Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

7 skłania przede wszystkim do rozwoju wewnętrznego.

Poczytaj o numerologicznej 7. Ta 1. osoba ma, zdaje się, 7 w Drodze Życia, Ty natomiast masz ją w jednym z Punktów Zwrotnych wraz z długiem karmicznym 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 mówi o dojrzewaniu wewnętrznym, o tym, że związek będzie przechodził transformacje, transformacje na poziomie mentalnym, emocjonalnym.

I, że ta SIÓDEMKA rozbije ten związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie relacje międzyludzkie są w pewnym sensie relacjami karmicznymi, żadne spotkanie na tym świecie nie jest przypadkowe, każde coś ze sobą niesie... jakąś lekcję do przerobienia, coś dzieje się po coś... abyśmy czegoś mogli się nauczyć.

I to od nas zależy czy ta lekcja jest odrobiona czy nie. Jakie wnioski (na przyszłość) wyniesiemy ze spotkania z daną osobą, co to zmieni w naszym życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dobrze znający się na numerologii mi pomoże, bo mam już lata problem ze związkiem karmicznym - trochę opisałam już tutaj. Przejrzałam parę źródeł i mam mały mętlik w głowie.

 

w sumie tak ogólnie można wyjaśnić że o karmie partnerskiej mówimy kiedy dzień urodzenia pokrywa sie z drogą zycia .... lub droga życia z kluczem wcielenia drugiej osoby lub kiedy po dodaniu dwuch dróg życia wychodzi nam np 7,9,11...

 

Czarna napisała, że musi być spełniony jeden z warunków. U nas są wszystkie trzy:

- Jego zredukowany dzień urodzenia to moja droga życia (6)

- Jego klucz wcielenia to moja droga życia (6/15/33)

- suma naszych dróg życia to 9 (9/18/27/36/45/54/63/72/81/90)

 

Czy fakt, że ta relacja przejawia się wszędzie jakoś ją wzmacnia? Nie wiem czy dobrze myślę, ale skoro jego klucz wcielenia i dzień urodzenia to moja DŻ to "bardziej" On stanął na mojej drodze niż ja na Jego? W jego portrecie numerologicznym (z daty urodzenia) nie ma liczb karmicznych, w moim są (pojawiają się jednak dopiero od II punktu zwrotnego a ten za naście lat...).

 

Co ciekawe też w książce p. Czarmińskiej znalazłam taką informację o jego I punkcie zwrotnym, który pokrywa się z moją DŻ, pisze ona:

 

negatywnie: rozwód. Ciążące obowiązki rodzinne. Plajta. Problemy w domu. Brak zabezpieczenia w życiu. Problemy zdrowotne w rodzinie.

 

To się zgadza i faktycznie przypadało dokładnie na lata wskazane przez numerologię. Interesujące są też konsekwencje: gdyby nie te zdarzenia to byśmy się nie poznali a przynajmniej nie w sposób w jaki to nastąpiło. Jednocześnie wydarzenia Jego I PZ są głównymi trudnościami, które nas dzielą...

 

No i teraz nie wiem co właściwie powinniśmy odrobić. Tutaj pisze, że:

 

Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną.

 

Jeśli np. związek jest obłożony wibracją 9 i jedna z osób ma dużą ilość 6ek w swoim portrecie, to w pewnym sensie jest to informacja, że ta osoba poniekąd będzie musiała zmierzyć się z takim dążeniem do tego, aby ta harmonia rodzinna, aby ta rodzina jako jednostka utrzymana została w całości.

 

Ktoś tu napisał, że rozstanie to nieodrobienie lekcji - my się rozstajemy i schodzimy wciąż...dużo też u nas 6 (na przemian - ja w drodze życia i wyzwaniach on w celach i punktach zwrotnych). Czy to oznacza, że jeśli teraz rozejdziemy się na dobre, a ku temu to zmierza, to przejdzie to na następne życie? Szczerze to ja nie chcę tego...gdzieś wyczytałam o związkach karmicznych, że można to przerwać uwalniając duszę. Coś z w rodzaju modlitwy, że zrywam wszelkie więzi i zobowiązania z zeszłych wcieleń - czy to działa? Trzeba to powtarzać po prostu a może powiązane jest to z jakimś rytuałem?

 

Z drugiej strony pojawiła się również tutaj informacja, że:

 

Lekcja karmiczna wibracji nr 9 (bardzo rzadka) - ewolucja, tolerancja, humanitaryzm, spełnienie, empatia.

Spotyka osoby egoistyczne, zamknięte na innych, zarozumiałe, uparte, snobistyczne.

Trzeba nauczyć się współczucia, zrozumienia, zauważania potrzeb innych. Wypracować w sobie perfekcję, cierpliwość i altruizm. Nauczona lekcja to rozwój w kierunku służenia ludzkości.

 

Tu też mogę namacalnie zauważyć coś - podjęłam pewne działania "w służbie społecznej", tuż po tym okazało się, że dotyczą one Jego, tzn w sferze moich działań społecznych moglibyśmy się spotkać - ja jako pomagająca, On jako ten któremu pomagam. Nie wytrzymałam jednak obciążenia psychicznego związanego z tym wolontariatem a u niego ten problem zniknął. Czy to znaczy, że nie zostało to odrobione skoro poddałam się a może odrobione skoro u niego ten problem zanikł (te wydarzenia też pokrywają się w czasie)?

 

To póki co koniec elaboratu ;) Ciekawa jestem opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o sprawdzenie dwoch relacji ja+on :)

w jednym przypadku podejrzewam dosc mocne powiazanie... w drugim chyba dlug, ale to takie wewnetrzne przeczucie tylko

ja- 9.04.1991

on1- 28.06.1991

on2- 22.01.1991

 

z gory dziekuje za poswiecony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamiescilam tutaj prosbe zaraz po tym jak to zauwazylam, to taki pierwszy moj "namacalny" dowod na to, ze cos moze jednak jest na rzeczy ;) tak czy siak dziekuje :) z tego co poczytalam, oznacza to ze ja stanelam na jego drodze by pomoc mu sie realizowac i podobno wibracja 9tki jest dosc silna.. raczkuje w temacie, bede wdzieczna za jakies naprowadzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/19/28/37/46

1PZ: 9/18/27

CP: 6/15

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29

1PZ: 1/10

CP: 2

czy ktoś mógłby mi powiedzie o co w ty chodzi??bardzo proszę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agor-ia, no ja właśnie też poszukuję konkretnych informacji, stronę wcześniej podałam odniesienia do 9, choć trochę innego powiązania (suma dróg życia). Sądzę jednak, że interpretacja waszej relacji może być jakoś powiązana ;)

 

EDIT2: Znalezione na stronie podanej niżej [u Was 9+6=15 1+5=6]

 

Kolejna sytuacja, która jest jako łącząca związek to jest np. związek obłożony wibracją 6. jeżeli mamy tę 6kę jako suma dróg życia obojga partnerów to nie ma już najmniejszej wątpliwości, ze ci ludzie pojawili się w swoim życiu po to, żeby stworzyć tę rodzinę. To jest wręcz zobowiązanie małżeńskie.

chill, przydałyby się jeszcze dni urodzenia/daty :) Na pewno droga życia pierwszej osoby pokrywa się z kluczem wcielenia (I punkt zwrotny) drugiej. Trochę znajdziesz tu

 

EDIT: ogólnie pogłówkować/szukać dalszych informacji planuję jutro/pojutrze. Jak coś znajdę to się podzielę ;) A może do tego czasu zjawi się ktoś z odpowiednią wiedzą ;)

Edytowane przez mayaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayaki, dziekuje za wskazowki i podanie strony :) jak przeczytalam to :

 

"jeżeli mamy tę 6kę jako suma dróg życia obojga partnerów to nie ma już najmniejszej wątpliwości, ze ci ludzie pojawili się w swoim życiu po to, żeby stworzyć rodzinę. To jest wręcz zobowiązanie małżeńskie."

 

to sie zdziwilam O_O jeszcze bardziej mnie ciekawi jak to jest z nami, a takze jak jest w relacjach ja+on2,na pierwszy rzut oka nie widac nic specjalnego, suma drog 4 co ma oznaczac koniecznosc transformacji, moze cos jeszcze wyplynie w glebszej analizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Chciałam się dowiedzieć czy to związek karmiczny ( ja tak podejrzewam)

Andrzej 29.09.1984

Dominika 04.10.1979

 

Dziękuję

 

 

Numerologicznie nie widać u was zależności karmicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także poproszę. Dowiedziałam się, że ja mam same związki karmiczne. Więc poproszę o szczegółową interpretację byłego niby związku. Dawid ur. 24 VII 1984 r., Anna ur. 15 IV 1987 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylki2006 szczegolowo niestety Ci nie odpowiem bo nie potrafie, ale Twoja droga zycia nie pokrywa sie z droga tych dwoch panow, nie ma tez powiazan z droga zycia i dniem urodzenia.Tak wiec na pierwszy rzut oka nie sa szczegolne. Jednak nie wiem jak to by wyszlo przy glebszej interpretacji. Moze zjawi sie tu ktos, kto Ci bardziej przyblizy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także poproszę. Dowiedziałam się, że ja mam same związki karmiczne. Więc poproszę o szczegółową interpretację byłego niby związku. Dawid ur. 24 VII 1984 r., Anna ur. 15 IV 1987 r.

 

Za szczegółową interpretację to się płaci mnóstwo kasy...

 

Ja Ci mogę powiedzieć, że to był "niby związek" (jak sama to określiłaś) karmiczny. Pokrywają się wasze drogi życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylki2006 wybacz ze wczesniej moglam wprowadzic w blad- jakos nie zarejestrowalam tej drugiej daty ktora podalas ;)

 

aniusia206- o szczegolowa interpretacje bedzie trudno... Ktos moze by Ci rozpisal to dokladnie, ale bez interpretacji slownej-a bez tego niewiele zrozumiesz. Zawsze mozna sie dowiedziec czegos w inny sposob jesli Cie to bardzo nurtuje, moze ktos w dziale wrozby rozlozy Ci tarota?

 

A ja mam z kolei takie pytanie- jak sprawdzic, czy z kims laczy nas dlug karmiczny ? Jak sie to oblicza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agor-ia, no ja mam własnie dylemat (niestety nadal brak czasu na lekturę, choć kilka książek czeka), bo spotkałam się z wersją, że właśnie tak się oblicza te długi a istnienie związku karmicznego (w sensie związek przeniesiony na kolejne wcielenie) się po prostu "czuje". A potem, że to jednak to...

 

Tzn nie wiem czy o to Ci chodziło, ale jeśli tak to też jestem ciekawa jak to w końcu jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalam troche i szczerze mowiac nie czuje sie o wiele madrzejsza :D dlug karmiczny moze sie objawic w roznych punktach w dokladnym rozkladzie... niektore dni urodzenia sa specyficzne i oznaczaja ze niesie sie za soba dlug... np. urodzeni 13ego maja dlug pracy. Musialabym przysiasc i wytezyc swoj humanistyczny umysl zeby sie polapac w tym .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa...Tobie chodziło o swój własny dług :) Ja sądziłam, że takie prywatny pomiędzy dwoma osobami (niekoniecznie partnerami) ;)

 

Bo mi chodziło np. o to, że mam z kimś sumę dróg życia 9. Jeśli to np. moja koleżanka to nie sądzę by było nam pisane bycie razem i tworzenie rodziny w celu odpracowania to tego długu :serduszka: A może to "bycie razem" w sensie przyjaźni, wsparcia - nie tylko przez jakiś czas, ale "bycia obok" przez całe życie? Niby pojawiają się też informacje o pracy na rzecz innych. Tylko, że ja już nie wiem czy suma dróg życia 9 jako wzajemny dług "funkcjonuje" zawsze czy w przypadku związków damsko-męskich. A jeśli zawsze to co jeśli mam tak z mężczyzną? Która wersja działa? Oprócz liczb trzeba wziąć na poprawkę to co czujemy? Ale zakręcony wywód, pewnie trochę nadintepretuję ale informacje szczątkowe mam i chętnie dorwałabym obszerniejsze dzieło na ten temat :)

 

O liczbach karmicznych jest wątek, ale powiedzmy, że wiem już mniej więcej jak to ugryźć w stosunku do danej osoby. Ale czy ma znaczenie, że ta karmiczna 13 wypada jako np. suma dróg życia dwóch osób? Właśnie jak one się mają gdy rozpatrujemy dwie osoby a nie jedną - czy pojawienie się ich w konkretnych miejscach w rozkładzie ma jakieś znaczenie (tu u soby A, a tu u osoby B - a może znów trzeba sumować)? Choć można chyba tak gdybać - podobno liczyć można bez końca uzyskując co rusz nowe informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja bym chetnie poznala swoj dlug z innymi osobami, ale to juz jest wyzsza szkola jazdy xD jesli chodzi o 13stke i dlug pracy- mysle, ze to sie odnosi tylko do jednej persony ;) w relacjach dwoch osob na pewno trzeba zwrocic uwage na wszystko co sie pokrywa - a w zaleznosci co to jest to znaczenie pewnie sie zmienia :D czasami jak patrze na te cyferki to po prostu studnia bez dna, wszystko mozna wyliczyc.

Np. moja siostra ma ta sama droge zycia jak ja, 6/33, a jestesmy po pierwsze- zupelnie rozne pod kazdym wzgledem, po drugie- szczerze sie niecierpimy i nie rozumiemy w zadnym wypadku. I tez ciekawi mnie to, czy to wlasnie wina karmy i dlaczego znowu mnie na nia skazano, no za jakie grzechy no :D

 

I oczywiscie ze trzeba brac pod uwage swoje uczucia, jak inaczej? ;) Mysle, ze to przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkiego się nie da - człowiek by prędzej zwariował niż to obliczył ;) Ja mam wolny wieczór, więc powoli zabieram się za lekturę. Może znajdę coś ciekawego...

 

Co do siostry - myślę, że to niekoniecznie musi być dług a ta sama droga życia nie musi oznaczać zrozumienia. Ja mam w bliskiej rodzinie dwie 33 (też jestem :muza: ) i z jedną rozumiem się bez słów, jesteśmy podobne a z drugą jesteśmy stosunkowo różne choć się nie kłócimy. Każda wibracja ma dwie strony - zależy kto w sobie jakie cechy rozwinie...no i ta całość, podliczby etc ;)

 

A licząc tak jak tu się podaje to faktycznie się zgadza, z osobami "karmicznie na TAK" mam jakieś przeboje, że się tak wyrażę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
rough, wg dat to jest związek karmiczny.

 

Ale jeśli dobrze rozumiem, możemy nie "naważyć" sobie karmy na przyszłość, przykładowo godząc się z każdym rozstaniem? W sensie za tego życia jeszcze szybko sobie to poukładać?!

Bo mnie na przykład sie czuje, że ciągle mam jakieś lekcje do odrobienia, nie mówie tu tylko o relacjach kobieta mężczyzna, w sesie jakichś miłościach, bo ze złymi wyborami już się pogodziłam :D mam wrażenie jakbym była jakąś męczennicą ;O no i jest jeszcze taka opcja, że zwyczajnie sie użalam nad sobą...

Agnieszka 28.08.1990, numerologiczna 1

Chce ktoś coś mi o tym powiedzieć ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy to zwiazek karmiczny?? dziwna to znajomosc :))ale dajaca ukojenie i spokoj:) jak to sie ma ze chcielismy zakonczyc znajomosc a ona nadal trwa?

Edytowane przez Ambere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przerwać jakąkolwiek silną więź karmiczną, potrzeba głębokiego zrozumienia dla siebie i dla tej drugiej osoby. Jeśli zrozumiesz - wybaczysz i pozwolisz odejść.

 

Witaj:) ale kiedy ja nie chce aby odchodził tak szybko ....dopiero się pojawił.Moje pytanie raczej dotyczyło tego czy on i ja to jakies zwiazki karmiczne.Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie zawsze mamy o czym rozmawiac.Mam wrazenie ze znam go od zawsze:)):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:) ale kiedy ja nie chce aby odchodził tak szybko ....dopiero się pojawił.Moje pytanie raczej dotyczyło tego czy on i ja to jakies zwiazki karmiczne.Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie zawsze mamy o czym rozmawiac.Mam wrazenie ze znam go od zawsze:)):bukiet:

 

:szok: mam nadzieje, że nie mówisz , o tej os. z

http://www.ezoforum.pl/potega-podswiadomosci-i-pozytywne-myslenie/10846-telepatia.html :szok::_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe Aura mówię o tej osobie :uscisk: mówiłam już że to kolega i chcę tej znajomości -przyjaźni.

Bardzo mnie nurtuje dlaczego sie tak dzieje że czujemy podobnie mamy jakąś więż,mamy o czym rozmawiać-prosze nie mylić z miłością:chytry_na:Każdy z nas ma swoje życie...i zabawne jest to że nasze rozmowy sa o wszystkim i o niczym duzo w nich radości i uśmiechu.Szukam przyczyny dlaczego tak właśnie jest.Od samego początku czujemy jakbyśmy się znali od zawsze :bukiet:I proszę mi się to nie smucić :jezyk2:wszystko jest tak jak ma byc:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona37, chodziło mi o zrywanie więzi karmicznych, które negatywnie oddziaływują na jedną ze stron bądź obie.

W innym wypadku związek karmiczny może przynieść niezwykle pozytywne doznania i doświadczenia, chociaż zapewne wymaga wiele psychicznie, emocjonalnie od partnerów. Takie związki zazwyczaj nie są proste. :)

 

 

P.S. Wg numerologii z tym mężczyzną łączy Cię jakaś relacja karmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy łączy nas związek karmiczny. Jaka jest to karma i jak ją odpracować?

 

23.01.1982

23.11.1979

 

 

Wg numerologii tak. Łączy Was to samo wyzwanie wibracji 6. Ta pierwsza osoba ma ją w Kluczu Wcielenia, a u Ciebie Droga Życia 33/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona37,

 

P.S. Wg numerologii z tym mężczyzną łączy Cię jakaś relacja karmiczna.

 

Nereida :) czy możesz napisać-rozwinąć bardziej o jakiej więzi karmicznej mówisz/myślisz? jakoś mnie to zaintrygowało :)

Czy TY zajmujesz się również tarotem albo runami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona37,

 

więź karmiczna, czyli powstała w wyniku jakichś przeszłych relacji między Wami(relacji w poprzednich wcieleniach).

Nie jestem numerologiem, więc za dużo Ci nie powiem. Zresztą źródła tej więzi w liczbach nie wyczytasz. :)

 

Z tego, co tutaj widzę, to łączy Was to samo wyzwanie wibracji 1, przy czym suma Waszych Dróg Życia to 7 ... Nie jestem pewna czy to czasem nie oznacza, że taki związek byłby prędzej czy później 'skazany' na rozpad.

 

 

Co do Twojego drugiego pytania - nie, nie zajmuję się ani tarotem, ani runami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie określę jaki typ, bo słowo 'typ' może być różnie rozumiane.

 

Z 1. łączy Was to samo wyzwanie wibracji 6 (u Ciebie 6 to Klucz Wcielenia, w 1. Punkcie Zwrotnym), a z 2. wyzwanie wibracji 5 ( u niego 5 występuje w Kluczu Wcielenia, natomiast u Ciebie składa się na liczbę Drogi Życia). Poza tym suma Waszych Dróg Życia to 9 - to wibracja tolerancji(jej nauki), otwierania się na innych, zauważania potrzeb innych, nauki empatii; taka bardzo 'humanitarna' wibracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg numerologii tak. Łączy Was to samo wyzwanie wibracji 6. Ta pierwsza osoba ma ją w Kluczu Wcielenia, a u Ciebie Droga Życia 33/6.

Co w zwiazku z tym. Kazde z osobna ma sie nauczyc tej lekcji, tak? Nie jest to nic co laczy nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnisek, tak, macie to samo wyzwanie wibracji 1 ( u Ciebie w Drodze Życia).

 

Nie wiem na ile orientujesz się w numerologii, ale chcę tu zaznaczyć, że są to tylko wyliczenia(taka matematyka ;) ) plus jest różnica między związkiem a relacją karmiczną, o czym tu na forum już gdzieś mówiłam i ja, i inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam! Czy ktos mógłby mi mi obliczyć dług karmiczny? Bardzo proszę o pomoc!!!!! Ja Małgorzata 10.08.1978, on Mariusz 19.08.1982.Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

To w końcu Tobie, czy jemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowym uzytkownikiem,jeszcze nie bardzo potrafie sie tu poruszac.

Prosze o interpretacje czy to zwiazek karmiczny Patrycja 15.10.1083 i Lukasz 21.06.1985

Z gory bardzo dziekuje!

:muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowym uzytkownikiem,jeszcze nie bardzo potrafie sie tu poruszac.

Prosze o interpretacje czy to zwiazek karmiczny Patrycja 15.10.1083 i Lukasz 21.06.1985

Z gory bardzo dziekuje!

:muza:

 

 

numerologicznie połączenia karmicznego raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktos mógłby mi mi obliczyć dług karmiczny? Bardzo proszę o pomoc!!!!! Ja Małgorzata 10.08.1978, on Mariusz 19.08.1982.Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Jeśli chodzi o Ciebie, to w Twojej dacie są długi karmiczne 16 i 2x 26 (w 2 i 3 Punkcie Zwrotnym).

 

A w jego dacie jest dług karmiczny 19.

 

 

To tyle jeśli chodzi o daty. Długi karmiczne mogą również występować w innych liczbach, np. Liczbie Duszy, Osobowości, Ekspresji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę powiedzcie mi czy moj zwiazek ma charakter karmiczny,

 

Joanna 30.11.1983

Grzegorz 13.12.1978

 

A mozecie mi powiedziec skad wziac ten program Numerologia. Mozna go gdzies zakupic?

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi czy moj zwiazek ma charakter karmiczny,

 

Joanna 30.11.1983

Grzegorz 13.12.1978

 

A mozecie mi powiedziec skad wziac ten program Numerologia. Mozna go gdzies zakupic?

 

pozdrowienia[/QU

 

Drogi życia

Pierwszej osoby 8/17/26/35/44/53/62

Drugiej osoby 5/14/23/32/41/50

Suma dróg życia 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85/94

 

Związek karmiczny TAK

 

Osoba pierwsza ( ty)

DZ 8/17/26/35/44/53/62

1PZ 5/14/32/41

CP 3/30

 

Druga osoba

DZ 5/14/23/32/41/50

1PZ 7/16/25

CP 4/13

 

A tutaj proszę link do stronki z której ściągniesz takowy program.

http;// Numerologia Freeware.exe - Asmodea - Chomikuj.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteście związkiem karmicznym to na pewno tak. Jednak niestety w tym temacie jestem jak dziecko we mgle .Poczekaj jeszcze trochę może znajdzie się ktoś kto pomoże ci zinterpretować Twój wykres.

Edytowane przez slavito
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja. dziekuje za odpowiedz. Bardzo prosze kogos kto posiada wiedze na tem dlugow karmicznych, jaki nad nami moze ciazyc dlug?

 

Sprawdzilam juz sobie ze jest to zwiazek karmiczny o wibracji liczby 4. Tylko nie wiem gdzie mam szukac co znaczy ta czworka ;)

Edytowane przez joanna_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu ściągnęłam ten program do obliczeń i wyszło,że:

ja-30.11.1987 i on-23.09.1987 tworzymy związek karmiczny.

ogólnie to co "wypluł" program wygląda tak:

osoba 1-on:

4PZ----------------------7/16/34----------------------4PZ

3PZ--------------8/17/26/35/44/53/62/80---------------3PZ

1PZ---------5/14/32------------------3/12/30/48-------2PZ

C--------9-----------------5/23--------------7/25-------C = 3/12/21/39/57

1WW------------4-------------------------2------------2WW

WG--------------------------2--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 23.01.2016

Cykl produktywny: 01.01.2021 - 23.05.2044

Cykl żniwny po: 01.01.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2050

 

Lata pustki: 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36, 2047-48,

2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96, 2107-08

 

Liczba duszy: 3/12/48

Liczba realizacji: 4/13/49

Liczba ekspresji: 7/16/25/97

 

osoba 2-ja:

4PZ--------------------9/18/27/36---------------------4PZ

3PZ----------6/15/24/33/42/51/60/69/78/87/96----------3PZ

1PZ--------5/14/32/41--------------1/10/28/37/55------2PZ

C-------2/11---------------3/30--------------7/25-------C = 3/12/21/30/39/48/57/66

1WW-----------1|8----------------------4 v 5----------2WW

WG------------------------3|4--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 30.03.2016

Cykl produktywny: 01.01.2021 - 30.07.2044

Cykl żniwny po: 01.01.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2050

 

Lata pustki: 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36, 2047-48,

2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96, 2107-08

 

Liczba duszy: 3/12/48

Liczba realizacji: 3/12/21/66

Liczba ekspresji: 6/15/24

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/39/57

Druga osoba: 3/12/21/30/39/48/57/66

Suma dróg życia: 6/15/24/33/42/51/60/69/78/87/96

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/39/57

1PZ: 5/14/32

CP: 5/23

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48/57/66

1PZ: 5/14/32/41

CP: 3/30

 

 

i teraz pytanie-czy ja dobrze rozumiem,że jesteśmy związkiem "z przeznaczenia"?nie mamy konkretnych długów,po prostu jest nam przeznaczone iść razem przez życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę. Mógłby mi ktoś sprawdzić czy to związek karmiczny?

Damian 20/02/1990

Karolina 01/03/1990

 

nie znam się na tym w ogóle, więc proszę o jakieś wskazówki jak się w tym wszystkim 'poruszać' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgorzata 22.09.1981

Piotr 13.07.1982

 

Czy mogłabym prosić o obliczenie (PZ - punkty zwrotne

C - Cel, WW - wyzwanie wtórne, WG - wyzwanie główne, DZ - Droga Życia ) . Co to dalej oznacza? Bardzo proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście zinterpretować rozkład zrobiony przez program dla mnie i bliskiej mi osoby?

Pierwsza osoba

4PZ--------------------5/14/23/32---------------------4PZ

3PZ-----------------3/12/21/30/39/48------------------3PZ

1PZ----------9/18---------------------3/12/30---------2PZ

C-------1/10----------------8----------------4/22-------C = 4/13/22/31/40

1WW------------7----------------------4|5 v 3---------2WW

WG----------------------2|3 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 08.02.2013

Cykl produktywny: 01.01.2017 - 08.06.2041

Cykl żniwny po: 01.01.2044

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2013 - 2016

Drugi punkt zwrotny: 2022 - 2025

Trzeci punkt zwrotny: 2031 - 2034

Czwarty punkt zwrotny: 2040 - 2043

 

Lata pustki: 1996-97, 2008-09, 2020-21, 2032-33, 2044-45,

2056-57, 2068-69, 2080-81, 2092-93, 2104-05

 

Liczba duszy: 6/15

Liczba realizacji: 9/18

Liczba ekspresji: 6/33

 

Lekcje karmiczne

1 - 1,2 - 0

2 - 0,6 - 1

3 - 0,6 - 0

4 - 0,6 - 0

5 - 0,6 - 0

6 - 0,6 - 1

7 - 0 - 1

8 - 0,6 - 0

9 - 0,6 - 2

 

Łączna ilość liter: 5

Liczby parzyste: 2

Liczby nieparzyste: 3

Druga osoba

4PZ----------------------4/13/31----------------------4PZ

3PZ--------------2/11/20/29/38/47/56/65---------------3PZ

1PZ---------5/14/23----------------6/15/24/33/42------2PZ

C--------6-----------------8/17--------------7/25-------C = 3/21/30/39/48

1WW------------2-------------------------1------------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2012

Cykl produktywny: 17.10.2015 - 17.02.2044

Cykl żniwny po: 01.01.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2050

 

Lata pustki: 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36, 2047-48,

2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96, 2107-08

 

Liczba duszy: 7/16

Liczba realizacji: 1/10

Liczba ekspresji: 8/26

 

Lekcje karmiczne

1 - 1,1 - 1

2 - 0,5 - 0

3 - 0,5 - 0

4 - 0,5 - 0

5 - 0,5 - 2

6 - 0,5 - 1

7 - 0 - 0

8 - 0,5 - 0

9 - 0,5 - 1

 

Łączna ilość liter: 5

Liczby parzyste: 1

Liczby nieparzyste: 4

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 4/13/22/31/40

Druga osoba: 3/21/30/39/48

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70/79/88

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 4/13/22/31/40

1PZ: 9/18

CP: 8

 

Druga osoba

DZ: 3/21/30/39/48

1PZ: 5/14/23

CP: 8/17

 

Z tego co się wstępnie orientuje 7 w sumie dróg życia nie rokuje najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wibracje, które wskazują po zsumowaniu dróg życia wskazują, że jest to szczególnie trudna relacja karmiczna to będzie na pewno 11ka, 7ka, bo 7 mówi o głębokim dojrzewaniu wewnętrznym, więc związek będzie przechodził pewnego rodzaju transformacje, ale na poziomie głębi emocjonalnej i głębi mentalnej, a nie na poziomie fizyczności.

Tu też występuje takie przesłanie, że ta 7ka rozbije ten związek gdzieś, na którymś poziomie i wtedy w piramidzie życia szuka się u partnerów, gdzie występuje ten zakręt, czy można coś zrobić, i jak bardzo rozchodzą się cele życiowe tej dwójki ludzi i czy można jakiś wspólny mianownik złapać. Bo ten wspólny mianownik, mając pewną wiedzę możemy wyprodukować.

 

Tyle znalazłam na szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi, ale to, że wychodzi relacja karmiczna nie musi znaczyć, że od razu będziecie parą. Opis, akurat, fakt dotyczył par ale relacja karmiczna może występować równie dobrze między matką a córką, przyjaciółkami etc. Możesz to przełożyć na Waszą relację.

 

Jeśli chodzi o miłość karmiczną (bo pewnie o to pytasz) to takie uczucie pojawia się prawie zawsze w "problemach", tzn właśnie ktoś ma już partnera np. Ale w numerologii jako tako zapisanego czarno na białym tego nie znajdziesz. I byłabym sceptyczna względem nadużywania tego terminu względem niespełnionych miłości czy toksycznych relacji, z których to my sami nie umiemy się uwolnić :) A i z miłości karmicznej można się 'uwolnić' - tu na forum jest tekst (chyba nawet w tym temacie, nie pamiętam) gdzie jest napisane jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład jestem połączona relacją karmiczną z Ojcem i siostrą. Co mama miała na głowie mając nas trójkę w domu ( książki by o tym pisać). Nic przyjemnego.:_haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) czy to możliwe że jesteśmy/ bylismy związkiem karmicznym? Joanna 15.07.1984, Tomek 18.02.1986. minął rok od rozstania, a ja czuję, że wciąz łączy mnie z nim bardzo silna energia, a wspomnienia nie pozwalają normalnie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że on teraz jest z kimś innym (nie jest to jakiś 'dobry' związek, są po krótkim rozstaniu i teraz po powrocie) i nic do mnie nie czuje, poza pożądaniem. jego słowa. więc pewnie będę się z tym męczyć przez kilka kolejnych wcieleń..fajnie :_zalamka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jenocica, powtarzam. Relacja karmiczna NIE RÓWNA się miłości karmicznej. Relacja karmiczna oznacza coś do odpracowania w dwójkę, konkretnie między tymi osobami a nie, że muszą żyć razem długo i szczęśliwie.

 

Rok czasu to i długo i mało, nie Ty jedna tyle czasu się nie pozbierałaś po rozstaniu. Rozumiem, że to boli i życzę Ci zrośnięcia ran na sercu :bukiet: Jednak to wcale nie znaczy, że to miłość karmiczna a ba! Myśląc tak teraz możesz ją przetransportować na następne wcielenia i nadal nie będzie ona odwzajemniona. Bo miłość karmiczna nie zawsze jest dwustronna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie upierdliwość,ale czy mógłby ktoś zerknąć na to,co wkleiłam trochę wcześniej?:icon_redface:

to dość pokręcona znajomość i próbuję za pomocą różnych metod dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega60, tak (jego dzień urodzenia pokrywa się z Twoją drogą życia) i chodzi o cyfrę 7.

 

pluszowy_kot, to udaj się do działu numerologii partnerskiej. Tam pewnie ktoś Ci prędzej zinterpretuje to dokładniej. Ewentualnie skoro masz wyliczenia jest mnóstwo ebooków w sieci. Możesz sama łatwo określić Wasze portrety numerologiczne i to Ci może dostarczyć cennych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...