Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślicie polityk, poseł- Michał Szczerba?

 

96b21f38da9e5f83.jpg

 

Słońce, Wenus i Neptun Strzelec

Mars Lew

Księżyc Wodnik

Jowisz Rak

Saturn Panna

Uran Skorpion

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 13:01, Lianna napisał:

Kurta zdecydowanie czuć Ryby, to był mega wrażliwiec.

Był takim wrażliwcem, że po prostu strzchórzyl i popełnił samobójstwo. O ile ktoś mu w tym nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2020 o 18:14, Roseanna Xavier napisał:

Nie jest to to Ziobro :P Wzorek kwiatkowy :D O nie, Panna to najwyższa obraża, z Kozą też nie trafiłaś, chociaż dzięki planetom wyższym mam tam niby "Stellum" :D

A na co dzień chodzę w niebieskich dżinsach...

 

Oj, dobra, najpierw fiolet, teraz szary człowiek :P Jako Lew wymagasz komplementów.

Fioletowy człowiek to był ewidentny śmiech z kolorów na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yunugar napisał:

Był takim wrażliwcem, że po prostu strzchórzyl i popełnił samobójstwo. O ile ktoś mu w tym nie pomógł.

Dla samobójstwa też jest potrzebna śmiałość.

3 minuty temu, Yunugar napisał:

Fioletowy człowiek to był ewidentny śmiech z kolorów na forum. 

Przecież to, co ja Ci odpowiedziałam też był ewidentny żart, o co chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roseanna Xavier napisał:

Dla samobójstwa też jest potrzebna śmiałość.

Mnie to zastanawia dlaczego zawsze kobiety stoją w obronie różnych ludzi: morderców (bez porównań do tego wokalisty)  i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Yunugar napisał:

Mnie to zastanawia dlaczego zawsze kobiety stoją w obronie różnych ludzi: morderców (bez porównań do tego wokalisty)  i innych.

1. Kobiety mają zwykle większą empatię;

2. Ja osobiście lubię ludzi skomplikowanych i nie koniecznie "normalnych";

3. Mam powody osobiste, przez które bronie osób popelniwszych/mających próby samobójcze.

Co do morderców to nie mam zwykle tendencji bronienia.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

A jak myślicie polityk, poseł- Michał Szczerba?

Pierwsze zdjęcie kojarzę ze Skorpionem :) Też coś ode Lwa jest, jak mi się wydaję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Pierwsze zdjęcie kojarzę ze Skorpionem :) Też coś ode Lwa jest, jak mi się wydaję...

A powiesz co takiego ma od skorpiona? Oczy? :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, runoutofbreath napisał:


Mój typ ❤️ 

Fajna, energia ognistego mężczyzny :D Czuć charyzmę, z wyglądu jest ok, nie brzydki, nie koniecznie mój typ z twarzy, ale charyzma przebija wszystko (no jak na żywioł moich Marsa/Wenus, ale Twoich też) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, runoutofbreath napisał:

A powiesz co takiego ma od skorpiona? Oczy? :p

 

Spojrzenie, charyzma - ale charyzma może w sumie od ognia w kółku też być :)

Taki kształt nosa i ust też czasami widziałam u Skorpionów, szczególnie, jeśli Mars (jeden z władców) jest we Lwie :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja niego patrzę to widzę taką figlarność :D a  z drugiej strony ciepło i wrażliwość. Pierwsze wrażenie ;) No i ma to coś w spojrzeniu. I wygląda na mądrego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lianna napisał:

Jak ja niego patrzę to widzę taką figlarność :D a  z drugiej strony ciepło i wrażliwość. Pierwsze wrażenie ;) No i ma to coś w spojrzeniu. I wygląda na mądrego :P

Tylko nie mów, proszę, że w Bliźniętach :smieszne::smieszne::D

Przepraszam za zbyt wylewną reakcję:)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Tylko nie mów, proszę, że w Bliźniętach :smieszne::smieszne::D

Przepraszam za zbyt wylewną reakcję:)

 

Moja Droga, oj, oj ! Co masz do Bliźniąt ! :smieszne:

A może Byk? Nie jest co prawda tak klasycznie piękny. Nie wiem, coś mi pachnie Wenus XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lianna napisał:

 

Moja Droga, oj, oj ! Co masz do Bliźniąt ! :smieszne:

A może Byk? Nie jest co prawda tak klasycznie piękny. Nie wiem, coś mi pachnie Wenus XD

Padłam :D

Bliźniat całkiem lubię, Byków też :) Nadaje się Pan na Byka - czuć ciepło, ale i powagę, napewno lubi jedzenie, sztukę i inne przyjemności :D

A tak na serio powinien mieć lub Jowisz (i wtedy Raka) na MC, lub Strzelca że Stellum , jak już jest znany, polityk i poseł. Czyli asc Waga lub Wodnik, jestem chyba bardziej za Waga w takim przypadku :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, runoutofbreath napisał:

A Ryszard Petru?

 

Ryszard Petru (@RyszardPetru) | Twitter

 

Ryszardowi Petru się upiekło. Sąd uznał, że jest niewinny - WP Wiadomości

 

 

photo_57831_1562313170_big.png

 

 

Słońce w Raku

Księżyc w Byku

Mars we Lwie

Wenus w Bliźniętach

Merkury we Lwie

Pluton w Pannie

Saturn w Bliźniętach

 Lubię go XD

 

Czuć albo ziemię albo powietrze uhmmm  Byka odrzucam, nie wygląda aż tak ciepło :P Koziorożec? Strzelam. Ogień odrzucam, wodę też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Powiedz, proszę, kim on jest z pochodzenia, nie chce zamiast ascendentu zgadywać go typ antropologiczny :)

Ojciec jest Japończykiem urodzonym w USA.

Zapewne znacie zespół Linkin Park lub nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Dla samobójstwa też jest potrzebna śmiałość

Ktoś kto nie potrafi sam poradzić sobie z własnymi problemami i demonami, uważa, że świat jest przeciwko niemu, życie nie ma sensu, zniszczyl swój mózg i umysł narkotykami i z tego względu popełnia samobójstwo jest tchórzem, łatwym kąskiem dla demonów, wybierającym najłatwiejszą drogę, wyjście z sytuacji i ucieczkę od problemów. Chester Bennington zrobił to samo.

Co do Cobaina istnieją różne teorie jakoby jego żona maczała palce w jego śmierci.

 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

 Lubię go XD

 

Czuć albo ziemię albo powietrze uhmmm  Byka odrzucam, nie wygląda aż tak ciepło :P Koziorożec? Strzelam. Ogień odrzucam, wodę też.

Ja tez go bardzo lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Yunugar napisał:

Ktoś kto nie potrafi sam poradzić sobie z własnymi problemami i demonami, uważa, że świat jest przeciwko niemu, życie nie ma sensu, zniszczyl swój mózg i umysł narkotykami i z tego względu popełnia samobójstwo jest tchórzem, łatwym kąskiem dla demonów, wybierającym najłatwiejszą drogę, wyjście z sytuacji i ucieczkę od problemów. Chester Bennington zrobił to samo.

Co do Cobaina istnieją różne teorie jakoby jego żona maczała palce w jego śmierci.

 

 

A ty ( celowo z małej) kim niby jesteś, żeby oceniać kogokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Yunugar napisał:

Ktoś kto nie potrafi sam poradzić sobie z własnymi problemami i demonami, uważa, że świat jest przeciwko niemu, życie nie ma sensu, zniszczyl swój mózg i umysł narkotykami i z tego względu popełnia samobójstwo jest tchórzem, łatwym kąskiem dla demonów, wybierającym najłatwiejszą drogę, wyjście z sytuacji i ucieczkę od problemów. Chester Bennington zrobił to samo.

Co do Cobaina istnieją różne teorie jakoby jego żona maczała palce w jego śmierci.

 

Teorię o żonie wiem. Co do Kurta to facet miał Chad, a najwięcej prób samobójczych/udanych samobójstw popełniają właśnie osoby z wymienionym zaburzeniem. Dlaczego? Bo czasem niesie Cię tak, że giniesz w prądzie, a kiedy odnajdziesz przytomność to nie możesz patrzeć sobie w oczy - to nie jest poddanie się, tylko próba usunięcia osoby, która jest katalizorem zniszczeń, która krzywdzi wszystkich naokoło. A czasami pochłaniają ją taki ból, takie skrajne emocje, że po prostu serce nie wytrzymuje. Tak, on mógł się leczyć - medycznie, duchowo, a nie narkotykami, ale cóż, to jego droga, i póki nie byłeś na jego miejscu, w jego skórze... Raczej nie możesz go oceniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Yunugar napisał:

Mike Shinoda - raper, wokalista, artysta-grafik

 

Słońce, Merkury, Mars-Wodnik

Księżyc-Strzelec

Wenus-Baran

 

OIP.csNwOZaGSvkPCqobLuaVVQHaHa?pid=Api&d

 

OIP.KTBeswDvPFL2ZDj4VNiGuQHaEL?pid=Api&d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stawiam na Barana

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A Ryszard Petru?

 

Ryszard Petru (@RyszardPetru) | Twitter

 

Ryszardowi Petru się upiekło. Sąd uznał, że jest niewinny - WP Wiadomości

 

 

photo_57831_1562313170_big.png

 

 

Słońce w Raku

Księżyc w Byku

Mars we Lwie

Wenus w Bliźniętach

Merkury we Lwie

Pluton w Pannie

Saturn w Bliźniętach

Stawiam na Pannę - widziałam podobnych mężczyzn z pod tego znaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lianna napisał:

Słońce Koziorożec

Merkury i Wenus Wodnik

Księżyc Panna

Mars, Saturn i Pluton Waga

Jowisz Skorpion

Uran i Neptun Strzelec

 

Widać i Wodnika, i Wagę, co do asc to chyba coś takiego Rybiego wyczuwam po pierwszym zdjęciu i chyba po trzecim :) Coś takiego "miękkiego". Na drugiej i czwartej widać znak Słońca (Koziorożec) + powietrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 12:53, Roseanna Xavier napisał:

Tego chyba wszyscy znają, ale dobra :D

25 lat temu zmarł Kurt Cobain. Właśnie ukazała się biografia lidera Nirvany  - Polsat News

Nirvana w wersji pozbawionej instrumentów - Antyradio.pl

ANATOMIA ROCKA Kurt Cobain

Kurt Cobain: najsmutniejszy banał rock'n'rolla - Wiadomości

Kurt Cobain | Biography & Facts | Britannica

Kurt Cobain | Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiki | Fandom

Słońce, Merkury, Wenus, Chiron (jak ktoś go lubi, tak jak ja) - Ryby, Księżyc, Jowisz - Rak, Mars, Neptun - Skorpion, Saturn - Baran, Pluton, Uran - Panna :)

 

Jeszcze dodatkowo: czy widzicie tu wpływ Skorpiona? Tam Mars - ważny dla mężczyzny, i Neptun - władca stellum, a może i asc - kto wie?  :)

Żeby nie zapomnieć: oficjalne źródła podają asc w Pannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lianna napisał:

A jak myślicie? Caleb Followill? Wokalista zespołu Kings od Leon.

85a702411a9a6911gen.jpg

 

54e3a9fa8a6d2201gen.jpg

 

e75ced2f8d8c1fc4gen.jpg

 

 

 

e55069ff3fd81a9agen.jpg

 

Ja widze troche strzelca, cos z powietrza na pewno. Moze nieco panny. Ascendent wodnik? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Żeby nie zapomnieć: oficjalne źródła podają asc w Pannie.

 

Faktycznie moze miec asc, chociaz styl ubioru mi tutaj srednio pasuje, no ale wlasnie..to jest bardzo ciezko odgadnac...moze byc wytiny nacisk innych planet i rzeczywisty odbior asc bedzie "stlumiony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

Faktycznie moze miec asc, chociaz styl ubioru mi tutaj srednio pasuje, no ale wlasnie..to jest bardzo ciezko odgadnac...moze byc wytiny nacisk innych planet i rzeczywisty odbior asc bedzie "stlumiony"

Myślę, że akurat jego styl nawiązuje do Marsa w Skorpionie (swoim znaku). U mężczyzny Mars może przebijać asc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lianna napisał:

 

A ty ( celowo z małej) kim niby jesteś, żeby oceniać kogokolwiek?

Nikogo nie oceniam. Mowa była o wszystkich samobójcach. Taka jest prawda a prawda w oczy zawsze kole. 

I sobie tego nie wymyśliłem bo poważni ezoterycy, mistycy sądzą tak samo więc wszelkie obiekcje kieruj do nich.

Czy ocenianie to wygarnianie komuś negatywnych stron osobowości i nie wolno tego robić tu na forum?

Na forum jest opcja ignorowania  dodania do czarnej listy, dodaj mnie tam i święty spokój. Nie będziesz musiała czytać moich wpisów.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 19:30, runoutofbreath napisał:

A Ryszard Petru?

 

Ryszard Petru (@RyszardPetru) | Twitter

 

Ryszardowi Petru się upiekło. Sąd uznał, że jest niewinny - WP Wiadomości

 

 

photo_57831_1562313170_big.png

 

 

Słońce w Raku

Księżyc w Byku

Mars we Lwie

Wenus w Bliźniętach

Merkury we Lwie

Pluton w Pannie

Saturn w Bliźniętach

Zdecydowanie mocny Saturn więc Kozio

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Teorię o żonie wiem. Co do Kurta to facet miał Chad, a najwięcej prób samobójczych/udanych samobójstw popełniają właśnie osoby z wymienionym zaburzeniem. Dlaczego? Bo czasem niesie Cię tak, że giniesz w prądzie, a kiedy odnajdziesz przytomność to nie możesz patrzeć sobie w oczy - to nie jest poddanie się, tylko próba usunięcia osoby, która jest katalizorem zniszczeń, która krzywdzi wszystkich naokoło. A czasami pochłaniają ją taki ból, takie skrajne emocje, że po prostu serce nie wytrzymuje. Tak, on mógł się leczyć - medycznie, duchowo, a nie narkotykami, ale cóż, to jego droga, i póki nie byłeś na jego miejscu, w jego skórze... Raczej nie możesz go oceniać...

Nie byłem ale droga nie była uslana różami ani nie byla radosnym spacerkiem po łące z chmurkami i serduszkami i gwarantuje ci że ktos inny popełniłby  samojstwo nie jedwn raz a trzy. Było blisko do tego.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lianna napisał:

Tak dla przypomnienia. Wątek służy, aby próbować odgadywać Ascendent danej osoby, a nie oceniać wiek duszy, postępowanie i tego typu rzeczy.

Dziękuję za tę złośliwość. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Yunugar napisał:

Nie byłem ale droga nie była uslana różami ani nie byla radosnym spacerkiem po łące z chmurkami i serduszkami i gwarantuje ci że ktos inny popełniłby  samojstwo nie jedwn raz a trzy. Było blisko do tego.

Akurat dobrze to rozumiem, i przez zwykłą empatię, i przez własną drogę, dlatego nie oceniam innych. Staram się odwrotnie wspierać osób z problemami/na krawędzi.

Widzisz, Ty nie popełniłeś, a ja popełniłam. Możesz mnie oceniać jak chcesz. Nie udało się, co prawda, jak możesz zauważyć. Dlatego byłam "tam" i po prostu, przez to, że wszystko, co to spowodowało mam na zawszę w sobie - wiem, przez co to się robi. Wiem, że może to nie jest dobre z perspektywy duchowej. Ale jestem pełna współczucia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

Akurat dobrze to rozumiem, i przez zwykłą empatię, i przez własną drogę, dlatego nie oceniam innych. Staram się odwrotnie wspierać osób z problemami/na krawędzi.

Widzisz, Ty nie popełniłeś, a ja popełniłam. Możesz mnie oceniać jak chcesz. Nie udało się, co prawda, jak możesz zauważyć. Dlatego byłam "tam" i po prostu, przez to, że wszystko, co to spowodowało mam na zawszę w sobie - wiem, przez co to się robi. Wiem, że może to nie jest dobre z perspektywy duchowej. Ale jestem pełna współczucia.

 

Czy powiedzenie alkoholikowi, że jest alkoholikiem to obraza dla niego i ocenianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yunugar napisał:

Czy powiedzenie alkoholikowi, że jest alkoholikiem to obraza dla niego i ocenianie?

Przepraszam, ale przez ten wątek medytować nie mogę, zbyt mocno przejmuje się tymi rozmówkami... 

Zależy co pod tym masz na myśli, co implikujesz, co masz na myśli. Mówienie, że jest alkoholikiem i koniec z nim, nie warty uwagi człowiek, poddał się i tak dalej, nie znając jego historii i nie będąc na jego miejscu, po prostu narzucanie z góry stereotypów - to tak, ocenianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Przepraszam, ale przez ten wątek medytować nie mogę, zbyt mocno przejmuje się tymi rozmówkami... 

Zależy co pod tym masz na myśli, co implikujesz, co masz na myśli. Mówienie, że jest alkoholikiem i koniec z nim, nie warty uwagi człowiek, poddał się i tak dalej, nie znając jego historii i nie będąc na jego miejscu, po prostu narzucanie z góry stereotypów - to tak, ocenianie.

A gdy ktoś nie ma konkretnych argumentów i z tej racji atakuje prywatnie daną osobę to czym to jest?

Nie ma sensu prowadzić na te tematy dalej dyskusji. 

 

Caleb Followill 

AC Rak

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Yunugar napisał:

A gdy ktoś nie ma konkretnych argumentów i z tej racji atakuje prywatnie daną osobę to czym to jest?

Nie ma sensu prowadzić na te tematy dalej dyskusji. 

Nikogo nie atakowałam, ok? 

Ale też nie lubię oceniania z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lianna napisał:

 

A ty ( celowo z małej) kim niby jesteś, żeby oceniać kogokolwiek?

A ty (celowo napisałem z małej) kim niby jesteś? Odpowiedz sobIe wpierw na to pytanie.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Yunugar napisał:

Dziękuję za tę złośliwość. Pozdrawiam.

 

Wypowiadam się ostatni raz. Szkoda mojego czasu i energii. Dziękuję za przypomnienie, że mogę Cię zablokować. Nie omieszkam. To jest forum, są na nim pewne zasady i reguły tu obowiązujące. Chcesz sobie snuć swoje wywody o wieku dusz i oceniać samobójców- bardzo proszę, ale to nie tutaj. Nie w tym wątku. Bardzo dorosłe zachowanie zresztą- żalić się na czacie, bo ktoś Ci zwrócił uwagę. Nie zamierzam wchodzić z Tobą więcej w żadne dyskusje.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 12:50, Roseanna Xavier napisał:

Widać i Wodnika, i Wagę, co do asc to chyba coś takiego Rybiego wyczuwam po pierwszym zdjęciu i chyba po trzecim :) Coś takiego "miękkiego". Na drugiej i czwartej widać znak Słońca (Koziorożec) + powietrze :)

 

Astrotheme podaje, że ma w Byku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

Astrotheme podaje, że ma w Byku.

 

a ja "mądra" z wodnikiem wyskoczyłam ;d Faktycznie z tym bykiem moze byc cos na rzeczy, na trzecim zdjeciu przypomina mi pewnego chlopaka, z ktorym sie kiedys spotykalam przez krotki czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, 

Też jako ekspert mogę wnieść uwagę, także chodźmy nie kłócimy się między sobą, jest to piękny temat do rozmowy, i wszyscy z nas są wystarczająco inteligentni i kulturalni, przynajmniej mam taką nadzieję, żeby zrozumieć motywację każdej ze stron. Naprawdę miło się rozmowialo tu jakiś czas temu :) Wiem, że na nas wszystkich pływa w czymś pełnia - a każdy, kto na tą pełnię jest jakoś szczegółowo wyczulony, czyli ma planety lub asc w Księżycowych znakach, zachowuje w skrajni sposób. 

Wiem, że zaraz dostanę po twarzy z każdej ze stron, ale ok. Rozumiem też motywację Yunugara w jego myśleniu, zachowaniu - i akceptuje, rozumiem motywy innych stron :)

Jestem za wyrozumiałość, pokój i dobrą dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

a ja "mądra" z wodnikiem wyskoczyłam ;d Faktycznie z tym bykiem moze byc cos na rzeczy, na trzecim zdjeciu przypomina mi pewnego chlopaka, z ktorym sie kiedys spotykalam przez krotki czas

No ma planety w Wodniku, nie samym asc ;) Co do wyglądu, to mi przypomina tego Barana, o którym gdzieś tam na czacie wspominałam że Stellum w Rybach - stąd skojarzenie z tymi Rybami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię małe uporządkowanie typów ascendentów ostatnich kilkoro osób (chyba autorka tematu nie ma nic przeciwko?)

 

M. Demurtas:

Lunaria: Wodnik, Koziorożec, z przewagą Koziorożca

Yunugar: Strzelec

Roseanna Xavier: Skorpion, Baran

werdykt?

 

 

Z. Ziobro:

Roseanna: Baran, Skorpion, Kozio, straszny kwadrat

Runoutofbreath: Ryby definitywnie i ostatecznie

Yunugar: Panna, Koziorożec

werdykt: przewaga Koziorożca? 

 

 

K. Cobain: 

Yunugar: Baran

Lianna: Ryby, Wodnik, Panna

Ascendent: Panna

 

M. Szczerba:

Roseanna: Skorpion, Lew

runoutofbreath: mój typ :serce:

Lianna: Byk

Werdykt?

 

R. Petru:

 

Lianna: Koziorożec 

Roseanna: Panna

runoutofbreath: Koziorożec

Werdykt: Koziorożec 

 

C. Followill:

Roseanna: wodnik, Waga lub znak wodny

Yunugar: Rak

runoutofbreath: Byk

Lianna: Byk

Ascendent: Byk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candice Night (wokalistka i twórczyni tekstów z folkowego zespołu Blackmore's Night, żona Ritchie Blackmore'a)

Planety: Słońce w Byku, Księżyc w Wadze, Wenus, Merkury w Baranie, Mars w Wodniku

Candice Night - IMDb

Candice Night – Wikipedia, wolna encyklopedia

Candice Night interview

Night inspired by Renaissance - Deseret News

Ritchie Blackmore & Candice Night in discussion 2006 - YouTube

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Candice Night (wokalistka i twórczyni tekstów z folkowego zespołu Blackmore's Night, żona Ritchie Blackmore'a)

Planety: Słońce w Byku, Księżyc w Wadze, Wenus, Merkury w Baranie, Mars w Wodniku

Candice Night - IMDb

Candice Night – Wikipedia, wolna encyklopedia

Candice Night interview

Night inspired by Renaissance - Deseret News

Ritchie Blackmore & Candice Night in discussion 2006 - YouTube

:)

 

Ciężko, na pewno widać Wagę i Byka. Może znak wodny jakiś? Strzelam, że Rak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Małaszyński, aktor i piosenkarz?

 

4600fe216b41997fmed.jpg

 

8c656f90ab9b2a35gen.jpg

 

e809c406d02ec24bgen.jpg

 

Słońce i Wenus Rak

Księżyc i Merkury Bliźnięta

Mars Lew

Jowisz Byk

Saturn Lew

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mieszankę Rak-Lew-Bliznieta :D

Ale na pierwszy rzut oka jest jakby więcej tego ognia, takiej energii i dynamiki, jak na 2 osobówki w Raku, i 2 w Bliźniętach, na ostatnim zdjęciu czymś Roberta Downey'ego Jr. przypomina :) Stawie na asc we Lwie, może blisko Marsa :) Strzelec raczej nie, ewentualnie może być Baran, ale jakoś Lwa bardziej widzę.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2020 o 15:32, Roseanna Xavier napisał:

Candice Night (wokalistka i twórczyni tekstów z folkowego zespołu Blackmore's Night, żona Ritchie Blackmore'a)

Planety: Słońce w Byku, Księżyc w Wadze, Wenus, Merkury w Baranie, Mars w Wodniku

Candice Night - IMDb

Candice Night – Wikipedia, wolna encyklopedia

Candice Night interview

Night inspired by Renaissance - Deseret News

Ritchie Blackmore & Candice Night in discussion 2006 - YouTube

:)

Bliźnięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w gazetach jakiejś pisarki, musiała być pisarka bo pisarzy jest od groma i każdy ich zna i znalazłem:

 

Trudi Canavan - australijska pisarka. Autorka powieści Czarny Mag.

 

Słońce, Merkury, Wenus - Waga

Księżyc - Baran

Mars - Koziorożec 

Jowisz - Waga

Saturn - Byk

Uran - Waga

 

 

Trudi-Canavan.gif

 

trudi-canavan-300dpi.jpg

trudi-artilce.horizontal.large-img498780

 

Stawilbym na Panne. A Wy co obstawiacie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yunugar napisał:

Szukałem w gazetach jakiejś pisarki, musiała być pisarka bo pisarzy jest od groma i każdy ich zna i znalazłem:

 

Trudi Canavan - australijska pisarka. Autorka powieści Czarny Mag.

 

Słońce, Merkury, Wenus - Waga

Księżyc - Baran

Mars - Koziorożec 

Jowisz - Waga

Saturn - Byk

Uran - Waga

 

 

Trudi-Canavan.gif

 

trudi-canavan-300dpi.jpg

trudi-artilce.horizontal.large-img498780

 

Stawilbym na Panne. A Wy co obstawiacie?

 

Mnie się ona podoba, taka naturalna :) Teraz rzadka raczej rzecz :p też mi pasuje na Pannę, wygląda na skromną osobę. Chociaż jakieś ciepło też od niej czuję. No ale dobra- Panna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yunugar napisał:

Szukałem w gazetach jakiejś pisarki, musiała być pisarka bo pisarzy jest od groma i każdy ich zna i znalazłem:

 

Trudi Canavan - australijska pisarka. Autorka powieści Czarny Mag.

 

Słońce, Merkury, Wenus - Waga

Księżyc - Baran

Mars - Koziorożec 

Jowisz - Waga

Saturn - Byk

Uran - Waga

 

 

Trudi-Canavan.gif

 

trudi-canavan-300dpi.jpg

trudi-artilce.horizontal.large-img498780

 

Stawilbym na Panne. A Wy co obstawiacie?

Kształt twarzy i oczy od Wagi, czemu się nie dziwię przy takim Stellum :) Figura chyba też :)

Nos od Księżyca w Baranie :)

Co do asc to... Też jakoś Pannę chyba widzę, ale ze Merkurym (wladcem asc) włada Wenus jest wrażenie bardziej miękkie, delikatne i ciepłe, niż normalnie w przypadku Panny na asc :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lianna napisał:

 

Mnie się ona podoba, taka naturalna :) Teraz rzadka raczej rzecz :p też mi pasuje na Pannę, wygląda na skromną osobę. Chociaż jakieś ciepło też od niej czuję. No ale dobra- Panna :)

W gazecie z empiku jest z nią wywiad i podają jaka jest. Ale całego artykułu i wywiadu nie wkleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie moglaby miec ascedant w baranie, ma okrągła twarz, i ma bardzo młody wygląd jak na swoj wiek, ksiezyc w ascedancie daje wlasnie taki młody wyglad, a jesli papatrzymy na jej ramiona ktore sa dośc szerokie miało by to wiecej sensu że ona ma ascedant w baranie,

 

mysle ze jej twarz jest delikatna okragla przez ksiezyc w ascedancie a jej ostry nos i dosyc szerokie ramiona jest wplywem ascedantu w baranie. Zazwyczaj ascedamnt w baranie dośc ostre rysy i bardziej muskularna sylwetke moze nie ma ona az tak szerokich ramowian ale wydaja sie dosc muskolarne. Mysle ze jej uroda to mix miekosci przez ksiezyc w pierszym domu i ostrosci przez ascedant w baranie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżbita Maciej (Maciej Skrzątek)

:))

 

Słońce, Merkury - Strzelec

Księżyc - Byk

Wenus - Wodnik

Mars - Panna

 

http://prawdziwaprawda.pl/static/article/1/org_7684.jpg

 

maxresdefault.jpg

wrozbita-maciej-schudl-24-kg.jpg

 

co tam widzicie? Znak ziemski a może powietrzny? 

 

Członek Linkin Park też czeka na waszą ocenę Ascendentu.

 

Państwo możecie być następni!

 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżbita Maciej - no widać Rybkę, co tam :D

Ale na serio znałam osobę - jeszcze z czasów Rosji, która wyglądała jeden-w jeden, była to Ryba Słoneczna. Asc niewiadomy, zresztą trzymaliśmy od siebie jak najdalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, aliceice napisał:

Już uzupełniłam :yes:

Ryb i Byka widać, mam od niego wrażenie asc Bliźniąt chyba... Chciałam dopisać "lub Strzelca", ale ogień raczej nie - to moje wrażenie, pierwszy raz w życiu zobaczylam osobę/dowiedziałam się o niej  :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 14:55, Yunugar napisał:

Mike Shinoda - raper, wokalista, artysta-grafik

 

Słońce, Merkury, Mars-Wodnik

Księżyc-Strzelec

Wenus-Baran

 

OIP.csNwOZaGSvkPCqobLuaVVQHaHa?pid=Api&d

 

OIP.KTBeswDvPFL2ZDj4VNiGuQHaEL?pid=Api&d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpowiem, że AC jest w powietrznym znaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2020 o 17:31, Willow napisał:

Ryb i Byka widać, mam od niego wrażenie asc Bliźniąt chyba... Chciałam dopisać "lub Strzelca", ale ogień raczej nie - to moje wrażenie, pierwszy raz w życiu zobaczylam osobę/dowiedziałam się o niej  :)

Dokładnie, chodzi o tego dopisanego Strzelca :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aliceice napisał:

Dokładnie, chodzi o tego dopisanego Strzelca :D

Trzeba było więcej zdjęć zamieścić, haha ;)

Spróbujesz zgadnąć Asc u Candice Night, jeśli byś chciała? :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Bryan Adams wygląda ziemsko, Byk albo Koziorożec. Taką szczękę i tak jakby budowę twarzy ma dwóch moich kolegów, którzy mają właśnie Asc w Koziorożcu, stąd taka myśl. No i jest tak klasycznie piękny, stąd Byk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 13:24, Yunugar napisał:

Szukałem w gazetach jakiejś pisarki, musiała być pisarka bo pisarzy jest od groma i każdy ich zna i znalazłem:

 

Trudi Canavan - australijska pisarka. Autorka powieści Czarny Mag.

 

Słońce, Merkury, Wenus - Waga

Księżyc - Baran

Mars - Koziorożec 

Jowisz - Waga

Saturn - Byk

Uran - Waga

 

 

Stawilbym na Panne. A Wy co obstawiacie?

Znam osobę, która dawała dość podobne wrażenie z twarzy i jest o dziwo ascendalnym wodnikiem ;) Ja stawiałabym na byka. Btw. bardzo dobre książki pisze :D wspomniana trylogia wieki temu wciągnęła mnie w świat fantastyki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 17:34, crowcrow napisał:

Ja stawiałabym na byka

Stąd może ta "ziemna" skromność + takie ciepło :)

Chociaż przyznam, że na ostatnim zdjęciu jest podobna... Do mojej znajomej-Wodnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Yunugar napisał:

Zimno

Bliźnięta :)  Waga mi, jednak, kojarzy się z kimś atrakcyjnym, facet jest szalenie nie w moim guście, ale może nie jestem sprawiedliwa...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Willow napisał:

Bliźnięta :)  Waga mi, jednak, kojarzy się z kimś atrakcyjnym, facet jest szalenie nie w moim guście, ale może nie jestem sprawiedliwa...

AC to Waga a władca czyli Wenus jest w Baranku i tu, jeśli chodzi o wygląd objawia się to dużymi brwiami.

No dobrze, nie wstawiam tu osób po to aby były w czyimś guście tylko aby odgadnąć AC :)

Mieliśmy nie oceniać. 

Politycy, adwokaci jakoś też nie są w moim guście a jednak się przemoglem i dałem swój typ.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yunugar napisał:

AC to Waga.

No dobrze, nie wstawiam tu osób po to aby były w czyimś guście tylko aby odgadnąć AC :)

Mieliśmy nie oceniać. 

Politycy, adwokaci jakoś też nie są w moim guście a jednak się przemoglem i dałem swój typ.

Nie oceniać osobowość i zachowanie :)

A z wyglądu tu wszyscy oceniają, i sorki, ale czasem też mam taką nie fajną tendencję :D

Dziekuje za taki ciekawy przykład asc Wagi, nie chce znowu oceniać, ale dotąd nie myślałam, że ten asc może dawać takie uszy :)

Następnym razem wstrzymam się od ocen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 12:22, Yunugar napisał:

Wróżbita Maciej (Maciej Skrzątek)

:))

 

Słońce, Merkury - Strzelec

Księżyc - Byk

Wenus - Wodnik

Mars - Panna

 

http://prawdziwaprawda.pl/static/article/1/org_7684.jpg

 

maxresdefault.jpg

wrozbita-maciej-schudl-24-kg.jpg

 

co tam widzicie? Znak ziemski a może powietrzny? 

 

Członek Linkin Park też czeka na waszą ocenę Ascendentu.

 

Państwo możecie być następni!

 

@Lunaria @Lianna @runoutofbreath @crowcrow a Wróżbita Maciej gdzie ma znak wschodzący waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze małe "ale". Skoro jest tu o wyglądzie. Uważam, że naturalne jest skoro widzimy czyjąś fotę napisanie coś w stylu " Podoba mi się", "Nie jest w moim w moim guście". Proszę nie porównywać tego do oceny zachowania, czy sposobu życia itd.

Jakby nie patrzeć- jest to w jakimś stopniu wątek jednak dotyczący wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Willow napisał:

Kochana, ale sposób tycia też jest ważny w kontekście asc :)

 

Zgadzam się, ale uważam że powinno być też zdjęcie aktualne ;) znaczy facet przeszedł praktycznie metamorfozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lianna napisał:

 

Zgadzam się, ale uważam że powinno być też zdjęcie aktualne ;) znaczy facet przeszedł praktycznie metamorfozę.

Każdy ma swoje podejście :)

Ja osobiście pod względem asc ufam młodym zdjęciom (na własnym przykładzie, przyznam się, przed wszystkim, bo z wiekiem straciłam ten charakterystyczny wyraz twarzy), ale to ja ;)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 17:22, Lianna napisał:

Nie jestem fanką wróża Macieja. Nie jest to w żadnym razie ocena :P

Obstawiam Wagę XD  Poza tym to większe zdjęcie jest nieaktualne, on wygląda inaczej teraz.

Tak jest to Waga :oklaski:

 

"Informacja pozyskana na jednym z otwartych forów internetowych, pochodząca od znajomej Wróżbity Macieja. Niezależnie od tej wiadomości, pojawia się w innym miejscu sugestia (lwi.bloog.pl), że w wydanej przez siebie książce pisze on, że ma ascendent w znaku Wagi"

http://www.baza.astrolog.org.pl/Wróżbita_Maciej_(Maciej_Skrzątek)

 

Przydatna stronka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 09:32, Yunugar napisał:

Tak jest to Waga :oklaski:

 

"Informacja pozyskana na jednym z otwartych forów internetowych, pochodząca od znajomej Wróżbity Macieja. Niezależnie od tej wiadomości, pojawia się w innym miejscu sugestia (lwi.bloog.pl), że w wydanej przez siebie książce pisze on, że ma ascendent w znaku Wagi"

http://www.baza.astrolog.org.pl/Wróżbita_Maciej_(Maciej_Skrzątek)

 

Przydatna stronka ;)

 

 

wow, @Lianna miala racje, gratuluję :) Charyzmy, uroku osobistego na pewno nie sposób mu odmówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie o patrzac po zdjeciach zastanawialam sie nad bykiem, tzn ascendentem w byku- jego sklonnosc do wygody, dobrego jedzenia, wypoczynku, tendencje do tycia. 

Teraz zerknelam i widze ze ma ksiezyc w byku, wiec pewnie stad te moje odczucia. Powietrzny na asc w sumie tez pasuje, bo jest bardzo charyzmatyczny, ma urok osobisty, wygadany, ale szczerze mowiac to ja bym wagi w zyciu nie obstawila, wiec tymbardziej jestem pod ogromnym wrazeniem, ze @Lianna sobie tak swietnie poradzila, strzal w 10! ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Sarze Boruc? 

Moim zdaniem śliczna kobieta, bardzo seksowna, ma w sobie pewien magnetyzm i tajemnicę...

 

Sara Boruc Mannei obcięta na boba z grzywką. Co na to Artur Boruc | Viva.pl

 

Sara Boruc

 

Sara Boruc Mannei zdradziła płeć dziecka! Już niedługo po raz kolejny  zostanie mamą - Glamour.pl

 

Kim jest Sara Mannei. Zakupy Sary Mannei. Instagram Sary Mannei. Stylizacje Sary Mannei

 

Wybory parlamentarne 2019: Sara Boruc pójdzie na wybory razem z mężem |  naTemat.pl

 

Sara Boruc /Andras Szilagyi /MWMedia

 

Sara Mannei: "Podtrzymuję: 900 ZŁOTYCH TO MAŁO na zakupy!"

 

 

i trochę zdjęć z młodości:

 

Artur Boruc i Sara Mannei

 

Artur Boruc i Sara Mannei - Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei

 

Sara Mannei (@saramannei) | Twitter

 

 

Słońce: Waga

Księżyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Koziorożec

Merkury: Waga

Pluton: Skorpion

Saturn: Skorpion

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

A co powiecie o Sarze Boruc? 

Moim zdaniem śliczna kobieta, bardzo seksowna, ma w sobie pewien magnetyzm i tajemnicę...

 

Sara Boruc Mannei obcięta na boba z grzywką. Co na to Artur Boruc | Viva.pl

 

Sara Boruc

 

Sara Boruc Mannei zdradziła płeć dziecka! Już niedługo po raz kolejny  zostanie mamą - Glamour.pl

 

Kim jest Sara Mannei. Zakupy Sary Mannei. Instagram Sary Mannei. Stylizacje Sary Mannei

 

Wybory parlamentarne 2019: Sara Boruc pójdzie na wybory razem z mężem |  naTemat.pl

 

Sara Boruc /Andras Szilagyi /MWMedia

 

Sara Mannei: "Podtrzymuję: 900 ZŁOTYCH TO MAŁO na zakupy!"

 

 

i trochę zdjęć z młodości:

 

Artur Boruc i Sara Mannei

 

Artur Boruc i Sara Mannei - Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei

 

Sara Mannei (@saramannei) | Twitter

 

 

Słońce: Waga

Księżyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Koziorożec

Merkury: Waga

Pluton: Skorpion

Saturn: Skorpion

Obstawiam Wagę, Bliźnięta ew. Lew :D

Edytowane przez aliceice
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

A co powiecie o Sarze Boruc? 

Moim zdaniem śliczna kobieta, bardzo seksowna, ma w sobie pewien magnetyzm i tajemnicę...

 

Sara Boruc Mannei obcięta na boba z grzywką. Co na to Artur Boruc | Viva.pl

 

Sara Boruc

 

Sara Boruc Mannei zdradziła płeć dziecka! Już niedługo po raz kolejny  zostanie mamą - Glamour.pl

 

Kim jest Sara Mannei. Zakupy Sary Mannei. Instagram Sary Mannei. Stylizacje Sary Mannei

 

Wybory parlamentarne 2019: Sara Boruc pójdzie na wybory razem z mężem |  naTemat.pl

 

Sara Boruc /Andras Szilagyi /MWMedia

 

Sara Mannei: "Podtrzymuję: 900 ZŁOTYCH TO MAŁO na zakupy!"

 

 

i trochę zdjęć z młodości:

 

Artur Boruc i Sara Mannei

 

Artur Boruc i Sara Mannei - Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc

 

Sara Boruc-Mannei

 

Sara Mannei (@saramannei) | Twitter

 

 

Słońce: Waga

Księżyc: Baran

Wenus: Skorpion

Mars: Koziorożec

Merkury: Waga

Pluton: Skorpion

Saturn: Skorpion

Może Panna?

Charakteru nie znam więc to strzał w ślepo :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lianna napisał:

A może Skorpion? Na pewno widać Wenus właśnie w tym znaku :)

 

wlasnie tez nad tym mysle, Skorpion od razu rzuca sie w oczy, ale moze to wlasnie ta Wenus...ponadto ma jeszcze Plutona i Saturna w tym znaku, choc nie jestem pewna czy akurat to jakos mocno wplywa. Ja obstawiam Skorpiona albo Wagę. Blizniak dla mnie raczej nie..za ostre rysy twarzy, lew chyba tez niezbyt, po zachowaniu nie pasuje, niby ta moda, ciuszki, ale ona nie jest taka teatralna jak dla mnie, bardziej mroczna, obserwujaca, niby z boku, ale jednak przyciaga...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

wlasnie tez nad tym mysle, Skorpion od razu rzuca sie w oczy, ale moze to wlasnie ta Wenus...ponadto ma jeszcze Plutona i Saturna w tym znaku, choc nie jestem pewna czy akurat to jakos mocno wplywa. Ja obstawiam Skorpiona albo Wagę. Blizniak dla mnie raczej nie..za ostre rysy twarzy, lew chyba tez niezbyt, po zachowaniu nie pasuje, niby ta moda, ciuszki, ale ona nie jest taka teatralna jak dla mnie, bardziej mroczna, obserwujaca, niby z boku, ale jednak przyciaga...

Lianna po kovidzie jest w formie to teraz odgaduje wszystkie ascendenty i ty chyba też :oklaski::D

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...