Jump to content
Guest sheina

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)

Czy podoba Ci się taki wątek?  

86 members have voted

1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

• Tak
      94
    • Nie
      7

Recommended Posts

gj77

Witam,

No to moża i ja pokażę Wam moje oczy:oczko2:

Guest Nessy
A o to i moje oczy ;),zdjęcia mają równo rok.

Imageshack - p1010769kopia

Imageshack - p1010782kopiah

Na mnie największe wrażenie zrobiło spojrzenie Damy..Takie przenikliwe..Nie wiem jak to powiedzieć-takie wrażenie jakby się dostawało "w twarz" tym spojrzeniem..Mocny charakter i niezwykła osobowość - od razu to widać :)

Guest sheina
Witam,

No to moża i ja pokażę Wam moje oczy:oczko2:

spokojna ,p rzyjacielska, łagodna, serdeczne, wrażliwa i ikiedy az za bardzo, jezeli jestes matka to mysle,ze bardzo oddana i kochajaca rodzine... i mozna na Ciebie liczyc.

Guest sheina
[ATTACH]794[/ATTACH][ATTACH]794[/ATTACH]

a to moje oczy :-)

chyba szukasz bardzo oparcia w meśkich ramionach, taka osoba, ktora... kocha do bolu, moze niekoniecznie chwali sie tym otoczeniu, moze nawet skrywa uczucia... przed innymi? Łagodna, dobrze nastawiona do ludzi i cih lubiaca, ale bywasz skryta i nei wiem czy zawsze mowisz o swoich uczuciach... dobra kobitka z Ciebie ;)

Guest Urshack
clipboard01cqt.jpg

co powiecie

Ja pieerdziu.... kobieto, ale ty masz śliczne oczęta:zakochany:

Guest Nessy
oczkaa.jpg

takie o

spokojny, cierpliwy, wyrozumiały, wrażliwy, ciepły :)) :bukiet:

Guest sheina
oczkaa.jpg

takie o

zdolnosc do filozofowania, otwarty na innych ludzi, troche taki mam wrazenie jestes rozproszony... wszedzie Ci chwilami pelno... mądry, otwarty wdrazanie zmianw zyciu... troskliwy..

tangiss
chyba szukasz bardzo oparcia w meśkich ramionach, taka osoba, ktora... kocha do bolu, moze niekoniecznie chwali sie tym otoczeniu, moze nawet skrywa uczucia... przed innymi? Łagodna, dobrze nastawiona do ludzi i cih lubiaca, ale bywasz skryta i nei wiem czy zawsze mowisz o swoich uczuciach... dobra kobitka z Ciebie ;)

dziękuję :icon_smile2:

bardzo trafne :ok:

pozdrawiam :dostal_na:

Włóczykij
Na mnie największe wrażenie zrobiło spojrzenie Damy..Takie przenikliwe..Nie wiem jak to powiedzieć-takie wrażenie jakby się dostawało "w twarz" tym spojrzeniem..Mocny charakter i niezwykła osobowość - od razu to widać :)

Prawdziwa Dama :)

Guest sheina

ładne oczy..ale masz przenikliwe spojrzenie...:wstydnis: az zem się zarumieniła :D no, ale dobra co ja w nich widze.. na pewno spokój, opanowanie, mądrość, serdeczność, jakbys byl troche flirciarzem to bym sie nei zdziwila... :)), no i oddany w milosci, jak juz jestes to trwasz jak... ;)

Edited by sheina

sopresa2

Witaj :)

możesz powiedzieć coś o oczach kogoś na kim mi bardzo zależy? :) :) :)

bardzo dziękuję :)

Guest sheina

Sopresa , odpowiedzialam na pw.

To może i ja dodatm swoje gały tutaj, w trochę świeższej wersji...

Edited by sheina

tangiss

smutne oczy, przepełnione nadzieją, kochające ludzi, dobre, chyba coś Cię dręczy, skrywasz uczucia

Edited by tangiss

Guest sheina
smutne oczy, przepełnione nadzieją, kochające ludzi, dobre

eheheheh czasem kocham czasem...;)))

tangiss
eheheheh czasem kocham czasem...;)))

udało mi się choc trochę czy nie? :icon_smile2:

Guest sheina
udało mi się choc trochę czy nie? :icon_smile2:

udało.. :)

Guest Nessy

To są dobre oczy jak dla mnie :) Wyglądasz na wyrazistą i orginalną osobowość :) Ale trochę jakby zmęczona, zawiedziona? Nie wiem trudno wyczuć, ale coś jakby Cię tłumiło .. Ps. Ładne długie rzęski,zawsze zazdroszcze jak ktoś takie ma :wstydnis:

Guest sheina
To są dobre oczy jak dla mnie :) Wyglądasz na wyrazistą i orginalną osobowość :) Ale trochę jakby zmęczona, zawiedziona? Nie wiem trudno wyczuć, ale coś jakby Cię tłumiło .. Ps. Ładne długie rzęski,zawsze zazdroszcze jak ktoś takie ma :wstydnis:

eheheheh dziękuję :wstydnis: taka troche zmeczono-zawiedziono wiecznie za duzo myslaca ;) hehe zgadza sie.. dzieki :)

Beoran
ładne oczy..ale masz przenikliwe spojrzenie...:wstydnis: az zem się zarumieniła :D no, ale dobra co ja w nich widze.. na pewno spokój, opanowanie, mądrość, serdeczność, jakbys byl troche flirciarzem to bym sie nei zdziwila... :)), no i oddany w milosci, jak juz jestes to trwasz jak... ;)

hihi ;)

Wieczór. Księżyc. Zimny szampan. Świece. Ty. Ja. Co ty na to? :icon_smile2:

:D

Guest sheina
hihi ;)

Wieczór. Księżyc. Zimny szampan. Świece. Ty. Ja. Co ty na to? :icon_smile2:

:D

ii zem zamarla.

:chytry_na: :hahaha:

Guest sheina
uuuu how romantic sheina :zeby_na::_okok:

koli! noi juz juz emocje na wodzy, on se zartuje, a ja sie zarumeinilam :wstydnis:

:hahaha:

Guest sheina
sheina widzisz czym się kończy zaglądanie w oczy :lol:

bo to to neibezpicza gra :lol:..........

Włóczykij

Ladne, silne oczy Sheina. Przypominaja mi cos ale jeszcze nie wiem co. Jak sie dowiem to dam znac.

Guest sheina
Ladne, silne oczy Sheina. Przypominaja mi cos ale jeszcze nie wiem co. Jak sie dowiem to dam znac.

co wy tak wszyscy z ta silna :D ja zem mala i niesmiala ;>:wstydnis:

ciekawa jestem co, daj znac :)

Guest greg639

ja bym powiedział kocie oczy, posiadające 6 zmysł, starające sie czytać w myślach drugiej osoby, a jednocześnie skrywające mysli ich właścicielki, podejrzliwe ale i chroniące duszę :chytry:

Guest Nessy

Włóczykiju cofnij sie pare stron dalej i powiedz mi czy trafiłam z tym co napisałam o Twoich oczach ;) będę wdzięczna;P

Guest sheina
ja bym powiedział kocie oczy, posiadające 6 zmysł, starające sie czytać w myślach drugiej osoby, a jednocześnie skrywające mysli ich właścicielki, podejrzliwe ale i chroniące duszę :chytry:

taaak 6 zmysl :D hehehe to Ci wyszlo...

greg tak lubie patrezc ludziom w galolce, nie zawsze bo sie pesze.. ale lubie. i czesto slusze ,ze jestem tajemnicza co ma tez zwiazek z tym skywaniem emocji, to fakt. o i neismialosc :D heheh

Key

No to i ja dam swoje oczka do oceny z jedynych dwóch zdjęć na których jako tako je widać ;)

Pozdrawiam :icon_smile2:

Guest sheina
No to i ja dam swoje oczka do oceny z jedynych dwóch zdjęć na których jako tako je widać ;)

[ATTACH]802[/ATTACH]

[ATTACH]803[/ATTACH]

Pozdrawiam :icon_smile2:

mam wrazenie, ze Ty az emanujesz kobiecościa... delikatna jak piorko,wrazliwa ale czasami Pani obrazalska.. ;> :)))) moze nie, ale tak mi sie nasunelo :D

Włóczykij
co wy tak wszyscy z ta silna :D ja zem mala i niesmiala ;>:wstydnis:

ciekawa jestem co, daj znac :)

Mowisz ze jestes mala i nie smiala a pod nickiem masz napisane. ze jestes ubrana w zludzenia...odpowiedz sie sama nasuwa :)

no masz to cos w oczach ciekawego co mi nie daje spokoju. Jutro to przemysle bo dzis nie mam sily na nic

Beoran
eejjj a tak bez jaj B. cokolwiek sie zgadza? :D

Zgadza się, zgadza ;)

Guest sheina
Mowisz ze jestes mala i nie smiala a pod nickiem masz napisane. ze jestes ubrana w zludzenia...odpowiedz sie sama nasuwa :)

no masz to cos w oczach ciekawego co mi nie daje spokoju. Jutro to przemysle bo dzis nie mam sily na nic

ahahaha e tam nie czepiaj sie sloweeekk :)) to tylko forum, malo tu widac :),a raczej prawie nic.

anna80

sheina a jak ktoś ma czarne oczy? bo u mnie tęczówki nie widać... :) z lekarskiego punktu widzenia powinnam być martwa :)

Guest sheina
sheina a jak ktoś ma czarne oczy? bo u mnie tęczówki nie widać... :) z lekarskiego punktu widzenia powinnam być martwa :)

ojej... na tym to ja juz sie niestety nie znam....:chytry_na:

Włóczykij

ja chcialbym to zobaczyc. wrzuc cos :)

Guest Urshack

Mi śię wydaj, że jesteś bardzo pewna siebiei swoich umiejętności. Lubisz być kokietowana, ale nie ookazujesz tego po sobie. Myślę, że bardzo lubisz komuś posyłać wymowne spojrzenia :]

Guest sheina
Mi śię wydaj, że jesteś bardzo pewna siebiei swoich umiejętności. Lubisz być kokietowana, ale nie ookazujesz tego po sobie. Myślę, że bardzo lubisz komuś posyłać wymowne spojrzenia :]

buehhheh, a wiesz, że z tym kokietowaniem to mi sie zdarzalo slyszec, ale mei to dziwi, bo w mojej filozofi... :D...

nie jestem wlasnie pwna siebie i czesto mnei to zaskakuje jak ludzie tak pisza... :)

gj77
spokojna ,p rzyjacielska, łagodna, serdeczne, wrażliwa i ikiedy az za bardzo, jezeli jestes matka to mysle,ze bardzo oddana i kochajaca rodzine... i mozna na Ciebie liczyc.

W dużej części prawda. Ale na razie matką nie jestem, ale jak bym była to chciałabym być właśnie taka.

Jeszcze raz bardzo dziękuję:kwiatek:

_Domi_

Dziewczyny ale Wy macie wszystkie piękne te swoje patrzałki :usmiech:

petra.b

oczy1.jpg

oczy2.jpg

ojć, jakie to wielkie wyszło.... Pierwszy raz coś wstawiałam na forum, więc proszę o wyrozumiałość :/

Edited by petra.b

Guest sheina
oczy1.jpg

oczy2.jpg

ojć, jakie to wielkie wyszło.... Pierwszy raz coś wstawiałam na forum, więc proszę o wyrozumiałość :/

zmyslowe, spokojne, uwazne, ciepłe,dore, taktowne, grzeczne, moze czsami jestes zbyt oddalona od ziemskich mysli ;0)?

petra.b

Dzięki! :D Miło mi, na prawdę. Zwłaszcza po niedawnych komentarzach, jakie usłyszałam od kolegi z pracy, że jestem zimna, że jak odbieram od niego telefon, to mu słuchawka zamarza...oczywiście w nowej pracy na początku starałam się być poważna i chyba ciut za bardzo oficjalna... A "oddalona od ziemskich myśli" jestem co raz rzadziej. Skuteczna terapia męża-sceptyka-realisty. Ale owszem, pobujać w obłokach czasem bardzo lubię! jak chyba każdy...

Guest sheina
Dzięki! :D Miło mi, na prawdę. Zwłaszcza po niedawnych komentarzach, jakie usłyszałam od kolegi z pracy, że jestem zimna, że jak odbieram od niego telefon, to mu słuchawka zamarza...oczywiście w nowej pracy na początku starałam się być poważna i chyba ciut za bardzo oficjalna... A "oddalona od ziemskich myśli" jestem co raz rzadziej. Skuteczna terapia męża-sceptyka-realisty. Ale owszem, pobujać w obłokach czasem bardzo lubię! jak chyba każdy...

jaaa tam nic zimnego nei widzialam :))

Key
mam wrazenie, ze Ty az emanujesz kobiecościa... delikatna jak piorko,wrazliwa ale czasami Pani obrazalska.. ;> :)))) moze nie, ale tak mi sie nasunelo :D

no..nadąsać się to nikt nie potrafi tak jak ja :tongue:

Guest sheina
no..nadąsać się to nikt nie potrafi tak jak ja :tongue:

to witamw klubie hehehehehe porcelanowe skięzniczki za dyche :D..

Guest sheina
to ja też pokaże swoje :)

ładddne oczka ;>. spokojnie, kulturalne, grzeczne, taktowne, pomocne i rozmarzone :)

_Domi_
oczy1.jpg

oczy2.jpg

Ja dostrzegam w Twoich oczach coś, co jest ukryte głęboko w sercu ,możliwe że jest to tęsknota pomieszana z żalem, miłością i z pytaniem "dlaczego ". Hmm -mogę się mylić :P

Pozdrawiam :usmiech:

ezoteryczka
ładddne oczka ;>. spokojnie, kulturalne, grzeczne, taktowne, pomocne i rozmarzone :)

dzięki za analizę....

ale jak wiadomo skorpionica grzeczna i taktowna, owszem ale do pewnego momentu i lepiej z nią nie zadzierać ;) i tak jest również ze mną ;)

Guest sheina
dzięki za analizę....

ale jak wiadomo skorpionica grzeczna i taktowna, owszem ale do pewnego momentu i lepiej z nią nie zadzierać ;) i tak jest również ze mną ;)

tak to jest, ze kazdy ma dwie twarze, ale ja myse,ze ta, ktora przewaza widac w oczach ;)

petra.b

Dominiko! Dziękuję! Z tą tęsknotą to coś jest na rzeczy...niestety. Ale to faktycznie siedzi gdzieś głęboko. Nie sądziłam, że można to zobaczyć w spojrzeniu.

Pozdrawiam cieplutko!

Guest Urshack
to ja też pokaże swoje :)

Oł, piękne oczy... takie mądre. Śmiejesz się do ludzi na około pokazujesz, że jesteś wesoła... ale w środku jakiś taki wewnętrzny smutek tak mi się wydaje.

vision_33

Nie mam obecnie lepszego zdjęcia.

Guest sheina
Nie mam obecnie lepszego zdjęcia.

serdeczna, ciepla, mila, wesola, przyjacielska, kochajaca ludzi iz wierzeta, usmiechnieta, a nie nadasana, sklonna zmieniac zdanie pod otoczenie ? ;>

vision_33

Z ostatnim to bym polemizowała-raczej wysłucham argumentów strony-jak to mnie przekona,wtedy mogę to zaakceptowac.

Raczej jestem uparta.

ArletaAnnaMaria

Pomysł się podoba :) proszę moje oczęta :):) oceniajcie !

Edited by ArletaAnnaMaria

ArletaAnnaMaria

Zapewne jesteś pogodną kobietką. Ciepłą i serdeczną. Oczy masz bardzo ładne. Wyraziste. Ciepłe spojrzenie.:_okok:

Vade in pace

wow czekaj wezme lupe ale tak zdala slodkie

Guest sheina
Pomysł się podoba :) proszę moje oczęta :):) oceniajcie !

dobre, neiwinne takie... aniolkowe bym rzekla :) :).... pomocne i chyba lubisz analizowac ludzi...

vision_33

po prostu musimy lepiej wytężyc wzrok :)

shimmy

dam wieksze jak ktoś wytłumaczy jak :P bo ja z technika tak "zaawansowaną" na bakier :D

ArletaAnnaMaria
dobre, neiwinne takie... aniolkowe bym rzekla :) :).... pomocne i chyba lubisz analizowac ludzi...

Dziękuję :)sheina. staram się być uczynna i każdy kto zwróci się o pomoc, na ogół ją otrzymuje.Powiedziałabym, że moje oczy są zmęczone a nie aniołkowe:) Ale.... może mam coś z Aniłka, skoro serce mam na dłoni :):) Z tym analizowaniem ludzi, to chyba nie tak :) dopiero od niedawna jestem na Ezoforum i jak na razie tylko raz spojrzałam w oczęta mojej poprzedniczki:):) i napisałam jakie robią na mnie wrażenie.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję za wypowiedź :)

_Domi_

Ciekawa jestem czy czas i wydarzenia może zmienić oczka, zamieszczałam tutaj swoje oczy i pomyślałam że znów to zrobię-czy będą widoczne jakieś zmiany .

Guest sheina
Dziękuję :)sheina. staram się być uczynna i każdy kto zwróci się o pomoc, na ogół ją otrzymuje.Powiedziałabym, że moje oczy są zmęczone a nie aniołkowe:) Ale.... może mam coś z Aniłka, skoro serce mam na dłoni :):) Z tym analizowaniem ludzi, to chyba nie tak :) dopiero od niedawna jestem na Ezoforum i jak na razie tylko raz spojrzałam w oczęta mojej poprzedniczki:):) i napisałam jakie robią na mnie wrażenie.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję za wypowiedź :)

pisac " aniolkowe" to wlasnei mialam na jysli serce na dloni :) analizowanie nei jest zwiazne z momi oberwacjami jak poruszasz sie po forum :)

_Domi_

Więc znów dodaje swoje potrójne foto ,ale z patrzałkami z przed chwili :))

Sorrki za kiepską jakość.

[ATTACH]863[/ATTACH]

Edit: Tylko szczerze ! :P;)

Edited by _Domi_

_Domi_
Ale masz przenikliwe spojrzenie... ale to po srodku zdjecie- cieple i przyjazne...

Z tym przenikliwym spojrzeniem- to już wiele osób mi powiedziało , choć nie zawsze wiem co ludzie maja wtedy na myśli .Chyba nie to że należy się bać patrzeć mi w oczy .Wzrokiem nie zabijam ,chyba :P

Dir en Grey

Dominika111 ;p boje sie Twoich oczu... brrr :D

Guest sheina
Jakbys czytala kogos na wylot...

zgadzam się, już danow jej to mowiam ;)

_Domi_
Dominika111 ;p boje sie Twoich oczu... brrr :D

Dobrze że nie mnie :chytry_na:

A tak ogólnie obiecuje poprawę:tongue: :lol:

barra

Zmiany w wyglądzie oczu są mozliwe, bo przecież rozwijamy się, rozumiemy więcej. Jednak główny wyraz jest chyba taki sam.

Na tęczówce widoczne są też zwiastuny chorób, jest cała nauka o tym.

A gdzieś czytałam, że oczy mamy takie same przez wszystkie wcielenia i pokrewne dusze właśnie po tym się poznają. Ciekawe czy to prawda.

_Domi_

Co do czytania chorób - pamiętam jak studiowałam książki i praktykowałam to na znajomych . Kurcze i było w tym wiele prawdy.

Guest Nessy
moja druga próba :jezyk2:

Shimmy masz podobne spojrzenie do mojej koleżanki, wiec może jakieś podobienstwo charakterow jest?:mysli: -> b.aktywna, pomocna, lubi działać, ma wielu przyjaciół,a jak sie zakochuje to bez pamięci :P angażuje sie całym serduchem w daną sprawe, wrażliwa :) wiec daj znać, bo mnie to ciekawi czy zgadza się :)

shimmy

zgadza się :) trzeba tylko dodać,że kocham i nienawidzę z jednakową siłą i jak ktoś raz podpadnie to koniec,za 20 lat nawet wypomne :)

_Domi_
trzeba tylko dodać,że kocham i nienawidzę z jednakową siłą i jak ktoś raz podpadnie to koniec,za 20 lat nawet wypomne :)

My kobiety potrafimy być ......... :lol: ale ciiiiiii :wstydnis:

_Domi_

Dirty ma racje ,ja dodam -orle oko:_okok:

Morthinius

No to ja tez moze swoje galy wrzuce xD Troche ucielo kawalek lewego oka, ale dokladniejszego zdjecia nie dalem rady zrobic :]

Guest sheina
No to ja tez moze swoje galy wrzuce xD Troche ucielo kawalek lewego oka, ale dokladniejszego zdjecia nie dalem rady zrobic :]

msz bardzo przenikliwe spojrzenie, tak jakys zawsze widzial drugie dno, chyba trochezdsyansowany do otoczenia, ttrzymasz ludzi na spora odleglosc... tajemniczy, ale bywasz nerwowy.

Morthinius

W duzym stopniu sie zgadza ;)