Skocz do zawartości

Zgadywanka TAK - NIE - dowolna metoda


mrófka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Karty Sibilla: List + Gniew.

Sam list to tylko wiadomość, więc dobrałam jeszcze jedną. Gniew oznacza tu zaprzeczenie i to jest odpowiedź na nie - nie głosowałeś. 

Jeśli chodzi o okoliczności, to List sam w sobie wskazuje na przekaz jakiejś informacji, tutaj pytanie wskazuje na to że tą informacją (od ciebie) jest twój głos, ale jako protest (Gniew). Może chciałeś zaznaczyć swój sprzeciw głosując, jednak ostatecznie nie zagłosowałeś.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderators

Zapomniałem o weryfce :redface: ale jak sobie przypomniałem to już weryfikuję: nie poszedłem na wybory, miałem wprawdzie blady zamiar, bo zamierzałem poskreślać wrażych kandydatów, ale coś jakoś się zeszło, że ostatecznie nie poszedłem.

 

Ava pierwsza odpowiedziała - Twoja więc kolej na zagadkę :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ava,

Użyłam kart online, także nie wiem, czy będzie dobrze - wolę bezpośredni kontakt z kartami :)

Wyszło: 6 kielichów + 9 monet + 4 monety, z sumy Słońce

Także obstawiam, że nosisz, że ma dla Ciebie to dla Ciebie dużą wartość i materialną, i sentymentalną... Pewnie dużo masz ciepłych wspomnień, jak na nie patrzysz.   W 4 monet postać wprost tuli tą monetę - nikomu nie odda :)

Zobaczymy, jak te online się sprawdzą :_boisie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 23.01.2020 o 14:22, Ava55 napisał:

oki

jestem mężatką (nawet długo już :yes: )

noszę obrączkę ?

Mi wyszło: 7 monet, paź kielichów i 7 kielichów. Powiedziałabym, że nosisz, ale poza obrączka wybierasz często dużo innej, różnorodnej biżuterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
W dniu 14.11.2018 o 14:33, Ismer napisał:

 bardzo proszę o trzymanie się zasad określonych w pierwszym poście - podawajcie metodę, którą się posłużyłyście. Na czuja idziemy w innym temacie, tu mamy do dyspozycji akcesoria.

@Piko spójrz na ten post Ismer

warto czytać zasady zabaw:ok:

 

udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, ale niewłaściwą metodą

 

wygrała @Emeryta  

- obrączki były kupione, ale miałam tylko raz na ręce - podczas ślubu; jakoś nie mogłam się do niej przekonać :D mąż też nie nosi ; 

co do innej biżuterii - bardzo lubię, ale głównie leży w szufladzie - naszyjniki, branzoletki i pierścionki, nie ma tego dużo ; czasem noszę jak mam nastrój :)

 

dziękuję Wszystkim za udział :bukiet3i:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ava55 napisał:

@Piko spójrz na ten post Ismer

warto czytać zasady zabaw:ok:

 

udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, ale niewłaściwą metodą

Tak, zmylił mnie tytuł wątku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Ava55 napisał:

- obrączki były kupione, ale miałam tylko raz na ręce - podczas ślubu; jakoś nie mogłam się do niej przekonać :D mąż też nie nosi ; 

co do innej biżuterii - bardzo lubię, ale głównie leży w szufladzie - naszyjniki, branzoletki i pierścionki, nie ma tego dużo ; czasem noszę jak mam nastrój :)

hehe ciekawe. Teraz zastanawiam się, jak te moje karty mogły to pokazać i się głowię....

7 monet jako formalność ślub-obrączka, paź jako zmiana zdania pod wpływem niewygody (początkowo zastanawiałam się, czy w tych kielichach np. nie puchną Ci palce i dlatego zdejmujesz?) Ale 7 kielichów? Że bardziej o niej myślisz niż ją realnie nosisz? W sumie obie siódemki, jedna ziemska (formalna), druga wodna (emocjonalna), a pomiędzy nimi labilny paź.

U @Willow fajnie wyszło 6 kielichów (sentyment, wspomnienie),  9 monet (własna wygoda i komfort), 4 monety (schowanie w szkatułce, u mnie na karcie dosłownie jest to skarb schowany w szkatułce).

Gratulacje @Emeryta, chyba przerzucę się na klasyki :D

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

własciwie to nie mam do nich sentymentu...

ślub wzięliśmy na prośbę moich rodziców, mnie nie bardzo zależało na ślubie i cała ta uroczystość męczyła mnie - jak coś totalnie nierealnego, nie z mojej bajki (mieliśmy cywilny)

nigdy, nawet jako mała dziewczynka ani duża, nie marzyłam o ślubie i nie planowałam jakby to on miał wyglądać... 

może dlatego nie jestem przywiązana do tych obrączek

palce mi nie puchną  :)

myślałam, co prawda, żebyśmy sobie po latach kupili inne obrączki (styl), ale i tak bym chyba nie nosiła :obled:  jestesmy tyle lat razem bez potrzeby noszenia "kajdanek" :D

 

bużuterię lubię sobie sama kupować, bo jestem marudna i detale mają dla mnie duże znaczenie;

sentyment mam tylko do jednego pierścionka, odziedziczonego po mamie - który zawsze mi się podobał i do jednego wisiorka, który jest bardzo skromny, ale ogromnie mi się podoba i często go noszę - to kwiat lotosu, wypatrzyłam go kiedyś na targach ezoterycznych i jest dla mnie jak talizman-amulet, podobnie jak pierścionek po mamie; 

ogólnie lubię stonowaną biżuterię

 

tak sobie myślę, że może karty Twoje i Willow pokazały, że nie czułam potrzeby formalnego związku

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Priestess napisał:

6 kielichów

Mogło znaczyć wprost, że coś wydarzyło się w przeszłości. Chłopak daje dziewczynie prezent - zaręczyny. Szczerze, 6 kielichów mnie zmyliła, bez niej spojrzałabym bardziej pod kątem czegoś formalnego, wygodnego dla Ciebie (monety)

40 minut temu, Priestess napisał:

Ale 7 kielichów? Że bardziej o niej myślisz niż ją realnie nosisz?

7 kielichów to też iluzja - ślub i związane z tym rzeczy mogą wydawać się iluzorycznymi bzdurami, praktyczna 7 monet tu jak by przeciwstawia siebie wodnemu idealizmu. 

No mi tak się wydaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
W dniu 26.01.2020 o 11:55, Willow napisał:

6 kielichów + 9 monet + 4 monety

oprócz tego, że jesteśmy małżeństwem - jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, długo też chodziliśmy ze sobą przed ślubem - 5 lat, może stąd 6 puch

9 monet to moja niezależność

a 4 monety - obrączka wędruje do kasetki ;)

12 godzin temu, Priestess napisał:

7 monet, paź kielichów i 7 kielichów

ślub odkładaliśmy -7 monet, pazik może mówić o tym, że mój mąż jest kilka lat młodszy ode mnie a 7 kielichów - właśnie, że ten ślub to takie coś nierealnego dla mnie/nas, taka inna rzeczywistość...

Emeryty kart nie opiszę - nie znam się na klasykach :bezradny:

ale dobrze odczytała :)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 11:54, Priestess napisał:

Gratulacje @Emeryta, chyba przerzucę się na klasyki :D

Rodzaj kart nie ma znaczenia, ja po prostu wyciągnęłam jedną kartę i ona miała odpowiedzieć na pytanie - tak jak jest w założeniu zabawy - czy tak czy nie ;) a inne tylko mają do niej dodać szczegóły , jak ktoś chce. Jak karta jest neutralna (nijaka, ani tak ani nie) to dobieram do niej jeszcze jedną. Gdybym wyciągnęła 7 monet jako kartę mającą odpowiedzieć jedynie tak - nie, to bym wybrała nie, pozostałe karty byłyby opisowe do tej sytuacji.

 

W dniu 2.02.2020 o 12:50, Ava55 napisał:

Emeryty kart nie opiszę - nie znam się na klasykach :bezradny:

ale dobrze odczytała

Ava - wystarczy spojrzeć na opisy, u nas są też -  i wszystko jasne :) Trefle mają wprawdzie dwa warianty, one są sprzeczne, ja jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych "polskich" trefli, które Asowi temu dają niekorzystny wyraz. Niespodzianka" zaś, którą lansują nowe trendy, też kazałaby mi przypuścić, że powinno być odwrotnie niż tradycja. Tak więc u mnie As trefl będący zdecydowanie na "nie" nawet nie potrzebował karty wspomagającej - jest jednoznaczny.

 

A moja zagadka: czy lubię robótki ręczne (typu szydełko, druty, haft) ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja zagadka: czy lubię robótki ręczne (typu szydełko, druty, haft) ?

 

db_RRW-_Kelche_05.jpg

 

5 kielichów

Tak. Kiedyś robiłaś, ale przestałaś i myślisz o powrocie do hobby :thanks:

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Emeryta napisał:

A moja zagadka: czy lubię robótki ręczne (typu szydełko, druty, haft) ?

hmmm mi wyszło

Głupiec, Królowa mieczy, As denarów 

Obawiałam się, że wyjdą miecze, bo to jednocześnie odcięcie ale i ostre druty :D no i teraz mam zagadkę :D

W głupcu obstawiam, że próbowałaś kiedyś, jesteś w tym początkująca, ale ostatecznie nie rozwinęłaś tej pasji (królowa jako odcięcie jednak) i być może po jakimś czasie dałaś temu zajęciu drugą szansę. Po tych kartach nie wydaje mi się, aby to była Twoja stała pasja i zajęcie, w którym czujesz się biegła. 

 

edit: hehe @Piko dokładnie to samo, co w mojej interpretacji, mimo różnych kart :D Dodaliśmy ją w ty samym momencie :D

no ciekawa jestem wyniku zagadki :)

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 14:58, Emeryta napisał:

 

A moja zagadka: czy lubię robótki ręczne (typu szydełko, druty, haft) ?

A ja wzięłam i wyciągnęłam i z Tarotu i z klasyków :D

Z klasyków spadła - Król Karo :) 

Z Tarotu wyciągnęłam - Rycerz Kielichów :)

Na moje to jednoznacznie mówi na "tak",  ale zastanawia mnie dwa razy "potwierdzona" figura męska - może robiłaś to dla jakiegoś mężczyzny, nie wiem, członka rodziny? 

Jak by jeszcze nie na sprzedaż (karo) :D

Może głupoty piszę :) Wiem, że w zgadywankach moja intuicja nie działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
5 minut temu, Willow napisał:

zastanawia mnie dwa razy "potwierdzona" figura męska - może robiłaś to dla jakiegoś mężczyzny, nie wiem, członka rodziny? 

hehe 

nie pisałam, ale do Asa dociagnęlam Maga :zdziwko:

 

tak po wszystkich kartach patrząc to bym powiedziała, że albo Emeryta jest początkująca albo lubi ale jest tam jakis problem (brak czasu, ból rąk albo nie wychodzi na razie)

ciekawa jestem :_mysli:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ava55 napisał:

tak po wszystkich kartach patrząc to bym powiedziała, że albo Emeryta jest początkująca albo lubi ale jest tam jakis problem (brak czasu, ból rąk albo nie wychodzi na razie)

ciekawa jestem :_mysli:

Ja intuicyjnie też poczułam, że to od niej jakby się "odsuwa", to jest jest owszem przyjemne, ale jest między nią a tymi robótkami, jakaś pusta przestrzeń, nie wiem, czy mnie zrozumią, haha :D

No ale karty wypadły jakie wypadły :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to... wszyscy macie rację :D

W dniu 5.02.2020 o 17:05, Piko napisał:

Tak. Kiedyś robiłaś, ale przestałaś i myślisz o powrocie do hobby :thanks:

Tak, ogólnie lubię takie robótki, najlepiej w czyimś wykonaniu, chociaż sama też kiedyś dłubałam coś tam w szkole na ZPT - proste rzeczy, bo talentu do tego nie mam, ale lubiłam to.  Nie jest i nie było to hobby, nie myślę też o powrocie do dziergania, wolę kupić albo podziwiać czyjeś wyroby :D

W dniu 5.02.2020 o 17:07, Priestess napisał:

W głupcu obstawiam, że próbowałaś kiedyś, jesteś w tym początkująca, ale ostatecznie nie rozwinęłaś tej pasji (królowa jako odcięcie jednak) i być może po jakimś czasie dałaś temu zajęciu drugą szansę. Po tych kartach nie wydaje mi się, aby to była Twoja stała pasja i zajęcie, w którym czujesz się biegła

od kilkudziesięciu lat jestem początkująca ;) nie rozwijam tego "lubienia" a i biegła w nim z pewnością nie jestem :)

W dniu 6.02.2020 o 14:23, Ava55 napisał:

As pucharów

- lubisz

 

2 godziny temu, Ava55 napisał:

tak po wszystkich kartach patrząc to bym powiedziała, że albo Emeryta jest początkująca albo lubi ale jest tam jakis problem (brak czasu, ból rąk albo nie wychodzi na razie)

ciekawa jestem :_mysli:

problem jest - nie umiem tego wykonać przyzwoicie, poza najprostszymi rzeczami :D

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Na moje to jednoznacznie mówi na "tak",  ale zastanawia mnie dwa razy "potwierdzona" figura męska - może robiłaś to dla jakiegoś mężczyzny, nie wiem, członka rodziny? 

Jak by jeszcze nie na sprzedaż (karo) :D

nie robiłam dla nikogo - robiłam to na zajęciach, a poza zajęciami próbowałam kilka rzeczy zrobić dla siebie, dla własnej przyjemności tworzenia :)

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Ja intuicyjnie też poczułam, że to od niej jakby się "odsuwa", to jest jest owszem przyjemne, ale jest między nią a tymi robótkami, jakaś pusta przestrzeń, nie wiem, czy mnie zrozumią, haha :D

Doskonale  zrozumiałam - tak właśnie jest, bardzo dobre określenie "pusta przestrzeń" :yes:

 

Jako, że wszyscy odpowiedzieli prawidłowo, w różnym stopniu opisując sytuację, więc nie wiem, jak by to tu rozstrzygnąć, kto właściwie wygrał :mysli:

Wydaje mi się, że Priestess jako pierwsza była najbliżej najlepszej odpowiedzi :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ava55 napisał:

tak coś czułam pismo nosem, że jest haczyk w tym pytaniu :D

to trzeba było walić prosto z mostu ;)

czy haczyk? - raczej nie, tzn. nawet nie miałam na myśli haczyka - zapytałam czy lubię robótki, a naprawdę je lubię i cieszy mnie w tym możliwość tworzenia. Ale poza podstawowe umiejętności nie wyszłam, haft lubię najbardziej, potem szydełko, jednak wyższe wtajemniczenie jest mi niedostępne, głównie cierpliwości mi brak a liczenie oczek mnie usypia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, Emeryta napisał:

Wydaje mi się, że Priestess jako pierwsza była najbliżej najlepszej odpowiedzi :)

uuuu dzięki :D

Czyli teraz ja zadaję pytanie?

1. Czy ja i mąż mamy jakieś dzieci?

2.* Jeśli tak, to jakie i ile? ---> pytanie z gwiazdką dla chętnych :D 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pytanie ;)

20 godzin temu, Priestess napisał:

1. Czy ja i mąż mamy jakieś dzieci?

chodzi o to, czy macie razem dzieci (jako para) czy każde z was własne? :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
10 minut temu, Emeryta napisał:

ja też mam pytanie ;)

chodzi o to, czy macie razem dzieci (jako para) czy każde z was własne? :) 

Nie mogę udzielić żadnej podpowiedzi :gafa:to pytanie z serii "podchwytliwe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Priestess napisał:

Nie mogę udzielić żadnej podpowiedzi :gafa:to pytanie z serii "podchwytliwe"

ale w prostej zagadce na tak - nie, nie może tak być ;p tym bardziej, że jakakolwiek odpowiedź może być uznana albo nieuznana :sark:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
20 minut temu, Emeryta napisał:

ale w prostej zagadce na tak - nie, nie może tak być ;p tym bardziej, że jakakolwiek odpowiedź może być uznana albo nieuznana :sark:

Odpowiedź tak, jak czujesz :)

Ale doprecyzuję:  Czy w naszym związku są jakieś dzieci? 

@Piko czy to doprecyzowanie pytania zmienia coś w Twojej wróżbie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Priestess napisał:

@Piko czy to doprecyzowanie pytania zmienia coś w Twojej wróżbie?

Mam ponownie wyciągać Karty na nowe pytanie w jednej wróżbie ? Raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Priestess Intuicja podpowiada mi że może zajmujecie się wnukami, ale w tym wątku nie chodzi o intuicję ale dywinację; i na pytanie które zadałaś; Czy macie dzieci, wyszło mi z jednej karty że; nie macie swoich dzieci. tak po prostu :thanks:

Niech jeszcze inni się wypowiedzą :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priestess, 

Ja wyciągnęłam Rycerz Mieczy - na moje nie, chyba, że to chłopak z żywiołu powietrznego, ale mimo wszytko odczytuje jako "nie macie"...

:)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz napiszę

 

nie macie (wspólnych)

może chcielibyście/chciałabyś

wyszła mi karta nr 32 Magic Prayer(Magiczna modlitwa)

karty oracle "The Enchanted Map"

 

f8b64c3f753f.jpg

 

z innych karta wyszło mi, że Twój mąż ma ale nie mieszkają z Wami, tylko czasem :

34. Spark (iskra) 35. Magic Stream (magiczny strumień)

       30. Making a Choice (dokonywanie wyboru)

 

b987a2bb1080.jpg

 

na karcie 34. jest kobieta z której lecą serduszka, są one nad nią i przed nią, a jeszcze nizej motylek przy ziemi (ta pani to chyba Ty)

na karcie 18. jest strumień, który rozdziela dwie ziemie, po lewej stoi duży ptak, jak czapla i patrzy na drugą stronę (to chyba Twój partner)

na karcie 30. jest droga/pień z dwoma konarami zakończonym oknami i ptaszki/motylki przelatują między nimi

 

*ILE - ech nie wiem, myślalam że dwoje bo na karcie nr.30 są dwa białe ptaszki ale to może byc ten sam i wtedy jedno...

dociagnęlam kartę - jednak jedno, myślę (dziewczynka ??) :

karta nr 51. Moonlight (światło księżyca)

 

4089a897d2e3.jpg

 

:bezradny::mysli:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Przepraszam, że tak późno odpisuję, byłam trochę nieobecna :wink:

 

Nie mamy wspólnych dzieci, mój mąż ma 12 letnią córkę, która nie mieszka z nami, ale z którą spędzamy razem czas.

 

Tak więc @Ava55 udzieliła wręcz idealnej odpowiedzi. Brawo! :bukiet: :medal::wpunkt:

 

@Piko również udzieliłeś dobrej odpowiedzi, choć pytanie było nieprecyzyjne i trochę podchwytliwe, tak jak i @Willow

Gratuluję Wam, macie super intuicję! :oklasky:

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Priestess napisał:

Nie mamy wspólnych dzieci, mój mąż ma 12 letnią córkę, która nie mieszka z nami, ale z którą spędzamy razem czas.

tak myślałam, że się uczy, bo na karcie w niby-księżycu jest sowa... i wiek mniej więcej dojrzewania (księżyc <->miesiączka) ale bałam się za daleko rozpędzić tych domysłach ;)

 

 

moja zagadka :

mam jedno dziecko - córkę

czy chciałam mieć więcej dzieci ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Amarena pytanie było "czy chciałam"

a nie czy chcę teraz :) to różnica

cz w takim sensie (przeszłosci ) jest Twoja odpowiedź ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ava55 napisał:

 @Amarena pytanie było "czy chciałam"

a nie czy chcę teraz :) to różnica

cz w takim sensie (przeszłosci ) jest Twoja odpowiedź ?

Faktycznie! Sorry :rofl:

Zostawiam tą odpowiedź jednak, jako że nie chciałaś mieć więcej dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piko mam tylko jedno dziecko

a pytanie brzmi  "czy chciałam mieć więcej dzieci"  :)

 

zobacz moj post z pytaniem

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mniej-więcej 5 latach od urodzenia pierwszego dziecka (nie, nie wpadka ;) )zaczęliśmy starać się o drugie - nie chciałam, żeby moja córka była jedynaczką, tak jak ja (mam przyrodniego brata ale mało mieszkaliśmy razem)

po 2 latach bezowocnych wysiłków się poddaliśmy, nie zależało mi za wszelką cenę

bardziej chciałam mieć drugą dziewczynkę niż chłopca :) ale co by było, to powitalibysmy z radością

najbliżej odpowiedzi byli @szarotka1 i @Piko

jako, że szarotka była pierwsza - zadaje pytanie :bukiet: :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 20:58, szarotka1 napisał:

:)oto moje pytanie:

Czy obchodzę urodziny zimą?

Tak :) 

karta umiarkowanie.

 

Myślę że w marcu odchodzisz urodziny. 

Edytowane przez Amarena
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szarotka1 napisał:

Proszę zdecydujcie same, która z was zada pytanie....:)

Szarotko, ja myślę, że Ty decydujesz - kryterium jest jedno: kto jest bliżej, wszak zima (astronomiczna) trwa od grudnia do marca ;p

Miałam odpowiedzieć i też nie zdażyłam, bo się zajęłam polemiką :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale urodziłaś się w marcu? czy w zimie srogiej? :D ciekawa jestem, bo chciałam napisać, że w zimie (grudzień - styczeń - luty), a marzec kojarzy mi się bardziej z przedwiośniem. Intuicję mam marną, a karty żadnej nie wyciągałam tylko pomyślałam o Tobie jako o ... górskiej szarotce, która, nie wiedzieć czemu, zawsze kojarzy mi się z z chłodem i śniegiem.

Edytowane przez Emeryta
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, szarotka1 napisał:

Nie taka marna ta intuicja..:D Jestem ze stycznia więc teoretycznie powien to być okres srogiej zimy w pl....

no to tu mi się udało, na ogół trafiam jak kulą w płot :sark: chyba Twój nick mi pomógł :)  z tą szarotką zawsze tak miałam, nie wiem skąd i dlaczego, ale to jedyny kwiat, który "bez przyczyny" - bo kwitnie latem, nie tak jak przebiśniegi - kojarzy mi się z zimą. Może to przez barwę liści i kwiatki przypominające śnieg... no ale tak czy inaczej szarotka = zima :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szarotka1 napisał:

Nie taka marna ta intuicja..:D Jestem ze stycznia więc teoretycznie powien to być okres srogiej zimy w pl....

No właśnie powinien być, ale u nas teraz zima jak wiosna albo jesień :D i już tak naprawdę nie wiadomo jaka pora roku... 

Dobra to zadaję pytanko :) , czy jestem zodiakalnym bykiem? 

Edytowane przez Amarena
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ismer napisał:

Amarena,  przeczytaj zasady tej zabawy - tutaj nie jest zagadka intuicyjna, tylko tak-nie :) 

Ok, poprawione :) pomyliłam tematy 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Wyciągnąłem 9 karo i dopowiadającą 10 karo, z tego wynika, że jesteś :)

Ale ciekawy jestem co wyjdzie, bo jakoś nie wyglądasz mi na Byka. A poza tym jestem po dużym jasnym z wianuszkiem, więc też nie jestem pewien, czy karty wyciągnięte pod wpływem mówią prawdę :D - i dla mnie to z tej strony ciekawy test będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ejbert napisał:

Wyciągnąłem 9 karo i dopowiadającą 10 karo, z tego wynika, że jesteś :)

Ale ciekawy jestem co wyjdzie, bo jakoś nie wyglądasz mi na Byka. A poza tym jestem po dużym jasnym z wianuszkiem, więc też nie jestem pewien, czy karty wyciągnięte pod wpływem mówią prawdę :D - i dla mnie to z tej strony ciekawy test będzie. 

A czemu nie wyglądam na byka?

Narazie nie odpowiem, poczekamy na resztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Nie wiem, jakoś nie kojarzę Cię z Bykiem, a trudno mi zdefiniować to coś co mi tak podpowiada. Pytanie zadałaś jasne: czy jesteś zodiakalnym Bykiem i w zagadce jest możliwa odpowiedź tak lub nie. Ale w astrologii jest tak, że nawet jak ktoś jest znakiem słonecznym, to nie musi ten znak być eksponowany :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nieprawda... 

Nie jestem zodiakalnym bykiem :)

Niech ktoś zada zagadkę  ;)

Może  ty @Ejbert ? intuicja Ci podpowiadała, że jednak nie, więc byłeś blisko prawidlowej odpowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 19.02.2020 o 22:47, Amarena napisał:

Niestety nieprawda... 

Nie jestem zodiakalnym bykiem :)

Niech ktoś zada zagadkę  ;)

Może  ty @Ejbert ? intuicja Ci podpowiadała, że jednak nie, więc byłeś blisko prawidlowej odpowiedzi. 

Z tego wynika, że głębsze jasne z wianuszkiem nie służy moim wróżbom, ale intuicję pobudza :D no po prostu nie czułem tego Byka w Tobie, a karty wybitnie bycze wyszły, to jest aż nie do uwierzenia. Dwie karty i obie karo... no nic, to kolejny dowód na to, że nie powinno się kłaść kart będąc w stanie wesołym, że nie wspomnę już o stanie upojenia :sark: 

 

Moja zagadka związana jest z poprzednią: kiedyś zadałem pytanie czy jestem łysy, wyszło, że nie, więc teraz pytam: czy jestem szatynem?

(szatynem! - nie szatanem ;p )

Edytowane przez Ejbert
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ejbert napisał:

Z tego wynika, że głębsze jasne z wianuszkiem nie służy moim wróżbom, ale intuicję pobudza :D no po prostu nie czułem tego Byka w Tobie, a karty wybitnie bycze wyszły, to jest aż nie do uwierzenia.

Głębsze jasne:D nie służy wróżbą u każdego, ja co prawda nie piłem ale wydawało się że nie jest , a karta wyszła mi optymistyczna jak by @Amarena  była zodiakalnym bykiem ....

 

4 godziny temu, Ejbert napisał:

Moja zagadka związana jest z poprzednią: kiedyś zadałem pytanie czy jestem łysy, wyszło, że nie, więc teraz pytam: czy jestem szatynem?

(szatynem! - nie szatanem ;p )

karty Lenormand; 36 Krzyż, co by oznaczało że nie jesteś, chociaż oczyma wyobraźni widzę od lat Ciebie jako szatyna w czarnym swetrze ... :D

 

32917_300.jpg

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piko 

"Głębsze jasne:D nie służy wróżbą u każdego, ja co prawda nie piłem ale wydawało się że nie jest , a karta wyszła mi optymistyczna jak by @Amarena  była zodiakalnym bykiem ...."

 

Dobrze się maskuje w takim razie ;) 

Przy kolejnych zagadkach może wyjdzie jaki mam znak zodiaku :D

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

A więc... jestem ciemnym szatynem. Teraz nawet jakby jasnym brunetem, bo ściemniałem :D 

 

@Piko: nie noszę nie tylko czarnych ale w ogóle żadnych swetrów :) 

 

Zgadła Amerena :oklasky:  i ona zadaje kolejną zagadkę. 

 

Wysoki nie jestem - jam jest średni ciemny szatan ;) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ejbert zmyliła mnie ta wieża z tym słowem wysoki :D , w sumie pytałam o coś innego, ale postanowiłam zaryzykować i powiedzieć że wysoki :oczko: w każdym razie od razu jak wyciągnęłam tą kartę wiedziałam, że na pewno jesteś szatynem.

A teraz pytanie...

 

Czy jestem blondynką?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ejbert napisał:

@Piko: nie noszę nie tylko czarnych ale w ogóle żadnych swetrów :) 

Ja czasem noszę właśnie czarny sweter, może to dlatego...

Brawo :oklaski:@Amarena , dawaj !!!

 

O widzę że zadałaś pytanie pół sekundy przed moim postem. A więc;

Czy jestem blondynką?

Znowu Lenormand 36 Krzyż ; wychodzi że nie jesteś blondynką, choć intuicja podpowiada mi odwrotnie...

 

32917_300.jpg

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amarena napisał:

Czy jestem blondynką?

tez myślę, że nie (10 kijów, Tarot Snów)

10 kijów to ogień, może masz rude :mysli: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Amarena napisał:

Czy jestem blondynką?

Ale chodzi o naturalny kolor włosów czy aktualny? ;) 

Mi wyszło, że masz ciemniejszy odcień włosów, ale może to być również bardzo ciemny blond lub rudo - kasztanowy, tzn. nie wyszła mi typowa blondi. No i stawiałam na naturalne :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ismer napisał:

Ale chodzi o naturalny kolor włosów czy aktualny? ;) 

Mi wyszło, że masz ciemniejszy odcień włosów, ale może to być również bardzo ciemny blond lub rudo - kasztanowy, tzn. nie wyszła mi typowa blondi. No i stawiałam na naturalne :) 

Oczywiście naturalny ;) nie maluję włosów. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nikt nie zgadł :_bezradny:, choć blisko była @Ava55 czasem w okresie letnim podchodzą pod taki złoty blond - można zatem powiedzieć, że te buławy by pasowały.

 

Jednak zdecydowanie jestem jasną blondynką ;).  Poniżej próbka włosów :D

 

 

 

Screenshot_20200224-193757_Gallery.jpg

Edytowane przez Amarena
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Amarena napisał:

Intuicja Ci podopiwadała że jednak blond.

Tak.

Coś do Lenormandowego Krzyża , nie mam szczęścia.

@Amarena, ale w tym ćwiczeniu chodzi o to kto był najbliżej na podstawie narzędzi , a nie intuicji.

Wychodzi na @Ava55 !!! :thanks:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna mordka :1s_c:

Karta pies i wieża (lenormand) 

Pies karta pozytywna oznacza oczywiście psa ale właśnie o psinkę pytałam, więc biorę pod uwagę wieżę - odpowiedź brzmi tak :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast intuicja podpowiadała mi że jest wysterylizowana...
To już trzeci raz z rzędu w tym ćwiczeniu karty podpowiadają mi wprost przeciwstawnie.
Myślę że chcą mi powiedzieć, że za mało skupiam się na kartach i odpowiedziach.
Myślę o zdrowiu i jeszcze kilku innych sprawach, w tym zawodowych.
Dlatego postanowiłem sobie zrobić Urlop Wypoczynkowy od Kart , a zająć się bardziej Mindfulness.:koniczynka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amarena i @Priestess - macie rację :ok:

 

gratulacje !

 

jako że Amarena pierwsza podała.odpowiedź - jej kolej na zadanie zagadki :bukiet2:

 

@Piko myślę, że karty mogły  Ci pokazałać, że bardzo kocham naszą sunię i że jestem jej nr 1 w domu :)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ava55 napisał:

@Amarena i @Priestess - macie rację :ok:

 

gratulacje !

 

jako że Amarena pierwsza podała.odpowiedź - jej kolej na zadanie zagadki :bukiet2:

 

@Piko myślę, że karty mogły  Ci pokazałać, że bardzo kocham naszą sunię i że jestem jej nr 1 w domu :)

Dziękuję :) jutro zadam zagadkę. Nie sądziłam że mi tak dobrze będzie szło... 

@Piko może faktycznie dlatego, że twoje myśli są zaprzątnięte czymś innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...