Skocz do zawartości

Zgadywanka TAK - NIE - dowolna metoda


mrófka

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ava55 napisał:

super, dziekuję :bukiet3i:

cos mam ostatnio szczęście :jupi:

 

pytanie

czy fikus,  który stoi u nas w pokoju dostałam od teściowej ?

 

Trumna + ogród 

Myślę, że nie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
W dniu 28.02.2020 o 22:04, Amarena napisał:

Myślę, że nie

@Amarena była pierwsza :bukiet3i:

kolejne pytanie Twoje :oswiecony:

 

nb z pytaniami tak-nie nie jest tak ciekawie, bo są tylko 2 możliwe odpowiedzi :bezradny:

dziękuję Wszystkim za udział :bukiet2::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

sama sobie kupiłam :)

 od teściowej mam geranium :ok:

a pierwsze drzewko fikusa dostałam kiedyś od koleżanki ze studiów - wyjeżdżała zagranicę i nie miałą już na niego miejsca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

ach, mam dylemat...

Tarot pokazał mi Glupca a Zaczarowana Mapa kartę 10. Rock Bottom (skalny dół)

 

f8371d2f0b34.jpg

 

chyba jednak nie za bardzo lubisz

może uważasz, że to taka niewysublimowana rozrywka (?)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

Wisielec - czerwone

na mojej karcie po obu stronach wiszącego są niebieskie promienie - w tęczy  czerwony jest po przeciwnej stronie (wisielec to coś odwrotnie), takie pokretne tłumaczenie - ale tak mi się skojarzyło :D

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Przetestuję stare karciochy obrazkowe, sprzed  35 lat :D

Wyciągnęłam kartę Prezent, jest ona na tle pomarańczowym, oznacza oczywiście prezent, dar, zysk, ale jest ogólnie kartą radości, więc kombinuję, że te tulipany są żółte, radosne jak słoneczny dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Noa20

Odpowiedź brzmi Nie, to nie są żółte tulipany. Ava55 strzał w dziesiątkę! to czerwone tulipany:)

Dziewczyny Willow i szarotka1  bardzo trafne karty Wam wypadły bo kwiaty dostałam od dobrego znajomego (kapłan, król denarów), i to był Prezent , Makrela karta w punkt :)i było to dla mnie dużym i miłym zaskoczeniem:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Znowu karty on-line:

9 mieczy i 4 pik - to na moje wygląda na nie :) Chociaż z czerwonymi włosami Cię wyobrażam bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

Kochani -farbowałam na taki czerwono-karminowy kolor, dosyć intensywny :D- na studiach, nosiłam się wtedy na czarno -więc za bardzo się nie gryzło z resztą ;)

dziękuję Wszystkim za udział :serce: 

 

wygrywa @Sartael95 - ponieważ ogdadł jako pierwszy :bukiet3i:i zadaje nową zagadkę 

gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Noa20

Król mieczy- powiedziałabym, że na granatowo, nie czarny 

 

Edit: odcień niebieskiego ciemnego  z białymi wstawkami (garnitur lub mundur jakiś), w każdym razie to nie czarny 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

mnie się wydaje, że tak -ubierasz się na czarno do pracy

4 puchary w lewym rogu karty symbol Księżyca -> noc -> czarny

7 mieczy : osobnik na karcie ma strój w gwiazdy i księżyce, co prawda granatowy ale kojarzy mi się z nocą i też symbol Księżyca w lewym rogu karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty lenormand: Pierścień i drzewo...

Nie, nie chodzisz do pracy ubrany na czarno.

 

Przeważnie chodzisz ubrany w takie odcienie brązu, ciemnej zieleni i niebieskiego. Myślę, że nosisz często dżinsy :)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sartael95 napisał:

Żeby dłuzej nie przeciągać :czarow:

bliźutko, lecz kolorek munduru niestety nie trafiony ;)

Zdecydowanie jeśli chodzi o to pytanie wygrywa  @Amarena  i to ty teraz zadajesz pytanko. Gratuluję :oklaski:

@Sarah2020 ma ode mnie dużego plusa, ponieważ w rzeczywiście jest to mundur :) Również gratuluję :oklaski:

image.thumb.png.01a606ca5b3884907631a10421b263de.png

Dziękuję! 

Jak to mówią... za mundurem panny sznurem ;)

Dobra to zostańmy przy ubiorze. Czy płaszcz, który zakupiłam na zimę, jest koloru beżowego? 

 

Edytowane przez Amarena
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

wg mnie nie jest,

jeśli już to kolor ecru/kremowo-biały/ ew. brązowy

oj, nie dopisałam karty : Papież 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam beżowego płaszcza :)

@Ava55 była pierwsza z odpowiedzią :)

 

" jeśli już to kolor ecru/kremowo-biały/ ew. brązowy"

Blisko, bo mój płaszcz jest bordowy ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

dziekuję :bukiet2:

 

zagadka :

coś sobie teraz podjadam po kolacji - co to ? (nic na ciepło)

 

EDIT :     

sorki :bukiet3i:

pytanie złe !

 

 

 

Edytowane przez Ava55
dzięki Sarah !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Wzięłam pierwszą talię, którą miałam pod ręką - to karty runiczne. Wyciągnęłam Hagal - a to jest karta trudna, więc wypadałoby, że nie były to suszone owoce.

Kłóci mi się to z Twoim obrazem, no ale... zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
Godzinę temu, Makrela napisał:

Kłóci mi się to z Twoim obrazem,

pozory czasem mylą ;)

jestem 5/14  (Papież wygląda na takiego, co wie co robi - ale pod skórą jest Umiarkowanie : woda z ogniem, chwiejny balans :hustawka:)

 

zgadłaś :D

wsuwałam nie suszone owoce a orzeszki pistacjowe :) 

 

@Makrela - kolejna zagadka jest Twoja :piwo: :bukiet2:

 

 

 

 

@Sarah2020 - byłaś bardzo blisko w tym pytaniu :

W dniu 11.03.2020 o 20:38, Sarah2020 napisał:

Ava to nie ta zabawa , tu musisz wskazać czy np są to orzeszki:)? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

No kurde! Runami się interesuję i to ostatnio bardzo, ale kart bardzo rzadko używam, jeśli już proszę runy o radę to drewniane, klasyczne, ale karty leżą pod ręką obok klasyków, lenorków i cyganów oraz tarota.  A tu proszę wyciągam i trafiam, szkoda że nie w lotto :D

Sama sobie nie wierzyłam w tą odpowiedź :sark:

 

Moje pytanie:

Czy profilaktycznie, w obecnie istniejącym stanie zagrożenia zarażenia się koronawirusem noszę czerwone majtki ? przy czym nie chodzi o to czy są całe czerwone czy mają tylko czerwone wstawki - chodzi o użycie koloru w tej części garderoby.

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1
  • Dobre! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Znam Cię dobrze rybo podstępna, ale takiego pytania się nie spodziewałam Ty  :diabel:

Wzięłam w obroty klasyki - :karty: 10 pik, wg. mnie mówi, że nie, te gatki są daleko od Ciebie / Twoich działań antywirusowych.

  • Dobre! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 13.03.2020 o 16:06, Makrela napisał:

Moje pytanie:

Czy profilaktycznie, w obecnie istniejącym stanie zagrożenia zarażenia się koronawirusem noszę czerwone majtki ? przy czym nie chodzi o to czy są całe czerwone czy mają tylko czerwone wstawki - chodzi o użycie koloru w tej części garderoby.

 

Też rzut kostką jak w zgadywance:

na TAK = 3 oczka

na NIE = 3 oczka

= nie rozstrzygnięte, rzucam dalej:

na TAK = 2 oczka (razem: 5 oczek)

na NIE = 5 oczek (razem: 8 oczek) 

wygrywa NIE 

 

Makrela, to jest pytanie iście diabelskie, bo jak znam kobiecą garderobę, to nie dość że bywa kolorowa jak jarmarki w piosence Laskowskiego, to jeszcze ma wzorki i fidrygałki, różne i też kolorowe. Tu jest haczyk :D 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ejbert nie ma żadnego haczyka, a wszystko co trzeba zrobić, to tylko odpowiedzieć na pytanie ;p  ale metodę masz ciekawą, zdradź, czy to Twoja inwencja ezotwórcza czy ściągnąłeś skądś te oczka? :thanks:

 

Otóżżżżż ..... odpowiedź brzmi NIE, nie noszę ani całych czerwonych majtek ani z czerwonymi wstawkami w celach profilaktycznych.

 

Mam wprawdzie gatki w małe czerwone kwiatki ;)  ale nie noszę ich w celach profilaktycznych i nie miałam takiego zamiaru.

Trzy odpowiedzi są na nie i trzy na tak, a pierwszą prawidłową odpowiedź dała Ismer - przekazuję pałeczkę, zadaj pytanie :)

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak myślałam, że coś tu jest na rzeczy, bo wiem, że interesują Cię czakry, a te związane są również z kolorami. niełatwo mi było przyjąć tą dziesiątkę w związku z tym :D 

 

Moje pytanie jest jak najbardziej zwyczajne (bez haczyka ;p ) - czy lubię grać w brydża?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55

wyszło mi 5 kijów dobrałam Koło Fortuny

co prawda do brydż trzeba 4 osoby a nie 5... -ale tu jest walka ;) 

no i Koło jak stolik do gry

 

zatem:

TAK - lubisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
W dniu 17.03.2020 o 12:24, Ismer napisał:

Moje pytanie jest jak najbardziej zwyczajne (bez haczyka ;p ) - czy lubię grać w brydża?

 

8 buław - tak, lubisz :) pewnie często grasz przez internet, np. na kurniku :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 15.05.2020 o 11:00, Widja napisał:

oo jakie przeterminowane ;p

no, skleroza swoje czyni :D

I tak: nie lubię grać w brydża. Ale lubię grać w remika (inaczej zwanym remi-brydż) i tutaj mogło to krążyć w odpowiedziach, byłyście bliziutko :)

Priestess - w necie nigdy nie gram, jeśli już w coś rżnę to na kompie. Ale w remika to tylko z ludźmi, czyli w towarzystwie bytów żywych :D

 

Czyli wygrała skarpetka Widji :usmiech:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko wspomniałam, że piłam herbatę :D

Skarpetka, zwana inaczej szczurem (którego określenia na zużytą saszetkę nie lubię) posłużyła mi jako wahadełko ;p

 

Moje pytanie jest po części wakacyjne, ale, uwaga! - dotyczy nie realnego wyjazdu, który z racji rozsianej wirusopaniki i sytuacji niepewności z nią związanej nie dojdzie do skutku, tylko moich myśli snutych o tym, którą część naszego kraju najchętniej bym odwiedziła. I tak, czy chciałabym odwiedzić:

 

a) Bieszczady

b) Tatry

c ) Góry Świętokrzyskie

c) Mazury

d) Pomorze

e) Podlasie

d) Wielkopolskę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Ava55

właściwie powinno być pytanie typu "tak-nie", a nie wyboru :mysli:

dużo mamy tych zagadkowych wątków i się troszkę zakręciło :D

 

 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
38 minut temu, Priestess napisał:

Co robimy? @Widja nie odpisuje.... gramy dalej zgodnie z regulaminem wątku, czy czekamy na korektę autorki? 

Pewnie nie odpisuje, bo jedna odpowiedź to trochę mało :D 

Ale Ava ma rację, to jest TAK - NIE i pytanie powinno być nieważne, ale skoro już jest to poczekajmy do niedzieli, nadchodzi długi weekend i może Widja będzie miała czas by się pojawić z odpowiedzią, a tymczasem może ktoś się poważy na odpowiedź, na przykład ktoś w ramach ćwiczeń z lenorkami ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
22 minuty temu, Ismer napisał:

na przykład ktoś w ramach ćwiczeń z lenorkami

:D

 

W dniu 18.05.2020 o 15:57, Widja napisał:

a) Bieszczady

b) Tatry

c ) Góry Świętokrzyskie

c) Mazury

d) Pomorze

e) Podlasie

d) Wielkopolskę

a) Żmija - nie

b) Klucz -tak

c) Słońce - tak + wypadł Ogród --> masz tam znajomych, rodzinę, przyjaciół? 

d) Kwiaty - też tak

e) Rózgi - nie

f) Pan - może Twój luby by chciał i Cię namawia

g) Rózgi - nie

 

Czyli mamy Tatry, Góry Świętokrzyskie, Mazury i zdaniem pana Podlasie. 

 

 

Dociągam dalej:

 

Tatry- Chmury - nie

Góry świętokrzyskie - Chmury - nie

Mazury - Pani - tak

Podlasie - znowu Chmury - nie 

 

Moim zdaniem Mazury

 

Chmurzasta kumulacja mnie zaciekawiła, więc tym bardziej wyczekuję rozwiązania :D

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss fakt, nie takie pytanie zadałam, pomyliło mi się z testowanką, w której też brałam udział

 

Ale jak już zostałam dopuszczona do obrotu to odpowiedź jest taka: chciałabym odwiedzić i Bieszczady i Góry Świętokrzyskie, ale bardziej ciągnie mnie w Góry Świętokrzyskie, więc brawo wahadełko ! Piko teraz Twoja kolej :) 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że moje wahadełko z kryształu górskiego na coś się przydało...

Mam takie pytanie... Tak/Nie

Czy kiedy leżę na kanapie mam nad głową zdjęcia dwóch koleżanek ? Czy coś innego ? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piko napisał:

@Ava55, a jaka metoda ?

intuicja

chyba że nie wolno tutaj - to mnie pomiń

juz się pogubiłam gdzie co...

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piko napisał:

Czy ktoś jeszcze gotów, używając narzędzia , odpowiedzieć na pytanie ? :)

 

@Priestess, dasz radę?

Zdecydowałam się - Rycerz Monet: stawie na to, że tak - i od dawna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Dama pik - nie wierzę babie, dociągnęłam 2 trefl - i też zawiecha, bo karta osobowa, kobieta i jeszcze dwójka - 2 kobiety... ale na przekór postawię, że wisi coś innego, może i 2 panie, ale nie koleżanki   ;p 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszły mi Ptaki z Lenormandów

- nie

(bo by Ci ptaki ją na balkonie zjadły - żartuję)

ale może inne zielsko jak bazylia albo coś

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
1 minutę temu, Ismer napisał:

Już urwane i policzone, akacja mówi, że nie hodujesz pietruszki w domu :ostr:

No pierwszą odpowiedziała Ava, ale że zrezygnowała z dalszego udzielania się na forum :/ To zwycięstwo i następne pytanie jest Twoje, Ismer, gratulacje! :oklaski::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

No pierwszą odpowiedziała Ava, ale że zrezygnowała z dalszego udzielania się na forum :/ To zwycięstwo i następne pytanie jest Twoje, Ismer, gratulacje! :oklaski::bukiet:

Poczekajmy jeszcze, o.k? 

Ale że ta akacja prawdę powiedziała, no, no! jak wróżyłam sobie za młodu "kocha, lubi, szanuje" to zawsze mnie oszukiwała :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
Godzinę temu, Ismer napisał:

Poczekajmy jeszcze, o.k? 

Ale że ta akacja prawdę powiedziała, no, no! jak wróżyłam sobie za młodu "kocha, lubi, szanuje" to zawsze mnie oszukiwała :D 

Z pytaniem, czy na Ave? Na Ave chyba wszyscy chętnie poczekamy, i mam nadzieję, że wróci i jednak zada następne pytanie :) Ale chciałam trochę popędzić ten wątek do przodu - bo to moja wina, że od razu się nie odezwałam, już Ava by pytała.

Ona bardzo precyzyjne odpowiedziała na pytanie, bo rzeczywiście, pietruszki nie ma, ale bazylia i kolendra rosną :) I jaśmin :) Byl szczepionek, ale koty go zjadły :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pytanie mogę zadać, a jeśli Ava odpuści focha, to swoje zada poza kolejką, bo nie ma sensu wstrzymywać zabawy. 

 

A pytanie jest takie: 

czy w nadchodzący poniedziałek otrzymam "propozycję" (czytaj: nakaz :D )  ponadwymiarowego zadania do wykonania?  dodam, że nie dotyczyłoby ono jednego tylko dnia, a dwóch tygodni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 minut temu, Ismer napisał:

czy w nadchodzący poniedziałek otrzymam "propozycję" (czytaj: nakaz :D )  ponadwymiarowego zadania do wykonania?  dodam, że nie dotyczyłoby ono jednego tylko dnia, a dwóch tygodni. 

Dostaniesz, niestety:

Krzyż, Niedźwiedź, Myszy

Krzyż: Krzyż pański z tym będzie i obciążenie,

Niedźwiedź: to może być szefowa, albo gadki typu: "no chyba mnie nie zawiedziesz?", "bo jak nie ty, to kto?", odwołanie się do Twojej lojalności, itp.,

Myszy: a kto na tym straci, to wiadomo.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paź buław 9 buław Królowa denarów

Myślę, że dostaniesz taką propozycję ale chyba też dobrze na tym wszystkim wyjdziesz....w sensie materialnym..:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Według Lenormand online: Żmija - śliska sprawa, myślę że będziesz musiała się z tym uporać chociaż bardzo Ci to nie na rękę i wolała byś się wywinąć

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziewczyny, nie wiem kto wygrał! czy Priestess czy Frida czy Lunaria - wszystkie po części miały rację, bo tak: propozycji (nakazu) jako takiej nie otrzymałam, zasugerowano mi jedynie, że ta dodatkowa praca jest priorytetowa i trzeba coś z tym zrobić. Odmówiłam zrobienia z tym czegokolwiek i podsunęłam najprostsze rozwiązanie: oddelegowanie innej osoby :D

Oczywiście sprawa nadal wisi, bo nie ma kogo oddelegować jak też i nikt nie kwapi się, by za dodatkową pracę zapłacić. 

 

Czuję, że bomba prędzej czy później wybuchnie, jakieś rozwiązanie muszą znaleźć i pytanie tylko czy będą usiłowali mnie zmusić czy właśnie wziąć pod włos...  bo opcja zapłaty nie wchodzi w grę - cwaniactwo jest w tej firmie daleko posunięte. A ja już nie chcę i nie będę pracować za free.

 

Tak więc proszę się zastanowić, kto powinien zadać następne pytanie, bo ja mam dylemat i nie umiem powziąć decyzji ;) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że najtrafniej zinterpretowała swoją kartę Lunaria, bo rzeczywiście bomba pękła (nader szybko :D ) 

W dniu 12.07.2020 o 20:22, Lunaria napisał:

Według Lenormand online: Żmija - śliska sprawa, myślę że będziesz musiała się z tym uporać chociaż bardzo Ci to nie na rękę i wolała byś się wywinąć

i tak - wolałabym się wywinąć, lecz muszę się z tym uporać, mimo iż propozycji = nakazu oficjalnie nie otrzymałam i teoretycznie nie muszę wykonać tego zadania. Ale praktycznie wygląda to inaczej, nie zależy mi na wygraniu tej bitwy tylko całej wojny ;) i nie chcę na razie drzeć kotów, bo mi to teraz nie jest na rękę. Postawiłam jednak swoje warunki, które - z niezadowoleniem - ale zostały przyjęte przez przeciwnika :sark: 

Oczywiście kasy z tego nie będzie żadnej, no ale do tego zdążyłam przywyknąć. 

 

Tak więc proszę Lunarię o zadanie swojego pytania :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, Ismer napisał:

Myślę, że najtrafniej zinterpretowała swoją kartę Lunaria, bo rzeczywiście bomba pękła (nader szybko :D ) 

i tak - wolałabym się wywinąć, lecz muszę się z tym uporać, mimo iż propozycji = nakazu oficjalnie nie otrzymałam i teoretycznie nie muszę wykonać tego zadania. Ale praktycznie wygląda to inaczej, nie zależy mi na wygraniu tej bitwy tylko całej wojny ;) i nie chcę na razie drzeć kotów, bo mi to teraz nie jest na rękę. Postawiłam jednak swoje warunki, które - z niezadowoleniem - ale zostały przyjęte przez przeciwnika :sark: 

Oczywiście kasy z tego nie będzie żadnej, no ale do tego zdążyłam przywyknąć. 

 

Tak więc proszę Lunarię o zadanie swojego pytania :) 

Bardzo dziękuję ;)

Ok, to lecimy dalej: czy lubię nosić biżuterię?  

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lunaria napisał:

Bardzo dziękuję ;)

Ok, to lecimy dalej: czy lubię nosić biżuterię?  

Giermek Mieczy → wnioskuje że nie, a intuicja podpowiada że z biżuterią raczej skromnie...

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lunaria napisał:

Bardzo dziękuję ;)

Ok, to lecimy dalej: czy lubię nosić biżuterię?  

Koło + 10 kielichów

Zakładam, że tak, sprawia Ci to radość, ale okazjonalnie, od czasu do czasu, może na jakieś rodzinne święta, ewentualnie, coś odziedziczonego od prababci z historią rodzinną :) Z sumy - 20 - Sąd potwierdza, co powiedziałam :) Jeszcze pomyślałam z Kołem i kartami rodzinnymi - może obrączkę nosisz na co dzień (o ile jesteś zamężna)? :)

 

PS: a ogólnie to Wenus we Lwie powinna lubić biżuterię, druga sprawa, że może jakąś skromną (Księżyc w Pannie):mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.07.2020 o 12:15, Roseanna Xavier napisał:

Koło + 10 kielichów

Zakładam, że tak, sprawia Ci to radość, ale okazjonalnie, od czasu do czasu, może na jakieś rodzinne święta, ewentualnie, coś odziedziczonego od prababci z historią rodzinną :) Z sumy - 20 - Sąd potwierdza, co powiedziałam :) Jeszcze pomyślałam z Kołem i kartami rodzinnymi - może obrączkę nosisz na co dzień (o ile jesteś zamężna)? :)

 

PS: a ogólnie to Wenus we Lwie powinna lubić biżuterię, druga sprawa, że może jakąś skromną (Księżyc w Pannie):mysli:

Wygrywa @Roseanna Xavier :bukiet3i:bo karty wyszły wręcz idealnie. Chodzę tylko w obraczce i pierscionku zareczynowym :D

Bardzo rzadko zakładam cokolwiek innego, bo jakoś nie przepadam za biżuteria, więc miał też intuicyjnie rację  @Piko. Dziękuję kochani i @Roseanna Xavier Twoja kolej :oczko:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...