Jump to content

uduszony lew, kot, sarny

jeżynka
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację moich snów.

Od kilku nocy śnią mi się zwierzęta.

W pierwszym śnie byłam w domu mojej znajomej, za którą nigdy nie przepadałam. Była noc, a ja chodziłam po domu, oglądałam pokoje, było tam bardzo przytulnie. Chciałam wejść do ostatniego pokoju, ale zobaczyłam stojącego tam lwa. Schowałyśmy się przed nim do szafy, a w tym czasie przyszedł ojciec tej dziewczyny i zaczął dusić lwa rękami. W końcu udało mu się go pokonać, a tedy rozpruł mu brzuch i ubrał się w jego skórę. Zdziwiłam się, bo na podłodze była tylko mała plamka krwi, którą starłam jakąś szmatką.

Wcześniej śnił mi się też, że szukałam jakiegoś kota. Znalazłam go, ale był bardzo chudy. Potem w jego miejsce pojawił się ogromny piekny czarny kocur, a w potem w miejsce kota lwica, przed którą uciekałam. Udało mi się uciec na jakiś dach.

Później śniło mi się, że przed moim domem pojawiło się pełno zwierząt: saren, jeleni, a pod moim oknem usiadł bawół. Oglądałam je przez okno i chciałąm, żeby sobie poszły. Potem zaczęli przychodzić ludzie z dziećmi, żeby je obejrzeć. Okazało się, że to jakieś mutanty; sarny miały głowy krokodylii wszystkie wyglądały bardzo dziwnie.

jeżynka, wszystkie te sny odnoszą się do jednej osoby z Twojego otoczenia. Pierwszy chronologicznie sen - o kocie informuje Cię przed fałszywością kogoś, kto uważa się za Twojego przyjaciela. To, że zmienia się w lwicę, przed którą uciekasz sugeruje, że może to być jakaś koleżanka, która daje Ci 'popalić'.

Sen o ojcu koleżanki zabijającym lwa, może mówić o tym, że negatywne uczucia tej osoby kierowane w Twoją stronę powoli tracą na wartości, być może dla Ciebie mają coraz mniejsze znaczenie, bo ta osoba przestaje Cie obchodzić.

W ostatnim śnie pojawia się bawół, więc uważaj, zawsze przemyśl dobrze swoje działania przez wzgląd na tę wrogo nastawiona osobę. Jeżeli przestaniesz zupełnie się z nią liczyć, może dość do nieprzyjemnych sytuacji.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• WojciechL
      By WojciechL
      Czesc wszyskim to moj pierwszy raz NA TYM FORUM huehue, ogolnie chcialbym prosic o interpretacje snu , otoz snilo mi sie dzis , (nie pamietam calego snu ) ale pamietam ze chyba znalazlem kota ktory byl czarny, nie wiem czemu ale chyba chcialem go zabic (ogolnie to kocham zwierzeta ) ale wlozylem sobie jego glowe do buzi I w myslach zastanawialem sie czy mam ja odgrysc, w koncu jednak to zrobilem , odgryzlem mu glowe wyplulem ja , a pozniej zwracalem jakies jego wnetrznosci albo kawalki mozgu (ciezko stwierdzic) wraz z jakas flegma, ropa? Cos w tym guscie w kazdym razie z jakas ciecza myslac I bojac sie we snie ze jestem chory
      ....

Jezeli jest ktos kto moglby mi pomoc w interpretacji bylbym bardzo wdzieczny! Dzieki
    • Sensualna
      By Sensualna
      Otóż śnił mi się mój kot(rudy - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie), który przyniósł do domu w pysku martwego ptaka, a dokładniej mówiąc - gołębia.
      Co to może oznaczać? Kot - symbol kobiety(?), zamorduję kogoś? Jakieś kłopoty?
    • pcx
      By pcx
      Śniło mi się, że przyjechała do mnie rodzina z wizytą. Siostra, przed położeniem się spać w moim pokoju, poprosiła o pomoc w zmyciu makijażu. Otworzyłyśmy drzwi, aby udać się do łazienki, przy okazji wypuszczając zamkniętego dotąd z nami wewnątrz naszego kota. Po drodze minęłyśmy uchylone drzwi do sąsiedniego pokoju - spali tam moi rodzice (nie widziałam ich, ale miałam świadomość ich obecności w tym pomieszczeniu).

W łazience kot wskoczył na pralkę, łasił się, głaskałam go, podczas gdy siostra robiła demakijaż. Powiedziała mi, że ostatnio ten kot wygrał konkurs wokalny. Zaproponowałam zatem, żeby coś zaśpiewał. Kot porozumiewawczo spojrzał na mnie, zeskoczył z pralki, oparł się łapami o otwartą deskę sedesową i w tej pionowej pozycji wyśpiewał wprost do muszli piosenkę pt. "Rudy rydz".

Czy mógłby ktoś pomóc w interpretacji tego snu? Wydaje mi się, że pojawia się tu dużo symboli. Sen wyjątkowo zapamiętałam bardzo dokładnie, ze wszystkimi szczegółami, a zazwyczaj przypominam sobie jedynie mglisty zarys tego, co mi się śniło.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
    • zoeeva
      By zoeeva
      Miałam dzisiaj przemiły sen, jednak gdy próbuję go zinterpretować, całkowicie mi nie wychodzi. Bardzo proszę o pomoc

Śniło mi się, że byłam na jakiejś polanie. Wszędzie było zielono i ładnie, jakiś strumyk gdzies przebiegał. Na środku polany stało coś dziwnego. Tak jakby metalowy pręt wygięty na litere L odwroconą. Zawieszone na górze były nuty na łańcuchach, które poruszane przez wiatr wydawały piękną muzykę. Naglę zobaczyłam białą kotke która się ocierała o te nuty przez co wydały one sliczna melodie, potem odwróciłam sie w bok i zobaczyłam 2 koty rudo czarne, prawdopodobnie matke z młodym które sie bawiły. Przez cały sen miałam takie odczucie ze jest mi dobrze, ze sie uśmiecham.

Chcąc sobie jakos wytłumaczyć sen weszłam na rózne senniki. Koty nie oznaczaja nic dobrego z tego co widze, a muzyka zaś cos bardzo miłego. Dziwne to dla mnie wiec chciałabym kogoś poprosić kto mógłby mi to jakoś wytłumaczyc
  • Create New...