Skocz do zawartości

POCA


Gość Ewa_14

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u kolezanki, która znam od pary ładnych lat <ok. 10> siedziałam u niej przed kompem, do pokoju wszedł chlopak, ktorego wczesniej nie znałam, chwile siedzielismy i gadalismy Kolezanka powiedziała chlopakowi zeby mi zdjecia pokazał, usiedlismy we dwoje na fotelu, a kumpela poszła do sklepu Po chwili chlopak chciał mnie pocałowac z wzajemnoscia ale przeszkodził sms, ktorego dostałam od brata <napisał ze wroci pozniej do domu> później on cos dostał Po chwili siedziałam mu na kolanach i tulilismy sie do siebie...

 

dodam ze mam chlopaka....

hmm gdy sie obudziłam zastanawiałam sie nad nim i nadal nie wiem co ma on oznaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 450
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    35

  • Sephira

    29

  • Aneta

    9

  • karolinna

    8

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm... jestem tu po raz pierwszy ale potrzebuje porady

Jestem a właściwie byłam z chłopakiem rok, mieszkaliśmy nawet razem i było naprawdę cudownie ale przez jakiś czas śniło mi się, że mnie zdradza. Potem się dowiedziałam, że mnie zdradza, nie była to zdrada fizyczna ale widziałam co pisał z innymi dziewczynami i rozstałam się z nim(to było przykre co przeczytałam) ale nie umiem o nim zapomnieć spotykam się z nim czasem (rozstaliśmy się niedawno). Przeprosił mnie za wszystko, wszystko wykasował i zmienił numer powiedział , że sie zmieni ale nie umiem mu zaufać..... :cry: wczoraj u niego byłam a w nocy śniło mi się, że całował się z inną dziewczyną..... czy znowu moje sny o zdradzie się potwierdzą??? A w dodatku ja go nadal kocham...... i co ja mam robić być z nim czy nie czy on może się zmienić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...mysle ze moze -moze nie zdawał sobie sprawy z tego ze to co robi tak bardzo ice zrani a dla niego nie było to nic waznego wiec skoro juz wie to bedzie tego unikał. jesli go kochasz to daj szanse-zawsze warto sprobowac niz potem załować ze sie tego nei zrobiło i gdybac. teraz masz te sny pewnie temu ze wąłsnie mu nie ufasz i myslisz o jego zdradzie. jak cos ci siedzi na głowie to i sie sni. a wczesniejsze sny-moze prosrocze a moze nie- moze jestes zazdrosna z natury, moze miałas jakies przeczucie albo podejrzenia (cos sie działo i chociaz swiadomosc to tłumaczyła to cos zostało w głebi) i w formie snow to sie ujawniło? nie wiem jak sie czułas i jaka jestes osoba ale byłabym raczej za tymi wyjasnieniami. z reszta nawet jesli nie to lepiej wierzyc ze sie uda i ze to nie były prorocze sny prawda? ale to co teraz to praktycznie na mur beton to ze myslisz -no hcyba ze juz miałas cos co sie spełniało wczesniej pomijajac te sny. mysle ze to własnie tak wyglada.

w kazdym razie jesli zdecydujesz sie dac wam jeszcze jedna szanse to szczerze zycze wam powodzenia:):*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za słowa otuchy :) :* na razie się widujemy i jest całkiem ok, on się bardzo stara,

yh... mam nadzieję że jeszcze kiedyś mu zaufam... bo jak na razie boje się tego wszystkiego i że to sie powtórzy ale oby nie....

 

pozdrawiam serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dosyć dziwna sprawa - otóż chce być z pewną dziewczyną tylko nie wiem czy ona ze mną chce. W każdym razie nie wiem czy nie chce czy nie jest jeszcze gotowa - nieważne.

 

W każdym razie spotykamy się, przyjaźnimy się. Ona mówi że mnie lubi ale z mojej strony to coś więcej.

 

I właśnie dokładnie w nocy na 1 listopada założyłem sobie że to co mi sie dzisiaj przyśni wydarzy się za kilka dni. Przyśniła mi się. Przytulaliśmy się. I to się wydarzyło.

 

Dzisiaj w nocy przyśniło mi się to: spotkaliśmy się, i odrazu zaczęliśmy sie całować. Najpierw delikatnie. Ona podeszła do ściany i ja ją mocno do niej przycisnąłem i zaczęliśmy się namiętnie całować.

 

Co o tym sądzicie ?? Kobieta - przyjaciółka, z którą chce być bliżej i namiętny pocałunek ??

 

Marzenie senne czy coś więcej ??

 

Proszę o interpretacje. Z góry THX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to tutaj :roll:

 

Najpierw przedstawie Wam sytuację w której się znajduje.

 

Mam przyjaciółkę z którą dość długo się nie widziałem, kilka miesięcy. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi w gimnazjum, chodziliśmy do jednej klasy i bardzo się dobrze rozumieliśmy. Ona uważała mnie za swojego najlepszego przyjaciela, często się sobie zwierzaliśmy, mimo że ona jest dziewczyną a ja chłopakiem, Bardzo sobie ufaliśmy. Teraz nasze drogi niestety się rozeszły, skończyliśmy gimnazjum i każde z nas poszło do innej szkoły. Teraz w ogóle się nie widujemy, kontaktujemy się przez gg i komórkę. Ja bardzo za nią tęsknie, ona za mną też bo często piszemy to w rozmowach na gg. Ja jestem na załamany bo uważam że między nami coś zaiskrzyło, bynajmniej ja do niej coś czuję, tak mi się zdaje. Jestem teraz bardzo sfrustrowany bo bardzo bym chciał się z nią zobaczyć, nie dzieli nas taka ogromna odległość, zaledwie kilkunastu kilometrów. Zamierzam się do niej wybrać, bo na prawdę jestem strasznie smutny, nie ukrywam że ciągle myśle o niej, bardzo mi jej brakuje.

 

Znaczenie snu.

 

Dzisiaj przyśniło mi się właśnie dziwna rzecz. Może wyda się Wam ona nienormalna, czy co, jednak śniło mi się jak w końcu zobaczyłem się z tą moją przyjaciółką, a nie widzieliśmy się od kilku miesięcy. Wpadliśmy sobie w ramiona jak to starzy dobrzy przyjaciele i ona mnie pocałowała w policzek. Potem ja ją także pocałowałem. Pamiętam że trochę się zatrwożyliśmy, jednak zaczeliśmy się całować w najlepsze.

 

Więcej już niestety nie pamiętam, jednak jak się obudziłem to byłem zły na siebie że to był tylko sen. Spowodowało to tylko, że chcę jeszcze bardziej zobaczyć się z przyjaciółką.

 

Proszę pomóżcie w interpretacji tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dwóch dni sni mi sie podobny sen. A raczej jest jedna podobna scena. Śni mi sie moj kolega, siedzimy razem, a on zaczyna mnie całować.po pierwszym pocałunku ja sie zawstydzam,ale to go tylko zacheca do pocałowania mnie jeszcze raz.

Kolejnej nocy sni mi sie cos podobnego. Znowu on mnie całuje.

Dziwny sen szczególnie ze do tego kolegi nic nie czuje oprócz sympatii :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc śnił mi się kolega , który podoba mi się już od kilku lat, i z którym ostatnio rzadko się widuję...Razem z koleżanką chciałam mu zrobić pamiątkowe zdjęcie , czy coś w tym stylu.Wyszłyśmy na pole , bo on tam stał ...gdy podeszłyśmy do niego on złapał moja koleżankę, która mu się nie podoba, i zaczął ja całować...

Co to niby ma znaczyć...dodam jeszcze ,że ja to dokładnie widziałam , a potem spytałam czy mam sobie iść , nie usłyszałam odpowedzi , bo w tym momencie zakończył się sen:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć miała dziwny sen ,że wojalista z zespołu Basshunter sie zemną całował a przytym był mój brat i kuzyn a potem ,że sie z nim ożeniłam to byl bardzo dziwny sen choć wokalista z Basshunter mi sie potoba. Jak by ktoś mugł mi pomuc to prosze napiszcie mi na moją poczte. [email protected] :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi śniło się, że byłam asystentką chłopaka, do którego coś czuję naprawdę. W tym śnie siedziałam przy komputerze i odbierałam jakieś wiadomości, on stanął za mną i pocałował mnie w kark, przeszły mi dreszcze po całym ciele,chwilę porozmawialiśmy i potem chyba położyliśmy się na jakimś łóżku i on wciąż mnie całował po karku i było miło :) ale się obudziłam :/

Może to coś znaczyć, czy tylko to, że za dużo o nim myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze mialam miec wystepy(bo jestem tancerka) i poszlam na te wystepy z chlopakiem. W pewnej chwili moj chlopak gdzes poszedl i zostalam sama,w tym czasie przyszedl moj byly partner z tanca towarzyskiego.Rozmawialsmy... i w pewnym momencie mnie pocalowal najpierw raz a pozniej troche dluzej.To wygladalo tak jakbysmy chcieli sie juz dawno pocalowac ale nie moglismy(no nie wiem jak to opisac, moze tak jakby spragniony wody czlowiek znalazl wode i z taka chcecia ja pil :grin: ) i po tym ucieklam z nim od mojego chcopaka gdzies na jakis mecz... A ciekwi mnie interpretacja tego pocalunku,poznewaz ja sama nie wiem co tak naprawde do niego czuje bo tanczylismy ze soba 2 lata i podobno ja mu sie przez jakis czas podobalam a po roku ja sie chyba w nim zakochalam a ja bylam jemu juz obojetna tak mi sie przynajmniej wydaje, chociaz jego zachowania wskazywaly ze jest odwrotnie niz sadze. Pozniej sie poklocilismy i nie odzywamy sie wcale do siebie do tej pory(poklocilismy sie i przez to nie tanczymy razem.Zmienil partnerke i wydaje mi sie ze chcialby wrocic znowu do poprzedniego stanu,poniewaz ona niezadobrze tanczy).i moze ten pocalunek znaczyl to ze zaluje tej decyzji o zamianie par...a ja bym bardzo chciala dalej z nim tanczyc bo mi na nim zalezy Moze jemu i na mnie zalezy,poniewaz ciagle mnie w szkole obserwuje. I tak mi spodobal ten sen, nie moge o nim zapomniec, tego uczucia...jak mnie calowal... i nie ukrywam ze chcialabym zeby stalo sie to zeczywistoscia :sad: A wy jak myslicie co on moze do mnie czuc... nienawisc czy moze chociaz troche mu na mnie zalezy? Prosze o pomoc!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczorajszej nocy miałem taki sen, otóż byłem z jakąś dziewczyną w pomieszczeniu,

toczyła się rozmowa, po pewnym czasie ją pocałowałem,

po tym pocałunku (krótkim) zauważyłem iż była zadowolona i chciała by jeszcze,

lecz na tym się skończyło.

 

O co może tutaj chodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszytkich. Wiec pisze w sprawie mojej dziewczyny poniewaz ma bardzo zle sny. Np. Dzisiaj snilo jej sie ze jest w stajni z kolega starszym i daja jesc konia(milosniczka koni) i nagle zaczynaja sie calowac(on pierwszy zaczal) tak namietnie sie calowali i na tym sen sie urwal. Moze mi ktos dokladniej powiedziec o co w nim chodzi bo sie niepokoimy tym bardzo. Prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heej :grin:

 

 

nie wiem jak to wyszło ale znalazłam sie ze znajomymi na czymś w rodzaju festynu. Oni ( bo to sami chłopacy ;p ) poszli po cos do picia ja zajełam stolik i przyszli wszyscy oprocz 1 ( w rzeczywistosci na poczatku znajomosci nie przepadalismy za sobą on mnie wyzywał smiał sie ze mnie itp ;p ale teraz jest juz dobrze ) wkoncu wrocił i zanim usiadł pocałował mnie pare razy w czoło. ja sie najpierw usmiechnełam a pozniej byłam speszona bo nie znałam reakcji pozostłych a była ona dla mnie bardzo wazna. pozniej chciałam sie spytac tego chłopaka dlaczego to zrobił ale zawsze jak sie koło niego znajdowałam to nie mogłam mówic. wkoncu na gg wysłałam mu 2 znaki zapytania ale nie otrzymałam odpowiedzi i sie obudziłam ;p w rzeczywistosci nie czuje nic do tego chłopaka ale to drugi sen z nim pod rzad dzien wczesniej sniło mi sie ze biegałam po moim miescie goła od pasa w góre jednak na piersiach :oops: miałam skrzyzowane dłonie tak aby je zasłoniły i w pewnym momencie pojawił sie ten chłopak najpierw pokazał na mnie palcem i zaczał sie smiac a pozniej stanał za mna i zakrył swoja reka moje piersi :oops: tak zeby nikt ich nie widział :oops: i sen sie urwał :?:

 

czy jest jakies normalne wytłumaczenie tych snow ;> czy to tylko jakies moje pragnienia :?: bo te sny dosc realistyczne i troche dziwnie sie czuje po nich w towarzystwie tego chłopaka :oops: :razz:

 

z góry dziekuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich :n2

Pare dni temu miałam dziwny sen i chciałabym wiedzieć co on oznacza:

Ide do kościoła, gdy byłam już blisko przez otwarte drzwi zobaczyłam że msza już trwa i właśnie jest komunia. Usiadłam w ławce i zobaczyłam że w kościele jest mało ludzi (na każdą ławę maxymalnie 2 osoby) Słysze jak ktoś coś za mną mówi i się odwracam i widze koleżankę która z kimś rozmawiała i gdy mnie zobaczyła bardzo się ucieszyła, poszła usiąść koło mnie. :wink: Po skończonej mszy wyszłyśmy z kościoła i obeszliśmy go wkoło i przed nami szli dwaj chłopacy (jednemu z nich się podobam a koleżanka chyba drugiemu). Bardzo się zdziwiliśmy skąd się tu wzieli i poszli okrężną drogą a koleżanka chciała iść za nimi ale ja widziałam że mają rower i ich nie dogonimy więc pojechaliśmy autobusem i zatrzymaliśmy się tam gdzie zazwyczaj autobus szkolny. Do mojego domu było już niedaleko wystarczyło zjechać z górki i skręcić. Na środku drogi zatrzymał się tylko mój wielbiciel (jest on bardzo skryty i nieśmiały) :grin: i zostawił tam swój rower i poszedł do sklepu.Ja idę do domu nie drogą tylko łąką która jest tuż przy drodze oddzielona tyko fosą i kilkoma drzewami. Schodząc na dół szłam chwile tyłem by zobaczyć jak ten chłopak wychodzi ze sklepu i wsiada na rower. Zaczyna zjeżdżać z górki a ja nagle pojawiam się na drodze i gdy on przejeżdża obok zatrzymuje go ręką. Mówie mu że ma bardzo ładny rower (który chyba miał 3 koła dwa duże z tyłu i jedno też duże z przodu a rama była chyba bordowa lub ciemno fioletowa. Zaczynamy ze sobą rozmawiać i on w pewnym momęncie wyznaje mi że chciał mi dać walentynkę ale się bał i że ma ją w domu, na co ja bardzo ucieszona mówie mu żeby mi przyniósł. On chciał postawić jakiś warunek ale nie zdążył bo pocałowałam go w policzek (jego prawy) i on był bardzo zaskoczony ale i szczęśliwy tak jak ja :oops: :grin: :grin: ...

Potem wracam do domu i cały czas czuje na ustach ten pocałunek i jestem bardzo szczęśliwa...

 

Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka;* chcialam wam napisac o moim fajnym i dziwnym snie. moze ktos potrafi go rowiklac??

 

Stałam w parku z moja sympatia(we snie prawdopodobnie chlopak) i nagle on odwrocil glowe i patrzyl mi prosto w oczy... Bylam wniebowzieta! Nagla zaczelismy sie calowac...tobylo takie cudowne i namietne uczucie...nadal je wspominam... gdy wstalam zastanawialam sie co to moze oznaczac? przez caly dzien chodzilam usmiechnieta i radosna i mam nadzieje ze zdarzy sie cos takiego w najblizszej przyszlosci... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Ostatnio śnił mi się pocałunek z kolegą z klasy.

Był to troche dziwny sen, bo raczej żadnymi głębszymi, większymi uczuciami tej osoby na darze. Oczywiście lubie go, ale chyba nic wiecej.A tu.. taki sen.

Otóż... śniło mi się, że razem ze znajomymi( moje 2 przyjaciółki i 3 kolegów) siedizeliśmy na trybunach w naszej szkolenj hali sportowej. I w końcu tej kolega musiał się zbierać( siedział za mną). No to się ze wszystkimi pożegnał i przyszła kolej na mnie...a on złapał mnie za rece, ja sie odkręciłam, bo myślałam że chce coś powiedzieć. A on mnie pocałował. Troche byłam w szoku, ale takie nawet przyjemne doznanie:):P

Co to może oznaczać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasienka181,

ja również myślę, że jesteście sobie bliscy, pewnie obydwoje rozumiecie się nawzajem najlepiej z tego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Siemanko0704

A mój sen dotyczący pocalunku jest dosyć dziwny chociaż krótki...

 

ostatnio siło mi się że rozmawialam ze starsza pania (znajoma0 z która jesesm pokłócona.. Ona była tam z moja przyjaciółka... A była jakaś zdenerwowana i nie mogła się doczekać aż ta pani wyjdzie. A caly czas byłysmy w pokoju... Pani wyszła a przyjaciółka wyciągnęła narokotyki i powiedziala : "Masz najaramy sie..będzie fajnie!" No i wziełam... Byłam tak najarana że nie mogłam nawet prosto chodzić . i nagle zobaczylam chlopaka... Znajomego w którym kiedyś byłam zabujana on we mnie ale teraz czysto go nienawidze... I zaczęłam go całować.. jemu się spogobało i przytulił mnie i sie całowaliśmy..... Bardzo długooo... I koniec snu;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko0704,

byc może podświadomie chcesz się z tym chłopakiem pogodzić,masz juz dosyć nienawiści i ciagłego wojowania.

pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że byłem jakimś wojownikiem i szedłem zabić takiego człowieka który był strasznie ogromny. I na pożegnanie pocałowałem nieznaną dziewczynę i poszedłem walczyć z tym wielkoludem i go zabiłem.

 

Wiem że pocałunek oznacza wzajemną miłość tylko to była nieznana osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.!

Chcialabym prosic o interpretacje mojego snu ktory jest jak dla mnie troche dziwny, dlatego ze moj chlopak przyjechal po mnie do szkoly w przed dzien mojego snu i jego kolezanki zapoznaly go z ich kolezanka ktora miala na imie Basia..

 

A teraz sen.

Snilo mi sie ze moj chlopak przyjechal po mnie do szkoly i szedl do mnie, ja stalam na schodach przed szkola.. I gdy szedl podeszla do niego nowo zapoznana kolezanka Basia.. i Zaczeli sie calowac na moich oczach.. :neutral: w tym momecie obudzilam sie zdezorientowana..

Prosze o jak najszybsza interpretacje.

Z gory dZieki ;* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka1304, sądzę, że ten sen odzwierciedla Twoje uczucia, zazdrość. Jesteś troszkę zazdrosna, może więc masz podstawy? Wybadaj sytuację, a wtedy powiem Ci czy Twoje obawy są słuszne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałam dziś sen, który był trochę nieodpowiedni do sytuacji. Jestem przeszczęśliwą narzyczoną, która bardzo kocha Swojego Wybranka-nawet planujemy ślub.. więc dlaczego śni mi sie inny??

 

Zacznę od początku: W moim zwiazku jest tak jak w wiekszości, każdy chciałby mieć tą drugą najblizej przy sobie, a jak juz nie to żeby siedziała choćby w domu, bo jest zazdrosny. Czasami przeszkadza czasami nie. No ale wracając do snu: Byłam na pielgrzymce wcześniej musząc bardzo przekonywać do tego Mojego. Wraz ze mną była też siostra i moja mama. Była to jednodniowa wycieczka piesza bo o 11 byłam już niby umówiona ze Swoim. W połowie drogi poznałam 2 facetów, którzy powiedzieli ze pielgrzymka konczy sie mszą i w domu bedziemy na 12 30.. ale to mniejsza z tym bo później jeden odszedł a z drugim zaczełam sie bawić i to w taki dziwny sposób, że niby droga sliska i ja siedze na fotelu a on mnie pcha.. później zabrał kosiarke i wymachiwał koło moich nóg nie robiąc mi krzywdy :razz: a na koniec przerwy poszlismy do Carefoura i Rossmana, po czym wracając zaczelismy sie rozbierać, a raczej on mnie- zbyłam to smiechem - ale później przystanął pochylił sie że jego czoło oparło sie na moje i czułam jego oddech, tak mnie coś w środku i tylko delikatnie musnał wargami, nie odwzajemniłam tego pocałunku wiec zrezygnował, a ja zauważyłam ze w tym momencie pierscionek zsunął mi sie z palca ;( a najdziwniejsze że nastepna akcja dotyczyła domu gdzie ogladalismy kasete z pielgrzymki...

 

Czy to ma jakiś związek z przeżyciami, bo np wczoraj 1 raz rozmawiałam z rodzicami o ślubie i wiadomo co na to Ci którzy maja prawie 19 letnią córkę i troszke sie działo... Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letmeloveyou, w tym przypadku chyba mogę poradzić Ci odwleczenie zamążpójścia. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chcesz chyba wziąć ślub tak?

Obrączka spada Ci z ręki ponieważ ten krok właśnie teraz może okazać się zgubnym. Szłaś na pielgrzymkę z rodzicami, tak więc i w życiu codziennym musisz żyć z nimi w zgodzie aby coś osiągnąć. Rodziców się ma tylko jednych, nie wybiera się ich, a kiedy żyje się z nimi w zgodzie potrafią naprawdę być skarbem.

Nie wiem dlaczego, ale odczytuję tutaj Twoje zwątpienie w Wasz związek. Czy nie sądzisz, że powinnaś wszystko przymyśleć? Szczególnie to, o czym mówią Twoi rodzice.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kiedy chodziłam do liceum notorycznie śniło mi się, że całuję się z kolegą z klasy (dosłownie co noc z innym :P ale zawsze tylko z takimi, których uważałam za atrakcyjnych). Dodam że byłam wtedy w okropnym, toksycznym związku, więc podejrzewam że we śnie po prostu szukałam ucieczki od tamtego faceta.

 

Obecnie też czasami zdarza mi się sen w tym stylu, różni się jednak tym, że w każdym facecie którego całuję (obojętnie czy znajomym czy też nie) widzę cechy mojego narzeczonego, czasami nawet mam wrażenie że to jest właśnie on, tylko w ciele innego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, proszę pomóż mi coś zrozumieć

przez ostatnie dni śni mi się często sen, w którym przystojny chłopak zabiega o moje względy, co mu się z resztą udaje. jestem w związku prywatnie, a facet ze snów jest moim kolegą, osobą, której nawet nie znam tak dobrze. W rzeczywistości ten chłopak jest przystojny i zwróciałam na niego uwagę.śni mi się, że trzyma mnie on za rękę i gdzieś prowadzi, uśniecha się, aż w koncu dochodzi do pocałunku. raz śnily mi się schody. śmieję się z nim razem, on namawia mnie żebym z nim poszła, zostałą jego partnerką na co ja mu odpowiadam, że już z kimś jestem, co on ignoruje bądź przekonuje mnie do zostawienia mojego obecnego partnera. nie wiem co o tym sądzić bo już kilka razy milam taki sen a w moim związku ostatnio dzieją się różne rzeczy. proszę o odpowiedź. najlepiej prywatną

 

z góry dziękuję

 

 

franceska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz dreczoncy mnie sen

sni mi sie ze siedze sobie w szkole z kolegami pod sciana a obok przy oknie siedzi moja kolezanka <suympatia> gadamy o czyms i nagle ona mnie całuje w usta (drobny namietny całus). ja sie uśmiecham ona tez, jest fajnie. Nagle kolega mówi, ze trzeba nas oddzielić żebyśmy sie zaraz nie przytulali i sen sie konczy.

nie mam pojęcia jak to odebrać czy to cos znaczy czy tylko to takie senne marzenie, wiem ze niedawno jej sie śniłem, że ukradłem jej komórkę moze cos w tym jest co o tym sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paku, nie sądzę. Wydaje mi się, że to tylko Twoje fantazje. Jeśli jednak mielibysmy czegoś szukać na pewno szukalibyśmy w tym, że zostaliście rozdzieleni - nie warto tracić sił na ten związek, jeśli chciałbyś owy budować.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie dni śni mi się często sen, w którym przystojny chłopak zabiega o moje względy, co mu się z resztą udaje. jestem w związku prywatnie, a facet ze snów jest moim kolegą, osobą, której nawet nie znam tak dobrze. W rzeczywistości ten chłopak jest przystojny i zwróciałam na niego uwagę.śni mi się, że trzyma mnie on za rękę i gdzieś prowadzi, uśniecha się, aż w koncu dochodzi do pocałunku. raz śnily mi się schody. śmieję się z nim razem, on namawia mnie żebym z nim poszła, zostałą jego partnerką na co ja mu odpowiadam, że już z kimś jestem, co on ignoruje bądź przekonuje mnie do zostawienia mojego obecnego partnera. nie wiem co o tym sądzić bo już kilka razy milam taki sen a w moim związku ostatnio dzieją się różne rzeczy. proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:)

Śniło mi się że pocałowałem dziewczyne która mi sie podoba choć znam ją tylko troche z widzenia...po tym pocałunku ona jakbybyla z la albo zła albo smutna wyszła odemnie z domu i poszła...Prosze o szybką interpretacje snu i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrykkk, sen chyba chciał powiedzieć Ci, że znajomości tej nie warto rozpoczynać, bo dziewczyna raczej nie wykazuje chęci do rozpoczęcia związku. Reszta to Twoje fantazje i marzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi sie chłopak który mi sie podoba. Bylismy razem na zajeciach a on podszedl do mnie i usiadł obok mnie, zbliżał sie do mnie i chciał żebym go pocałowała a ja to zrobiłam, siedzieliśmy obok siebie i ja wyszlam do lazienki ale wyszlam tez z budynku chodzilam po okolicy nie znalazłam tej lazienki bo przypomnialo mi sie ze jest w srodku ale do niej nie poszłam i wrocilam do klasy, usiadłam obok niego a on powiedzial cos w stylu ze juz sie koncza zajecia ize juz bym nie wrocila i znow byl pocalunek, on mnie mocno objal a potem pomagalam tlumaczyc mu jakis krotki niemiecki tekst. Było mi dobrze tylko przez cały czas byłam jakaś niufna wobec niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franceska, marzy Ci się książę z bajki i flirty - pragniesz być kochaną i kochać. Może należy się lepiej rozejrzeć :) ?

 

kachaaaaa, może ta senna nieufność ma podłoże w Twojej realnej niepewności? Może trzeba się zastanowić, czego tak naprawdę chcesz od życia? Nie znalazłaś łazienki, bo jest Ci się ciężko pogodzić z zaistniałymi faktami. Pamiętaj jednak, że zawsze jest wyjście awaryjne.

 

Pozdrawiam Was serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W śnie gdy wrociłam do budynku przechodzilam obok łazienki nie było chyba nawet drzwi do niej ale ominełam ją i wróciłam do klasy

 

[ Dodano: 2008-06-29, 19:40 ]

stwierdziłam, że przyjdę później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franceska, marzy Ci się książę z bajki i flirty - pragniesz być kochaną i kochać. Może należy się lepiej rozejrzeć :) ?

 

co masz na myśli?

 

również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli?

Co mam na myśli? Wiele spraw.. Ale jeśli chodzi o Twój sen, kochana, to chodziło mi o to, że potrzebujesz teraz więcej uczucia niż normalnie, potrzebujesz czuć się potrzebna - tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sotatnim czasie ciagle mi sie sni ze caluje sie z jakims chlopakiem. Ostatnio byl to jakis kolega, ktorego "niby" znam. Dodam ze mam chlopaka a watpie zeby to oznaczalo mi niewiernosc bo jestem wierna :) co wy na ten temat sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey! ostatnimy czasy snie mi sie ze całuje sie z moim bratem (blizniakiem) jest to przyjemne i w ogole... tak jak bysmy sie całowali dla przyjemnosci...co to jest...? zeby sie całowac z bratem? ze mna cos jets nie tak?, ogolnie to czeste teraz jakos snie ze sie z kim całuje....co to moze oznaczac?

ps: te sny sa bardzo przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotko, to oznacza Wasze wielkie zżycie i chęć zbliżenia duchowego.

 

Anies, tutaj się postów nie dubluje! Za to bijemy po łapkach!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja mam taki problem z interpretacją snu. śniło mi się że byłem koło sali gimnastycznej i całowałem się najpierw z jedną dziewczyna potem z drugą (nie przypominam sobie bym je znał), później pojawiła się kumpela z klasy i z nią również zacząłem się całować. i koniec snu.

mam dziewczynę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. aha, ona nie lubi tej mojej koleżanki z klasy. co to może oznaczać? z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że z tą koleżanką nie mam prawie w ogóle kontaktu. dziewczyna mi ufa i nie jest zazdrosna. co do przyjaciela to może i prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś sen, w którym nagle zaczęłam się całować z moim bardzo dobrym kolegą, kiedyś coś nas łączyło, ale nie skończyło się to związkiem, nie byliśmy pewni czy chcemy być ze sobą i nic z tego nie wyszło.W pewnym momencie lekko otworzyłam oczy i popatrzyłam na niego i on na mnie tez patrzył.Co to może oznaczać?

Edytowane przez kasia525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia gdy śni mi się coś wspaniałego o chłopaku to zawsze w realu było na opak być może dzieje się z nim coś złego skontaktuj się z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zastanawiam się co może oznaczac mój powtarzający się sen, w którym podobający mi się chłopak całuje mnie w prawy policzek...

Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś w tym naprawdę jest... Dziwił mnie właśnie tylko ten pocałunek, nawet kojarzyłam go z pocałunkiem Judasza. xD Serdecznie dziękuję za pomoc, Kaffka. ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH Serdecznie!

Dzisiaj miałem sen naprawdę dający do myślenia i postanowiłem się spytać co on oznacza. No więc tak w stosunku do dziewczyn jestem strasznie nie śmiały, pewna dziewczyna bardzo mi się podoba i ja jej tak samo, znamy się już 3 lata i już dużo razy dawała mi do zrozumienia, że chciała by ze mną chodzić ale ja po prostu się bałem jak to będzie i nic nigdy z tego nie było. Ale ostatnio znów zacząłem z nią gadać o nas ale znów boje się że coś zwale, obecnie ona jest na wakacjach za granicą.

 

Ale przejdźmy do snu, więc przyśniła mi się w moim domu i na początku przy drzwiach dała mi kilka całusów i weszliśmy do salonu i zaczęła mnie całować z języczkiem i tak kilka razy. Co to może oznaczać? Nie napisał bym tu o tym ale mało kiedy mam tak wyraźne sny. Potrafi ktoś z was mi odpowiedzieć? Z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Janek23 - myślę, że sen ten jest wyrazem tęsknoty do miłości oraz tej dziewczyny. Myślę, że nie powinieneś się bać na pewno będzie dobrze, jak wróci z wakacji to pogadaj z nią ... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu snu. A więc śniło mi się, że jestem na jakiejś polanie czy gdzieś, leże sobie na kocyku z jakimś nieznanym chłopakiem nagle on zaczyna mnie całować z języczkiem po chwili przestaje, później ja znowu zaczynam, a on tak jakby tego nie chciał, ale nie odpycha mnie. Po jakimś czasie ten chłopak tak jakby zmienia się w mojego TATE!!! Na szczęście po chwili znów jest tym samym chłopakiem, c tomoże oznaczać? troche dziwny ten mój sen i bardzo mnie intryguje dlatego była bym wdzięczna gdyby ktoś pomógł mi w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy miałam bardzo dziwny sen. Śnił mi się mój kolega ze szkoły, którego lubię, ale jest strasznie irytujący. Wiem też, że jest we mnie zakochany.

No więc w tym śnie wchodzimy po schodach do mojego domu i nagle ja zatrzymuję się i całuję go w usta, na co on odpowiada z wielkim entuzjazmem. Potykając się o stopnie i wymieniając pocałunkami docieramy jakoś do drzwi i wchodzimy do mojego domu, po czym ja każę mu się schować w pokoju, bo usłyszałam głosy na piętrze. On zamyka się w pokoju, a ja wchodzę na piętro i okazuje się, że stoi tam mój chrzestny. Śmieje się ze mnie i pyta, czy przyprowadziłam swojego chłopaka.

I to koniec.

Czy ktoś mógłby pomóc mi zinterpretować ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem sen w którym całowałem się z bardzo ładną dziewczyną, której nigdy w życiu NIE WIDZIAŁEM. Miało już dojść prawie do stosunku, niestety NIE WIEM dlaczego, ubrała się i pojechała. A ja biegłem za nią i ją przepraszałem, nawet nie wiem za co !!! Co to może być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się dzisiaj że całowałam się z moim nauczycielem...który strasznie mi się podoba mimo że jest ....18 lat starszy ode mnie :/

????no i co to ma być????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sienkie, może to być Twój brak pewności siebie w kontaktach z kobietami. Mimo iż bardzo pragniesz czułości, wciąż jesteś pełen obaw.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiąca królewno...

To, że we śnie całujesz się z mężczyzną, który Ci się podoba, to nic nadzwyczajnego :) To po prostu pragnienie bliższego kontaktu z tą osobą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heej :grin:

 

 

nie wiem jak to wyszło ale znalazłam sie ze znajomymi na czymś w rodzaju festynu. Oni ( bo to sami chłopacy ;p ) poszli po cos do picia ja zajełam stolik i przyszli wszyscy oprocz 1 ( w rzeczywistosci na poczatku znajomosci nie przepadalismy za sobą on mnie wyzywał smiał sie ze mnie itp ;p ale teraz jest juz dobrze ) wkoncu wrocił i zanim usiadł pocałował mnie pare razy w czoło. ja sie najpierw usmiechnełam a pozniej byłam speszona bo nie znałam reakcji pozostłych a była ona dla mnie bardzo wazna. pozniej chciałam sie spytac tego chłopaka dlaczego to zrobił ale zawsze jak sie koło niego znajdowałam to nie mogłam mówic. wkoncu na gg wysłałam mu 2 znaki zapytania ale nie otrzymałam odpowiedzi i sie obudziłam ;p w rzeczywistosci nie czuje nic do tego chłopaka ale to drugi sen z nim pod rzad dzien wczesniej sniło mi sie ze biegałam po moim miescie goła od pasa w góre jednak na piersiach :oops: miałam skrzyzowane dłonie tak aby je zasłoniły i w pewnym momencie pojawił sie ten chłopak najpierw pokazał na mnie palcem i zaczał sie smiac a pozniej stanał za mna i zakrył swoja reka moje piersi :oops: tak zeby nikt ich nie widział :oops: i sen sie urwał :?:

 

czy jest jakies normalne wytłumaczenie tych snow ;> czy to tylko jakies moje pragnienia :?: bo te sny dosc realistyczne i troche dziwnie sie czuje po nich w towarzystwie tego chłopaka :oops: :razz:

 

z góry dziekuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj-Dzisiaj przyśnił mi się sen. Byłam z chłopakiem (z którym chodze do klasy od 1 września) i z paroma jeszcze osobami w jakiejś klasie, albo przedsionku. Sen był długi więc nie pamiętam tylko tyle. że nagle zaczął się do mnie przybliżać nagle reszta osób zniknęła zostaliśmy tylko my dwoje. Kiedy się przybliżył bardzo blisko wziął i mnie pocałował centralnie w usta i to nie był krótki cmok tylko to chwile trwało. Gdy ten senny pocałunek trwał zaczęło mi się robić dziwnie duszno i czułam jakby serce mnie piekło. Zaraz potem obudziłam się i ... jakoś dziwnie się czułam.

Edytowane przez ciastek12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie podoba, ale nawet fajny jest...i podobno się we mnie zakochał...znaczy tak czuje i po zachowaniu można nieraz tak określić

Edytowane przez ciastek12
dostarczenie nowych info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w parku, i nagle koło jeziora, Zobaczyłam moich kumpli (Chłopak, który mi się podoba i kumpela, której nie lubię) Przytuleni do siebie, patrzeli na jeziora, Nagle chłopak pocałował ją...W policzek. (czułam że to nie był taki 'przyjacielski' pocałunek) Poczułam ogromną złość. I obudziłam się.

 

Rzadko kiedy mam 'sny' - raz na dwa lata... (PRAWDA!)

 

Mogłby mi ktoś powiedzieć co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo, to po prostu wyraz tego jak się czujesz. Od chłopaka, który Ci się podoba dzieli Cie woda, więc w rzeczywistości wydaje Ci się dość mało osiągalny. W dodatku całuje dziewczynę której nie lubisz, więc myślę, że na prawdę boisz się, że coś takiego mogłoby mieć miejsce. Złość Cię bierze na myśl, że on mógłby woleć kogoś innego niż Ty.

 

 

ciastek12, sny wcale nie są trudne w interpretacji, po prostu trzeba robić to z głową niż na 'mi się zdaję' :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ostatnio śniło, że przyjaciółka chciała mnie pocałować i siadła na mnie ale ja nie odwzajemniłam pocałunku i zeszła ze mnie (xD) i poszła do innej mojej koleżanki i się z nią całowała, trochę to dziwne dla mnie. Proszę o interpretacje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to stało się niedawno i myślałaś o tym często, to możliwe, że było tak jak mówisz. Może po prostu podświadomie dopuszczasz myśl, że sytuacja może się powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moglby mi ktos pomoc bo ja juz niczego nie kumam :_smutny:

 

Z jakis tydzien temu zerwala ze mna dziewczyna na ktorej chlernie mi zalezalo.. Dzis mialem bardzo dziwny sen z jej i moim udzialem , i jeszcze kilku osob. Ja, moja byla dziewczyna, siostra, przybrana siostra i kuzynka. Wszyscy jechalismy gdzies na przyczepce samochodowej. Pamietam ze wszyscy raczej lezeli na tej przyczepce. Ja lezalem pomiedzy siostra i dziewczyna.. Dziewczyna byla odwrocona na bok.. W pewnym momencie odwroclem sie tez na bok w jej str i chcialem przytulic ja. Gdy sie do tego przymierzalem ona odwrocila sie do mnie i po chwili zaczelismy sie dosyc namietnie calowac..:_smutny: Reakcji reszty osob na przyczepce niestety nie pamietam.. Nawet jej nie widzialem tylko wiem ze byli tam razem z nami.. Moge jeszcze dodac ze przy pocalunku towarzyszyla nam (przynajmniej mi) spora ilosc sliny..:wstydnis:

 

Prosze o pomoc. To sa jakies moje pragnienia czy moze ten sen ma jakis inny wymiar?:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no mi sie śniło że leżałem na kocu z moją byłą przyjaciółką i jakoś tak wyszło że ja do niej powiedziałem żebyśmy sie pogodzili i zapomnieli o wszystkim... a ona dała mi całusa i zaczeliśmy sie całowac... a obok nas leżała moja kumpel i sie patrzyła na nas...

Wiecie może co to znaczy??? bo nie moge znaleźc całwkowitej interpretacji tego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm22mcm, jeśli nie rozmawiacie ze sobą od jakiegoś czasu, to ten sen ukazuje, że jednak tęsknisz za jakąś formą kontaktu z tą osobą, może czasami zastanawiasz się, co u niej słychać??

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku przyjaźnię się z pewnym mężczyzną. Jestem facetem i podobają mi się faceci. Mamy bardzo bliski kontakt ze sobą, od pół roku każdy weekend spędzamy razem, wie że podobają mi się faceci, ale nie wie że on mi się podoba. Dziś w nocy śniło mi się, że leżeliśmy u niego na łóżku, rozmawialiśmy i nagle on zaczął mnie całować. Całowaliśmy się bardzo namiętnie. Sen był tak realny, że mógłbym powiedzieć że działo się to naprawdę. Może to coś znaczyć, czy jest to jedynie efekt mojej wyobraźni - fantazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mnie sie ostatnio śniło że siedzę w swoim pokoju z moim chłopakiem on siedział na fotelu a ja na łóżku patrze a tu siedzi obok mnie jakiś chłopak zaczeliśmy sie całować a mój chłopak siedział i patrzył proszę napiszcie mi co ten sen może znaczy jak się obudziłam to pomyślałam że to nie normalne opowiedziałam o tym śnie mojemu chłopakowi on powiedział żebym się nie martwiła ale mi to nie daje spokoju ponieważ ten sen sie powtórzył jeszcze dwa razy prosze o pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu w odstępie tygodnia śniło mi się że pocałowała mnie koleżanka... za kilka dni śniło mi się że pocałowała mnie dziewczyna z którą kiedyś kręciłem teraz nadal mi na niej zależy... ale jej chyba nie... moja reakcja na ten pocałunek by coś w stylu " poczekajmy z tym troche nie tak prędko" co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi natomiast śniło się że byłam po weselu i wszyscy poszli na poprawiny, a w domu czymś zostałam ja i pewien chłopak, podobał mi się. w pewnym momencie poprosił mnie do tańca, a w tańcu zaczęlismy się całować. ten sen był naprawdę bardzo realistyczny.

drugi: mój bliski kumpel zasłabł, przywieziono go do szpitala, gdzie odzyskał przytomność; widziałam go jak leży na łóżku, a nagle usiadł obok mnie i powiedział: 'to ja go uratowałem' i pokazał palcem na policzek żebym go pocałowała-zrobiłam to. pokazał palcem na drugi-też go pocałowałam. kiedy pokazał na usta, z nerwów zaczął mnie boleć brzuch, ale go nie pocałowałam. i koniec snu;p

wyjaśni mi ktoś o co kaman?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowych sąsiadów. Rzaden z nich nie przyciągnął zbytnio mojej uwagi. Są mili fakt, ale nic nadzwyczjanego. Jednak ostatnio miała dziwny sen, bardzo realistyczny. JEden z nich pocałował mnie a ja obudziwszy się czułam ten pocałunek na ustach. Ponadto dodam że wszystko w tym śnie było bardzo prawdziwe. Miejsca i postacie były idealnie prawdziwe, a nie jak czasami w snach się zdarza jakieś zniekształcone. Poza tym w tym śnie był nawet mój chłopak, którego mój sąsiad po tym pocałunku się obawiam. Bardzo proszę, jeśli ktoś potrafi zinterpretować ten sen to chętnie to przeczytam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dumpled,

 

Do trafnego zinterpretowania snu potrzebny jest jego opis w formie relacji. Suche wymienienie elementów daje zbyt mały obraz. We śnie istotne są zachowania, kolory, pogoda, uczucia jakie w nim odbieramy itd.

Jak najwięcej szczegółów, nawet tych, które wydają się nie istotne.

 

Być może po prostu potrzebujesz czułości, miłości i w odniesieniu do swojego chłopaka czujesz się niezręcznie ze swoimi fantazjami.

 

Jeżeli zdarzył Ci się kiedyś sen proroczy, możesz w świecie realnym spodziewać się sytuacji, o której sniłaś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jak już mówiłam sen był bardzo realistyczny. Pomieszczenia które w nim były były identyczne z rzeczywistymi. Kolory żywe, nawet bardziej wyraziste i ciepłe niż w rzeczywistości. Przy pocałunku odczułam ciepło i bezpieczeństwo. Nawet można powiedzieć że to było bardziej muśnięcie warg niż pocałunek. Ale ciepły i opiekuńczy. Uczucia jakie mi w śnie towarzyszyły? Z jednej strony radość, a z drugiej duży niepokój. Po pocałunku się jeszcze coś wydarzyło. Tak jakbym siedziała na korytarzu czekała na tego chłopaka, on podchodzi do mnie i w tym właśnie momencie widzę na drugim końcu korytarza mojego chłopaka rozmawiającego z kimś. I nie odczuwam nic do niego, raczej moje uczucia skupiają się na sąsiedzie. Później się budzę i nie wiem czy to był sen czy jawa. Odczuwam na ustach uczucie pocałunku i prawde mówiąc sen ten prześladuje mnie do dzisiaj, a zdarzył się już kilka dni temu. Mam nadzieje że podałam wystarczająco dużo szczegółów. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen dotyczy Twojego obecnego stanu psychicznego.

 

Widać w nim wyraźnie Twoje ciepłe nastawienia do otaczającego Cię świata. Sympatię do innych ludzi.

Pogodę ducha i wewnętrzny spokój.

 

Zatrzymałaś się jednak w swjej drodze, rozleniwiłaś. Powinnaś aktywniej kształtować swoje życie. Lepiej wykorzystywać swój intelekt i wolę.

 

Widzisz w swoim życiu swojego chłopaka, ale nie określiłaś jeszcze miejsca jakie ma w nim zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się ze całowałam się z bratem narzeczonego. podobało mi się to ale czułam ze to złe ze tak nie moge i odeszlam od niego a swiadkiem tego była jeszcze osoba która znam

co ten sen oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pomożecie odczytać mi ten sen? Jak mam go rozumieć?

 

Od dwóch miesięcy co kilka dni śni mi się podobny sen. Widzę mojego kolegę. Uśmiecha się do mnie. Patrzy na mnie. W jego oczach widzę iskierki, szczęśliwe. Ja czuję się cudownie chciałabym się do niego przytulić ale nie wiem czy mi wypada. Wtedy on mnie przytula, przyciąga i całujemy się. Uśmiecha się a ja patrzę w jego radosne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Hej...

wczoraj snilo mi sie -pierwszy raz:D

Ze pocałowalam mezczyzne...

nie bylo to poczatkowo z uczucia tylko z musu...

pamietam ze czulam ze stracilam nadzieje albo jakas szanse zeby sie wydostac...

bylam gdzies w azji... nie wiem:P

i musialam sprzedac sie z nim zeby miec szanse powrotu...

ale nawet ladny byl przystojny i zadbany i w ogole:P

hehehe

pamietam ze pocalowalam go ze szczerym uczuciem... i na tym sie sen skonczyl :)

dodam ze niggdy nie mialam takiego snu...

i to byl moj "pierwszy pocalunek"...

:)

PS:

Nie wiedziałam ze taka latwa jestem??!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten sen nie oznacza nic konkretnego, ale to już kolejny z tą samą osobą w roli głównej. Jestem ze swoim chłopakiem ponad pól roku a śni mi się mój współlokator z którym znam się niecałe 5 lat i mamy stosunki typowo przyjacielskie. Śniło mi się ze zaczął mnie całować w kościele, kiedy kucaliśmy między między ławkami, później wracaliśmy samochodem do mnie do domu i wzięliśmy 'na stopa' jakąś dziewczynę. Kiedy dotarliśmy do domu okazało się że choinka jeszcze stoi, już prawie bez igieł. Więc zaczęliśmy ją rozbierać, a co najdziwniejsze wisiały na niej nie bombki tylko sukienki, rzekomo moje. a ubrani byliśmy w letnie rzeczy, jakby ta choinka stała i czekała do lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi teraz ktos wyjaśni...

Snilo mi się ostatnio ze pocałował mnie kolega. To znaczy bylo tak. Mam kuzyna który jest bardzo podobny do mojego kolegi ktorego poznalam calkiem nie dawno. Kuzyna znam około 3 lat. Obaj są bardzo przystojni i mi się podobają. I w tym snie szlam ulicą a za mną ten kolega, ja weszlam do sklepu chyba z bizuteria i on za mna. Widac bylo ze chcial cos kupic ale sie krepowal mnie wiec postanowilam wyjsc. Spieszylam sie do pracy i chcialam isc szybko ale jak to ja mam w snach nie dam rady i ide kilka razy wolniej niz normalnie. Chwycilam za reke jakas babke starsza mowiac do niej zeby mi pomogla isc szybciej a ona sie oburzyla na mnie i mnie odepchnela. Ten kolega wyszedl ze sklepu a zanim ja doszlam do skrzyzowania dzien zmienil sie w wieczor. Potem nagle znalazlam sie w mieszkaniu tego kolegi(chociaz nigdy u niego nie bylam) wprowadzal mnie przez drzwi w przedpokoju siedzieli w fotelach jego rodzice. Ja sie przywitalam a on w tym momencie zalozyl mi na szyje jakis wisiorek obrocil mnie przodem do siebie i powiedzial "nareszcie kochanie" w tym momencie mnie zamurowalo speszylam sie a jego rodzice bardzo sie ucieszyli. Zaprowadzil mnie do swojego pokoju ja usiadlam na krzeslo. Ten kolega podszedl do mnie i mnie pocalowal... i powiedzial "wrocmy do dziecinstwa" tak jakby to mialo zwiazek z moim kuzynem.. tylko ze kuzyna nie znam od dzecinstwa. No nie powiem pocalunek byl mily ale we snie czulam sie troche zmieszana, nie do konca chcialam ten wisorek nie chcialam wyjsc na materialistke i chcialam mu go oddac. Pozatym wiedzialam ze podoba mi sie jeszcze inny chlopak i bardziej wolalabym zeby mnie ten drugi pocalowal.

A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze mam chlopaka...

i co Wy na taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to szkoda, byłem przekonany, iż mój sen z pocałunkiem może coś przynieśc w rzeczywistości, ale dowiaduje się, że sny takiego typu to tylko perwersja :D...załóżmy, że dana osoba dośc często mnie nawiedza ( w snach rzecz jasna) i czasem gdzieś mi ucieka, czasem ze mną rozmawia, a ostatnio już się całujemy (nadal w snach)....czy to też zwykła "perwersja" ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie...śniło mi się rok temu w wakacje,że byłam w jakimś budynku przypominającym kościół i pocałowałam chłopaka,który nic dla mnie nie znaczył,a właściwie to go chyba nie znała...potem coś się działo <już nie pamiętam za bardzo...>no i ten chłopak...em...umarł...zmarł...widziałam go w trumnie i jeżeli dobrze to pamiętam to nawet się tym nie przejęłam i śmiałam <ale co do tego to nie jestem pewna...> proszę napiszcie co to może znaczyć bo dręczy mnie to od roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi się dzisiaj, że stałam sobie gdzieś z koleżankami i rozmawiałyśmy w pewnym momencie nieopodal nas stanęli chłopacy, był między nimi też ten co mi się bardzo podoba i mój nawet dobry kumpel. Po pewnym czasie podszedł do nas mój kumpel i pocałował mnie (ja tego nie odwzajemniłam) po tym co się stało nie wiedziałam co zrobić i popatrzyłam na tego chłopaka co mi się strasznie podoba i on miał takie dziwne spojrzenie, takie smutne, że nie wiedziałam co mam zrobić.

Po tej sytuacji chłopacy zniknęli i zostały tylko moje przyjaciółki a ja byłam w ciąży:/ strasznie to było głupie:(

Prosiłabym bardzo o interpretacje tego snu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem tu pierwszy raz. Postanowiłam napisać gdyż śniło mi się coś dziwnego.

Śnił mi się mężczyzna, którego znam ale nie widziałam go już ze trzy lata. Jest on ode mnie jakieś 10lat starszy(ja mam 21lat), może nawet trochę więcej. Kiedyś utrzymywaliśmy kontakt, gdyż pracował on z moim ojcem. Czasem rozmawialiśmy o muzyce, a on dorabiał jako DJ i spotykałam go na owych imprezach. Później zaczęliśmy rozmawiać bardzo poważnie(przynajmniej mi się tak wydawało). Ja wchodziłam w wiek dorastania a on mi bardzo w tym pomagał. To czego rodzice nie byli w stanie mi przetłumaczyć jemu się udawało. Stał się moim jakby powiernikiem i dość bliską osobą. Teraz już nie widziałam go długi czas, gdyż ja mam swoje sprawy a on swoje. I to by było w woli wyjaśnienia kim on jest i dlaczego go znam.

Co do snu...śniło mi się że rozstałam się z moim chłopakiem(z którym w rzeczywistości rozstałam się rok temu) i szłam przez bardzo dobrze znany mi park. Wtedy przyszedł właśnie ten starszy ode mnie mężczyzna i złapał mnie za rękę. Zaczął ze mną rozmawiać. Ja próbowałam wyrwać mu tą rękę ale mi się nie udało. W parku ty odbywało się coś w rodzaju imprezy, było dużo ludzi. Nie chciałam mu usiąść na kolanach bo wiedziałam że mnie tam wszyscy znają i bałam się co ludzie powiedzą. Później mam tylko jakieś przebłyski snu, ale wiem że wyjechałam i nie było mnie jakiś czas. Następnie znów śnił mi się ten park, ten mężczyzna. Tylko ze ja wróciłam, bardzo za nim tęskniłam(z tego co wywnioskowałam to we śnie byłam w nim bardzo zakochana). On stał na jakimś podeście, poszłam do niego i rzuciłam mu się na szyje. Wszyscy na nas patrzyli. On chciał mnie pocałować, nie chciałam ale w końcu uległam. Raczej nie dlatego że on chciał tylko z tęsknoty. Potem spacerowaliśmy i rozmawialiśmy. No i się obudziłam.

 

Bardzo proszę o interpretacje tego snu bo nie wiem skąd on się w ogóle mógł wziąć w moim śnie. Jakie on może mieć znaczenie, co może symbolizować...obudziłam się z dziwnym uczuciem lęku, niepewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam głupkowate sny...Np.dzisiaj mi się śniło ,że siedze z siostrą w pokoju...

Nagle wchodzi jakiś obcy ale bardzo przystojny chłopak...Usiadł i się nie odzywał...a ja nadal prowadziłam rozmowe z siostrą...

Otworzyłam szuflade z której wyciągnełam papierosy...

A on w tym samym momencie złapał mnie za dupe...

Nie zareagowałam...Podeszłam do siostry i zapliłyśmy papierosa...Natalia wyszła na chwile z pokoju...Poszła do toalety...A ja siedziałam obok tego chłopaka paląc papierosa...Nagle nieznajomy wyrwał mi papierosa z ręki i zaczął całować...Potem zaczął rzdzierać mi ubranie....i w tym momencie się obudziłam cała spocona...

Czy ktoś mógłby zinterpretować ten sen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem dzisiaj sen, że moja przyjaciółka była u mnie. I co chwilę się całowaliśmy, to raz krótki ciumek, raz dłuższy, a raz lizaliśmy się i tak co chwilę. Co to może znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...