Jump to content

Uwięzienie, zalanie i zasypanie mieszkania na 4 piętrze

magda_165
 Share

Recommended Posts

Śniły mi się dwa bardzo podobne sny.

Pierwszy: Byłam w swoim mieszkaniu w tym wieku, w którym jestem i opiekowałam się moim rodzeństwem i kuzynem, którzy byli młodsi niż w rzeczywistości. Nagle okazało się, że woda za oknem szybko się podnosi i dosięga już mojego parapetu na czwartym piętrze bloku. Szybko pobiegłam do mojego pokoju, gdzie woda zakryła już prawie całe okno. Za nim widać było wielką ulewę i płynący samotny ponton oraz trzy samochody. Nie wiedziałam co robić, bo rodziców nie było w domu. Poszłam na klatkę, który na trzecim piętrze była zastawiona workami z piaskiem. Zza worków wyszła moja żyjąca prababcia, do której szybko podbiegłam i przytuliłam się, ale ona nic nie mówiła. Sen się w tym miejscu skończył.

Drugi: Znów byłam w domu tylko z moim rodzeństwem, w moim pokoju. (Nasz blok jest umiejscowiony w rzeczywistości w obniżeniu, które co jakiś czas jest wyrównywane.) Widziałam przez okno pędzący na wprost mnie autobus komunikacji miejskiej, który spadł z równanego terenu do dziury, chciałam zadzownic po pomoc, ale ona już tam była. Nagle zaczeto wyrównywać teren i zasypywano nasz blok, tak, że w oknie była tylko mała dziura światła. Ja pakowałam siebie i rodziców, których nie było. Strasznie się spieszyłam, żeby zdążyć wyjść. Na szczęscie sie udało uciec z bloku.

Proszę o interpretację moich snów.

Z góry dziękuję.