Skocz do zawartości

Wypadek samochodowy


upiortm

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM CHCIAŁBYM ABY KTOŚ ZINTERPRETOWAŁ MÓJ SEN BO MNIE STRASZNIE DRĘCZY A WIEC TAK...

 

Jadę samochodem z moją mamą po prostej drodze.. jakiś samochód wyprzedza inny i nagle wprost samochód wlatuje na mnie na czołówkę.. Taka szybkość była iż samochód przelatuje przez moje auto przy tym ucinając dach (stronę kierowcy tylko) ja od razu patrze na mamę czy nic się jej nie stało a ona o własnych siłach wychodzi z samochodu cała i tylko się patrzy na mnie.. czuje ból głowy tak jakbym miał rozharataną czaszkę. wychodzę jakoś z samochodu kładę się na ulicy i po chwili tak jakbym umierał lub zemdlał i obudziłem się.. w tle słyszę karetkę pogotowia.. Chciałbym dodać (może ma to coś wspólnego) iż mój tata zmarł na raka na początku czerwca.

 

Z góry dziękuje za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze po smierci ojca (wspolczuje i bardzo mi przykro) podswiadomie zostales glowa rodziny.

Mozliwe ze obawiasz sie tej drogi przez zycie... ? Obawiasz sie ze nie podolasz swoim obowiazkom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że ten sen świadczy o problemach, które nagromadziły się przez jakiś czas,mogą być to problemy materialne bądź emocjonalne.Jakąś nieprzemyślaną decyzją skomplikowałeś sobie życie i to spowodowało,że nie potrafisz się pozbierać i ogarnąć tego wszystkiego,jednakże jeżeli będziesz sukcesywnie i racjonalnie działał Twoje życie się odmieni.Natomiast jeśli chodzi o mamę to otocz ją szczególną opieką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ty kierowałeś?

Jeśli byłeś tylko pasażerem, to twoja mama mimo śmierci twego taty(wyrazy współczucia) jest odpowiedzialna za rodzinę, podniesie się po tej stracie i będzie stanowić dla ciebie podporę, równocześnie szukając u Ciebie wsparcia.

Jeśli natomiast kierowałeś to zdajesz sobie sprawę, że jako mężczyzna stałeś się głową rodziny, martwisz się o swoją mamę(ale ona da sobie radę, bo ma ciebie), ale zapominasz o sobie. Możesz czuć się przytłoczony sytuacją i obowiązkami które są dla Ciebie nowe - ten ból głowy. Karetka pogotowia sugeruje, że otrzymasz skądś pomoc, wsparcie w tej trudnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...