Jump to content

targowisko, dzieciece ubranka


KasienkaNurek
 Share

Recommended Posts

Snilo mi sie ze bylam na targu, i bylam ubrana bardzo modnie jak modelk,a czyli mialam na obie ladna modna czapke, bluzke i dzinsy. Patrzelam co jest na targo ciekawego.Na jednym straganie z ciuchami spotkalam moje dwiekolezanki z klasy, z ktorymi chodzilam kiedys w techkimum. Cieszyly sie one na moj widok. Potem chocialam po tagru z jedna koleznka i widzielismy najpierw stragan z ubrankami dzieciecymi dla malych chlopcow(niemowlakow), byly niebieskie. A potem zatrzymalismy sie na straganie(byl on zakryty) z ubrankami dla dzieczynek(byly rozowe) Kolezanka muwila ze jakie sliczen byly, a ja wtedy powiedzialam ze bede miala najpierw chlopca, chociasz nie jestem w ciazy. W rzeczywistosci nie jestem, ale mi sie marzy powiekrzyc rodzine. Co moze oznaczac ten sen? pozrawiam

Link to comment
Share on other sites

Modne ubrania w snach to poczucie własnej wartości oraz akceptacji przez środowisko, brak większych kompleksów. Odzwierciedlają one w pewnym sensie wnętrze śniącego. Czapka jest znaczeniowo powiązana z głową, a więc mówi o twórczości umysłowej, poglądach, ale także o... dumie. Bluzki zwykle mówią o okazywaniu uczuć jako takich, a spodnie to męskość (w przypadku kobiety noszącej spodnie chodzi o dominację w związku), ale w dzisiejszych czasach właściwie każda kobieta nosi spodnie, więc ten symbol odłożyłabym już do lamusa.

Dalsza część snu nasuwa jednak myśl, że może faktycznie w Twoim przypadku chodzi o pewną "męskość" charakteru. Nie wykluczam oczywiście, że sen mógł dotyczyć jednak dzieci i prawdopodobnie tak jest, ale dziecko oznacza także nas samych - może być tak, że te dwie koleżanki zawsze kojarzyły Ci się z osobami bardzo dziewczęcymi, a w sobie dostrzegałaś coś z chłopczycy i wysuwało się to zawsze na pierwszy plan :) Argumentem za tą wersją jest targ - ma podobne znaczenie do sklepu, który oznacza kontakty z ludźmi i wymianę między nimi, na przykład wartości czy poglądów.

 

Byłabym wdzięczna za komentarz :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...