Jump to content

Pomoc studencka :)


Zuzanna-Miniatura

Recommended Posts

Szanowi Państwo!

Jestem studentką dziennikarstwa i w ramach projektu zaliczeniowego badam potencjalne zainteresowanie czytelników książkami z dziedziny ezoterycznej (i nie tylko), które poza wysokim poziomem merytorycznym wyróżnia szczególna dbałość o oprawę, szatę graficzną i unikatowość wykonania.

Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety (pięć pytań), która pomoże mi poznać Państwa zdanie, oczekiwania i opinię. Państwa zaangażowanie przybliży mi, co jest dla Państwa istotne i czym kierują się Państwo przy wyborze. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas i uwagę :)

 

Wydawnictwo Miniatura - zapraszamy - www.ankietka.pl

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

 

Serdecznie dziękuję, strasznie się cieszę, jak mam odzew na badanie, robię to pierwszy raz i trochę się denerwuję. Nie wypada mi tu robić reklamy, zatem nadmienię tylko, że Miniatura specjalizuje się w wydawaniu książek w niewielkich nakładach, za to bardzo starannych, prawdziwych perełek i ozdób biblioteki. Zakochałam się, kiedy zobaczyłam piękne, złote wydanie wierszy Pitagorasa :)

Link to comment
Share on other sites

@ Asztoret - nie, obawiam się, że to ze stroną jest coś nie tak, a z Twoim komputerem ok. Strona, poza tym, słabo jest dopracowana i wymaga zmian, różnie jest też z dostępnością tytułów Miniatury w księgarniach. Gdybyś była zainteresowana, najlepiej jest chyba napisać mail do wydawcy, pana Mieczysława Mączki, na adres [email protected] i tam zasięgnąć bliższych informacji. Nie tak dawno widziałam u nich drobiażdżki w stylu antologii literatury Indian Północnoamerykańskich, Tybetańską księgę umarłych, kilka rzeczy związanych z reinkarnacją i przynajmniej dwie o metodach samouzdrawiania. Rozrzut jest szeroki, a i wydawnictwo jest chętne i otwarte na pomysły nowych pozycji :)

 

@ Gosha, Athena & Tyr - dzięki Wam wielkie :DD. Ankieta działa i dzięki Wam, między innymi, zaczyna się już rysować pewna teza czy ogólny kształt sytuacji. Dla mnie bezcenne! Jak dostanę zaliczenie, to macie creditsa na koniec :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...