Jump to content

Uwięzienie

Ewkka90
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie, ze bylam w takim dziwnym pomieszczeniu gdzie nigdy nie bylam i byli ludzie ktorzy mnie przetrzymywali

i ogolnie to bylo cos jak stan wojenny

nie moglam nic robic, nigdzie wyjsc

mialam pomaranczowy kombinezon

i taka rurke wszeczepiona w szyje

i byl taki koles ktory chcial mnie uratowac

ale przyszli tacy ludzie w ubraniach robotow i zaczeli wszystkich rozstrzeliwac wiec ucieklam i sie schowalam

znalazlam pare osob ktore tez sie ukrylo i jak wrocilismy to nie bylo juz ich (tych robotów)

ale okazalo sie tez, ze tego kolesia co chcial mi pomoc zabili

i mnie jwiecej na tym sie skonczylo

Ewo, możliwe że czujesz się nieco ograniczona z działaniem, możesz się czuć niepewnie w związku z jakąś sytuacją, która Cie dodatkowo przeraża i destabilizuje Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Niby liczysz na pomoc, ale ta osoba nie jest w stanie Ci pomóc.

Zastanawiam się o jaką sferę moze chodzić: uczuciową czy zawodową

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• malka
      By malka
      Witam,

Chciałabym się dowiedzieć co dokładnie może symbolizować mój sen, jeszcze nigdy w życiu coś podobnego mi się nie przyśniło. Do rzeczy, o to i treść tego snu: siedzę uwięziona w swoim pokoju na górze ( w którym tak właściwie nie widać w ogóle drzwi ani balkonowych ani wyjściowych) gdzie w między czasie z reszty domu nie pozostaje nic oprócz paru cegieł i kupy gruzu. Dom zdaje się drżeć tak jakby pod wpływem jakiś lekkich wstrząsów. Potem już widzę dom tak jakby z innej perspektywy (z góry) i widzę, że to tylko piętro domu leży w gruzach a dół jest nie naruszony. Potem znowu, będąc uwięziona w swoim pokoju widzę jak mój ojciec i jacyś robotnicy naprawiają zniszczony (tym razem doszczętnie) nasz dom. Staram się im powiedzieć że naprawa tak doszczętnie zniszczonego domu nic nie da ale oni mnie nie słyszą i kontynuują robotę. Najdziwniejsze jest to że ja prawie cały czas siedzę w swoim pokoju który jest w nienaruszonym stanie, a reszta domu to dosłownie zgliszcza (raz tylko same piętro innym razem już cały dom jest zrujnowany).

W Waszym senniku przeczytałam, że widzieć walący się dom może oznaczać .................. ZGON (!) Ale czyj zgon ? Osoby której się to przyśniło czy kogoś z bliskich???

Przeczytałam również w Waszym senniku, że nie móc wyjść z własnego domu może oznaczać, że osoby planujące wyjazd pozostaną na miejscu. Tak się składa, że za jakiś miesiąc wyjeżdżamy całą rodziną i ciągle tylko odliczamy dni do tego wyjazdu.....

Będę wdzięczna za interpretacje tego snu.

Pozdrawiam,

M.
    • magda_165
      By magda_165
      Śniły mi się dwa bardzo podobne sny.

Pierwszy: Byłam w swoim mieszkaniu w tym wieku, w którym jestem i opiekowałam się moim rodzeństwem i kuzynem, którzy byli młodsi niż w rzeczywistości. Nagle okazało się, że woda za oknem szybko się podnosi i dosięga już mojego parapetu na czwartym piętrze bloku. Szybko pobiegłam do mojego pokoju, gdzie woda zakryła już prawie całe okno. Za nim widać było wielką ulewę i płynący samotny ponton oraz trzy samochody. Nie wiedziałam co robić, bo rodziców nie było w domu. Poszłam na klatkę, który na trzecim piętrze była zastawiona workami z piaskiem. Zza worków wyszła moja żyjąca prababcia, do której szybko podbiegłam i przytuliłam się, ale ona nic nie mówiła. Sen się w tym miejscu skończył.

Drugi: Znów byłam w domu tylko z moim rodzeństwem, w moim pokoju. (Nasz blok jest umiejscowiony w rzeczywistości w obniżeniu, które co jakiś czas jest wyrównywane.) Widziałam przez okno pędzący na wprost mnie autobus komunikacji miejskiej, który spadł z równanego terenu do dziury, chciałam zadzownic po pomoc, ale ona już tam była. Nagle zaczeto wyrównywać teren i zasypywano nasz blok, tak, że w oknie była tylko mała dziura światła. Ja pakowałam siebie i rodziców, których nie było. Strasznie się spieszyłam, żeby zdążyć wyjść. Na szczęscie sie udało uciec z bloku.

Proszę o interpretację moich snów.
      Z góry dziękuję.
  • Create New...