Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina
A o to i moje oczy ;),zdjęcia mają równo rok.

 

Imageshack - p1010769kopia

Imageshack - p1010782kopiah

 

Ty jesteś takim typem człowieka, który ciężko ugryżć, rzadko kiedy ktoś może poznać Cię taką jaką jesteś w rzeczywistości, zdajesz się być jak taka mgła, jesteś, ale jest w Tobie coś neiosiągalnego, tak jakbyś... miała taką kotarę, na której pisze: "pokaze Ci tylko troche, ale i tak guzik się dowiesz...' , jedno spojrzenie mówi o podejrzliwości i chęci dokopania, a inne... o Twoej drugiej łagodnej części...takiej sarniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
a co powiesz o moich oczach ? sorry za jakość zdjęcia ale ciężko mi było je zrobić jakoś ...

 

http://img291.imageshack.us/img291/9463/oczy002.jpg

 

spokojny, ale potrafisz "dowalić" slowem, duzo obserwujesz i wyciągasz wnioski.... myśle, że raczej mimo wszystko łagodna z Ciebie istota, czasmi troche za bardzo zatroskana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle, ładnie ujete "potrafi dowalić" .. ale tylko jak ktos mnie bardzo wyprowadzi z równowagi, zdarza sie ale rzadko kto jest w stanie mnie doprowadzic do stanu kiedy pojawiaja mi sie białe plamy przed oczami ze złości ... w kazdym razie dzieki ,ciekawa interpretacja, ciekawi mnie tylko w jaki sposób interpretujesz ludzi na podstawie oczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
no niezle, ładnie ujete "potrafi dowalić" .. ale tylko jak ktos mnie bardzo wyprowadzi z równowagi, zdarza sie ale rzadko kto jest w stanie mnie doprowadzic do stanu kiedy pojawiaja mi sie białe plamy przed oczami ze złości ... w kazdym razie dzieki ,ciekawa interpretacja, ciekawi mnie tylko w jaki sposób interpretujesz ludzi na podstawie oczu ?

 

wiesz co jest najlepsze...? ja sobie tak po protu gdybam... patrze i wymyslam :D co mis ie nasuwa kiedy je widze :D i zaskoczona, jestem, ze tu sie tak potwuerdza czasmi... ;> ja si enaprawde na tym nei znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się każdy z nas robi coś podobnego na codzień patrzac na ludzi chocby na ulicy i myslac cos o nich ... robimy to nieswiadomie mimo to w wielu przypadkach nasze pierwsze odczucia sa trafne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
wydaje mi się każdy z nas robi coś podobnego na codzień patrzac na ludzi chocby na ulicy i myslac cos o nich ... robimy to nieswiadomie mimo to w wielu przypadkach nasze pierwsze odczucia sa trafne ;p

 

najwidoczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Damo, masz piekne oczy i takie... przenikliwe. Jak zobaczylam pierwsze zdjecie to poczulam jakbys patrzyla WE mnie a nie NA mnie.

 

zgadzam się tez mialam podobne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi mi to mówi,że mam przenikliwe spojrzenie,ostatnio też że moje oczy są smutne i wyglądają na "stare",doświadczone,łagodne. Po sesji dam coś na czasie z moimi oczami,ale wątpię by się spojrzenie zmieniło :D.Dzięki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to się tego wzroku przeraziłam ;),aż w szoku jestem. Takie przenikliwe i takie "wiemo Tobie wszystko" ;D.

Edytowane przez Dama Trefl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
obraz39.jpg

 

A co powiecie o moich oczach? :)

 

dystans do otoczenia, myśle, ze sporo obserwujesz, mam wrazenie,ze t takie szklane oczy... jakkolwiek zrozumiesz, malo siebie pokazujesz innym... malo można Ciebie poznać... nie chcesz by ludzie Ciebie do konca pozanli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
oczyz.th.jpg

A co o mnie powiecie? Poza tym, że chyba mam lekkiego zeza :P

 

Małe problemy z okazywaniem uczuć, spokojna, czasami zimna, ot tak. Bywasz nader obojętna, obserwująca, Ty masz w oczach coś takiego, co mówi: O Boze, gościu, ale pieprzysz... az mnie na litośc bierze..' :D skupiona, z dystansem do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w oczach coś takiego, co mówi: O Boze, gościu, ale pieprzysz... az mnie na litośc bierze..'

A wiesz, wiele osób mi mówi, że potrafię spojrzeć z pogardą. Nie wiem z czego to wynika, bo raczej daleka jestem od takich myśli i osądów :tongue:

Z resztą się zgodzę :3

 

A tu znalazłam jeszcze inne ujęcie, może pokarze moją "milszą" naturę?

 

 

oczy2.th.jpg

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
A wiesz, wiele osób mi mówi, że potrafię spojrzeć z pogardą. Nie wiem z czego to wynika, bo raczej daleka jestem od takich myśli i osądów :tongue:

Z resztą się zgodzę :3

 

A tu znalazłam jeszcze inne ujęcie, może pokarze moją "milszą" naturę?

 

 

oczy2.th.jpg

 

ono mi pokazuje bardziej, ze czasmi bywasz zupelnie nieobecna, jak nei na tej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
W zasadzie powiem Wam, moje kochane Istoty z magiczną iskrą, że widać dla Was moje zwierciadło duszy jest czytelne...heh...

 

hehe, a to milo, milo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
oj z ta łagodnoscią i spokojnością moi znajomi by sie napewno nie zgodzili jakby to usłyszeli ;)

 

a ja bym tak odbrala hheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tego zdjecia nie przerabialam, moze byloby wyrazniejsze gdybym wrzucila kolorowe, ale mmasz racje ze jestem bardzo nieufną osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "przerobione" miałam to myśli to, iż obrys Twoich oczu jak i brwi wyszły tak dość...hmm...graficznie. Nie mniej jednak, wyraz oczu pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie umiem dołączać zdjęć;((987bbafb814b3d6f.jpg

 

heh już się chyba nauczyłam...d78102a02e7de9c5.jpg

Edytowane przez ilonesia
dodanie zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
No to ja pokazuje moje oczy :) Co o nich sądzicie? Co w nich widzicie? Jestem baaardzo ciekawa :)

 

 

 

subtelnosc, uwage, cieplo, zamyslenie, takei troche zatroskanie... rozmarzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób mówi że w moich oczach jest coś dziwnego i nie mogą często przestać w nie patrzeć, pytałam się nieraz co to takiego jest ale niestety moje pytania zostawały bez odp bo nikt nie potrafił powiedziec co to może być :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
wiele osób mówi że w moich oczach jest coś dziwnego i nie mogą często przestać w nie patrzeć, pytałam się nieraz co to takiego jest ale niestety moje pytania zostawały bez odp bo nikt nie potrafił powiedziec co to może być :/

 

moze takei cos, ze ludzie przesweitlasz wzrokiem..

jak rentgen troche jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może masz rację :) aco powiesz na to możesz wierzyć lub nie ale zdazyło mi się kilka razy coś takiego że patrząc na kogoś ze znajomych i w myślach wypowiadałam kilkakrotnie słowa np zacznij śpiewać i tak głeboko patrzyłam w oczy tej osoby i ona zaczęła śpiewać. Zastanawiam się czy to zbieg okoliczności czy potrafie wpływać myśla na zachowanie ludzi? Nie stosuję tego często ale zadarza mi się to :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
hmm może masz rację :) aco powiesz na to możesz wierzyć lub nie ale zdazyło mi się kilka razy coś takiego że patrząc na kogoś ze znajomych i w myślach wypowiadałam kilkakrotnie słowa np zacznij śpiewać i tak głeboko patrzyłam w oczy tej osoby i ona zaczęła śpiewać. Zastanawiam się czy to zbieg okoliczności czy potrafie wpływać myśla na zachowanie ludzi? Nie stosuję tego często ale zadarza mi się to :/

 

 

 

oooo , zdolnas jest po rpsotru, moze jakas wiedzma/ czarodziejka :D trudno mi to wyjasnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem co w tym jest, kiedys tez zdazyło mi sie bedac w Gdansku ( nikogo oprocz swoich znajomych z ktorymi tam pojechalam nie znalam) jak jakas staruszka podeszla do mnie i sie przezegnala i powiedziala ze jestem naznaczona. wtedy wydalo mi sie to smieszne ale teraz ciagle mnie nurtuje kim byla ta kobieta i o co jej chodzilo z tym naznaczeniem. mamcia moja poszla do wrozki ktorej pokazala moje zdjecie to ta wrozka zrobila to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
sama nie wiem co w tym jest, kiedys tez zdazyło mi sie bedac w Gdansku ( nikogo oprocz swoich znajomych z ktorymi tam pojechalam nie znalam) jak jakas staruszka podeszla do mnie i sie przezegnala i powiedziala ze jestem naznaczona. wtedy wydalo mi sie to smieszne ale teraz ciagle mnie nurtuje kim byla ta kobieta i o co jej chodzilo z tym naznaczeniem. mamcia moja poszla do wrozki ktorej pokazala moje zdjecie to ta wrozka zrobila to samo :/

 

o lol., ale znaznaczona... cos wiecej..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko to powiedziala ze jestem naznaczona i przezegnala sie i odeszla w sumie to na odchodnego jak ja sie smialam to powiedziala ze jak dojrzeje to sie przekonam czy cos w tym stylu nie pamietam dokladnie tego bo bylo to 11 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Osoba żywa, aktywna, kontaktowa, nerwowa, czasami ironiczna ;>, al mysle, ze tez pomocna.

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nic tylko rozwijać dar :) nie kazdy jest dobrym obserwatorem i empatą :) może niedługo będziesz widziała jeszcze więcej i zaczniesz pomagać ludziom :) życze Ci tego jeżeli sobie tego życzysz :) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jaaaaakii marzycccieeelllll :)))) , spokojny, życzliwy, uśmiechnięty i "łagodnej natury...", lojalny, pomoc ludziom,mozna na CIebie liczyc. Bywasz w swoim swiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...