Jump to content

zastrzyk......


pani_zima
 Share

Recommended Posts

witam : )

 

śniłam tak...byłam chora (nie wiem na co) i poszłam do gabinetu pielęgniarek. tam jedna z pań zrobiła mi zastrzyk w...wewnętrzną stronę dłoni. patrzyłam potem na czerwoną kropkę - pozostałość po ukłuciu.

 

będę wdzięczna za interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Pysiaczek właśnie o to chodzi, że nie czułam nic szczególnego...tak jakby zastrzyk w dłoń był ogólnie przyjęty. jakby tak miało być. jednak najbardziej w pamięć zapadła mi ta czerwona kropka..pozostałość

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem miało w Twoim życiu miejsce jakieś przykre wydarzenie, sytuacja, która pozostawiła ślad na swobodzie Twoich kontaktów z ludźmi, otwartym wyrażaniu swoich uczuć, emocji.

Nie musiało być to wydarzenie ogólnie uważane za niemiłe, ale wydaje mi się, że Ty za bardzo wzięłaś je "do siebie"...

Link to comment
Share on other sites

Przyjmowanie zastrzyku czasami odnosi się do tego jak bardzo podatni jesteśmy na cudze wpływy - nie tylko w sposób negatywny. We śnie b←łaś chora, a zastrzyk miał zapewne działać jako lekarstwo, może więc ktoś ma na Ciebie dobry wpływ, kiedy jest Ci źle potrafi Cię pocieszyć.

Czy to była prawa dłoń?

Link to comment
Share on other sites

tak mi się wydaje, że zastrzyk miał być uzdrawiający ( pozytywne zdarzenie, pozytywna znajomość), jednak ten ślad po nim coś oznacza pewnie i czy lewa ręka ma tutaj jakieś znaczenie? ta od serca?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...