Jump to content

Lekcja chemii sen sprawdził się w 50% + prośba o znalezienie znaczenia snu

anonim456
 Share

Recommended Posts

Kiedyś miałem następujący sen. Śniło mi się, że była lekcja chemii, pani oddawała kartkówki i dostałem +4. Później rozmawiałem przeszkadzając tym samym nauczycielce. Pani zapytała mnie na tematu, których jeszcze nie przerabialiśmy i które bardziej są związane z fizyką niż chemią. Nic nie wiedziałem i dostałem 1.

Następnego dnia na lekcji chemii rzeczywiście pani oddawała kartkówki i faktycznie dostałem +4. Siedziałem w 2. ławce, pani robiła doświadczenie. Wyciągnęła z szafki pudełko z wodorotlenkiem potasu. Ja wtedy do kolegi "O tabletki". Za chwilę pani wlała wode do probówki i rozpuściła "tabletki". Wtedy ja do kolegi, który siedział w 1. ławce "Napiłbyś się?" (wiedziałem, że powstała substancja żrąca). Kolega na to "Tak napij się". Pani to usłyszała i myślała, że to było do niej i że to ja powiedziałem. Pod koniec lekcji, gdy kazała nam wąchać amoniak ja powiedziałem, że nie chcę, widziałem jak wszyscy się krzywili po powąchaniu. Pani odpowiedziała "To mi każesz napić się substancji żrącej a nie chcesz powąchać amoniaku?". Pani poskarżyła się wychowawczyni, wyjaśniliśmy z kolegą o co chodzi, że zaszło nieporozumienie. Po lekcjach poszliśmy przeprosić panią od chemii i powiedzieliśmy, że to nie było pod pani adresen. A pani na to: "Dobra, dobra ja tam swoje wiem". Na szczęście nie było większych konsekwencji, nawet uwag negatywnych nie dostaliśmy, a na koniec ostatniej klasy miałem 5 z chemii.

To był sen, który najbardziej odzwierciedlał późniejszą rzeczywistość. Jak sądzicie jakie było znaczenie tego snu. Oczywiście odpowiednikiem proroczej +4 za kartkówke ze snu była +4 w rzeczywistości, natomiast odpowiednikiem pytania o kosmiczne rzeczy za które dostałem 1 ze snu, mogło być nieporozumienie z "napij się". Czy są jeszcze jakieś inne ukryte znaczenia?