Skocz do zawartości

Chętnie sprawdzę karmę lub relację :)


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Userko, wydawało mi się, że odniosłam się do wspólnej drogi zycia 1n, i realizacji się na tej drodze 3 i 7.

Data urodzenia jako taka, nie podlega zmianom, chyba, że błąd zaistnieje przy rejestracji urodzenia, ta liczba nie podlega żadnym kombinacjom i jest wg mnie wiarygodnym, bo nie zafałszowanym źródłem do przeprowadzenia analizy numerologicznej. Fakt, że imiona, nazwisko, to dodatkowe źródło informacji, ale bywa często niedokładne, bo nie bierze się pod uwagę, takich czynników, jak data zmiany np nazwiska, czy dodania imienia.

Cyt. " Nie oceniam relacji na podstawie ich numerologicznej liczby z daty urodzenia, a z ich wspólnej drogi życia i tychże liczb, które pokazują tak naprawdę jaka to może byc relacja i z jakimi perspektywami. A ocena relacji na podstawie jedynie liczby urodzenia jest zbyt ogólniokowa, ale jak widać każdy ma swój sposób :) Grunt, żeby był dobry :))'

 

:yyyy: Wspólna drogę życia, oblicza się chyba w oparciu o datę urodzenia? Dodaje się drogę życia jednej osoby i drugiej, i rozpatruje się wynik, czyli sumę tych dróg życia? Hmmm, nie ważne. Ważne, że jednak doszłyśmy do różnych wyników, niekoniecznie dobrych, dla odbiorców, tychże.

Też, pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Wspólna drogę życia, oblicza się chyba w oparciu o datę urodzenia? Dodaje się drogę życia jednej osoby i drugiej, i rozpatruje się wynik, czyli sumę tych dróg życia? Hmmm, nie ważne. Ważne, że jednak doszłyśmy do różnych wyników, niekoniecznie dobrych, dla odbiorców, tychże.

Też, pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!

 

Oczywiście dobrze wyliczyłaś wspólna drogę życia i oblicza się ja na podstawie daty urodzenia. Jednak nie oceniam związków na podstawie wyłącznie ogólnych liczb życia i ich sumy, bo to zbyt ogólne. Poza tym do oceny biorę pod uwagę również długi karmiczne, które również są istotne, a do tego celu stosuje program, który w swych obliczeniach gwarantuje, że się nie myli i ułatwia wiele, dzięki czemu szybciej mogę odpisać :). Chętnie go udostępnię by można się bylo z nim zapoznać :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny, ja też chciałabym taką wiedzę posiąść... z jakiej literatury korzystacie? Oczywiscie najjpierw poczekam na swoją kolej w userkowej interpretacji karmiecznej, ale zainteresowal mnie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie podanych przede mnie relacji! Co do drugiej relacji to myślę, że zgadza się należycie - nawet zanim to przeczytałam to tak cały czas czułam, że taka była moja 'misja' w tamtym związku...

Proszę sprawdź jeszcze moją osobistą karmę 6.05.1986

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O...

 

Główne wibracje bardzo dobrze opisują mnie i moje dążenia. Reszta też wydaje się pasować do układanki, np. planuję późno wyjść za mąż, podróżować. Cieszy mnie wizja szczęśliwej starości i udanego małżeństwa :) Szkoda, że opis pierwszego okresu życia jest tak lakoniczny. W każdym razie faktycznie wspieram ludzi, na razie głównie duchowo. Trochę mnie zastanawia bycie "wzorem dla innych" chyba, że podciągnie się pod to sięganie po marzenia, które jest u mnie kwestią czasu, życie w zgodzie z własnymi, raczej niekonwencjonalnymi przekonaniami nawet za cenę łatek takich jak "dziwak" czy "czarna owca" i co za tym często idzie- niesubordynację. Obecnie co niektórzy mogą mnie uważać za antywzór :D

 

Dziękuję za poświęcony mi czas :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mogłabym prosić o interpretacje karmy( o ile jakas jest)

Paulina 26.09.1988

tomasz .01.01.1986

 

z góry dziekuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dobrze wyliczyłaś wspólna drogę życia i oblicza się ja na podstawie daty urodzenia. Jednak nie oceniam związków na podstawie wyłącznie ogólnych liczb życia i ich sumy, bo to zbyt ogólne. Poza tym do oceny biorę pod uwagę również długi karmiczne, które również są istotne, a do tego celu stosuje program, który w swych obliczeniach gwarantuje, że się nie myli i ułatwia wiele, dzięki czemu szybciej mogę odpisać :). Chętnie go udostępnię by można się bylo z nim zapoznać :)

Pozdrawiam :)

 

Witaj

Dzięki za program, też go posiadam i korzystam z niego, to chyba program Szoda, super sprawa. Zastanawiałam się, nad możliwością wklejenia go w wątku numerologii, ale tak, żeby był podczepiony i dostępny dla wszystkich, a o to chyba modków trzeba by poprosić?. Brakuje na forum porządnych opracowań, dot. liczb karmicznych czy liczb związków, a jeżeli nawet są, to gdzieś zginęły, wśród wielości tematów.

Każdy nowy forumowicz mógłby sam zapoznać się, chociaż wstępnie z własną piramidką numerologiczną i poczytać o swoich liczbach.

Dziękuję za zaproszenie do wątku, ale mam mało czasu, żeby pisać na forum. Niedziela i poranek przy kawie, to za mało, żeby obiecywać, że będę aktywnie uczestniczyć i pomagać.Ale dziękuję, za zaproszenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i ja mogę prosić o sprawdzenie:

 

ja 27.05.1983

pan 24.04.1070

 

dodam ,że pan się bardzo na mnie pogniewał, czy cos jeszcze z tego będzie? czy da się przeprosić?

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie podanych przede mnie relacji! Co do drugiej relacji to myślę, że zgadza się należycie - nawet zanim to przeczytałam to tak cały czas czułam, że taka była moja 'misja' w tamtym związku...

Proszę sprawdź jeszcze moją osobistą karmę 6.05.1986

Pozdrawiam serdecznie!

 

Cieszę się, że się zgadza :))) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie relacji

pani 16.01.1981 z panem 28.09.1971

Dziękuję za odpowiedź

 

Ponawiam prośbę

Dziękuję

 

Jeszcze raz ponawiam prośbę

Dziękuję

Edytowane przez Zaklinacz Dusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ponawiam prośbę

Dziękuję

 

pamiętam, pamiętam i postaram się nie ominąć, ale wypada mi w kolejności odpisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, pamiętam i postaram się nie ominąć, ale wypada mi w kolejności odpisywać :)

 

Droga userko,

tak trzymać (: pracy z wyliczaniem masz mnóstwo i z tego, co zauważyłam, robisz analizy dokładnie, a kolejeczka ustawiła się spora, oj spora, dlatego niechaj każdy w cierpliwość się uzbroi (:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Droga userko,

tak trzymać (: pracy z wyliczaniem masz mnóstwo i z tego, co zauważyłam, robisz analizy dokładnie, a kolejeczka ustawiła się spora, oj spora, dlatego niechaj każdy w cierpliwość się uzbroi (:

Pozdrawiam

 

Nom dziękuje :). Dość spora kolejka to fakt, ale postaram się odpisać na ile będę w stanie :). Proszę o cierpliwość i wzajemnie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam to moze ja też ładnie poprosze :) 26.6.1971 a jeżeli mozna to jeszcze na pana 6.12.1957 ,pozdrawiam

 

Witam :)

 

Jesteś numerologiczną 5-ką, a pozostałe wibracje przypisane Ci w drodze życia wg portretu to 5/23/32/41/50.

Pierwsza wibracja 5/23 mówi, że mamy szczęście do ludzi. Potrafimy być weseli, towarzyscy, dzięki czemu ludzi lgną, chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

Mogą dzięki temu pojawiać się propozycje współpracy w życiu lub pomoc w przedsięwzięciach. Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać. Jeśli jednak będziemy wibrować negatywnie i jeśli nie będziemy działać według zasad możesz wówczas stać się osobą surową i egoistyczną, ulegającą napadom wściekłości, gdy życie nie toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli.

Kolejna wibracja potwierdza, że wokół Ciebie będzie wielu przyjaciół i tu wibracja 5/32 doradza by starać się nie poddawać wpływom innych.przyjaciół i nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

Przedostatnia wibracja pokazuje, że możesz osiągnąć sukces na polu materialnych, jak i w uczuciach. Jeśli będziesz człowiekiem interesu to ta wibracja może okazać się ta wibracja szczególną ze względu na aspekt jej oddziaływania – właśnie materialny. Zapewnia czerpanie przyjemności z życia, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale powinien nad nimi dobrze panować. Potrzeba praktycznych rezultatów. Burzliwe przygody miłosne, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednym z najważniejszych zadań jest powściąganie pasji seksualnych, mamy bowiem szansę stworzyć wyjątkową rodzinę i szkoda byłoby to zepsuć, ulegając chwilowym zachciankom.

Ostatnia wibracja pokazuje, że poprzez osiągnięcie dobrego statusu materialnego oraz poprzez liczne grono przyjaciół wokół będziesz czuć się wolna, jakby odrodzona i szczęśliwa. Osiągniesz spokój ducha dzięki miłości i przyjaźni, a liczne zmiany i podróże Cię uszczęśliwią. I tu rada by unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

 

W cyklu życia pisana Ci karma miłości 8/26, która mówi, że swoim życiu możesz szukać swej bratniej duszy :). Szczegółowy opis karmy poniżej:

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Kolejna wibracja mówi także, że możesz mieć tendencje do wprowadzania częstych zmian. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

 

Od dzieciństwa do 31 roku życia była do przepracowania karma wolności 5/14/32, co mówi, że osoba w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny, dlatego też w tym czasie mogła borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów, bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem".

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Powyższe nieprzyjemne czasem wydarzenia miały za zadanie nauczyć skupienia na swoim wnętrzu i by stawiać sobie wyższe cele, ale także by nie poddawać się wpływom otoczeniu.

Pomiędzy 31, a 40 rokiem życia pojawia się karma miłości 8/26, którą możesz odczuć z większą siłą, gdyż posiadasz ją również w cyklu życia. W tym czasie bardzo możliwe, że pojawi sie mężczyzna, może poprzez prace, w każdym razie dobry status społeczny, materialny tu widzę :).

 

Pomiędzy 40, a 49 rokiem życia kolejna karma do przepracowania, tym razem jest to karma wysiłku i pracy 4/13. Karma zsyła na nas liczne trudności, które mogą wiązać się z utratą pracy, miłości i albo jedno z tego, albo oba. Poniżej opiszę sens karmy oraz sposób jej przepracowania:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Pojawią się okazje do wyjścia z kłopotów dzięki własnej sile wewnętrznej i wierze w siebie :). Wibracja następna mówi, że okazje do polepszenia sytuacji będą, ale wszystko zależy od włożonego wysiłku i panowania nad sobą. Proporcjonalnie do wydatkowanej energii przychodzi sukces, między innymi finansowy. Kontrakty i umowy powinny spełniać wszelkie wymogi prawne, winny być podpisywane w spokoju i z rozwagą. Nie należy pozwolić ambicji i zarozumiałości, by nami zawładnęły, bo zniweczy to nasze długotrwałe wysiłki. 31 zapewnia nam posiadanie dużej siły witalnej i dobrej pamięci, sprowadza sprzyjające okoliczności, daje szczęście w grze i spekulacjach. Jest to liczba postępu, pod warunkiem, że będziemy reagować pozytywnie. W przeciwnym razie staniemy się chaotyczni, nerwowi, skłonni do nadmiernej ekscytacji, niezdolni dostosować się do innych, a życie nasze zapełni się kłótniami, walką, trudnościami, co w efekcie doprowadzi do pogorszenia się sytuacji materialnej. Następna wibracja mówi jednak, że będzie to czas nauki ostrożności, czujności i samokontroli. Możliwe swobodne traktowanie miłości, które może uniemożliwić prawdziwy związek i doprowadzić do odejścia partnera przez np.miłość platoniczną. Nagłe zmiany powołania. Możliwe bogate małżeństwo, raczej z rozsądku, lecz trwałe. Osoba spod tej liczby wie kiedy działać, a kiedy czekać. Lubi dobre życie, dobrą kuchnię, dba o zdrowie. Posiada, więc zamożny, funkcjonalny dom, a wypełniony talerz jest dla niej nagrodą za trud. Niebezpieczeństwo nadwagi. Negatywnie — osoba taka rozwija wiele teorii, ale rzadko wprowadza je w życie. Staje się leniwa, co zamyka drogę do odkrywania nowych horyzontów. Brak poczucia bezpieczeństwa staje się dotkliwy, a zdrowie pogarsza się. Trzeba zawsze pamiętać, że słowem - kluczem czwórki jest praca.

Powyższe wydarzenia spowodują, że w życiu docenisz lojalność, uczciwość, sprawiedliwość, dyscyplinę i umiłowanie tradycji. Dzięki tym przymiotom zyskujemy zaufanie innych. Czasem bywamy ofiarą niesprawiedliwości, nadużyć, wyrzutów sumienia. Rozwijając dużą aktywność mentalną, nie dopuszczamy do głosu własnej intuicji. Przed podjęciem decyzji powinniśmy, więc zawsze się zatrzymać, wyciszyć lub ewentualnie spytać kogoś o radę. Konieczna jest też nauka relaksowania się, by uchwycić punkt równowagi wewnętrznej.

W efekcie ostatni wibracja dotyczącą trudnych momentów mówi, że trudności zostaną przezwyciężone dzięki pracy nad sobą. Konieczna jest uczciwość, ostrożność i dobra organizacja pracy.

 

Kolejne lata życia pokazują, że będzie się korzystać z przyjemności życia, możliwe częste podróże z przygodami. W tym czasie będzie można liczyć na pomoc kobiet z otoczenia.

 

Ocena relacji

 

Pani 26.6.1971

Pan 06.12.1957

 

Jesteście związkiem karmicznym, w którym pisana Wam wspólna droga przez życie, ale oczywiście nie jest powiedziane, że tak być musi bo decyzje zależne są od nas samych :)

Ogólnie Wasze relacje opisuje numerologiczna 9-tka, a więc osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. W relacji więc mogło pojawiać się uciekanie czasem w swój wewnętrzny świat, ale i pozytywne przyjacielskie wspieranie się. Czasem mogło pojawiać się poczucie ciężaru dźwigania obowiązków w związku, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. W relacji mogły się również pojawiać niepokoje emocjonalne z powodu między innymi kłopotów materialnych, jednak z trudności sie wychodziło lub wychodzić będzie. Jedna z ostatnich wibracji pokazuje, że może być komfort dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

Tak więc jak to w życiu perturbacje w związku się pojawiają, ale ogólnie widać, że z kłopotów wychodzenie jest również możliwe, ale decyzja od nas zależy czy chcemy i widzimy sens. Po portrecie numerologicznym powiedziałabym, że możliwe jest rozejście się Waszych dróg koło 40 roku życia właśnie, ale to już moje przypuszczenie.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Bardzo proszę o sprawdzenie karmy. Jestem bardzo ciekawa co liczby powiedzą o mnie i o tej relacji. Za interpretacje byłabym bardzo wdzięczna :) Dane wysyłam na priv

 

Witam Cię :)

 

Jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje symbolizuje ogólnie numerologiczna liczb 6, a więc ogólnie można powiedzieć, że jesteście związkiem ponadczasowym, utrwalającym tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości. Wasza karma polega na tym, że Pani ma lub miała za zadanie pomóc Panu w dokonaniu się u niego jakichś rewolucjonizujących jego życie wydarzeniach. Mogło to być związane np. z pracą lub pomocą poprzez wsparcie w trudnych dla niego momentach albo wejściem z związek. Wg numerologii Pani posiada jakieś wpływowe znajomości, dzięki którym może udać się pomóc temu Panu. Ostatnia wibracja pisana Pani w karmie wobec Pana to 2/38, co oznacza dla mężczyzny — kobiecą pomoc. Jest to liczba wymagająca, lecz posiada ona ogromną dobroczynną moc. Obdarza nas wyobraźnią i natchnieniem poetyckim, możliwością poznania rzeczy niewidzialnych dla większości ludzi. Urok i magnetyzm. Możliwość zmian we wszystkich dziedzinach życia. Protekcja. Pożyczki. Uznanie. Szczęśliwy związek. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co prowadzi do rozstań i rozwodów.

 

Pan widać po portrecie, że w życiu może nie mieć łatwo, możliwa u Pana chwiejność finansowa, gdyż Pan posiada trudną karmę w życiu 4/13, która sprawia, że jeszcze nie raz wszystko się Panu zawalić może i będzie musiał skrupulatnie budować od nowa. Często powodem tego może być zbytnia pewność siebie, która może gubić.

 

Pan natomiast może pomóc Pani lub zwyczajnie pozytywnie wpływać na Pani tendencję do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Pan tu pomoże w odpowiedniej ocenie sytuacji i to również jest rodzaj karmicznego powiązania u Was, ale pozytywnie :).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Powiedz mi, proszę, jaka jest dokładność metody (numerologii) w tym obszarze? Zupełnie inaczej podchodzę do tematu diagnozowania karmy i badania poprzednich wcieleń ale temat mnie interesuje i chętnie zapoznam się z innymi podejściami.

 

Witam Cię :). Stosuję piramidy numerologiczne oraz powiązania karmiczne, tak więc już same piramidy i znajomość znaczenia poszczególnych wibracji pokazuje wiele wydarzeń, zachowań itp., jakie mogą spotkać daną osobę. Tak naprawdę można stworzyć bardzo dokładny portret na podstawie piramidki, jednak jest to bardzo czasochłonne, dlatego też by ułatwić sobie zadanie stosuję program "Numerologia" Adama Szoda.

Poprzednich wcieleń nie oceniam, jednak gdy pojawia się karma u kogoś w portrecie ogólnie pokazuję, jaki może być powód takiego stanu rzeczy.

 

Ps. Przydałby się odrębny temat, w którym każdy kto posiada pewny rodzaj wiedzy w zakresie numerologii, karmy miał możliwość podzielenia się swoją wiedzą dla innych. W ten sposób udałoby się poszerzyć wspólnie wiedzę, ale i nauczyć czegoś nowego :). Być może założę sama taki temat w wolnym czasie:)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam

Bardzo dziękuje ....

Mam jeszcze jedną prośbę o sprawdzenie karmy - dane podam na priv.

 

pozdrawiam;)))

 

Witam :)

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a Wasza wspólna droga to numerologiczna liczb 1, która ogólnie mówi, że może być to relacja bardzo nowoczesna, otwarta na zmiany i mogąca osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania. Możliwe wspólne podróże, zabawy, spotkania towarzyskie. Ponadto suma Waszych dróg życia i kolejne wibracje pokazują, ze relacja mogła być okazją do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu.Poza tym wg numerologii widać, że tu szczęśliwy związek mógł być lub jest, a nawet małżeństwo, ale i możliwość rozstań spowodowanych nagłymi niespodzianymi wydarzeniami,a po takich sytuacjach możliwość odnowy relacji, ale i indywidualizm się tu każdego w Was mógłby zaznaczać, jak również poczucie samotności któregoś z partnerów. Jednakże dzięki silnej woli jak i zaufaniu można by osiągnąć poprawę.

 

Pozdrawiam :)

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/24/33

Druga osoba: 4/13/22/31/49

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Dziękuję za odpowiedź. Kiedy ja sprawdzam karmiczność związku, to badam go na stan "teraz". Nie posługuję się numerologią bo zraziłem się do niej kilka lat temu. Ale jeżeli się nie mylę (ewentualnie mnie popraw), to numerologia bazuje na datach urodzenia, innymi słowy jako podstawę obliczeń przyjmuje się datę urodzenia osoby/ osób. Podobnie chyba też jest w astrologii, z tym że tam potrzebna jest jeszcze godzina urodzenia aby wyniki były dokładne. Czasami problem polega na tym, że od chwili urodzenia (momentu, który przyjmujemy do obliczeń) a chwilą obecną potrafią się wydarzyć na poziomie energetycznym różne rzeczy. Oczywiście, wcale nie musi tak być ale może się wydarzyć. Wtedy trzeba się liczyć, że wyniki numerologii i innych metod bazujących wyłącznie na dacie urodzenia mogą być niedokładne. Temat mnie zainteresował ponieważ nawet na tym forum było kilka przypadków, kiedy moje badania co do karmiczności związku były inne niż obliczone numerologicznie przez innego użytkownika forum. Niestety, jako laik, nie potrafię powiedzieć, jaką metodą posługował się ten uzytkownik, ale w porównaniu do Twoich opisów, były tam dosłownie 4 zdania. Zastanawiałem się więc skąd ta różnica. Pozdrawiam :-)

 

Witam Cię :). Stosuję piramidy numerologiczne oraz powiązania karmiczne, tak więc już same piramidy i znajomość znaczenia poszczególnych wibracji pokazuje wiele wydarzeń, zachowań itp., jakie mogą spotkać daną osobę. Tak naprawdę można stworzyć bardzo dokładny portret na podstawie piramidki, jednak jest to bardzo czasochłonne, dlatego też by ułatwić sobie zadanie stosuję program "Numerologia" Adama Szoda.

Poprzednich wcieleń nie oceniam, jednak gdy pojawia się karma u kogoś w portrecie ogólnie pokazuję, jaki może być powód takiego stanu rzeczy.

 

Ps. Przydałby się odrębny temat, w którym każdy kto posiada pewny rodzaj wiedzy w zakresie numerologii, karmy miał możliwość podzielenia się swoją wiedzą dla innych. W ten sposób udałoby się poszerzyć wspólnie wiedzę, ale i nauczyć czegoś nowego :). Być może założę sama taki temat w wolnym czasie:)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy mogłabym poprosić o karmę

Agnieszka 03.12.1982

oraz o podanie cykli , punktów zwrotnych i lat pustki mojej daty

z góry ślicznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
bardzo prosze o interpretacje zwiazku karmicznego m25.07.1975 z r23.04.1973

 

Witam Cię :)

 

Faktycznie jesteście związkiem karmicznym. Ogólnie Wasze relacje symbolizuje numerologiczna 2-ka, która mówi, że relacja taka jest związkiem uczuciowym, opartym na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości. Państwa karma polega na tym, iż to Pan ( w każdym razie osoba z datą 23.04.1973) ma za zadanie pomagać Pani w jej rozwoju duchowym. Być może rozwiewać czasem jakieś lęki, czasem chronić przed popełnieniem błędu, co może Pan odczuwać jako przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Osoba ta ma jednak umiejętność i łatwość dostosowania się do otoczenia, co bardzo pomaga w relacji.

Innej karmy nie posiadacie. Możliwe, że Pan ( zakładam że to Pan z datą 23.04.1973) wnosi do relacji jakieś ważne znajomości, które mogą być pomocne. Kolejne wibracje opisują Was jako związek, który może przynieść jakiś sukces poprzez właśnie miłość. Między Wami szczera przyjaźń, możliwy dobry byt, który z czasem utracić swe znaczenie i powstaną wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną naszego charakteru. Należy, więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje. Tak więc mogą pojawiać się pewne napięcia wewnętrzne, ale jednocześnie umiejętność stwarzania harmonii i spokoju wokół siebie. Mimo ogromnego napięcia zawartego w tej wibracji, zapewnia ona sukces bez wysiłku, dzięki wrodzonej inteligencji, dojrzałości i wytrwałości. Wybitnie sprzyja powodzeniu finansowemu. Otacza nas wpływowymi przyjaciółmi, którzy przychodzą nam z pomocą. Niebezpieczeństwo istnieje jedynie w nadmiernym tempie, z jakim dochodzimy do celu, bo z taką samą szybkością można spadać.

Jak widać numerologia mówi, ze to dobry związek byc może, jednak to jaki jest w rzeczywistości zależy od nas samych, a życzę by był taki jak opisane zostały pozytywne strony danych wibracji :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziękuję za odpowiedź. Kiedy ja sprawdzam karmiczność związku, to badam go na stan "teraz". Nie posługuję się numerologią bo zraziłem się do niej kilka lat temu. Ale jeżeli się nie mylę (ewentualnie mnie popraw), to numerologia bazuje na datach urodzenia, innymi słowy jako podstawę obliczeń przyjmuje się datę urodzenia osoby/ osób. Podobnie chyba też jest w astrologii, z tym że tam potrzebna jest jeszcze godzina urodzenia aby wyniki były dokładne. Czasami problem polega na tym, że od chwili urodzenia (momentu, który przyjmujemy do obliczeń) a chwilą obecną potrafią się wydarzyć na poziomie energetycznym różne rzeczy. Oczywiście, wcale nie musi tak być ale może się wydarzyć. Wtedy trzeba się liczyć, że wyniki numerologii i innych metod bazujących wyłącznie na dacie urodzenia mogą być niedokładne. Temat mnie zainteresował ponieważ nawet na tym forum było kilka przypadków, kiedy moje badania co do karmiczności związku były inne niż obliczone numerologicznie przez innego użytkownika forum. Niestety, jako laik, nie potrafię powiedzieć, jaką metodą posługował się ten uzytkownik, ale w porównaniu do Twoich opisów, były tam dosłownie 4 zdania. Zastanawiałem się więc skąd ta różnica. Pozdrawiam :-)

 

To masz inny sposób widzę troszkę na sprawdzanie karmiczności, możliwe że ja go nie znam :). Ja czasem mówię o przeszłości również, choć faktycznie to może być zbędne.

Zgadzam się, że numerologia bazuje na dacie urodzenia przede wszystkim jak napisałaś, ale i imieniu i nazwisku również, a w astrologii potrzebne są również dodatkowe dane jak miejsce urodzenia, godzina.

Faktycznie może się tak zdarzyć, że na poziomie energetycznym mogą się wydarzyć różne sytuacje, które mogą wpłynąć znacząco na daną osobę co może mieć jednocześnie wpływ to, że opis nie będzie pasował. Np. do oceny związków posługuję się ciągiem liczb z sumy dróg życia, które pokazują także emocjonalną stronę życia, wydarzenia te dobre i przykre, problemy z jakim sie związek zmaga lub zmagać będzie w zależności od tego czy są aktualnie razem czy już po związku. Stąd mój szerszy i dokładniejszy opis. Może się mylę, ale wg mnie wspólna suma dróg życia pokazuje co powinni przerobić, ale też ostrzega z czym mogą się zmagać w przyszłości jeśli zdecydują się być razem, jednak jaka ta droga będzie faktycznie jest uzależnione od zainteresowanych bo uważam, że mamy wystarczająco siły wewnętrznej by zmienić to co nam zapisane, a świadomi swej drogi i wiedzący nad czym mamy pracować by żyło się nam lżej możemy kształtować swą przyszłość:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Tak, ja pytam się bezpośrednio duszy danej osoby. Dodatkowo, jeżeli są jakieś negatywne układy karmiczne, to je oczyszczam. Gdybyś sprawdziała mój związek z żoną, wyszłoby, że jest dużo cięzkiej karmy do przepracowania. Ale rzeczywistość jest taka, że TERAZ jest pełna harmonia. Poza tym, jest tak, jak napisałaś - żadna prognoza ani wróżba nie jest wyrokiem. Każdy z nas ma wystarczającą siłę i wolną wolę, aby pokierować życiem, tak jak chcemy. Oczywiście, znajomość "kamyczków" na naszej drodze też jest przydatna :-). Pozdrawiam

 

To masz inny sposób widzę troszkę na sprawdzanie karmiczności, możliwe że ja go nie znam :). Ja czasem mówię o przeszłości również, choć faktycznie to może być zbędne.

Zgadzam się, że numerologia bazuje na dacie urodzenia przede wszystkim jak napisałaś, ale i imieniu i nazwisku również, a w astrologii potrzebne są również dodatkowe dane jak miejsce urodzenia, godzina.

Faktycznie może się tak zdarzyć, że na poziomie energetycznym mogą się wydarzyć różne sytuacje, które mogą wpłynąć znacząco na daną osobę co może mieć jednocześnie wpływ to, że opis nie będzie pasował. Np. do oceny związków posługuję się ciągiem liczb z sumy dróg życia, które pokazują także emocjonalną stronę życia, wydarzenia te dobre i przykre, problemy z jakim sie związek zmaga lub zmagać będzie w zależności od tego czy są aktualnie razem czy już po związku. Stąd mój szerszy i dokładniejszy opis. Może się mylę, ale wg mnie wspólna suma dróg życia pokazuje co powinni przerobić, ale też ostrzega z czym mogą się zmagać w przyszłości jeśli zdecydują się być razem, jednak jaka ta droga będzie faktycznie jest uzależnione od zainteresowanych bo uważam, że mamy wystarczająco siły wewnętrznej by zmienić to co nam zapisane, a świadomi swej drogi i wiedzący nad czym mamy pracować by żyło się nam lżej możemy kształtować swą przyszłość:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
ja tez poprosze

ja 29.11.73 i pan 30.06.73

i jesli moge to

ja 29.11.73 i pan 06.01.73

 

Witam :)

 

Starałam sie szybko bo widziałam, że jesteś :P

 

ja 29.11.73 i

pan 30.06.73

 

Jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje opisuje wibracja miłości 8/26. Ogólnie wspólnie posiadacie numerologiczną 8-kę, co oznacza, że w tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza. W relacji tej możliwy dobry byt materialny, dobry związek przyjacielski, ale i możliwe jakieś burze, zranienia i nawet rozstanie, a po tych wydarzeniach marzenie o tej idealnej miłości i tęsknota za takową. Jednak jeśli przetrwa sie burze będzie nadal sukces materialny i poczucie bezpieczeństwa. Siła, dynamizm, determinacja i energia. Dużo wysiłku, lecz postęp jest zapewniony, jeśli planujemy z rozmachem i wyobraźnią. Przy negatywnej postawie grozi nam niewrażliwość i przegapianie okazji. Wszytsko jednak zależy od naszych decyzji, związek ten oparty może bardziej na przyjaźni ma szanse być trwały i szczęśliwy no chyba, że sami to w jakiś sposób postępowaniem zniweczymy.

 

ja 29.11.73 i

pan 06.01.73

 

 

Jesteście relacją karmiczną. Pan jest, w każdym razie potrafi być bardzo pomocnym facetem, na którego można liczyć. Wasze relacje określa numerologiczna liczba 6, która ogólnie mówi, że może to być związek ponadczasowy, utrwalający tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości. Suma dróg życia oraz wibracje w drodze życia pokazują u Pani kłopoty w uczuciach, ale właśnie poprzez poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam to odnaleźć harmonię szóstki. Relacja ta może przynosi wpływowych przyjaciół ( może też nim być partner).Osoba ta jest inteligentna i posiada umiejętność błyskawicznej oceny sytuacji. Mozliwe, że ten Pan będzie lub jest osobą publiczną w jakiś sposób lub pracuje z ludźmi. Możliwe przez to problemy spowodowane zazdrością ludzi. Kolejna wibracja mówi o wybitnych zdolnościach przywódczych jednego z partnerów wynikające z właściwego nam połączenia logiki i wyobraźni. Niezależność myślenia.Wibracja ta, choć zapewnia opiekę kosmiczną, może też wyrażać ogrom życiowych trudności i błędów, ulegania pokusom, braku miłości bliźniego, które w konsekwencji prowadzą do samotności któregoś z partnerów. Związek jednak będzie dawał komfort życiowy, a jednocześnie obdarzanie szczodrością i dobrocią, których używamy sprawiając przyjemność i zapewniając zyski innym. Jeśli osoby w relacji będą umiejętnie gospodarować pieniędzmi, mogą stać się osobami wpływowymi.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam serdecznie,

również chciałabym prosić,jeśli mogę, o interpretację relacji karmicznych - dane podam na priv.

Pozdrawiam,

 

Witam, niestety nie otrzymałam jeszcze danych, więc przechodzę dalej, ale jak napiszesz to w pierwszej kolejności wykonam interpretacje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witaj, userko

 

zachęcona Twoją propozycją bardzo proszę o "zbadanie" tej relacji, jest ponoć karmicznie trudna...

 

podaję daty:

 

ja 02.09.1974

on 17.03.1966

 

Witam :)

 

Wstawiam portret relacji:

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/14/23/32

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 5/14/23/32

1PZ: 2/11

CP: 2

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 2/11/20

CP: 8/17

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, Wasze relacje ogólnie określa numerologiczna 2-ka, co oznacza, że jest to związek uczuciowy, oparty na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości. Dormus w swej drodze życia posiadasz karmę wolności 5/14/23/32, a w związkach może się ona objawiać poprzez borykanie się z kłopotami związanymi z tą sferą uczuciową, gdyż w poprzednim wcieleniu nadużywałaś wolności, sprawiając cierpienie innym. Mogłaś nadużywać także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Mogłaś także kierować się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny, dlatego też w tym życiu możesz borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą : nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów, bolesne straty materialne i uczuciowe lub inne ciężkie doświadczenia.

Sposób przepracowania tej karmy:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Posiadasz również wibrację 5/23, która mówi, że masz szczęście do ludzi, jesteś towarzyska. Wibracja ta powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi. Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

Ponadto kolejna wibracja doradza by stawiać sobie koniecznie wysokie cele i nie poddawać się wpływom otoczenia, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

 

Natomiast partner mógł mieć pewne kłopoty uczuciowe za młodu, ale ostatecznie pisana Panu kooperacja i przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność w relacji. Może przynieść trwały, wielodzietny związek małżeński, w którym miłość jest dawana równo z obu stron. Pan z natury raczej szczodry, który zapewnia opiekę swemu otoczeniu. Osoba wibrująca pozytywnie byłaby nieszczęśliwa żyjąc w pojedynkę, natomiast reagując negatywnie skazana jest na samotność; jest obrażona na cały świat i nierozumiana przez otoczenie.

 

Z sumy dróg życia wynika, że jedno z Państwa zrewolucjonizowało życie drugiemu z początku. Kolejna wibracja pokazuje, że otoczeni są Państwo wpływowymi ludźmi, na których można by liczyć. W relacji inwencja i oryginalność,a także inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy mogą lub mogły wywoływać zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów. Kolejna wibracja mówi już o burzach w relacji, jakie mogły lub mogą się pojawić gdyż w negatywie oznacza możliwość nadużywania energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co może prowadzić do chęci rozstania. Z kolei wibracja 2/47 pokazuje, że będzie między Wami mimo wszystko szczera przyjaźń. Bogactwo czy nagrody w końcu utracą swe znaczenie i powstaną wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną naszego charakteru. Należy, więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje.

Wibracja następna pokazuje, że w dalszym czasie w relacji może być odczuwane także napięcie wewnętrzne, ale jednocześnie umiejętność stwarzania harmonii i spokoju wokół siebie. To dążenie do ładu wynika z giętkości naszej natury i może stać się przyczyną ulegania wpływom. Ponieważ jesteśmy pod opieką, możemy podejmować ryzyko i nie obawiać się krytyki, obmowy czy braku akceptacji otoczenia. Talent artystyczny, muzyczny, częste zmiany pracy. Jeśli odpowiadamy na tę wibrację negatywnie, nasz wysiłek jest bezproduktywny, jesteśmy niezdecydowani, zależni od innych, często tych właśnie, którzy mają wobec nas nieuczciwe zamiary. Jednakże wszelkie te napięcia wg numerologii z czasem zostaną pokonane bez większego wysiłku, dzięki wrodzonej inteligencji, dojrzałości i wytrwałości. Wybitnie sprzyja powodzeniu finansowemu. Otacza nas wpływowymi przyjaciółmi, którzy przychodzą nam z pomocą. Niebezpieczeństwo istnieje jedynie w nadmiernym tempie, z jakim dochodzimy do celu, bo z taką samą szybkością (gdy odbieramy wibrację negatywnie) będziemy spadać. Trzeba, więc za wszelką cenę starać się zachować umiar i równowagę wewnętrzną.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Userko.)

Czy jest możliwe-by odpracować swoją karme na człowieku który takowej karmy niema?Czy możemy "dobrze i skutecznie odpracowywać" karmę jedynie z ludzmi ktorzy tak jak my,muszą przyjąć daną lekcje od losu.

Czy istnieje ludzie nie obciażeni balastem z poprzedniego wcielenia? Oraz czy można na kogoś świadomie bądz nie sprowadzić karmę,którą będzie musiał odpracować w nastepnym wcieleniu.Teoretycznie,jeśli kobieta igra z uczuciami męzczyzny,świadomie i sprowadza przez to na niego smutek,depresje,to czy nie obciąża go jakąś karmą? Przepraszam jeśli moje pytania wydzadzą Ci się śmiesznie,ale w temacie numerologii i zobowiązań karmicznych dopiero raczkuje.

i

A i w wolnej chwili,prosiłabym o interpretacji Karmy mojej(26.9.1988) i Tomasza (1.01.1986)

 

Dziekuje i pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Droga Userko.)

Czy jest możliwe-by odpracować swoją karme na człowieku który takowej karmy niema?Czy możemy "dobrze i skutecznie odpracowywać" karmę jedynie z ludzmi ktorzy tak jak my,muszą przyjąć daną lekcje od losu.

Czy istnieje ludzie nie obciażeni balastem z poprzedniego wcielenia? Oraz czy można na kogoś świadomie bądz nie sprowadzić karmę,którą będzie musiał odpracować w nastepnym wcieleniu.Teoretycznie,jeśli kobieta igra z uczuciami męzczyzny,świadomie i sprowadza przez to na niego smutek,depresje,to czy nie obciąża go jakąś karmą? Przepraszam jeśli moje pytania wydzadzą Ci się śmiesznie,ale w temacie numerologii i zobowiązań karmicznych dopiero raczkuje.

i

A i w wolnej chwili,prosiłabym o interpretacji Karmy mojej(26.9.1988) i Tomasza (1.01.1986)

 

Dziekuje i pozdrawiam;)

 

Witam Cię :)

 

Żadne pytania nie są śmieszne i uważam, że warto jest pytać nawet jeśli pytanie może wydawać się komuś śmieszne choćby dla samego siebie :P.

 

Czy jest możliwe-by odpracować swoją karme na człowieku który takowej karmy niema?Czy możemy "dobrze i skutecznie odpracowywać" karmę jedynie z ludźmi którzy tak jak my,muszą przyjąć daną lekcje od losu.

 

Jeśli się długu karmicznego z poprzedniego wcielenia nie posiada to nie ma co odpracowywać, natomiast może się zdarzyć tak, że obecnie nie posiadając karmy do przepracowania możemy niewłaściwym postępowaniem ją utworzyć,a wówczas trzeba będzie ją znosić w następnym wcieleniu.

 

Możemy dobrze i skutecznie odpracować karmę, tak naprawdę to nawet jeśli ktoś jest mocno karmicznie obciążony, a zrozumie na czym polega dana karma i świadomie będzie się starać ją odpracować to ona się już nie powtórzy mimo, że numerologicznie jest ona nam zapisana. Wszystko przez to, że jeśli zrozumiemy lekcję i nie będziemy powtarzać tych samych błędów to nie mamy się czym martwić, ale aby tak było trzeba jednak mocno pracować nad soba i miec silną wolę by zmienić to co pisane.

 

Czy istnieje ludzie nie obciażeni balastem z poprzedniego wcielenia?

 

tak, istnieją ludzie którzy długu karmicznego w swoim portrecie numerologicznym nie posiadają, jednakże nie oznacza to, że nie mają relacji karmicznych z ludźmi jakich napotkają na swej drodze. Bo tak też być może.

 

Czy można na kogoś świadomie bądz nie sprowadzić karmę,którą będzie musiał odpracować w nastepnym wcieleniu.Teoretycznie,jeśli kobieta igra z uczuciami męzczyzny,świadomie i sprowadza przez to na niego smutek,depresje,to czy nie obciąża go jakąś karmą?

 

powiem Ci, że mogą powstać zależności w karmie np. w miłości z powodu zranienia kogoś, osoba taka może w kolejnym wcieleniu szukać potem tej utraconej nieszczęśliwej miłości. Wówczas mówi się o karmie 8/26, ale musiałaby to byc moim zdaniem miłość prawdziwa chociażby z jednej strony. Czy tak jest w każdym przypadku to nie wiem. Uważam też, że najczęściej człowiek nieświadomie sprowadza na innych karmę, jednak zdecydowanie bardziej sprowadza ją na siebie swoim postępowaniem.

 

Ps. Na karmę trzeba poczekać w kolejce :))

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Kurde dziewczyny, ja też chciałabym taką wiedzę posiąść... z jakiej literatury korzystacie? Oczywiscie najjpierw poczekam na swoją kolej w userkowej interpretacji karmiecznej, ale zainteresowal mnie ten temat.

 

Hej :)

 

Seele korzystam głównie z danych przezz siebie zebranych, książki owszem używałam, ale to jedynie do nauki, teraz posługuję się programem Adama "Szoda" pt. " Numerologia" jest bardzo przydatny do sporządzenia piramidki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj userko,

dziękuję za analizę, trochę mi rozjasniła pewne rzeczy, choc jestem zaskoczona tym, że nie jest karmiczną, dlatego ze ktos kiedyś stwierdził, że zdecydowanie jest i to obarczona 11, czyli komplikacjami, rozstaniami powrotami itp. Ja sama niestety, nie znam sie na tyle, aby to stwierdzić, więc poprosiłam Cię jeszcze o tę analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapomniałam dodać, że teraz mocno się skupiam na swoim wnętrzu (: właściwie hedonizm nie leży w mojej naturze, więc jest szansa, że odpracuję teraz to, co nabroiłam poprzednio (;

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Seele korzystam głównie z danych przezz siebie zebranych, książki owszem używałam, ale to jedynie do nauki, teraz posługuję się programem Adama "Szoda" pt. " Numerologia" jest bardzo przydatny do sporządzenia piramidki :)

 

Dzięki ;) nie mniej jednak czekam na Twoją odpowiedż ;) a widze ze chętnych masz wielu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie otrzymałam jeszcze danych, więc przechodzę dalej, ale jak napiszesz to w pierwszej kolejności wykonam interpretacje :)

Pozdrawiam

 

Ojej:(, dziękuję za wiadomość, nie mogę wysyłać wiadomości, wysłałam maila. Zaczekam, aż będzie możliwe wysyłanie wiadomości.

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Starałam sie szybko bo widziałam, że jesteś :P

 

ja 29.11.73 i

pan 30.06.73

 

Jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje opisuje wibracja miłości 8/26. Ogólnie wspólnie posiadacie numerologiczną 8-kę, co oznacza, że w tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza. W relacji tej możliwy dobry byt materialny, dobry związek przyjacielski, ale i możliwe jakieś burze, zranienia i nawet rozstanie, a po tych wydarzeniach marzenie o tej idealnej miłości i tęsknota za takową. Jednak jeśli przetrwa sie burze będzie nadal sukces materialny i poczucie bezpieczeństwa. Siła, dynamizm, determinacja i energia. Dużo wysiłku, lecz postęp jest zapewniony, jeśli planujemy z rozmachem i wyobraźnią. Przy negatywnej postawie grozi nam niewrażliwość i przegapianie okazji. Wszytsko jednak zależy od naszych decyzji, związek ten oparty może bardziej na przyjaźni ma szanse być trwały i szczęśliwy no chyba, że sami to w jakiś sposób postępowaniem zniweczymy.

 

ja 29.11.73 i

pan 06.01.73

 

 

Jesteście relacją karmiczną. Pan jest, w każdym razie potrafi być bardzo pomocnym facetem, na którego można liczyć. Wasze relacje określa numerologiczna liczba 6, która ogólnie mówi, że może to być związek ponadczasowy, utrwalający tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości. Suma dróg życia oraz wibracje w drodze życia pokazują u Pani kłopoty w uczuciach, ale właśnie poprzez poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam to odnaleźć harmonię szóstki. Relacja ta może przynosi wpływowych przyjaciół ( może też nim być partner).Osoba ta jest inteligentna i posiada umiejętność błyskawicznej oceny sytuacji. Mozliwe, że ten Pan będzie lub jest osobą publiczną w jakiś sposób lub pracuje z ludźmi. Możliwe przez to problemy spowodowane zazdrością ludzi. Kolejna wibracja mówi o wybitnych zdolnościach przywódczych jednego z partnerów wynikające z właściwego nam połączenia logiki i wyobraźni. Niezależność myślenia.Wibracja ta, choć zapewnia opiekę kosmiczną, może też wyrażać ogrom życiowych trudności i błędów, ulegania pokusom, braku miłości bliźniego, które w konsekwencji prowadzą do samotności któregoś z partnerów. Związek jednak będzie dawał komfort życiowy, a jednocześnie obdarzanie szczodrością i dobrocią, których używamy sprawiając przyjemność i zapewniając zyski innym. Jeśli osoby w relacji będą umiejętnie gospodarować pieniędzmi, mogą stać się osobami wpływowymi.

 

Pozdrawiam :)

 

Oj Kochana nie wiedzialam ze z dat urodzenia mozna tak wiele wyczytac...jestem pod ogromnym wrazeniem ... duzo sie sprawdzilo w jednym i drugim przypadku:( niestety szczegolnie te czarniejsze opcje...:( Wiem ze na razie nie wrózysz wiec nie wiem czy bede mogla sie jeszcze dopytac o jednego z tych panow..... jesli bede mogla zadac malutkie pytanko to daj znac a wyslalabym je na pw..... a i tak bardzo Ci dziekuje za wszystko i jesli nie bedziesz miala nic przeciwko temu to kiedys zapytam sie jeszcze o swoja karme ale na razie poczekam bo jeszcze masz duzo ludzi w "potrzebie" wiec jak sie troszke rozluzni..hehe... pozdrawiam i zycze milego dnia

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ojej:(, dziękuję za wiadomość, nie mogę wysyłać wiadomości, wysłałam maila. Zaczekam, aż będzie możliwe wysyłanie wiadomości.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Może spróbuj jeszcze raz maila, zmieniłam na inny, więc może teraz się uda :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Oj Kochana nie wiedzialam ze z dat urodzenia mozna tak wiele wyczytac...jestem pod ogromnym wrazeniem ... duzo sie sprawdzilo w jednym i drugim przypadku:( niestety szczegolnie te czarniejsze opcje...:( Wiem ze na razie nie wrózysz wiec nie wiem czy bede mogla sie jeszcze dopytac o jednego z tych panow..... jesli bede mogla zadac malutkie pytanko to daj znac a wyslalabym je na pw..... a i tak bardzo Ci dziekuje za wszystko i jesli nie bedziesz miala nic przeciwko temu to kiedys zapytam sie jeszcze o swoja karme ale na razie poczekam bo jeszcze masz duzo ludzi w "potrzebie" wiec jak sie troszke rozluzni..hehe... pozdrawiam i zycze milego dnia

"

 

Cieszę się, że się zgadza :). Portrecik również chętnie zrobię :) Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Usherko czy mogłabym poprosić o karmę bardzo proszę

Agnieszka 03.12.1982

oraz o podanie cykli , punktów zwrotnych i lat pustki mojej daty

z góry ślicznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko ja też poproszę o swoją karmę 24.02.1984 i z pewnym panem 17.09.1983 z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez ja.milena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Usherko czy mogłabym poprosić o swoją karmę? moja data urodzenia 11.01.1992

i relację z osobą z 21.07.1990 :))

Edytowane przez xitre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ja również mogłabym serdecznie prosić o sprawdzenie karmy (moja data ur. 01.12.1978), oraz karmy męża i naszej relacji ? (data ur. męża 25.11.1981). Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Userka chętnie poznam tajemnice mojej karmy. ja 06.10.1982 pan 14.05.1984, dziekuje

Edytowane przez jusstuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Bardzo,bardzo prosze o cokolwiek na temat mojej karmy w moim zwiazku.Klaudia 18.07.1973 i Zygmunt 16.12.1966. Z gory wielkie DZIEKUJE za poswiecony czas,pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest kilka dni wobec wieczności. Ostatnio coś za mocno filozofuję:) Czekam z niecierpliwością, bo nieco przyśpieszyłem pewne sytuacje i... może być ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko- bardzo dziękuję :) Przepraszam że dopiero teraz ale dawno mnie nie było na forum. Muszę przyznać, że zadziwiająco dużo sie sprawdza :) Wielkie dzięki raz jeszcze Pozdrawiam cieplutko :_buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłabym bardzo wdzięczna, Userko, za jeszcze jedną interpretację :) ja - 5.03.1994, on - 1.04.1994.

dodatkowo, zastanawiam się, czy to że ktoś urodził się kilka minut po północy ma jakieś znaczenie? w sensie, czy DŻ itp. obliczamy dla daty 1. kwietnia, wg naszej strefy czasowej, czy może jeszcze 31. marca ? ;>

z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witaj

 

proszę o sprawdzenie relacji karmicznej. ja x.xx.xxxx.on x.xx.xxxx.ostatnio rożne znaki mówią mi,ze mamy się rozstać- dziwne bo się kochamy.

 

dziękuje za poświęcony czas.

 

Witam :),

 

Wasza relacja jest karmiczna. Ogólnie Wasze relacje symbolizuje liczba 9, która mówi, że osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. Początki relacji mogły nie być łatwe, gdyż pierwsza relacja mówi, że w relacji mogło pojawić się uleganie złudzeniom, w wyniku czego mogły pojawiać się rozczarowania. Możliwe, że posługiwaliście się władzą, by służyć sobie lub się wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogły zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Kolejna wibracja pokazuje, że tego rodzaju przykre wydarzenia, rozczarowania sprawiły, że rozwinęliście się duchowo drogą samodoskonalenia, aktywności umysłowej i dzięki wyobraźni wraz ze świadomością powołania udzielania wsparcia.

Poza tym wibracja ta pokazuje,że potraficie służyć innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

Wibracja następna z kolei pokazuje, że możecie czasem odczuwać przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pouczające podróże.

Idąc dalej pokazuje się wibracja, która niezwykle uwrażliwia i powoduje brak satysfakcji z sukcesów ziemskich. Daje ona moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Receptywność. Liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność. Niepokoje emocjonalne. Możliwe jest odnalezienie jednego z rodziców, od dawna zaginionego lub niewidzianego. Ryzyko wdowieństwa. Przy postawie negatywnej — czepianie się przeszłości, wartości starych i przebrzmiałych.

Jednak wszelkie wymienione trudności jesteście w stanie pokonać, gdyż macie łatwość dostosowania się do otoczenia, która przyczynia się do poprawy relacji. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie. Ponadto macie ogromny potencjał współczucia, otwarcia na innych, umiejętności przychodzenia im z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja, dar uzdrawiania. Jak każdy dar, także i ten wymaga, by go używać, dzielić się nim z innymi. W przeciwnym razie życie nasze zamieni się w rzekę zmartwień i bólu. Trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Nie przywiązywać się do wartości materialnych.

Ostatni wibracja pokazuje lub może raczej radzi, że aby odczuć bogactwo, komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom, trzeba jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi, w przeciwnym wypadku można wówczas odczuwać negatywną stronę wibracji, która przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

 

Natomiast już same powiązania karmiczne pokazują, że Pani ma za zadanie pomóc, wesprzeć Pana w przepracowaniu jego życiowej karmy, a jest to skłanianie się Pana do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc Panu trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu. I tu Pani powinna czasem pozwolić Panu się oddalić i zaakceptować to z ufnością co da Panu poczucie akceptacji i zadowolenie. Kolejna wibracja karmiczna u Pana mówi, że Pan lubi podróże, co zapewnia mu nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej, a dzięki realizacji w tym zakresie Pan odwdzięczy się opieką i otoczy miłością. W negatywie Pan czasem może odczuwać trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Traci w ten sposób okazję do przyspieszenia swej ewolucji i przysparza sobie trudności, dlatego też ważne jest wsparcie Pana by otoczyć go w takich złych momentach uczuciem, dać poczucie stabilizacji, wykazać siłę wewnętrzną by Pan poczuł harmonię. Wsparcie Pana w powyższych sytuacjach pozwoli mu się realizować i poczuć zadowolenie z życia co bardzo pozytywnie będzie wpływać na relacje :). Pan może zapewnić komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzinę ( chyba że już jest :usmiech:). Pan czasem ma potrzebę oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę. Pan więc może mieć tendencje do zawierania szkodliwych znajomości, które mogą mu zaszkodzić,a Pani rolą jest tu by Panu uświadomić, że dana osoba może sprowadzić kłopoty.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja rowniez poprosze o sprawdzenie relacji karmicznej nie jest najłatwiej

ja 15.12.1981

on 22.11.1980

Dziekuje :)

 

Witam :)

 

Jesteście związkiem karmicznym,w którym pisany jest trudny z początku związek, ale jak pokona się te trudności czeka Was sielanka, szczęśliwe małżeństwo :).

Wasze relacje określa ogólnie liczba 7, która mówi, że to związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju. Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia. Natomiast karmiczne Pani ma za zadanie pomóc Panu przepracować wibracje 6/15/24/33/. Wibracje te oznaczają, że Pan może mieć lub miał kłopoty w uczuciach, jakieś rozczarowania możliwe. Wibracja 6/15 mówi o tym, że Pan może mieć trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Pan musi nauczyć się Panować nad emocjami, impulsywnością i to powinien przepracować, jednak trochę trudu czeka zanim Pan to zmieni.

 

Macie również wspólne karmiczne drogi życia, a poszczególne wibracje pokazują, z jakimi trudnościami będziecie mieć do czynienia zanim nastąpią dobre czasy.

Pierwsze trudności i rada to to, że należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Kolejna wibracja mówi również o trudnościach, gdzie może pojawiać się nadzieja i rozczarowanie. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

Kolejna wibracja mówi, że można także odczuć zazdrość, rywalizację. Należy posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Mieć zaufanie do siebie i wiarę. Jedno z Was będzie pociągać duchowa strona życia ( zakładam, że Panią), która potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

Jeśli uda się odróżnić prawdę o fałszu, zaufać i skupić na tym co dobre czeka Was spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości.

Kolejne wibracje pokazują już tylko to co dobre :), a więc sukces, szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym. Współpraca. Dyplomacja. Dystans, ostrożność i ambicja. Należy dbać o wyrównaną proporcję między pracą a odpoczynkiem pod groźbą utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

Tak więc jeśli warto, pracujcie nad sobą bo jak widać są perspektywy ładne :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a ja też mogę? :D

Natalia, 7.11.1991

 

Witam :)

 

Pewnie, że możesz :oczko:

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 07-11-1991

 

 

4PZ--------------------4/13/22/31---------------------4PZ

3PZ------------------9/18/27/36/45--------------------3PZ

1PZ----------9/18----------------------9/27-----------2PZ

C-------2/11----------------7----------------2/20-------C = 2/11/20/29/38

1WW-----------5|4---------------------5 v 0|9---------2WW

WG----------------------0|1 v 4|5----------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2017

Cykl produktywny: 07.03.2020 - 07.07.2048

Cykl żniwny po: 01.01.2053

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2025

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2034

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2043

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2052

 

Lata pustki: 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40, 2051-52,

2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00, 2111-12

 

Wibracje z drogi życia mówią, że masz odpowiednie zdolności, by uczyć swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono. Kolejna wibracja pokazuje, że możesz mieć w życiu takie przebudzenie, które sprawi, że przejrzysz na oczy, obudzisz się ze snu i otworzysz się na wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni będzie na podejmowane przez Ciebie decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. Następna wibracja zapowiada owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Przynosi sukces, spełnienie i zysk, czasem nieoczekiwany. Nasza niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Talent literacki, aktorski, muzyczny. Komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.

Ostatnia wibracja, jaka pojawia się na Twojej drodze życia posiada ogromną dobroczynną moc. Obdarza nas wyobraźnią i natchnieniem poetyckim, możliwością poznania rzeczy niewidzialnych dla większości ludzi. Urok i magnetyzm. Możliwość zmian we wszystkich dziedzinach życia. Protekcja. Pożyczki. Uznanie. Szczęśliwy związek. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co prowadzi do rozstań i rozwodów.

 

Od dzieciństwa do 34 roku życia patronuje Ci wibracja 9/18, która sprawia, że często dajemy ponieść się złudzeniom, na wskutek czego możliwe częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

 

Pomiędzy 34, a 43 rokiem życia służy Ci bardzo dobra wibracja 9/27, będziesz więc skupiać się na swoim wnętrzu i na tym co istotne w życiu. Bedziesz wspierająca, pomocna i poczynisz wiele by rozwijać się duchowo. Więcej o tej wibracji poniżej:

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Pomiędzy 43, a 52 rokiem życia również ta sama wibracja 9/27, ale pojawiają sie i kolejne. Pierwsza 36/9 mówi, że w tym czasie możesz odczuwać przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pouczające podróże.

Ostatnia z wibracji przeznaczona na ten czas daje moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Będziesz mieć naturę tajemniczą, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumną i zdecydowaną spełnić swe ambicje. Mogą się pojawić liczne związki miłosne, czasem niepokoje emocjonalne. Możliwe jest odnalezienie jednego z rodziców, od dawna niewidzianego jeśli to możliwe lub . Przy postawie negatywnej — czepianie się przeszłości, wartości starych i przebrzmiałych.

 

Pomiędzy 52, a kolejnymi latami pojawia się przepracowanie karmy 4/13, moga więc pojawiać się trudności życiowe, z których wyjdziesz obronna ręką, ale trzeba będzie wykazać się cierpliwością, wytrwałością.

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie karmy mojej i meża, czy bedzie nam sie lepiej powodzić,bo tak bardzo potrzebujemy wreszcie stabilizacji(praca, finanse)Ja(10.07.1971), mąż(04.06.1961)Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Poprosilabym rowniez dla siebie :)

 

ja - 10.01.1993 i porownanie z dwoma panami: x - 10.03.1993 y - 04.08.1993

 

Z gory bardzo dziekuje :)

 

Witam :),

 

ja - 10.01.1993

x - 10.03.1993

 

Relacja nie jest karmiczna, a Wasze relacje reprezentuje numerologiczna 5-tka, która mówi, że to może być lub już jest bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności. Ponadto poszczególne wibracje pokazują, że z relacji można czerpać wiele przyjemności, radości i zabawy, ale należy nie poddawać się wpływom innych, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji w relacji, nieporozumień i starannie kontrolować swoje postępowanie. Uważnie dobierać znajomych, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

Kolejna wibracja z kolei zapewnia czerpanie przyjemności z życia, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale powinien nad nimi dobrze panować. Potrzeba praktycznych rezultatów. Burzliwe przygody miłosne w relacji, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednym z najważniejszych zadań jest powściąganie pasji seksualnych, mamy bowiem szansę stworzyć wyjątkową rodzinę i szkoda byłoby to zepsuć, ulegając chwilowym zachciankom. Pomimo możliwych turbulencji i chęci poczucia wolności w relacji może zapanować spokój ducha, inspiracja twórcza, a także panować może miłość i przyjaźń. Lubicie zmiany i podróże. Należy unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia. Między Wami możliwa także impulsywność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów. Jeśli nie wprowadzi się dyscypliny w relacji może pojawić się chaotyczność, wewnętrzny niepokój, niekonkretne plany i lekceważenie otoczenia. Dlatego dobrze jest użyć mocy umysłowych, jakie zapewnia ta liczba, by starannie przygotowywać każde przedsięwzięcie. Naturalna umiejętność słuchania rad może stać się czynnikiem decydującym. Negatywnie — wibracja tej liczby prowokuje do intryganctwa, obsesyjnej żądzy posiadania i przynosi utratę zdobytych (często poprzez hazard) pieniędzy.

 

ja - 10.01.1993

y - 04.08.1993

 

Nie jest to także relacja karmiczna, a Wasze relacje mogą być niestety trudne, w których wszystko trzeba by wypracowywać, o czym mówi wibracja 4/13 w sumie dróg życia. Jako suma waszych dróg życia wskazuje, że związek będzie przechodził różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

 

 

Data urodzenia: 10-01-1993

 

 

4PZ-----------------------5/23------------------------4PZ

3PZ------------------7/16/25/34/43--------------------3PZ

1PZ----------2/11--------------------5/14/23/32-------2PZ

C--------1-----------------1/10--------------4/22-------C = 6/15/24/33

1WW------------0-------------------------3------------2WW

WG--------------------------3--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 10.05.2021

Cykl produktywny: 01.01.2024 - 10.09.2049

Cykl żniwny po: 01.01.2051

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2050

 

Lata pustki: 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42, 2053-54,

2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02, 2113-14

 

Twoją droga życia symbolizuje wibracja 6/15, a więc możesz mieć w życiu trudności z panowaniem nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych. Wszelkie trudności dotyczące uczuć i zmysłów będą pojawiać się w życiu do momentu, w którym osiągniesz panowanie nad nimi, a panując nad swoim ciałem i emocjami staniesz się mistrzem i przewodnikiem.

 

Od dzieciństwa do 30 roku życia będzie towarzyszyć Ci wibracja 2/11, która pokazuje, że w tym czasie możesz wiele się uczyć od innych, którzy będą Twoim wzorem: może rodzice, może przyjaciele, ktoś z otoczenia.

Wibracja mistrzowskiej 11 pokazuje również, że masz sporą intuicję oraz dużą siłę wewnętrzną, której możesz nie być świadoma, ale w trudnych momentach sama sie sobą możesz zaskoczyć, że potrafisz znieść więcej niż Ci się wydawało :).

 

Pomiędzy 30, a 39 rokiem życia do przepracowania karma wolności 5/14, ale i towarzyszyć CI będzie wibracja szczęścia do ludzi 5/23.

14/5 Jest długiem karmicznym zaciągniętym w momencie nadużywania przez nas samych naszej własnej wolności, jednocześnie sprawiając cierpienie innym – nadużywanie seksu, alkoholu, czy narkotyków. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia, w znacznym stopniu zaniedbując rozwój wewnętrzny. Uczy szacunku do wolności cudzej i własnej – szanowania wolności, wolnej woli, inności i niezależności otoczenia. Pojawiają się sytuacje konfrontujące nas z innymi, których należy uszanować. Korzystając z własnej wolności, nie narzucać się, ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym – zainteresować swą duchową stroną życia. Ta energia daje jednocześnie nieprzeciętny seksapil i magnetyczny wręcz wpływ na płeć przeciwną. Obdarza ogromną energią – która staje się wewnętrznym motorem działań. Impulsywność - dług karmiczny

 

23/5

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

W tym czasie konieczne są wysokie cele i niepoddawanie się wpływom, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

 

Pomiędzy 39, a 48 rokiem życia będzie do przepracowania kolejna karma 7/16, a jest to karma związków, której opis ogólny zamieszczam poniżej:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Zaraz zerknę co Ci pisane w tej relacji karmicznej.

nom jak zwykle trudne początki w relacji z ta karmą: Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru. Na przemian nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

 

Jak ta relacja się potoczy zależy oczywiście od Was bo sami macie na nią wpływ. Może być ciężko, ale gdy się zawalczy chmurki mogą zniknąć ostatecznie :).

 

W kolejnych latach patronuje Ci wibracja 5/23, a więc korzystanie z życia i jego przyjemności. Otoczona będziesz wieloma przyjaciółmi, będziesz nadal towarzyska i lubiąca podóże, zabawę :)

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko, a czy mogłabyś jeszcze sprawdzić jak wygląda moja sytuacja w stosunku do pana ur. 27.06.1989?

Dziękuję za poprzednią analizę :)

 

Witam ponownie :)

 

16.03.1989

27.06.1989

 

Relacja karmiczna jak nie wiem :P. Łączy Was karma związku 7/16, z którą bywa różnie jak się przekonałam. Wam pisane sa trudności, które opiszę poniżej, ale ostatecznie warto walczyć bo małżeństwem się skończyć szczęśliwym może, czego Wam życzę :).

 

16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

 

Kolejna wibracja pokazuje, że może lub mogła pojawiać się u Was niecierpliwość, impulsywność i należy się wystrzegać tych cech, a także ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Może być także do przepracowania między Wami również rozczarowanie. Relacja zmienna, która raz daje nadzieję, innym razem rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

Pojawić się mogą i przeciwności inne, jednak jedno z Was będzie umiało posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzić sobie z przeciwnościami. Będziecie mieć zaufanie do siebie i wiarę. Pociągać Was będzie duchowa strona życia. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu, a wówczas wszystko będzie się lepiej układać :).

Ale jeśli było złe to jest to po to by przepracować karmę i ewoluować duchowo, jak widać warto się czasem pomęczyć by potem dobrze było bo możliwe tu spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości. Ponadto szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym. Współpraca. Dyplomacja. Dystans, ostrożność i ambicja. Należy dbać o wyrównaną proporcję między pracą a odpoczynkiem pod groźbą utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

 

Życzę wytrwałości i szczęścia ostatecznie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Napisał migotka20

Witam serdecznie,

proszę o sprawdzenie karmy dla mnie - 16.03.1989 i dla mojego partnera ur.11.05.1989 . Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda :D

Pozdrawiam :)))

Pozwoliłam sobie zaglądnąć jeszcze raz do poprzedniego rozkładu. Jest tu również karmiczny związek 7/16, jednak tu pisana miłość, związek, ale wg numerologii może być tu rozstanie nawet po kilku latach, ale czy dojdzie do niego zależy oczywiście od Was. Możliwy tu komfort finansowy, dobry związek, ale gdy dopełni się karma może być rozstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
To ja też poproszę o taką analizę :) Ja - 22.05.85 on 03.12.83. Intuicja mi podpowiada, ze jest to związek karmiczny... no i ewentualnie jaka jest moja karma... oczywiście jak będziesz miała czas na to to będę wdzięczna :)

 

Witam Cię Seele :)

 

Masz racje, jesteście związkiem karmicznym, a ogólnie Waszą relacje charatkeryzuje numerologiczna 5-tka, która mówi, że to bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności. Poszczególne wibracje pokazują, że lubicie towarzyskie spotkania, przyjemności w życiu, może i podróże, jesteście towarzyscy, weseli i ludzie lgną do Was. Natomiast w relacji konieczne są wysokie cele i niepoddawanie się wpływom, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów. Ponadto zapewnia czerpanie przyjemności z życia, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale powinien nad nimi dobrze panować. Burzliwe przygody miłosne, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednym z najważniejszych zadań jest powściąganie pasji seksualnych, mamy bowiem szansę stworzyć wyjątkową rodzinę i szkoda byłoby to zepsuć, ulegając chwilowym zachciankom. Po trudnym okresie możliwe odrodzenie i szczęście, a także spokój ducha, dzięki miłości i przyjaźni. Należy jednak unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia. Trzeba również starać się nie działać impulsywnie, pochopne, z tendencją do gwałtownych rozstań. Należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów. Największym problemem jest tu chaotyczność, wewnętrzny niepokój, niekonkretne plany i lekceważenie otoczenia. Dlatego dobrze jest użyć mocy umysłowych, jakie zapewnia ta liczba, by starannie przygotowywać każde przedsięwzięcie. Naturalna umiejętność słuchania rad może stać się czynnikiem decydującym. Negatywnie — wibracja tej liczby prowokuje do intryganctwa, obsesyjnej żądzy posiadania i przynosi utratę zdobytych (często poprzez hazard) pieniędzy. Wszelkie trudności dzieją się u Was po to by osiągnąć wzajemną mądrość i wyciągnąć z nich lekcje.

 

Sama karma u Was polega na tym byś Ty Seele wykorzystała swoją intuicje i mądrość wewnętrzną ( o której mówi wibracja 9/27 - opis poniżej) i nauczyła Pana zagłębiać się w siebie, by dostrzegł co jest w życiu ważne. Pan może mieć tendencje do popadania w złudzenia, iluzje Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Jednak dzięki Twojej ingerencji Pan będzie się poprawiać i choć czasem będzie odczuwał przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, będzie również posiadał odwagę stawienia im czoła i będzie mieć umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż zrozumie głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. To Wasz wspólna karma :)

 

Twoją karma życia do 5/14, a więc chęć wolności, zabawy, wielu przyjaciół wokół Ciebie przez całe życie, realizowanie się poprzez przyjaźnie i miłość :)

Poniżej szczegółowy opis karmy do przepracowanie w zyciu:

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Od dzieciństwa do 31 roku życia będziesz pomocna, opiekuńcza jeśli zajedzie taka potrzeba, ale i będziesz rozwijać się wewnętrznie o czym mówi 9/27

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Pomiędzy 31, a 49 rokiem życia również wibracja 9/27, ale także inne. W tym czasie będziesz mieć również łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie.

Ponadto możliwy komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

PO 49 roku życia możliwy nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa

Ostatnia wibracja doradza by w tym czasie pozostać uczciwym i lojalnym. Będziemy podtrzymywani w naszych przedsięwzięciach i zdobędziemy popularność. Zwłaszcza, że posiadamy bujną wyobraźnię i poetyckie natchnienie. Lubimy podróże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubimy błyszczeć, popisywać się. Pomoc ze strony kobiet. Przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie. Współpraca przynosząca zysk. Jeśli przyjmujemy w sposób negatywny wydarzenia i reagujemy zbyt emocjonalnie, nasze życie będzie wypełnione przeciwnościami.

 

Posiadasz karmę jedynie w swej drodze życia, którą opisałam :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Seele :)

 

Masz racje, jesteście związkiem karmicznym,

 

Twoją karma życia do 5/14, a więc chęć wolności, zabawy, wielu przyjaciół wokół Ciebie przez całe życie, realizowanie się poprzez przyjaźnie i miłość :)

Poniżej szczegółowy opis karmy do przepracowanie w zyciu:

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Wiesz... bez znajomości numerologi wiedziałam, że ja i on to związek karmiczny... ;) Taka babska intuicja...

Odnośnie mojej karmy... wiedziałam, że taka wyjdzie... wiedziałam, że rzecz jest w wolności i szukania miłości... i jakoś, że w pisana jest w moje życie nieszczęśliwa miłość i śmierć bliskich osób... chyba na tyle już znam siebie i wiem co dla mnie ważne jest. Piszesz, że karmę mam tylko na drodze życia... czyli w innych sferach nie? Droga życia to w sumie podstawa... Dziękuję ślicznie za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciala albys sprawdzila moja karme i czy moj zwaizek z mezczyzna jest zwiazkiem karmicznym....moja data ur 17.02.88 jego 04.10.78. z gory dziekuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Wiesz... bez znajomości numerologi wiedziałam, że ja i on to związek karmiczny... ;) Taka babska intuicja...

Odnośnie mojej karmy... wiedziałam, że taka wyjdzie... wiedziałam, że rzecz jest w wolności i szukania miłości... i jakoś, że w pisana jest w moje życie nieszczęśliwa miłość i śmierć bliskich osób... chyba na tyle już znam siebie i wiem co dla mnie ważne jest. Piszesz, że karmę mam tylko na drodze życia... czyli w innych sferach nie? Droga życia to w sumie podstawa... Dziękuję ślicznie za poświęcony czas.

 

Posiadasz karmę wyłącznie w drodze życia, ale jeśli ja przepracujesz to kłopot zniknie :). W poszczególnych latach nie masz karmy, a jedynie wibracje 9/27 i inne, które nie są długami karmicznymi. Masz dużą intuicję i wykorzystuj ją bo Ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotka zauważyłam, że masz tą samą karmę z dwoma Panami :usmiech: nie często się do zdarza :)

 

 

Userko powiedz mi co więc zrobić w takiej sytuacji? W którą stronę zmierzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko powiedz mi co więc zrobić w takiej sytuacji? W którą stronę zmierzać?

 

Z tym pierwszym Panem wg numerologii nie widać szczęśliwego końca, a tym drugim Panem, o którego pytałaś ładnie wychodzi. Podobnie na początku interpretowałam olkocholl czy jakiś taki nick str. 2-4, miała tą sama karmę co Ty i obecnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim choć mówiła, że łatwo nie było. Teraz zadowolona. Masz te same wibracje co ona :), a więc bramka nr 2 moim zdaniem bo tam widać przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź... tylko, że ja jestem z panem nr 1. z panem nr 2 zakończyłam znajomość i to jakiś czas temu bo ten związek z nim był nie do wytrzymania, a z tym nr 1 jest idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziękuję za odpowiedź... tylko, że ja jestem z panem nr 1. z panem nr 2 zakończyłam znajomość i to jakiś czas temu bo ten związek z nim był nie do wytrzymania, a z tym nr 1 jest idealnie :)

 

hehe no to ciekawie :P. Numerologia jak widać plata figle czasem. Może przerobiliście co mieliście przerobić z Panem nr 1 i teraz jest sielanka. Dokonaj decyzji na podstawie doświadczeń bo to jednak najlepsze wyjście, więc jeśli jest idealnie z nr 1 to już wiadomo co najlepsze. Z Panem nr 2 dużo karmy jest może dlatego było nie do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Czym jest kilka dni wobec wieczności. Ostatnio coś za mocno filozofuję:) Czekam z niecierpliwością, bo nieco przyśpieszyłem pewne sytuacje i... może być ból

 

Hej :)

 

Nom potrzebującemu zrobimy jak obiecałam, jeśli aż tak źle to zaraz luknę.

 

Ty i Kobieta nr 1 ( starsza)

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a lepiej dla Was. Wasze relacje reprezentuje numerologiczna 3, co oznacza, że osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czarnowidztwem, oszustwami. Wibracje dla tej relacji pokazują, że dla tej relacji trzeba by coś poświęcić. Jedna z osób skłania się do pozostawania w cieniu. Śmiała bym pokusić się o stwierdzenie, że to relacja romansowa. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu. W relacji tej może być nieustanna ewolucja, która pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. W relacji tej może ciążyć przeszłość, może pojawiać się uczucie niepewności, strachu, lęku, ale jeśli oczyścicie się z tego " otrząśniecie" z przeszłości może czekać dobry związek. Jednak najlepiej się opierać również na doświadczeniach w podejmowaniu decyzji, numerologia może Ci jedynie dopomóc :).

 

Ty I Kobieta nr 2 ( młodsza)

 

Tu karmiczny związek. Mogą więc być tu bardzo ciężkie przejścia. Wielka miłość i namiętność, ale i wiele kłopotów. Macie wspólną karmę związku 7/16

 

16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

 

Ponadto kolejne wibracje mówią, że w relacji może pojawiać się nerwowość, niecierpliwość i impulsywność. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, a więc rozstania i powroty. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. W relacji tej możliwa także zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu. Możliwe tu spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości.

 

Wiele tu trudności i numerologia pokazuje, że po trudnościach byłaby możliwość bycia razem, ale pod warunkiem że oboje chcą i uznają że warto walczyć. Najlepiej kierować się szczerym, prawdziwym uczuciem :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbę o sprawdzenie relacji/karmy ja 03.02.1981 pan 13.01.1981.

Będę wdzięczna.

Pozdrawiam:)

 

już wiem, że mam cos do przerobienia, tylko nie wiem co:( Bedę wdzieczna za odpowiedz.:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prosbe, proszę o sprawdzenie zaiazku/relacji pomiedzy 23.05.1979 oraz 06.01.1978 jak również 23.05.1979 oraz 03.06.1977 .Podobno pierwszy zaiązek trudny,naznaczony...Proszę o interpretację. Dziękuję...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bardzo proszę o określenie czy jestem w związku karmicznym, jakie są nasze relacje.

ja ur. 04/07/1973 r. on 01/06/1974 r.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Bardzo zalezlo by mi na tym aby ktos sprawdzil mi w jakiej relacji pozostaje z dwoma osobami, cos mi kaze to zrobic, dlugo szperalam w internecie i doszlam do wniosku ze sama nie bede umiala tego zrobic:(

Pierwsza osoba ur. 12.10.1980 dosc dziwna relacja miedzy nami i nie umiem tego okreslic racjonalnie,

druga to 19.07.1991, ja natomiast urodzilam sie 8.11.1990 wiem ze z pierwsza osoba obydwoje mamy liczby mistrzowskie, jednak nie wiem co to moze znaczyc

Bylabym wdzieczna za okreslenie czy sa to zwiazki Karmiczne i jakiego rodzaju z gory bardzo dziekuje:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj jeszcze raz maila, zmieniłam na inny, więc może teraz się uda :)

Pozdrawiam :)

 

Witam,

 

Dziękuję, wysłałam w zeszłym tygodniu maila, ale pewnie nie doszedł:).

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka z Ósemką

To związek pełen pasji, który prowadzi do życia w dostatku. Połączone siły dwóch tytanów zapewnią zdobycie każdego celu, jaki sobie wytyczą. O ile nie będą trwonić sił na walkę o władzę i mściwe posunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam,

 

Dziękuję, wysłałam w zeszłym tygodniu maila, ale pewnie nie doszedł:).

Pozdrawiam,

 

Zaraz sprawdzę, mam odrębny mail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam,

 

Dziękuję, wysłałam w zeszłym tygodniu maila, ale pewnie nie doszedł:).

Pozdrawiam,

 

Otrzymałam w piątek, ale przez weekend mnie nie było jak informowałam na forum, jutro wykonam interpretacje popołudniem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko jeszcze raz się przypomnę o karmę dla mnie Milena 24.02.1984 i z Michelem 10.04.1972 z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witam serdecznie, chciałam poinformować, że w najbliższym miesiącu z powodu braku czasu nie będę interpretować nowych próśb do odwołania. Już istniejące oczywiście zrobię :)) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam, będę wdzięczna za sprawdzenie mojej karmy ;) Natalia 14.03.1992

 

Witam :)

 

#############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 14-03-1992

 

 

4PZ-----------------------6/24------------------------4PZ

3PZ-----------------7/16/25/34/43/52------------------3PZ

1PZ----------8/17--------------------8/17/26/35-------2PZ

C--------3-----------------5/14--------------3/21-------C = 2/11/20/29/38

1WW------------2-----------------------2 v 0----------2WW

WG------------------------0 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2018

Cykl produktywny: 14.07.2020 - 01.01.2045

Cykl żniwny po: 14.11.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2026

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2035

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2044

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2053

 

Lata pustki: 2004-05, 2016-17, 2028-29, 2040-41, 2052-53,

2064-65, 2076-77, 2088-89, 2100-01, 2112-13

 

W Twej drodze życia widać, że jesteś osobą, która potrafi uczuć innych swoim przykładem nawet czasem nie będąc tego świadomą :). Możesz posiadać ogromne zdolności artystyczne i twórcze. Wibracja 2/11 mówi, że posiadasz energię, która obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy poprzez uznanie, miłość i oryginalność. Możesz mieć duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono. Ponadto kolejne wibracje pokazują, że duży wpływ intuicji i wyobraźni ma u Ciebie na podejmowane decyzje. Możliwe, że pojawi się w życiu jakaś rewolucja lub już była (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. Natomiast kolejna wibracja na Twej drodze życia pokazuje, że będziesz otoczona wypływowymi ludźmi, którzy będą mogli Ci pomóc jeśli zajdzie taka potrzeba. Będą mogli np. załatwić Ci pracę lub wesprzeć w inny sposób jaki będzie trzeba. Wibracja ostatnia w Twej drodze życia pokazuje, że posiadasz wiele uroku magnetycznego. Posiadasz również sporą wyobraźnię, która daje możliwość poznania Tobie rzeczy niewidzialnych dla większości ludzi. Na drodze życia mogą pojawić się zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Protekcja. Pożyczki. Uznanie. Szczęśliwy związek. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co prowadzi do rozstań i rozwodów, więc trzeba uważać.

 

W cyklu życia trzeba pojawia się u Ciebie karma wolności 5/14, która mówi, że możesz odczuwać potrzebę podróży w życiu, posiadania życia towarzyskiego, przyjaciół i spotkań z nimi. Szczegóły sposobu przepracowania tej karmy poniżej:

 

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

 

Od dzieciństwa do 34 roku życia - patronuje CI w tym czasie wibracja 8/17, jest to wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe.

 

Pomiędzy 32, a 41 rokiem życia pojawia się do przepracowania karma miłości 8/26, może się więc w tym czasie pojawić w Twoim życiu ktoś do kogo zapałasz silnym uczuciem.

 

Opis karmy:

8/26 Liczba karmiczna

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

W relacji tej będzie ważne by mimo uczucia starać się zachować równowagę, harmonię w działaniach i osiągnięcie stabilizacji życiowej, która pozwoli na efektywne wykorzystanie naszej energii.

 

Pomiędzy 41, a 50 rokiem życia kolejna karma do przepracowania, tym razem karma związku 7/16.

 

Opis:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Kolejne wibracje pokazują, że w relacji tej mogą pojawić się silne wybuchy emocjonalne, impulsywność w działaniu oraz inne zachowanie spowodowane silnym uczuciem, trzeba będzie się nauczyć kontrolować te emocje by nad nimi zapanować a wówczas jeśli będzie warto.

 

W późniejszych latach pojawia się tu wibracja 6/24, a więc możesz poświęcić się dla miłości lub z miłości, może pojawić się cierpienie w miłości, ale pomoże nam ono odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Usterko, że też przegapiłam ten temat!! Bardzo ciekawe interpretacje......

Możesz sprawdzić karmę dla mnie? Dane na pw

 

Witam Cię :)

 

Ty i Pan najstarszy

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38/47

Druga osoba: 8/17/35

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38/47

1PZ: 1/10/28

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 8/17/35

1PZ: 2/11

CP: 7

 

Jesteście związkiem karmicznym. Wibracje w Waszej wspólnej drodze życia pokazują, że relacja ta mogła być dla Was nowym początkiem, swego rodzaju nowym cyklem w życiu, który dał okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Poprzez tą relację mogły zajść zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. wibracja 1/10 to liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa. Kolejna wibracja w Waszej drodze z jaką mogliście się spotkać to wspólne podróże lub spotkania towarzyskie, które dawały radość. Związek, który przynosił zysk ale i szczęście. Wg numerologii pojawia się wibracja mówiąca o szczerej przyjaźni między Wami, na którą można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Możliwe tu małżeństwo :). Magnetyzm między Wami, chęć podróży lub pracy za granicą bądź w firmie międzynarodowej. Mogły się pojawić jakieś niespodziewane wydarzenia również, które mogły spowodować z powodu pojawienia się osoby trzeciej, co mogło doprowadzić do zerwania lub separacji. Mogła jednak nastąpić odnowa, poprawa w relacji, ale na innych zasadach.

 

Karma u Was polegała na tym, iż jedno miało dobry wpływ na drugie, co sprawiało, że człowiek stawał się lepszy, gdyż jedno z Was stanowiło wzór do naśladowania dla drugiego. Pan mógł stanowić ostoję, wparcie wydaje mi się.

 

Ty i Pan średniego wieku

 

Również relacja karmiczna. Mocno karmiczna, gdyż posiadacie wspólną karmę w wspólnej drodze życia jak i powiązani jesteście karmą związku 7/16.

Numerologia pokazuje jakbyś miała trudne dzieciństwo lub jakby było jakieś wydarzenie, które mogło CIę połączyć z tym Panem. Może łączyły Was wspólne doświadczenia, tego nie wiem, ale ma to związek z Waszą wspólną karmą. Pan miał za zadanie przepracować prz Tobie swoją karmę związku 7/16, a Twoim zadaniem było mu w tym pomóc.

Opis karmy związku:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Ogólnie relacja Wasza określana jest numerologiczną liczbą 9, a więc osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. W relacji mogło odczuwać się przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Ponadto posiadałaś moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Miałaś łatwość dostosowywania się do sytuacji i okoliczności co sprzyjało relacji. Kolejna wibracja pokazuje, że mógł być komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba było jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

Ty i Pan najmłodszy

 

Także relacja karmiczna, polegająca na wspieraniu Cię a jakiś sposób przez Pana. Z tym Panem masz taką samą karmę wspólnej drogi życia jak z Panem średnim, a więc również Wasze relacje określa numerologiczna liczba 9 i reszta tak samo. Pisana Wam była romantyczna miłość, wielkie uczucie. Wibracja z wspólnej karmy pokazuje, że do przepracowania było zaznanie wspólne uczucia miłości, gdzie była chęć realizacji planów i spełnienia nadziei . Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Karmicznie po dyskretnych spotkaniach ( jeśli takowe były) bylo do przepracowania karmicznie spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości. U tego Pana karma 7/16 trzyma się do końca zycia, więc może to z Tobą? :))

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
A mogę jeszcze ja.

Dane na priv.

 

Witam :)

 

Jesteś numerologiczną 5-ką, a w drodze życia pojawia się karma wolności, którą zamieszczam poniżej, jak rówież sposób jej przepracowania:

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Pozostałe wibracje w drodze życia pokazują, że masz w życiu szczęście do ludzi. Jesteś wesoła, towarzyska, przez co ludzie mogą się garnąć do Ciebie :). To wibracja 5/23 , która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości. To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

Wg numerologii w życiu możliwe także szczęście zarówno w miłości, jak i interesach. Mogło być czerpanie radości z przyjemności z życia, mogłaś mieć naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale rada, że powinien nad nimi dobrze panować. W życiu mogły być burzliwe przygody miłosne, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednakże już kolejna wibracja pokazuje, że odrodzenie, szczęście. Spokój ducha. Miłość i przyjaźń. Lubi zmiany i podróże. Należy unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

 

Inna wibracja mówi również by w życiu wystrzegać się impulsywności i niecierpliwości oraz ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

Po 50 roku życia patronują wibracje niekarmiczne 2/11/20, a więc możliwe, że będziesz wzorem do naśladowania dla innych w jakimś aspekcie. Wibracja 2/11 pokazuje powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono. Kolejna wibracja pokazuje, że przejrzysz na na oczy i budzisz się ze snu, otworzysz się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Kochana bardzo:)

Wiesz ile prawdy mi napisałaś! . Napisałaś, że mam szczęście do ludzi. To święta prawda-zawsze od młodych lat miałam bardzo dobry kontakt zarówno ze starszymi jak i młodymi osobami. Tak jest i teraz. I powiem Ci, że jest mi z tym dobrze. Lubie ludzi-ogólnie, lubię ich poznawać, rozmawiać, po prostu otaczać się nimi.

Ale mam w sobie tez coś takiego, że znowu zamykam się w sobie i nie zawsze wtedy mam ochotę na rozmowy itp.

Ta pomoc kosmiczna to pewnie moje zainteresowanie-reiki.To ta 20 mówiąca o medycynie.

Myślę, że dobrze rozumuję - prawda?

Jeszcze raz dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas.

A mam pytanie czy sprawdziłabyś coś jeszcze-jedna karmę (mój związek) ?. Napisze na priy dane.

 

A to dla Ciebie:

YouTube - PECTUS -To co chciałbym ci dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę

Dziękuję

Proszę o sprawdzenie karmy

Pani 16.01.1981

Pan 28.09.1971

Jeszcze raz ponawiam prośbę

Dziękuję

:zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziękuję Ci Kochana bardzo:)

Wiesz ile prawdy mi napisałaś! . Napisałaś, że mam szczęście do ludzi. To święta prawda-zawsze od młodych lat miałam bardzo dobry kontakt zarówno ze starszymi jak i młodymi osobami. Tak jest i teraz. I powiem Ci, że jest mi z tym dobrze. Lubie ludzi-ogólnie, lubię ich poznawać, rozmawiać, po prostu otaczać się nimi.

Ale mam w sobie tez coś takiego, że znowu zamykam się w sobie i nie zawsze wtedy mam ochotę na rozmowy itp.

Ta pomoc kosmiczna to pewnie moje zainteresowanie-reiki.To ta 20 mówiąca o medycynie.

Myślę, że dobrze rozumuję - prawda?

Jeszcze raz dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas.

A mam pytanie czy sprawdziłabyś coś jeszcze-jedna karmę (mój związek) ?. Napisze na priy dane.

 

A to dla Ciebie:

YouTube - PECTUS -To co chciałbym ci dać...

 

Napisz na PW, w wolnym czasie odpiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
:zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_na::zeby_

 

Zrobię Ci jutro jak dam radę :) Nie wiem gdzie była Twoja prośba pierwsza.. no ale zaległości nadrobię :D Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię :)

 

Ty i Pan najstarszy

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38/47

Druga osoba: 8/17/35

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38/47

1PZ: 1/10/28

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 8/17/35

1PZ: 2/11

CP: 7

 

Jesteście związkiem karmicznym. Wibracje w Waszej wspólnej drodze życia pokazują, że relacja ta mogła być dla Was nowym początkiem, swego rodzaju nowym cyklem w życiu, który dał okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Poprzez tą relację mogły zajść zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. wibracja 1/10 to liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa. Kolejna wibracja w Waszej drodze z jaką mogliście się spotkać to wspólne podróże lub spotkania towarzyskie, które dawały radość. Związek, który przynosił zysk ale i szczęście. Wg numerologii pojawia się wibracja mówiąca o szczerej przyjaźni między Wami, na którą można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Możliwe tu małżeństwo :). Magnetyzm między Wami, chęć podróży lub pracy za granicą bądź w firmie międzynarodowej. Mogły się pojawić jakieś niespodziewane wydarzenia również, które mogły spowodować z powodu pojawienia się osoby trzeciej, co mogło doprowadzić do zerwania lub separacji. Mogła jednak nastąpić odnowa, poprawa w relacji, ale na innych zasadach.

 

Karma u Was polegała na tym, iż jedno miało dobry wpływ na drugie, co sprawiało, że człowiek stawał się lepszy, gdyż jedno z Was stanowiło wzór do naśladowania dla drugiego. Pan mógł stanowić ostoję, wparcie wydaje mi się.

 

Ty i Pan średniego wieku

 

Również relacja karmiczna. Mocno karmiczna, gdyż posiadacie wspólną karmę w wspólnej drodze życia jak i powiązani jesteście karmą związku 7/16.

Numerologia pokazuje jakbyś miała trudne dzieciństwo lub jakby było jakieś wydarzenie, które mogło CIę połączyć z tym Panem. Może łączyły Was wspólne doświadczenia, tego nie wiem, ale ma to związek z Waszą wspólną karmą. Pan miał za zadanie przepracować prz Tobie swoją karmę związku 7/16, a Twoim zadaniem było mu w tym pomóc.

Opis karmy związku:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Ogólnie relacja Wasza określana jest numerologiczną liczbą 9, a więc osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. W relacji mogło odczuwać się przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Ponadto posiadałaś moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Miałaś łatwość dostosowywania się do sytuacji i okoliczności co sprzyjało relacji. Kolejna wibracja pokazuje, że mógł być komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba było jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

Ty i Pan najmłodszy

 

Także relacja karmiczna, polegająca na wspieraniu Cię a jakiś sposób przez Pana. Z tym Panem masz taką samą karmę wspólnej drogi życia jak z Panem średnim, a więc również Wasze relacje określa numerologiczna liczba 9 i reszta tak samo. Pisana Wam była romantyczna miłość, wielkie uczucie. Wibracja z wspólnej karmy pokazuje, że do przepracowania było zaznanie wspólne uczucia miłości, gdzie była chęć realizacji planów i spełnienia nadziei . Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Karmicznie po dyskretnych spotkaniach ( jeśli takowe były) bylo do przepracowania karmicznie spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości. U tego Pana karma 7/16 trzyma się do końca zycia, więc może to z Tobą? :))

 

Pozdrawiam :)

 

Userko, sama prawda! Dziękuję bardzo, masz niewątpliwy talent w tym temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...