Skocz do zawartości

POCA


Gość Ewa_14

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni, mam dziwne, krótkie sny o moim byłym chłopaku.

 

W pierwszym śnie byliśmy u mnie w domu. Siedzieliśmy na łóżku, przytulaliśmy się a tuż za ścianą, w drugim pokoju widziałam swoją mamę i brata. Potem wstaliśmy(ja przymknęłam dzrzwi) znowu się przytuliliśmy, aż w jednym momencie lekko upadliśmy na łóżko, także chlopak na mnie leżał. Spojrzałam mu w oczy i powiedziałam coś w stylu że podoba mi się ta pozycja. Eks się uśmiechnął.

 

Drugi sen rozgrywał się u niego w domu, na jego łóżku(schludne, czyste lecz niedokońca pościelone). Byliśmy bardzo blisko siebie. Ja lekko sie podniosłam, spojrzeliśmy sobie w oczy i skradłam mu całusa. Potem on mi się odzwdzięczył całą serią słodkich buziaków, oraz delikatnymi pocałunkami w policzek, a na koniec usmiechem. Nie wiem jakim cudem ale całując sie z nim widziałam jego większe niż zazwyczaj, ładne, czerwone usta. Potem osunęłam się troche na bok, on mnie objął a ja położyłam na nim nogi.

 

I to koniec snów. Wie ktoś co mogą one oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 450
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    35

  • Sephira

    29

  • Aneta

    9

  • karolinna

    8

Top użytkownicy w tym temacie

a mi się śniło, że najpierw całowałam się na jakiejś szkolnej imprezie bardzo namiętnie z moim byłym chłopakiem. Jednak potem już go nie było, a ja zaczęłam tańczyć z innym chłopakiem, który mi się podoba. wszyscy zeszli z sali zostaliśmy sami. Nagle on mnie tak delikatnie pocałował, a gdy wychodziliśmy złapał mnie za rękę.

 

co oznacza mój sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tusiu93, może to oznaczać, że marzy Ci się nowy, romantyczny związek, jednak jeszcze nie do końca zapomniałaś o swoim byłym chłopaku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziwny se, otóż byłem w swoim domu, w pokoju i na łóżku pleacmi do mnie była skulona jakaś dziewczyna/kobieta była BARDZO wychudzona i w ciąży, (wydaje mi się, że skąpo ubrana, jakby miała poszarpane, zdarte ubranie), która była smutna, płakała i trzęsła się ze z rozpaczy (było mi jej bardzo szkoda w tym śnie) W pokoju tym byli również moi rodzice po czym wyszli z domu, a ta dziewczyna odwuciła się w moją stronę, żuciła się na mnie jakby z rozpaczy i pocałowała mnie w usta, scenę tą widział mój brat, bo akurat wszedł do pokoju. Pamiętam, że nie chciałem tego pocałunku... I tak się właściwie skończył mój sen.

Bardzo bym prosił o jakiś komentaż. To mój pierwszy post.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no więc...wczoraj śnił mi się mój były...on ma teraz inną dziewczynę ,a w śnie było tak

On przyszedł do mnie...i zaczął mnie całować jak nigdy do tąd...mówiąc "tęskniłem za tym"

po chwili ja zapytałam go "a co z twoją miłością?" i sen sie urwał...wie ktoś co może to oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiur, nie wierzę, że na całym forum nie znalazłaś ani jednego opisu snu z interpretacją, podobnego do Twojego. Na przyszłość proszę, postaraj się najpierw sama poszukać odpowiedzi w naszej pokaźnej bazie danych, zanim zmusisz kogoś do napisania po raz kolejny tej samej formułki ;)

 

Twój sen to, najprościej mówiąc, Twoje senne marzenia - tak chcesz żeby było, bo prawdopodobnie nie pogodziłaś się do końca z rozstaniem i wciąż tęsknisz za swoim byłym.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Od ok pół roku mam nowego kolegę, spędzamy razem dużo czasu, ponieważ jesteśmy w jednej grupie na studiach, razem jeździmy autobusem i dobrze nam się rozmawia, bo oboje kochamy kino, słuchamy podobnej muzyki, ogólnie sporo nas łączy.

Już kilka razy miałam sny, w których Go widziałam, później sny stawały się coraz bardziej wyraźne. W kolejnych już mogę opisać dokładne sytuacje:

1. Uczyliśmy się na zajęciach przy komputerze on mi w czymś pomagał, nasze dłonie się dotknęły i w tym momencie się obudziłam. Poczułam wtedy takie młodzieńcze speszenie zaistniałą sytuacją

 

Pragniesz byc jak najblizej niego,pragniesz jego fizycznego kontaktu i czulosci.

 

2. Nie pamiętam sytuacji, jedyne co wiem to, że we śnie się przytulaliśmy, nie wiem z jakiego powodu, sen był bardzo krótki.

 

to samo co wyzej

3. Ten sen był bardzo niewyraźny, pamiętam jedynie, że doszło do krótkiego pocałunku, nie wiem kto był inicjatorem tej sytuacji, dość szybko się obudziłam, a sen się urwał.

 

nagly,niespodziewany pocalunek moze oznaczac skrywana milosc,pewnie z Twojej strony w stosunku do niego;)

4. I ostatni sen chyba najdłuższy i napewno najwyraźniejszy ze wszystkich. Leżeliśmy obok siebie (nie wiem gdzie to było) i w pewnym momencie zaczęliśmy się namiętnie całować. Pocałunek nie był bardzo długi, ale za to był bardzo rzeczywisty i czułam że jest inny, wyjątkowy. Podobało mi się do momentu gdy pocałunek trwał, a gdy się skończył i uświadomiłam sobie co się stało przeraziłam się i obudziłam zaniepokojona.

 

Pocalunek jest tutaj wyrazem Twoich tesknot,chcialabys,zeby on Cie adorowal,zeby miedzy Wami zaiskrzylo,tymbardziej,ze we snie czulas,ze to jest realne,obudzilas sie przerazona i zaniepokojona,bo przestraszylas sie swoich uczuc i pragnien wobec niego.

Muszę jeszcze dodać, że ten kolega nie ma dziewczyny, natomiast ja jestem w bardzo poważnym związku, jestem zaręczona i kocham mojego chłopaka, ten kolega oczywiście o tym wie. Te sny nie dają mi spokoju...

 

skoro jestes zareczona a na horyzoncie pojawil sie inny mezczyzna i cos ewidentnie ciagnie Cie(nawet myslami w jego kierunku),stad Twoje sny maja podloze jakby troszke rachunku sumienia-z jednej strony chcialabys sie do niego zblizyc,z drugiej budzisz sie z tych snow zawstydzona,zaniepokojona-dobrze,wiesz,ze jestes zareczona i troche przeraza Cie to,ze mozesz myslec o kims innym niz Twoj narzeczony.

//Edit: Może ktoś odważy się na interpretację tych snów??

 

Nie wiem co Ci poradzic,nie bylam nigdy w takiej sytuacji,na pewno nie mozesz oszukiwac samej siebie ani narzeczonego...chociaz po przeczytaniu calego postu w jednej czesci dodalas,ze czulas,ze te wasze pocalunki,to cos wyjatkowego...a czy nie probowalas zblizyc sie do tego chlopaka albo on do Ciebie?A jakie sa relacje z Twoim narzeczonym?Dogadujecie sie czy on moze tez ma watpliwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem sen coz szedlem jakims parkingiem duzo samochodow ..z byla obecna dziewczyna szlismy i ona jakims dziwnym odrwocila sie spojrzala mocno mi w oczy i dostalem takiego milego calusa <namietnego > co to moze oznaczac ?????ze wrocila milosc czy ze sei rozstaniemy znowu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdravkov, stojące samochody odczytuje się zwykle jako symbol różnych impulsów, które silnie wpływają na działanie i zachowanie i dostarczają Ci motywacji. Twój sen więc, traktuje o tym, że jesteś teraz silnie zmotywowany do odbudowy związku, zależy Ci na tym.

 

Nie dopatruj się w snach odpowiedzi na pytania typu "czy się rozstaniemy?", bo to już zależy tylko i wyłącznie od Was :).

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś miałem taki oto sen : Byłem w klasie razem z dziwczyną która mi się podoba, ja leżałem na szkolnej ławce a ona na mnie siedziała i namiętnie całowała. Wiecie co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm. Ostatnio miałam taki sen: byłam w szkole i nauczycielka kazała mi usiąść z pewnym chłopakiem w ławce, jednak ja nie chciałam, więc ona zapytała mnie z kim bym chciała siedzieć. Odpowiedziałam, że z innym chłopakiem (który od dawna mi się podoba). Nauczycielka się zgodziła. W pewnym momencie on się do mnie przysunął i zaczął mnie cmokać (Jezu jak to brzmi xd) w policzek. No tak cały czas. Później ja się odwróciłam do niego twarzą i już mieliśmy się pocałować, ale on powiedział: "Jeszcze nie czas" albo "Jeszcze nie teraz" (czy coś w tym guście). Więc ja odwróciłam się z powrotem, a on znów zaczął mnie cmokać (;dd) w policzek. To była bardzo dziwny sen, aż sobie go zapisałam. ;d To co może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Chyba sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie z jakim typem mężczyzn będziesz w życiu szczęśliwa - nikomu nie uda się nakłonić Cię do małżeństwa z rozsądku... a Ty rozsądnie wybierzesz związek z miłości (bo przecież chłopak Ci się podoba).

 

Hm.. druga część snu może świadczyć abyś Ty jako dama pozwoliła się zdobywać - tylko powoli - zacznie się od prrzyjaźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok temu poznałam chłopaka, który od tamtego czasu bardzo mi się podoba. Nie mogę przestać o nim myśleć.... Dzisiaj, kolejny raz śniło mi się, że leżymy gdzieś razem, mocno przytuleni do siebie i namiętnie się całujemy. Czułam się bardzo szczęśliwa i czułam ze On również jest szczęśliwy. Było nam razem dobrze. Szukałam znaczenia tego snu ale powiem szczerze są różne wersje, jedne o dobrym znaczeniu a inne nie... Co mam myśleć na ten temat?? Proszę o pomoc w interpretacji.... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z moim chłopakiem już prawie 2 lata i przez cały ten czas byliśmy bardzo zakochani, razem podróżowaliśmy, imprezowaliśmy dość ostro. Rzecz w tym, że od prawie roku mieszkamy bardzo daleko od siebie - na różnych kontynentach. Po 4 miesiącach rozłąki on przyjechał do mnie na 4 miesiące i było cudownie. Następnym razem mieliśmy się widzieć za 6 miesięcy, kiedy skończę uczelnię i pojadę do niego. Minęło już 3 miesiące czekania i coś złego się dzieje. Nie jestem pewna czy on na pewno chce żebym tam jechała, choć nadal mówi, że mnie kocha.

Dziś śniło mi się, że przyjechał do Polski i to do domu moich rodziców. Ciągle się przytulaliśmy i całowaliśmy i mówił moim rodzicom jak bardzo mnie kocha. Mnie też cały czas tym zapewniał. W rzeczywistości nie jest tak bardzo otwarty ani przy swojej rodzinie ani przy mojej. Później dojechały jeszcz dwie nasze wspólne koleżanki, które są jego byłymi dziewczynami. Od jednej z nich, jego pierwszej dziewczyny, dostałam pudełko pięknych czekoladek. Moja mama i siostra też dostały czekoladki w prezencie. Pokłóciłam się o jedną czekoladkę o smaku pomarańczowym z moją sistrą, bo chciała zjesć moją, a miała taką samą. W tym czasie mój chłopak spał. Poszłam go obudzić, ale był bardzo śpiący. Potem weszła do nas moja mama. On w końcu wstał i wyszedł. O czymś jeszcze rozmawiałam z mamą, ale nic więcej już nie pamiętam.

 

Przepraszam za tego caps locka i dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Dziś śniło mi się, że przyjechał do Polski i to do domu moich rodziców. Ciągle się przytulaliśmy i całowaliśmy i mówił moim rodzicom jak bardzo mnie kocha. Mnie też cały czas tym zapewniał. W rzeczywistości nie jest tak bardzo otwarty ani przy swojej rodzinie ani przy mojej.

 

Fakt, nawet Ty odczuwasz że coś jest inaczej niż zwykle i ten sen to odzwierciedla....

 

Później dojechały jeszcz dwie nasze wspólne koleżanki, które są jego byłymi dziewczynami. Od jednej z nich, jego pierwszej dziewczyny, dostałam pudełko pięknych czekoladek. Moja mama i siostra też dostały czekoladki w prezencie.

 

...ale równie dobrze to może być tylko przypuszczenie, obawiasz się zdrady z jedo strony. Otrzymanie słodyczy - może ktoś chce Ci coś wynagrodzić.

 

Pokłóciłam się o jedną czekoladkę o smaku pomarańczowym z moją sistrą, bo chciała zjesć moją, a miała taką samą.

 

To wygląda tak jakbyście pokłóciły się o tego samego faceta - może ona zazdrości Ci Twojego chłopaka?

 

W tym czasie mój chłopak spał. Poszłam go obudzić, ale był bardzo śpiący. Potem weszła do nas moja mama. On w końcu wstał i wyszedł. O czymś jeszcze rozmawiałam z mamą, ale nic więcej już nie pamiętam.

 

Jeśli spał - to był czegoś nieświadomy, dowiedział się czegoś od Ciebie (obudziłaś go) ale niezbyt zrozumiał o co dokładnie chodzi... może niesłuszne oskarżenia (był zaspany).... uważaj bo może sie to rozstaniem skończyć (wstał i wyszedł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni co noc śnią mi się różne sny związane z całowaniem się, ale nie takie przyjemne, tylko dziwaczne :S Ostatnio na przykład śniło mi się, że mój kumpel mnie pocałował, chociaż nie chciałam, a w tym śnie był znacznie brzydszy niż na jawie, staro wyglądał i był, hmm, przerażający... A dzisiaj śniło mi się, że jakieś dziecko zasłabło i ze sporym obrzydzeniem musiałam mu zrobic usta-usta.

Ktoś wie co może znaczyć takie natężenie tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wareheart, ja to widzę tak, że chodzi o zacieśnienie stosunków z kimś za kim nie przepadasz. Być może jakieś przedsięwzięcie wymaga od Ciebie współpracy z osobami, które nie budzą Twojej sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo prosze o interpretacje snu

 

Sniło mi się, że na noc musiała zostac u mnie pani X, której bardzo nie lubię, wręcz nienawidzę, musielismy spac na jednej kanapie, z powodu braku miejsca, osoba ta położyła sie na mnie, ale nie maiłem w śnie nic przeciwko temu, po czym pocałowała mnie bardzo delikatnie, nic dziwnego nie byłoby w tym pocałunku, gdyby nie to, ze miała rozdwojony język, jak węże. Pocałunek z tą dziewczyną bardzo mi się podobał, czułem jedynie niepokój gdy poczułem rozwojonyu język. Po pocałunku leżeliśmy obok siebie, a następnie obudziłem się

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje kontakty z panią X, zmienią się, być może polubicie się, poznasz ją z innej strony, o którą byś jej nawet nie podejrzewał :P.

 

Ja myślę,że między wami o coś poszło, mam wrażenie,że albo ona Ci się podoba i coś było między wami (albo i nie),ale doszło do nieporozumienia i odczuć jakie macie względem siebie.

 

Rozdwojony język kojarzy mi się z wężem,z czymś obślizgłym, nie do końca przyjemnym. Węze za pomocą języka "wyczuwają" teren,na którym są, swoją zwierzynę więc i moze być i tak,że ona będzie Cię sprawdzać pod jakimś względem. Ale pierwsze,co mi się skojarzyło to dwulicowość i zdrada./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ona spiskuje za Twoimi plecami i będzie si e "przymilać",by coś osiągnąć,ale kurcze Tobie się to podobało... Pilnuj się,bo ona Cię będzie chciała wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było nic miedzy nami, ta osoba jest nielubiana przezemnie i przez wiele ludzi ponieważ się zamyka i odgaduje, a nawet wręcz wyśmiewa inne osoby, uważajac się za lepszą, jest niepomocna, niewdzięczna itp.

 

Być może własnie spiskuje przedemną

 

Dziekuję za interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam, bardzo prosze o interpretacje snu

 

Sniło mi się, że na noc musiała zostac u mnie pani X, której bardzo nie lubię, wręcz nienawidzę, musielismy spac na jednej kanapie, z powodu braku miejsca, osoba ta położyła sie na mnie, ale nie maiłem w śnie nic przeciwko temu, po czym pocałowała mnie bardzo delikatnie, nic dziwnego nie byłoby w tym pocałunku, gdyby nie to, ze miała rozdwojony język, jak węże. Pocałunek z tą dziewczyną bardzo mi się podobał, czułem jedynie niepokój gdy poczułem rozwojonyu język. Po pocałunku leżeliśmy obok siebie, a następnie obudziłem się

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

 

Ja to widzę trochę inaczej:

 

Spędzić razem noc - to tj miec jakieś wspólne cele, coś najwyraźniej Was łączy (kanapa) - to nie jest miłe, tymbardziej ze nie lubisz tej odoby - być może nawet tylko tyle że sie poprostu znacie, jednak ją tolerujesz (położyła sie na Tobie) - wydaży sie coś, co się odbije na życiu towazyskim (lezeć na kanapie) - ta osoba moze Cię pozytywnie zaskoczyć (takie uczucia towarzysza Ci we śnie. Rozdwojony język sugeruje obłudę lub oszczerstwa - tak przynajmniej postrzegasz tę osobe, a skoro widzisz a nawet czujesz ten język - te zdarzenia dotykają bezpośrednio równiez Ciebie i wprowadzi trochę zamętu w Twoim życiu (uczucie niepokoju), choc tym razem mogą okazac sie całkiem przyjemne, to mimo wszystko nie jesteś w stanie w pełni zaufać. Sen kończy sie w chwili, gdzy leżycie obok siebie - to moze oznaczać, że znajomość będzie dalej trwała.

 

Życzę wszystkiego mokrego w Dyngusa.. :prysznic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Śniło mi się że spotkałam się z chłopakiem na który mi zależy, najpierw obejmował mnie przy swojej dziewczynie a potem jak już byliśmy sami pocałował mnie tak znienacka, tylko że pocałunek był trochę taki szorstki i nieprzyjemny i zawsze taki jest jak mi się śni że się całujemy. Co to może znaczyć?

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam. Śniło mi się że spotkałam się z chłopakiem na który mi zależy, najpierw obejmował mnie przy swojej dziewczynie a potem jak już byliśmy sami pocałował mnie tak znienacka, tylko że pocałunek był trochę taki szorstki i nieprzyjemny i zawsze taki jest jak mi się śni że się całujemy.

 

Najwyraźniej ta osoba ostentacyjnie z Toba flirtuje w towarzystwie, a Tobie nie bardzo się to podoba (nieprzyjemne uczucia) - możliwe że chiał Cie zaskoczyć... ale nie będzie to zbyt miłe ani przyjemne - chyba nawet zrazisz się do tej osoby. Ztego może wyniknąć skandal.

 

Czy takie same odczucia do tego chłopaka towarzyszą Ci w realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Nie, wręcz przeciwnie, są ciepłe, przyjazne, zależy mi na nim i to bardzo.

 

Przyszły mi jeszcze do głowy dwie myśli - czy któraś bardziej pasuje?

 

1) Skoro tak, to może jest to sen odwrotny...

 

2) A co może wpywać na treść snu, że odbierasz go jako szorstkiego i nie miłego - może jakaś sprawa musi zostać między Wami wyjaśniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi jeszcze do głowy dwie myśli - czy któraś bardziej pasuje?

 

1) Skoro tak, to może jest to sen odwrotny...

 

2) A co może wpywać na treść snu, że odbierasz go jako szorstkiego i nie miłego - może jakaś sprawa musi zostać między Wami wyjaśniona?

 

Jeżeli już to z całą pewnością ta druga myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś miałam bardzo dziwny sen...Śniło mi się że musiałam się uczyć do wielkiego egzaminu i cały mój pokój był w kserówkach, tylko że ten pokój wyglądał inaczej niż w rzeczywistości. weszłam do niego....a tam stał znajomy mężczyzna(((chłopak który był moim kumplem/przyjacielem a potem zakochałam się w nim, i wiem że on coś do mnie czuje ale gdy to on wcześniej okazywał zainteresowanie mną, ja bałam się i go unikałam...a teraz jest na odwrót)))...ale wyglądał inaczej niż na co dzień...miał okulary((( w rzeczywistości nie)))...kiedy się odwrócił w moją stronę ucieszyłam się na jego widok i powiedziałam:"Ciesze sie że pomożesz mi się uczyć"...a on upuścił kserówki które trzymał i zaczął mnie całować....on świetnie całuje...(((tak jak kiedyś mnie pocałował na pewnej imprezie, ale wtedy był pijany a wiadomo że wtedy robi się to czego się boimy na trzeźwo)))

 

i w tym momencie się obudziłam:(, bo nie mogłam uwierzyć że to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym prosić o pomoc w zrozumieniu pewnego snu sprzed kilku dni. Udało mi się zapamiętać z niego tylko pewien fragment, jadnak opiszę go najdokładniej jak to możliwe.

 

Najpierw kilka faktów z rzeczywistości, które uważam za istotne. W październiku rozpoczęłam studia i zamieszkałam na stancji między innymi z pewnym chłopcem, który od początku bardzo mi się spodobał, nie chodzi tylko o fizyczną atrakcyjność, ale nie jestem w nim zakochana. Trudno nam było znaleźć wspólny język, dlatego nigdy nie odważyłam się zrobić jakiegokolwiek kroku ku bliższym relacjom. Jednak po pewnej imprezie, napisałam mu sms-a, w którym wyznałam, że chciałabym się z nim całować. Nie rozmawialiśmy na temat tej wiadomości, ponieważ napisałam do niego drugiego dnia, że to była pomyłka, a on stwierdził, że się nie gniewa. Sytuacja ta miała miejsce około dwóch - trzech miesięcy temu. Od tamtego czasu lepiej się dogadujemy, ale do niczego między nami nigdy nie doszło. Częściej tylko spaceruje po mieszkaniu w samych bokserkach ;]

 

TERAZ SEN:

Ja i wspomniany kolega znajdujemy się w kuchni /miejsce wyglądało identycznie jak w rzeczywistości/, on w samych dzinsach siedzi przy stole pod ścianą /na moim miejscu/, a ja stoję przy kuchence. Nie rozmawialiśmy chyba. W pewnym momencie usiadłam mu na kolanach i chciałam go pocałować. Odchylił głowę i powiedział "jeszcze nie", a potem zaczął mnie namiętnie dotykać, ja odwzajemniałam ten dotyk. Do pocałunku jednak nie doszło.

 

 

Proszę o pomoc, co oznacza, że on odrzucił mój pocałunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co oznacza pocałunek w tył szyi (kark), bardzo namiętny, przez nieznanego mężczyznę? Mimo, że mi się to podobało odepchnęłam go, bo pomyślałam że niewolno mi tego robić Czy to tylko jakieś ukryte pragnienia próbują się odezwać? Ktoś tu napisał że otrzymać pocałunek to znaczy, że czeka nas rozłąka I owszem, mój facet wyjeżdża na 3tygodnie, ale w senniku pisało, że może to oznaczać także zdradę, tylko czyją? Kto miałby zdradzić ja? czy on? Pełno tu niejasności, można to sobie tłumaczyć na sto różnych sposobów Może ktoś mi coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałabym prosić o pomoc w zrozumieniu mojego snu... A więc ostatnio śniło mi się,że stoję na środku sali gimnastycznej i rozmawiam z grupką moich znajomych,jednak widzę ich pierwszy raz w życiu,ale w śnie wygląda na to,że bardzo dobrze się znamy. Więc rozmawiamy i śmiejemy się i pewnym momencie jeden z moich "kolegów" obejmuje mnie i śmiejemy się i przekomarzamy na słowa. Odniosłam wrażenie,że jest to jakiś mój dobry kolega. Obserwuje nas drugi mój kolega ze złością na twarzy i miałam w śnie "uczucie" jakbym coś czuła do tego chłopaka i robiła mu na złość. No i ten mój kolega który mnie obejmował opiera mnie o ścianę i przybliża się,patrzymy sobie w oczy i całujemy. I ja kątem oka dostrzegam,że tamten wybiega wściekły z sali. Ja z tym kolegą tłumaczymy sobie pocałunek i śmiejemy się z tego,że to była tylko zabawa, a w pewnym momencie do sali wchodzi "tamten" z inną dziewczyną i okazuje się,że to dziewczyna której nie znoszę:P (chociaż też ją widzę po raz pierwszy) co to może znaczyć? Mam chłopaka i kompletnie nie rozumię tego snu,dlaczego pojawili się w nim inni chłopcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Chciałabym prosić o interpretację snu, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem jego znaczenie (ach, te senniki na sieci...).

 

Kilka dni temu śniło mi się, że przyszłam na firmową imprezę, a siedzący za stołem kolega wstał, złapał mnie za rękę, przyciągnął i bardzo, oj bardzo namiętnie pocałował.

 

Zastanawia mnie sens tego, bo znalazłam na sieci, że "Otrzymanie pocałunku oznacza, że jesteśmy szanowani i doceniani." Z drugiej strony kilka miesięcy temu podobał mi się trochę, ale wątpię, aby miało to związek...

 

Czy idę z rozumowaniem w dobrym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi się,że kolega dobry kumpel chciał mnie pocałowac, ale szły moje koleżanki i sie cofnął co to może oznaczac ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ropuuucha, pocałunek może oznaczać bliski, serdeczny kontakt z drugą osobą. Może po prostu w rzeczywistości jest podobnie i Twój kumpel tylko przy Tobie zachowuje się naturalnie, a w towarzystwie Twoich koleżanek jest bardziej wycofany, bo nie może mieć Cię tylko dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dwa dni temu miałem dość dziwny sen, mianowicie śniła mi sie dziewczyna którą chce pocałować a ona sie odsuneła tak jakby tego nie chciała, w dalszej cześci snu wszystko zmierzało do tego że sie pocałujemy ale nagle musiała wyjsc i na tym sie skonczył sen. Sen miał miejsce w domu mojego wujka który w rzeczywistości niedawno zmarał, a ja w tym domu naprawde bardzo dawno temu byłem.

A teraz troche o tej dziewczynie-poznalismy sie lekko ponad miesiąc temu i od tego miesiąca piszemy i z dwa razy sie przy jakiejs okazji widzielismy, ja chce od tamtego czasu gdzies z nią wyjśc ona mówi ze po sesji bo musi sie teraz do niej uczyc. Ogólnie dziewczyna mi sie podoba i z tego co jej kolezanki mówią ja jej raczej też. Dodam jeszcze ze kilkukrotnie mi sie sniła i za kazdym razem albo ona mnie całowała w policzek albo ja ją a w tym ostatnim śnie nie chciała jak ja chciałem ją pocałowac w policzek wiec sen bardzo mnie zaintrygował.

 

Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktos mógł ten sen zinterpretowac bo niedaje mi on spokoju.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam takie pytanie xD, od ponad tygodnia śni mi się, że całuje się z kolegą, czasem chłopakiem, którego nie znam, a raz nawet z dwoma naraz, w każdym śnie zastanawiam się czy powiedzieć o tym swojemu chłopakowi i ew. jaka będzie jego reakcja.

Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśniło mi się, iż z grupą znajomych udałam się do jakiegoś ośrodka, jakby na wakacje. Była tam również moja koleżanka ze swoim partnerem, ale ona gdzieś poszła i byłam sama z nim w pokoju. Na początku chciałam go uwieść, ale on mnie pocałował - nie wiem jak to się stało, ale po chwili on leżał oparty o łóżko, a ja byłam na nim. Zadał pytanie "Co się stanie jeśli Cię pocałuję?" na co odpowiedziałam, że nic, ale podświadomie wiedziałam, że tak nie można, bo on ma przecież dziewczynę, więc gdy chciał mnie pocałować ja lekko odchyliłam głowę i się do niego tylko przytuliłam. Na tym sen się skończył. Proszę o pomoc, co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomóżcie jestem nowy. Więc tak śniło mi się, że była bójka w szkole itd. i poszedłem potem do łazienki, i moja wychowawczyni to widziała i weszła za mną a następnie ja poprawiałem włosy przy lustrze i odwracam się a ona, że mam brudną szyję, i zaczęła tak kciukiem jakby czyścić i zbliżyła twarz do mnie a ja ją wtedy pocałowałem, a potem ktoś chciał wejść ona odchyliła się i krzyknęła aby nikt nie wchodził, tak stanowczo i potem dalej się całowaliśmy przez okres 5 max 10 sekund i koniec snu. POMOŻE KTOŚ W INTERPRETACJI SNU?? PROSZĘ. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych, które pominęłaś w swoim opisie. Opisz swój sen jak najdokładniej. Ważne jest również co w rzeczywistości czujesz do byłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze go pocieszałam w jakiejś sprawie i on powiedział że dobrze ze mu pomogłam i potem mnie pocałował.

Nie wiem co czuje do byłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze calowalama sie ze znajomym. A ja go wgl nie znam! Moze powiemy sobie czasem czesc albo cos ale nic wiecej i przywitamy sie w policzek calusem , ale tez rzadko i ogl rzadko go widuje raz na kilka miesiecy. co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W knajlpce świętowałam urodziny przyjaciółki i swojego chłopaka, gdzie było też sporo znajomych. Na powitanie najlepszy przyjaciel chłopaka pocałował mnie czule i dość amiętnie, na oczach swojej dziewczyny i wielu innych gości, przy czym nikt nie mógł go ode mnie odciągnąć.

Co może znaczyć ten sen? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

miałam dziś sen że całowałam się z... murzynem!!!

co to może znaczyć? jakiś miesiąc temu sniło mi się coś bardzo podobnego!

wyczytałam że pocałunek może być symbolem zdrady! ja właśnie jestem na wakacjach bez mojego partnera! czy to znaczy ze on mnie moze teraz zdradzac???? :(

a ja go w snach? :) z murzynem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam bardzo dziwny sen z moim kolegą którego bardzo lubie i coś nawet do niego czuje ale on o tym nie wie .. więc śniło mi się że jesteśmy u mnie w pokoju i się całujemy ..wyglądało to jak byśmy bili parą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o swoim śnie wyszukałam coś takiego...

1. jeśli przyśni ci się, że widzisz murzyna, załatwisz sprawę późno, ale pomysłowo.

2. Jeśli przyśni ci się całowanie kogoś obcego, powinieneś strzec się niewierności.

3. Jeśli przyśni ci się całowanie mężczyzny, to oznacza, że ktoś z kim robisz interes próbuje cię oszukać.

4. Pocałunek może oznaczać tęsknotę do czułej miłości albo ogólnie sympatię do kogoś.

6. pocałować mężczyznę: pożegnanie z kimś

8. wymienić wiele pocałunków: dobre widoki na przyszłość

9. Pocałunek może być też symbolem zdrady .

No i jakoś chyba sie troche zgadza bo 2 tygodnie temu rozstałam się z ukochanym... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ze gadalem z dziewczyna ktora mi sie podoba ale ona ma chlopaka, pozniej przewrocila sie ja jej pomoglem wstac i ona mnie cmoknela pozniej ja ją i jak bylismy w uscisku to sobie pomyslalem wreszcie sie moj sen spelnil.(wczesniej mialem podobne sny ale tylko jak gadalismy) Zapytalem a co z jej chlopakiem a ona "piepszyc go" i wtedy sie przebudzilem i uswiadomilem sobie ze to tylko sen... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Jakiś czas temu śniło mi się, że byłam z tatą w dziwnym miejscu, które było chyba restauracją, bo wszyscy siedzieli elegancko ubrani przy stolikach. Dziwne było to, że ja nie byłam ubrana ładnie, ale miałam na sobie jakieś brudne spodnie i podarty podkoszulek, a na kolanach trzymałam kamerę, w której oglądałam kto wchodzi do tej restauracji. W pewnym momencie w kamerze zobaczyłam, że wchodzi chłopak, który w rzeczywistości bardzo mi się podoba, i którego bardzo lubię. Podbiegałam więc szybko do wejścia, żeby go zobaczyć. Okazało się, że wchodził, obejmując swojego kolegę (są kolegami w rzeczywistości, ale ja nie popieram tej znajomości i bardzo go nie lubię). Przeszli obok mnie, ale nagle odwrócili twarze w moją stronę i się pocałowali. Proszę o pomoc w interpretacji :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ostatnio śniło mi się, że po zakończeniu półmetku (którego jeszcze nie miałam, dopiero będzie za kilka tygodni) podeszłam do kolegi i przytuliłam go ot tak, na pożegnanie. przy czym on próbował zacząć mnie całować. wyrwałam się, odeszłam.

 

co ten sen może oznaczać? nigdy nic mnie z nim nie łączyło, nie chciałabym tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniło mi się, że byłam na uczelni i tam zobaczyłam jak dwie moje koleżanki całowały się namiętnie na ławce szkolnej.

Potem mnie wywołano na środek i kazano pocałować na oczach całej klasy jakiegoś nieznajomego chłopaka. (a wybrano go za pomocą losowania) On wstał z ławki (w której siedział razem z moim kumplem T) a ja całując go lekko w usta zastanawiałam się co pomyśli sobie T i było mi wstyd.

Potem sen się przeniósł i siedziałam przy kompie oglądając profil pewnej dziewczyny. Był ze mną T w pokoju, ale przyszła właścicielka profilu, wzięła T za rękę, pocałowała go w policzek i oboje sobie poszli.

 

O co co chodzi z tym całym całowaniem się?

 

 

Dodam, że T to facet, który do mnie nie pasuje, a mimo wszystko mnie strasznie pociąga. ;/ A właścicielka profilu to jego sąsiadka, ciągle się spotykają... ale nie mam pojęcia czy są razem (a chciałabym to wiedzieć). T kiedyś mnie lubił najbardziej, a teraz tę laskę. Z jednej strony na T wcale mi nie zależy, a z drugiej jestem zazdrosna. Chyba jakaś karma nas łączy, to straszne.

Edytowane przez slack89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem natomiast następujący sen:

Wracałem skądś z kolegami niestety sam nie wiem dokładnie skąd wracaliśmy, aczkolwiek miało to być coś ważnego, było nas około pięciu znajdowaliśmy się na ulicy przy której mieszkam niedaleko mojego domu. Od strony mojego domu (ale raczej nie z niego, jeszcze go nie było widać) szła moja koleżanka z uczelni dość elegancko ubrana (co jest dość dziwne bo raczej zawsze preferuję luźny styl)(nadmienię że ta koleżanka jest również bardzo ładna i ogólnie bardzo mi się podoba również za inteligencje i charakter) ja szedłem trochę z boku tak więc mnie tak jak by minęła, przywitała się ze wszystkimi cmoknięciem w policzek z wyjątkiem mnie, w tej sytuacji powiedziałem coś w stylu "a ja to co, pies?" po czym podeszła i pocałowała mnie w usta, i tutaj nie wiem czy za drugim razem ja ją pocałowałem czy znowu ona w każdym razie zaczęliśmy się całować z językiem, z tym że mam wrażenie że to jakoś nie wprawnie nam wychodziło tak jak by pierwszy pocałunek, brak było takiej namiętności. Po zakończonym pocałunku zapytaliśmy ją gdzie idzie, na co odpowiedziała że idzie na jakąś imprezę albo coś w tym stylu, miała tam być osobą towarzyszącą jakiegoś gwiazdora który miał dostać platynową płytę czy coś w tym stylu, była przekonana że ten gwiazdor odda jej tę nagrodę, odpowiedziałem jej coś w stylu "jak sobie chcesz", rozeszliśmy się i prawie pod moim domem rozmawiałem z kolegami na ten temat i z rozmowy wynikało że nie powinienem jej tam puszczać, ja na to stwierdziłem że nie jesteśmy razem i że nie można ograniczać wolnej woli człowieka.

 

Ps. Zaznaczam że mam swoją dziewczynę z tym że nie iskrzy między nami a przynajmniej nie iskrzy z mojej strony, myślę nad tym żeby się z nią rozejść, mam wrażenie że od jakiegoś czasu mam podobne sny, tak więc proszę o jakąś interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś z inteeerpretacją?

śnil mi się jakiś nieznajomy chłopak i jego kolega. przywitali się ze mną uściskiem dłoni. ten pierwszy zatrzymał na mnie wzrok podczas uścisku jak to zwykli pokazywać w filmach. nie wiedząc co zrobić spuszczam wzrok i witam się z tym drugim. kolejną 'sceną' jest to jak całuje się z tym pierwszym. i podczas naszych pocałunków czuję smak jego warg. taki pikantny i jednocześnie kuszący, podniecający. i na tym sen się kończy. jaką rolę może odgrywać ten chłopak? a ten smak jego warg... czy to może tylko zwykły sen erotyczny?

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Śniło mi się że spotkałam się z chłopakiem na który mi zależy, najpierw obejmował mnie przy swojej dziewczynie a potem jak już byliśmy sami pocałował mnie tak znienacka, tylko że pocałunek był trochę taki szorstki i nieprzyjemny i zawsze taki jest jak mi się śni że się całujemy. Co to może znaczyć?

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

 

Witam. Dotąd jak śniło mi się, że całuję się z chłopakiem, na którym mi bardzo zależy, zawsze pocałunek ten był taki dosyć szorstki i nieprzyjemny... /jak wyżej

 

Wczoraj natomiast (z tym samym chłopakiem) śnił mi się już pocałunek miły, trochę szalony, szybki i nawet taki trochę namiętny, podobało mi się. Co to może znaczyć? I czy ta zmiana może mieć jakieś znaczenie?

Dziękuję z góry za pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich! Bardzo proszę o interpretację ostatniego snu... Cały czas o nim myślę i nie potrafię go zrozumieć, albo po prostu to nie dociera do mnie ...

 

Nie pamiętam dokładnie go, ale na pewno wszystko działo się za czasów średniowiecza. Miałam długą, kobaltową (mój ulubiony kolor ;o) suknię i trwały przygotowania do jakiejś uroczystości przy Pałacu Kultury i Nauki xD. Obok był jakiś kościół. W trakcie tych przygotowań coś czyściłam, ale to nie ważne. Nurtuje mnie to, że cały czas gadałam jak przyjaciele ze swoim byłym chłopakiem (w rzeczywistości również jesteśmy przyjaciółmi). W pewnym momencie po wejściu do kościoła, tuż przy drzwiach wzięłam go na bok, przyciągnęłam do siebie i chciałam pocałować, wyznając mu miłość. On tylko odsunął się i skrzywił.

 

Ja wciąż do niego coś czuję ... On ma dziewczynę, ale również powiedział, że mu nie minęło uczucie do mnie ... Jednak czy z tego snu wynika, że za bardzo chciałabym być z nim, a i tak nie wyjdzie? Nie daje mi to spokoju ... Szukałam co oznacza odmowa pocałunku, jednak nie mogłam nic dopasować do mojego przypadku. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Kasiu, nie rozumiem jednak, dlaczego postanowiłaś zrezygnować z regulaminowego opisywania snów? Jakoś do tej pory Twoje sny były opisywane zupełnie poprawnie, więc o co chodzi?

Pisząc jedno zdanie nie ma co liczyć na rozbudowaną interpretację, bo nikt Ci moja droga w główce nie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę jak należy...

Śniło mi się, że byłam u siebie w domu a dokładniej w pokoju, siedziałam na podłodze razem z chłopakiem z którym kiedyś łączyło mnie coś wiecej. On mnie zaczął całować ale ja pozostawałam bierna. Chwilę później widziałam swoja kolezanke a jego przyjaciółkę zaglądającą chwilowo przez drzwi. On i ja cały czas siedzieliśmy razem ja byłam za nim i rękoma dotykałam jego głowy, twarzy, ust. I właśnie po tej chwili on zaczął całować mnie po szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej :)

Ale jeszcze kilka pytań...

Czy Ty coś jeszcze do niego czujesz?

Czy lubisz być całowana po szyi? Czy stanowi ona jakiś Twój specyficzny punkt wyczulony na pieszczoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie potrafię określić czy coś do niego jeszcze czuję czy to tylko sentyment, dlatego bardzo ciekawi mnie interpretacja takiego snu. A jeśli chodzi o tę szyję nie jestem specjalnie wyczulona na takie pieszczoty tzn nawet nie wiem bo nie mam takich doświadczeń. Niestety duza nieufność do mężczyzn i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasica88

Może własnie chodzi o takie zaufanie do kogoś, na tyle duże że mozesz pozwolić komuś na taka bliskość w stosunku do własnej osoby... lub zwyczajnie pozwolisz sie adorować (we śnie to Ty jesteś bierna), nie przejawiasz inicjatywy.

Uważam również że tą koleżanką ze snu mozesz byc Ty sama, ponieważ przygladasz się całej tej sytuacji jaby sądując co z tego może dalej wyniknąć.

Tak ja to widzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co noc śni mi sie mój znajomy z którym kiedys kręciłam... w moich snach tańczymy razem całujemy sie i dużo różnych erotycznych rzeczy...Czy możecie mi powiedzieć co oznacza mój sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Ostatnio śnił mi się dziwny sen, działo się to jakby na jakiejś sali lub jakimś kursie lub klasie nie wiem jak to dokładnie określić. Pewna dziewczyna kłóciła się ze mną, i tą kłótnię przerodziłem w miłość,a obecni ludzie zaczęli mi bić brawa, tzn. zamiast się złościć to się w niej zakochałem zacząłem całować i tańczyć. Nie wiem co może ten sen oznaczać, może to po prostu kolejne marzenie senne lub tylko określenie mojego stanu psychicznego? Czy po prostu ma to jakieś symboliczne znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mi przysnilo sie cos takiego: znalazlem sie w szkole z przynajmniej kilkoma przyjaciolmi, z ktorymi przed 3 podstawowka (jakies 11 lat temu) ostatnio sie widzialem. Zawsze za nimi tesknilem, nie zapominalem (jesli to wazne).

 

Przejde do meritum: siedzialem z kolezanka, z ktora kiedys sie mocno kolegowalem i nie uslyszalem o czym mowila wiec wystawilem ucho i poprosilem o powtorzenie. Nie mowila chyba o niczym waznym i nagle dostalem pocalunek w policzek, spytalem sie z jakiego powodu czy tym podobne, potem znow siedzialem odwrocony, znow poczulem pocalunek w policzek i jak sie obejrzalem byl to jakis chlopak (jej chlopak?).

 

Bardzo bym prosil o pomoc w interpretacji,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi się, że pocałowałam jakąś dziewczynę, dość namiętnie, która po chwili okazała się być moją dziesięcioletnią kuzynką. Wzdrygnęłam się, bo chciałam kontynuować pocałunek, ale fakt, że jest ona ode mnie młodsza i ponadto spokrewniona bardzo mi w tym przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

kokotkaaa

To wcale nie musi oznaczać snu erotycznego.. może poprostu pewne chatakterystyczne cechy jakie ma międzyinnymi Twoja kuzynka wydają Ci się dość atrakcyjne u mężczyzn - wrazliwość, delikatność.. coś w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak to zinterpretować.

"Śniło mi się dziś, że byłem z taką dziewczyną gdzieś w jakimś sklepie czy barze gdzie były takie pufy do siedzenie, ona coś chyba kupiła i po chwili położyliśmy się na tych pufach i zacząłem ją namiętnie całować (ona nie jest jakaś doświadczona super) z początku tylko jakieś buziaki potem było coraz bardziej "świńsko" (rozkręciła się dziewczyna) podczas tego namiętnego całowania wylewało się z niej strasznie dużo śliny. Po jakiś kilkudziesięciu sekundach takiego całowania obudziłem się."

Tą dziewczynę znam dość dobrze (ostatnio sylwester spędziliśmy razem). Nie jest przeciętną dziewczyną jeśli chodzi o wygląd ^^.

 

Ja osobiście myślę tak, że to jakby takie moje marzenia co tam bym chciał z nią wyprawiać (w rzeczywistości to tylko znajoma). Ale dręczy mnie to, że tam było tyle śliny :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n3bboy, sądzę iż po prostu trochę się boisz, że po bliższym poznaniu może się okazać, że ona po prostu ma jakieś wady, które będą Cię odrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e4web, prawdopodobnie czujesz (może na podstawie subtelnych przesłanek wynikających z jej zachowania), że ona coś do Ciebie czuje, że chciałaby nawiązać z Toba bliższy kontakt, ale jednocześnie masz wrażenie, że towarzystwo w jakim się obracasz może ją w jakiś sposób zniechęcać (dlatego we śnie ona pocałowała Cię jak znaleźliście się całkiem sami w pokoju)

Nie masz czasami wrażenia, że kumple robią Ci przy niej wioche? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje coś takiego jak przyjaźń między kobietą a facetem? hmm

Wiele jest zdań na ten temat, ja osobiście wierzę, że jest jak najbardziej możliwa pod warunkiem, że obie strony tego chcą i do tego dążą.

Ja mam przyjaciela, choć z początku wydawało się że będzie między nami "coś więcej", to jednak każde poszło w swoją stronę - ja mam chłopaka, on ma dziewczynę i wszyscy są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moja dziewczyna niedawno mówiła mi, że miała bardzo realistyczny sen - mówiła, że całowała się w nim z bardzo wieloma swoimi znajomymi (chłopakami rzecz jasna). Co to może oznaczać? A wogóle to przeczytałem, że pocałunek oznacza zdradę, ale nigdzie nie znalazłem, z której strony miałaby być ta zdrada? Z mojej czy z jej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam nadzieje ze wiecie co moze oznaczać moj dzisiejszy sen:

a Więc tak śniło mi sie że siedzie w szatni koło różnych dziewczyn i ubiramy buty nagle wchodzi taki facet (mój były)

i on każdą całuje w policzek a gdy ma mnie pocałować to ja go przyciągam do swojej twarzy i całuje go tak bardzo namiętnie a potem po prostu odchodzie

a on potem zdaje sobie sprawe ze chce mnie odzyskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy pocałunku, więc od tego zacznę. Śniło mi się, że spotkałam mojego kolegę. Ot, przyszłam do jakiegoś budynku/ pomieszczenia i zauważyłam go. Przywitał mnie pocałunkiem w policzek (czym byłam bardzo zdziwiona. Dodatkowo widziałam w pobliżu znajomego i obserwowałam, czy na to patrzy- nie patrzył) i zaproponował, że zabierze mnie na obiad. Pomyślałam wtedy, że jestem bez pieniędzy, ale się zgodziłam.

 

/Wcześniej śniło mi się, że jestem w szkole, w sali gimnastycznej na lekcji wychowania fizycznego. Miałyśmy z dziewczynami jakiś mecz. Obok stała grupka chłopaków. Ja akurat stałam poza boiskiem i obserwowałam. Nagle podszedł do mnie znajomy i zapytał czy możemy pogadać. Odeszliśmy trochę dalej, do jakiegoś pustego pokoju a w drodze minęliśmy jego kumpla, któremu kiwnął głową (w taki sposób jak to robią faceci kiedy idą z jakąś dziewczyną xD ). Rozmawialiśmy. Gdy skończyliśmy przysunął nieoczekiwanie swoją twarz do mojej i dotknął swoim policzkiem mój (jakby chciał mi dać buziaka, ale nie dotknął mnie ustami). Poczułam wyraźnie jego skórę. Czułam podekscytowanie./

Z góry dzięki za jakąś interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śnił mi się znajomy ze szkoły. Od razu zaznaczam, że nie myślałam o nim wcześniej ani nic w ten deseń ;p

Byliśmy w moim domu, konkretnie w moim pokoju. Najpierw tańczyliśmy. Potem zamknęłam drzwi na klucz, żeby nikt przypadkiem nie przeszkadzał. Leżeliśmy na łóżku, tyle że była z nami jeszcze jakaś dziewczyna. Chyba już przy niej zaczęliśmy się trochę całować. Potem ona zniknęła. Ja leżałam na nim. Powiedziałam, że mi zimno- przytulił mnie. Całowaliśmy się cały czas. Podobało mi się to. Towarzyszyły mi pozytywne emocje. On też wyglądał na zadowolonego. Generalnie przyjemny sen ;)

 

Tak odnośnie rzeczywistości- jakiś czas temu flirtowaliśmy trochę, potem się dowiedziałam, że ma dziewczynę. Od czasu do czasu nadal okazujemy sobie wzajemne zainteresowanie.

Widzicie związek ze snem? Czy ta dziewczyna na łóżku razem z nami to jego laska? Bo wiecie, ona potem znika :lol_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta laska na łóżku to ta nieśmiała i skryta część Ciebie? :>

 

Wiesz, czytając Twoje poprzednie sny zauważyłam, że od czasu do czasu pojawia się motyw nóg - nieogolonych albo golonych... ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeważnie są nieogolone xD Czyli to te bariery jakieś?

Piszesz, że skryta część mnie... może i coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mi się kojarzyło z czymś wstydliwym - barierami właśnie...

Ale zdaje się że w ostatnim śnie z nogami w roli głównej ostentacyjnie je goliłaś w jakiej kawiarni :> Czyżbyś postanowiła iść na żywioł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to straciłabyś ją :lol_na:

Powracając do tego snu... Kiedy go całowałam, czułam radość i w ogóle pasowało mi to, że tak się wyrażę 'smakował' mi xD

Często śni mi się inny chłopak i ja go przeważnie całuje ni stąd ni zowąd, ale zawsze potem czuję się rozczarowana. Nigdy mi to nie pasuje, a on nie odpowiada na to. Myślę, że to pokazuje naszą relację. Może za dużo sobie wyobrażam i potem się rozczarowuję. A to, że ja go całuję pokazuje, że w rzeczywistości ja robię pierwszy krok, który okazuje się... no właśnie- rozczarowaniem, tym 'niedobrym' pocałunkiem :)

Podsumowując- relacje z chłopakiem o którym ostatnio śniłam mogą okazać się całkiem ok, nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w Twoim mniemaniu mogą.

Subiektywnie czy mogą? - tego Ci nie powie żaden interpretator snów, który nie jest jasnowidzem tudzież wróżką :D

Pamiętaj, że sny nie mówią o tym co ma się stać, tylko o tym co już się dzieje - w Twoim wnętrzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasami to śniły mi się rzeczy, które działy się naprawdę. Było dla mnie zdumiewające kiedy odkryłam, że 'to' właśnie mi się przyśniło xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ja tak miałam zaledwie 3 razy w życiu :) Oczywiście zawsze o takich rzeczach dowiadujemy się po fakcie, więc ja nigdy nie powiem, że to się wydarzy :)

 

Pozdrawiam, nie róbmy już offtopu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę dziwna akcja śniło mi się, że jechałam z kumpelą z klasy do szkoły autobusem no i tak sobie siedzimy, patrzę a na przeciwko mnie siedzi dziewczyna z mojej szkoły z jakimś chłopakiem, w pewnym momencie odwróciłam głowę patrzę a oni zaczynają się całować, rozglądam się po całym autobusie a tam wszyscy jak stali zaczęli się całować, spojrzałam na swoją koleżankę z klasy i swoje zażenowanie wyraziłyśmy facepalmem : D

o co w tym chodzi? byłabym wdzięczna gdyby ktoś to ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

handy

Czy obie z koleżanką jesteście teraz singielkami?

 

Pocałunki mogą być wyrazem tęsknoty za czułą miłości, bliskością z kimś lub sympatią do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...