Jump to content

proszę o pomoc...

acura
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie, dopiero niedawno zaczęłam się interesować kartami klasycznymi, jestem na początkującym etapie, czy mógłby ktoś zerknąć na mój rozkład i coś o nim powiedzieć? pozdrawiam zdjcie0139.jpg

Początkująca:) ja również jestem baardzo początkująca... również uczysz się wróżyć z 24 kart, od jakich rozkładów rozpoczęłaś swoją naukę? Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

Ja zaczęłam od 32 kart i zaczęłam z książek ale mam taki jeden rozkład Krzyż z książki co mi leży:) Ale próbuje innych i jak na razie chyba ten Krzyż mi najlepiej wychodzi:)

Pozdrawiam:)

Ja zaczęłam od 32 kart i zaczęłam z książek ale mam taki jeden rozkład Krzyż z książki co mi leży:) Ale próbuje innych i jak na razie chyba ten Krzyż mi najlepiej wychodzi:)

Pozdrawiam:)

wejdź w temat poniżej tam troszkę się dowiesz o tym rozkładzie i też pomagała mi catherina:) a książka jest Witalija Zajczenko:) gdzie jest ten rokład ale mam kilka książek różnych:) wiesz co ja bede poźniej to możemy sobie popisac i pomoge trochę Tobie ok:) Ale to gdzies ok 18 lub 19 jak wrócę:) Pozdrawiam:)

w Tym Krzyżu nie masz karty znacznikowej:) tasuj 32 karty od asów do 7 i w między czasie powtarzaj pytanie jakie zadajesz:) Przekładasz na 3 kupki albo do siebie jak to wrozba dla Ciebie albo od siebie jak dla kogos:) pozniej ja lewa reka wszystko robie:) i rozkładam lewą ręką:

........... 3karta

1karta 5 karta 2 karta

........... 4 karta

Zrobilam rozklad jaka jest Pani X i wyszlo mi :

1 katra 8 karo

2 karta 9 karo

3 karta dama karo

4 karta walet trefl

5 karta as kier

A Tobie jak idzie?

ahaaaa to taki jest ten krzyż... bo naczytałam się o innych krzyżowych rozkładach i się niepotrzebnie zestresowałam :P

Nie ma co się stresowac:)

Ok teraz napisze co dana karta oznacza tzn miejsce każdej z karty:)

1- wskazuje na przeszłośc lub chwilę obecną w odniesieniu do postawionego pytania

2 - ujawnia przeszkody lub wskazuje na to, skąd możemy oczekiwac pomocy ( w zależności od tego czy mamy do czynienia z pozytywna czy z negatywną kartą)

3 - opisuje to, co nieuchronnie nastąpi w przyszłości, wskazuje na nieuniknione wydarzenie i potencjał przyszłości

4 - mówi o tym co nastąpi pod warunkiem realizacji informacji uzyskanej z karty na pozycji 3

5 - pomag dokonac podsumowania lub dostarcza dodatkowej informacji

Uwaga

na każdą z pozycji możemy wylosowac po kilka kart tyle ile będzie trzeba do uzyskania z jasnej i dokładnej odpowiedzi.

Ja odobiście tylko dopbieram do 5 karty jak mam niejasną sytuacje:)

Jaka jet Pani X:

1 - 8 karo Pani dużo podrużuje przeprowadza się zmiejsca na miejsce

2 - 9 karo to jakieś opóźnienia,przezkody, bariry hamujące rozwój wydarzeń

3 - dama karo osba która ma ostry język jak strzała i nie tylko się bronic ale i atakowac dlatego należy się wystrzegac jej to osoba coś na zasadzie plotkary:)

4 - walet trefl ciemnowłosy mężczyzna w wieku do 35 lat, ale też oznacza zaręczyny, sprytny i ambitny człowiek, który w razie konieczności jest zdolny do wszystkiego dla osiągnięcia swoich celów

5 - as kier Pani X to osba ciepła, rodzinna ale i wszystko silnie przeżywa

Prawda czy nie:)?

Nie wiem czy znaczenie kart jest takie samo jakie znam, aczkolwiek zauważyłam że źle Ci napisałam 9karo i dama trefl powinny być odwrotnie... (przepraszam ;/)

Jeżeli chodzi o mój rozkład wydaje mi się, że są jakieś trudności, przeszkody, być może Pan X ma jakąś Panią Z, mani Y powinna być cierpliwa, ustabilizować swoje życie, może to pomóc... idę w dobrym kierunku?

ok

Pytanie: Co dalej z Panem X i Panią Y

--9 karo-

król pik 8karo dama trefl

-8refl-

1 król pik - męzczyzna odgrywający bardzo wazna role w zyciu pytającego

2 dama trefl - ciemnowłosa kobieta w wieku powyżej 35 lat, urocza i piękna,ale to tez kobieta mająca związek z pieniędzmi ktoś moze mieszac tutaj

3 9 karo - jakieś opóźnienia,przeszkody, bariery hamujące rozwój wydarzeń

4 8 trefl - osoba sprawiająca przyjemności, jest pociągający i czarujący,a nawet uwodzicielski ale pozbawiony wrazliwosci i seksualnosci

5 8 karo - dobrała bym tutaj karty bo 8 karo to niestałośc i niejasnosc więc nie potrafie konkretnie odpowiedziec na pytanie Twoje:/

Tzn widzę tuataj jakieś niejasnosci w tym związku ale wszystko jest możliwe:)

Edited by Poczatkujaca84

Co do Twojej interpretacji.. 5 zgadza się jak najbardziej, może nie podróżuję bo jestem raczej domatorką... ale odczytałabym to jako zmiaaany w życiu, teraz przeszkodą mojego życia jest sesja :P , z tą plotkarą inaczej... jestem osobą, która nie pozwoli sobie wejść na głowę, nie atakuje, ale i nie daje się atakować, a co do tego Pana... podobno mam go poznać... tak mi jakiś czas temu wywróżyła mam koleżanki, która od lat zajmuje się kartami, ale tylko z pasji...

• Like 1

Nie wiem czy znaczenie kart jest takie samo jakie znam, aczkolwiek zauważyłam że źle Ci napisałam 9karo i dama trefl powinny być odwrotnie... (przepraszam ;/)

Jeżeli chodzi o mój rozkład wydaje mi się, że są jakieś trudności, przeszkody, być może Pan X ma jakąś Panią Z, mani Y powinna być cierpliwa, ustabilizować swoje życie, może to pomóc... idę w dobrym kierunku?

Mam kilk książek i może miec swoją interpretację a możesz nawet swoją interpretację zrobic:)

Co do Twojej interpretacji.. 5 zgadza się jak najbardziej, może nie podróżuję bo jestem raczej domatorką... ale odczytałabym to jako zmiaaany w życiu, teraz przeszkodą mojego życia jest sesja :P , z tą plotkarą inaczej... jestem osobą, która nie pozwoli sobie wejść na głowę, nie atakuje, ale i nie daje się atakować, a co do tego Pana... podobno mam go poznać... tak mi jakiś czas temu wywróżyła mam koleżanki, która od lat zajmuje się kartami, ale tylko z pasji...

Ja w tym rozkładzie biorę pod uwagę najbardziej kartę z 5 pozycji a reszta to dodatek:) dlatego uwazam ze trafilam z ta karta na 5 pozycji:)