Skocz do zawartości

Moje ulubione zwierzaki


agnieszka20

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze chlopak,dlatego sie tak nim zachwycam.mam dwie samice wiec teraz "meska"reka sie przyda w kociej rodzinie;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 519
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • elektryczna

    72

  • Rita

    45

  • Agulindula

    38

  • olechos

    38

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio znalazłam zdjęcie mojej Kici. Było robione jakieś 14-15 lat temu :!:

Niestety nie mam skanera i nie mogę go teraz pokazać. Była wtedy malusia i śliczna. Biała w szare łaty, różowy nosek. Powiecie, że dużo jest takich, ale moja Kicia była jedyna...Śni mi się czasem do tej pory.

Aj, ciężkie życie miała ta moja Kićka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z was bezie wiedzial co zrobic jesli kotkowie malemu oczka ropieja bardzo?mojemu malemu Ramzeskowi oko wlasciwie jedno ropieje.Juz chyba wszystkiego probowalam i nic...krople,przemywanie co jakis czas woda,i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne maleństwo. Żal mi również elektryczna Twojego kociaczka. Tak ładnie o nim pisałaś. Ale życie rodzi życie. Kociczka na pewno powije jeszcze nie jedną śliczną kruszynkę :grin:

 

Malvia fajniutki ten Twój staruszek. Taka mała gapcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcielismy jamnika ale kiedy go zobaczyłam serce mi ścisnęło z żalu bo mieszkał starej szopie na wsi.Nie mogłam go tam zostawić.

Teraz jest typowo miejskim i wygodnym psem,bardzo przytulaśnym i łagodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on jest poczciwy.Wczesniej jako dziecko miałam psa który był dość agresywny ale ten jest łagodny jak baranek.

Masz racje że to on mnie wybrał bo kilka dni przed zamierzonym kupnem jamnika pojechalismy na wieś i tam go znalazłam.Może nie jest rasowy ale za to przekochany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boadicea jeśli się uda to oszaleję :mrgreen:

 

grzywacz002ox7.th.jpg

 

[ Dodano: 2007-04-18, 22:47 ]

Niezupełnie, jest link zamiast obrazka :???:

 

to moze tak grzywacz002ox7.th.jpg

 

[ Dodano: 2007-04-18, 22:52 ]

Yes, yes, yes banan.gif

 

To teraz zbliżenie grzywacza grzywacz002atz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Niestety , ale kotek mi zdechl....moj Ramzesik malutki.... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

 

elektryczna bardzo mi przykro :cry: :cry: :(

 

[ Dodano: 2007-04-21, 21:56 ]

Malvia, fajniutkiego masz pieska :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja lubie wszystkie zwierzaki. Nawet te ktore nie sa piekne. Uwielbiam zaby, bo maja piekne oczy, nietoprze, bo maja slodkie mordki, a myszy wprost uwielbiam *.* Osobiscie posiadam pieska, trzyletniego kundelka ktory wyglada jak miniaturka owczarka niemieckiego. jest tak inteligentny ze podejrzewamy z rodzina iz w poprzednim wcieleniu byl czlowiekiem :cool: Chcialabym miec tez kota, ale jedno zwierze wystarczy na razie, a w miescie trudno trzymac koty bo sie mecza i strach wypuscic je na dwor bo wszedzie auta jezdza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, zazdroszcze Ci :) Tyle kociakow, to pewnie tez sporo roboty. Osobiscie zawsze chcialam miec kota, ale jako dziecko cierpialam na alergie, a kiedy mi przeszlo (jakims cudem) mieszkalismy juz w miejscu gdzie kotek nie za bardzo dobrze by sie czul. Jesli zdolam wyprowadzic sie gdzies na wies czy w okolice to napewno bede miala duzo kotow : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Bellunia właśnie śpi po narkozie.

Jest łysuleńka, jedynie końcówkę ogona, główkę i dolną część łapek ma kudłate.Byłyśmy dzisiaj u fryzjera i mam teraz pstrokatego lwa :D

Czekam aż się obudzi i powiem Wam cichutko - mam cykora. W końcu to narkoza. Ciągle sprawdzam, czy oddycha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

boadicea, obudzi się :grin:

 

wczoraj miałam w pracy do czynienia z zwierzątkiem a raczej z owadem - miałam w moim pomieszczeniu osę - myślałam, że mnie będę musiała wyciągać żądło, ale na moje szczęście przestraszyła się kolegów :mrgreen: no ale ciągle zerkałam gdzie lata - a latała jak szalona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudziła się i bryka - mój łysolek kochany :D

Troche wczoraj wymiotowała, ale to normalne po narkozie, potem bidusia zarzucała troszkę tyłeczkiem, ale jak w nocy przyszła na pieszczoty i się rozmruczała - wiedziałam, że wszystko jest ok :D

Dzisiaj jest zimno, wiec jej nie puszczamy zbyt czesto, ot zeby sie załatwiła. Zaraz zresztą wraca, bo zimniutko jej :D

Za 2 tygodnie bedzie sliczna, teraz wygląda uroczo szczurkowato-pudlaście (zostawioną ma główke, dolne części łap i końcówkę ogona :D). Teoretycznie - jak lew. W praktyce jak pudel.

Moja kochana dziewczynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki, zwierzaki... Mam Grzegorza, Tusię i Bąbla :P

Grzegorz to zwierzę rasy ludzkiej. Tusia to królik nieznośny a Bąbel to stary pies wielorasowy. Aktualnie pies mieszka z moimi rodzicami a ze mną Grzegorz i Tusia.

Chciałabym jeszcze jakiegos wielkiego psa ale mężczyzna kocha koty i nie wiem na jakie zwierzątko sie zdecydujemy. Szczerze mówiąc to ja kotków nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalam e-maila od organizacji Viva! (jak na obronczynie praw zwierzat przystalo), z prosba o pomoc dla dwoch zrebakow z Zarnowca. Calosc jest dostepna na stronie http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=180&cHash=8ce8d03caf .

Tak sobie pomyslalam ze im wiecej osob sie o tym dowie, tym wieksze beda szanse tych dwoch koni. Jesli dowie sie o nich dosyc osob, i kazdy da chociarz zlotowke, moze uda sie je uratowac. Cierpialy cale swoje krotkie podle zycie, i teraz uwazam ze zasluzyly aby oddac je komus, kto stworzy im przytulny dom. Nie moge patrzec na takie okrucienstwa. Gdybyscie poswiecili ciut swojego czasu i rozpowrzechnili te informacje wsrod znajomych, bylabym wdzieczna, i nie tylko ja, ale wszyscy ktorzy teraz pracuja nad tym aby uratowac Maline i Morelke.

Dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam suczkę o imieniu Bajka. Cała rodzina wróżyła, że to będzie wyżeł a wyszedł ... karzeł. Teraz to 'podkołdernik leniwy' - wcześniej - 'koszmar galopujący'. Zjadła mi panele w przedpokoju, wykopała dziurę w dwóch kanapach i fotelu, zdrapała wyciszającą okleinę z drzwi a także przymierzyła mój jesienny płaszcz ... :smile: Codziennie budzi mnie do pracy wkładając mi swój nos w oko :smile:

Została zabrana od okropnego pijaka, który chciał pozbyć się szczeniaków w 'tradycyjny' sposób.

 

Chciałabym zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku - to moje największe marzenie.

Zwierzęta są cudowne - każde na swój niepowtarzalny sposób - i znacznie mądrzejsze od ludzi...

 

[ Dodano: 2007-06-23, 20:57 ]

Szczerze mówiąc to ja kotków nie lubię.

Ze mną też tak było dopóki moja mama nie wzięła z działki małego kotka. Teraz to już duży kocur z charakterkiem i ostrymi pazurkami ... Zwasze, gdy odwiedzam mamę to go trochę tarmoszę - a jak drapie, to zmniejszam mu dopływ tlenu ...

Strasznie podoba mi się w kotach to, że chodzą własnymi ścieżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slodkiego Pesia masz:) Moze w tym roku uda mi sie namowic rodzicow na jakiegos pieska...Bo niestety moj zdechl (mial 13 lat) jakos dwa lata temu i tak mi sie teskni za psiakiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Od zawsze miałam w domu zwierzaki (od tych fruwających poprzez gryzonie i psy) jednak nigdy nie pytałam mamę o pozwolenie ... zawsze stawiałam Ją w czynie dokonanym :mrgreen: Z Bajką też tak było ... dwa dni musiałam zabierać psa ze sobą do pracy ... aż zostałyśmy z Bajką ułaskawione:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widzę że dawno nieodwiedzany temat.

Chyba wszystkie zwierzątka lubię w identyczny sposób, te szczególne dla mnie to konie, ale najwięcej uwagi w swoim życiu poświęciłam tym, które miałam, czyli pieskom, kotkom, myszkom no i podciągnę tutaj jeszcze rybki.

Obecnie posiadam 2 szczurki o odmianach -albinos i haski

Jeśli ktoś ma ochotę to może sobie je podglądnąć.

Picasa Web Albums - Kamila - Emi i Max

 

Picasa Web Albums - Kamila - Emi i Max

 

Jeśli chodzi o ich charaktery to - nie gryzą,nie uciekają, dopominają się o zainteresowanie, przychodzą na zawołanie i lubią się chować do rękawa w polarze. Nie można ich zostawić samych na dłużej, bo zgryza wszystko, co im podejdzie pod łapki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zwierzaki które toleruje i są zwierzaki które lubię i te które uwielbiam .

 

Możliwe ,ale oznaczało by to że jestem kameleonem :icon_smile2: i to całkiem prawdopodobne bo odnoszę wrażenie że szybko dostosowuje się do otaczającego mnie świata czy inaczej otoczenia .Odnajduje się w każdej sytuacji. Ale czy to dobrze? tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim życiu długo mieszkał przecudnej urody, rudy kocurek... Crazy

ale odszedł do krainy wiecznej kociej szczęśliwości.

Teraz mieszka z nami piesek z kocią naturą, Joy - opala się i wygrzewa na każdej plamce słonka, uwielbia bawić sie piórkami, szaleńczo zajada się kocim jedzeniem ( wiem, że to nie jest dla niego najlepsze) i jest tak brzydki, że aż przepiękny.

Myślę, że do każdego zwierzątka trzeba dojrzeć.

Przecież każde z nich jest inne, tak jak my jesteśmy inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOT, KOT i jeszcze raz KOT, kocham KOTY :) Uwielbiam, o wiele bardziej niż psy, są sliczne:)

 

Popieram w stu procentach! Jestem szczęśliwą posiadaczką trzech kotów i bardzo mi z tym dobrze! :)

 

Swoją drogą rozczulają mnie też chomiki ale po pierwsze krótko żyją a po drugie nie zamierzam nimi karmić kotów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam konie...nie wiem czemu, dla mnie są poprostu najpiękniejsze.

Za to kotów...nie toleruje, może nawet się ich troche boje?

Psy...hmmm fajne, ale nie musze go mieć ;p

Za to konie...kiedyś mi się marzyło, by mieć własną stadninę...tylko, że to troche kosztuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubóstwiam koty(szczególnie czarne o zielonych patrzałkach), szczury i rybki akwariowe skalary(niestety na razie;) mogę mieć tylko te ostatnie). Mam pod opieką psa(40 kilowego rozdziawę- który trafił przypadkiem do mnie pewnej zimy i tak już został chyba 5 wiosnę), 350 litrowy wycinek amazonki ze wspomnianymi rybami, kilka terrariów z ptasznikami(ponoć pająk w domu to murowane szczęście- więc ja będę miał go DUŻO;) i jedno z pytonem królewskim(też sierotka adoptowany:). Po za tym praktycznie co tydzień odwiedzam moją towarzyszkę dzieciństwa Baśkę, 30 letnią klacz pociągową która dożywotnio mieszka u dziadków (z wrodzoną gracją i zapałem co roku morduje marchewki na babcinych grządkach- za co mi się obrywa przy ciągłych naprawach ogrodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam zwierzeta, nie potrafilabym zyc bez zwierzaka ;) Najbardziej kocham psy, oczywiscie posiadam takowego.

Jest wiele pieknych zwierzat, ale za najpiekniejsze uwazam konie. Zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koty maja klase i charakter a psy... masz jedzenie masz pryjaciela?

z ktow to bym mogl mniec czarnego z zielonymi okami(tak jak ktos napisal)

waz hmm... jakis zadko spotykany gatunek. anakonda tez moze byc:]

jaszczurki:] waran, kameleon, salamandra:D

no jeszcze malpy zostaly... to kapucynka bo te zwierze tryska energia:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies psu nierówny. Można mieć np. rozjazgotanego jamniczka na kanapie piłującego ryj(ek) całymi dniami i gryzącego wszystko co się rusza(z reguły po za swoją jeszcze gorzej znerwicowaną pańcią) a inna osoba może mieć przedstawiciela tej samej rasy będącego wspaniałym pomocnikiem myśliwego i będącym wiernym ulubieńcem całej rodziny. Przegrany po prostu nie jesteś najlepszy z psiej behawiorystki i podejrzewam że trafił się Tobie pies dla którego nigdy nie byłeś przewodnikiem, a być może traktował cię bardziej jako równego sobie czy nawet podporządkował i na waszej nie najlepszej relacji zbudowałeś sobie nieco mylne pojęcie o tych stworzeniach. Ja prawdę powiedziawszy nie przepadam za psami a sam stałem się "właścicielem"(nie lubie tego słowa) czworonoga zupełnie przypadkiem. Psa w domu karmią praktycznie wszyscy po za mną(ja to robię sporadycznie i ograniczam sie do kupowania żarcia) a mimo to sierściuch by za mną w ogień skoczył. Nie powinno się negować tego czego sie nie zna, lub nie rozumie zwłaszcza z powodu własnych uprzedzeń. Są różne psy i jak wszędzie może sie trafić chory psychicznie, mało rozgarnięty, lękliwy, nadpobudliwy itd. co nie znaczy że można na przykładzie pojedynczych przedstawicieli oceniać cały gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak moze nie... mialem kilka psow i zawsze jak wyjechlem na wakacje (2 tyg i czesto tez miesiac) ktos je za mnie karmil i zawsze jak wrocilem to zamiast pies do mnie przyleciec wolal sobie is do kuzyna w laski... moze mam takiego pecha a moze nie... ale kazdy kogo znam powie mi/ci zwlaszcza starsze osoby (ktore sie zajowaly czyms ala gospodarstwo) ze pies karmiony i ten z ktorym sie bawisz jest twoj frend.

moje zdanie jest takie karmisz psa jest twoj frend, nie karmisz to idzie do kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kot zapewne bedzie Cie uwielbial, nawet jak go nie bedziesz karmil ;) Jak go nie bedziesz karmil to tez pojdzie do kogos innego! To sie nazywa instynkt.

Od zawsze mialam psy i wiem, ze potrafia one byc najlepszymi przyjaciolmi czlowieka. Jako mala dziewczynka przyprowadzilam do domu zmasakrowanego, wyglodzonego psa. Moi rodzice od razu zgodzili sie na niego. Wyleczylismy, odchowalismy - a wlasciwie nie my, tylko moi rodzice, bo ja bylam jeszcze mala - mialam 5-6 lat wtedy. I nie karmilam tego psa, robili to moi rodzice. Mimo to ja bylam dla tego psa najwazniejsza, nie spuszczal mnie z oczu, chodzil za mna wszedzie, pilnowal. Nikt nie mogl na mnie reki podniesc.

 

Teraz jestem juz duza ;) i mam wlasnego psa. Gdy wyjezdzam na urlop zostawiam go u mojej siostry. Nie wazne jak dlugo mnie nie ma, to moja psinka zawsze ogromnie sie cieszy gdy wracam i to ja jestem wtedy dla niej najwazniejsza. Oczywiscie mala uwielbia tez moja siostre i szwagra, ale zawsze majac wybor pojdzie ze mna.

To ze Twoj pies wolal kogos innego zalezy moim zdaniem tylko od wychowania, moze wybrales nielasciwa dla siebie rase i Ty sam nie byles dla swojego psa przyjacielem, wiec nie nalezy tego oczekiwac od niego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a ja mam 3 koty biale sa fajne .. i 2 sa gluche o niebieskich oczkach .... niby gluche ale szczesliwe ... uwielbiam koty, moim marzeniem jest miec labradora ... teraz akurat mieszkam gdzie indziej i jakos tak smutno wiec mam papuzke... falista tez bardzo fajna. Woogole nie kumam ludzi ktorzy zyja bez zwierzat ... przeciez to nasi przyjaciele

Tak na margiinesie to ja bym z domu zrobila zwierzyniec ale mhm bo bym przywlokla wszystko puchate czworonogie do domu ... ale wiecie jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam kotka -i to bardzo dla mnie wyjątkowego,tak jak to zwykle bywa ,ze każdy ma te swoje zawsze wyjątkowe zwierzaczki .Miałam pieski które też były wyjątkowe. I rybki coś tam jeszcze :)

Fotek byłego kotka nie posiadam .

Chce wam jednak pokazać te które miałam i mam.

Karo żył 14lat -PON

645b46225654dbfbm.jpg

Emi żyła 8lat -York

2cf038febfca59c9m.jpg

Złota rybka żyła około 3 lat

aa82f46cd059dc9em.jpg

Kotek ten pierwszy od ogonka,miał być mój -żył parę dni :(

b12d167ef2acc7cdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny pies, ale to zdjecie to fake! Te psy sa co prawda ogormne, maga osiagnac nawet 90cm wzrostu i wazyc do 120kg, ale to zdjecie to na pewno fake. Bardzo podobaja mi sie takie duze psy, ale niestety nie moge sobie na takiego olbrzyma pozwolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże psy ,tez mi się bardzo podobają, trzeba mieć na to odpowiednie warunki by pies się nie męczył,a ja ich nie posiadam. Co do fotki to przemilczę ....:icon_lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mastiff angielski tylko sunia rasy mastino neapolitano. Fotka to oczywiście fotomontaż ponieważ pies tych parametrów ważyłby ze 300 kilo i nie dał by rady łazić. Niemniej jednak to piękne i waleczne psy tak samo jak ich angielscy kuzyni(chociaż przerażała by mnie wizja rachunków za żarcie bo maleństwa potrzebują przynajmniej 2 kilo jakościowego mięcha+wypełniacze dziennie). Dominika111 piękne ogonki szczególnie ten biały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzięki :icon_smile2:-czyli albinosek -Maxiu -ma 7 miesięcy a to drugie dziś kończy 3 miesiące.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Popieram Vivien01 - koty:zeby_na: kiedyś miałam kocura, którego przyniosłam z dworu:zeby_na: teraz niestety nie mam żadnego zwierzaka, ale jak już będę "na swoim" to na pewno jakiś kocurek się pojawi:_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione zwierzęta to stanowczo kameleony, ptaszniki i straszyki, najbardziej lubię Peruphasma shultei, jak ktoś będzie zainteresowany co to, to polecam google->grafika : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kocham zwierzęta mam i szczurka i kotka i yorki i owczarki i labladory..... no i kto mnie przebije:jezyk_oko:

 

A dlaczego masz tylko jednego szczurka , ja miałam najpierw jednego szczurka z odmiany albinoska, ale po 2 miesiącach sprawiłam sobie drugiego szczurka z odmiany haski - i stwierdzam że szczurki w samotności wiele tracą!

 

Pozdrawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zabawne obejrzałam fotki szczurków i ja miałam takie same ale ten pierwszy też albinos tzn. starszy "dziku"ten jest ze mną do dziś nie przyjął dobrze "szarego" i po dwóch tygodniach musiałam je rozłączyć dla dobra "szarego" no niestety na nic się to zdało doznał urazu pewnego dnia gdy były same w domu i po jakiś dwóch miesiącach nagle odszedł:( Smutne to lecz wiem ,że Dziku woli być sam i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pajaki na suficie i to chyba od miesiaca ciagle w tym samym miejcu, no i je nie zabijam (mimo ze ich nie cierpie). One tez chca zyc i musze sprzyznac, ze nawet je polubilam, tylko mam nadzieje, ze mi na glowe kiedys nie spadna..:)

Nazywaja sie Witek i Gacek i nawet niezle sie trzymaja. Na poczatku byl tylko Witek, Gacek dolaczyl po jakims czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i ja się zastanawiam kiedy pająk który co dzień wisi nad moim łóżkiem stwierdzi że lepsza miejscówka to na przykład mój nos czy ucho.Tak z innej beczki próbuje stworzyć swój album i chciałam też tu wrzucić zdjęcia zwierzaków ale nie mogę czy ktoś mi powie ci robię źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owczarki Spike i Sonia bardzo się kochają,labradory Iwan i Kala dopiero się uczą nie są jeszcze tak zżyte ze sobą, kotek to Czesław a szczurek Dziku a yorki Mafik-dominator jedyny samiec w stadzie,Fifka to jedyna czarnulka i najstarsza i cała reszta srebrników Maja,Tina,Minimou,Nuki:pies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...