Skocz do zawartości

dziwny sen(kościół, papier, zastrzyk)


NiceKate7

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że byłam w kościele, siedziałam w ławce i trzymałam papier toaletowy którym się wcześniej natarłam i był brudny. Gdy na mszy była komunia, poszłam po opłatek to trzymałam w ręku ten papier i zasłabłam, wszyscy w kosciele muwili o zasłabła jak by mi wspułczuli. Przyjechała karetka pogotowia i zaczeli mi udzielać pomocy, założyli mi na szuje takie coś co usztywnia kręgosłub i wynieśli mnie na noszach z kościoła. Potem leżałam bokiem i zrobili mi dwa zastrzyki w pupe. W między czasie tak otwierałam lekko oczy żeby mnie nie widzieli i widziałam niewyraźny obraz. Co może oznaczać ten sen? bo troche dziwny jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NiceKate7, wydaje mi się, że postąpiłaś w sposób nie do końca uczciwy (brudny papier toaletowy) i teraz ciągnie się to za Tobą.

Jesteś w kościele, czyli wyrażasz skruchę i chcesz przyjąć komunię - oczyścić się.

Tracisz jednak przytomność co oznacza, że czujesz się w tej sprawie bezradna i chciałabyś aby ktoś Ci pomógł - podał gotowe rozwiązanie, antidotum, choć wygląda na to, iż Twoja sprawa nie wzbudza zbytniego zainteresowania otoczenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...