Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby wycianąć dla mnie aniołka?

Joanna 19.07.1991.

 

Marzenie-bądz otwarty na nowe idee.Oddawanie sie marzeniom jest bardzo ważne,bo stanowia one żródo inspiracji i wspaniałych pomysłów.Nie próbuj niczego wymuszać,Po prostu idz za naturalnym tokiem mysli,które otworzą przed tobą nowe perspektywy.Pros Anioły,by wskazały ci co masz robić.

-bądz otwarty na nowe możliwości

-spróbuj czegos niwego,co zawsze chciałes robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabyś wyciągnąć dla mnie aniołka, na sytuacje która teraz mnie spotkała..

Co aniołki radzą..

 

Weronika

 

Skup sie na słuzbie-być moze obawiasz się,że nie zarobisz dość pieniędzy,nie odniesiesz sukcesu albo nie zostaniesz doceniona przez innych,skup sie wyłącznie na swojej słuzbie.Wykorzystaj wrodzone talenty,wszystkie pasje i zainteresowania,zeby pomagać innymalbo wspierać jakąś wazna sprawę.Wtedy za sprawą Prawa Przyciagania,otrzymasz wszelkie potrzebne ci wsparcie.

Powierz troskę Bogu i Aniołom

Jak zaczynasz się denerwować,skup się na słuzbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis wyciągniesz mi aniolka na nadchodzący tydzien? Ela 25.03.72

 

Przyjażń-choć jestes zajeta swoimi obowiązkami,to wazne aby miec czas na przyjaciół.Umów sie na wspólną zabawe w towarzystwie.Wazne abyś zrównowazyła swoje obowiązki z kolwżenstwem i frywolnoscia w dawnym stylu.Gdy sie bawisz i smiejesz,otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej milości.Zabawa stymuluje kreatywnośc,która pomaga powrócic do swoich obowiazków z nowym nastawieniem i zwiększona energią.Afirmuj; mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas który spędzam w przyjemny sposób,wraz z moimi kochanymi znajomymi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co aniołki teraz mi radzą Żaneta 7.09.89r.

 

żaneta poczekaj ,aż zacznie działać Aniołek którego wyciągnełam dla Ciebie poprzednio,to nie jest gra.potrzeba czasu i cierpliwości.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym również poprosić o aniołka? :) takiego na teraz.

 

Twoja karta to AKCEPTACJA

Popatrz na ludzi oczami aniołów z bezwarunkową miłością i akceptacją. Pomożesz sobie i innym. To karta Twoich relacji z ludźmi i sobą samym. Nie oceniaj ludzi źle- gdy przychodzi Ci do serca zamiar oczerniania, złego mówienie o danej osobie, bo wyrządziła Ci ona jakąś krzywdę, pomódl się za te osobę. To także karta poczucia własnej wartości i harmonii. Nie próbuj kontrolować ludzi, nie próbuj ich zmieniać. Twoje życie będzie łatwiejsze, gdy zaczniesz pozytywnie myśleć.

Myśl: Gdy zamykają się drzwi, otwiera się okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bardzo prosze o aniola na lipiec i sierpien.

 

Twoja karta DAWANIE I OTRZYMYWANIE

Cały wszechświat pracuje jak proces oddychania: wdech, wydech... Nie możesz tylko wdychać (brać) powietrza, musisz je wydychać (dawać), w przeciwnym wypadku stajesz się elementem poza wszechświatem. Przy każdym wdechu, pamiętaj o wydechu. Twój proces dawania-brania nie jest harmonijny i Anioły zwracają Ci na to szczególną uwagę. Nie skupiaj się jednak na braniu - Twoim celem jest skupienie uwagi na procesie dawania. Tutaj dawanie jest pojęte nie tylko w sposób materialny. Komplement też jest formą dawania. Wystrzegaj się jednak myśli: Dałem, muszę dostać. Także w sytuacji gdy otrzymujesz - powiedz: Dziękuję! bez cienia poczucia winy czy zawstydzenia.

Karta w odniesieniu do związku: zachowaj harmonię brania i dawania z swoim partnerem.

Pamiętaj: aby otrzymać, trzeba dać.

Afirmacja: Otrzymuję dobro każdego dnia.

Edytowane przez metanoia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o wyciagniecie aniola na lipiec.

Magda 08.04.1976.

 

Twoja karta to SŁUCHAJ

Wycisz swoje zmysły, wycisz swój umysł i wsłuchaj się w to co mówią Anioły. Ich duchowe wsparcie opiekuje się każdym aspektem Twojego życia. To przesłanie anielskie: Słuchaj! Wycisz swój umysł i ciało. Anioły chcą Ci przekazać swoją wiadmość, lecz Ty nie słuchasz. Za dużo mówisz, za mało słuchasz. Jeśli modlisz się do aniołów i wydaje Ci się, że Twoje prośby nie zostały wsłuchane to tylko dlatego, że nie potrafisz sama nastawić się na słuchanie.

Unikaj hałaśliwych pomieszczeń. To co słyszysz jest Prawdą, wsłuchaj się w nią. Usuń wszystko ze swojego życia co może Ci zagłuszać Anioły. Wyobraź sobie jasne światło w okolicy brwi - oczyść czakrę uszu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest możliwość poproszę o aniołka na lipiec Przemek 29. 04. 1986

 

Twoja karta to PORADA GODNA ZAUFANIA

W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałeś wspaniałą idee, myśl. Ta idea jest godna zaufania. Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku, więc nie obawiaj się iść naprzód. Nie bój się pytać o więcej. Nie bój się prosić o wsparcie w realizacji tej myśli. Możesz także prosić o harmonię emocjonalną, duchową i materialną. Anioły odpowiedzą na Twoje prośby.

Nie skupiaj się na detalach, patrz na to jak na całość. Dostałeś niezaprzeczalną okazję do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Od Ciebie zależy jak to wykorzystasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym prosić aniołka na lipiec ? Joanna 15.04.1977

 

Twoja karta to ZAUWAŻ ZNAKI

Znaki, które otrzymujesz są zesłane z nieba. Rozglądaj się dokoła w poszukiwaniu piór z skrzydeł anielskich - to znak, że jesteś kochana i nigdy nie jesteś sama. Inne znaki monety, motyle, ptaki. Podążaj za tymi znakami. Miej wiarę i nadzieję. Nie poddawaj się. Jeśli nosisz w sercu jakiś zamiar, który już dawno chciałaś zrealizować, musisz wiedzieć, że Anioły Ci pomogą. Otwórz oczy i serce na znaki, które są Ci zsyłane z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wyciągnąć dla mnie aniołki na najbliższy czas?

Joanna 19.07.1991.

Z góry dziękuję.

 

Twoja karta to CZEGO TAK NAPRAWDĘ PRAGNIESZ?

Pozwól sobie na chwilę dla siebie samej. Usiądź wygodnie, zamknij oczy. Weź kartkę papieru i spisz rzeczy, których tak naprawdę pragniesz. Poświęć czas na medytacje nad tym, czego pragniesz. Jedynie, gdy sprecyzujesz swoje potrzeby i oczekiwania, jesteś w stanie je otrzymać. To właściwy czas dla Ciebie, aby otrzymać. Anioły zwracają Ci uwagę na siłę, która drzemie właśnie w Tobie. Zauważ ją. Ta siła płynie z Twojego serca i umysłu. Użyj afirmacji, aby zamanifestować swoje pragnienia. Powtarzaj je rano i wieczorem. Nie czuj winy - nie musisz czuć się winna tylko dlatego, że prosisz o spełnienie swoich pragnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę po raz kolejny.

Karolina 01.03.1990

 

Twoja karta to ZMIANA KIERUNKU

Zmiany których obecnie doświadczasz, zostały Ci zesłane przez siły boskie. Musisz przygotować swoje serce i otworzyć się na pomoc, jaką ofiarują Ci anioły. Nie obawiaj się kroczyć ścieżką, na której się znajdujesz, ponieważ opiekują się Tobą Anioły. Nie powracaj do przeszłości, unikaj ludzi którzy wyrządzili Ci krzywdę, nie powracaj do miejsc, które przywołują złe wspomnienia. Czeka Cię novum - coś czego wcześniej w Twoim życiu nie było. Nawet jeżeli początkowo nie miało to większego sensu, z czasem jednak odkryjesz prawdziwe znaczenie. Otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja karta to ZMIANA KIERUNKU

Zmiany których obecnie doświadczasz, zostały Ci zesłane przez siły boskie. Musisz przygotować swoje serce i otworzyć się na pomoc, jaką ofiarują Ci anioły. Nie obawiaj się kroczyć ścieżką, na której się znajdujesz, ponieważ opiekują się Tobą Anioły. Nie powracaj do przeszłości, unikaj ludzi którzy wyrządzili Ci krzywdę, nie powracaj do miejsc, które przywołują złe wspomnienia. Czeka Cię novum - coś czego wcześniej w Twoim życiu nie było. Nawet jeżeli początkowo nie miało to większego sensu, z czasem jednak odkryjesz prawdziwe znaczenie. Otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

 

Niewiarygodne, dziękuję serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez poprosze o wyciagniecie aniolkow Agnieszka 03-10-1982 :) dziekuje

 

Niezależność-tak jak kota,ce****e cię całkowita niezależność,jednak potrzebujesz także uczucia i wesołego towarzystwa.Teraz jednak nadszedł czas,by twe kontakty z innymi ludzmi poprzeplatać chwilami spędzonymi w samotności.Mimo tego,że możesz pytac innych o zdanie,ostateczna decyzję musisz podjąć samodzielnie..Wolność i niezalezność są dla ciebie bardzo ważnymi cechami i staraj się je zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się aniołek dla mnie? (praca, miłość, niespodzianki losu)

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja też poproszę.

Na najbliższy czas (do końca września :P )

Marta 08.12.1989.

Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę o przesłanie Aleksandra 11.11.1978

 

Powierzanie obowiązków-proś innych,jak również mnie(ZIELONA TARA) o pomoc,zamiast próbować zrobić wszystko samemu.Jaśli w swym sercu żywisz uraze do kogoś,gdyż jesteś obarczana nadmiernymi obowiązkami,nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności,nawet sobie.Musisz prośić o pomoc,abys mógł znaleść,czas tylko dla siebie,na rozmyślania i odpoczynekStanowcze podjęcie decyzji jestnajpewniejsza drogą do osiągniecia sukcesu.Kiedy już raz sie zdecydujesz,wszystko inne przyjdzie same.Dlatego nie śpiesz się tylko skup się na swoich przemysleniach.Otwórz sie równiez na odczuciach swego serca.Doprowadzą cie do podjecia najważniejszych decyzji,a wszystko inne przyjdzie z czasem.Nie próbuj oddgrywać roli supermena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się aniołek dla mnie? Ela 25.03.72 (praca, miłość, niespodzianki losu)

 

Praca-potrzeba więcej informacji.Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.

Miłość-Ojcowskie uzdrowienie-twoja osobista moc wzrośnie,gdy oddasz niebu,wszystkie sprawy zwiazane z twoim ojcem.Afirmuj;Teraz skupiam sie na miłości,która jest duchową prawdą mojego ojca i niniejszym równowaze karmę pomiędzy nami.Uwalniam się od wszystkiego poza miłością i lekcjami płynącymi z relacji z moim ojcem"

Poranne afirmacje--wypowiadaj pozytywne afirmacje każdego poranka,aby otworzyć bramy manifestacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o wyciągnięcie Aniołków i przesłania od nich Asia 03.07.1971 :buzki:

 

Przyjmij pomoc nieba-modliłes się o pomoc,więc zejdz z drogi i pozwól Niebu aby ci pomogło..Poproś niebo aby dało ci bardzo jasne,łatwe do zrozumienia wskazówki,pozwalają ci dowiedziec się czy masz podjąć jakies działanie.Ciesz się świadomością że twoje Anioły i Przewodnicy z miłością otaczaja ciebie i twoją sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja też poproszę.

Na najbliższy czas (do końca września :P )

Marta 08.12.1989.

Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam :)

Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujące nowe możliwości.Zaobserwuj swoje pomysły które przychodzą ci do głowy,bo to mogą być zalązki ,korzystnych nowych przedsięwzięc.Zauważ niespodziewane rozmowy telefoniczne lub przypadkowe spotkania z ludzmi którzy mogą ci pomóc.Ta karta równiez oznacza że jesteś w promieniach sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis - masz chyba jakieś dobre połączenie z górą bo słowa, które napisałaś trafiają dokładnie w sedno - tym bardziej Ci dziękuję za ten przekaz :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca-potrzeba więcej informacji.Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.

Miłość-Ojcowskie uzdrowienie-twoja osobista moc wzrośnie,gdy oddasz niebu,wszystkie sprawy zwiazane z twoim ojcem.Afirmuj;Teraz skupiam sie na miłości,która jest duchową prawdą mojego ojca i niniejszym równowaze karmę pomiędzy nami.Uwalniam się od wszystkiego poza miłością i lekcjami płynącymi z relacji z moim ojcem"

Poranne afirmacje--wypowiadaj pozytywne afirmacje każdego poranka,aby otworzyć bramy manifestacji.

 

Po prostu niesamowite!! Mam aż dreszcze....... Lavis proszę cię jeszcze o aniołka na niespodzianki losu, muszę jeszcze coś zrozumiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niesamowite!! Mam aż dreszcze....... Lavis proszę cię jeszcze o aniołka na niespodzianki losu, muszę jeszcze coś zrozumiec....

 

Na niespodzianki losu wyciągnełam ci-poranne afirmacje-czyli jeżeli myslisz negatywnie i boisz się czegoś-to te niespodzianki będą mało miłe ,jesli zrobisz odwrotnie to też będa to niesamowicie miłe zdarzenia.Pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także poprosiłabym o wyciągnięcie aniołków :]

Natalia 3.12.1995

Z góry dziękuje ;)

Praca na własny rachunek--masz w sobie pęd,dyscypline i pragnienie bycia swoim własnym szefem.Patrząc na twój wiek ,Aniołki pewnie podpowiadają abyś może zaczeła trochę na siebie zarabiać.niebo chce,abyś wiedziała,że jesteś w pełni wspierana duchowo.Jak długo pozostajesz pełna entuzjazmu,bedą przychodzić do ciebie nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciaga klientów,kupujacych i kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o wyciagniecie aniolkow dla mnie-z gory dziekuje.

Ewa-24.12.1960

 

obfitość-to wspaniały czas,by wprowadzać w czyn nowe przedsięwzięcia,realizowac nowe pomysły,tworzyć nowe okoliczności.Jeśli czujesz sie ocięzała i przygnębiona,to możesz odzyskać energię przez pozytywne myślenie,odżywcze jedzenie i wszystko to co co napełnia cię uczuciem miłości.Otaczaj się pięknymi kwiatami,wprowadzaj jasne kolory do swojej garderoby i otoczenia,porozsuwaj zasłony by wpuścic naturalne światło.Gdy stworzysz jasniejszy wizerunek samej siebie otworzą się przed tobą większe możliwości,zgodnie z regułą,że podobieństwa się przyciagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o Aniołki :) Paulina 17.04.87'

 

Muzyka dla manifestacji-aby zamanifestowac szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz,nucisz lub grasz muzyke-poprzez te kartę jesteś zachecana do słuchania muzyki takiego rodzaju,jaki pasuje do twojego nastroju.Uzywaj muzyki jako narzędzia manifestacji.Najpierw usiądz wygodnie i pomyśl o swoim marzeniu.Wyobraz sobie że to marzenie juz się spełniło i poczuj tę rzeczywistość w w swoim żołądku jako ciepło,spokój.Poczuj wdzięczność w swoim sercu.I ciesząc sie tym uczuciem zacznij śpiewać lub nucić.Taka wykonana przez siebie muzyka,wysyła twoją manifestację w eter,gdzie stanie się namacalna i rzeczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, jeśli możesz wyciągnij dla mnie aniołka w sprawie wyjazdu urlopowego. To dla mnie ważne, chciałabym wiedziec jakie jest przesłanie aniołka w tej sprawie

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga lavis-bardzo dziekuje za aniolka.Podpowiedz tylko jak miec odwage wprowadzac w czyn te nowe przedsiewziecia??

 

Pozytywne myslenie,czyli określ sobie cel i zacznij o nim codziennie marzyc i wyobrażać go sobie.Nie próbuj zastranawiać się nad tym,że to niemożliwe,bo to ,bo siamto ...tylko wytrwale afirmuj i marz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o aniołka na lipiec i sierpień

 

Beata, 11.06.1977

 

Dziękuję :bukiet:

 

lipiec-Pozytywne myślenie,otaczaj się pozytywnymi ludzmi i sytuacjami a unikaj negatywnosci.Unikaj negatywnych rozmów ze samym sobą lub innymi.Dieta negatywnosci oczyści ciebie ze wszystkich ukrytych blokad ,które moglyby spowolnic manifestacje twoich marzen.-lub je całkowicie uniemożliwic.Mozesz równiez ofiarować lub sprzedać,rzeczy które zasmiecają twój dom.To pomoże wnieśc nową energię oraz stworzy środowisko promujące kreatywność,zdrowie i obfitość.

Sierpien-Pozytywne afirmacje-wypowiadaj pozytywne afirmacje kazdego poranka,aby otworzyć bramy manifestacji.Podczas dnia spoglądaj na ąfirmacje i wypowiadaj je na głos lub mentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_kwiatek: Lavis- moge prosic o kolejnego aniolka dla mnie?

Izabela 13.08.1977

 

Uwolnij się-podejmij ryzyko i doswiadczenia jako drogę wzrostu i nauki.To czas,aby podjąć ryzyko i poznać nowe grogi myślenia,zarsbiania czy istnienia w związkach.Gdy podejmiesz decyzję,świat odpowie,dając ci wspaniałe nowe doswiadczenia..Niebo nie koniecznie prosi o to ,abys poszła nowymi scieżkami ale o to abyś odważyła sie wypłynąc dalej.To niewątpliwie czas dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, jeśli możesz wyciągnij dla mnie aniołka w sprawie wyjazdu urlopowego. To dla mnie ważne, chciałabym wiedziec jakie jest przesłanie aniołka w tej sprawie Ela 25.03.72

 

Akweny wodne-Spędzaj czas w pobliżu wody,aby nabrać sił.Woda ma zbawienne działanie na nasz organizm,może zmyć smutek,ból i inne cierpienia.Cudowne właściwosci wody bedą wzmocnione,jesli dodatkowo pomodlisz sie w swojej intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

znów pięknie proszę o wyciągnięcie aniołka :)

na lipiec i sierpień

Katarzyna, 12.07.1991r

 

z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poprosiła bym o wyciągnięcie aniołków dla mnie na teraz.Co zrobić by pozbyć się tego co mi siedzi na duszy.Pozbyc się smutku.Czy to możliwe?Żaneta ur.07.09.89r.A co w uczuciach?Jest szansa na cos szczerego i trwałego?Pozdrawiam Lavis...

Edytowane przez tylkoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również bardzo proszę o wyciągnięcie aniołków na najbliższy czas.

Czy jest szansa na jakieś zmiany?

 

Joanna 19.07.1991.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogłabym prosić o aniołka w sprawach uczuciowych?

Justyna 13.10.1989

 

Dziękuję :)

 

Uzdrowicielka-jesteś narzędziem uzdrawiającej mocy boskiej.Posiadanie władzy to nie to samo co domaganie się jej.Ządania to stanpodobny do dziecięcego napadu złości,który wynika z obawy,żae czegos możemy nie otrzymać..W ladza oparta jest na pewnej i nie zachwianej wiedzy,że zostaniemy obdarzeni częscia łaski i mądrosci Wielkiego Ducha.Jestes jak piorunochron który może odebrac te moc.PO prostu połącz sie z nią wykorzystując siły twej jasnej myśli.Nie wahaj się ani przez moment.Podejmij silne postanowienie,by byc nosnikiem tej siły,którą juz tak naprawdę w sobie posiadasz.Połącz się z jej bogatym żródłem,co umożliwi ci wzmocnić twa naturalną moc.Innymi słowy,jesteś napełniona łaską Ducha,która cię przenika i wszystkich tych których uzdrawiasz.Obecna sytuacja lub osoba została uzdrowiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

znów pięknie proszę o wyciągnięcie aniołka :)

na lipiec i sierpień

Katarzyna, 12.07.1991r

 

z góry bardzo dziękuję.

 

Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrawiają się twoje uczucia dotyczące matki,twoje pragnienia manifestuja się szybciej i dokładniej.Niebo prosi cię o uwolnienie pozostających spraw związanych z matka.Oddaj całą sytuację Niebu ,wiedząc ,że wszystko jest w rękach Nieskończonego Ducha..Sytuacja może się uzdrowić w nieoczekiwany sposób..Miej wole wybaczenia i uwolnienia starych spraw związanych z tobą i twoją matką,kimś kto jest dla ciebie jak matka,czy z czymkolwiek związanym z twoją matką.Oczyszczając swój wewnętrzny dom,zapraszasz do swego życia nową miłość,możliwości,obfitośc i uzdrawiającą energię.

Sierpień-Pomoc zostałał ci udzielona-Niebo pracuje przez cały czas aby ci pomóc ,nawet jeśli ty jeszcze nie widzisz rezultatów.Pozostan skupiona na ufności i wdzięczności,aby otworzyć drzwi do twoich pragnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poprosiła bym o wyciągnięcie aniołków dla mnie na teraz.Co zrobić by pozbyć się tego co mi siedzi na duszy.Pozbyc się smutku.Czy to możliwe?Żaneta ur.07.09.89r.A co w uczuciach?Jest szansa na cos szczerego i trwałego?Pozdrawiam Lavis...

 

Skrzynia skarbów -Właśnie idzie do ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku.Ten przypływ może pokazać się w formie pieniędzy ,miłości bądz jako nowe możliwości,genialne pomysły bądz podarunki od innych.Błogosław i szanuj podarunki od Nieba,obojętnie w jaki sposób do ciebie nadeszły.Twoja wdzięczność zapewni stał dopływ obfitości w twoim życiu.

Jeśli chodzi o pozbycie się smutku-wybacz i dziękuj za wszystko co przynosi los ,bo to twoja nauka przez doswiadczenie.To jak w harcerstwie ,zdobywasz następną sprawność.Ciesz się życiem bo niektórzy mają jeszcze boleśniejsze doświadczenia w porównaniu do twoich.(jeśli tego nie potrafisz,idz do szpitala i zobacz jak tam ludzie cierpią a wtedy sama uznasz że twoje problemy to pestka w porównaniu do innymi)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również bardzo proszę o wyciągnięcie aniołków na najbliższy czas.

Czy jest szansa na jakieś zmiany?

 

Joanna 19.07.1991.

Z góry dziękuję.

 

Powierzanie obowiązków-proś innych jak również mnie(Zielona Tara)o pomoc zamiast próbować zrobić wszystko samemu.Jeśli w swym sercu żywisz do kogoś urazę,gdyż jesteś obarczona nadmiernymi obowiązkami,nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności,nawet sobiw.Musisz prosić o pomoc,aby znależć czas tylko dla siebie.Otwórz się na odczucia twojego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też bardzo bardzo poproszę o wyciągnięcie aniołków na obecną sytuację oraz na najbliższy rok, ślicznie dziękuję i pozdrawiam:)))

Monika 23.03.1980

 

Sw.Antoni z Padwy-ta karta oznacza,że znalazłas lub znajdziesz w tym roku coś niezwyklego.Może to być droga życiowa lub coś co kiedyś zgubiłaś.Gratulacje-znalazłas własną drogę!Zarówno Sw.Antoni jak i Archanioł Chamuel pomogą ci zlokalizować to czego szukasz(milość,praca,zdrowie0.Wezwij ich obu i poproś o pomoc.Następnie wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i podązaj za swoją intuicją,wizja lub myślami.Kieruj się ta mądrością i wtedy odnajdziesz swą zgubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będzie mi bardzo miło, jeśli to nie będzie naturalnie problem, gdyby i mi wyciągnięto aniołki :)

Joanna 08.03.1990

 

Muzyka dla manifestacji-Aby zamanifestowac szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Muzyka jest częscią niewidzialnego królestwa i ma o wiele wyższą częstotliwość niż to w planie fizycznym.Otula nas ochronną tarczą,aby chronić przed negatywnymi energiami.Podnosi nasze emocje i myśli na radosny poziom.Słuchaj muzyki takiego rodzaju,jaki pasuje do twojego nastroju.Pomyśl o swoim pragnieniu.Wyobraz sobie,że twoje marzenie się spełniło i poczuj tę rzeczywistość w swoim żołądku jako ciepło,spokój ,ekscytacje..poczuj wdzięczność w swoim sercu.Ciesząc się tymi uczuciami zacznij śpiewać lub nucić.Dzięki temu marzenie zostanie wyslane w eter i spełnione na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo proszę o wyciągnięcie aniołka, jeśli to nie będzie problem. Także sprawy uczuciowe. Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka dla manifestacji-Aby zamanifestowac szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Muzyka jest częscią niewidzialnego królestwa i ma o wiele wyższą częstotliwość niż to w planie fizycznym.Otula nas ochronną tarczą,aby chronić przed negatywnymi energiami.Podnosi nasze emocje i myśli na radosny poziom.Słuchaj muzyki takiego rodzaju,jaki pasuje do twojego nastroju.Pomyśl o swoim pragnieniu.Wyobraz sobie,że twoje marzenie się spełniło i poczuj tę rzeczywistość w swoim żołądku jako ciepło,spokój ,ekscytacje..poczuj wdzięczność w swoim sercu.Ciesząc się tymi uczuciami zacznij śpiewać lub nucić.Dzięki temu marzenie zostanie wyslane w eter i spełnione na ziemi.

 

Totalnie mnie to zaskoczyło! Pozytywnie! Ja gram! A muzyka to moje życie! :) Niezwykłe :) Dzięęękuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,bardzo prosze o wyciągnięcie dla mnie aniołków w sprawach uczuciowych.aleksandra 02.07.1984 .Dziękuje i pozdrawiam:)

 

Czekaj-nie śpiesz sie teraz z działaniem.Czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.Jeśli podejmiesz teraz działanie,przeoczysz moment okazji,które w krótce się pojawią.Nie martw się-gdy ten moment nadejdzie poczujesz to w swoim sercu i wnętrzu.Jesteś również o krok od otrzymania nowych informacji,zmieniających kierunek działania,ktore zamierzałes podjąć i które poprowadza cię we własciwym kierunku.Czekanie przyniesie większe zadowolenie,niz gdybyś ,niż gdybyś podieła działanie bez tej dodatkowej informacji.Afirmuj; mam nieograniczoną cierpliwość i jestem kierowana przez Boga,abym zawsze była we właściwym miejscu i we własciwym czasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo proszę o wyciągnięcie aniołka, jeśli to nie będzie problem. Także sprawy uczuciowe. Z góry bardzo dziękuję :)

 

Sprawdz dostępne możliwości-Czas przyjrzec sie innym możliwościom.To dobry czas ,aby dokonać zmian.Czasem myślimy "to ta droga" i niedostrzegamy innych opcji.Niebo prosi ciebie,abyś sprawdziła kazdą sytuację,o której myslisz,ze nie może być zmieniona.Wyobraz sobie że magiczna Syrena,pozwoliła Ci na trzy życzenia.Mozesz mieć wszystko co zechcesz!Znakomita wiekszość twoich pragnień jest możliwa do spełnienia,a ta karta prosi, abyś sprawdziła dostępne tobie opcje.Na początek możesz zrobić to mentalnie-poprzez swoje marzenia i sny.Póżniej aby zmienić to w rzeczywistość,ważne jest podzielenie ich na małe cele,które możesz osiągnąć juz dzisiaj.Gdy przyjrzysz się dostępnym nowym opcjom,energia Wszechswiata zacznie przepływać w kierunku twoich marzeń.Każdy krok który podejmujesz-nie ważne jak mały-pomoże ci zobaczyć możliwości,których wcześniej nie zauważałaś.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie mnie to zaskoczyło! Pozytywnie! Ja gram! A muzyka to moje życie! :) Niezwykłe :) Dzięęękuje! :)

 

Takie informacje utwierdzają mnie ,że to co robię ma sens i dodają mi wiary; w siebie ,a także w ludzi i Istoty Opiekuńcze.Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo!

 

Musze powiedzieć, że przeczytawszy ten post siedziałam przez chwilę totalnie "zamurowana", bo karta przyniosła mi odpowiedzi, których się nie spodziewałam i bardzo, bardzo, bardzo się wpasowała w moją sytuację. Nie wiem jak z życiem uczuciowym (jeszcze tego aspektu nie przeanalizowałam), ale jako odpowiedź na moje wahania w poszukiwaniu pracy - rewelacja. Łoł. Nie spodziewałam się czegoś takiego. Czegoś aż tak... adekwatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj-nie śpiesz sie teraz z działaniem.Czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.Jeśli podejmiesz teraz działanie,przeoczysz moment okazji,które w krótce się pojawią.Nie martw się-gdy ten moment nadejdzie poczujesz to w swoim sercu i wnętrzu.Jesteś również o krok od otrzymania nowych informacji,zmieniających kierunek działania,ktore zamierzałes podjąć i które poprowadza cię we własciwym kierunku.Czekanie przyniesie większe zadowolenie,niz gdybyś ,niż gdybyś podieła działanie bez tej dodatkowej informacji.Afirmuj; mam nieograniczoną cierpliwość i jestem kierowana przez Boga,abym zawsze była we właściwym miejscu i we własciwym czasie".

 

bardzo dziękuje.to niesamowite,właśnie szykuje sie sie do podjecia waznej decyzji wzgledem pewnej osoby i zdecudowalam sie to zrobic,ale nie bylam tego pewne z powodu braku pewnej informacji.teraz wiem ze musze sie wstrzymac,to naprawde cenna wskazówka.mam jeszcze jedna prożbe czy mozesz mi powróżyc w sprawie pewnej osoby on jest urodzony 29.12.1987 eugeniusz chcialabym wiedziec poprostu co z nami bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje utwierdzają mnie ,że to co robię ma sens i dodają mi wiary; w siebie ,a także w ludzi i Istoty Opiekuńcze.Dziekuję.

 

Dodam jeszcze, że w najbliższym czasie będę wiele właśnie grała (gitara, djembe) w plenerze, więc kto wie czy nie będzie to moją wizytówką. Jestem pewna jednego, że to jak i co gram w 100% wyraża mnie samą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje.to niesamowite,właśnie szykuje sie sie do podjecia waznej decyzji wzgledem pewnej osoby i zdecudowalam sie to zrobic,ale nie bylam tego pewne z powodu braku pewnej informacji.teraz wiem ze musze sie wstrzymac,to naprawde cenna wskazówka.mam jeszcze jedna prożbe czy mozesz mi powróżyc w sprawie pewnej osoby on jest urodzony 29.12.1987 eugeniusz chcialabym wiedziec poprostu co z nami bedzie...

 

Przyjażń-nie będe Ci pisac znaczenia tej karty,wyciągnęłam ja na pytanie;co z wami będzie....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. bardzo proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołków agnieszka 12.12.1980.z góry dziękuje.

 

Praca na własny rachunek-jestes urodzonym przedsiębiorcą,a twój biznes jest otoczony magicznymi okazjami.Masz w sobie pęd,dyscyplinę i pragnienie bycia swoim własnym szefem.Ta karta wskazuje równiez na posiadane przez ciebie magiczne cechy potrzebne dla udanego biznesu.Niebo chce abys wiedziała,że jesteś w pełni wspierana duchowo.Jak dlugo pozostajesz pełena entuzjazmu,będą do ciebie przychodzic nowe okazje.Twoja pozytywna energia przyciąga klientów,kupujacych i kontakty.Jeśli jesteś w trakcie otwierania nowego przedsięwziecia,to dobry czas na pracę duchową(modlitwy,medytacje,wizualizacje i afirmacje)przeprowadzenie badan dotyczących twojego biznesu lub prace nad sobą(zdrowie,odżywianie,odpowiednie wysypianie sie i regularne ćwiczenia).Te rózne poziomy działań napędzają cudowne biznesowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzanie obowiązków-proś innych jak również mnie(Zielona Tara)o pomoc zamiast próbować zrobić wszystko samemu.

 

 

Jeżeli mogę to bardzo proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów i rozterek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę to bardzo proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów i rozterek....

 

Chętnie Ci pomogę,tylko nie wiem w jaki sposób i o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką radę dają mi aniolkowie jeśli chodzi o przyszlośc małżeńską?

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłabym o aniołki dotyczące ogólnie mojego życia od września. Karolina 1 czerwca 1993

 

Jesteś tego warta-blokowałaś swoje manifestacje,przez niskie przekonanie o sobie,że nie zasługujesz.Manifestacje nie sa nagroda za dobre zachowanie-sa efektem twoich mysli,przekonan ,uczuc i działan.Zaakceptowanie pomocy Nieba,nie dotyczy tylko ciebie;to pozwolenie sobie na przyjęcie pomocy aby pomagac innym..Zaakceptuj dobro z wdzięcznością i afirmuj;"dziękuje za otrzymane teraz dary.Z wdzięcznoscia je przyjmuje dla dobra wszystkich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę to bardzo proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów i rozterek....

 

Związek bratnich dusz-właśnie czeka na ciebie nowy romans,który ma podłoże duchowe.Zamanifestowało się twoje pragnienie,by wejśc w zwiazek wspaniałej miłości i jesteś teraz prowadzona aby stworzyc lub utrzymać taką sytuację.Ten związek ma podłoze duchowe,w którym oboje partnerzy maja prawdziwe zaufanie i głeboką wiarę.Właśnie teraz w sposób naturalny płynie do ciebie to partnerstwo.Jeśli jednak obawiasz się lub starasz na siłę,żeby cos sie wydarzyło,możesz opóżnić rezultaty.Dopasuj się do ruchu jaki stworzyła dla ciebie manifestacja.Przyciągnij partnera przez swoje ciepło i zrelaksowane zachowanie,i wiedz ze Niebo troszczy się o wszystkie szczegóły dla was obojga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką radę dają mi aniolkowie jeśli chodzi o przyszlośc małżeńską? Ela 25.03.72

 

Ułatw sobie życie-usun bałagan ze swojego domu i życia zawodowego,aby zrównoważyc strumien działania.Twoja energia została podzielona.To jest czas na jej poprawienie.Jesteś proszona o podjęcie radykalnych środków dla ułatwienia sobie życia.To oznacza;oczyszczenie swego domu z niepotrzebnych rzeczy,powiedzenie" nie"żadaniom dotyczącym twego czasu,zorganizowanie sie i bycie bardziej wydajnym z uszanowaniem swojego harmonogramu.Jesli to zarobisz odczujesz ogromne odciązenie swej duszy.To zaowocuje energia i zwiekszonym szacunkiem dla siebie,co z kolei spowoduje,że dokończenie zadań będzie w zasięgu reki.Twoja dusza i ciało podziekuja ci za ułatwienie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogłabym prosić o Aniołki ; roślin i zwierząt a odzyskasz emocjonalnąrównowagę.Odzyskasz dobry nastrój i]

 

Nieśmiertelna miłość;miłość której doświadczasz jest wieczna,bez względu na towarzyszące jej okoliczności.Przesłanie Izoldy(celtyckiej Bogini);Kiedy chodzi o sprawy sercowe przyjdę ci z pomocą.Odnajdziesz ja wokół siebie i i w głębi swego serca.Twoja wewnętrzna mądrość wydaje się być przytłumiona przez cierpienie,jakie odczuwasz.Jednak bądz pewna że kuracja jaka przechodzisz,będzie szybka i skuteczna,a tak naprawde sama uleczysz swoje wnętrze.Najpierw musisz uleczyc swe serce od smutku,tęsknoty i uczucia zawodu..Ten stan może troche potrwac ale bądz wyrozumiała dla siebie.Postępuj ze sobą tak jak obchodziłabys się z innymi cierpiącymi osobami.Spędzaj czas w lesie,pośród drzew w otoczeniu roślin i zwierząt a odzyskasz emocjonalną równowagę.Odzyskasz dobry nastrój i chęc przebywania w śród żywych.Obiecuję ci że twe serce powróci do zdrowia,a ty w krótce zaczniesz nieść pomoc innym ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Można prosić o Aniołki na zdrowie i sprawy uczuciowe,czy poznam w najbliższej przyszłości tego jedynego?Żaneta ur.07.09.89r.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitośc i pasjonujace nowe mozliwości.Zaobserwuj wszelkie pomysły ,które przychodza ci do glowy,,bo mogą to byc zalązki korzystnych,nowych przedsięwzięć.Zauważ niespodziewane rozmowy telefoniczne lub :przypadkowe spotkania z ludzmi,którzy moga ci pomóc.To doskonały czas na podjęcie nowych przedsięwzięć.Zobaczysz ze drzwi łatwo sie przed toba otwierają i ze jestes przepełniona szczególna wiarą i entuzjazmem.Bądz wdziecznym odbiorca tego,co dobre.Wiedz ,ze istnieje ocean obfitosci który nigdy nie wyschnie.

Związek bratnich dusz-właśnie czeka na ciebie nowy romans,który ma podłoze duchowe.Zamanifestowało sie twoje pragnienie, by wejśc w zwiazek wspaniałej milosci i jestes teraz prowadzona aby stworzyc lub utrzymac taka sytuacje.Ten zwiazek ma głebokie podłoze duchowe,w którym oboje partnerzy maja prawdziwe zaufanie i głeboka wiare.Własnie teraz w sposób naturalny płynie do ciebie to partnerstwo.Jesli jednak obawiasz sie lub starasz się na siłę,aby cos się wydarzyło,możesz opóżnić rezultaty..To ważne;bys z radoscia dała sie prowadzić do upragnionego wyniku.Dopasuj sie do ruchu jaki stworzyła dla ciebie manifestacja.Przyciagnij partnera przez swoje ciepło i zrelaksowane zachowanie i wiedz ,ze Niebo troszczy sie o wszystkie szczegóły dla was obojga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Związek bratnich dusz-właśnie czeka na ciebie nowy romans,który ma podłoze duchowe."

 

Hmmm to znaczy ze to bedzie tylko romans?A gdzie moge zapoznac ta osobe i czy rzeczywiscie jest sens rozpoczynac ten związek?Z góry dziękuję za problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasuj sie do ruchu jaki stworzyła dla ciebie manifestacja.Przyciagnij partnera przez swoje ciepło i zrelaksowane zachowanie i wiedz ,ze Niebo troszczy sie o wszystkie szczegóły dla was obojga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się dowiedzieć ile aniołów jest aktualnie przy mnie?

z góry dzięki

 

Na pewno, twój Anioł Opiekunczy-Anioł Strórz.A co ci da wiedza o liczbie Aniołów...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka dla manifestacji-aby zamanifestowac szybko,myśl o swoich pragnieniach gdy śpiewasz,nucisz lub grasz muzykę.Muzyka jest potężnym sprzymierzencem na twojej duchowej ściezce,bo służy zwiekszeniu twoich mocy manifestowania.Poprzez ta karte,jesteś zachęcany do słuchania muzyki takiego rodzaju ,jaki pasuje do twojego nastroju,i tak często jak to tylko możliwe..Poruszaj sie w takt muzyki i oddychaj głęboko gdy jej słuchasz,wyciagajac energię z każdej nuty..Wyobraż sobie ,że twoje marzenie juz sie spełniło i poczuj tę rzeczywistośc w swoim żołądku jako ciepło,spokój lub ekscytację.Poczuj wdziecznośc w swoim sercu.I cieszac sie tymi uczuciami zacznij spiewać lub nucić.Taka wykonana przez ciebie muzyka wysyła twoja manifestacje w eter,gdzie stanie sie namacalna i rzeczywista!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację muzyka we wszystkim mi towarzyszy i zmienia się jak moje nastroje i sytuacje, w których jestem. Potrafi mnie odprężyć, rozbawić, rozmarzyć albo wycisnąć łzy z moich oczu..To piękne i ciekawe, że zwróciłeś uwagę właśnie na muzykę.. Mam jeszcze prośbę o aniołki na teraz,na ten miesiąc, na moje rozterki i tęsknoty oraz mysli o partnerze, który jest na urlopie... Pozdrawiam (ja ur 14.02.1969)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...