Jump to content

Lekcja chemii sen sprawdził się w 50% + prośba o znalezienie znaczenia snu


anonim456
 Share

Recommended Posts

Kiedyś miałem następujący sen. Śniło mi się, że była lekcja chemii, pani oddawała kartkówki i dostałem +4. Później rozmawiałem przeszkadzając tym samym nauczycielce. Pani zapytała mnie na tematu, których jeszcze nie przerabialiśmy i które bardziej są związane z fizyką niż chemią. Nic nie wiedziałem i dostałem 1.

 

Następnego dnia na lekcji chemii rzeczywiście pani oddawała kartkówki i faktycznie dostałem +4. Siedziałem w 2. ławce, pani robiła doświadczenie. Wyciągnęła z szafki pudełko z wodorotlenkiem potasu. Ja wtedy do kolegi "O tabletki". Za chwilę pani wlała wode do probówki i rozpuściła "tabletki". Wtedy ja do kolegi, który siedział w 1. ławce "Napiłbyś się?" (wiedziałem, że powstała substancja żrąca). Kolega na to "Tak napij się". Pani to usłyszała i myślała, że to było do niej i że to ja powiedziałem. Pod koniec lekcji, gdy kazała nam wąchać amoniak ja powiedziałem, że nie chcę, widziałem jak wszyscy się krzywili po powąchaniu. Pani odpowiedziała "To mi każesz napić się substancji żrącej a nie chcesz powąchać amoniaku?". Pani poskarżyła się wychowawczyni, wyjaśniliśmy z kolegą o co chodzi, że zaszło nieporozumienie. Po lekcjach poszliśmy przeprosić panią od chemii i powiedzieliśmy, że to nie było pod pani adresen. A pani na to: "Dobra, dobra ja tam swoje wiem". Na szczęście nie było większych konsekwencji, nawet uwag negatywnych nie dostaliśmy, a na koniec ostatniej klasy miałem 5 z chemii.

 

To był sen, który najbardziej odzwierciedlał późniejszą rzeczywistość. Jak sądzicie jakie było znaczenie tego snu. Oczywiście odpowiednikiem proroczej +4 za kartkówke ze snu była +4 w rzeczywistości, natomiast odpowiednikiem pytania o kosmiczne rzeczy za które dostałem 1 ze snu, mogło być nieporozumienie z "napij się". Czy są jeszcze jakieś inne ukryte znaczenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...