Skocz do zawartości

Brat zmieniajacy sie w kota


martix

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiaca moje sny sa bardzo niepokojace...a moze ja sama sie czegos boje...Przede mna szykuje sie troche zmian ,nowa praca,zmiana mieszkania no i przyjaciel z ktorym mieszkam chce otworzyc wlasna firme.Troche sie tego boje...Dzisiaj snila mi sie cyganka ktora odwiedzila moj dom w ktorym mieszkalam jako dziecko...chciala mi powrozyc ...pozniej mowila ze ja wyslali z kosciola do mnie a jak jej odmowilam to zaczela rzucac na mnie jakies okropne zaklecia...Pozniej bylam w domu u moich braci ...ktorych obecnie rzadko widuje bo mieszkam poza granicami kraju..Byli mlodsi niz w rzeczywistosci i troche inni...zauwarzylam ze jeden z nich ma twarz pol kota pol czlowieka ...ach...najpierw byl normalny tylko mial strasznie brudne zeby...wydaje mi sie ze byly zakrwawione ...z tad moj strach...Kazalam mu sie isc umyc no i pozniej zauwarzylam ze mial on troche jakby szczenke kota,a pozniej to juz caly zamienil sie w kota...Pamietam tylko ze jak byl jeszcze czlowiekiem zawolal mnie i pokazal zegar ktory nagle zaczal chodzic do tylu...pozniej gdzies uciekl juz jako kot.A potem widzialam we snie siebie jak spie albo bylam po prostu na pol przebudzona i czulam ze skacze po mnie kot(ktorego w rzeczywistosci nie mam)i czuje ze on dalej jest u mnie w pokoju ...strasznie krzyczalam az do calkowitego przebudzenia....to bylo bardzo realne i strasznie mnie zdziwilo bo kotow nie mam i nigdy zaden nie ma mozliwosci dostac mi sie do mieszkania...Wiem tylko ze kot to zly znak....jak bardzo moze byc on jednak zly???Czy powinnam uwazac na cos szczegolnego????Z gory dziekuje za pomoc:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...