Skocz do zawartości

Dostawać róże,rozterka


Ewcia000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretacje. Mam 17 lat.

Dzisiaj śniło mi się że dostałam róże . Dokładnie 3 czerwone i jedną różową.Był wieczór,tak mi sie zdaje. Dostałam je w drzwiach, poszłam o kuchni. Te czerwone odłożyłam a tą różową włożyłam do wazonu z wodą.Ogolnie byłam zadowolona, jeaa dostałam kwiatki.Nie widziałam tej osoby ktora i je dwała ale wiem kto to . Taki chłopak co się we mnie podobno zakochał. Bo chodzi o to,że ja do niego nic.. Nie chcę straszny mam dylemat, spotkałam sie z nim kilka razy i wgl.. Moja kolezanka bardzo mnie własnie tej nocy męczyła żebym powiedziała jej czy chce czy nie. Bo ją ten chłopak meczył, i chciała mu powiedziec czy ma sie starac czy odpuscić. Wkoncu napisałam,ze dobra niech sie stara. I mi się przysnił ten sen, od niego dostałam te kwiaty. Wgl śniłam o nim ale nie pamietam co.

Czy coś to znaczy? Patrzałam w sennikach i pisało że to oznacza spełnienie marzeń o miłosci. Sratatata. Ale ja wziełam tą różową, podobno różowa oznacza przyjaźń.

Pomocy :) Będę bardzo wdzieczna o szybką odp.

 

A i ogolnie zapomniałam że od tych czerwonych odpadł płatek. Były takie już dobrze rozwiniete a ta różowa taka na wpół rozwinięta no wiecie... W miarę sciśle przylegające do siebie miała te płatki.

Edytowane przez Ewcia000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen jest wywołany nękaniem twojej koleżanki a co oznacza chyba po raz pierwszy stwierdze że sennik ma rację. Tylko moim zdaniem najwazniejsze w tym snie są twoje odczucia a między innymi zadowolenie to tak jakbys czuła się wyróżnina jego adoracją. A kolor róż, róze to generalnie kwiat miłości a czerwone czy rózowe znaczą to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że spełnienie marzeń o miłosci, wierna miłość to niby ten sen mi chciał przekazać? Faajnie.

No tak czuje sie wyróżniona jego adoracją hehe ... Która by nie była ;D

Dziękuje ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...