Jump to content

Marcin

Recommended Posts

 • Administrator

Dyskusja na temat znaczenia imienia Ewelina :

 

To osoba mądra, o wzniosłych ideałach, stara się być samodzielna w myśleniu i działaniu. W swym postępowaniu kieruje się durz dozą odpowiedzialności, czyni wszystko rozsądnie, a uciech życiowych zażywa z umiarem. Nigdy nie narzuca się innym. Osoby te są często altruistami, poświęcają wiele swych sił i czasu ludziom potrzebującym. W miłości są przewrotne, a w rodzinie dość niestałe.

Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

jeśli wolno mi skomętować....

odnośnie uciech- to raczej nie są te osoby aż tak opanowane, poza tym są też bardzo uczuciowe i emocjonalnei bardzo często się obraża ale nie potrafi sie długo gniewać. Kiedy ktoś na prawde zalezie jej za skóre jest mściwa. walczy o swoje.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 2 months later...
Guest truskawka

Ewelina jest osobą o niełatwym charakterze. Jest zdecydowana, pracowita, nieco chmurna, zazdrosna, ale posiadająca bogactwo czułości i miłości. Raczej skryta. Porażki sprawiają jej przykrość, ale nie powstrzymują od dalszego działania. Osoba uparta, gdy się z czymś nie zgadza gwałtownie reaguje. Posiada dobrą intuicję, ale boi się jej zaufać. Łatwo ją obrazić czy zranić. Jest zaborcza, ale bardziej z chęci ochraniania innych, niż posiadania ich. Zdolna jest do głębokiej przyjaźni, ale ogranicza liczbę przyjaciół i starannie ich dobiera.

 

Źródło - Ewelina - Znaczenie imienia Ewelina - Wielka Księga Imion

Link to comment
Share on other sites

 • 7 months later...
 • 1 year later...

"odnośnie uciech- to raczej nie są te osoby aż tak opanowane, poza tym są też bardzo uczuciowe i emocjonalnei bardzo często się obraża ale nie potrafi sie długo gniewać. Kiedy ktoś na prawde zalezie jej za skóre jest mściwa. walczy o swoje. "

Zgadza się... ja znam 2 Eweliny , nie chcę nikogo obrażać , ale miałam z jedną problemy i to dosyć spore , gdyż nie mogła zrozumieć dlaczego nie chcę się z nią kolegować.

Link to comment
Share on other sites

poczytajcie znaczenia innych imion, zakladając, że dane imię jest Wasze...część będzie się sprawdzać, a część nie...tak jak i tu i w ogole wszędzie :)

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...
 • 2 years later...

Imię jest imieniem i nie jest ono tylko wyznacznikiem jaką będzie dana osoba o tym imieniu. Do tego dochodzą też inne czynniki np znak zodiaku, data urodzenia itp. u mnie w zasadzie prawie wszystko się zgadza, oprócz częstego gniewania się, jak ktoś mi raz zajdzie za skórę jest kreślony na całe życie, jestem niestety nieugięta. Jak to Wodniczek każdy jest inny :)

Link to comment
Share on other sites

Przestrzega bardzo surowych zasad. Jej wodzony zmysł moralny objawia się w przełomowych chwilach i stanowi ważną część życia uczuciowego. Najważniejsza jest dla niej radość dawania. Wszelkie uczucia, namiętności, popędy wiążą się dla niej z miłością w najszczytniejszym znaczeniu tego słowa. Zdolna jest do głębokiej przyjaźni, nawet w małżeństwie, co jest rzadkością. Doskonale potrafi sama sobie poradzić w swoim „królowanie w niebie i na ziemi” dzięki zaletom serca. Mimo pozorów, że wszystko przychodzi jej z łatwością, musi walczyć, by stanąć na wysokości zadania.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

tu się nie zgodzę co do tej przewrotności w uczuciach i rodzinie. Znam kilka Ewelin i są bardzo ale to bardzo oddane swojej rodzinie. Wszystkie to osoby których nie da się nie lubić.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...