Skocz do zawartości

amitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze siedzialam na sali wykladowej i odbywal sie egzamin. Poczatkowo pisalam odpowiedz na pierwsze pytanie bez problemu, po tym jak pojawilo sie drugie -stwierdzilam, ze nie jestem zbyt pewna odpowiedzi i zaczelam pisac bardziej na wyczucie. W tym czasie wykladowca zlapal jedna osobe na sciaganiu a potem dwie dziewczyny siedzace przede mna. Zdenerwowal sie i stwierdzil, ze nie zada kolejnego pytania -wowczas bylam przerazona i stwierdzilam ze nie zdam egzaminu do ktorego sie tyle czasu przygotowywalam i zaczelam go przekonywac aby podyktowal trzecie pytanie. Ostatecznie wyrazil na to zgode i mielismy je pisac po krotkiej przerwie:) Z gory dziekuje za pomoc w interpretacji i pozrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak -wlasnie zbliza mi sie sesja egzaminacyjna... Jestem tym faktem poddenerwowana i tym samym wyglada na to, ze znajduje to odzwierciedlenie w moich snach:) Nie wiem tylko czy sen ten ma jakies istotne znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amitsu, sądzę w takim razie, że sen odzwierciedla Twoje obawy o to, że nie zdasz. Nie musisz się tym jednak martwić, bo chyba każdemu przed ważnym wydarzeniem takie rzeczy przychodza do głowy. A znaczenie ma - że ściąganie będize złym pomysłem. :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siemanko0704

A mi się snił dosyć dziwny sen... Snilo mi się ze jestem na jakiejs wielkiej sali wykladowej i tam gdzie mialo sie udzielać odp charakterystyczka byla długa purpurowa załona do samej ziemi. Nie wiem czy to wazne ale tym kto zadaje pytania byla moja nuczycielka od polskiego ktora bardzo lubie i szanuje. Przed egzamiem nie bylam tylko ja ale i wielu moich znajomych zupelnie nie powazanych z moja szkola. Pytania byly raczej łatwe i dziwne. Ostatnia scena jako widzialam bym szpakowaty chlopiec ktory denerwował sie bardzo..Uśmiechnieta nauczycielka ,wiele siedzień jak na scenie teatralnej i wysoka katedra na której owa nauczycielka stała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko0704, sądzę, że ten egzamin to także wystawienie Ciebie na próbę przez życie. Pytania są łatwe tak więc można wywnioskować, że świetnie dajesz sobie radę. Widok tego chłopca na końcu snu mógłby być swoistą przestroga - że są ludzie, którzy mają gorzej niż Ty.

Takie jest moje odczucie, pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A co powiecie na moj sen? Bo powtarza mi sie podobny sen juz od ponad roku :/

 

"Jestem w szkole, dowiaduje sie o egzaminie na ktory wogole nie jestem przygotowana. Nawet niewiem jak wyglada nauczyciel bo na zajeciach jestem pierwszy raz. Prosze wiec o notatki od kolezanke, szybko je czytam ... i nigdy niewiem czy zdalam czy nie bo budze sie tuz przed ogloszeniem wynikow :/ "

 

Ten sen przesladuje mnie juz naprawde dlugo. Pomozcie mi go zinterpretowac pliiiis! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich, mam taki nie mały problem, a mianowicie śniło mi sie przed pierwszym egzaminem na prawo jazdy ze go zdalam i nie zdałam... teraz bede miala drugi i juz trzy razy mi sie snilo, ze zdałam i ze bardzo sie w tym śnie cieszyłam, czy to oznacza, ze znowu nie zdam ? pomozcie rozszyfrowac moj sen :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda9371, to czy zdasz egzamin zależy tylko od Twoich umiejętności i wiary we własne siły. Ten sen nie ma głębszego znaczenia poza tym, że jest Twoją nerwową reakcją na nadchodzący egzamin. Śmiem podejrzewać, iż za pierwszym razem sen o zdanym egzaminie również nie miał związku z faktycznym obrotem spraw. Jednym słowem, sen odreagowujący.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej czy ktos pomoze mi zinterpretowac moj sen ...

Snila mi sie kolezanka ktora bronila prace magisterska a zdala ten egzamin tak naprawde juz 2 lata temu i plakala ze jej sie oczy rozmazaly? nie wiem czy ten sen cos oznacza? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martasteciuk, postaraj się opisać sen nieco dokładniej.

plakala ze jej sie oczy rozmazaly

 

Tzn., płakała tak, że aż jej się oczy rozmazały? Czy najpierw jej się makijaż rozmazał, a później płakała?? Utkwiły Ci w pamięci przede wszystkim te oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiec tak... Do matury niecały miesiąc.

 

Sen miałam taki: Jadę autobusem do domu. Mówię mojemu chłopakowi, ze muszę zaraz wracać do szkoły bo o 18 matura z polskiego. Na mieście jest wielki korek. Później znajduje się ubrana na biało - czarno na przystanku i czekam na autobus do szkoły. Na zegarku 17. Autobus nie przyjeżdża więc dzwonie po taxi. (Taxi to samochód, który bardzo podoba się mojemu chłopakowi i mamy zamiar go kupić. Naprawdę. )jedziemy, jednak taxi psuje się. na zegarku 17:58. Pamiętam, że bardzo denerwuje się, ze spóźniłam się na maturę.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

sweetka90

Tutaj bardzo ważnym elementem snu jest szybko i nieubłaganie upływający czas - napomnienie aby wszystkiego dopilnować na czas i nie zostawiać niczego na ostatnią chwilę, abyś ze wszystkim zdążyła... ponieważ mogą się wydażyć nieprzewidziane okoliczności (brak autobusu, zepsuta taksówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mnie śniło się, że piszę egzamin.....i poprostu sobie go piszę. Niektóre osoby zaczęły już wychodzić a ja zostałem sam na sali i przyszedł nauczyciel i powiedział mi, że zostało 4min. do końca, a ja nie byłem nawet w połowie z zadaniami. Bardzo się zdenerwowałem i wpadłem w panikę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi śniła się dzisiaj matura z polskiego, którą notabene zdawałam 6 lat temu. Sen był bardzo odprężający: miałam trzy pytania i za wszystkie dostałam po piąteczce. Nie mam przed sobą żadnego egzaminu w rzeczywistości, więc zastanawiam się, co ten milutki sen może oznaczac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celmerka, to pozytywny sen. Odniesienie do dawno już zdanej matury i dobre oceny świadczą o tym, że w obecnej sytuacji potrafisz wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie z przeszłości na swoją korzyść.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się kartkówka, na której ściągałam. Ściągałam ze ściągi, na której nic nie pisało (czyli pusta kartka). Z jakiego przedmiotu to nie pamiętam. Potem spotkałam moją dawną matematyczkę której dawno nie widziałam, która wiedziała, że ściągałam. Potem powiedziała mi, że taki jeden koleś się we mnie buja. A kilka dni wcześniej przyśniło mi się, że ten koleś wraz z innym (nieznajomym) walczył o mnie. Jak to wszystko przetłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Snila mi sie matura. Ale jakbym sama byla zaskoczona ze jest jakis egzamin i nie mialam o nim pojecia. Bylam totalnie nieprzygotowana. Przejzalam zadania i rozwiazalam te na ktore znalam odpowiedz ale w wiekszosci sobie odpuscilam. Inni sciagali, kombinowali a ja po prostu oddalam kartki bez oszukiwania. Potem moja nauczycielka powiedziala ze na pewno zdam. Zaczela sprawdzac moja prace- a arkusz egzaminacyjny wygladal jak ksiazka do kolorowania- i ona mi sie pytala dlaczego nie pokolorowalam czegos albo nie narysowalam- a ja odpowiedzialam ze nie wiedzialam ze takie proste rzeczy byly na ocene :))). I jej bylo przykro ze sobie odpuscilam ten egzamin, ona naprawde chciala zebym zdala... Zadnego egzaminu przed soba juz nie mam, mature zdalam kilkanascie lat temu. Jak to zinterpretowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

elektra

Egzamin maturalny to jak egzamin z życia i zaradności życiowej - pewne trudne zadania życiowe sobie odpuszczasz (może to wynikać z niewiary we własne możliwości), podczas gdy inni "orzą" jak mogą - widocznie bedziesz miała okazję się przekonać że rozwiązanie niektórych problemów jest łatwiejsze niż zakładałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam wszystkich, mam taki nie mały problem, a mianowicie śniło mi sie przed pierwszym egzaminem na prawo jazdy ze go zdalam i nie zdałam... teraz bede miala drugi i juz trzy razy mi sie snilo, ze zdałam i ze bardzo sie w tym śnie cieszyłam, czy to oznacza, ze znowu nie zdam ? pomozcie rozszyfrowac moj sen :(

 

ja znów śniłam że mam ten egzamin ale że martwie się jak pojadę od babci do Piotrkowa że nie zdąże w końcu kazałam się jej i sobie opanowac i razem opracowywałyśmy strategię działania jednak dalsza częśc snu nie miała zwiążku i nei wiem czy w końcu dojechałam zdążyłam i czy zdałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

śniło mi się że jakaś komisja egzaminuje ludzi, ja jakby stoję z boku i patrzę że oni otrzymują za odpowiedź poprawną zaświadczenie z przeszkolenia przeciwpożarowego!a ja zadowolona że mam już takie przeszkolenie i zaświadczenie i nie będę musiała przystępować do tego egzaminu. w realu ubiegam się o pracę m.in. posiadam wszelkie uprawnienia (ppoż. też) ale jakoś odpadam w trakcie rekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam ja mam podobny sen już nie dłógo zdaje na prawo jazdy i ciągle mi sie śni ze testy zdaje i plac a miasto oblewam i wcale sie tym nie przejmuje tylko ide sie zapisyac na następny egzamin co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Śniło mi się dzisiaj i od jakiegoś czasu, że ponownie zdaję maturę. I zawsze w momencie rozdania tematów uświadamiałam sobie, ze nic nie jestem w stanie napisać :D W ubiegłym tygodniu śniłam, że zdaję matematykę i kompletnie nie rozumiem treści zadań. Dziś polski pisałam o Justynie z Granicy ale nie mogłam sobie nic o niej przypomnieć więc wyszłam na zakupy w poszukiwaniu ściąg :D Nie znalazłam w żadnej księgarni więc wróciłam i uświadomiłam sobie, że po drodze doznałam olśnienia. Zaczęłam pisać pracę ale w pośpiechu z myślą, że nie zdążę i z lęku , że nie zdam obudziłam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis śniło mi się jak pisałam mature w śnie razem z znajomymi z klasy u mnie w szkole. A wcześniej żę czekałam na wyniki ale nie mogłam na nie sie doczekać i mimo że juz każdy wiedział . A jeszcze wcześniej że mimo że miałam 11 pkt. i sie nie zdaje juz to czułam sie jakbym zdała w śnie i sie cieszyłam tak lekko czułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi się, że przed obroną mojej pracy magisterskiej jakaś pani zawołała ludzi, którzy mieli bronić się i ja do nich należałam, bo chciała pokazać listę pytań, które będę na obronie. Kazała wybrać sobie numery pytań i powiedziała, że numeru 2 nie będzie. Przestraszyłam się, bo oprócz pytań, które były w wymaganiach, było dużo innych, bardzo szczegółowych. Jedno pytanie mi się bardzo spodobało, bo wyglądało na łatwe, ale zasmuciłam się, bo nie nauczyłam się na nie i nie miałam wystarczającej wiedzy, by wybrać je i odpowiedzieć wyczerpująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może to być sen poprostu wywołany Twoim myśleniem, przeżywaniem na temat obrony. Obawiasz się, że niewystarczająco się przygotujesz, albo że pytania będą trudne bądź nawet jakieś dodatkowe z którymi sobie nie poradzisz.

 

:) A tak przynajmniej mnie się wydaje :_oczko:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej więc to był sen związany właśnie z przeżywaniem danego zdarzenia :) Było to zdarzenie, które mocno przeżywałaś i dlatego też miałaś sen na ten temat.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...