3fgen.jpg

 

20d4381e45b01e28gen.jpg

 

1c680113780f5712gen.jpg

 

 

Słońce, Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Księżyc i Pluton Skorpion

Mars Waga

Jowisz Wodnik

Skojarzyła mi się z AC w Strzelcu. To był pierwszy przeblysk w umyśle :))

Ładna dziewczyna. 

Moim zdaniem widać jeszcze wpływ Urana więc AC może znajdować się w Wodniku.

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Lianna napisał:

Joanna Jabłczyńska aktorka, piosenkarka, radca prawny

 

72da1ebfa583c384gen.jpg

 

 

2066be50c87eee3fgen.jpg

 

20d4381e45b01e28gen.jpg

 

1c680113780f5712gen.jpg

 

 

Słońce, Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Księżyc i Pluton Skorpion

Mars Waga

Jowisz Wodnik

Obstawiam ascendent w Bliźniętach (bardzo podobna do mojej kuzynki ze Słońcem w Bliźniętach i Księżycem w Strzelcu a oczy identyczne jak moja przyjaciółka z asc w Wodniku)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yunugar napisał:

Ava Gardner - aktorka i piosenkarka

wiek duszy: nieznany :D

 

Słońce, Merkury  - Koziorożec 

Księżyc - Ryby

Wenus  - Skorpion

Mars - Ryby

 

 

 

Ava-Gardner-in-Stockholm-1954-3917677464

 

56b76e565a35e__ava-gardner-20.jpg

 

4vhkw1.jpg

 

Jaki Ascendent wg was ma ta pani?

 

Hmm no ciekawa, ja osobiscie bardzo lubie ludzi z wenus w skorpionie...podoba mi sie ta nutka tajemnicy, ktora maja w sobie...magnetyzm i czesto to "cos" w oczach (podobnie z reszta jak os z asc w skorpionie, a najlepiej jeśli występuje i to i to badz wenus i mars w skorpionie z jakims mocnym dodatkiem zywiolu ognia...wtedy jest prawdziwy ogien). Na pierwszym zdjeciu wyglada tak dostojnie jakby miala cos z lwa, ale szczerze mowiac to czysty strzal. A jak wyglada jej sylwetka? ;p @Yunugar jak mogles jej figury nie wstawic, no wiesz co ;d

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wildwood napisał:

Jest tu taka dostojnosc pewnosc siebie charakterystyczna dla lwa. Chociaz to aktorka wiec pozy ma wystudiowane. Ciezko mi okreslic jezeli nie moge zobaczyc z kims chocby wywiadu.

 

no wlasnie z tymi aktorami to nigdy nie wiadomo ;p To moze byc stylizacja, caly look, mimika na potrzeby jakiejs roli, wiec ciezko ocenic. Najlepiej wrzucac zdjecia robione przez paparazzich, takie naturalne, z zaskoczenia badz jakies spoza planu/sesji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezu jeszcze na jakim zdjeciu. Tu wuglada slonecznie

content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/1604076803935438764753.jpg

 

1719zr2agtb41.jpg

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

jak mogles jej figury nie wstawic, no wiesz co ;d

Zaraz o jest (dobrze że mi przypomniałaś i upomniałaś się o to :)) Miałem wstawiać jej figurę ale tu wstawialo się twarz :D

 

ava-gardner-1940s.jpg

 

ava-gardner-born-on-december-24-1922-pho

 

56b6ccf28b965__ava-gardner-2.jpg

Ava-Gardner-exclusive-2.jpg

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yunugar napisał:

Zaraz o jest (dobrze że mi przypomniałaś i upomniałaś się o to :)) Miałem wstawiać jej figurę ale tu wstawialo się twarz :D

 

ava-gardner-1940s.jpg

 

ava-gardner-born-on-december-24-1922-pho

 

56b6ccf28b965__ava-gardner-2.jpg

Ava-Gardner-exclusive-2.jpg

 

 

 

 

Zgrabna jest moim zdaniem i potrafi sie ustawic do zdjecia, wie jak zapozowac, przyciaga uwage.. :) Pozostaje przy tym co mowilam, czyli asc we lwie :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wildwood napisał:

Nie wiadomo czy mozna wierzyc godzinom urodzenia z netu. Zdarza sie ze ta sama oaoba w necie ma 2 rozne ascendwnty na roznych stronach.

 

Czy mi sie wydaje czy teraz jest moja kolej?

 

Chyba tak, czekamy na propozycję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÏI8Muzyk ze sceny alternatywnej. Niezwykle utalentowany piosenkarz. Typ glosu:tenor. Gra na wielu instrumentach. Pochodzi z artystycznej rodzing. Mezczyzna zaklety w ciele chlopca. Kiedys w wywiadzie mowil ze chcialby wugladac bardziej mesko. Ale jest ladnym chlopcem. Ojca i brata poznal juz jako nastolatek gdy jego matka byla smiettelnie chora.Ma dziecko ze starsza partnerka. Kiedys preferowal styl r&r dzis lubi sie wystroic a nawet pociagnac linie wodna czarna kreska aby eygladac niepokojaco. Krzysztof Zalewski.

 

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/zobacz-jak-zmienil-sie-zwyciezca-idola-krzysztof-zalewski-wideo-34166.html?zdjecie=1

 

zalewski-jpg.jpg

 

6e91412760d809180ca22dce6557067215960334

 

dOaktkpTURBXy9iYWFmMTRjMDViOWNiZjBjYWJkN

 

All-ONS_1063898278-DDW-681x1024.jpg

Screenshot_2020-10-31-21-12-44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wildwood napisał:

ÏI8Muzyk ze sceny alternatywnej. Niezwykle utalentowany piosenkarz. Typ glosu:tenor. Gra na wielu instrumentach. Pochodzi z artystycznej rodzing. Mezczyzna zaklety w ciele chlopca. Kiedys w wywiadzie mowil ze chcialby wugladac bardziej mesko. Ale jest ladnym chlopcem. Ojca i brata poznal juz jako nastolatek gdy jego matka byla smiettelnie chora.Ma dziecko ze starsza partnerka. Kiedys preferowal styl r&r dzis lubi sie wystroic a nawet pociagnac linie wodna czarna kreska aby eygladac niepokojaco. Krzysztof Zalewski.

 

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/zobacz-jak-zmienil-sie-zwyciezca-idola-krzysztof-zalewski-wideo-34166.html?zdjecie=1

 

zalewski-jpg.jpg

 

6e91412760d809180ca22dce6557067215960334

 

dOaktkpTURBXy9iYWFmMTRjMDViOWNiZjBjYWJkN

 

All-ONS_1063898278-DDW-681x1024.jpg

Screenshot_2020-10-31-21-12-44.png

 

Widać raka! No ale jest ksiezyc w raku :) Moze asc w wadze? ;p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÏTez mi przyszla do glowy waga alezaatanawiam sie czy ta waga to nie zapchajdziura. Jak nic nie pasuje to waga. No ale tu faktycznie pasuje tez rak. To by musial miec ksiezyca na asc. Ksiezyc na asc to taki wrazliwy romantyk i ktos kto wyglada mlodziej niz w rzeczywistosci.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wildwood napisał:

ÏTez mi przyszla do glowy waga alezaatanawiam sie czy ta waga to nie zapchajdziura. Jak nic nie pasuje to waga. No ale tu faktycznie pasuje tez rak. To by musial miec ksiezyca na asc. Ksiezyc na asc to taki wrazliwy romantyk i ktos kto wyglada mlodziej niz w rzeczywistosci.

 

Zobaczymy co powiedza inni :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava Gardner ma AC we Lwie także @runoutofbreath @Wildwood nieźle wam poszło :oklaski:

 

 Osobiście to obstawial bym Skorpiona.

 

14 godzin temu, Wildwood napisał:

ÏI8Muzyk ze sceny alternatywnej. Niezwykle utalentowany piosenkarz. Typ glosu:tenor. Gra na wielu instrumentach. Pochodzi z artystycznej rodzing. Mezczyzna zaklety w ciele chlopca. Kiedys w wywiadzie mowil ze chcialby wugladac bardziej mesko. Ale jest ladnym chlopcem. Ojca i brata poznal juz jako nastolatek gdy jego matka byla smiettelnie chora.Ma dziecko ze starsza partnerka. Kiedys preferowal styl r&r dzis lubi sie wystroic a nawet pociagnac linie wodna czarna kreska aby eygladac niepokojaco. Krzysztof Zalewski.

 

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/zobacz-jak-zmienil-sie-zwyciezca-idola-krzysztof-zalewski-wideo-34166.html?zdjecie=1

 

zalewski-jpg.jpg

 

6e91412760d809180ca22dce6557067215960334

 

dOaktkpTURBXy9iYWFmMTRjMDViOWNiZjBjYWJkN

 

All-ONS_1063898278-DDW-681x1024.jpg

Screenshot_2020-10-31-21-12-44.png

AC w Łuczniku, pierwsze skojarzenie.

Ostatni ekscentryczny ubiór wskazuje na wpływ Urana. Ta planeta jest blisko AC. 

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wildwood napisał:

ÏI8Muzyk ze sceny alternatywnej. Niezwykle utalentowany piosenkarz. Typ glosu:tenor. Gra na wielu instrumentach. Pochodzi z artystycznej rodzing. Mezczyzna zaklety w ciele chlopca. Kiedys w wywiadzie mowil ze chcialby wugladac bardziej mesko. Ale jest ladnym chlopcem. Ojca i brata poznal juz jako nastolatek gdy jego matka byla smiettelnie chora.Ma dziecko ze starsza partnerka. Kiedys preferowal styl r&r dzis lubi sie wystroic a nawet pociagnac linie wodna czarna kreska aby eygladac niepokojaco. Krzysztof Zalewski.

 

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/zobacz-jak-zmienil-sie-zwyciezca-idola-krzysztof-zalewski-wideo-34166.html?zdjecie=1

 

zalewski-jpg.jpg

 

6e91412760d809180ca22dce6557067215960334

 

dOaktkpTURBXy9iYWFmMTRjMDViOWNiZjBjYWJkN

 

All-ONS_1063898278-DDW-681x1024.jpg

Screenshot_2020-10-31-21-12-44.png

 

 

Obstawiam Byka tak na czuja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy wage raka byka i strzelca, czyli kazdy typ z innego  zywiolu. Nie wiem jak to rozstrzygnac bo sama nie znam jego asc a kosmo sama robilam na astro.com 

To kto chce teraz?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Czyli mamy wage raka byka i strzelca, czyli kazdy typ z innego  zywiolu. Nie wiem jak to rozstrzygnac bo sama nie znam jego asc a kosmo sama robilam na astro.com 

To kto chce teraz?


Niech wrzuca kto chce, ja już mam jeden pomysł jak będę wieczorem w domu to wrzucę :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna Koroniewska, aktorka

 

Słońce Bliźnięta

Wenus i Jowisz Rak

Merkury Byk

Księżyc Wodnik

Mars i Saturn Lew

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 

9e37e6d40922fbfagen.jpg

 

 

bbfbb60eec4ef592gen.jpg

3a46976d729c67cegen.jpg

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy byczek, ale bardzo szczuplutka i aktywna. Dla mnie wydaje sie taka no nie wiem lekka. A kiedys sprawdzalam jej meza i on mial wpisany asc byk. Wiec czy to sie wogole moze zadziac zeby para wieloletnia miala taki sam asc? Czy wogole jest w stanie zaiskrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wildwood napisał:

Z twarzy byczek, ale bardzo szczuplutka i aktywna. Dla mnie wydaje sie taka no nie wiem lekka. A kiedys sprawdzalam jej meza i on mial wpisany asc byk. Wiec czy to sie wogole moze zadziac zeby para wieloletnia miala taki sam asc? Czy wogole jest w stanie zaiskrz

 

wlasnie moje pierwsze skojarzenie to byk, tak jak napisalam- obstawiam asc w byku. Mam siostre cioteczna, ktora ma bardzo podobne rysy, tylko ze jest zodiakalnym bykiem, a asc nie znam ;p 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byla byczkiem to mialaby urana na dsc mniej wiecej. A wyglada na taka mila i ulozona a iran na dsc to nieprzewidywalnosc. no ale nie wiemy czy pod czy nad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft Zdjęcia (8 z 24) | Last.fm

 

Theo Hutchcraft on Twitter: "By Michael Smits for this month's Musikexpress  Style Magazine. @MUSIKEXPRESSde… "

 

Frontman Hurts ma nową dziewczynę - Muzyka w INTERIA.PL

 

90+ Best Hurts images in 2020 | theo hutchcraft, hurts band, it hurts  Kasia Krzemień (kasiakk811) na Pintereście

 

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft

 

 

File:13-06-07 RiP Hurts Theo Hutchcraft 1.JPG - Wikimedia Commons

 

Electropop duo Hurts: 'We want to win Eurovision'

 

Making videos just Hurts – The Sun

 

Tumblr - vozeli.com

 

50+ Best Theo hutchcraft: HURTS images | theo hutchcraft, hurts band, it  hurts  100+ Best Theo Hutchcraft images | muzyka, film, aktorki

 

 

Słońce: Panna

Księżyc: Rak

Wenus: Waga

Mars: Koziorożec

Merkury: Panna

Pluton: Skorpion

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wildwood napisał:

Z twarzy byczek, ale bardzo szczuplutka i aktywna. Dla mnie wydaje sie taka no nie wiem lekka. A kiedys sprawdzalam jej meza i on mial wpisany asc byk. Wiec czy to sie wogole moze zadziac zeby para wieloletnia miala taki sam asc? Czy wogole jest w stanie zaiskrz

 

Moim zdaniem jest, tym bardziej że wtedy mieliby pokrycie osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wildwood napisał:

A znaaz takie pary co maja asc w tym samum znaku??

 

Znam :) ale Asc to jest jeden tylko z wyznaczników przecież. Trzeba patrzeć na aspekty planet. Księżyc, Wenus, Mars, Słońce itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lianna napisał:

 

Znam :) ale Asc to jest jeden tylko z wyznaczników przecież. Trzeba patrzeć na aspekty planet. Księżyc, Wenus, Mars, Słońce itd.

No zdaje sobie z tego sprawe ze to tylko jeden z wyznacznikow tylko nigdy sie  z tym nie spotkalam stad moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lianna napisał:

Obstawiam Ryby, ale faktycznie ciężko orzec ;)

 

Jak dla mnie na bank jakis wodny, ale ja stawiam na skorpiona- ten klasyczny styl, "zamilowanie" do ciemnych okularow, tajemniczosc, symbole religijne w teledyskach. Jego wizerunek jest taki mroczny, klasyczny, ale mroczny, wydaje mi sie tez bardzo analityczna osoba...sprawdzalam w Internecie i niestety nie ma podanego asc, takze mozna sie domyslac :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna Zaroślińska- Król, siatkarka?

 

4691f6c682376ba3gen.jpg

 

ab8b6506fc5b00d4gen.jpg

 

1a08e85fddbed1edgen.jpg

 

33b72d372766d17fgen.jpg

 

Słońce i Merkury Wodnik

Księżyc i Mars Baran

Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Jowisz Ryby

Neptun Koziorożec

Pluton Skorpion

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2020 o 18:18, Lianna napisał:

Katarzyna Zaroślińska- Król, siatkarka?

 

4691f6c682376ba3gen.jpg

 

ab8b6506fc5b00d4gen.jpg

 

1a08e85fddbed1edgen.jpg

 

33b72d372766d17fgen.jpg

 

Słońce i Merkury Wodnik

Księżyc i Mars Baran

Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Jowisz Ryby

Neptun Koziorożec

Pluton Skorpion

 

Strasznie meska, czuc tego barana ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2020 o 20:48, Wildwood napisał:

Z twarzy byczek, ale bardzo szczuplutka i aktywna. Dla mnie wydaje sie taka no nie wiem lekka. A kiedys sprawdzalam jej meza i on mial wpisany asc byk. Wiec czy to sie wogole moze zadziac zeby para wieloletnia miala taki sam asc? Czy wogole jest w stanie zaiskrz

Nie widzę tu Byka. Byki nie starzeją się bardzo. 

 

AC Koziorożec wg mnie. Widać żywioł ziemski i wpływ Saturna. To tylko takie moje przypuszczenia.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yunugar napisał:

Nie widzę tu Byka. Byki nie starzeją się bardzo. 

 

AC Koziorożec wg mnie. Widać żywioł ziemski i wpływ Saturna. To tylko takie moje przypuszczenia.

Ja jestes byk asc i wygladam bardzo powaznie. Jak mialam 20 dawali mi 30 itd Naprawde bardzo powaznie wygladam. 

A ona wg Ciebie sie bardzo postarzala?? Bo jest po 40 i pracuje twarza/mimika wiec u takiej osoby zmarszczek bedzie wiecej.

 

Z twgo co pamietam to jej maz ma w kozie marsa i chyba slonce to by mieli wreszcie jakis wspolny zywial istotny.

 

Ale wiadomo ze to takie gdybanie.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wildwood napisał:

Ja jestes byk asc i wygladam bardzo powaznie. Jak mialam 20 dawali mi 30 itd Naprawde bardzo powaznie wygladam. 

A ona wg Ciebie sie bardzo postarzala?? Bo jest po 40 i pracuje twarza/mimika wiec u takiej osoby zmarszczek bedzie wiecej.

 

Z twgo co pamietam to maz ma w kozie marsa i chyba slonce to by mieli wreszcie jakis wspolny zywial istotny.

 

Ale wiadomo ze to takie gdybanie.

 

A jak można zapytać, w jakim znaku masz Wenus i jakie aspekty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yunugar napisał:

Nie widzę tu Byka. Byki nie starzeją się bardzo. 

Chciałam się kłócić, ale przypomniała mi się moja mama... Coś w tym jest. Mają grubsza skórę :D Kobiety dobrze o sobie dbają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2020 o 07:57, runoutofbreath napisał:

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft Zdjęcia (8 z 24) | Last.fm

 

Theo Hutchcraft on Twitter: "By Michael Smits for this month's Musikexpress  Style Magazine. @MUSIKEXPRESSde… "

 

Frontman Hurts ma nową dziewczynę - Muzyka w INTERIA.PL

 

90+ Best Hurts images in 2020 | theo hutchcraft, hurts band, it hurts  Kasia Krzemień (kasiakk811) na Pintereście

 

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft

 

Theo Hutchcraft

 

 

File:13-06-07 RiP Hurts Theo Hutchcraft 1.JPG - Wikimedia Commons

 

Electropop duo Hurts: 'We want to win Eurovision'

 

Making videos just Hurts – The Sun

 

Tumblr - vozeli.com

 

50+ Best Theo hutchcraft: HURTS images | theo hutchcraft, hurts band, it  hurts  100+ Best Theo Hutchcraft images | muzyka, film, aktorki

 

 

Słońce: Panna

Księżyc: Rak

Wenus: Waga

Mars: Koziorożec

Merkury: Panna

Pluton: Skorpion

 

 

Waga moim zdaniem. Elegancki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lianna napisał:

 

A jak można zapytać, w jakim znaku masz Wenus i jakie aspekty? ;)

Wiec tak. Wenus jest w wadze 6 domu. Ma kwadrature do neptuna i marsa w domu 9 w kozie. Sekstyl do saturna w d7 w strzelcu i sekstyl do merka d 4 lew. Koniunkcje tdo ceres d6 waga. Kwadrat do mc w koziee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2020 o 18:18, Lianna napisał:

Katarzyna Zaroślińska- Król, siatkarka?

 

4691f6c682376ba3gen.jpg

 

ab8b6506fc5b00d4gen.jpg

 

1a08e85fddbed1edgen.jpg

 

33b72d372766d17fgen.jpg

 

Słońce i Merkury Wodnik

Księżyc i Mars Baran

Wenus, Saturn i Uran Strzelec

Jowisz Ryby

Neptun Koziorożec

Pluton Skorpion

Widać, że żywiole męskie przeważają. Może rzeczywiście Baran, chociaż taki "zaskakujący" u kobiety widokmoze dać Wodnik tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, runoutofbreath napisał:

 

no fajny, fajny. Bardzo mi sie podoba

Kurcze moze ta panna ale w pannie ma slonce to moze w sumie przebijac. Wszystko w stroju dopasowane troche az pedantyczne. No i ya sylwetka taka chuda i niemeska troche.

To nie jest domena pannny? Moze cos ze skorpa tez ma. Bo z tego co pamietam te piosenki dosyc emocjonalne. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wildwood napisał:

Kurcze moze ta panna ale w pannie ma slonce to moze w sumie przebijac. Wszystko w stroju dopasowane troche az pedantyczne. No i ya sylwetka taka chuda i niemeska troche.

To nie jest domena pannny? Moze cos ze skorpa tez ma. Bo z tego co pamietam te piosenki dosyc emocjonalne. 

 

Moim zdaniem asc w pannie nie, to slonce tak przebija, jednak slonce takze ma wplyw. W gimnazjum mialam znajomego, ktory mial slonce w pannie i tez chudy i wysoki, moj obecny znajomy slonce w pannie i to samo szczuply i mega wysoki, mezczyzna, ktore ostatnio ostatnio poznalam tez slonce w pannie i tez z sierpnia- bardzo wysoki, dosyc szczuply, choc nie taki na maxa, moim zdaniem idealne proporcje, styl (asc w wadze). W przypadku Theo sadze ze panna nie, bardziej sklanialabym sie ku wadze, choc ja skorpiona tutaj caly czas gdzies widze...moze ma asc na granicy? Waga/skorpion? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spojrzalam ze on ma marsa w kozie to taki wyglad jeszcze moze wzmacniac

 

Moze wstawiajmy tylko jakies weryfikowalne osoby z mlodszych rocznikow urodzonych w latach 90 bo w sumie to zgadujemy  a nie ma weryfikacji. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wildwood napisał:

Teraz spojrzalam ze on ma marsa w kozie to taki wyglad jeszcze moze wzmacniac

 

Moze wstawiajmy tylko jakies weryfikowalne osoby z mlodszych rocznikow urodzonych w latach 90 bo w sumie to zgadujemy  a nie ma weryfikacji. 

 

Niestety na razie nie ma go jak zweryfikowac, o godzine urodzenia najlepiej byloby spytac Theo. Moge sprobowac, jesli bedzie robil jakis live na Instagramie, choc nigdy nie ma pewnosci ze taka osoba poda prawdziwe dane..np w przypadku Katarzyny Warnke jest jakas niezgodnosc moim zdaniem. Ogladalam kiedys jakis wywiad z jej udzialem i byla mowa o porach roku, sugerowala wprost, ze urodzila sie latem, natomiast w sieci widnieje data 30 listopada...na livie na Insta spytalam jaki ma asc, odparla chyba ze w rybach a slonce we lwie..albo slonce w rybach a asc we lwie, juz nie pamietam dokladnie ale na bank kombinacja lew- ryby

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wcalejej sie nie dziwie. Jakbym byla gwiazda To wcale bym nie chciala zeby caly swiat poznal 8moj horoskop i czytal z niego ze mam sklonnosc do zaburzen seksualnych albo kleptomanii czy cos :) dobra wreszcie dobilam do 100 postu jupi

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Moim zdaniem asc w pannie nie, to slonce tak przebija, jednak slonce takze ma wplyw. W gimnazjum mialam znajomego, ktory mial slonce w pannie i tez chudy i wysoki, moj obecny znajomy slonce w pannie i to samo szczuply i mega wysoki, mezczyzna, ktore ostatnio ostatnio poznalam tez slonce w pannie i tez z sierpnia- bardzo wysoki, dosyc szczuply, choc nie taki na maxa, moim zdaniem idealne proporcje, styl (asc w wadze). W przypadku Theo sadze ze panna nie, bardziej sklanialabym sie ku wadze, choc ja skorpiona tutaj caly czas gdzies widze...moze ma asc na granicy? Waga/skorpion? 

 

Mój mąż ma Słońce w Pannie i nie jest ani chudy, ani wysoki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

 

Mój mąż ma Słońce w Pannie i nie jest ani chudy, ani wysoki XD

Moj ojciec mial slonce w pannie i marsa i wenus. No i mial 180 i normalna budowe ale pozniej brzuszek. To fakt ze tylko slonce nie jeest wskaznikiem wystarczajacym do okreslenia wzrostu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgette Mosbacher- ambasador USA w Polsce.

 

1597883dcd4d7e0cgen.jpg

 

Słońce, Merkury i Mars w Koziorożcu

Wenus Strzelec

Księżyc i Jowisz Skorpion

Saturn i Pluton Lew

Uran Bliźnięta

Neptun Waga

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

Mój mąż ma Słońce w Pannie i nie jest ani chudy, ani wysoki XD


Haha, no ja akurat głównie z takimi pannami miałam do czynienia, zauważyłam, ze jest to częste, wlasnie taka sylwetka, ale oczywiście jak zawsze patrzymy na całość. Samo slonce to jednak za mało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...