Skocz do zawartości

horoskop parterski


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    44

  • AnnaS

    22

  • bahia1

    21

  • vivian

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Gość truskawka
Co sądzisz o Pani Rybie i panu Rybie albo Pani Ryba i Pan Lew

 

Pani i Pan Ryba myślę, że powinna być harmonia, czyli dobrze. Co do Pani Ryba i Pan Lew hmm mogą być jakieś zgrzyty aczkolwiek mogę się mylić choć z mojej obserwacji tak wynika (obserwowałam Pani Lew i Pan Ryba) jak się później okazało związek ten się rozpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Pani Rybie i panu Rybie

 

To bardzo dobrana para. Oboje doskonale się rozumieją i uzupełniają. Zawsze mogą na siebie liczyć. Zarówno przyjaźń, jak i miłość potrafią utrzymać przez długie lata. Obie Ryby pragną wielkiej i romantycznej miłości. Tylko one wiedzą, jak wygląda prawdziwa randka. Obdarowują się nawzajem prezentami i wyręczają się we wszystkich sprawach. Jedynym problemem, jaki może się pojawić w tym związku, to zdolność do szybkiego podejmowania decyzji. W sytuacjach kryzysowych oboje mogą się załamać i mieć trudności ze znalezieniem właściwego rozwiązania. Oboje są wierni i rzadko są o siebie zazdrośni. Jeśli jedno z nich poczuje, że uczucie wygasa, drogie natychmiast zorientuje się o co chodzi. Jako że oboje wierzą w miłosne poświęcenie, są gotowi wiele znieść, aby tylko odzyskać ukochaną osobę.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Pani Ryba i Pan Lew

 

To ciekawa para, ale trudno im się ze sobą dogadać. Po pierwszej erotycznej fascynacji przyjdzie czas na zastanowienie. Cicha i nieśmiała Pani Ryba może się czuć niepewnie w towarzystwie władczego i towarzyskiego Lwa. Jej marzenia i przeczucia mogą zostać przez niego wyśmiane. Pan Lew nie będzie rozumiał lęków i obaw partnerki spod Ryb. Sam pragnąć będzie rozrywek, ale wrażliwa Ryba nie będzie chciała zbyt często wychodzić z domu, a od tłumnych przyjęć woleć będzie intymną randkę we dwoje. Oboje nie garną się do codziennych domowych obowiązków. Bez pomocy przyjaciół niewiele razem zdziałają. Aby związek ten przetrwał dłużej, Pan Lew musi zrozumieć potrzeby i nastroje partnerki. Pani Ryba powinna często chwalić Lwa i śmiać się z jego dowcipów.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podchdzę z przymrużeniem oka do horoskopów partnerskich. Nie uważacie, że ten kto wierzy w horoskopy utożsamia drugą osobę z cechami jakie wypisują w horoskopie, i to może prowadzić do rozpadu związku ponieważ w to wierzy? Np. ja skorpion, moja partnerka bliźniak, jeżeli dopatrywałbym się cech z horoskopu, zanim poznam ją naprawdę głęboko, to nasz związek nie trwałby zbyt długo. Znam kilka bliźniaczek i powiem szczerze, że każdy z nich to kompletnie inna osobowość nie pasująca do opisów.

A wy co sądzicie o związku skorpiona i bliźniaczki;)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
związku skorpiona i bliźniaczki

 

To trudna, ale fascynująca para. Pan Skorpion zachwyci się od razu rezolutną i gadatliwą Panią Bliźnięta. Ona natomiast nie oprze się jego seksapilowi i tajemniczemu urokowi. Od poznania do skonsumowania związku droga będzie krótka. Pierwsze chwile tego związku będą niezwykle burzliwe i podniecające. Codzienne życie może jednak nie być aż tak udane. Po kilku randkach mogą się zacząć problemy. Pan Skorpion zauważy powierzchowną inteligencję swojej partnerki i nie będzie w stanie zrozumieć i wybaczyć jej kłamstw. Pani Bliźnięta natomiast szybko zapragnie nowego towarzystwa i zabaw. Aby związek przetrwał trudne chwile, oboje muszą być dla siebie wyrozumiali. Pani Bliźnięta musi więcej czasu poświęcać partnerowi w łóżku, a Pan Skorpion nie powinien okazywać zazdrości i dać partnerce większą swobodę.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Ja podchdzę z przymrużeniem oka do horoskopów partnerskich. Nie uważacie, że ten kto wierzy w horoskopy utożsamia drugą osobę z cechami jakie wypisują w horoskopie, i to może prowadzić do rozpadu związku ponieważ w to wierzy? Np. ja skorpion, moja partnerka bliźniak, jeżeli dopatrywałbym się cech z horoskopu, zanim poznam ją naprawdę głęboko, to nasz związek nie trwałby zbyt długo. Znam kilka bliźniaczek i powiem szczerze, że każdy z nich to kompletnie inna osobowość nie pasująca do opisów.

 

I tu się z Tobą zgodzę. Dodam, że te horoskopy mogą sprawdzić się z np. jedną parą, ale jak wiadomo najbardziej trafne są te, które biorą pod uwagę szereg innych cech jak np. ascendent, descendent itp.

 

A co do bliźniaków to niestety nie mam dobrego zdania - w moim przypadku sprawdziło się, że są to osoby dwulicowe; do mnie mówią tak a za moimi plecami też inaczej. Najgorsze w tym jest, że to rodzina :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Tobą zgodzę. Dodam, że te horoskopy mogą sprawdzić się z np. jedną parą, ale jak wiadomo najbardziej trafne są te, które biorą pod uwagę szereg innych cech jak np. ascendent, descendent itp.

 

A co do bliźniaków to niestety nie mam dobrego zdania - w moim przypadku sprawdziło się, że są to osoby dwulicowe; do mnie mówią tak a za moimi plecami też inaczej. Najgorsze w tym jest, że to rodzina :_smutny:

 

Szczerze powiedziawszy to u mnie w rodzinie prawie 50% ludzi jest dwulicowa:) I każdy ma inny znak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość truskawka
A mam jeszcze pytanie co sądzisz o związku między wodnikiem a koziorożcem?

 

Wg strony źródłowej tego co wkleję to wynika, że:

 

To miła i obiecująca para. Oboje są wielkimi optymistami i niepoprawnymi marzycielami. Pani Wodnik będzie dawała porywczemu Baranowi wiele swobody i niezależności. Pan Baran z kolei będzie podziwiał w swojej partnerce intelekt i dociekliwość. Oboje daleko zajdą, jeżeli jedno będzie korzystało z umiejętności drugiego. Pani Wodnik może nauczyć się od Barana stanowczości i odwagi w dążeniu do celu. Pan Baran może nauczyć się od partnerki myślenia i patrzenia z dystansem na wiele spraw. Aby para ta utrzymała się, oboje powinni interesować się sobą nawzajem. Zbyt dużo swobody może doprowadzić do tego, że zostaną w końcu tylko przyjaciółmi.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Edytowane przez truskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam :ok_na:

Jak wyglda horoskop dla dwoch wodnikow?

Jestem bardzo ciekawa.

Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.

Pozdrawiam!!!

 

To ciekawa para. Ich związek to miłosny eksperyment. Możliwe jest zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Na pierwszych randkach spędzą wiele czasu na rozmowach, a od erotycznych zabaw woleć będą uczone dyskusje i spory. Połączą ich wspólne pasje do nauki, komputerów i wspólnych podróży. Trudno im będzie jednak zaplanować cokolwiek. Jeśli ktoś trzeci nie będzie doradzał im w kwestii pieniędzy, szybko okaże się, że nie mają po prostu za co żyć. Oboje cenią sobie bezwarunkową wolność, ich dom nie będzie więc przypominał tradycyjnej rodziny. Nie są o siebie zazdrośni, jednak może się zdarzyć, że jeden z Wodników poczuje się urażony. Rozstawać się będą w pogodnej atmosferze i na długie lata utrzymają ze sobą kontakt, a nawet przyjaźń.

 

Magdulka....potwierdzam sprawdzone na własnej skórze:tiaaa:

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglda horoskop dla dwoch wodnikow?

 

Jesteście niezależni, samodzielni, nie macie w zwyczaju słuchać czyichś rad. Cechuje Was buntownicza natura. Macie jednak kłopoty w wyrażaniu swych uczuć. Najczęściej ich przejawy przyjmujecie za wyraz słabości charakteru. Niechętnie słuchacie o zmartwieniach i troskach innych ludzi. Wolelibyście o nich w ogóle nie wiedzieć. Dlatego możecie być odbierani jako osoby chłodne i pozbawione uczuć. Między Wami może zabraknąć ciepła, romantyzmu i zwykłego ludzkiego zrozumienia.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ona Wodnik, on - Waga?

 

1. To wyjątkowo udany związek. Oboje stworzą zgodną i kochającą się parę. Wesoła i pomysłowa Pani Wodnik będzie idealną partnerką dla towarzyskiego Pana spod Wagi. Każde z nich uwielbia intelektualne dyskusje i dociekania, na pewno nie będą się nudzić w swoim towarzystwie. Pan Waga ze stoickim spokojem będzie znosił nawet złośliwe uwagi partnerki spod Wodnika. Ona z chęcią będzie motywować do działania leniwego Pana Wagę. Ich związek opierać się będzie na poszanowaniu wolności partnera i wspólnych zainteresowaniach. W sprawach codziennych mogą się gubić, ale żadne z nich nie będzie miało do drugiego pretensji i z humorem wybrną z każdej sytuacji. Nawet jeśli dojdzie do rozstania, pozostaną na zawsze przyjaciółmi.

 

Źródło - Horoskop partnerski

 

2. Oboje jesteście niezwykle towarzyscy i aktywni. Stanowicie parę dobrych przyjaciół, wszystko układa się między Wami harmonijnie. Kierujecie się w życiu zdrowym rozsądkiem. Imponują Wam ludzie o żywym, błyskotliwym umyśle, którzy mogą dorównać Wam intelektualnie. W taki właśnie sposób postrzegacie siebie nawzajem. I choć w Twej naturze tkwi skłonność do występowania przeciw konwenansom i schematom, on liczy się z opinią innych, co dobrze wpływa na Wasze stosunki.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość truskawka
ona koziorożec on rak

 

Jesteście w takim samym stopniu wierni i obowiązkowi w stosunku do swych najbliższych. Jednak Ty odsuwasz na drugi plan sprawy uczuciowe i rodzinne, gdy w grę wchodzą praca i obowiązki służbowe. Twój partner jest nieco sentymentalny i wrażliwy, skłonny do częstych zmian nastroju. Czasem wydajesz mu się nazbyt oschła i pozbawiona ciepłych uczuć.

 

To para przyciągających się przeciwieństw. Oboje są spokojni i z pozoru nie wymagają od życia zbyt wiele. Lubią żyć w cieniu i nie rzucać się w oczy. Początkowo przeszkodą może być chłód i dystans stwarzany przez Panią Koziorożec. Jeśli jednak Rak zbierze siły, zdobędzie tę trudną partnerkę. Aby jej zaimponować, powinien posiadać liczne dobra materialne lub przynajmniej eksponowane i odpowiedzialne stanowisko w dużej firmie. Pani Koziorożec natomiast, aby utrzymać Raka przy sobie, powinna okazywać mu czułość i przywiązanie. Oboje potrafią się wzajemnie uzupełniać. Razem mogą dorobić się sporego majątku, głównie dzięki oszczędnemu i rozsądnemu życiu. Ich okazały dom i liczna rodzina będą wzorem dla sąsiadów i znajomych.

 

źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Dla Ciebie najważniejsza jest niezależność, dla niego prywatność, poczucie bliskości, przywiązanie. On wychwytuje nawet bardzo subtelne informacje dotyczące problemów i potrzeb innych osób, za to Ty w ogóle nie przywiązujesz do tego wagi. Często sprawiasz wrażenie obojętnej na obecność swojego partnera, na co on może reagować bardzo emocjonalnie i nerwowo. Będziecie razem przeżywać wiele trudnych chwil.

 

To ciekawy układ charakterów. Jedno uzupełnia drugie, ale nie obejdzie się w tym związku bez starć i kłótni. Pan Rak jako cichy i potulny partner może przez pewien czas bawić Panią Baran. Jednak jej energiczna natura może długo nie wytrzymać u boku powolnego i niechętnego zmianom partnera. Pan Rak zafascynowany energią i seksualnością Pani Baran, na pewno będzie dążył do utrzymania relacji. Jednak wobec zbyt wygórowanych wymagań Pani Baran, może zniechęcić się i szukać innej, spokojniejszej partnerki. Aby związek mógł utrzymać się na dłużej, Pan Rak musi pokonać swoją towarzyską nieśmiałość i niechęć przed podróżami. Podporządkowanie się partnerce i jej trybowi życia to jedyna recepta na utrzymanie jej na dłużej przy sobie.

 

źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie najważniejsza jest niezależność, dla niego prywatność, poczucie bliskości, przywiązanie..
hmm... właśnie jest odwrotnie, dla niego najważniejsza jest niezałeżnośc (zgadza sie jedynie prywatność poniekąd dlatego ze zwiazana jest z niezaleznoscia) a dla mnie bliskosc przywiazanie...

 

On wychwytuje nawet bardzo subtelne informacje dotyczące problemów i potrzeb innych osób, za to Ty w ogóle nie przywiązujesz do tego wagi.Często sprawiasz wrażenie obojętnej na obecność swojego partnera, na co on może reagować bardzo emocjonalnie i nerwowo. ..
i tu tez jest odwrotnie to on sprawia czasami obojetnego
Będziecie razem przeżywać wiele trudnych chwil.
oj zgadza sie zgadza....
To ciekawy układ charakterów. Jedno uzupełnia drugie, ale nie obejdzie się w tym związku bez starć i kłótni. Pan Rak jako cichy i potulny partner może przez pewien czas bawić Panią Baran. Jednak jej energiczna natura może długo nie wytrzymać u boku powolnego i niechętnego zmianom partnera. Pan Rak zafascynowany energią i seksualnością Pani Baran, na pewno będzie dążył do utrzymania relacji. Jednak wobec zbyt wygórowanych wymagań Pani Baran, może zniechęcić się i szukać innej, spokojniejszej partnerki. Aby związek mógł utrzymać się na dłużej, Pan Rak musi pokonać swoją towarzyską nieśmiałość i niechęć przed podróżami. Podporządkowanie się partnerce i jej trybowi życia to jedyna recepta na utrzymanie jej na dłużej przy sobie.

 

źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski

i z tym sie zgadzam;)

dzieki Truskawko

swoja droga mam brata raka i z nim dogaduje sie świetnie ...szkoda ze z tym rakiem nie moge:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To ciekawa para. Ich związek to miłosny eksperyment. Możliwe jest zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Na pierwszych randkach spędzą wiele czasu na rozmowach, a od erotycznych zabaw woleć będą uczone dyskusje i spory. Połączą ich wspólne pasje do nauki, komputerów i wspólnych podróży. Trudno im będzie jednak zaplanować cokolwiek. Jeśli ktoś trzeci nie będzie doradzał im w kwestii pieniędzy, szybko okaże się, że nie mają po prostu za co żyć. Oboje cenią sobie bezwarunkową wolność, ich dom nie będzie więc przypominał tradycyjnej rodziny. Nie są o siebie zazdrośni, jednak może się zdarzyć, że jeden z Wodników poczuje się urażony. Rozstawać się będą w pogodnej atmosferze i na długie lata utrzymają ze sobą kontakt, a nawet przyjaźń.

 

Magdulka....potwierdzam sprawdzone na własnej skórze:tiaaa:

poz. doty

 

 

No zgadzam sie miłość od pierwszego wejrzenia i erotycznie tez nie najgorzej ale z porozumieniem czasem bywa cięzko i mobilizacją do działania aczkolwiek mysle ze niewielu by zaakcptowało dziwne pomysły partnera tak jak wodniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Więc byłem w takim związku na początku było ok ale później mogę powiedzieć jedno słowo Masakra. Zero dopasowania do siebie więc mam pytanko

czy związek bliźniak byk ma jakiekolwiek szanse ??? Czytając horoskopy wygląda że nie. Prosiłbym o odpowiedź na to pytanie i mam jeszcze jedno jaki znak najlepiej pasowałby dla pana bliźniaka .

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem skorpionem a moj partner to wonik, wszedzie pisza, ze to polaczenie nie ma szans, ale jak na razie udaje sie nam ¨przetrwac¨. jestesmy razem 1,5 roku, i pomimo sprzeczek, przewaznie o glupoty, nadal jestesmy razem. i calkiem dobrze nam ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Więc byłem w takim związku na początku było ok ale później mogę powiedzieć jedno słowo Masakra. Zero dopasowania do siebie więc mam pytanko

czy związek bliźniak byk ma jakiekolwiek szanse ??? Czytając horoskopy wygląda że nie. Prosiłbym o odpowiedź na to pytanie i mam jeszcze jedno jaki znak najlepiej pasowałby dla pana bliźniaka .

Dzięki za odpowiedź

 

jestem waga, bylam w dwoch zwiazkach z blizniakimi (ponoc wspaniale polaczenie)

rzeczywiscie na poczatku w obu przypadkach byla istna BAJKA, za to pod koniec zwiazku, a takze samo rozstanie to istny HORROR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem waga, bylam w dwoch zwiazkach z blizniakimi (ponoc wspaniale polaczenie)

rzeczywiscie na poczatku w obu przypadkach byla istna BAJKA, za to pod koniec zwiazku, a takze samo rozstanie to istny HORROR

Widocznie waga nie dla mnie tylko który znak zodiaku pzypasuje blizniakowi ??

A może jesli bedzie to ta prawdziwa miłość to nie bedzie mialo to znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie waga nie dla mnie tylko który znak zodiaku pzypasuje blizniakowi ??

A może jesli bedzie to ta prawdziwa miłość to nie bedzie mialo to znaczenia...

 

a ponoc waga i blizniak to najlepsze polaczenie...

coz zycie pokaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość katrionka

ja jestem strzelcem w moim życiu ciągle przewijają się skorpiony, zawsze się w nich podkochiwałam ,a teraz z jednym związałam..jest świetnie,,,potrafimy się dogadać, pójść na kompromis..gdyby było za idealnie byłoby za nudno..

natomiast moja siostra to też skorpion..i jest strasznie nie potrafimy się dogadać wieczne kłótnie awantury i te jej jadowite docinki...dlatego jak porównam partnera i siostrą to bardzo dobrze widać jak skorpion skorpionowi nie równy:)ale co tam najważniejsze że z moim skorpionem mi się układa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...