Skocz do zawartości

Pokazmy innym swoje oczy, a może powiedza nam jacy jesteśmy? :)


Gość sheina

Czy podoba Ci się taki wątek?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się taki wątek?

    • Tak
      94
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram z tą ślicznością i zazdraszczam trochę ;)

 

A co do zdjęć to mi się jakoś tak ciepło zrobiło, ale nie wnikam w głębsze analizy bo dla mnie inni nie są tak czytelni jak ja dla innych :szok:

 

hehe nie ma czego zazdrościć, Ty masz śliczne oczęta:)

 

a co do ciepła to często to słyszę:) cieszy mnie to:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguanno. oczy wyrażaja jakis dystans do spraw codziennych. "Świerze oko". Typ obserwatora jednocześnie osoba pełna współczucia dla ludzi:D

 

o to to :)) Może nie tyle współczucia, co chęć pomocy i silna empatia :)

Edytowane przez Iguanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dodałam swoje oczy, ale skoro mówicie, że mam patrzeć prosto to specjalnie dla was mam nowe zdjęcie :) Mam nadzięję, że tym razem zdjęcie będzie takie jak trzeba.

 

Z tym, że ja zawsze jestem w makijażu. Niektorzy pewnie myślą, że w nim śpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Imaginacja Ty przenikasz tym wzrokiem ludzi, masz takie skoncentrowane... ;)

 

dobrre,mysle,ze cieple,a czarny makijaz to taki troche kamuflaż ;)

 

bos Ty wrazliwa osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imaginacja

 

Zajebiste oczy masz.

 

Teraz moja kolej

 

wsmic3fn98ok8drtplb4.jpg

 

 

EDIT://

 

Kurcze, troszkę małe wyszło, za chwilę spróbuję większe dać

 

Edit2://

 

Padła mi bateria w komórce... Później drugie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

co do Imaginacji nie zmieniam zdania...

 

Gruschi . pozytywnie;D oczy Ci się śmieją. dusza otwarta na innych. Pewnie dobry przyjaciel ale też z Ciebie indywidualista który kroczy własnymi ścieżkami. Swoje wie i chętnie dzielisz sie tym co masz z ludźmi:D Pewnie dużo pomagasz. Masz kilku sprawdzonych przyjaciół na długo. (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

:lol:

 

 

Pewnie dużo pomagasz.[/Quote]

 

Nieee, raczej nikomu nie pomagam.

 

Masz kilku sprawdzonych przyjaciół na długo.[/Quote]

 

Nie przyjaźnie się z nikim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie wszystko się zgadza :) Ja nigdy nie oceniam ludzi po oczach, bo ja po prostu unikam patrzenia w nie. Nie wiem czy tez macie takie dziwne uczucie jakby ktoś wam zaglądał w duszę lub wy jemu, kiedy wasze spojrzenia się krzyżują? Dla mnie jest niemiłe uczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie wszystko się zgadza :) Ja nigdy nie oceniam ludzi po oczach, bo ja po prostu unikam patrzenia w nie. Nie wiem czy tez macie takie dziwne uczucie jakby ktoś wam zaglądał w duszę lub wy jemu, kiedy wasze spojrzenia się krzyżują? Dla mnie jest niemiłe uczucie...

 

Mamy, ale teraz wiem że słusznie. Myślałam, że powieje tajemnicą a dziewczyny mnie rozpracowały :co_jest_na:

 

KataMusica, hmm...smutek, zmęczenie i zawód, ale jednocześnie nadzieja. Ogólnie jakoś smutno mi się zrobiło... Mam nadzieję, że się mylę jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej tzn na tym zdjęciu akurat byłam uśmiechnięta :D :D

 

Całkiem możliwe że byłaś uśmiechnięta ale ja tez dostrzegam też pewien smutek , jak by oczy Twoje szukały sprawiedliwości , mówiły dlaczego?...ucieczka od czegoś. Wrażliwość i zamykanie się w sobie.

 

Swoja droga masz ciekawe oczy :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz dziewczyny w sumie trochę się z Wami zgodzę :P Jest jedna rzecz, którą w życiu przegapiłam i nie potrafię sobie tego wybaczyć -_- I do tej pory to się za mną wlecze i pewnie zostało na wieki w oczach (przecież oczy są zwierciadłem duszy!). Może dodam później jeszcze jedno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh bo ja nie mam nieuśmiechniętych zdjęć ;) Dla utrudnienia możecie spróbować z tego:

oczka - Fotografia cyfrowa, Człowiek - Galeria w INTERIA.PL

A co do tamtego zdjęcia Dominiko, ucieczka od KOGOŚ :P

 

Ja pisałam to do KataMusica

 

A u Ciebie widzę taką osóbkę beztroską, szaloną troszkę. Pamiętliwa chyba jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętliwa - masz rację. Szalona - Wiele osób mi to mówi ;) Ale czy beztroska... Może i jestem poniekąd szalona, ale raczej roztropna, zrównoważona... Często skryta ^^ To do poprzedniej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co wiem , to ciężko zrobić sobie zdjęcie oczu ;p.

Dlatego chciałam też zaproponować aby w google.pl wpisać sobie np. zielony kolor oczu :)

Myślę że to dobry pomysł...

Aparat odbija świtało i niezbyt widać naszych oczu.. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiaaa najwyraźniej nie rozumiesz o co chodzi w tym temacie :) Twój pomysł może i jest dobry, ale pewnych informacji nie otrzymamy na podstawie samego koloru :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna, troche rozmarzona..... mozna na Tobie polegać, ciepła. ale czasami nieprzystepna..

 

Dzięki:) Prawda z tą nieprzystępnością. a ze spokojem to różnie jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość sheina

w tWOICH OCZACH WIDAĆ PEWIEN CZAR,MAGIĘ, tak jakbyś... była zrównważona, zawsze dobrze zastanawiała się przed podjęciem kolejnego kroku... czy decyzją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość sheina
[ATTACH=CONFIG]2137[/ATTACH]

 

Co wyciągniecie z tych spodeczków? ;P

 

masz dosc przneikliwy wzrok karolina... troche zmeczony jakby...smutek w nim widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażliwa dobra dusza, ktoóra nie pokazuje, ze robi dobrze, nie oczekuje nic w zmaian, czyni dobrze - po cichu, lubiana, pomocna.............................. spokojna .

Dzięki. :) Sama prawda - mogę wręcz rzec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalona - od pewnego czasu coraz bardziej, jeszcze trochę i własna mama mnie nie pozna :D

a czy radosna - staram się.

 

"life is brulat & sometimes copas w d***s" ale "mówi się trudno i żyje się dalej" :)

 

no ludzie pokażcie światu swoje oczy!

czy już wszyscy? eee wątpię!

Edytowane przez bezimiennaa
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

śliczne macie oczy dziewczyny :) Lukrusia z taka sszaloną postrzelona osóbką :D

a Sziszi Twoj wzrok jakiś taki owocowy :lol: pewnie wiele osób mówi Ci że masz ładne oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo nowa dostawa oczu :D

 

magau - skojarzyłaś mi się z osoba w środku nieśmiałą ale nie okazującą tergo na zewnątrz :D i z kolorem żółtym mi sie kojarzysz, może CI w nim do twarzy? :)

 

siloam - hmm :D pewność siebie, chęć wyrażania siebie, osoba lubiąca być w centrum zainteresowania, oczekująca tego zainteresowania, nie lubi być sama ? kojarzysz mi się z kolorem niebieskim i czerwonym - ale duet :D

 

Ryba - oczy jakby przestraszone trochę, ogólnie osoba szukająca swojego miejsca i siebie :D z kolorem turkusowym mi sie kojarzysz i zielonym:D

 

Astra - no nie trzeba chyba mówić oczy które się smieją :D haha chociaż troche w środku smutność taka i chęć bycia dla kogoś, masz wielkie serce :D super pewnie wyglądasz w fiolecie i zieleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukrusia

Siloam takie pewne spojrzenie lubisz pewnie mieć ostatnie słowo w konktaktach między ludzkich.Zdecydowany i lubiący zabawę .

 

Ryba -oczy takie nieco przestraszone jakbyś czuł , że nie masz jeszcze pewnego gruntu pod sobą .

 

Astra -oczęta towarzyskie , ciekawe świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jkaby takie senne, marzycielka spokojna, chyba wręcz oaza spokoju...i jakas tajemnicaz Ciebie wypływa, takaś nieodgadniona do konca dla nikogo, indywidualistka... ale przyjacielsko nastawiona i pomocna. miwasz chyba niezle ' odloty ' w swoim sweicie, gdzies, gdzie nikt poza Tobą nie ma dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheina myślicielka z wielkim entuzjazjem podchodząca do nowych przedsięwzięć :)

Wydaje się że jesteś artystyczną duszą, ale najbliżej Ci natury :)

Jesteś pewnie poukładana jak na artystke nie przystało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe z tym to bardzo roznieeeeeee (entuzjazm) czasami mala i przestraszona... a czasami az się gotuje... tak, jedenw ielki chaos ze mnie pod kazdym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]2569[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2570[/ATTACH]

 

skoro wszyscy swietnie sie bawią to i ja dołączam się do zabawy :)

 

Bardzo pozywtyna energia od Ciebie bije :) chooociaaażż Ja jestes zła to mogłabys ugotowac :D! Ale generalnie, chyba troche śmieszka, z dozą szaleństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

radosc, optymizm, dobroc , dobra przyjaciolka z Ciebie i osoba , na która mozna liczyc.. hmh

serdecznie nastawiona do ludzi.ambitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...