Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lianna napisał:

Aktorka Michelle Williams

 

5ac9ac8abe86737dgen.jpg

 

07187c2cc8967ff7gen.jpg

 

7cef1ad485e447b7gen.jpg

 

2472990ed92caf66med.jpg

 

27866148fb263c85gen.jpg

 

67e4381b0895a62fgen.jpg

 

Słońce, Księżyc, Jowisz i Saturn Panna

Merkury i Pluton Waga

Wenus Lew

Mars i Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

 

okragla buzka, stawiam na asc w raku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Baron

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Waga

Merkury: Koziorozec

Saturn: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Aleksander Milwiw-Baron: ojciec muzyka krytykuje środowisko LGBT

 

Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland" - Muzyka w INTERIA.PL

 

Aleksander Milwiw-Baron, Edyta Górniak - WP Gwiazdy

 

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem. Rozstanie nastąpiło tuż przed  urlopem

 

Baron i Blanka Lipińska się rozstali. Górniak Opozda, Szwed - partnerki  Barona - Plejada.pl

 

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie? W sieci pojawiło się zaskakujące  zdjęcie. Zycie

 

 

Baron szuka nowej dziewczyny na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej  komentuje sytuację - Gala.pl

 

Blanka Lipińska i Baron są razem?! Nowa para w polskim show-biznesie? ::  Magazyn :: RMF FM

 

 

Kobiety go kochają, moim zdaniem typ narcyza...patrząc z boku. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lianna napisał:

Aktorka Michelle Williams

 

5ac9ac8abe86737dgen.jpg

 

07187c2cc8967ff7gen.jpg

 

7cef1ad485e447b7gen.jpg

 

2472990ed92caf66med.jpg

 

27866148fb263c85gen.jpg

 

67e4381b0895a62fgen.jpg

 

Słońce, Księżyc, Jowisz i Saturn Panna

Merkury i Pluton Waga

Wenus Lew

Mars i Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

Chyba tak, może być Rak :) Na niektórych zdjęciach widać wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, runoutofbreath napisał:

Aleksander Baron

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Waga

Merkury: Koziorozec

Saturn: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Aleksander Milwiw-Baron: ojciec muzyka krytykuje środowisko LGBT

 

Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland" - Muzyka w INTERIA.PL

 

Aleksander Milwiw-Baron, Edyta Górniak - WP Gwiazdy

 

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem. Rozstanie nastąpiło tuż przed  urlopem

 

Baron i Blanka Lipińska się rozstali. Górniak Opozda, Szwed - partnerki  Barona - Plejada.pl

 

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie? W sieci pojawiło się zaskakujące  zdjęcie. Zycie

 

 

Baron szuka nowej dziewczyny na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej  komentuje sytuację - Gala.pl

 

Blanka Lipińska i Baron są razem?! Nowa para w polskim show-biznesie? ::  Magazyn :: RMF FM

 

 

Kobiety go kochają, moim zdaniem typ narcyza...patrząc z boku. 

Nie mam pojęcia i nie pokochałam :D

Ma piegi, to chyba wpływ ognia zaznacza, ale z drugiej strony ma w ogniu Słońce i Księżyc :) Nie wiem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Willow napisał:

Nie mam pojęcia i nie pokochałam :D

Ma piegi, to chyba wpływ ognia zaznacza, ale z drugiej strony ma w ogniu Słońce i Księżyc :) Nie wiem :D

 


Mi się kiedyś podobał muszę przyznać, na ten moment po nieustannej zmianie partnerek stracił w moich oczach. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Aleksander Baron

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Waga

Merkury: Koziorozec

Saturn: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Aleksander Milwiw-Baron: ojciec muzyka krytykuje środowisko LGBT

 

Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland" - Muzyka w INTERIA.PL

 

Aleksander Milwiw-Baron, Edyta Górniak - WP Gwiazdy

 

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem. Rozstanie nastąpiło tuż przed  urlopem

 

Baron i Blanka Lipińska się rozstali. Górniak Opozda, Szwed - partnerki  Barona - Plejada.pl

 

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie? W sieci pojawiło się zaskakujące  zdjęcie. Zycie

 

 

Baron szuka nowej dziewczyny na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej  komentuje sytuację - Gala.pl

 

Blanka Lipińska i Baron są razem?! Nowa para w polskim show-biznesie? ::  Magazyn :: RMF FM

 

 

Kobiety go kochają, moim zdaniem typ narcyza...patrząc z boku. 

Jakoś źle mu z oczu patrzy... a co do ascendentu może w Bliźniętach, przypomina mi kolegę ze Słońcem w Bliźniętach i Asc/Wenus/Mars we Lwie tylko, że w Baronie jest więcej mroku, chłodu (przynajmniej tak go odbieram)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lunaria napisał:

Jakoś źle mu z oczu patrzy... a co do ascendentu może w Bliźniętach, przypomina mi kolegę ze Słońcem w Bliźniętach i Asc/Wenus/Mars we Lwie tylko, że w Baronie jest więcej mroku, chłodu (przynajmniej tak go odbieram)

 

moze to przez wenus w skorpionie i tego koziorozca, ma cos mrocznego to prawda

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to on jest wyjatkowo nieurodziwy a ma najlepsze laski. To jest zagadka. Ma marsa w wadze a to niezbyt staly i wierny facey. Ale trzeba przyznac ze umie sie wypowiedziec. Wydaje sie elokwentny i mowi w sposob uporzadkowany. Sprawia wrazenie takiego sensownego faceta. Ale te oczy ma jakies takie zblazowane ttroche podstepne. Moze to skorpion bo 3 planety ma w skorpie. Ja bym mu dala jakis ziemski ascdndent chyba. Koza? A reszta to wplyw innychplanet. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Dla mnie to on jest wyjatkowo nieurodziwy a ma najlepsze laski. To jest zagadka. Ma marsa w wadze a to niezbyt staly i wierny facey. Ale trzeba przyznac ze umie sie wypowiedziec. Wydaje sie elokwentny i mowi w sposob uporzadkowany. Sprawia wrazenie takiego sensownego faceta. Ale te oczy ma jakies takie zblazowane ttroche podstepne. Moze to skorpion bo 3 planety ma w skorpie. Ja bym mu dala jakis ziemski ascdndent chyba. Koza? A reszta to wplyw innychplanet. 

 

Dla mnie polaczenie strzelca z wenus w skorpionie jest bardzo dobre. Mars w wadze niestaly mowisz? Moze tak byc, podobnie chyba dziala mars w bliznietach...ogolnie w tych powietrznych to lubia zmiany ;d 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

Dla mnie polaczenie strzelca z wenus w skorpionie jest bardzo dobre. Mars w wadze niestaly mowisz? Moze tak byc, podobnie chyba dziala mars w bliznietach...ogolnie w tych powietrznych to lubia zmiany ;d 

W jakim sensie jest bardzo dobre??

W sumie to ja mam zaznaczone w jakis sposob podobne znaki w horo oprocz strzelca.

Taki z marsem we wodniku to tez by tylko odkrywal niezbadane.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Wildwood napisał:

W jakim sensie jest bardzo dobre??

W sumie to ja mam zaznaczone w jakis sposob podobne znaki w horo oprocz strzelca.

Taki z marsem we wodniku to tez by tylko odkrywal niezbadane.


Miałam na mysli po prostu swoje osobiste odczucia, lubie ludzi z takim połączeniem. A co do Marsa w wodniku to chyba nie znałam takiego mężczyzny, ciężko mi się tu wypowiadać  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Aleksander Baron

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Waga

Merkury: Koziorozec

Saturn: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Aleksander Milwiw-Baron: ojciec muzyka krytykuje środowisko LGBT

 

Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland" - Muzyka w INTERIA.PL

 

Aleksander Milwiw-Baron, Edyta Górniak - WP Gwiazdy

 

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem. Rozstanie nastąpiło tuż przed  urlopem

 

Baron i Blanka Lipińska się rozstali. Górniak Opozda, Szwed - partnerki  Barona - Plejada.pl

 

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie? W sieci pojawiło się zaskakujące  zdjęcie. Zycie

 

 

Baron szuka nowej dziewczyny na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej  komentuje sytuację - Gala.pl

 

Blanka Lipińska i Baron są razem?! Nowa para w polskim show-biznesie? ::  Magazyn :: RMF FM

 

 

Kobiety go kochają, moim zdaniem typ narcyza...patrząc z boku. 

 

Ciężko. Ognisty znak odrzucam, wodne też. Wodnik? Strzelam raczej. Ne mój typ XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Lianna napisał:

 

Oficjalnie ma Ascendent we Wodniku. Jakoś mi nie wygląda :P

W ogóle nie wygląda na ascendent w Wodniku :szok_:

kolejna gwiazda rozmijajaca się  z prawdą ;)

Paparazzi oszukasz... Photoshop oszukasz, ale astrologa nie oszukasz :sark:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena Różczka, aktorka?

 

25f5f021b5ff976dgen.jpg

 

d8a7da7d51ea2ef4gen.jpg

 

932698c78697aee4gen.jpg

 

deca2bea039856a7gen.jpg

 

Słońce Lew

Merkury, Wenus, Mars i Saturn Panna

Księżyc Byk

Jowisz Rak

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lianna napisał:

Magdalena Różczka, aktorka?

 

25f5f021b5ff976dgen.jpg

 

d8a7da7d51ea2ef4gen.jpg

 

932698c78697aee4gen.jpg

 

deca2bea039856a7gen.jpg

 

Słońce Lew

Merkury, Wenus, Mars i Saturn Panna

Księżyc Byk

Jowisz Rak

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

Waham się między Wagą a Skorpionem :D  Panna też jest widoczna przez stellum :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Dla mnie polaczenie strzelca z wenus w skorpionie jest bardzo dobre. Mars w wadze niestaly mowisz? Moze tak byc, podobnie chyba dziala mars w bliznietach...ogolnie w tych powietrznych to lubia zmiany ;d 

W powietrznych lubią zmiany, a w ognistych adrenalinę. Najlepsi to są z ziemi/wody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Aleksander Baron

 

Slonce: Strzelec

Ksiezyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Waga

Merkury: Koziorozec

Saturn: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Aleksander Milwiw-Baron: ojciec muzyka krytykuje środowisko LGBT

 

Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland" - Muzyka w INTERIA.PL

 

Aleksander Milwiw-Baron, Edyta Górniak - WP Gwiazdy

 

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem. Rozstanie nastąpiło tuż przed  urlopem

 

Baron i Blanka Lipińska się rozstali. Górniak Opozda, Szwed - partnerki  Barona - Plejada.pl

 

Julia Wieniawa i Baron wrócili do siebie? W sieci pojawiło się zaskakujące  zdjęcie. Zycie

 

 

Baron szuka nowej dziewczyny na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej  komentuje sytuację - Gala.pl

 

Blanka Lipińska i Baron są razem?! Nowa para w polskim show-biznesie? ::  Magazyn :: RMF FM

 

 

Kobiety go kochają, moim zdaniem typ narcyza...patrząc z boku. 

Po namyśle to Wodnik/Koziorożec chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

Oficjalnie ma Ascendent we Wodniku. Jakoś mi nie wygląda :P

Ja ha pamietam jeszcze z Jeziora marzen. Srednio wierze w daty urodzenia idoli mlodzierzy typu Brytnej, Spice girls z tego wzgledu ze oni zawsze byli conajmniej kilka lat odmladzani. 

 

Dodam jeszcze ze w neccie funkcjonuje jej driga godzina urodzenia gdzie asc ma we lwie.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Pratt: Słońce - Bliźnięta, Księżyc - Byk, Merkury - Rak, Wenus - Bliźnięta, Mars - Byk, Jowisz - Lew, Saturn - Panna, Uran - Skorpion, Neptun - Strzelec, Pluton - Waga

Chris Pratt w ogniu krytyki. Aktorzy z Marvela stanęli w obronie kolegi

Chris Pratt - IMDb

Chris Pratt zagra w nowej komedii akcji od reżyserów Avengers: Koniec gry

10 Iconic Roles For Which Actors Went Through Extreme Body Changes –  QuirkyByte Trendz

Jurassic World: Fallen Kingdom Review Roundup - E! Online

Co się nazywa- don't ask :D

Wasze wersji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Willow napisał:

Chris Pratt: Słońce - Bliźnięta, Księżyc - Byk, Merkury - Rak, Wenus - Bliźnięta, Mars - Byk, Jowisz - Lew, Saturn - Panna, Uran - Skorpion, Neptun - Strzelec, Pluton - Waga

Chris Pratt w ogniu krytyki. Aktorzy z Marvela stanęli w obronie kolegi

Chris Pratt - IMDb

Chris Pratt zagra w nowej komedii akcji od reżyserów Avengers: Koniec gry

10 Iconic Roles For Which Actors Went Through Extreme Body Changes –  QuirkyByte Trendz

Jurassic World: Fallen Kingdom Review Roundup - E! Online

Co się nazywa- don't ask :D

Wasze wersji? :)

 

Dla mnie rak albo byk :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jak on wygladal jak byl mlody. Jak zupelnie inny czlowiek. Ani rak ani byl

 

https://images.app.goo.gl/XrKxX3DVmjgrtNvV7

 

https://pl.pinterest.com/pin/70298444164030111/

 

http://cdn-webimages.wimages.net/05112409f1a9c088070485ec211e0318384425-wm.jpg?v=3

 

Tylko surfer dood cokolwiek to znaczy

 Jakis powietrzno ogniaty vibe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Chris Pratt: Słońce - Bliźnięta, Księżyc - Byk, Merkury - Rak, Wenus - Bliźnięta, Mars - Byk, Jowisz - Lew, Saturn - Panna, Uran - Skorpion, Neptun - Strzelec, Pluton - Waga

Chris Pratt w ogniu krytyki. Aktorzy z Marvela stanęli w obronie kolegi

Chris Pratt - IMDb

Chris Pratt zagra w nowej komedii akcji od reżyserów Avengers: Koniec gry

10 Iconic Roles For Which Actors Went Through Extreme Body Changes –  QuirkyByte Trendz

Jurassic World: Fallen Kingdom Review Roundup - E! Online

Co się nazywa- don't ask :D

Wasze wersji? :)

 

Ja wodę czuję uhmmm Ryby lub Skorpion, usta raczej nie aż tak wydatne, to Skorpion. Nie wiem, jak to ująć, ale ma coś w spojrzeniu. Nie wiem, jak to opisać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Patrzcie jak on wygladal jak byl mlody. Jak zupelnie inny czlowiek. Ani rak ani byl

 

https://images.app.goo.gl/XrKxX3DVmjgrtNvV7

 

https://pl.pinterest.com/pin/70298444164030111/

 

http://cdn-webimages.wimages.net/05112409f1a9c088070485ec211e0318384425-wm.jpg?v=3

 

Tylko surfer dood cokolwiek to znaczy

 Jakis powietrzno ogniaty vibe

Jakby nie te loki :D zakochała bym się z pierwszego spojrzenia :P Ogólnie i wtedy i teraz taki fajny facet :D

On ma taką fajną, żywą naturalna energię, takie ciepłe emocje - a z tym ten odważny i pewny siebie, taki aktywny ognisty wibe, jak mówisz :D

On mi podoba w swoich rolach też :)

Moja wersja osobista była, że to jest Strzelec :serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wildwood napisał:

Patrzcie jak on wygladal jak byl mlody. Jak zupelnie inny czlowiek. Ani rak ani byl

 

https://images.app.goo.gl/XrKxX3DVmjgrtNvV7

 

https://pl.pinterest.com/pin/70298444164030111/

 

http://cdn-webimages.wimages.net/05112409f1a9c088070485ec211e0318384425-wm.jpg?v=3

 

Tylko surfer dood cokolwiek to znaczy

 Jakis powietrzno ogniaty vibe

 

Kurcze faktycznie zupelnie inaczej wyglada....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Willow napisał:

Jakby nie te loki :D zakochała bym się z pierwszego spojrzenia :P Ogólnie i wtedy i teraz taki fajny facet :D

On ma taką fajną, żywą naturalna energię, takie ciepłe emocje - a z tym ten odważny i pewny siebie, taki aktywny ognisty wibe, jak mówisz :D

On mi podoba w swoich rolach też :)

Moja wersja osobista była, że to jest Strzelec :serce: 

 

 

faktycznie po tych zdjeciach to moze byc i strzelec ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Willow napisał:

Jakby nie te loki :D zakochała bym się z pierwszego spojrzenia :P Ogólnie i wtedy i teraz taki fajny facet :D

On ma taką fajną, żywą naturalna energię, takie ciepłe emocje - a z tym ten odważny i pewny siebie, taki aktywny ognisty wibe, jak mówisz :D

On mi podoba w swoich rolach też :)

Moja wersja osobista była, że to jest Strzelec :serce: 

Na starych zdjeciach ma nawet taka twarz pociagla z podbrodkiem co js przypisuje strzelcowi. Moglo by tak byc. Moim zdaniem on sobie ta twarz mogl tersz wuprofilowac wypelniaczami zeby miec ten kwadrat. Ale patrzcie juz tu:

 

Chris+Pratt+Young+Hollywood+Awards+Arriv

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

Magdalena Różczka, aktorka?

 

25f5f021b5ff976dgen.jpg

 

d8a7da7d51ea2ef4gen.jpg

 

932698c78697aee4gen.jpg

 

deca2bea039856a7gen.jpg

 

Słońce Lew

Merkury, Wenus, Mars i Saturn Panna

Księżyc Byk

Jowisz Rak

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 

Dla mnie widac troche byka (zwlaszcza na ostatnim), panne oczywiscie, a jesli chodzi o ascendent to obstawialabym skorpiona, gdzies ta wode widac czasami..opcjonalnie moze jakies mocno "zanieczyszone" przez mocna obsade ziemi ryby badz rak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wildwood napisał:

Na starych zdjeciach ma nawet taka twarz pociagla z podbrodkiem co js przypisuje strzelcowi. Moglo by tak byc. Moim zdaniem on sobie ta twarz mogl tersz wuprofilowac wypelniaczami zeby miec ten kwadrat. Ale patrzcie juz tu:

 

Chris+Pratt+Young+Hollywood+Awards+Arriv

 

On naprawde jest dziwny, zmienia sie niczym kameleon...na zdjeciach z mlodosci faktycznie ewidentny strzelec. Na starszych zdjeciach mocna, "ciezka" twarz, jakby inny kolor oczu- ciemniejszy (co skojarzylo mi sie z rakiem)..ale to moga byc soczewki badz swiatlo albo i to i to..

 

 

Chris Pratt zagra w nowej komedii akcji od reżyserów Avengers: Koniec gry

 

Zwlaszcza tutaj zupelnie inny ksztalt twarzy...bardziej okragly...a na zdjeciach w mlodosci typowy strzelec...i te oczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lianna napisał:

Mnie Chris przypomina Bena trochę Afflecka, a on to Asc Rak, ale zostawiam Skorpiona Xd zwłaszcza po spojrzeniu ;)

Właśnie przypomniało mi się, jak napisałam Ci w smsie, że Ben Affleck przypomina mi mojego męża z wyglądu - a wspominam to w nawiązaniu do tego, że u mężczyzn jest czasami tak, że pociągła twarz w młodości z wiekiem zmienia się w dość kwadratową naturalnie: właśnie u męża to obserwowałam. Może przez poziom testosteronu, nie wiem...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On w mlodosci mial takie zboczone spojrzenie chlopaka z klasy co lapie dziewczyny za zazaza za wszystko co sie da :sark:A to fakt ze ksztalt twarzy sie zmienia u mezczyzn i u kobiet bo kosci twaezy rosna przez cale zycie. Teraz mu ten mars i ks w byku wychodza - ta szyja taka krotka i gruba.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wildwood napisał:

On w mlodosci mial takie zboczone spojrzenie chlopaka z klasy co lapie dziewczyny za zazaza za wszystko co sie da :sark:A to fakt ze ksztalt twarzy sie zmienia u mezczyzn i u kobiet bo kosci twaezy rosna przez cale zycie. Teraz mu ten mars i ks w byku wychodza - ta szyja taka krotka i gruba.

U mnie o dziwo twarz zrobiła się bardziej okrągła, rysy też :D

Runoutofbreath widziała moje zdjęcie cudem znalezione w necie z 2012 lub 2013 tak twarz jest właśnie smuklejsza i spojrzenie jak u księżniczki koronowanej. Wyglądam teraz zupełnie inaczej, nikt by nie poznał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Willow napisał:

U mnie o dziwo twarz zrobiła się bardziej okrągła, rysy też :D

Runoutofbreath widziała moje zdjęcie cudem znalezione w necie z 2012 lub 2013 tak twarz jest właśnie smuklejsza i spojrzenie jak u księżniczki koronowanej. Wyglądam teraz zupełnie inaczej, nikt by nie poznał :P

Ja mialam kiedys bardziej okragla pozniej robila mi sie coraz bardziej kwadratowa. Mojej siostrze tez. Pewnie to poprostu geny.

 

A ben affleck jak byl mlody to mi sie podobal. Willow musisz miecbardzo przystojnego małża jak dziewczyny tu na forum pisza. ALe nie widze miedzy chrisem a benem zadnych podobienstw.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wildwood napisał:

Ja mialam kiedys bardziej okragla pozniej robila mi sie coraz bardziej kwadratowa. Mojej siostrze tez. Pewnie to poprostu geny.

 

A ben affleck jak byl mlody to mi sie podobal. Willow musisz miecbardzo przystojnego małża jak dziewczyny tu na forum pisza. ALe nie widze miedzy chrisem a benem zadnych podobienstw.

Ja mam okraglejsza, niż moje rodzice, czoło też - po babci :) Większe oczy miałam też, teraz już raczej jak u ojca. 

Teraz mam miększe rysy twarzy i kształtu - może mi estrogen się podwyzyl :D

Co do męża, tak jest przystojny, to prawda :D Do tego dobrze gotuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Musiał, aktor?

 

f19308f9698f34ccgen.png

 

f41fcda3f5bc36f2gen.jpg

 

 

96d6f2199993257bgen.jpg

 

b3277d57b4bb2c8dgen.jpg

 

796466a4893a31c6gen.jpg

 

Słońce, Merkury Wodnik

Mars Lew

Księżyc Rak

Wenus, Neptun, Uran Koziorożec

Jowisz i Pluton Strzelec

Saturn Ryby

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, Lianna napisał:

Maciej Musiał, aktor?

 

f19308f9698f34ccgen.png

 

f41fcda3f5bc36f2gen.jpg

 

 

96d6f2199993257bgen.jpg

 

b3277d57b4bb2c8dgen.jpg

 

796466a4893a31c6gen.jpg

 

Słońce, Merkury Wodnik

Mars Lew

Księżyc Rak

Wenus, Neptun, Uran Koziorożec

Jowisz i Pluton Strzelec

Saturn Ryby

Hmmm ascendent w Wadze? :D

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lianna napisał:

Maciej Musiał, aktor?

 

f19308f9698f34ccgen.png

 

f41fcda3f5bc36f2gen.jpg

 

 

96d6f2199993257bgen.jpg

 

b3277d57b4bb2c8dgen.jpg

 

796466a4893a31c6gen.jpg

 

Słońce, Merkury Wodnik

Mars Lew

Księżyc Rak

Wenus, Neptun, Uran Koziorożec

Jowisz i Pluton Strzelec

Saturn Ryby

Na jednym zdjęciu jest podobny trochę do mojego byłego z asc w Raku i stellum ze Światłami we Lwie, ale to pewnie Mars i Księżyc :D Na reszcie zdjęć wygląda na asc Bliźnięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 19:46, Willow napisał:

Na jednym zdjęciu jest podobny trochę do mojego byłego z asc w Raku i stellum ze Światłami we Lwie, ale to pewnie Mars i Księżyc :D Na reszcie zdjęć wygląda na asc Bliźnięta :)

 

Tez mi pasuje do blizniaka, ma pociagla buzie ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kayah

 

Slonce: Skorpion

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Panna

Mars: Koziorożec

Merkury: Skorpion

Neptun: Skorpion

 

 

 

Gwiazdy - skąd one się biorą? Kayah - Kobieta.pl

 

Kayah - Najpiękniejsze nogi show-biznesu - WP Gwiazdy

 

Kayah: Tracę koncerty, bo mówię prawdę o tym, co się w Polsce dzieje

 

Kayah pokazała zdjęcie z wakacji. Jak gwiazda prezentuje się w bikini? |  Viva.pl

 

Kayah kusi nogami! Ale jak! FOTO

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah odważnie skomentowała życie seksualne. Mistrzowska wypowiedź

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah o operacji plastycznej uszu: "Bardzo się nacierpiałam" - Chillizet

 

 

Cechy charakterystyczne: czarne, długie i mocne włosy, charakterystyczne spojrzenie, wzrost i długie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, runoutofbreath napisał:

Kayah

 

Slonce: Skorpion

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Panna

Mars: Koziorożec

Merkury: Skorpion

Neptun: Skorpion

 

 

 

Gwiazdy - skąd one się biorą? Kayah - Kobieta.pl

 

Kayah - Najpiękniejsze nogi show-biznesu - WP Gwiazdy

 

Kayah: Tracę koncerty, bo mówię prawdę o tym, co się w Polsce dzieje

 

Kayah pokazała zdjęcie z wakacji. Jak gwiazda prezentuje się w bikini? |  Viva.pl

 

Kayah kusi nogami! Ale jak! FOTO

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah odważnie skomentowała życie seksualne. Mistrzowska wypowiedź

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah o operacji plastycznej uszu: "Bardzo się nacierpiałam" - Chillizet

 

 

Cechy charakterystyczne: czarne, długie i mocne włosy, charakterystyczne spojrzenie, wzrost i długie nogi.

 

Dla mnie ona zawsze była jakaś taka ... męska. Pluton lub Saturn. Skorpion lub Koziorożec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zusje, dawniej Luxuria

 

Znana z teledyskow Donatana, dzis bierze udzial w walkach oraz zajmuje sie tworzeniem muzyki. Moim zdaniem przepiekna twarz, zwlaszcza oczy.

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Bliznieta

Wenus: Skorpion

Mars: Skorpion

Pluton: Skorpion

Merkury: Waga

 

Zusje – nowe wcielenie Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej -  Plejada.pl

 

Luxuria Astaroth wraca na salony. Znów powiększyła usta? (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Fotoblog beautifulpeople w Photoblog.pl

 

Luxuria Astaroth - galeria, zdjęcie 4

 

Luxuria ma nowe usta. Zgadliście. Są jeszcze większe niż poprzednio!

 

Luxuria A. (vuilevlam) - modelka Warszawa, Gdańsk, portfolio, zdjęcia,  wymiary - maxmodels.pl

 

The Tears Don't Fall by Expositivo - LUXURIA ASTAROTH

 

Pamiętacie śliczną Luxurię z teledysku Donatana? Uważała, że nie jest dość  ładna więc poprawiła urodę... - TopNiusy

 

Luxuria Astaroth - kto to? - Strona 4 z 4 - POLISHWORDS BLOG

 

FAME 8: Zusje vs Dagmara (prezentacja zawodniczek) - YouTube

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Zusje, dawniej Luxuria

 

Znana z teledyskow Donatana, dzis bierze udzial w walkach oraz zajmuje sie tworzeniem muzyki. Moim zdaniem przepiekna twarz, zwlaszcza oczy.

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Bliznieta

Wenus: Skorpion

Mars: Skorpion

Pluton: Skorpion

Merkury: Waga

 

Zusje – nowe wcielenie Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej -  Plejada.pl

 

Luxuria Astaroth wraca na salony. Znów powiększyła usta? (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Fotoblog beautifulpeople w Photoblog.pl

 

Luxuria Astaroth - galeria, zdjęcie 4

 

Luxuria ma nowe usta. Zgadliście. Są jeszcze większe niż poprzednio!

 

Luxuria A. (vuilevlam) - modelka Warszawa, Gdańsk, portfolio, zdjęcia,  wymiary - maxmodels.pl

 

The Tears Don't Fall by Expositivo - LUXURIA ASTAROTH

 

Pamiętacie śliczną Luxurię z teledysku Donatana? Uważała, że nie jest dość  ładna więc poprawiła urodę... - TopNiusy

 

Luxuria Astaroth - kto to? - Strona 4 z 4 - POLISHWORDS BLOG

 

FAME 8: Zusje vs Dagmara (prezentacja zawodniczek) - YouTube

 

 

Pierwsza myśl, że Ryby, choć usta mogą wprowadzać w błąd, botoksik pewno xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Lianna napisał:

 

Pierwsza myśl, że Ryby, choć usta mogą wprowadzać w błąd, botoksik pewno xD

Usta ma na pewno zrobione 

;)

8 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Zusje, dawniej Luxuria

 

Znana z teledyskow Donatana, dzis bierze udzial w walkach oraz zajmuje sie tworzeniem muzyki. Moim zdaniem przepiekna twarz, zwlaszcza oczy.

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Bliznieta

Wenus: Skorpion

Mars: Skorpion

Pluton: Skorpion

Merkury: Waga

 

Zusje – nowe wcielenie Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej -  Plejada.pl

 

Luxuria Astaroth wraca na salony. Znów powiększyła usta? (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Fotoblog beautifulpeople w Photoblog.pl

 

Luxuria Astaroth - galeria, zdjęcie 4

 

Luxuria ma nowe usta. Zgadliście. Są jeszcze większe niż poprzednio!

 

Luxuria A. (vuilevlam) - modelka Warszawa, Gdańsk, portfolio, zdjęcia,  wymiary - maxmodels.pl

 

The Tears Don't Fall by Expositivo - LUXURIA ASTAROTH

 

Pamiętacie śliczną Luxurię z teledysku Donatana? Uważała, że nie jest dość  ładna więc poprawiła urodę... - TopNiusy

 

Luxuria Astaroth - kto to? - Strona 4 z 4 - POLISHWORDS BLOG

 

FAME 8: Zusje vs Dagmara (prezentacja zawodniczek) - YouTube

 

Po oczach ryby, ale po tym dziwnym kwadratowym kształcie twarzy to albo Uran na asc albo w 1 domu albo ascendent w Wodniku 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Heughan, aktor?

 

a22719c90d5e4346gen.jpg

 

3b31a339ca98d68fgen.jpg

 

0db88c8a75be4d1bgen.png

 

10f1b79980486983gen.jpg

 

Słońce Byk

Merkury Baran

Księżyc i Uran Skorpion

Wenus Bliźnięta

Mars Lew

Jowisz i Saturn Panna

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 15:44, Lianna napisał:

Aktorka Michelle Williams

 

5ac9ac8abe86737dgen.jpg

 

07187c2cc8967ff7gen.jpg

 

7cef1ad485e447b7gen.jpg

 

2472990ed92caf66med.jpg

 

27866148fb263c85gen.jpg

 

67e4381b0895a62fgen.jpg

 

Słońce, Księżyc, Jowisz i Saturn Panna

Merkury i Pluton Waga

Wenus Lew

Mars i Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

Widzę tu cos z as w byku  lub wadze.  Możliwa jest też opcja w Wodniku  Dużo żywiołu ziemi ma horoskopie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 15:42, Lianna napisał:

Maciej Musiał, aktor?

 

f19308f9698f34ccgen.png

 

f41fcda3f5bc36f2gen.jpg

 

 

96d6f2199993257bgen.jpg

 

b3277d57b4bb2c8dgen.jpg

 

796466a4893a31c6gen.jpg

 

Słońce, Merkury Wodnik

Mars Lew

Księżyc Rak

Wenus, Neptun, Uran Koziorożec

Jowisz i Pluton Strzelec

Saturn Ryby

AC w Koziorożcu lub Wodniku. Trudno określić. Te dwie opcje wydają się prawdopodobne.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lianna napisał:

Sam Heughan, aktor?

 

a22719c90d5e4346gen.jpg

 

3b31a339ca98d68fgen.jpg

 

0db88c8a75be4d1bgen.png

 

10f1b79980486983gen.jpg

 

Słońce Byk

Merkury Baran

Księżyc i Uran Skorpion

Wenus Bliźnięta

Mars Lew

Jowisz i Saturn Panna

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 


moze tez skorpion? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Zusje, dawniej Luxuria

 

Znana z teledyskow Donatana, dzis bierze udzial w walkach oraz zajmuje sie tworzeniem muzyki. Moim zdaniem przepiekna twarz, zwlaszcza oczy.

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Bliznieta

Wenus: Skorpion

Mars: Skorpion

Pluton: Skorpion

Merkury: Waga

 

Zusje – nowe wcielenie Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej -  Plejada.pl

 

Luxuria Astaroth wraca na salony. Znów powiększyła usta? (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Fotoblog beautifulpeople w Photoblog.pl

 

Luxuria Astaroth - galeria, zdjęcie 4

 

Luxuria ma nowe usta. Zgadliście. Są jeszcze większe niż poprzednio!

 

Luxuria A. (vuilevlam) - modelka Warszawa, Gdańsk, portfolio, zdjęcia,  wymiary - maxmodels.pl

 

The Tears Don't Fall by Expositivo - LUXURIA ASTAROTH

 

Pamiętacie śliczną Luxurię z teledysku Donatana? Uważała, że nie jest dość  ładna więc poprawiła urodę... - TopNiusy

 

Luxuria Astaroth - kto to? - Strona 4 z 4 - POLISHWORDS BLOG

 

FAME 8: Zusje vs Dagmara (prezentacja zawodniczek) - YouTube

 

Na przedostatnim zdjęciu podobna jest do asc Ryby, na reszcie są same wypełniacze, no sorki, mam naturalnie zaznaczone kości policzkowe, ja sztuczne rozpoznam ;)

Czyli asc Ryba przerobiona na coś, co się sprzedaje.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lianna napisał:

Sam Heughan, aktor?

 

a22719c90d5e4346gen.jpg

 

3b31a339ca98d68fgen.jpg

 

0db88c8a75be4d1bgen.png

 

10f1b79980486983gen.jpg

 

Słońce Byk

Merkury Baran

Księżyc i Uran Skorpion

Wenus Bliźnięta

Mars Lew

Jowisz i Saturn Panna

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 

Waga :) A spojrzenie przez Pluton w 1m domu i Księżyc w Skorpionie :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 20:19, Willow napisał:

Waga :) A spojrzenie przez Pluton w 1m domu i Księżyc w Skorpionie :)

 

Jedno źródło podaje, że ma Asc we Lwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelle Carpente, aktorka?

 

Słońce Panna

Merkury Waga

Księżyc Byk

Wenus Rak

Mars Baran

Jowisz Bliźnięta

Saturn Strzelec

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Skorpion

 

 

5707c87677430e90gen.jpg

 

 

566a574c7d5e51acgen.jpg

 

6ffbc74edaa4129bgen.jpg

 

97657a4e5bd36f38gen.jpg

 

 

21ede506666eeda2gen.jpg

 

 

73087d4ea9e732d4gen.jpg

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lianna napisał:

 

Jedno źródło podaje, że ma Asc we Lwie.

Nie, no jakiś tam ogień czuć, ale zbyt filigranowy jest jak na ognisty asc moim zdaniem:mysli: No ale to tylko mój kąt spojrzenia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lianna napisał:

Michelle Carpente, aktorka?

 

Słońce Panna

Merkury Waga

Księżyc Byk

Wenus Rak

Mars Baran

Jowisz Bliźnięta

Saturn Strzelec

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Skorpion

 

 

5707c87677430e90gen.jpg

 

 

566a574c7d5e51acgen.jpg

 

6ffbc74edaa4129bgen.jpg

 

97657a4e5bd36f38gen.jpg

 

 

21ede506666eeda2gen.jpg

 

 

73087d4ea9e732d4gen.jpg

Kozioroży kształt twarzy i oczy, jak mi się wydaje, chyba to asc Koziorożec. Więcej życia jest, niż standardowo dla tego asc, ale może przez Księżyc i Wenus. Saturn (władca) w Strzelcu też mógł pomóc :) Zresztą i Uran na asc mogłby dać niespodzianke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Kozioroży kształt twarzy i oczy, jak mi się wydaje, chyba to asc Koziorożec. Więcej życia jest, niż standardowo dla tego asc, ale może przez Księżyc i Wenus. Saturn (władca) w Strzelcu też mógł pomóc :) Zresztą i Uran na asc mogłby dać niespodzianke.

 

 

Moze tak byc wlasnie. Moj znajomy ma asc w koziorozcu i ma niemal identyczne spojrzenie, uklad oczu..ksztalt twarzy tez podobny, wiec moze to byc asc w kozie :) Patrzcie tez jaka roznorodnosc jesli chodzi o obsade znakow, tu cos w Byku, tu w Skorpionie, tu Rak, tu Strzelec, tam Panna...szal cial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Kozioroży kształt twarzy i oczy, jak mi się wydaje, chyba to asc Koziorożec. Więcej życia jest, niż standardowo dla tego asc, ale może przez Księżyc i Wenus. Saturn (władca) w Strzelcu też mógł pomóc :) Zresztą i Uran na asc mogłby dać niespodzianke.

 

 

U mnie pierwsze skojarzenie, że Wodnik, a potem że znak ziemski. Jest opcja, że jest tak, jak piszesz. Asc w Koziorożcu, a Uran w I domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Елена Бережная  Była łyżwiarka figurowa

 

Słońce, Merkury, Księżyc  i Pluton Waga

Wenus Panna

Mars i Jowisz Rak

Saturn Lew

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

 

83e7c397ffb2f146gen.jpg

 

7628a039f85ff98cgen.jpg

 

2bd00edc4ed0d3b8gen.jpg

 

 

995358a8f1b79402gen.jpg

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Елена Бережная  Była łyżwiarka figurowa

 

Słońce, Merkury, Księżyc  i Pluton Waga

Wenus Panna

Mars i Jowisz Rak

Saturn Lew

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

 

83e7c397ffb2f146gen.jpg

 

7628a039f85ff98cgen.jpg

 

2bd00edc4ed0d3b8gen.jpg

 

 

995358a8f1b79402gen.jpg

 

moze raczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

Елена Бережная  Była łyżwiarka figurowa

 

Słońce, Merkury, Księżyc  i Pluton Waga

Wenus Panna

Mars i Jowisz Rak

Saturn Lew

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

 

 

83e7c397ffb2f146gen.jpg

 

7628a039f85ff98cgen.jpg

 

2bd00edc4ed0d3b8gen.jpg

 

 

995358a8f1b79402gen.jpg

Rak - jestem 90% za, ewentualnie może być Rybka - to te 10% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Willow napisał:

Rak - jestem 90% za, ewentualnie może być Rybka - to te 10% :)

 

Elena ma taką subtelną i delikatną urodę, ma twarz jak laleczka. Nie ma ust i oczu rybich. Wagę widać moim zdaniem w całokształcie, no sporo ma w tym znaku. Chyba też jestem za Rakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lianna napisał:

oczu rybich

Akurat tutaj bym się nie zgodziła, bo jej oczy nadają się na każdy znak wodny :) Na Rybę całkiem :)

Ale to już kto jaki znak i jak kojarzy :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na rapera Kartky?

 

 

Slonce: Skorpion

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Strzelec

Mars: Waga

Merkury: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Kartky | HIP HOP 2019 Festival | Energylandia.pl

 

Kartky w nowej sesji zdjęciowej UrbanCity | UrbanCity.pl

 

Kartky – o życiu muzyką, swoich płytach i planach [WYWIAD] | Tak dużo  genialnej muzyki

 

KARTKY – teksty piosenek, playlisty i teledyski | Shazam

 

Kartky from Poland | Popnable

 

15440411_1122612784453156_5998664462128100509_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=bH1wn8bdeBcAX8-WONM&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=71901e49a5d4080f89502721a8b9b6dc&oe=5FEB8B3A

 

51927890_1987129811334778_6118971195724398592_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ARKtsFRkqSgAX-cp8sj&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=17f06db3442526887c081fee8ee71a19&oe=5FEA7481

 

45573656_1848254201889007_5375876136221802496_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ge9FiR3NRH4AX87-ezi&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=077300ed7d0b1dec71e4f7095c9087e9&oe=5FE940CF

 

12694662_914072748640495_8009789346915928187_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=i3B08C52o1cAX-Pn4hz&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=1717340ba0580ef7e80ea6c0c49afb56&oe=5FEBBB33

 

 

 

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
17 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A co powiecie na rapera Kartky?

 

 

Slonce: Skorpion

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Strzelec

Mars: Waga

Merkury: Skorpion

Pluton: Skorpion

 

Kartky | HIP HOP 2019 Festival | Energylandia.pl

 

Kartky w nowej sesji zdjęciowej UrbanCity | UrbanCity.pl

 

Kartky – o życiu muzyką, swoich płytach i planach [WYWIAD] | Tak dużo  genialnej muzyki

 

KARTKY – teksty piosenek, playlisty i teledyski | Shazam

 

Kartky from Poland | Popnable

 

15440411_1122612784453156_5998664462128100509_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=bH1wn8bdeBcAX8-WONM&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=71901e49a5d4080f89502721a8b9b6dc&oe=5FEB8B3A

 

51927890_1987129811334778_6118971195724398592_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ARKtsFRkqSgAX-cp8sj&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=17f06db3442526887c081fee8ee71a19&oe=5FEA7481

 

45573656_1848254201889007_5375876136221802496_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ge9FiR3NRH4AX87-ezi&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=077300ed7d0b1dec71e4f7095c9087e9&oe=5FE940CF

 

12694662_914072748640495_8009789346915928187_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=i3B08C52o1cAX-Pn4hz&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=1717340ba0580ef7e80ea6c0c49afb56&oe=5FEBBB33

 

 

 

 

Tak szczerze- to nie mam pojęcia, serio. Może Wodnik, trochę jest weird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

03680f703b47e59dgen.jpg

 

b9e75fa12c25a643gen.jpg

 

b7bed3db57e29f23med.jpg

 

 

bdbcf2d4f40f7e16gen.jpg

Mateusz Kościukiewicz, aktor?

 

Słońce Byk

Merkury Baran

Księżyc Wodnik

Wenus Bliźnięta

Mars i Neptun Koziorożec

Saturn i Uran Strzelec

Pluton Skorpion

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 10:31, Lianna napisał:

03680f703b47e59dgen.jpg

 

b9e75fa12c25a643gen.jpg

 

b7bed3db57e29f23med.jpg

 

 

bdbcf2d4f40f7e16gen.jpg

Mateusz Kościukiewicz, aktor?

 

Słońce Byk

Merkury Baran

Księżyc Wodnik

Wenus Bliźnięta

Mars i Neptun Koziorożec

Saturn i Uran Strzelec

Pluton Skorpion

 

 

kurcze wiesz ze napradwe nie wiem? Moze jakis wodny? Ma bardzo male oczy, nie wiem jakiego asc to zasluga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezan temat i man ciekawa propozycje ale nie wiem czy mozliwa do zrealizowania. Otoz w internecie sa bazy horoskopow/ascendentow przecietnych zjadaczy chleba razem ze zdjeciem. Zastanawiam sie czy w celach cwiczen moglibysmy wkleic tu zdjecia tych osob lu b chociaz linki do nich zeby odgadnac ich asc skoro i tak udostepniaja swoje zdjecia. Wtedy mielibysmy wieksza pewnosc ze asc jest prawdziwy. Nie wiem jakby to wygladalo w praktyce ale wydaje mi sie ze to by bylo ciekawsze.co wy na ro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 20:08, runoutofbreath napisał:

Kayah

 

Slonce: Skorpion

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Panna

Mars: Koziorożec

Merkury: Skorpion

Neptun: Skorpion

 

 

 

Gwiazdy - skąd one się biorą? Kayah - Kobieta.pl

 

Kayah - Najpiękniejsze nogi show-biznesu - WP Gwiazdy

 

Kayah: Tracę koncerty, bo mówię prawdę o tym, co się w Polsce dzieje

 

Kayah pokazała zdjęcie z wakacji. Jak gwiazda prezentuje się w bikini? |  Viva.pl

 

Kayah kusi nogami! Ale jak! FOTO

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah odważnie skomentowała życie seksualne. Mistrzowska wypowiedź

 

Top of the Top Festival Sopot 2017, dzień drugi: czyżby wnioski? - Muzyka

 

Kayah o operacji plastycznej uszu: "Bardzo się nacierpiałam" - Chillizet

 

 

Cechy charakterystyczne: czarne, długie i mocne włosy, charakterystyczne spojrzenie, wzrost i długie nogi.

Kozio lub Skorp

W dniu 23.11.2020 o 02:14, runoutofbreath napisał:

Zusje, dawniej Luxuria

 

Znana z teledyskow Donatana, dzis bierze udzial w walkach oraz zajmuje sie tworzeniem muzyki. Moim zdaniem przepiekna twarz, zwlaszcza oczy.

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Bliznieta

Wenus: Skorpion

Mars: Skorpion

Pluton: Skorpion

Merkury: Waga

 

Zusje – nowe wcielenie Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej -  Plejada.pl

 

Luxuria Astaroth wraca na salony. Znów powiększyła usta? (ZDJĘCIA) - Pudelek

 

Fotoblog beautifulpeople w Photoblog.pl

 

Luxuria Astaroth - galeria, zdjęcie 4

 

Luxuria ma nowe usta. Zgadliście. Są jeszcze większe niż poprzednio!

 

Luxuria A. (vuilevlam) - modelka Warszawa, Gdańsk, portfolio, zdjęcia,  wymiary - maxmodels.pl

 

The Tears Don't Fall by Expositivo - LUXURIA ASTAROTH

 

Pamiętacie śliczną Luxurię z teledysku Donatana? Uważała, że nie jest dość  ładna więc poprawiła urodę... - TopNiusy

 

Luxuria Astaroth - kto to? - Strona 4 z 4 - POLISHWORDS BLOG

 

FAME 8: Zusje vs Dagmara (prezentacja zawodniczek) - YouTube

 

Tu obstawiam Ascendent w Wadze lub Skorpion. Botoks może rzeczywiście być wstrzyknięty xD

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mizu Vaikin napisał:

Kozio lub Skorp

Tu obstawiam Ascendent w Wadze lub Skorpion. Botoks może rzeczywiście być wstrzyknięty xD

 

 

 

Kayah ma ponoc asc w skorpionie, natomiast co do Zusje to nie mam info, ale tez podobnie jak Ty obstawiam skorpiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 18:35, Wildwood napisał:

Odswiezan temat i man ciekawa propozycje ale nie wiem czy mozliwa do zrealizowania. Otoz w internecie sa bazy horoskopow/ascendentow przecietnych zjadaczy chleba razem ze zdjeciem. Zastanawiam sie czy w celach cwiczen moglibysmy wkleic tu zdjecia tych osob lu b chociaz linki do nich zeby odgadnac ich asc skoro i tak udostepniaja swoje zdjecia. Wtedy mielibysmy wieksza pewnosc ze asc jest prawdziwy. Nie wiem jakby to wygladalo w praktyce ale wydaje mi sie ze to by bylo ciekawsze.co wy na ro?

Nie wiem, właśnie, czy to dobra propozycja. Zwykli zjadacze chleba też mogą mieć mylny asc, + swojego czasu też poświęciłam swoje zdjęcia do takiej bazy astrologicznej :D Ale byłam wtedy młoda (teraz też jestem) i głupia (teraz też), a teraz żałuję. Z drugiej strony, może one już nie istnieją. Ciężka kwestia, w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya Taylor-Joy

Słońce, Księżyc, Mars, Saturn - Baran

Merkury - Byk

Wenus - Bliźnięta 

Jowisz, Neptun - Koziorożec

Uran - Wodnik

Pluton - Strzelec

Gambit królowej" najpopularniejszym serialem Netfliksa. 62 mln osób utonęły  w oczach Anyi Taylor-Joy!

Anya Taylor-Joy - Noizz

Anya Taylor-Joy - IMDb

Anya Taylor-Joy Is Waiting for the Right Project in Spanish | Golden Globes

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

Bardzo ładna ! Mnie się kojarzą Ryby, bo ma duże oczy. Usta też mi pasują na ten znak ;)

 

dla mnie tez rybki albo raczek. Widac wode. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jak myślicie? Joanna Jarmołowicz, aktorka?

 

2e7a49a89b32e461gen.jpg

 

9e9f83e2baa4bb96gen.jpg

 

30d85d37e9f8ac7amed.jpg

 

1379a88b4d2ec6f7gen.jpg

 

 

Słońce, Merkury i Mars Baran

Wenus Byk

Księżyc Lew

Jowisz Skorpion

Saturn Ryby

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Strzelec

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Jak myślicie? Joanna Jarmołowicz, aktorka?

 

2e7a49a89b32e461gen.jpg

 

9e9f83e2baa4bb96gen.jpg

 

30d85d37e9f8ac7amed.jpg

 

1379a88b4d2ec6f7gen.jpg

 

 

Słońce, Merkury i Mars Baran

Wenus Byk

Księżyc Lew

Jowisz Skorpion

Saturn Ryby

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Strzelec

1. Byk

2. Waga z Wenus w Byku

3. Ewentualnie Rak (że znacznie mniejszą pewnością), a aż taka kwadratowa szczęka i ogniste czoło od Barana.

 

Ogólnie - uwaga offtop - bo tak go lubię ;) - na drugim zdjęciu przypomina mi troszkę moją mamę (asc Byk i Księżyc we Lwie, jak u niej, tylko że Słońce w Rybach)... I chyba Babcie (Słońce Baran, Księżyc we Lwie, przypuszam, że asc też we Lwie z Księżycem na asc).

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 09:30, Lianna napisał:

Jak myślicie? Joanna Jarmołowicz, aktorka?

 

2e7a49a89b32e461gen.jpg

 

9e9f83e2baa4bb96gen.jpg

 

30d85d37e9f8ac7amed.jpg

 

1379a88b4d2ec6f7gen.jpg

 

 

Słońce, Merkury i Mars Baran

Wenus Byk

Księżyc Lew

Jowisz Skorpion

Saturn Ryby

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Strzelec

Dla mnie to Ascendent w Pannie. Przypomina moją mamę na 3 zdjęciu (z młodości oczywiście) :D 

Edytowane przez Roulette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 09:30, Lianna napisał:

Jak myślicie? Joanna Jarmołowicz, aktorka?

 

2e7a49a89b32e461gen.jpg

 

9e9f83e2baa4bb96gen.jpg

 

30d85d37e9f8ac7amed.jpg

 

1379a88b4d2ec6f7gen.jpg

 

 

Słońce, Merkury i Mars Baran

Wenus Byk

Księżyc Lew

Jowisz Skorpion

Saturn Ryby

Uran i Neptun Koziorożec

Pluton Strzelec

 

ja tez podobnie jak dziewczyny stawiam na byka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hilary Duff

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Waga

Mars: Panna

 

Hilary Duff przeszła sporą przemianę. Wygląda teraz rewelacyjnie.  Zdradziła, jak tego dokonała I Plotki Myfitness

 

Hilary Duff wraca do telewizji - Film

 

10+ Hilary Duff (Beauty & the Briefcase) ideas | hilary duff, memy,  kształtne figury 

 

Hilary Duff przeszła metamorfozę. Ma niebieskie włosy! | Kozaczek

 

Hilary Duff Celebrates 20th Birthday: Photo 617521 | Hilary Duff Pictures |  Just Jared

 

Hilary Duff Shuts Down 'Disgusting' Child Trafficking Twitter Conspiracy:  'Get a Hobby' | Billboard

 

Sylwetka:

 

Hilary Duff (Candids: 2013) - hilary-duff-candids 282629~1 - Celebrity  Pictures @ Your favorite source for HQ photos / Pictures, Gallery, HQ, High  Quality.

 

Hilary Duff - In Bikini at a Beach in Malibu - YouTube

 

Hilary Duff Wears Bikini in Hawaii While Vacationing with Ex-Husband Mike  Comrie | InStyle

 

 

Hilary Duff Candids on the Set of Gossip Girl in New York, Aug 25, 2009 |  iPrime

 

 

Zdjecie z dziecinstwa/ czasow nastoletnich:

 

Ο χρήστης disney kiedyś i dziś στο Twitter: "Hilary Duff (Lizzie McGuire,  Kadet Kelly) http://t.co/0QiW8VPQMZ"

 

Aktorka na dziś... Hilary Duff - Candiess - candiess.pinger.pl

 

Hilary Duff Suggested "Lizzie McGuire" Reboot May Get Same Treatment as  "Love, Victor" | Teen Vogue

 

Plastic Surgery? Hilary Duff Reveals Secret to Age-Defying Glow!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
4 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Hilary Duff

 

Slonce: Waga

Ksiezyc: Strzelec

Wenus: Waga

Mars: Panna

 

Hilary Duff przeszła sporą przemianę. Wygląda teraz rewelacyjnie.  Zdradziła, jak tego dokonała I Plotki Myfitness

 

Hilary Duff wraca do telewizji - Film

 

10+ Hilary Duff (Beauty & the Briefcase) ideas | hilary duff, memy,  kształtne figury 

 

Hilary Duff przeszła metamorfozę. Ma niebieskie włosy! | Kozaczek

 

Hilary Duff Celebrates 20th Birthday: Photo 617521 | Hilary Duff Pictures |  Just Jared

 

Hilary Duff Shuts Down 'Disgusting' Child Trafficking Twitter Conspiracy:  'Get a Hobby' | Billboard

 

Sylwetka:

 

Hilary Duff (Candids: 2013) - hilary-duff-candids 282629~1 - Celebrity  Pictures @ Your favorite source for HQ photos / Pictures, Gallery, HQ, High  Quality.

 

Hilary Duff - In Bikini at a Beach in Malibu - YouTube

 

Hilary Duff Wears Bikini in Hawaii While Vacationing with Ex-Husband Mike  Comrie | InStyle

 

 

Hilary Duff Candids on the Set of Gossip Girl in New York, Aug 25, 2009 |  iPrime

 

 

Zdjecie z dziecinstwa/ czasow nastoletnich:

 

Ο χρήστης disney kiedyś i dziś στο Twitter: "Hilary Duff (Lizzie McGuire,  Kadet Kelly) http://t.co/0QiW8VPQMZ"

 

Aktorka na dziś... Hilary Duff - Candiess - candiess.pinger.pl

 

Hilary Duff Suggested "Lizzie McGuire" Reboot May Get Same Treatment as  "Love, Victor" | Teen Vogue

 

Plastic Surgery? Hilary Duff Reveals Secret to Age-Defying Glow!

 

 

Dla mnie trudna zagadka. Wodne znaki odrzucam i ogniste. Waga lub Wodnik. Po głowie chodził mi też Koziorożec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Sebastian Strobel, aktor?

 

e2d1bc546b8d5c17gen.jpg

 

9cacf90bfa084c7fgen.jpg

 

f06567fe1dd1939agen.jpg

 

 

9f8e6d0f6adcb180gen.jpg

 

02307c21d6bc66eagen.jpg

 

 

d3f0c90599c91e12gen.jpg

Słońce Wodnik

Księżyc Rak

Wenus Baran

Mars i Merkury Koziorożec

Jowisz Byk

Saturn Lew

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

 

Dla mnie trudna zagadka. Wodne znaki odrzucam i ogniste. Waga lub Wodnik. Po głowie chodził mi też Koziorożec.


brawo! Hilary ma asc w Wodniku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

Sebastian Strobel, aktor?

 

e2d1bc546b8d5c17gen.jpg

 

9cacf90bfa084c7fgen.jpg

 

f06567fe1dd1939agen.jpg

 

 

9f8e6d0f6adcb180gen.jpg

 

02307c21d6bc66eagen.jpg

 

 

d3f0c90599c91e12gen.jpg

Słońce Wodnik

Księżyc Rak

Wenus Baran

Mars i Merkury Koziorożec

Jowisz Byk

Saturn Lew

 

 


wedlug mnie koziorozec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lianna napisał:

Sebastian Strobel, aktor?

 

e2d1bc546b8d5c17gen.jpg

 

9cacf90bfa084c7fgen.jpg

 

f06567fe1dd1939agen.jpg

 

 

9f8e6d0f6adcb180gen.jpg

 

02307c21d6bc66eagen.jpg

 

 

d3f0c90599c91e12gen.jpg

Słońce Wodnik

Księżyc Rak

Wenus Baran

Mars i Merkury Koziorożec

Jowisz Byk

Saturn Lew

 

 

Dla mnie to on ma ognisty wajb. Troche jest podobny do jaimiego lannistera z gry o tron na niektorych zdjeciach, ale tanten ma asc waga a mars i slonce lew. Na przedostatnim zdjeciu  to myslalam ze to Jaimei. Seba oczy ma troche wodne i takie dobrotliwe spojrzenie to rez sie nad wodnym zastanawiam ale to.moze byc ksiezyc w raku. W kazdym razie to ma na asc cos co dobrze taka silna koze lagodzi. Stad ja bym dala lwa ze wzgledu na jaimiego albo jakis wodny.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wildwood napisał:

Dla mnie to on ma ognisty wajb. Troche jest podobny do jaimiego lannistera z gry o tron na niektorych zdjeciach, ale tanten ma asc waga a mars i slonce lew. Na przedostatnim zdjeciu  to myslalam ze to Jaimei. Seba oczy ma troche wodne i takie dobrotliwe spojrzenie to rez sie nad wodnym zastanawiam ale to.moze byc ksiezyc w raku. W kazdym razie to ma na asc cos co dobrze taka silna koze lagodzi. Stad ja bym dala lwa ze wzgledu na jaimiego albo jakis wodny.


tez myslalam o lwie, bo mój znajomy, który ma slonce we lwie troche go przypomina, ale ja jednak stawiam na pierwszym koziorożca, druga opcja lew.

 

Jak na moje oko wody ma mało, widze w nim troche raka, ale to pewnie przez księżyc...ja odrzucam wodny asc

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, runoutofbreath napisał:


tez myslalam o lwie, bo mój znajomy, który ma slonce we lwie troche go przypomina, ale ja jednak stawiam na pierwszym koziorożca, druga opcja lew 

Silna  ma koze to napewno bo.mars i merkury ma w tym znkau co wplywa na wyglad.

Terazjak tak patrze to troche tak jakbybna kazdym zdjeciu inaczej tu wygladal. Ale na 1 i 3 zdjeciu tak bardzo jest niekozi. 

 

Edit: wpisalam sobie na yt wyeiad  znim to tam jeszcze bardziej wyglada jak jaimie. Noni nie ma w nim takiej srogosci sztywnosci wycofania i chlodu jaki daje koza. Tez jest dosc energiczny wiec stad moje przypuszczenie ze ma jakis asc ognisty asc. 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wildwood napisał:

Silna  ma koze to napewno bo.mars i merkury ma w tym znkau co wplywa na wyglad.

Terazjak tak patrze to troche tak jakbybna kazdym zdjeciu inaczej tu wygladal. Ale na 1 i 3 zdjeciu tak bardzo jest niekozi. 

 

Edit: wpisalam sobie na yt wyeiad  znim to tam jeszcze bardziej wyglada jak jaimie. Noni nie ma w nim takiej srogosci sztywnosci wycofania i chlodu jaki daje koza. Tez jest dosc energiczny wiec stad moje przypuszczenie ze ma jakis asc ognisty asc. 

 

faktycznie to chyba lew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 2.01.2019 o 12:48, Lianna napisał:

Willow, mój brat jest Bykiem z Ascendentem w Byku i jest wręcz szczupły :)

 

U Kariny obstawiam Pannę, nie mam pojęcia czemu w zasadzie ;).

 

Jeff ma o dziwo we Lwie, na stronie angielskiej znalazłam potwierdzenie, ma mocną obsadę IC, co mi pasuje do niego.

 

Jak myślicie - Joanna Przetakiewicz? Projektantka mody, celebrytka.

 

d92bf7ba1ccf0443gen.jpg

 

Słońce i Merkury w Strzelcu, Wenus i Neptun w Skorpionie, Jowisz, Uran i Pluton w Pannie, Księżyc i Saturn w Baranie, Mars we Wodniku.

 

 

Ta pani już była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 24.12.2020 o 03:25, runoutofbreath napisał:

Ashley Olsen

 

Slonce: Bliznieta

Ksiezyc: Panna

Wenus: Rak

Mars: Koziorozec

Merkury: Rak

 

ashley olson | Natural hair color, Hair styles, Her hair

 

Ashley Olsen wzrost, waga, wiek, zarobki

 

Pin on hair

 

Style lessons to learn from the Olsen twins

 

Mary-Kate And Ashley Olsen's Style Evolution, From 'Full House' To Fashion  Icons | HuffPost Life

 

Mary Kate & Ashley Olsen | Ashley olsen style, Olsen fashion, Olsen twins  style

 

 

cbbe175c17502d44d052bac956a16292.jpg

 

736207a858a5dfd38641bc746924de9b.jpg

 

 

 

e700ae4dbdc11133735877d23c8bdeb0.jpg

 

Style Icons: Mary-Kate & Ashley Olsen – Wear Black Theory

 

Ashley Olsen Long Straight Light Blonde Hairstyle | Visual Story

 

 

Widzę Ryby i Lwa XD Oczy i usta Ryby, a całokształt Lew. Siostry Olsen zawsze mi się wydawały takie dumne, wyniosłe itd. Buzie mają ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lianna napisał:

 

Widzę Ryby i Lwa XD Oczy i usta Ryby, a całokształt Lew. Siostry Olsen zawsze mi się wydawały takie dumne, wyniosłe itd. Buzie mają ładne :)

 

brawo @Lianna, jak podaje astrotheme maja asc we lwie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jak myślicie aktywistka, Greta Thunberg?

 

243e3dc9a81c6ce2gen.jpg

 

 

f07856f5123d094dgen.jpg

 

2de5ae25699e5e69gen.jpg

 

6e67a76e16db4d12gen.jpg

 

0ec824e8139004cdgen.jpg

 

Słońce, Księżyc i Merkury Koziorożec

Wenus i Mars Skorpion

Jowisz Lew

Saturn Bliźnięta

Neptun i Uran Wodnik

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...