Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

ŁAdnie prosze o analizę znajomości

 

ONA: 18-01-1980

On : 19-04-1976

 

Z góry dziękuję

 

Związek karmiczny, Drogi życia = 1 oraz Twój I Punkt Zwrotny I oraz jego Cykl Produkcyjny.

Do tego suma dróg daje 2 z 11

 

Związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze. Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu.

 

źródło: Tarocistka Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Arabiko:)

Jeśli moge prosić o analizę znajomości ja Maciek 28.03.1990 i Justyna 13.04.1990

 

Ty masz Drogę Życia 5 a ona 5 w Cyklu Produkcyjnym, Ty masz w Cyklu Produkcyjnym 1 a ona w Drodze Życia... jesteście powiązani karmicznie.

 

Suma waszych dróg = 6 z 15

 

6 w ogóle w systemie numerologicznym jest świętą liczbą, więc związek sygnowany tą wibracją nie

jest jakimś tam związkiem. Jest w sposób wyjątkowy uświęconym związkiem.

związek, który jest

sygnowany tą wibracją jest przede wszystkim związkiem, gdzie najwyższą wartością jest rodzina

jako jednia uczuciowa, nie jako układ zawarty, nie jako jednostka społeczna, nie jako wspólne

kredyty czy wspólne założenia, czy wspólna realizacja, ale przede wszystkim jako ta pełnia i

harmonia emocjonalna.

 

15 w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek,

rodzina, którą żeśmy zbudowali, jeśli doprowadzimy ją do sytuacji nadmiaru, nadmiaru

przyjmowanych na siebie obowiązków – wtedy sprawdza się, która ze stron ma taką tendencję,

jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę

rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co żeśmy budowali staje się dla

nas ciężarem, staje się dla nas ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny,

który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie

dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może

decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

 

 

źródło: wg tarocistki Danuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle :(

 

 

Związek karmiczny, Drogi życia = 1 oraz Twój I Punkt Zwrotny I oraz jego Cykl Produkcyjny.

Do tego suma dróg daje 2 z 11

 

Związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze. Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu.

 

źródło: Tarocistka Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogłabym prosić kogoś o sprawdzenie czy jest między karma? Ponieważ szukam informacji jak to sprawdzić niestety nie dokopałam się jak narazie do informacji gdzie sama mogłabym to sprawdzić

Ja Patrycja 08.01.1987r i on Adam 03.09.1979r

Z góry dziekuje ślicznie za poświęcenie czasu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle :(

 

chwileczka... nie od razu takie rzeczy! Ze skazany na porażke... Numeorlogia mówi, ze 11 to nie najszczesliwe liczby dla zwiazkow, sam charakter tej wibracji jest malo przyjemny, ale jesli jakas osoba ma ja w portrecie numerologicznym, to co? Ma sie zalamywac?? Wszystko, doslownie wszystko jest do przejscia, do przezwyciezenia, jesli namz alezy i tego chcemy. Numerologia nie mowi " szkoda trudu, beznadziejna para, roztaniecie sie" - absolutnie NIE. Ona nie jest wyrocznią. Jest po to, by nam pomagac, wskazywac na problemy, czego mozna sie spodziewac, nad czym pracowac itp. W Waszym przypadku przypuszczam, ze bedziecie musieli włozyc wiecej pracy - i chyba o tum juz wiesz. Ale to, czy sie rozejdziecie, to zalezy tylko od Was. Murrwil, jesli sie kochacie, to razem przez to przejdziecie - takie moje zdanie. Tylko trzeba miec na uwadze te 11, wiec uzbroic sie w cierpliwoc i wyrozumialosc do partnera. Mowi sie, ze zw. karmiczne nie sa trwale... Hmmm... Znam wiele takich par i co? Zyja, zdrowi, szczesliwi... A łatwo nikt nie ma, bo zwiazek to nie zabawa, to trwale budowanie jego fundamentow, bycie dla tej drugiej osoby. Absolutnie nie mozna mowic, ze cos sie nie uda, ze zgoru jest skazane na porazke. Dobra, lepiej juz koncze... :P Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogłabym prosić kogoś o sprawdzenie czy jest między karma? Ponieważ szukam informacji jak to sprawdzić niestety nie dokopałam się jak narazie do informacji gdzie sama mogłabym to sprawdzić

Ja Patrycja 08.01.1987r i on Adam 03.09.1979r

Z góry dziekuje ślicznie za poświęcenie czasu

pozdrawiam

 

Suma waszych dróg życia wynosi 9, co może mówić o powiązaniu karmicznym, jest to związek lekcja.

 

9 daje pewien rodzaj takiej spuścizny bycia przewodnikiem, mistrzem, nauczycielem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy nie tyle udzielać rad, ile możemy artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń.

Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie

odejścia, czyli tzw. związek „póki nas śmierć nie rozłączy”. Bardzo często występuje w takim związku pewien rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna osób może być chora i ta druga osoba przy niej uczy się również czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko i wyłącznie tego poziomu realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcję i cokolwiek miałoby to nie znaczyć związek, który jest trudny do

rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty, związek, w którym mogą występować problemy

natury: choroba ciężka jednej ze stron i związek, w którym bardzo często śmierć nas rozłącza

dopiero. Natomiast często tego typu związki są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

 

Co prawda teraz jest bardzo dużo takich związków z nieporegulowanymi sytuacjami

prawnymi, natomiast ta 9 jeszcze jakby przyświeca tego typu historii.

 

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek ludzi pracujących w systemie, np. medycyny, w

systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z

nich ją realizuje w pewnym sensie po swojemu to przynajmniej mają ten wspólny punkt.

Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy

się drugiej, a z drugiej strony odczuwa ogromną samotność istnienia w związku.

Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku*

 

Źródło: Tarocistka Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaciekawił mnie ten temat. chetnie sie dowiem czy z ktoryms tych mezczyzn łączy mnie związek karmiczny. mam szczególne podejrzenia odnośnie jednej osoby i ciekawa jestem czy to się sprawdz z moimi odczuciamii. z gory dziekuje za interpretacje!

moja data urodzenia - 23.09.1989

 

m1 - 2.10.1982

m2 - 24.9.1982

m3 - 12.9.1986

m4 - 25.6.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaciekawił mnie ten temat. chetnie sie dowiem czy z ktoryms tych mezczyzn łączy mnie związek karmiczny. mam szczególne podejrzenia odnośnie jednej osoby i ciekawa jestem czy to się sprawdz z moimi odczuciamii. z gory dziekuje za interpretacje!

moja data urodzenia - 23.09.1989

 

m1 - 2.10.1982

m2 - 24.9.1982

m3 - 12.9.1986

m4 - 25.6.1986

 

a jak jesteś z którymś połączona karmicznie to....? Co to da/zmieni w Twoim życiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jesteś z którymś połączona karmicznie to....? Co to da/zmieni w Twoim życiu?

 

 

Zaspokoję swoją ciekawość i być może poszukam wytłumaczenia w niezrozumiałym dla mnie przyciąganiu do pewnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaciekawił mnie ten temat. chetnie sie dowiem czy z ktoryms tych mezczyzn łączy mnie związek karmiczny. mam szczególne podejrzenia odnośnie jednej osoby i ciekawa jestem czy to się sprawdz z moimi odczuciamii. z gory dziekuje za interpretacje!

moja data urodzenia - 23.09.1989

 

m1 - 2.10.1982

m2 - 24.9.1982

m3 - 12.9.1986

m4 - 25.6.1986

 

z m1 - tak

z m2 - nie

z m3 - nie

z m4 - nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałabym prosić o analizę znajomości:

 

Ja Emila: 29.09.1992 On: Piotr 05.02.1982

 

Powiązanie karmiczne z liczby 5 - Twoja Droga Życia to 5 i jego Cykl Produkcyjny

 

a oprócz tego suma waszych dróg daje liczbę 5 z 14

 

5 jest to ten wpływ, który mówi o niespokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. Związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów. Związek 2 strażaków albo strażaka i podpalacza, czyli jedno gasi drugie podpala, ale to jest wymiennie. Nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym; związek wysokoenergetyczny.T o może być związek, gdzie kochamy i nienawidzimy jednocześnie, gdzie byśmy zabili i za sekundę ożywiali, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej energii, czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów, nie tylko sparingów słownych, ale jest to z kolei związek, gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne, gdzie noc godzi, dzień kłóci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a co powiecie o tym zwiazku 2.5.77 on 20.12.78 czy to zwiazek karmiczny? czy ma szanse na przetrwanie?prosze o pomoc jestem wykonczona.

 

Suma waszych dróg życia wynosi 7 z 16 co mówi, że jest to związek karmiczny.

 

7 jest liczbą duchową a 16 jest wibracją szczególną, jeśli chodzi o 7, bo tu jest karma związków, może to być wskazówką, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpada. To też jest taka informacja, że taki związek obłożony karmą związków jest związkiem, gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7 często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też ten związek w pewnym momencie może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest wciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc:) czy ktos da mi odpowiedz czy ja ur. 28.01.1971 i moja przyjaciolka ur. 29.04.1965 jestesmy zwiazkiem karmicznym? bardzo mi zalezy by sie tego dowiedziec, i jakie sa tego ewentualne konsekwencje?

 

Tak, Twoją Droga Życia to liczba 2 z 11 - taką samą wibrację ma Cykl Produkcyjny przyjaciółki.

Suma waszych dróg daje 2 co może mówić, że jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukuje się bratniej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam spytać, jak się oblicza to, czy związek jest karmiczny czy też nie?

To moja data urodzin: 1.10.1985

I mojego mężczyzny: 22.01.1986

Proszę o pomoc;)))

 

 

tak, karmiczny - jego Droga Życia i Twój I punkt zwrotny wynosi 2, a suma waszych dróg życia wynosi 9 - tutaj poczytaj: http://www.ezoforum.pl/numerologia/12974-zwiazki-karmiczne-22.html#post264894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabika, czy mogłabym Cię prosić o podesłanie jakiegoś linku, żebym mogła sobie poczytać więcej o tym(droga życia i punkt I)... Poczytałam o 9ce, ale co z tą 2ką?

Pozdrawiam;]

Edytowane przez Josephene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suma waszych dróg życia wynosi 7 z 16 co mówi, że jest to związek karmiczny.

 

7 jest liczbą duchową a 16 jest wibracją szczególną, jeśli chodzi o 7, bo tu jest karma związków, może to być wskazówką, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpada. To też jest taka informacja, że taki związek obłożony karmą związków jest związkiem, gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7 często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też ten związek w pewnym momencie może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest wciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

 

wielkie dzieki jestes kochana a od kogo bedzie zalezec czy bedziemy razem odemnie czy od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki jestes kochana a od kogo bedzie zalezec czy bedziemy razem odemnie czy od niego?

 

aż tak zaawansowana nie jestem, ale.... wydaje mi się... baaa... jestem pewna, że do "tanga trzeba dwojga" i nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie:) mam pytanie czy ja 28.01.71 i moja przyjaciolka 29.04.65 jestesmy zwiazkiem karmicznym? dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam

 

na innym wątku zadałaś to samo pytanie, odpowiedź już masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję ślicznie Robercie, a mógłbyś mi coś więcej napisać, bo te cyferki mi nic nie mówią.Wiem tylko, ze to jest ważne i bez jakiś wskazówek nie podołam, a bardzo bym chciała uporać się z tym w tym życiu, jesli oczywiście podołam.Co możemy miec do przerobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zbyt wielkim znawcą numerologii, a nie można tego co napiszę traktować jako niepodważalnej prawdy tylko jako moją własną interpretację. Mariusz w swym drugim Punkcie Zwrotnym, który kończy się w roku bieżącym został postawiony faktem dokonanym i nie wiem czy ze swojej winy, czy nie stracił swoją miłość i będzie sam i to dość długo aż do końca 3 PZ do roku 2019. Natomiast Ty być może doświadczysz tego samego w swoim 3 Punkcie zwrotnym, czyli za około 15 lat - w latach 2024-2025. Z tego co sam przeżyłem to wiem, że karma objawia się tym, że ludzie w ten sposób związany doświadczają tego samego co ich partner/partnerka - jeśli on cierpi to i Tobie nie będzie to oszczędzone - w innym czasie i przez kogo innego. Jeśli on będzie szczęśliwy to i Tobie szczęścia w każdej dziedzinie życia nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ale to okropnie brzmi,ja jestem właśnie tą utracona miłością z powodu jego strachu ( wycofał się ze wzg na zobowiązania), choc ja wiedziałam,że powinnismy być do końca razem ( irracjonalnie) i faktycznie jest tak, że nawet jak on cierpi fizycznie to ja nie mogę tego znieść i czuję dokładnie to samo.Może jest jakiś sposób by to zmienić, zawsze jest jakies wyjście, a rok jeszcze się nie skończył.Masz jakis pomysł?Gdzie szukać podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w drodze życia 19 a jest to karma władzy i masz 19 w 3 Punkcie zwrotnym, trwającym aż do roku 2016. Skrótowo znaczy on, że w poprzednim życiu nadużyłaś władzy jaką miałaś nad drugim człowiekiem i teraz powinnaś zrozumieć każdego kto stanie na twojej drodze i w miarę możności mu pomóc i niestety czerpać siły z ze swojego wnętrza a nie liczyć na czyjąś pomoc. Twój partner karmiczny ma 16 jaką drogę życiową a to jest karma związku/rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo, w moim przypadku tak dokładnie jest - cale życie angazuję się i pomagam innym wydatkując na to sporo swojej energii.Nie wiedziałam że to właśnie dlateg:-) Natomiast nie rozumniem 16 partnera, czy to oznacza że to jest jego droga zyciowa nie mająca nic wspólnego ze mną, ma to do przepracowania w swoim związku czy dotyczy to relacji ze mną?Co my wspólnie mamy przepracować, skoro jesteśmy związkiem karmicznym, bo tu się pogubiłam:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...mam pytanie, czy ja Jolanta ur.28.01.71 i Jarosław ur.25.03.66 jestesmy zwiazkiem karmicznym? prosze o opis naszych wibracji, jesli ewentualnie maja sie one do karmy. dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...mam pytanie, czy ja Jolanta ur.28.01.71 i Jarosław ur.25.03.66 jestesmy zwiazkiem karmicznym? prosze o opis naszych wibracji, jesli ewentualnie maja sie one do karmy. dziekuje serdecznie i pozdrawiam

 

jest to związek karmiczny Twój 3 Punkt Zwrotny - 3/12/21/30/39/48/57/66/75, kończący się w 2024 roku jest prawie taki sam jak jego 3 PZ kończący się w 2015 roku - 3/12/21/30/39/48/57/75. Takich podobieństw w waszych portretach jest zresztą więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja Jolanta ur.28.01.71 i Jarosław ur.25.03.66 jestesmy zwiazkiem karmicznym
suma waszych dróg życia wynosi 7 z 16, wibracja taka jest duchową i karmiczną zarazem.

Jest to związek karmiczny, w którym 2 ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia pomiędzy nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 16 – to karma związków, w tym momencie dokładnie jest pokazane, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpada. To też jest taka informacja, że taki związek obłożony karmą związków jest związkiem, gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni. Często wibracja 16 jako wspólny układ związku wskazuje na cel poczęcia dzieci, czyli dwoje ludzi łączy się po to, aby stworzyć odpowiednie warunki dla duszyczek, które właśnie w takiej rodzinie muszą przyjść, które muszą doświadczyć, bo bardzo często te związki rozpadając się dają przykład w otoczeniu dzieciom, że można inaczej niż ogólnie to zostało przyjęte. *

 

 

*źródło: Tarocistka Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy mogłabym poprosić o interpretację? Bo obliczyłam w pewnym programiku ale za bardzo nie wiem jeszcze o co chodzi :smutny_na: Dopiero się wtajemniczam :) Będę wdzięczna i pozdrawiam.

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39/48/57

Druga osoba: 2/11/20/38/47/65

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86/95

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba - Ja

DZ: 3/12/21/30/39/48/57

1PZ: 2/11/38

CP: 4/31

 

Druga osoba - On

DZ: 2/11/20/38/47/65

1PZ: 3/12/39

CP: 4/31

Edytowane przez Lacrymosa90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że związek jest obciążony karmicznie znaczy, że ma coś do przepracowania i nie koniecznie ten związek ma trwać i będzie trwał całe życie. W tym wcieleniu to połączenie ma zamknąć pewien cykl karmiczny.

Wszystko dzieje się po coś lub dla czegoś, na jakiś cel.

Np. Ona wchodzi w jego drogę życia po to, aby nauczyć go czegoś... szacunku dla rodziny, miłości itd. Albo on po to pojawia się w jej życiu aby ona mogła realizować swoją drogę życia.

 

duzo tu czytam ,troche juz rozumiem i za to dziekuje ,probuje zrozumiec co dzieje sie w moim zwiazku wiem juz ze jest to zwiazek karmiczny i ze to ja weszlam na jego droge zycia ,to znaczy ze mam go nauczyc odpowiedzialnosci ( moj 1 PZ-9/18 i jego droga zycia -9/18/27/36 ) no wlasnie ale chodzi o odpowiedzialnosc za nasz zwiazek ,za mnie czy za kobiete ktora kocha a z ktora sie rozstal i dzieci z tego zwiazku a ja z zazdrosci zrobilam wszystko zeby calkowicie zerwac ich kontakty i udalo mi sie po cichu podstepem sprawilam ze jego dzieci nie chca nas odwiedzac ,niestety odbilo sie to na naszym zwiazku i teraz on jest ze mna wylacznie z poczucia obowiazku ha ha ha odpowiedzialnosci za mnie ............:_yyyy: a moze jeszcze w moim zyciu bedzie cos pozytywnego prosze pomozcie ,ja iwona 7.11.1965 on piotr 14.06.1951 dla porownania to jest data ur. jego corki 28.03.2001

Edytowane przez szumwiatru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam prośbę o sprawdzenie czy te osoby mają wspólne drogi życiowe i czy jest to związek karmiczny

Jolanta 21.09.1953 i Mirona 17.08.1921

Sprawa nietypowa bo akurat w tym przypadku nie chodzi o związek partnerski, ale jest to bardzo ważne dla mnie,może pozwoliło by wyjaśnić czemu tak źle jest pomiędzy tymi osobami.

No i jeszcze te osoby:

Małgorzata 29.10.1981 i Piotr 15.06.1980......wiem że jesteśmy związkiem karmicznym, ale jakie mamy wspólne drogi życiowe i czy są szanse na bycie razem czy jednak rozstanie.

Będe bardzo wdzięczna za odpowiedzi, dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o interpretację

 

Maciej 19.07.1985 Iwona 6.10.1981

 

Drogi życia

 

Pierwszej osoby: 4/13/22/31/40/49

Drugiej osoby: 8/17/26/35

Suma dróg życia : 3/12/21/30/39/48/57/66/75/84

 

Związek Karmiczny Tak

 

Osoba pierwsza

 

DZ : 4/13/22/31/40/49

1PZ: 8/17/26

CP :1/10/19

 

Osoba druga

 

DZ : 8/17/26/35

1PZ : 7/16

CP :6

 

 

Będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez slavito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,czy ktos moze sprawdzic pod wzgledem karmicznym moj zwiazek?

Ja 6/8/81

On28/6/75

Nasz zwiazek jest dosc burzliwy,ale czas chyba gra na nasza korzysc.Ciekawe jak jest naprawde z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,czy ktos moze sprawdzic pod wzgledem karmicznym moj zwiazek?

Ja 6/8/81

On28/6/75

Nasz zwiazek jest dosc burzliwy,ale czas chyba gra na nasza korzysc.Ciekawe jak jest naprawde z nami?

 

Nie jest to związek karmiczny. Suma dróg życiowych bardzo pomyślna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie r,dziekuje Ci za odpowiedz,ale mozesz pokusic sie i szersza interpretacje?Juz wiem,ze zwiazek niekarmiczny a co z tymi drogami zyciowymi?Moze to infantylne,ale czyy z tych info mozna dowiedziec sie gdzie mamy razem mieszkac?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Wiem że mój zwiazek jest karmiczny,ale zupełnie nic a nic nie rozumiem o co chodzi w tych cyferkach Marta 30.09.1980 Marcin 28.02.1979 Jesteśmy ze soba juz 10 lat ale do tej pory w nieformalnym zwiazku.Kochamy sie bardzo,ale początki były bardzo burzliwe i teraz po wielu latach tez czasami sie zdarzają burze ale teraz szybciej pojawia się słoneczko:)Proszę kogoś do głebi zajmującego się numerologią i interpretację.Potrzebuję tego aby wiedzieć co jest do przrobienia,bo oprócz miłości jest też poważny problem...Zgóry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam, szukam kogos kto moze pomoc biednej mi. :( Tarot. Wrozka mi powiedziala ze moj facet bedzie miloscia karmiczna i cos na wzor ze: mimo moich watpliwosci i rozłąki bedziemy razem. Ja - 26.02.1986. On - A. - 19.03.1986.

Kocham go bardzo, a on mieszka w Anglii. Planujemy ze do niego wyjade jak tylko sie obronie za pol roku. Blagam, niech ktos powie bo ja sie na tym nie znam.. CZY TO JEST KARMICZNA MILOSC i czy nasze liczby sprzyjaja szczesliwemu zwiazkowi? Tak szukam i szukam o tych liczbach az tu trafilam po dluuugim czasie :k035:

HELP:soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
chciałabym zapytać czy to związek karmiczny ?

Ja : 10.12.1991 r

On : 21.05.1988 r

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź .

 

Tak, jestescie zwiazkiem karmicznym. Tworzycie karme pracy, zazwyczaj po jej przepracowaniu zwiazek sie rozpada:( Przykro mi.

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
witam,

jestem nowa na forum.

Czy mogę również prosić o sprawdzenie naszego związku:

Jowita 30.03.1984

Rafał 6.12.1980

???

Będę bardzo wdzięczna,z góry dziękuję :)

 

Wydaje mi się że jesteście karmą władzy, ale pewności nie mam.

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam, czy mogę prosić o sprawdzenie dat ja - 18.08.1983 on- 14.10.1972

Nie jesteśmy parą, ale jest między nami dziwne przyciąganie. Z góry dziękuję.

 

Nie, nie jesteście karmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Hej.Wiem że mój zwiazek jest karmiczny,ale zupełnie nic a nic nie rozumiem o co chodzi w tych cyferkach Marta 30.09.1980 Marcin 28.02.1979 Jesteśmy ze soba juz 10 lat ale do tej pory w nieformalnym zwiazku.Kochamy sie bardzo,ale początki były bardzo burzliwe i teraz po wielu latach tez czasami sie zdarzają burze ale teraz szybciej pojawia się słoneczko:)Proszę kogoś do głebi zajmującego się numerologią i interpretację.Potrzebuję tego aby wiedzieć co jest do przrobienia,bo oprócz miłości jest też poważny problem...Zgóry dziękuje

 

Jesteście dość silną karmą - Ty jesteś 3, on ma w I PZ 3, poza tym razem tworzycie wibrację 5/14 czyli karma wolności, ale i też nieszczęśliwej miłości jak i strat uczuciowych. Sposób przepracowania: Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia. Celem tej karmy jest zrozumienie, że stan wolności jest stanem wewnętrznym, niezależnym od warunków i ograniczeń zewnętrznych. Do tego trzeba więc umieć przenieść akcent swej uwagi ze zmysłów na nadzmysły, z doświadczeń zmysłowych na doświadczenia wewnętrzne. Zacząć postrzegać, że jakby „wewnątrz” materii istnieją przestrzenie niewidzialne, duchowe i odczuć ich równoważność w stosunku do świata zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Jej przepraszam za pomyłke :(

on 21.12.1991 ona 13.04.1992

Jeszcze raz przepraszam :(

 

Ok, nic się nie stało!Ale wracając do tematu to jesteście karmą. On jest numerologiczną 8 a Ty masz w I PZ 8.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam czy ktoś mógłby mi pomóc obliczyć czy są to związki karmiczne?

x- 4.04.1989

y- 20.06.1977

 

x 4.04.1989

y 7.10.1986

 

Oba związki są karmiczne, oba są obciążone karmą pracy 4/13. Zazwyczaj po przepracowaniu tej karmy związek się rozpada. Każdy idzie w swoją stronę. Przesłanie karmy pracy to: „Pracuj najlepiej jak potrafisz, pracuj rzetelnie, natomiast nie oczekuj na pochwałę”. Sposób przepracowania: Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam czy ktoś mógłby mi pomóc obliczyć czy są to związki karmiczne?

x- 4.04.1989

y- 20.06.1977

 

x 4.04.1989

y 7.10.1986

 

Odpowiedź w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich EzoForumowiczów! W związku ze swoim partnerem jestem już długo,jednak niemal od początku tego związku odczuwam równocześnie bardzo silne (obustronne przyciaąanie) z kimś innym naszego otoczenia. Jest to fascynacja i przyciąganie niemal nie do przezwyciężenia, towarzyszą temu naprawdę wielkie emocje. Czy jesteśmy związkiem karmicznym z tym "drugim"? Oto daty urodzenia: 15.06.1986r.oraz 12.03.1972r.Byłabym naprawdę, naprawde wdzięczna za pomoc w obliczeniach, bo nie znam się na tym.To dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiamm i bardzo prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam wszystkich EzoForumowiczów! W związku ze swoim partnerem jestem już długo,jednak niemal od początku tego związku odczuwam równocześnie bardzo silne (obustronne przyciaąanie) z kimś innym naszego otoczenia. Jest to fascynacja i przyciąganie niemal nie do przezwyciężenia, towarzyszą temu naprawdę wielkie emocje. Czy jesteśmy związkiem karmicznym z tym "drugim"? Oto daty urodzenia: 15.06.1986r.oraz 12.03.1972r.Byłabym naprawdę, naprawde wdzięczna za pomoc w obliczeniach, bo nie znam się na tym.To dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiamm i bardzo prosze o pomoc!!

 

Jest to relacja o wibracji 7/16 czyli karma związku wobec miłości i odpowiedzialności. Sposób przepracowania: Uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Ta karma to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.

Jest to bardzo trudna relacja karmiczna, która ma nas nauczyć i zrozumieć czym jest miłość, odpowiedzialność, dzięki temu duchowo dojrzewamy i otwieramy się na uczucia, miłość.Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, by odległość jej nie zniszczyła.Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.Ta wibracja uczy nas pokory. Jest to bardzo bolesna karma, czasami nazywana jest też toksyczną, destrukcyjną...Jak każdą karmę należy przepracować i odejść w swoją stronę, ale już ze wzbogaconym "wnętrzem".

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omego, bardzo Ci dziękuję, nie wiem jednak czy zrozumiałam do końca wyjaśnienie. Czy powinno się dązyć do stworzenia związku z partnerem karmicznym (w moim przypadku nie jest to mój towarzysz życia, a zupełnie ktoś inny, przyjaciel)? Czy oznacza to, że powinnam walczyć o swój związek, w którym jestem oficjalnie, czy o relację, które mnie łączą z tym karmicznym partnerem?? Przepraszam, że męczę i drąże, ale numerologia i temat związków karmicznych to dla mnie cos zupełnei nowego. A sytuacja jest dla mnie bardzo trudna i spalam się w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno, po pierwsze powinnaś zrozumieć co znaczy "relacja karmiczna".

Karmiczny partner.... ech... Może spotkaliście się na tym świecie po coś. Niekoniecznie po to, by stworzyć związek, mieć rodzinę czy dzieci... może po to aby jedno z was czegoś się nauczyło dzięki drugiemu.

Wasze drogi skrzyżować się mogły po to, aby jedna z osób mogła realizować swoją drogę życia. Żeby odrobić pewną lekcję życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omego ! Super opracowanie tematu,interesującego również i mnie,bo to i moja karma w tym wcieleniu,Można wiedzieć skąd źródło? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź - to prawda, ja nie mam w ogóle pojęcia o związkach karmicznych i jeszcze tego nie rozumiem :( Zastanawiam się tylko, po co spotkanie dwóch partnerów karmicznych, którzy mają się od siebie czegoś nauczyć, a nie koniecznie być razem, wywołuje uczucie takiego przyciagania i pragnienia z obu stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Omego ! Super opracowanie tematu,interesującego również i mnie,bo to i moja karma w tym wcieleniu,Można wiedzieć skąd źródło? Pozdrawiam serdecznie.

Ta karma dotyczy także mnie, bardzo boleśnie ją przeżyłam, także wiele o niej się naczytałam i zbierałam informacje...Źródło jest internetowe, zlepek kilku źródeł, ale nie jestem w stanie określić dokładnej strony internetowej!

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź - to prawda, ja nie mam w ogóle pojęcia o związkach karmicznych i jeszcze tego nie rozumiem :( Zastanawiam się tylko, po co spotkanie dwóch partnerów karmicznych, którzy mają się od siebie czegoś nauczyć, a nie koniecznie być razem, wywołuje uczucie takiego przyciagania i pragnienia z obu stron...

 

 

Na forum jest kilka wątków dotyczących relacji karmicznych, odszukaj je... są bardzo ciekawe (zresztą nawet w tym jest o powiązaniach karmicznych w kilku miejscach dosyć obszernie). I na pewno dzięki temu zrozumiesz coś, dowiesz się czegoś więcej .

A przyciąganie... hmm.... Tutaj Joanno byłabym bardzo ostrożna, bo patrząc na wasze daty (o ile Ty jesteś tym rocznikiem '86), to tutaj brałabym jeszcze inny aspekt pod uwagę (nawet kilka), ale nie jest to na publiczną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kilka wątków dotyczących relacji karmicznych, odszukaj je... są bardzo ciekawe (zresztą nawet w tym jest o powiązaniach karmicznych w kilku miejscach dosyć obszernie). I na pewno dzięki temu zrozumiesz coś, dowiesz się czegoś więcej .

A przyciąganie... hmm.... Tutaj Joanno byłabym bardzo ostrożna, bo patrząc na wasze daty (o ile Ty jesteś tym rocznikiem '86), to tutaj brałabym jeszcze inny aspekt pod uwagę (nawet kilka), ale nie jest to na publiczną dyskusję.

 

Kochana Arabiko, to ja jestem rocznikiem 86! O jakich innych czynnikach myślisz? Nie mogę, nie wiem dlaczego, napisać do Ciebie prywatnej wiadomości, serwis nie pozwala, moż dlatego, ze jestem nowa?? Gdybyś mogła odpowiedziec mi na maila: [email protected] byłabym bardzo wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kilka wątków dotyczących relacji karmicznych, odszukaj je... są bardzo ciekawe (zresztą nawet w tym jest o powiązaniach karmicznych w kilku miejscach dosyć obszernie). I na pewno dzięki temu zrozumiesz coś, dowiesz się czegoś więcej .

A przyciąganie... hmm.... Tutaj Joanno byłabym bardzo ostrożna, bo patrząc na wasze daty (o ile Ty jesteś tym rocznikiem '86), to tutaj brałabym jeszcze inny aspekt pod uwagę (nawet kilka), ale nie jest to na publiczną dyskusję.

 

Kochana Arabiko, to ja jestem rocznikiem 86! O jakich innych czynnikach myślisz? Nie mogę, nie wiem dlaczego, napisać do Ciebie prywatnej wiadomości, serwis nie pozwala, może dlatego, ze jestem nowa?? Gdybyś mogła odpowiedziec mi na maila: [email protected] byłabym bardzo wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jesteście karmą władzy, ale pewności nie mam.

Pozdrawiam serdecznie:)

Dziękuję Omego :) już od pewnego czasu dostaję informację że mam dług karmiczny związany właśnie z władzą.To daje do myślenia.Czy to znaczy,że mój partner też ma taki dług?

I jeśli nie będzie to problem,to chciałabym prosić o jakieś bardziej szczegółowe opisanie relacji.Chodzi o to,jak ona wygląda w przypadku związku i jak może on wyglądać w tej relacji.Gdzieś przeczytałam że może to oznaczać wieczną wojnę i taka para często się rozchodzi dla uzyskania spokoju.

Nie bardzo rozumiem....czytałam trochę ale to takie bardziej ogólne,stąd moje pytania.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Arabiko, to ja jestem rocznikiem 86! O jakich innych czynnikach myślisz? Nie mogę, nie wiem dlaczego, napisać do Ciebie prywatnej wiadomości, serwis nie pozwala, może dlatego, ze jestem nowa?? Gdybyś mogła odpowiedziec mi na maila: [email protected] byłabym bardzo wdzięczna!

 

popracuj troszkę na forum. Od 10 postów można pisać pw. I koniecznie poprzeglądaj ten wątek i pokrewne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę aby ktoś odpowiedział mi czy mój związek to związek karmiczny i ewentualnie czego dotyczy lub co u można zrobić?Kto będzie długi spłacał. W jakiej dziedzinie ?Cokolwiek .Ja pojęcie mam nikłe.Każda pomoc będzie przydatna.

Ona 2.12.1972

On 19.03.1979

Będę bardzo wdięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Mam prośbę aby ktoś odpowiedział mi czy mój związek to związek karmiczny i ewentualnie czego dotyczy lub co u można zrobić?Kto będzie długi spłacał. W jakiej dziedzinie ?Cokolwiek .Ja pojęcie mam nikłe.Każda pomoc będzie przydatna.

Ona 2.12.1972

On 19.03.1979

Będę bardzo wdięczna.

 

Jest to związek karmiczny o wibracji 9, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Poza tym Ty masz karmę wolności 5/14 oraz karmę władzy 1/19. Twój partner natomiast ma karmę władzy 1/19, karmę pracy 4/13 oraz karmę miłości 8/26.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne.

Trzeba przyznać,że jak narazie to wszystko pasuje jak ulał.Pierw jak grom z nieba,a później aby się drugi raz spotkać to komplikacje przez dwa lata.Drugie spotkanie i znowu komplikacje.I to jakie przez całe życie tyle kłopotów trudno nazbierać.O tych karmach to muszę poczytać ,bo jestem zielona.Z astro wychodzi identycznie.Ale czy tą długoterminowość to już liczyć,czy lepiej szybko uciekać jeszcze nie wiem ?

Omega3m pomogłeś niezmiernie dzięki wielkie.Anabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden związek do przmyślenia.Wygląda na to,że to też karma,czy może mi ktoś powiedzieć na temat jakiego rodzaju?Co tu jest do zrobienia?

 

Ona 12.05.1984

On19.03.1979

Jeśli ktoś ma chęć pomóc będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy to związek karmiczny:

x- 10.10.1994

y- 28.06.1983

 

Nie, nie jest to związek karmiczny!

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mogłabym poprosić o odpowiedź czy mój związek jest karmiczny lub jakie zagrożenia nad nami "wiszą":

Ona 01.05.1984

On 04.01.1984

Dzięki za odpowiedź z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam,

czy mogłabym poprosić o odpowiedź czy mój związek jest karmiczny lub jakie zagrożenia nad nami "wiszą":

Ona 01.05.1984

On 04.01.1984

Dzięki za odpowiedź z góry

 

Jest to związek karmiczny 1/19, obciążony karmą władzy. Poczytaj na forum o karmie władzy, jest tego sporo.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.Czy mógłby ktoś sprawdzić czy to jest związek karmiczny?Czego się po nim można spodziewać?Czy musi się skończyć?

Czy to ma być miłość do końca.

ona 12.05.1984

on19.03.1979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie, już szukam. Czułam, że może coś w tym być, mąż ciągle mi mówi ze podcinam mu skrzydła i neguję wszystkie jego pomysły ... no cóż jedyne co mi pozostaje to popracować trochę nad sobą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy mogę prosić o sprawdzenie czy ja 11.06.1978r i mąż Zbyszek 12.08.1978r. jesteśmy związkiem karmicznym? Jeśli tak to co ja jeszcze mam do przerobienia z nim?

Pozdrawiam cieplutko;)

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Tak, karmiczny ale nie ma za dużo karmy. Mieliście razem 4 wcielenia z których 1 było negatywne i to właśnie z niego pochodzi karma. W żadnym z tych 4 wcieleń nie byliście małżeństwem. Zapisy karmiczne z tego wcielenia można oczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc.

Rozjaśnia mi się.

To obecnie jest małżeństwo,ale nie moje.Ja obecnie w nim siedzę jako trzecia z moją karmą.I próbuję to rozwikłać.Tak mi się wydawało,że skoro to jest dobrana para to pewnie dostanę po nosie.Miałam nadzieję,że jak się dowiem,że to para dozgonna to urwę ten mój romans.Jeśli ktoś umie mi odpowiedzieć to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy mogę prosić o sprawdzenie czy ja 11.06.1978r i mąż Zbyszek 12.08.1978r. jesteśmy związkiem karmicznym? Jeśli tak to co ja jeszcze mam do przerobienia z nim?

Pozdrawiam cieplutko;)

Gośka

 

Gosiu, nie jesteście związkiem karmicznym, ale może niech jakiś specjalista się wypowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Witam!

Czy mogę prosić o sprawdzenie czy ja 11.06.1978r i mąż Zbyszek 12.08.1978r. jesteśmy związkiem karmicznym? Jeśli tak to co ja jeszcze mam do przerobienia z nim?

Pozdrawiam cieplutko;)

Gośka

 

Tak, jest to związek karmiczny 7/16 czyli karma związków. Na forum jest sporo na ten temat, więc nie będę powielać informacji. Dodam tylko, że jak to z każdą karmą bywa jest do odpracowania a potem następuje rozpad, czasem nawet lepiej dla nas:)

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...