Skocz do zawartości

Emeya

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocna dłoń w sytuacjach, kiedy sobie nie radzisz z życiem.

Impuls światła, gdy mrok nie pozwala Ci spać i żyć spokojnie.

 

Podarunek spokojnej egzystencji :)

 

* Egzorcyzm

* Blokowanie źródła negatywnych wpływów

* uwalnianie domu/mieszkania

 

Cenę za uwolnienie ustala Opiekun Duchowy, przeważnie ok 70-90 zł w żadkich sytuacjach do 200zł.

 

Miejsce: Warszawa, Szczecin, Zielona Góra

 

W wyjątkowych sytuacjach także na odległość.

 

Emeya Angelisme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otulam z miłością, bezcennie;)

 

jak umiesz zobaczyć, jak... to powiem Ci kiedy i na kogo masz patrzeć. Przed-w trakcie-po.

 

słoneczności Iwanov-cynizny czarowniku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Otulasz miłością i światłem za pieniądze,to mi się kojarzy z prostytucją.Sprzedawana miłość.Nadal pytam w jaki sposób odprawiasz egzorcyzm,jaką metodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otulanie i oczyszczanie to całkiem dwa odmienne tematy. Otulanie to jak słoneczne świecenie słońca;) Słońce świeci dla każdego:)

 

W temacie Twojego pytania, interesuje Cię mechanizm oraz skutek czyszczenia czy tylko "samo wiedzenie"?

Jak to pierwsze: patrz mój post wyżej cyniczny czarowniku. To widać bez tłumaczenia dla osób, które widzą i znają.

Jeśli interesuje cię to drugie: pozostawię Cię zatem w błogiej nieświadomości, bo jeśli pytasz o "metodę" to .... doprawdy nie mam czasu na tak długie tłumaczenie:)

 

Pozdrawianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Czyli oklepane pierdu pierdu i same ogólnie,brak konkretów,takich naciągaczy pełno w świecie.Dla laika i desperata będzie to wyglądało zachęcająco,przyjdzie ktoś poklepie modlitwę czy dwie i to czyni z niego egzorcystę.

Oczyszczanie to nie to samo co egzorcyzm,mylenie pojęć.Pisz dalej,to tylko powiększa pieczątkę z napisem"Naciągacz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji, jednak mimo to wyciągasz swoje wnioski na podstawie swojego światopoglądu.

Zaproponowałam Ci obserwację osoby przed- w trakcie-po.

To najlepsza reklama-dowód, których de facto po 12 latach pracy, wielu testach i sprawdzianach, wieloletniej współpracy z lekarzami, TVN etc nie czuję potrzeby dawania komukolwiek, kto pisze z poziomu konfrontacji.

 

Pozdrawianki otulanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Ne.Ja widzę i znam się.Jednak,wielu jest laików co nie widzą i nie znają,ale dzięki temu co piszesz będzie nieco szersza perspektywa.Dziękuję za współprace.

Jakich 12 latach pracy,nad czym,jakim system,jaki testach.Wieloletnia praca z lekarzami?Każdy może tak powiedzieć.Praca w tvn kojarzy mi się ze sprzedajnymi pseudowróżkami,mają współprace z nimi także ludzie wciskający,że są egzorcystami z kościelnego nadania,Kościół nie daje takich uprawnień osobom świeckim.

Czujesz potrzębę,bo umieszczasz reklamę i dajesz cennik.Czyżby współpraca z tvn nie zapewniałą dostatecznej reklamy i chleba?

Standardowy scenariusz,zadane konkretne pytania,brak konkretnych odpowiedzi,teraz mówisz,że nie odpowiesz na pytania z mojej winy,post dalej nie chciałaś odpowiedzieć bo za długo musiałabyś tłumaczyć.Kiepsko pani jasnowidzko-egzorcystko czy co tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że napisanie jakim systemem się posługujesz było by słuszne ;] Nie każdy ufa danemu systemowi itp.

Oraz jakbyś napisała o swoim doświadczeniu to też mogło by poświadczyć o czymś.

 

Takie zaoferowanie płatnej pomocy wymaga profesjonalizmu i przedstawienia czegoś o sobie. Jak już się płaci to chce się wiedzieć za co i jakim sposobem.

Nie chciała byś kupić taniego dobrego auta gdybyś wiedziała ze jest np. kradziony czyż nie ? Chyba wiesz o co mi chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałam Ci obserwację osoby przed- w trakcie-po. Wszystko w tym temacie.

 

Jeśli szukasz dowodu, widzisz, znasz - to jest jasny układ.

Jeśli szukasz konfrontacji- będziesz pisał dalej- ja rezygnuję z bezproduktywnego pisania.

 

Otulam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Bezproduktywne to fakt,jak nie można fachowo podać konkretów to kiepski majster.Mam nadzieję,nim ktoś skorzysta tu z usług,przeczyta temat i wyciągnie wnioski.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeya, Iwanov tak ma ^.^ przyzwyczaisz się ;]

 

W każdym razie możesz się odnieść do mojego poprzedniego posta ?

Załóż ze wiekszośś ludzi nie jest w stanie " zobaczyć " tego, skąd oni mogą wiedzieć że warto skorzystać z Twojej pomocy ?

Ja osobiscie bym nie zaryzykował skorzystania z pomocy od osoby która nic nie chce o sobie napisać ani o sposobie działania - wydaje mi się to logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowo, nie ma czegoś takiego jak "system". Tak jak nie ma jednej słusznej religii.

Nie ma monopolu na Bogu. Nie ma systemu, bo każde oczyszczanie/uwolnienie - egzorcyzm zawiera w sobie wiele aspektów.

Od badania aż po oczyszczenie ciała z toksyn powstałych w trakcie zmiany energetycznej i implantacji.

 

Egzorcyzmem nazywam: Uwolnienie od każdej formy implantacji (duchy, demony, Istoty) zarówno powstałej w wyniku "pracy" własnej jak i nałożonej poprzez celowe działania energetyczne (magia, uroki, rytułały)

Ponadt to: zablokowanie wpływu energii przeciwnej w przypadku magii oraz wpływów ludzi, który celowo działają na szkodę.

Oczyszczenie ciała z blokad powstałych zarówno na poziomie DNA (komórki=umysł) jak nałożonych poprzez długo istniejace nałożenie blokad, podpięcia, działania inne ( jest ich troszkę)

Oczyszczenie ciała na poziomie fizycznym, czyli odnowienie komórkowe. Cofnięcie wieku biologicznego (max do 21 r.ż)

Uzdrowienie jeśli jest konieczne.

 

Modlitwa, jest potrzebna do wyciszenia, do zharmonizoania siebie.

Harmonia jest potrzebna by wibracje podniosły się na najwyższy poziom Człowieka, na który z kolei schodzą (najniższy dla Nich) Opiekunowie i Istoty Światła. Jak ich nazywam Umiłowani w Świetle, ale to moje nazewnictwo.

Ichne: Stwórca, Bog, Pan BZ, Duch Święty, Archaniołowie (nie uczestniczą w egzorcyzmach, pomocne w ostanich fazach-opieka, ochrona, prowadzenie- ponieważ aby pozostać z Nimi w kontakcie wystarczy już nie wielki poziom wibracji - w porównaniu z resztą Świtlistych)

 

Resztę proponuje obserwować. Drzewo poznaje się po owocach a nie po pisaniu o Nim.

 

 

Obejmuję

Emeya Angelisme

 

P.S. z kościołem, religia jakąkolwiek proszę tego nie kojarzyć ani nie łączyć.

Edytowane przez Emeya
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję.

Wyjaśnię także dlaczego pisze o "pomocnej dłoni".

Stawki do 2010 roku miałam inne, są one nadal na mojej stronie, da zalogowanych. Egzorcyzmy wykonywałam za kwote nie niższa niz 3000zł a bywały i takie po 6000zł.

Od około 4 m-cy Góra wyznaczyła nowe stawki, własnie takie 70-90-200zł. Jest teraz czas dużych zmian energetycznych na ziemi. Wg nich jest tutaj "wojna" o dusze i wielu walczy w swoim świecie o siebie samego.

Trzeba ludziom pomóc, i dotrzeć do większej ilosci osób pogubionych. To kwestia nie tylko egzorcyzmów.

"Emeya" jest znana jako osoba dobra ale droga. Moje usługi do tej pory były usługami dostępnymi tylko dla osób mających pewien status finansoway, albo docierali po wykorzystaniu wszystkich możliwosci (tzn ostatnia deska ratunku).

 

Teraz wyciągam dłoń do każdego. Te same działanie, wspierane a także i prowadzone przez Górę- stawki minimalne.

 

Obejmuję

 

Emeya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowo, nie ma czegoś takiego jak "system".

 

to jest Twoje zdanie. czy jest fachowe czy nie, pozostaw innym. ja np. uważam że systemy jak najbardziej istnieją, są też tego implikacje.

Ktoś Cię uczył, podejrzewam że ta wiedza była w przeszłości już używana, istnieje może nawet tzw. linia przekazu.

 

czyli odnowienie komórkowe. Cofnięcie wieku biologicznego (max do 21 r.ż)

 

zakładam że przeprowadziłaś badania np. chromatyny DNA żeby coś takiego pisać.

chętnie zapoznam się z wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Góra ustala stawki płacy.Zmiany na świecie.Wojna o dusze.Tak ogólnie nie wiem w jakich kręgach jesteś znana,ale chyba nie magiczno-ezoterycznych.Teraz mamy fart bo kryzys dotknął i świat duchowy chyba.Zabawne jak bardzo zależysz od kaprysów jakiś istot,nieważne jak je nazywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest moje zdanie. Pisze w swoim imieniu.

Tak byłam uczona, nadal jestem, zapewne zawsze będę.

Nauki które pobieram, są naukami pobieranymi w świecie energetycznym.

Człowiecze przekazy są zawsze zabarwione ich interpretacją i chęcią nazwania "niemożliwego".

Każdy kto bywa w światach Energetycznych wie iż przekazy od nich są tłumaczone poprzez pś na obrazy, słowa, artyfakty, symbole.

 

Ile ludzi tyle szkół/lini/implikacji/przetworzeń.

 

Odnowienie komórkowe jest widoczne "gołym okien" oraz odczuwane na poziomie jakości zycia.

Tak, jeśli ktoś chce takich badan i je opłaci chętnie poddam jedną z osób którą prowadze, bądż będę prowadzić.

 

Dla osób posługujących się wahadłem oraz jasnowidzących "działanie i efekt" jest do zbadania/zobaczenia.

 

 

Obejmuję

Emeya

 

P.S.

Przypominam, iż rozmowa toczy się na tematy subtelne a nie roboty budowlane czy hydraulikę.

Branie interpretacji przeżyć i doświadczeń duchowych pod "mikroskop" jest bardzo złudnym zadaniem.

Tak samo jak chęć zrozumienia Stwórcy jest praktyczna niemozliwością dla jednej Duszy usytuowanej w ograniczeniach ciała i umysłu.

 

Fizyka kwantowa bierze się oczywiscie za "rozpisywanie, rozczłonkowanie" wielu wierzeń, teorii.

Działania Boskie jak i z planów Luceferycznych są jednak do zrozumienia poprzez serce, nigdy umysł.

 

Tak prosze czytać, działać..

 

Każde działanie osoby zostanie ocenione. Nie, nie przez Was, Nas. Pozostawcie to Im:)

 

Z miłością...

 

Em

Edytowane przez Emeya
ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowienie komórkowe jest widoczne "gołym okien" oraz odczuwane na poziomie jakości zycia.

Tak, jeśli ktoś chce takich badan i je opłaci chętnie poddam jedną z osób którą prowadze, bądż będę prowadzić.

 

ok, więc nazwijmy to rozświetleniem komórek, poprawą samopoczucia, człowiek wydaje się ładniejszy (i jest).

to jednak jest trochę daleko od takich stwierdzeń jak pisane wyżej.

uważam że to wprowadzanie w błąd, ot reklama :)

 

 

branie za egzorcyzm pieniędzy z taką ilością zer, wynika zapewne z faktu

że jest to rzecz trudna jak mniemam ? ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Widzę brak logiki.Raz mówisz by nie robić tego religijnie a pada tutaj Stwórca i Lucjan.To takie spojrzenie czysto europejsko-chrześcijańskie.

Co do świata duchowego to artefakty,tylko że chyba mówimy o przedmiotach mocy i innych tego typu rzeczach charakterystycznych dla innych kultur.

Teraz mówisz,by nie brać naukowo a post dalej padł termin DNA.Duży niefajny misz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

emeya zaproponowała w tym temacie swoja pomoc/usługę, także nie ma potrzeby podważać jej autorytetu Iw ani tez toczyć jakaś bezsensowna walkę o własne poglądy... proponuje tą rozmowę przenieść na gg lub Pw. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EmptyHand

Dawniej szamani, czy znachorzy bądź też wszelkiej maści innego rodzaju masa uzdrowicieli, chodziła po świecie, bądź też osiadły tryb życia prowadziła służąc swym społecznościom jeno za wikt i opierunek a że sowity był, to tylko i wyłącznie wychodziło z dobroci serca tych ludzi. Teraz najwidoczniej nalezy płacić za coś takiego, z tego i wyłącznie powodu, że ezoteryk (jakiekolwiek pobudki by nim nie rządziły i jakikolwiek system by nie reprezentował) woli zamiast iść do pracy i swoim ludzkim wysiłkiem zarobić pieniądze, woli to zrobić za pomocą talentów, które z racji tego, że śmie mówić, że Światłości służy, winien czynić za darmo. Ba! Rozbudzać owe talenty winien w innych by mogli oni zobaczyć, że też są duszami w ciałach zamkniętymi i w sobie mają cząstkę boskości, którą rozwijać mogą.

Cóż to za Oni? Co masz na myśli mówiąc o owych Istotach? Czemu wyższe Istoty w ogóle zmieniły tak swój światopogląd? Z istot, które bezinteresownie udzielały swojej energii i swojego wstawiennictwa, na podejście pragmatyczne, utylitrnae i nastawione na zysk? Tak teraz wyglądają słudzy Światłości? Na mój chłopski rozum, to coś tutaj nie gra.

Efekty, o których Ty tutaj mówisz, można uzyskać za pomocą własnej nad sobą pracy i do tego winno się ludzi nastawiać. Jest metoda Silvy, pracy z podświadomością, pracy z energią, czakrami, modlitwa aktywna... Z tego wszystkiego to najtrudniej samemu wypędzić demona z siebie, ale skoro jest walka o dusze, o której wspomniałaś, to czy dusze nie powinny dostawać wędki, zmaiast ryby codziennie na talerzu przez Boga przyniesionej?

 

Dobra, dość tych bzdur. Słyszałaś o wpływie autosugestii? Otóż gdy potrzebujący pomocy szuka pomocy i znajduje takie piękne i bogate w "światło" nadzieji i miłości, to wierzy w to, że mu to pomóc może a gdy za to zapłaci w jakikolwiek sposób, to wierzy jeszcze bardziej no bo w końcu wyadał na to sporo kasy. Tak na dobrą sprawę poprzez tą wiarę, którą mają ludzie, im się dzieje w życiu to, co im się przytrafia a w trakcie takich seansów, które oferujesz, to oni tak na dobrą sprawę wykonują razem z Tobą ogromny wysiłek. Gdyby byli zablokowani, gdyby nie chcieli pomocy, to byliby jak mur, który cięzko przebić bo człowiek to jednak, mimo swojej głupoty, bestia, która potrafi się blokować przed wpływami niebezpiecznymi dla niej (choćby przez wiarę w brak takich wpływów). Cofnięcie wieku biologicznego do 21 lat, oczyszczenie, odblokowywanie... To wszystko ludzie sami potrafią....

Skąd ten wniosek? Spotkałem się z dziewczyną, która jest totalnie zielona z tematów ezoterycznych, ale coś tam ostatnio zaczęła się interesować tym. Zgadałem się z nią bo ją zaciekawiły słowa o oczyszczaniu i poprawie życia z moich ust etc. Kazałem jej stanąć w rozkroku, zamknąć oczy, wziąć kilka głębokich wdechów i skupić się nad tym by w tej ciemności zobaczyć czakram podstawy. Na samym początku nie widziała, ale ja jej to lekko "rozświetliłem". Dalej, przez następne półtorej godziny ona sama pracowała a ja jej dawałem tylko małe wskazówki i szło jej cudownie.

Nie wziąłem od niej ani złotówki. Powinienem, pani Otulam Światłem?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez EmptyHand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov
emeya zaproponowała w tym temacie swoja pomoc/usługę, także nie ma potrzeby podważać jej autorytetu Iw ani tez toczyć jakaś bezsensowna walkę o własne poglądy... proponuje tą rozmowę przenieść na gg lub Pw. :)

 

pozdrawiam

 

Jest.Jeżeli ktoś coś pisze musi liczyć się,że zostanie zweryfikowane.To jest kwestia konkretów.Nie poglądów.Przypomnę,że to nie pomoc.To reklama usług,które nie są za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, przez następne półtorej godziny ona sama pracowała a ja jej dawałem tylko małe wskazówki i szło jej cudownie.

Nie wziąłem od niej ani złotówki. Powinienem, pani Otulam Światłem?

 

czemu nie ? widzisz, w naszej kulturze, zniszczonej dziesięsiną i konkordatem, słabo rozwinęło się przyzwyczajenie do odwzajemniania

za usługi duchowe kasy.

jedni ludzie mają pieniążki, drudzy umiejetności - wymieniajmy się :)

 

proponuję, w myśl takiej "ekonomii", EH, bądź murarzem, i bierz kasę "co łaska", bądź kimkolwiek z zawodu - np. też posługa - lekarzem - i też co łaska :)

mi to pasi, ale świat tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EmptyHand

Ja też będę brał za to kasę jakby to miało być moje jedyne źródło dochodów, ale nie jest a poza tym... jak mi ktoś mówi, że mu wyższe istoty dyktują ile ma za co brać a do tego pitoli coś o bezinteresownej miłości, to mnie krew zalewa bo to tak jakby kochać swoją matkę, ale brać za to pieniądze. Całość z gadką, że owe wyższe istoty patrzą i nas ocenią z tego com mówimy etc. pachnie mi ostro channelingiem w stylu "Andromedanie patrzą i widzą, że wam jest źle. Czekają na wasz sygnał, że jesteście gotowi położyć kres Tym, Którzy Wami Manipulują i zagłosujcie i wpłaćcie pieniądze na kampanię waszego zbawcy, Barracka Obamy". No bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...