Jump to content

Czy właściwie zinterpretowałam symbol?


marzena91

Recommended Posts

Witam po raz kolejny.

 

Miałam dzisiaj sen, bardzo banalny, więc powiem tylko, że byłam z moimi rodzicami i siostrą w hipermarkecie, w którym był palnik i można było w tym palniku coś ugotować, więc przyniosłam z domu swój gulasz i postanowiłam go dokończyć w sklepie (?), ale ktoś z klientów mi go zabrał (?). Sama do tej pory nie wiem o co chodziło w tym śnie, więc przejdę do końcówki. Na końcu poszłam z ojcem do działu z odzieżą. Zobaczyłam kurtki, znalazłam swój rozmiar (swoją drogą kurtka była podobna do tej, którą posiadam obecnie, miała identyczny, fioletowy kolor). Podchodzę do lustra i nakładam, ale okazała się lekko przyciasna. Ojciec mówi do mnie, że w ciąży się nie zmieszczę. Ja mu odpowiedziałam: "No tak, nie zmieszczę się". W tym momencie moja bluzka się podwinęła do góry i zobaczyłam w lustrze swój brzuszek, chociaż nie jestem pewna, czy to był brzuch kobiety w ciąży... Przez cały sen nie miałam pojęcia, że jestem w ciąży, dopiero końcówka snu mi to uświadomiła.

 

Teraz pytanie, czy tę sytuację można podciągnąć pod symbol "ciąża"? Kilka miesięcy temu też miałam sen, w którym byłam pewna, że jestem w ciąży (sytuacja również podobna - oglądałam ubrania) i sprawdziło się - dostałam się na wymarzone studia. Czy w tym przypadku będzie tak samo?

 

Dodam, że nie mam pojęcia, dlaczego był tam mój ojciec, którego raczej nie darzę sympatią, a nie było mojego brata, z którym mam normalne stosunki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...