Jump to content

elopearl
 Share

Recommended Posts

Śniło mi sie jajo indycze. Planowałam je ugotować-z czego pół jajka miał zjeść syn przyjaciela, a ja z przyjacielem po ćwiartce.

Potem śniło mi się, że jestem na jakichś wczasach-sama-pakuję się, znajduję pod łóżkiem niemowlęce buciki koloru blado niebieskiego zrobione na szydełku, zbieram też męża i swoje rzeczy-jakbym je mogła zapomnieć-ubrania i wyjeżdżam stamtąd swoim autem-auto cofam tyłem i tyłem długo jadę.

Przed samym wyjazdem obsługa daje mi do zjedzenia coś na talerzu, ale jest jajko jakby usmażone, ale nie dosmażone-duże jajo

Guest winteer

elopearl

Strusie jajo moze oznaczać duże zyski, którymi trzeba będzie się się podzielić. Dalsza część snu informuje o potrzebie ospoczynku.. przyczym istotne też będą doświadczenia oraz potrzebie cofnięcia się do przeszłośći.. wydaje się że to co masz otrzymać - nie zadowoli Cię w pełni

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• gatita1113
      By gatita1113
      Śniło mi się,że się pakowałam,pomagała mi w tym moja już nieżyjąca mama.Pakowałam się na jakiś wyjazd,nie wiem dokąd,czułam strach przed tym ,że nie zdążę się spakować i że nie zabiorę ze sobą wszystkich potrzebnych mi rzeczy,więc co jakiś czas dokładałam kolejną rzecz typu ciuch czy kosmetyk itp.Miałam duże i pełne torby.Cały czas czułam niepokój przed tym,że nie zdążę na autobus ,zapytałam mamy czy odwiezie nas mój brat,ona odpowiedziała że tata nas odwiezie co mi wydało się dziwne bo tata nie ma prawa jazdy.Wątek tego snu śni mi się co jakiś czas: to że się pakuje i czuje strach przed tym że nie zdążę na autobus i że nie wezmę wszystkich potrzebnych rzeczy.Nie lubię tego snu jest dla mnie męczący i proszę o interpretacje.
    • gatita1113
      By gatita1113
      Śniło mi się,że się pakowałam,pomagała mi w tym moja już nieżyjąca mama.Pakowałam się na jakiś wyjazd,nie wiem dokąd,czułam strach przed tym ,że nie zdążę się spakować i że nie zabiorę ze sobą wszystkich potrzebnych mi rzeczy,więc co jakiś czas dokładałam kolejną rzecz typu ciuch czy kosmetyk itp.Miałam duże i pełne torby.Cały czas czułam niepokój przed tym,że nie zdążę na autobus ,zapytałam mamy czy odwiezie nas mój brat,ona odpowiedziała że tata nas odwiezie co mi wydało się dziwne bo tata nie ma prawa jazdy.Wątek tego snu śni mi się co jakiś czas: to że się pakuje i czuje strach przed tym że nie zdążę na autobus i że nie wezmę wszystkich potrzebnych rzeczy.Nie lubię tego snu jest dla mnie męczący i proszę o interpretacje.
    • natalia28
      By natalia28
      Witam.

Śniło mi się dzisiaj, że miał nastąpić koniec świata (może to się wydawać zabawne, jednak we śnie naprawdę mnie przerażało), wszyscy się pakowali i szukali bezpiecznego miejsca na ziemi, by się tam schronić.
      Razem z moją rodziną też wyjeżdżaliśmy, pakując najpierw najważniejsze, niezbędne rzeczy. Ja pakowałam jakieś kartki papieru(niektóre były puste, zupełnie nie wiem, po co je pakowałam), dokumenty.

Następnie śniło mi się, że wyjeżdżałam z obozu w górach, na którym byłam tego lata (zupełnie ni stąd, ni z owąd ). Mieszkam na zachodzie Polski, a wracając do domu, zahaczyłam jeszcze o morze:D. Przechadzałam się plażą i widziałam sztorm szalejący wówczas na morzu. Fale sięgały bardzo daleko.

Potem śniło mi się jeszcze, że robiłam schowki u mnie w kuchni, aby schować tam zostawione na wierzchu przez moją mamę pieniądze (by nikt nie ukradł ). Ale to chyba nieistotne do całego snu.

Dawno nie śnił mi się bardziej zawiły sen. Proszę o interpretację.

Natalia
    • qain88
      By qain88
      dosc czesto sni mi sie ze mam wyjechac....no i sie pakuje ale nie moge....szukam ciuchów i rzeczy i nie moge znalezc biegam i pytam sie czy ktos nie ma czegoś mojego...ten sen bardzo mnie intryguje prosze pomózcie mi...
  • Create New...